KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Pohár nadějí 2018 - 07.04.2018

Město Česká Lípa
Stát Česká republika
Pořadatel SSC Česká Lípa
Registrovaných jednotlivců 446
Kluby 34
Státy 3
Kluby na medailových pozicích 32
Státy na medailových pozicích 3
Hodnocení 24-16-8-4-2


Ohodnocení kvality turnaje:
36.36%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 11x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci -6 let 8.-7.kyu
1. kata ml. žáci -6 let 8.-7.kyu Akira Filip Sokol SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
2. kata ml. žáci -6 let 8.-7.kyu Jiří Šimáně SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kata ml. žáci (8 let) 8.-7.kyu
1. kata ml. žáci (8 let) 8.-7.kyu Evan Dvořák TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kata ml. žáci (8 let) 8.-7.kyu František Rozner Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
3. kata ml. žáci (8 let) 8.-7.kyu Štěpán Fiedler TARGET SPORT MILOVICE CZE CZE
3. kata ml. žáci (8 let) 8.-7.kyu Michal Melich Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
5. kata ml. žáci (8 let) 8.-7.kyu Filip Macek Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata ml. žáci (8 let) 8.-7.kyu Filip Semotjuk SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kata ml. žáci (9 let) 8.-7.kyu
1. kata ml. žáci (9 let) 8.-7.kyu Dalibor Kolínko SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
2. kata ml. žáci (9 let) 8.-7.kyu Marek Churavý SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kata ml. žáci (9 let) 8.-7.kyu Adrian Grella Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata ml. žáci (9 let) 8.-7.kyu Štěpán Svoboda SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
5. kata ml. žáci (9 let) 8.-7.kyu Michal Boušek TARGET SPORT MILOVICE CZE CZE
5. kata ml. žáci (9 let) 8.-7.kyu Jan Čačaný Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kata ml. žáci (7 let) 8.-7.kyu
1. kata ml. žáci (7 let) 8.-7.kyu Dominik Stránský TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kata ml. žáci (7 let) 8.-7.kyu Jakub Otrusina Laugaricio Trenčín SVK SVK
3. kata ml. žáci (7 let) 8.-7.kyu Tobiáš Šupka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kata ml. žáci (7 let) 8.-7.kyu Jan Vavera SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kata ml. žáci (7 let) 8.-7.kyu Rudolf Fiedler TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kata ml. žáci (7 let) 8.-7.kyu Jan Maliarik Sport Relax CZE CZE
kata ml. žáci (7-9)
1. kata ml. žáci (7-9) Mikuláš Pater KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-9) Ondřej Bareš KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Štěpán Dvořák GRYF z.s. CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Jaroslav Zvánovec TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-9) Libor Matoušek TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-9) Rudolf Vik USK Slavia Liberec CZE CZE
kata ml. žáci (10-11)
1. kata ml. žáci (10-11) Matyáš Houska Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
2. kata ml. žáci (10-11) Jan Stránský KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Jakub Burián Sport Relax CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Ondřej Čermák KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Antonín Horad Karate Vision Praha CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Josef Němec TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kata ml. žáci (10-11) 8.-7. kyu
1. kata ml. žáci (10-11) 8.-7. kyu Petr Zítko Sport Relax CZE CZE
2. kata ml. žáci (10-11) 8.-7. kyu Jakub Churavý SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) 8.-7. kyu Matyáš Najman Sport Relax CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) 8.-7. kyu Antonín Skala SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) 8.-7. kyu Jan Havlíček Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) 8.-7. kyu Matej Nunhart Laugaricio Trenčín SVK SVK
kata ml. žákyně -6 let 8.-7.kyu
1. kata ml. žákyně -6 let 8.-7.kyu Anna Bartoníčková TARGET SPORT MILOVICE CZE CZE
2. kata ml. žákyně -6 let 8.-7.kyu Nadine Vránová Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
kata ml. žákyně (8 let) 8.-7.kyu
1. kata ml. žákyně (8 let) 8.-7.kyu Ester Nováková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kata ml. žákyně (8 let) 8.-7.kyu Jana Gazdová GRYF z.s. CZE CZE
3. kata ml. žákyně (8 let) 8.-7.kyu Tereza Sibřinová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata ml. žákyně (8 let) 8.-7.kyu Veronika Tomíčková Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
5. kata ml. žákyně (8 let) 8.-7.kyu Lucie Aidlpesová SKC Louny CZE CZE
5. kata ml. žákyně (8 let) 8.-7.kyu Barbora Cupová Sport Relax CZE CZE
kata ml. žákyně (9 let) 8.-7.kyu
1. kata ml. žákyně (9 let) 8.-7.kyu Denisa Holubovská Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
2. kata ml. žákyně (9 let) 8.-7.kyu Aneta Kubešová TARGET SPORT MILOVICE CZE CZE
3. kata ml. žákyně (9 let) 8.-7.kyu Františka Kašparová Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
3. kata ml. žákyně (9 let) 8.-7.kyu Soňa Štěrbová Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
5. kata ml. žákyně (9 let) 8.-7.kyu Anna Marie Kyšová TARGET SPORT MILOVICE CZE CZE
5. kata ml. žákyně (9 let) 8.-7.kyu Tereza Wostlová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kata ml. žákyně (7 let) 8.-7.kyu
1. kata ml. žákyně (7 let) 8.-7.kyu Alena Provazníková Way of harmony - Rychnov u Jablonce CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7 let) 8.-7.kyu Pavlína Svobodová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7 let) 8.-7.kyu Nikol Cirhanová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7 let) 8.-7.kyu Nelli Lavičková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7 let) 8.-7.kyu Eliška Muzikářová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kata ml. žákyně (7-9)
1. kata ml. žákyně (7-9) Valentýna Hrazdírová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-9) Martina Rajnochová USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Lucie Květoňová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Veronika Rešová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-9) Silvie Troblová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-9) Andrea Zachová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kata ml. žákyně (10-11)
1. kata ml. žákyně (10-11) Barbora Šťastná KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata ml. žákyně (10-11) Lucie Paterová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Anička Kolaříková Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Zuzana Křenková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) Jana Hloušková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) Eliška Javanská Sport Club Flair o.s. CZE CZE
kata ml. žákyně (10-11) 8.-7. kyu
1. kata ml. žákyně (10-11) 8.-7. kyu Adéla Znamenáčková Sport Relax CZE CZE
2. kata ml. žákyně (10-11) 8.-7. kyu Natálie Pokorná Sport Relax CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) 8.-7. kyu Valerie Kuzněcová Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) 8.-7. kyu Eva Tušová TARGET SPORT MILOVICE CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) 8.-7. kyu Johanka Hájková Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) 8.-7. kyu Adéla Marečková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu
1. kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu Kvido Kefurt SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu Petr Ráliš Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu Tomáš Otta TARGET SPORT MILOVICE CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu Filip Vobecký SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu David Švácha TARGET SPORT MILOVICE CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu Tomáš Urban SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Luděk Melich Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Josef Polák Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Lukáš Rajnoch USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Jakub Šolín Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Zdeněk Šimon KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Martin Višňovský TARGET SPORT MILOVICE CZE CZE
kata st. žákyně (12-13) 8. a 7.kyu
1. kata st. žákyně (12-13) 8. a 7.kyu Christina Losmanová KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) 8. a 7.kyu Tereza Boušková TARGET SPORT MILOVICE CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) 8. a 7.kyu Tina Kavánová Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) 8. a 7.kyu Michaela Rešová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) 8. a 7.kyu Eliška Kyzyvátová Way of harmony - Rychnov u Jablonce CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) 8. a 7.kyu Laura Neffe Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Rozálie Horadová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Kateřina Háková USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Eliška Mihalčatinová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Beata Reguliová Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Adéla Marcínová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Radka Vlčková SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kata dorostenci (14-15) 8. a 7.kyu
1. kata dorostenci (14-15) 8. a 7.kyu Josef Gilík Karate Silesia Opava CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) 8. a 7.kyu Milan Pavlis TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) 8. a 7.kyu František Tichý SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Daniel Brejcha SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Luboš Hrazdír KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Jan Pajkrt SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Dominik Zachař SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) David Minárik Sport Relax CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Tomáš Smutný Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Tereza Kratochvílová Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Denisa Brejchová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Pavlína Škaldová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Kristýna Toběrná SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Adriana Macková TARGET SPORT MILOVICE CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Viola Vajrauchová TJ Karate Praha CZE CZE
kata dorostenky (14-15) 8.-7.kyu
1. kata dorostenky (14-15) 8.-7.kyu Aneta Zárubová TJ Karate Praha CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) 8.-7.kyu Michaela Hrušková SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Jáchym Hořák KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Tomáš Kouba Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Filip Janda SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kata junioři (16-17) David Soběslavský SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Pavel Mikeš Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Pavel Vácha Sport Relax CZE CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Barbora Veselá Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Anna Vrábelová Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Kateřina Ištoková Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Linda Skalová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
kata team ml. žáci -9 let
1. kata team ml. žáci -9 let Karate České Budějovice CZE CZE
2. kata team ml. žáci -9 let SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
3. kata team ml. žáci -9 let Karate České Budějovice CZE CZE
3. kata team ml. žáci -9 let Target Sport Milovice CZE CZE
5. kata team ml. žáci -9 let Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata team ml. žáci -9 let Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
kata team ml. žákyně -9 let
1. kata team ml. žákyně -9 let Karate České Budějovice CZE CZE
2. kata team ml. žákyně -9 let Target Sport Milovice CZE CZE
3. kata team ml. žákyně -9 let Karate České Budějovice CZE CZE
3. kata team ml. žákyně -9 let Karate České Budějovice CZE CZE
kata team žáci (10-12) 8.-7.kyu
1. kata team žáci (10-12) 8.-7.kyu Karate České Budějovice CZE CZE
2. kata team žáci (10-12) 8.-7.kyu Sport Relax CZE CZE
3. kata team žáci (10-12) 8.-7.kyu SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
3. kata team žáci (10-12) 8.-7.kyu Laugaricio Trenčín SVK SVK
5. kata team žáci (10-12) 8.-7.kyu SKBU Trutnov CZE CZE
5. kata team žáci (10-12) 8.-7.kyu Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
kata team žákyně (10-12) 8.-7.kyu
1. kata team žákyně (10-12) 8.-7.kyu Sport Relax CZE CZE
2. kata team žákyně (10-12) 8.-7.kyu Sport Relax CZE CZE
3. kata team žákyně (10-12) 8.-7.kyu Karate Vrchlabí CZE CZE
3. kata team žákyně (10-12) 8.-7.kyu Karate Vrchlabí CZE CZE
5. kata team žákyně (10-12) 8.-7.kyu Target Sport Milovice CZE CZE
5. kata team žákyně (10-12) 8.-7.kyu Sokol Sadská CZE CZE
kata team žáci (10-12) od 6.kyu
1. kata team žáci (10-12) od 6.kyu Karate České Budějovice CZE CZE
2. kata team žáci (10-12) od 6.kyu Sokol Sadská CZE CZE
3. kata team žáci (10-12) od 6.kyu Sport Relax CZE CZE
3. kata team žáci (10-12) od 6.kyu SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
5. kata team žáci (10-12) od 6.kyu SKBU Trutnov CZE CZE
5. kata team žáci (10-12) od 6.kyu Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
kata team žákyně (10-12) od 6.kyu
1. kata team žákyně (10-12) od 6.kyu Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata team žákyně (10-12) od 6.kyu Kesl Ryu Praha CZE CZE
3. kata team žákyně (10-12) od 6.kyu Kesl Ryu Praha CZE CZE
kata team žáci (13-14) 8.-6.kyu
1. kata team žáci (13-14) 8.-6.kyu Target Sport Milovice CZE CZE
2. kata team žáci (13-14) 8.-6.kyu Laugaricio Trenčín SVK SVK
3. kata team žáci (13-14) 8.-6.kyu Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
kata team žákyně (13-14) 8.-7.kyu
1. kata team žákyně (13-14) 8.-7.kyu SKBU Trutnov CZE CZE
kata team žáci (13-14) od 5.kyu
1. kata team žáci (13-14) od 5.kyu SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
kata team žákyně (13-14) od 5.kyu
1. kata team žákyně (13-14) od 5.kyu SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
kata team junioři + juniorky (15-18)
1. kata team junioři + juniorky (15-18) Sport Relax CZE CZE
2. kata team junioři + juniorky (15-18) Target Sport Milovice CZE CZE
3. kata team junioři + juniorky (15-18) Sport Relax CZE CZE
3. kata team junioři + juniorky (15-18) Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
KUMITE
kumite beginner 8
1. kumite beginner 8 Jakub Otrusina Laugaricio Trenčín SVK SVK
2. kumite beginner 8 Andrey Privratskiy Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
3. kumite beginner 8 Daniel Bui Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
3. kumite beginner 8 Filip Lajtkep Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
5. kumite beginner 8 Dominik Myška Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
5. kumite beginner 8 Jan Pabiška Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
kumite beginner 9-10
1. kumite beginner 9-10 Zdeněk Mašata Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
2. kumite beginner 9-10 Kateřina Novotná Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
3. kumite beginner 9-10 Ben Vrána Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu -30kg
1. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu -30kg Dominik Stránský TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu -30kg Václav Kubala TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu -30kg Kryštof Krch SK Karate Most CZE CZE
3. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu -30kg Jan Vavera SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu -30kg Jakub Otrusina Laugaricio Trenčín SVK SVK
5. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu -30kg Tobiáš Šupka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu +30kg
1. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu +30kg Marek Churavý SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu +30kg Evan Dvořák TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu +30kg Dominik Mišák Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu +30kg Pavel Pytel TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu +30kg Pavel Höbelt SK Karate Most CZE CZE
5. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu +30kg Matěj Šiler SK Karate Most CZE CZE
kumite ml. žáci (7-9) -30kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -30kg Jaroslav Zvánovec TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žáci (7-9) +30kg
1. kumite ml. žáci (7-9) +30kg Damián Mokráček TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) +30kg Martin Palan Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) +30kg Štěpán Dvořák GRYF z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) +30kg Antonín Chudoba GRYF z.s. CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) +30kg Maxmilián Křeček GRYF z.s. CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) +30kg Libor Matoušek TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu -40kg
1. kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu -40kg Petr Zítko Sport Relax CZE CZE
2. kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu -40kg Sean Clifton Red Dragon Team CZE CZE
3. kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu -40kg Bruno Dvořák TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu -40kg Roman Kuneš SK Karate Most CZE CZE
5. kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu -40kg Antonín Skala SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu -40kg Patrik Tomíček Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu +40kg
1. kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu +40kg Marek Kučera KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu +40kg Přemek Kosař Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu +40kg Ladislav Cibranský TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu +40kg Milan Molnár Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
5. kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu +40kg Lukáš Farkaš TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu +40kg Tomáš Raich GRYF z.s. CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -30kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Marián Zelený Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Jakub Burián Sport Relax CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -35kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Adam Nejedlý TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Tadeáš Orság SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Matyáš Šupka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Karel Vacek SKC Louny CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -35kg David Řezanka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Daniel Stránský TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Ondřej Bednář TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Ondřej Čermák KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Damián Kyus Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Josef Němec TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Vít Havelec TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Vadim Mykulin SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) +41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Martin Duchoň Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Richard Kuhn Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Jakub Klemák Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Jakub Thoma GRYF z.s. CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Jakub Hasan Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Jan Tománek Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
kumite ml. žákyně (7-9) -30kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Alžběta Kozlíková TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Veronika Rešová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Natálie Pichlová TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Silvie Troblová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Kristýna Čermáková KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Klára Tomanová TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE CZE
kumite ml. žákyně (7-9) +30kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Markéta Klewarová Fight Club České Budějovice CZE CZE
1. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Karolína Marcínová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Anna Havelcová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Andrea Zachová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žákyně 7-9 let 8.-7.kyu -30kg
1. kumite ml. žákyně 7-9 let 8.-7.kyu -30kg Nela Jeřábková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně 7-9 let 8.-7.kyu -30kg Soňa Štěrbová Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
3. kumite ml. žákyně 7-9 let 8.-7.kyu -30kg Tereza Sibřinová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žákyně 7-9 let 8.-7.kyu -30kg Elena Wircińská Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
5. kumite ml. žákyně 7-9 let 8.-7.kyu -30kg Nikol Cirhanová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně 7-9 let 8.-7.kyu -30kg Andrea Fialová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žákyně 7-9 let 8.-7.kyu +30kg
1. kumite ml. žákyně 7-9 let 8.-7.kyu +30kg Josefína Novotná Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
2. kumite ml. žákyně 7-9 let 8.-7.kyu +30kg Anna Marie Kyšová TARGET SPORT MILOVICE CZE CZE
3. kumite ml. žákyně 7-9 let 8.-7.kyu +30kg Ella Kittnerová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žákyně 7-9 let 8.-7.kyu +30kg Eliška Muzikářová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kumite ml. žákyně 10-11 let 8.-7.kyu -40kg
1. kumite ml. žákyně 10-11 let 8.-7.kyu -40kg Adéla Mládková Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
2. kumite ml. žákyně 10-11 let 8.-7.kyu -40kg Anežka Mládková Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
3. kumite ml. žákyně 10-11 let 8.-7.kyu -40kg Anna Adamowicz KKS Tora Legnica POL POL
3. kumite ml. žákyně 10-11 let 8.-7.kyu -40kg Marie Fejfarová Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
5. kumite ml. žákyně 10-11 let 8.-7.kyu -40kg Sabina Daňhelová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně 10-11 let 8.-7.kyu -40kg Vanesa Klimplová Sport Relax CZE CZE
kumite ml. žákyně 10-11 let 8.-7.kyu +40kg
1. kumite ml. žákyně 10-11 let 8.-7.kyu +40kg Adéla Blažková Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite ml. žákyně 10-11 let 8.-7.kyu +40kg Eva Tušová TARGET SPORT MILOVICE CZE CZE
3. kumite ml. žákyně 10-11 let 8.-7.kyu +40kg Yevgeniia Bulygina SK Trial CZE CZE
3. kumite ml. žákyně 10-11 let 8.-7.kyu +40kg Terezie Pavelková SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) -35kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Tereza Vašíčková TJ Karate Praha CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Aneta Schleiferová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Jana Hloušková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Lucie Paterová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) +35kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Vanessa Osouchová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Adéla Marková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Vanesa Dandová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Valentina Vítů TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Barbora Kozlíková TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Markéta Křečková GRYF z.s. CZE CZE
kumite st. žáci 8.-7.kyu -50kg
1. kumite st. žáci 8.-7.kyu -50kg Michal Adamec SK Karate Most CZE CZE
2. kumite st. žáci 8.-7.kyu -50kg Matej Nunhart Laugaricio Trenčín SVK SVK
3. kumite st. žáci 8.-7.kyu -50kg Martin Tvrdoň Laugaricio Trenčín SVK SVK
kumite st. žáci 8.-7.kyu +50kg
1. kumite st. žáci 8.-7.kyu +50kg Marek Kolomazník Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
2. kumite st. žáci 8.-7.kyu +50kg Jakub Šprysl SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite st. žáci 8.-7.kyu +50kg David Švácha TARGET SPORT MILOVICE CZE CZE
kumite st. žáci -50kg
1. kumite st. žáci -50kg David Chačatrjan Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
2. kumite st. žáci -50kg Pavel Hofmeister Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
3. kumite st. žáci -50kg Vojtěch Merhulík Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -50kg David Nový KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kumite st. žáci -50kg Jakub Fidler SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
5. kumite st. žáci -50kg Václav Růzha TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite st. žáci +50kg
1. kumite st. žáci +50kg David Klewar Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žáci +50kg Jakub Boublík SKC Louny CZE CZE
3. kumite st. žáci +50kg Matouš Demko Red Dragon Team CZE CZE
3. kumite st. žáci +50kg Jan Šmíd Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
5. kumite st. žáci +50kg Patrik Hasan Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
5. kumite st. žáci +50kg David Šimun Laugaricio Trenčín SVK SVK
kumite st. žákyně 8.-7.kyu -45kg
1. kumite st. žákyně 8.-7.kyu -45kg Michaela Rešová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite st. žákyně 8.-7.kyu -45kg Andrea Dymešová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite st. žákyně 8.-7.kyu +45kg
1. kumite st. žákyně 8.-7.kyu +45kg Tina Kavánová Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
2. kumite st. žákyně 8.-7.kyu +45kg Kinga Hanysz KKS Tora Legnica POL POL
3. kumite st. žákyně 8.-7.kyu +45kg Laura Neffe Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Agáta Nováková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žákyně -50kg Beata Reguliová Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Eliška Mihalčatinová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Andrea Šimonová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kumite st. žákyně -50kg Eliška Fidlerová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Natálie Krátká Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
2. kumite st. žákyně +50kg Adéla Marcínová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Kateřina Jeníková TARGET SPORT MILOVICE CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Radka Vlčková SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite st. žákyně +50kg Alexandra Kříbalová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -52kg
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Jáchym Šanda SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg Filip Zídek KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Bohuslav Dušek KASR ŽAMBERK CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Michal Ondráček Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Daniel Brejcha SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Tomáš Tvrz SK Karate Most CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -60kg
1. kumite dorostenci (14-15) -60kg Luboš Hrazdír KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -60kg Aleksandar Šešlija TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -60kg Daniel Hanuš SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -60kg Dominik Zachař SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -60kg Aurel Strigač Laugaricio Trenčín SVK SVK
5. kumite dorostenci (14-15) -60kg Jan Vašíček TJ Karate Praha CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -70kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Martin Kočárek SK Karate Most CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg Jan Pajkrt SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Daniel Jáchym Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg David Lžičař Sport Club Flair o.s. CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg David Soběslavský SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg Jan Thoma GRYF z.s. CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -54kg
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Denisa Brejchová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Ivanna Anikeeva Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Tereza Pavlíková Laugaricio Trenčín SVK SVK
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Nikol Šídová Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Veronika Mišáková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Pavlína Škaldová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Barbora Kratochvílová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Adéla Trávniková Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Tereza Kratochvílová Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Monika Krupičková SKC Louny CZE CZE
kumite junioři (16-17) -70kg
1. kumite junioři (16-17) -70kg Gleb Eremenko Red Dragon Team CZE CZE
kumite junioři (16-17) +70kg
1. kumite junioři (16-17) +70kg Gleb Eremenko Red Dragon Team CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) +70kg Filip Janda SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +70kg Jáchym Hořák KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +70kg David Wheeler TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -60kg
1. kumite juniorky (16-17) -60kg Tereza Karbanová TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE CZE
kumite juniorky (16-17) +60kg
1. kumite juniorky (16-17) +60kg Tereza Karbanová TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) +60kg Lucie Hrdličková Red Dragon Team CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) +60kg Linda Skalová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
kumite muži U21 -75kg
1. kumite muži U21 -75kg Ondřej Hnat Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite muži U21 -75kg Filip Havlík Sport Relax CZE CZE
3. kumite muži U21 -75kg Tomáš Bednář Karate Silesia Opava CZE CZE
kumite ženy U21 +60kg
1. kumite ženy U21 +60kg Eliška Týlová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite ženy U21 +60kg Andrea Ješková Laugaricio Trenčín SVK SVK

Související turnaje:

Turnaj Datum
Generali Cup 2018 10.11.2018
Grand Prix North Bohemia 2018 20.10.2018
Bohemia Open 2018 29.09.2018
Shotokan Cup 2018 29.09.2018
Karate Lions Cup 2018 02.06.2018
Kesl Cup 2018 13.05.2018
Otevřené Mistrovství Moravy a Slezska 2018 05.05.2018
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk