KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Pohár nadějí 2009 - 11.04.2009

Město Nový Bor
Stát Česká republika
Pořadatel SSC Česká Lípa
Registrovaných jednotlivců 240
Kluby na medailových pozicích 34
Státy na medailových pozicích 2
Hodnocení 12-8-4-3-2-1


Ohodnocení kvality turnaje:
33.09%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 34x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu
1. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Dominik Mikula Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Jaromír Kerda KC Podbořany CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Milan Hájek KARATE SPORT RELAX z.s. CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Petr Martínek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kata ml. žáci (7-9)
1. kata ml. žáci (7-9) Patrik Majer KARATE SPORT RELAX z.s. CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-9) Jan Hertl Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Tobiáš Košťál Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Filip Macháček SK Tommi Praha CZE CZE
kata ml. žáci (7-11)
1. kata ml. žáci (7-11) Libor Podroužek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-11) Dominik Bartuška Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Lukáš Pevný KARATE SPORT RELAX z.s. CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Matěj Říha USK Slavia Liberec CZE CZE
kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu
1. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Kristýna Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Eliška Šinfeltová Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Jana Boháčová KARATE SPORT RELAX z.s. CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Barbora Znamenáčková KARATE SPORT RELAX z.s. CZE CZE
kata ml. žákyně (7-9)
1. kata ml. žákyně (7-9) Lenka Kudláčková KARATE SPORT RELAX z.s. CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-9) Klára Halodová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Natálie Tomanová Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Nikola Velcová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kata ml. žákyně (7-11)
1. kata ml. žákyně (7-11) Sabina Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-11) Kay Polanová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Zuzana Augustinová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Nikola Janoušová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kata st. žáci (12-13) do 6.kyu
1. kata st. žáci (12-13) do 6.kyu Jan Přibyl Shotokan Karate Mělník CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) do 6.kyu Ming Thang Pham TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) do 6.kyu Matěj Bláha Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) do 6.kyu Jiří Coubal KARATE SPORT RELAX z.s. CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) David Broda SK Tommi Praha CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Vojtěch Karaus Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Jan Koudelka Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Lukáš Vik USK Slavia Liberec CZE CZE
kata st. žákyně (12-13) do 6.kyu
1. kata st. žákyně (12-13) do 6.kyu Petra Laštovková TJ Skvrňany Plzeň CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) do 6.kyu Veronika Halodová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) do 6.kyu Klára Jakešová Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) do 6.kyu Lucie Kočandrlová KARATE SPORT RELAX z.s. CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Patricie Klapalová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Petra Klabanová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Veronika Novotná Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Eliška Žubretovská Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Marek Fejfárek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Petr Šimůnek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Šimon Branda Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Ronald Prokeš Sport Club Flair o.s. CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Andrea Hovorková Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Pavla Čížková KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Markéta Barešová Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Alena Navrátilová Karate Vision Praha CZE CZE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Jakub Debrecenyi VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
2. kata junioři (16-17) David Beran KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Ondřej Kumpošt KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Jiří Pěnkava Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Hana Ulíková KARATE SPORT RELAX z.s. CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Nikola Glosová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Barbora Holubovská Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Adéla Pallová SK Tommi Praha CZE CZE
kata team ml. žáci -8 let
1. kata team ml. žáci -8 let Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
kata team ml. žáci 8.-7.kyu
1. kata team ml. žáci 8.-7.kyu Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata team ml. žáci 8.-7.kyu Glaverbel Teplice CZE CZE
3. kata team ml. žáci 8.-7.kyu Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
3. kata team ml. žáci 8.-7.kyu Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
kata team ml. žáci (7-11)
1. kata team ml. žáci (7-11) Sport Relax CZE CZE
2. kata team ml. žáci (7-11) Sport Relax CZE CZE
3. kata team ml. žáci (7-11) Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata team ml. žáci (7-11) Budó škola KK Písek CZE CZE
kata team ml. žákyně -8 let
1. kata team ml. žákyně -8 let Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
2. kata team ml. žákyně -8 let Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
kata team ml. žákyně 8.-7.kyu
1. kata team ml. žákyně 8.-7.kyu Sport Relax CZE CZE
2. kata team ml. žákyně 8.-7.kyu Sport Relax CZE CZE
3. kata team ml. žákyně 8.-7.kyu Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata team ml. žákyně 8.-7.kyu Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
kata team ml. žákyně (7-11)
1. kata team ml. žákyně (7-11) Kesl Ryu Praha CZE CZE
2. kata team ml. žákyně (7-11) SK Tommi CZE CZE
3. kata team ml. žákyně (7-11) Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata team ml. žákyně (7-11) Karate České Budějovice CZE CZE
kata team st. žáci (12-13)
1. kata team st. žáci (12-13) Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata team st. žáci (12-13) Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata team st. žáci (12-13) Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata team st. žáci (12-13) Glaverbel Teplice CZE CZE
kata team st. žákyně (12-13)
1. kata team st. žákyně (12-13) Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata team st. žákyně (12-13) Sport Relax CZE CZE
3. kata team st. žákyně (12-13) Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
kata team dorostenky (14-15)
1. kata team dorostenky (14-15) SK Tommi CZE CZE
2. kata team dorostenky (14-15) Karate Vision CZE CZE
3. kata team dorostenky (14-15) KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kata team juniorky (16-17)
1. kata team juniorky (16-17) Sport Relax CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci -35kg
1. kumite ml. žáci -35kg Libor Podroužek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite ml. žáci -35kg Jakub Bartoš SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg Jakub Jirka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg Lukáš Pevný KARATE SPORT RELAX z.s. CZE CZE
kumite ml. žáci -41kg
1. kumite ml. žáci -41kg Marek Řeřicha TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci -41kg Tomáš Lukš TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci -41kg Vojtěch Bittner KARATE SPORT RELAX z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci -41kg Petr Slodičák Schick Ryu Praha CZE CZE
kumite ml. žáci +41kg
1. kumite ml. žáci +41kg Josef Černík Shotokan karate dó TJ Sadská CZE CZE
2. kumite ml. žáci +41kg Jaroslav Vlček SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žáci +41kg Tomáš Buzek Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kumite ml. žáci +41kg Luděk Hrnčíř Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite ml. žákyně -35kg
1. kumite ml. žákyně -35kg Petra Vávrová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite ml. žákyně -35kg Michaela Bednárková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně -35kg Nikola Janoušová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žákyně -35kg Anna Zíková Budó škola KK Písek CZE CZE
kumite ml. žákyně +35kg
1. kumite ml. žákyně +35kg Jana Králíková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně +35kg Sabina Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žákyně +35kg Lucie Janouchová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně +35kg Michaela Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite st. žáci -45kg
1. kumite st. žáci -45kg Filip Hluštík Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žáci -45kg Libor Vlček Laugaricio Trenčín SVK SVK
3. kumite st. žáci -45kg Jakub Beran SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Marek Dostál Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
kumite st. žáci -55kg
1. kumite st. žáci -55kg Tomáš Henzl Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite st. žáci -55kg Jaroslav Buzek Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kumite st. žáci -55kg Lukáš Druga Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite st. žáci -55kg Josef Ludačka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite st. žáci +55kg
1. kumite st. žáci +55kg Marian Kulík Laugaricio Trenčín SVK SVK
2. kumite st. žáci +55kg Jiří Krych Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci +55kg Ondřej Máslo SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite st. žákyně -42kg
1. kumite st. žákyně -42kg Petra Laštovková TJ Skvrňany Plzeň CZE CZE
2. kumite st. žákyně -42kg Petra Klabanová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Martina Janečková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Adéla Janišová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Veronika Novotná Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite st. žákyně -50kg Eliška Žubretovská Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Štěpánka Dzurojurková Glaverbel Teplice CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Veronika Halodová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Klára Jakešová Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -52kg
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Filip Dittrich USK Slavia Liberec CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg Vítek Kristl Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Jan Šrettr Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg Luděk Soudný Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Šimon Branda Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Jan Tesař SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -70kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Václav Tereščuk Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg Petr Révay TJ TŽ Třinec CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg Pim Brands KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg Jakub Dvořák KK Kladno CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Jakub Elznic KK Kladno CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -54kg
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Vladimíra Račáková Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Simona Šedivá Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Adéla Lehečková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Tereza Zlatohlávková KARATE SPORT RELAX z.s. CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Veronika Jandová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Michaela Smolová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Markéta Barešová Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Simona Ljapinová KC Podbořany CZE CZE
kumite junioři (16-17) -61kg
1. kumite junioři (16-17) -61kg Ondřej Kumpošt KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -61kg David Ryvol USK Slavia Liberec CZE CZE
kumite junioři (16-17) -68kg
1. kumite junioři (16-17) -68kg Jan Pěnkava Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -68kg Michael Lipčák Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg David Beran KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Ondřej Brodský Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite junioři (16-17) -76kg
1. kumite junioři (16-17) -76kg Václav Unzeitig SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -76kg Petr Švarc TJ KARATE Praha CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Jan Fait TJ KARATE Praha CZE CZE
kumite junioři (16-17) +76kg
1. kumite junioři (16-17) +76kg Milan Tesař SŠKS Pardubice CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) +76kg Jakub Klauda SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -53kg
1. kumite juniorky (16-17) -53kg Hana Ulíková KARATE SPORT RELAX z.s. CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -53kg Nikola Glosová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -59kg
1. kumite juniorky (16-17) -59kg Nikola Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -59kg Elena Lipčáková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Kateřina Erbenová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite juniorky (16-17) +59kg
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Barbora Holubovská Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
Novoroční turnaj SKIF 2020 12.01.2020
SKIF Prague Open 2019 30.11.2019
SKIF Open 2019 20.10.2019
Novoroční turnaj SKIF 2019 13.01.2019
SKIF Prague Open 2018 16.12.2018
SKIF Open 2018 30.09.2018
Novoroční turnaj SKIF 2018 14.01.2018
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk