KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Pohár nadějí 2019 - 06.04.2019

Město Česká Lípa
Stát Česká republika
Pořadatel SSC Česká Lípa
Registrovaných jednotlivců 479
Kluby 37
Státy 3
Kluby na medailových pozicích 34
Státy na medailových pozicích 3
Hodnocení 24-16-8-4-2


Ohodnocení kvality turnaje:
100.00%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 4x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KUMITE
kumite Beginner dívky 9-10 let (8.-7.kyu)
1. kumite Beginner dívky 9-10 let (8.-7.kyu) Nina Mistriková Laugaricio Trenčín SVK SVK
2. kumite Beginner dívky 9-10 let (8.-7.kyu) Barbora Cupová Sport Relax CZE CZE
3. kumite Beginner dívky 9-10 let (8.-7.kyu) Ema Řeháková Sport Relax CZE CZE
3. kumite Beginner dívky 9-10 let (8.-7.kyu) Magdaléna Zachová Sport Relax CZE CZE
5. kumite Beginner dívky 9-10 let (8.-7.kyu) Josefína Suchá Sport Relax CZE CZE
kumite Beginner dívky do 8 let (8.-7.kyu)
1. kumite Beginner dívky do 8 let (8.-7.kyu) Tereza Nedavašková Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
2. kumite Beginner dívky do 8 let (8.-7.kyu) Terezie Částková Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kumite Beginner dívky do 8 let (8.-7.kyu) Veronika Páleníková Laugaricio Trenčín SVK SVK
3. kumite Beginner dívky do 8 let (8.-7.kyu) Leonka Poláková Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
kumite Beginner chlapci 9-10 let (8.-7.kyu)
1. kumite Beginner chlapci 9-10 let (8.-7.kyu) Tadeáš Baranovský Sport Relax CZE CZE
2. kumite Beginner chlapci 9-10 let (8.-7.kyu) Sebastian Pastva Laugaricio Trenčín SVK SVK
3. kumite Beginner chlapci 9-10 let (8.-7.kyu) Jan Fedorčák SHOBU Academy CZE CZE
3. kumite Beginner chlapci 9-10 let (8.-7.kyu) Pavel Pomikáček Sport Relax CZE CZE
5. kumite Beginner chlapci 9-10 let (8.-7.kyu) Filip Lajtkep Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
5. kumite Beginner chlapci 9-10 let (8.-7.kyu) Jan Pabiška Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
kumite Beginner chlapci do 8 let (8.-7.kyu)
1. kumite Beginner chlapci do 8 let (8.-7.kyu) Jan Maliarik Sport Relax CZE CZE
2. kumite Beginner chlapci do 8 let (8.-7.kyu) Denis Škirda Sport Relax CZE CZE
3. kumite Beginner chlapci do 8 let (8.-7.kyu) Matěj Fedorčák SHOBU Academy CZE CZE
3. kumite Beginner chlapci do 8 let (8.-7.kyu) Ales Urge Laugaricio Trenčín SVK SVK
5. kumite Beginner chlapci do 8 let (8.-7.kyu) Ondřej Fedorčák SHOBU Academy CZE CZE
KATA
kata ml. žáci (8 let) 8.-7.kyu
1. kata ml. žáci (8 let) 8.-7.kyu Ondřej Hlad SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kata ml. žáci (8 let) 8.-7.kyu Matěj Brýda Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata ml. žáci (8 let) 8.-7.kyu Daniel Bui Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
3. kata ml. žáci (8 let) 8.-7.kyu Adam Hostaš SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kata ml. žáci (8 let) 8.-7.kyu Lukáš Krátký SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
5. kata ml. žáci (8 let) 8.-7.kyu Marek Nový SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
kata ml. žáci (9 let) 8.-7.kyu
1. kata ml. žáci (9 let) 8.-7.kyu Ondřej Tošovský TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE CZE
2. kata ml. žáci (9 let) 8.-7.kyu Štěpán Fiedler TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE CZE
3. kata ml. žáci (9 let) 8.-7.kyu Jakub Mareček TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kata ml. žáci (9 let) 8.-7.kyu Jakub Otrusina Laugaricio Trenčín SVK SVK
5. kata ml. žáci (9 let) 8.-7.kyu Radek Nechuta SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kata ml. žáci (9 let) 8.-7.kyu Kryštof Nosek SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
kata ml. žáci (7 let) 8.-7.kyu
1. kata ml. žáci (7 let) 8.-7.kyu Jakub Ješátko Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
2. kata ml. žáci (7 let) 8.-7.kyu Václav Hudeček SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kata ml. žáci (7 let) 8.-7.kyu Lukas Palenik Laugaricio Trenčín SVK SVK
3. kata ml. žáci (7 let) 8.-7.kyu Filip Sokol SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kata ml. žáci (7 let) 8.-7.kyu Ivan Prievratski Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
5. kata ml. žáci (7 let) 8.-7.kyu Jiří Šimáně SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kata ml. žáci (7-9)
1. kata ml. žáci (7-9) Evan Dvořák TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-9) Jaroslav Butkaj TJ Karate Libčice CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Jakub Fajt Red Dragon Team CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Ondřej Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-9) Lukáš Posnav TJ Karate Libčice CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-9) Jonáš Kašpar Rosa SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kata ml. žáci (10-11)
1. kata ml. žáci (10-11) Petr Zítko Sport Relax CZE CZE
2. kata ml. žáci (10-11) Jakub Burián Sport Relax CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Jan Křesálek Sport Relax CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Ondřej Náhlík KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Jan Kopsa Shotokan karate dó TJ Sadská CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Leonard Ondovčák TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE CZE
kata ml. žáci (10-11) 8.-7. kyu
1. kata ml. žáci (10-11) 8.-7. kyu Jan Hoffmann SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
2. kata ml. žáci (10-11) 8.-7. kyu Vuong Quyen The SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) 8.-7. kyu Petr Severa SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) 8.-7. kyu Dalibor Kolínko SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) 8.-7. kyu František Řehák Sport Relax CZE CZE
kata ml. žákyně (8 let) 8.-7.kyu
1. kata ml. žákyně (8 let) 8.-7.kyu Iveta Vondráková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kata ml. žákyně (8 let) 8.-7.kyu Zuzana Vondráková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kata ml. žákyně (8 let) 8.-7.kyu Klementina Nývltová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kata ml. žákyně (8 let) 8.-7.kyu Nikola Pracnová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kata ml. žákyně (8 let) 8.-7.kyu Klára Čmejlová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kata ml. žákyně (8 let) 8.-7.kyu Nina Mistriková Laugaricio Trenčín SVK SVK
kata ml. žákyně (9 let) 8.-7.kyu
1. kata ml. žákyně (9 let) 8.-7.kyu Nela Červená SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kata ml. žákyně (9 let) 8.-7.kyu Žofie Řeháková SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kata ml. žákyně (9 let) 8.-7.kyu Lucie Aidlpesová Shotokan karate club Louny CZE CZE
3. kata ml. žákyně (9 let) 8.-7.kyu Adéla Konůpková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kata ml. žákyně (9 let) 8.-7.kyu Isabela Grella SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kata ml. žákyně (9 let) 8.-7.kyu Veronika Tomíčková Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
kata ml. žákyně (7 let) 8.-7.kyu
1. kata ml. žákyně (7 let) 8.-7.kyu Anna Žáková Sport Relax CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7 let) 8.-7.kyu Adéla Filipová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7 let) 8.-7.kyu Sofie Horňáková SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7 let) 8.-7.kyu Leontýna Karvánková SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7 let) 8.-7.kyu Amálka Kafková Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7 let) 8.-7.kyu Nadine Vránová Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
kata ml. žákyně (7-9)
1. kata ml. žákyně (7-9) Terezie Částková Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-9) Tereza Sibřinová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Ester Nováková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kata ml. žákyně (10-11)
1. kata ml. žákyně (10-11) Lucy Hrdličková Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
2. kata ml. žákyně (10-11) Viktorie Sekaninová Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Markéta Klewarová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Veronika Rešová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) Karolína Francová Karate-Do Sokolov CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) Elena Wircinska Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kata ml. žákyně (10-11) 8.-7. kyu
1. kata ml. žákyně (10-11) 8.-7. kyu Anežka Mládková Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
2. kata ml. žákyně (10-11) 8.-7. kyu Daniela Váchová Sport Relax CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) 8.-7. kyu Anna Karvánková SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) 8.-7. kyu Sylvie Kokhanina SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) 8.-7. kyu Josefína Novotná Shotokan karate dó TJ Sadská CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) 8.-7. kyu Terezie Pavelková SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu
1. kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu David Vobecký SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu Vojtěch Kapuši SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu Jakub Moravec Karate Silesia Opava CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu Matej Nunhart Laugaricio Trenčín SVK SVK
5. kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu Jakub Lenert Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu David Švácha TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Štěpán Mička SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Luděk Melich Shotokan karate dó TJ Sadská CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Matyáš Houska KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Tadeáš Orság SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Martin Višňovský TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Kimi Zita SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kata st. žákyně (12-13) 8. a 7.kyu
1. kata st. žákyně (12-13) 8. a 7.kyu Viktorie Benešová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) 8. a 7.kyu Eliška Trakalová USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) 8. a 7.kyu Adéla Mládková Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) 8. a 7.kyu Barbora Podveská SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) 8. a 7.kyu Tereza Zachová Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Barbora Vachoutová SKP karate Písek CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Eliška Fidlerová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Eliška Mihalčatinová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Michaela Rešová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Adéla Čepičková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Kinga Hanysz KKS Tora Legnica POL POL
kata dorostenci (14-15) 8. a 7.kyu
1. kata dorostenci (14-15) 8. a 7.kyu Tomáš Otta TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) 8. a 7.kyu Jan Šilar KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) 8. a 7.kyu David Tandler USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) 8. a 7.kyu Patrik Voves SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) 8. a 7.kyu Bilguun Altan Od Sport Relax CZE CZE
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Daniel Brejcha SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Ulziiorshikh Sodkherlen Sport Relax CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Vladimír Fafek SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) David Klewar Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Gallen Darren Paterson Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Lukáš Rajnoch USK Slavia Liberec CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Denisa Brejchová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Viktorie Hošková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Kateřina Háková USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Lenka Kovářová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Veronika Mišáková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Anna Vokatá SKP karate Písek CZE CZE
kata dorostenky (14-15) 8.-7.kyu
1. kata dorostenky (14-15) 8.-7.kyu Andrea Miškechová Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
kata muži
1. kata muži Jan Pajkrt SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
2. kata muži Dominik Zachař SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kata muži David Minárik Sport Relax CZE CZE
3. kata muži Pavel Trličík Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
5. kata muži Jakub Fiala Sport Relax CZE CZE
5. kata muži Aurel Strigač Laugaricio Trenčín SVK SVK
kata ženy
1. kata ženy Anna Vorlíčková Sport Relax CZE CZE
2. kata ženy Pavla Borůvková Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
3. kata ženy Eliška Týlová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu -30kg
1. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu -30kg Matyáš Dvořák SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
2. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu -30kg Ondřej Mareš KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu -30kg Timon Pater KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu -30kg Lukáš Vitásek SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
5. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu -30kg Jan Kittner SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu -30kg Jakub Otrusina Laugaricio Trenčín SVK SVK
kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu +30kg
1. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu +30kg Jan Vavera SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu +30kg Tobias Špánik TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu +30kg Jakub Horák Shotokan karate dó TJ Sadská CZE CZE
3. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu +30kg David Chorey SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu +30kg Ondřej Hlad SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu +30kg Daniel Tůma Shotokan karate dó TJ Sadská CZE CZE
kumite ml. žáci (7-9) -30kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -30kg Jonáš Kašpar Rosa SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) -30kg David Meixner Karate Silesia Opava CZE CZE
kumite ml. žáci (7-9) +30kg
1. kumite ml. žáci (7-9) +30kg Ondřej Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) +30kg Filip Nevrkla SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) +30kg Jaroslav Butkaj TJ Karate Libčice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) +30kg Evan Dvořák TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) +30kg Jakub Fajt Red Dragon Team CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) +30kg Dominik Stránský TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu -40kg
1. kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu -40kg Tomáš Jauker TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu -40kg Pavel Pytel TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu -40kg Radim Bunček Karate Silesia Opava CZE CZE
3. kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu -40kg Stanislav Krychfalushyj SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu -40kg Adrian Grella SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu -40kg Jakub Hammerschmied SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu +40kg
1. kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu +40kg Matěj Domecký Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu +40kg David Istominov TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu +40kg Šimon Koutský SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu +40kg Vuong Quyen The SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu +40kg Jan Čačaný SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -30kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Antonín Horad Karate Vision Praha CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Štěpán Němec USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Vít Mareš KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Jaroslav Zvánovec TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Mikuláš Pater KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -35kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Jan Hruška SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Ondřej Náhlík KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Libor Matoušek TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Dominik Trubiánský Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Erik Halač SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Simone Otranto SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -41kg David Řezanka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Jan Havlíček Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg David Berka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Adam Šmejkal SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Vít Havelec TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Ondřej Vágner Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) +41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) +41kg David Hološevič SKP karate Písek CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Jan Běle SKP karate Písek CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Tomáš Folwarczny TJ Karate Libčice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Adam Frinta SKP karate Písek CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Jakub Hasan Shotokan karate dó TJ Sadská CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Jan Tománek Shotokan karate dó TJ Sadská CZE CZE
kumite ml. žákyně (7-9) -30kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Tereza Havelková SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Alžběta Kozlíková TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE CZE
kumite ml. žákyně (7-9) +30kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Dominika Suchá TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Anna Havelcová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Beáta Beerová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Tereza Sibřinová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kumite ml. žákyně 7-9 let 8.-7.kyu -30kg
1. kumite ml. žákyně 7-9 let 8.-7.kyu -30kg Adéla Bouchnerová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně 7-9 let 8.-7.kyu -30kg Nikola Pracnová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite ml. žákyně 7-9 let 8.-7.kyu -30kg Nelli Lavičková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně 7-9 let 8.-7.kyu -30kg Veronika Tomíčková Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
5. kumite ml. žákyně 7-9 let 8.-7.kyu -30kg Isabela Grella SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kumite ml. žákyně 7-9 let 8.-7.kyu -30kg Adéla Konůpková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kumite ml. žákyně 7-9 let 8.-7.kyu +30kg
1. kumite ml. žákyně 7-9 let 8.-7.kyu +30kg Vanesa Blažková Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite ml. žákyně 7-9 let 8.-7.kyu +30kg Kateřina Pulkrtová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite ml. žákyně 7-9 let 8.-7.kyu +30kg Eliška Muzikářová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kumite ml. žákyně 10-11 let 8.-7.kyu -40kg
1. kumite ml. žákyně 10-11 let 8.-7.kyu -40kg Sabina Daňhelová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně 10-11 let 8.-7.kyu -40kg Kristýna Havlíčková Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
3. kumite ml. žákyně 10-11 let 8.-7.kyu -40kg Nela Jeřábková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně 10-11 let 8.-7.kyu -40kg Tereza Wostlová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně 10-11 let 8.-7.kyu -40kg Anežka Mládková Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
5. kumite ml. žákyně 10-11 let 8.-7.kyu -40kg Simona Svatošová Shotokan karate dó TJ Sadská CZE CZE
kumite ml. žákyně 10-11 let 8.-7.kyu +40kg
1. kumite ml. žákyně 10-11 let 8.-7.kyu +40kg Andrea Fialová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně 10-11 let 8.-7.kyu +40kg Terezie Pavelková SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žákyně 10-11 let 8.-7.kyu +40kg Sylvie Kokhanina SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite ml. žákyně 10-11 let 8.-7.kyu +40kg Josefína Novotná Shotokan karate dó TJ Sadská CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) -35kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Markéta Klewarová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Natálie Pokorná Sport Relax CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Veronika Rešová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Miroslava Vokatá SKP karate Písek CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Natálie Pichlová TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Viktorie Sekaninová Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) +35kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Lucy Hrdličková Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Silvie Troblová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Karolína Marcínová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Valentina Vítů TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Hana Batystová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Linda Pavlasová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
kumite st. žáci 8.-7.kyu -50kg
1. kumite st. žáci 8.-7.kyu -50kg Matej Nunhart Laugaricio Trenčín SVK SVK
2. kumite st. žáci 8.-7.kyu -50kg Filip Šimoník SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite st. žáci 8.-7.kyu -50kg Jakub Moravec Karate Silesia Opava CZE CZE
3. kumite st. žáci 8.-7.kyu -50kg Vojtěch Vojáček SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kumite st. žáci 8.-7.kyu +50kg
1. kumite st. žáci 8.-7.kyu +50kg Lukáš Farkaš TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žáci 8.-7.kyu +50kg Lukáš Maršálek Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
3. kumite st. žáci 8.-7.kyu +50kg Vojtěch Kapuši SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite st. žáci 8.-7.kyu +50kg Sam Vašica Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
5. kumite st. žáci 8.-7.kyu +50kg Ondřej Holub SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kumite st. žáci 8.-7.kyu +50kg Vojtěch Rousek SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
kumite st. žáci -50kg
1. kumite st. žáci -50kg Michal Polák SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite st. žáci -50kg Daniel Dub Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kumite st. žáci -50kg Ondřej Čermák KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -50kg Daniel Stránský TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žáci -50kg Jan Bednář SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kumite st. žáci -50kg David Foriš SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kumite st. žáci +50kg
1. kumite st. žáci +50kg Martin Duchoň Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žáci +50kg Martin Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci +50kg Jakub Hlach TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci +50kg Daniel Trličík Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
5. kumite st. žáci +50kg David Jirásek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite st. žáci +50kg David Jirouš Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
kumite st. žákyně 8.-7.kyu BRH
1. kumite st. žákyně 8.-7.kyu BRH Charlota Seniv KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite st. žákyně 8.-7.kyu BRH Viktorie Benešová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite st. žákyně 8.-7.kyu BRH Aneta Huličová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně 8.-7.kyu BRH Adéla Mládková Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
5. kumite st. žákyně 8.-7.kyu BRH Veronika Hušková SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite st. žákyně 8.-7.kyu BRH Eliška Trakalová USK Slavia Liberec CZE CZE
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Vanessa Osouchová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žákyně -50kg Agáta Nováková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Michaela Rešová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Adéla Znamenáčková Sport Relax CZE CZE
5. kumite st. žákyně -50kg Barbora Hurdálková SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
5. kumite st. žákyně -50kg Barbora Šťastná KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Kinga Hanysz KKS Tora Legnica POL POL
2. kumite st. žákyně +50kg Alexandra Kříbalová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Elen Kozlová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -52kg
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Daniel Syrový Karate Vision Praha CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg Martin Gaube Shotokan karate club Louny CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Gallen Darren Paterson Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg David Rotter Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Ondřej Doleček SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Jan Šilar KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -60kg
1. kumite dorostenci (14-15) -60kg David Klewar Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -60kg Jan Jirava Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -60kg Carlos Tanino Mendes Shotokan karate club Louny CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -60kg Lukáš Rajnoch USK Slavia Liberec CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -60kg Václav Brožek Way of harmony - Rychnov u Jablonce CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -70kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Daniel Trličík Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg Martin Bryška SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Jakub Boublík Shotokan karate club Louny CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Jakub Franc Karate-Do Sokolov CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg Rostislav Tót SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg Jakub Šprysl SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -54kg
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Natálie Krátká Shotokan karate dó TJ Sadská CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Anna Salavcová Sport Relax CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Kateřina Háková USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Nikola Kozlowska KKS Tora Legnica POL POL
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Magdaléna Janečková TJ KARATE Praha CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Nikol Šídová Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Barbora Kratochvílová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Monika Krupičková Shotokan karate club Louny CZE CZE
kumite junioři (16-17) -70kg
1. kumite junioři (16-17) -70kg Pavel Trličík Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -70kg Aurel Strigač Laugaricio Trenčín SVK SVK
3. kumite junioři (16-17) -70kg Matyáš Vojtěch USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -70kg Patrik Voves SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kumite junioři (16-17) +70kg
1. kumite junioři (16-17) +70kg Martin Kočárek Sportovní klub Karate Most CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) +70kg Josef Skřivánek Way of harmony - Rychnov u Jablonce CZE CZE
kumite juniorky (16-17) +60kg
1. kumite juniorky (16-17) +60kg Adéla Trávniková Karate Vision Praha CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) +60kg Anna Vorlíčková Sport Relax CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) +60kg Tereza Karbanová TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) +60kg Kalina Slavova Karate Vision Praha CZE CZE
5. kumite juniorky (16-17) +60kg Lucie Jedličková Red Dragon Team CZE CZE
kumite ženy U21 -60kg
1. kumite ženy U21 -60kg Eliška Týlová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
Velká cena Trutnova 2020 25.01.2020
Zimní olympiáda dětí a mládeže 2020 20.01.2020-21.01.2020
Velká cena Ústí nad Orlicí 2019 23.11.2019
Wakizaši Cup 2019 28.10.2019
Shotokan Cup 2019 12.10.2019
Pardubice Open 2019 15.06.2019
Velká cena Trutnova 2019 02.03.2019
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk