KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Pohár nadějí 2009 - 11.04.2009

Město Nový Bor
Stát Česká republika
Pořadatel SSC Česká Lípa
Registrovaných jednotlivců 240
Kluby na medailových pozicích 34
Státy na medailových pozicích 2
Hodnocení 12-8-4


Ohodnocení kvality turnaje:
33.09%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 34x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu
1. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Dominik Mikula Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Jaromír Kerda KC Podbořany CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Milan Hájek Sport Relax CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Petr Martínek KESL RYU Shotokan CZE CZE
kata ml. žáci (7-9)
1. kata ml. žáci (7-9) Patrik Majer Sport Relax CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-9) Jan Hertl Karate Hlinsko CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Tobiáš Košťál SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Filip Macháček SK Tommi Praha CZE CZE
kata ml. žáci (7-11)
1. kata ml. žáci (7-11) Libor Podroužek KESL RYU Shotokan CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-11) Dominik Bartuška Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Lukáš Pevný Sport Relax CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Matěj Říha Slavia TU Liberec CZE CZE
kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu
1. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Kristýna Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Eliška Šinfeltová Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Jana Boháčová Sport Relax CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Barbora Znamenáčková Sport Relax CZE CZE
kata ml. žákyně (7-9)
1. kata ml. žákyně (7-9) Lenka Kudláčková Sport Relax CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-9) Klára Halodová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Natálie Tomanová SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Nikola Velcová Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kata ml. žákyně (7-11)
1. kata ml. žákyně (7-11) Sabina Forstová TARO KAN CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-11) Kay Polanová KESL RYU Shotokan CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Zuzana Augustinová KESL RYU Shotokan CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Nikola Janoušová KESL RYU Shotokan CZE CZE
kata st. žáci (12-13) do 6.kyu
1. kata st. žáci (12-13) do 6.kyu Jan Přibyl EMĚ Mělník CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) do 6.kyu Ming Thang Pham Karate České Budějovice CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) do 6.kyu Matěj Bláha Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) do 6.kyu Jiří Coubal Sport Relax CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) David Broda SK Tommi Praha CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Vojtěch Karaus Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Jan Koudelka Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Lukáš Vik Slavia TU Liberec CZE CZE
kata st. žákyně (12-13) do 6.kyu
1. kata st. žákyně (12-13) do 6.kyu Petra Laštovková TJ Skvrňany Plzeň CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) do 6.kyu Veronika Halodová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) do 6.kyu Klára Jakešová SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) do 6.kyu Lucie Kočandrlová Sport Relax CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Patricie Klapalová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Petra Klabanová Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Veronika Novotná Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Eliška Žubretovská Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Marek Fejfárek KESL RYU Shotokan CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Petr Šimůnek KESL RYU Shotokan CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Šimon Branda Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Ronald Prokeš SC Flair CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Andrea Hovorková Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Pavla Čížková KESL RYU Shotokan CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Markéta Barešová SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Alena Navrátilová Karate Vision Praha CZE CZE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Jakub Debrecenyi VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
2. kata junioři (16-17) David Beran KCK Team CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Ondřej Kumpošt KESL RYU Shotokan CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Jiří Pěnkava SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Hana Ulíková Sport Relax CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Nikola Glosová KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Barbora Holubovská Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Adéla Pallová SK Tommi Praha CZE CZE
kata team ml. žáci -8 let
1. kata team ml. žáci -8 let SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
kata team ml. žáci 8.-7.kyu
1. kata team ml. žáci 8.-7.kyu Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata team ml. žáci 8.-7.kyu Glaverbel Teplice CZE CZE
3. kata team ml. žáci 8.-7.kyu SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
3. kata team ml. žáci 8.-7.kyu SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
kata team ml. žáci (7-11)
1. kata team ml. žáci (7-11) Sport Relax CZE CZE
2. kata team ml. žáci (7-11) Sport Relax CZE CZE
3. kata team ml. žáci (7-11) Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata team ml. žáci (7-11) Budó škola KK Písek CZE CZE
kata team ml. žákyně -8 let
1. kata team ml. žákyně -8 let SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
2. kata team ml. žákyně -8 let SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
kata team ml. žákyně 8.-7.kyu
1. kata team ml. žákyně 8.-7.kyu Sport Relax CZE CZE
2. kata team ml. žákyně 8.-7.kyu Sport Relax CZE CZE
3. kata team ml. žákyně 8.-7.kyu Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata team ml. žákyně 8.-7.kyu SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
kata team ml. žákyně (7-11)
1. kata team ml. žákyně (7-11) Kesl Ryu Praha CZE CZE
2. kata team ml. žákyně (7-11) SK Tommi CZE CZE
3. kata team ml. žákyně (7-11) Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata team ml. žákyně (7-11) Karate České Budějovice CZE CZE
kata team st. žáci (12-13)
1. kata team st. žáci (12-13) Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata team st. žáci (12-13) Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata team st. žáci (12-13) Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata team st. žáci (12-13) Glaverbel Teplice CZE CZE
kata team st. žákyně (12-13)
1. kata team st. žákyně (12-13) Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata team st. žákyně (12-13) Sport Relax CZE CZE
3. kata team st. žákyně (12-13) SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
kata team dorostenky (14-15)
1. kata team dorostenky (14-15) SK Tommi CZE CZE
2. kata team dorostenky (14-15) Karate Vision CZE CZE
3. kata team dorostenky (14-15) KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kata team juniorky (16-17)
1. kata team juniorky (16-17) Sport Relax CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci -35kg
1. kumite ml. žáci -35kg Libor Podroužek KESL RYU Shotokan CZE CZE
2. kumite ml. žáci -35kg Jakub Bartoš SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg Jakub Jirka Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg Lukáš Pevný Sport Relax CZE CZE
kumite ml. žáci -41kg
1. kumite ml. žáci -41kg Marek Řeřicha Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci -41kg Tomáš Lukš Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci -41kg Vojtěch Bittner Sport Relax CZE CZE
3. kumite ml. žáci -41kg Petr Slodičák Schick Ryu Praha CZE CZE
kumite ml. žáci +41kg
1. kumite ml. žáci +41kg Josef Černík Sokol Sadská CZE CZE
2. kumite ml. žáci +41kg Jaroslav Vlček SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žáci +41kg Tomáš Buzek Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kumite ml. žáci +41kg Luděk Hrnčíř KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kumite ml. žákyně -35kg
1. kumite ml. žákyně -35kg Petra Vávrová KCK Team CZE CZE
2. kumite ml. žákyně -35kg Michaela Bednárková Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně -35kg Nikola Janoušová KESL RYU Shotokan CZE CZE
3. kumite ml. žákyně -35kg Anna Zíková Budó škola KK Písek CZE CZE
kumite ml. žákyně +35kg
1. kumite ml. žákyně +35kg Jana Králíková Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně +35kg Sabina Forstová TARO KAN CZE CZE
3. kumite ml. žákyně +35kg Lucie Janouchová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně +35kg Michaela Krátká KCK Team CZE CZE
kumite st. žáci -45kg
1. kumite st. žáci -45kg Filip Hluštík Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žáci -45kg Libor Vlček Laugaricio Trenčín SVK SVK
3. kumite st. žáci -45kg Jakub Beran SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Marek Dostál Karate-do Litomyšl CZE CZE
kumite st. žáci -55kg
1. kumite st. žáci -55kg Tomáš Henzl Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite st. žáci -55kg Jaroslav Buzek Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kumite st. žáci -55kg Lukáš Druga Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite st. žáci -55kg Josef Ludačka Karate České Budějovice CZE CZE
kumite st. žáci +55kg
1. kumite st. žáci +55kg Marian Kulík Laugaricio Trenčín SVK SVK
2. kumite st. žáci +55kg Jiří Krych Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci +55kg Ondřej Máslo SKBU Trutnov CZE CZE
kumite st. žákyně -42kg
1. kumite st. žákyně -42kg Petra Laštovková TJ Skvrňany Plzeň CZE CZE
2. kumite st. žákyně -42kg Petra Klabanová Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Martina Janečková KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Adéla Janišová Karate-do Litomyšl CZE CZE
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Veronika Novotná Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite st. žákyně -50kg Eliška Žubretovská Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Štěpánka Dzurojurková Glaverbel Teplice CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Veronika Halodová Karate České Budějovice CZE CZE
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Klára Jakešová SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -52kg
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Filip Dittrich Slavia TU Liberec CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg Vítek Kristl SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Jan Šrettr Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg Luděk Soudný Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Šimon Branda Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Jan Tesař SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -70kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Václav Tereščuk Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg Petr Révay TJ TŽ Třinec CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg Pim Brands KESL RYU Shotokan CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg Jakub Dvořák KK Kladno CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Jakub Elznic KK Kladno CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -54kg
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Vladimíra Račáková Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Simona Šedivá KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Adéla Lehečková Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Tereza Zlatohlávková Sport Relax CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Veronika Jandová Karate-do Litomyšl CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Michaela Smolová Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Markéta Barešová SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Simona Ljapinová KC Podbořany CZE CZE
kumite junioři (16-17) -61kg
1. kumite junioři (16-17) -61kg Ondřej Kumpošt KESL RYU Shotokan CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -61kg David Ryvol Slavia TU Liberec CZE CZE
kumite junioři (16-17) -68kg
1. kumite junioři (16-17) -68kg Jan Pěnkava SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -68kg Michael Lipčák Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg David Beran KCK Team CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Ondřej Brodský KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kumite junioři (16-17) -76kg
1. kumite junioři (16-17) -76kg Václav Unzeitig SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -76kg Petr Švarc TJ Karate Praha CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Jan Fait TJ Karate Praha CZE CZE
kumite junioři (16-17) +76kg
1. kumite junioři (16-17) +76kg Milan Tesař SŠKS Pardubice CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) +76kg Jakub Klauda SKBU Trutnov CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -53kg
1. kumite juniorky (16-17) -53kg Hana Ulíková Sport Relax CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -53kg Nikola Glosová KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -59kg
1. kumite juniorky (16-17) -59kg Nikola Krátká KCK Team CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -59kg Elena Lipčáková Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Kateřina Erbenová SKBU Trutnov CZE CZE
kumite juniorky (16-17) +59kg
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Barbora Holubovská Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
Pohár nadějí 2015 11.04.2015
Bohemia Open 4 Kids 2014 14.09.2014
Pohár nadějí 2014 12.04.2014
Velká cena Trutnova 2014 11.01.2014
Velká cena Trutnova 2013 27.01.2013
Generali Cup 2012 24.11.2012
Wakizaši Cup 2012 12.05.2012
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk