KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Pohár VčSKe mládeže 2010 - 27.02.2010

Město Malé Svatoňovice
Stát Česká republika
Pořadatel KK Trutnov, VčSKe
Registrovaných jednotlivců 80
Kluby na medailových pozicích 9
Státy na medailových pozicích 1
Hodnocení 6-4-2


Ohodnocení kvality turnaje:
53.33%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 15x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-11)
1. kata ml. žáci (7-11) Adam Matěj SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-11) Vojtěch Jedlička SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Jan Hertl Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Jan Malý SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kata ml. žákyně (7-11)
1. kata ml. žákyně (7-11) Barbora Bukáčková Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-11) Eliška Týlová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Nikola Hodková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Sabina Mačátová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Matěj Kopecký Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Matěj Tesař SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Dominik Brož SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) David Novák SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Petra Vávrová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Erika Mačátová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Barbora Makešová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Veronika Pleslová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Jan Boháč Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Marek Dostál Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Jáchym Kopecký KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Miroslav Richter KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Veronika Jandová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Simona Šedivá Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Iva Hofmanová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Lucie Výprachtická KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Jan Faltus KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Nikola Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Barbora Blažková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Nikola Glosová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Kateřina Jágrová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci -30kg
1. kumite ml. žáci -30kg Vojtěch Jedlička SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite ml. žáci -30kg Jan Stránský KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite ml. žáci -30kg Michal Benda Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci -30kg Matyáš Coufal TJ Karate Ždírec nad Doubravou CZE CZE
kumite ml. žáci -35kg
1. kumite ml. žáci -35kg Jakub Bartoš SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite ml. žáci -35kg Šimon Tesař SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg Petr Ducheček Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg Adam Matěj SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite ml. žáci -41kg
1. kumite ml. žáci -41kg Petr Urbanec Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite ml. žáci -41kg Rudolf Horák SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci -41kg Jakub Dostál Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci -41kg Marek Šípek SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite ml. žáci +41kg
1. kumite ml. žáci +41kg David Fikejz SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite ml. žáci +41kg Jakub Mucha Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite ml. žáci +41kg Tomáš Pleva Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite ml. žákyně -35kg
1. kumite ml. žákyně -35kg Nela Beranová SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite ml. žákyně -35kg Eliška Týlová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite ml. žákyně +35kg
1. kumite ml. žákyně +35kg Barbora Bukáčková Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
2. kumite ml. žákyně +35kg Sabina Mačátová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite ml. žákyně +35kg Michaela Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite ml. žákyně +35kg Květoslava Pokorná Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
kumite st. žáci -45kg
1. kumite st. žáci -45kg Matěj Kopecký Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
2. kumite st. žáci -45kg Matěj Tesař SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite st. žáci -60kg
1. kumite st. žáci -60kg Jakub Beran SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite st. žáci -60kg Tomáš Koprla SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Dominik Brož SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Adam Hrdina KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite st. žáci +60kg
1. kumite st. žáci +60kg Luděk Hrnčíř Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
2. kumite st. žáci +60kg Jiří Uherko SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Petra Vávrová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite st. žákyně -50kg Michaela Glosová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Erika Mačátová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite st. žákyně +50kg Barbora Makešová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -57kg
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg David Plot Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Michal Osifčin Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Dušan Balog Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Marek Dostál Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -70kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Jan Tesař SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg Jan Boháč Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Miroslav Richter KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg David Richtr KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -54kg
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Kristýna Drápalíková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Michaela Trochová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Lucie Výprachtická KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Simona Šedivá Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Veronika Jandová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Iva Hofmanová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite junioři (16-17) BRH
1. kumite junioři (16-17) BRH Václav Unzeitig SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) BRH David Beran KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) BRH David Richtr KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) BRH Jan Vaňous SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -59kg
1. kumite juniorky (16-17) -59kg Nikola Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
Velká cena Trutnova 2012 04.03.2012
Pohár VčSKe mládeže 2011 05.03.2011
Pohár VčSKe seniorů 2010 31.10.2010
Pohár VčSKe seniorů 2009 18.10.2009
Pohár VčSKe mládeže 2009 01.03.2009
Pohár VčSKe seniorů 2008 19.10.2008
Pohár VčSKe mládeže 2008 01.03.2008
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk