KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Ostrava Grand Prix 2007 - 27.10.2007

Město Ostrava
Stát Česká republika
Pořadatel VSK VŠB TU Ostrava, Karate Tygr Shotokan
Registrovaných jednotlivců 172
Kluby na medailových pozicích 36
Státy na medailových pozicích 3
Hodnocení 12-8-4


Ohodnocení kvality turnaje:
54.27%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 41x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu
1. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Dawid Pietrzak KSA ATEMI Bielsko-Biała POL POL
2. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Mikołaj Brandys KS Shindo Cieszyn POL POL
3. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Dominik Černý VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Dawid Gaweł KSA ATEMI Bielsko-Biała POL POL
kata ml. žáci (7-11)
1. kata ml. žáci (7-11) Mateusz Tomiczek KSA ATEMI Bielsko-Biała POL POL
2. kata ml. žáci (7-11) Dominik Bartuška Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) David Opravil SKK Budo Havířov CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Pavel Šumbera Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu
1. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Eliza Gaweł KSA ATEMI Bielsko-Biała POL POL
2. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Patrycja Kądziałka KS Shindo Cieszyn POL POL
3. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Aneta Balínová TJ Skvrňany Plzeň CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Liliana Mihalcsaková SK Slavia Orlová CZE CZE
kata ml. žákyně (7-11)
1. kata ml. žákyně (7-11) Alžběta Ovečková Hanko Kai Senica SVK SVK
2. kata ml. žákyně (7-11) Patricie Klapalová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Monika Chochlíková KK ŠK Real Klub Trenčín SVK SVK
3. kata ml. žákyně (7-11) Katarína Kuricová KK ŠK Real Klub Trenčín SVK SVK
kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu
1. kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu Michał Szendoł KSA ATEMI Bielsko-Biała POL POL
2. kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu Miroslav Finkrál SK Slavia Orlová CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu Eduard Toman SK Slavia Orlová CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu Jan Wojnar SK Slavia Orlová CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Marek Fejfárek SK Tommi Praha CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Denis Duškevič VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Martin Dobiáš Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Mateusz Musiał KKS Tora Legnica POL POL
kata st. žákyně (12-13) 8. a 7.kyu
1. kata st. žákyně (12-13) 8. a 7.kyu Kateřina Dubovecká VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) 8. a 7.kyu Sára Dubovecká VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) 8. a 7.kyu Sabina Malecová Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) 8. a 7.kyu Hana Palkovská Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Viktorie Kaszubová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Lucie Venclíková VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Lucie Jarecká VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Karolina Romaniuk KKS Tora Legnica POL POL
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Michal Toure Hanko Kai Senica SVK SVK
2. kata dorostenci (14-15) Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Samuel Kubina Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Rafał Waluś KSA ATEMI Bielsko-Biała POL POL
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Monika Smolařová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Lucie Michálková Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Veronika Mišková Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Karolina Ścieszka KSA ATEMI Bielsko-Biała POL POL
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Jakub Debrecenyi VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
2. kata junioři (16-17) David Lukášek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Martin Kotzur KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Michal Vigh KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Tereza Kalinská TJ TŽ Třinec CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Denisa Nováková Sport Club Flair o.s. CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Josefína Frýbová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Gabriela Holíčková KK ŠK Real Klub Trenčín SVK SVK
kata muži
1. kata muži Jindřich Pilmann KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata muži Piotr Szymala KS Shindo Cieszyn POL POL
3. kata muži Jakub Debrecenyi VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kata muži Lukáš Janda Sport Club Flair o.s. CZE CZE
kata ženy
1. kata ženy Denisa Nováková Sport Club Flair o.s. CZE CZE
2. kata ženy Lenka Zandtová Sport Club Flair o.s. CZE CZE
3. kata ženy Zuzana Cmielová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kata ženy Simona Pivodová SK Slavia Orlová CZE CZE
kata team žáci (7-13)
1. kata team žáci (7-13) KSA ATEMI Bielsko-Biała (POL) POL POL
2. kata team žáci (7-13) LZS Polonia-Torakan (POL) POL POL
3. kata team žáci (7-13) KSA ATEMI Bielsko-Biała (POL) POL POL
3. kata team žáci (7-13) KS Shindo Cieszyn (POL) POL POL
kata team žákyně (7-13)
1. kata team žákyně (7-13) VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
2. kata team žákyně (7-13) SK Tommi CZE CZE
3. kata team žákyně (7-13) KKS Tora Legnica (POL) POL POL
KUMITE
kumite ml. žáci -30kg
1. kumite ml. žáci -30kg Erik Olšiak Karate Klub Zvolen SVK SVK
2. kumite ml. žáci -30kg David Opravil SKK Budo Havířov CZE CZE
3. kumite ml. žáci -30kg Dominik Szalay Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
3. kumite ml. žáci -30kg Dawid Zorn KSA ATEMI Bielsko-Biała POL POL
kumite ml. žáci +30kg
1. kumite ml. žáci +30kg Ilír Kabashi KK Farmex Nitra SVK SVK
2. kumite ml. žáci +30kg Martin Macík Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci +30kg Matej Homola KK Farmex Nitra SVK SVK
3. kumite ml. žáci +30kg Mateusz Tomiczek KSA ATEMI Bielsko-Biała POL POL
kumite st. žáci -40kg
1. kumite st. žáci -40kg Michal Koběrský SKK Budo Havířov CZE CZE
2. kumite st. žáci -40kg Dan Červeňanský SKK Budo Havířov CZE CZE
3. kumite st. žáci -40kg Michal Garaj KK Farmex Nitra SVK SVK
3. kumite st. žáci -40kg Jan Petr Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
kumite st. žáci -50kg
1. kumite st. žáci -50kg Daniel Kopúň KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
2. kumite st. žáci -50kg Mateusz Musiał KKS Tora Legnica POL POL
3. kumite st. žáci -50kg Adam Bystroň SKK Budo Havířov CZE CZE
3. kumite st. žáci -50kg Filip Dolíška Baník Havířov CZE CZE
kumite st. žáci +50kg
1. kumite st. žáci +50kg Matěj Cvrk Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kumite st. žáci +50kg David Novák Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
3. kumite st. žáci +50kg Luděk Soudný Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kumite st. žáci +50kg Alex Šeffer SKK Budo Havířov CZE CZE
kumite st. žákyně -40kg
1. kumite st. žákyně -40kg Weronika Zgieb KKS Tora Legnica POL POL
2. kumite st. žákyně -40kg Eliza Gaweł KSA ATEMI Bielsko-Biała POL POL
kumite st. žákyně +40kg
1. kumite st. žákyně +40kg Lenka Földesiová KK Farmex Nitra SVK SVK
2. kumite st. žákyně +40kg Miroslava Kopúňová KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
3. kumite st. žákyně +40kg Radka Kozelková Kusengo Nový Jičín CZE CZE
3. kumite st. žákyně +40kg Hana Pristašová KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
kumite dorostenci (14-15) -50kg
1. kumite dorostenci (14-15) -50kg Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -50kg Dawid Dykas KKS Tora Legnica POL POL
3. kumite dorostenci (14-15) -50kg Jan Mikeska Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -50kg Tomáš Škorpík SKK Budo Havířov CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -60kg
1. kumite dorostenci (14-15) -60kg Samuel Kubina Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -60kg Andrej Osuský KK Spartak Myjava SVK SVK
3. kumite dorostenci (14-15) -60kg Denis Dudáš Baník Havířov CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -60kg František Kabourek Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +60kg
1. kumite dorostenci (14-15) +60kg Lukáš Zahálka Baník Havířov CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) +60kg Mateusz Adamowicz WKSA Budokan Wroclaw POL POL
3. kumite dorostenci (14-15) +60kg Jakub Kuchár Karate Klub Zvolen SVK SVK
3. kumite dorostenci (14-15) +60kg Samuel Marčan ZZO Čadca SVK SVK
kumite dorostenky (14-15) -55kg
1. kumite dorostenky (14-15) -55kg Miriam Šošovicová KK Farmex Nitra SVK SVK
2. kumite dorostenky (14-15) -55kg Monika Smolařová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -55kg Magdalena Nowakowska WKSA Budokan Wroclaw POL POL
3. kumite dorostenky (14-15) -55kg Lucia Sulíková KK Farmex Nitra SVK SVK
kumite dorostenky (14-15) +55kg
1. kumite dorostenky (14-15) +55kg Lucie Benešová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) +55kg Aleksandra Grzelak WKSA Budokan Wroclaw POL POL
3. kumite dorostenky (14-15) +55kg Iga Butrym KKS Tora Legnica POL POL
3. kumite dorostenky (14-15) +55kg Tereza Hrabčáková Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
kumite junioři (16-17) -65kg
1. kumite junioři (16-17) -65kg Martin Ištvánek Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -65kg Michal Vigh KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -65kg Kamil Racko WKSA Budokan Wroclaw POL POL
3. kumite junioři (16-17) -65kg Łukasz Zabiegała LZS Polonia-Torakan Biała POL POL
kumite junioři (16-17) -75kg
1. kumite junioři (16-17) -75kg Viktor Viskup KK Farmex Nitra SVK SVK
2. kumite junioři (16-17) -75kg Mariusz Mazurkiewicz WKSA Budokan Wroclaw POL POL
3. kumite junioři (16-17) -75kg Adam Prešinský KK Farmex Nitra SVK SVK
3. kumite junioři (16-17) -75kg Petr Rýpar Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kumite junioři (16-17) +75kg
1. kumite junioři (16-17) +75kg Mateusz Osmólski WKSA Budokan Wroclaw POL POL
2. kumite junioři (16-17) +75kg Lukáš Rýc-Bednář Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +75kg Jakub Kmeťko KK Farmex Nitra SVK SVK
3. kumite junioři (16-17) +75kg Lukáš Marťák ZZO Čadca SVK SVK
kumite juniorky (16-17) -55kg
1. kumite juniorky (16-17) -55kg Silvia Skoková KK Spartak Myjava SVK SVK
2. kumite juniorky (16-17) -55kg Lucia Osuská KK Spartak Myjava SVK SVK
3. kumite juniorky (16-17) -55kg Agnieszka Habryka KS Shindo Cieszyn POL POL
kumite juniorky (16-17) +55kg
1. kumite juniorky (16-17) +55kg Štěpánka Šajnarová Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) +55kg Aneta Karpa WKSA Budokan Wroclaw POL POL
3. kumite juniorky (16-17) +55kg Tereza Kalinská TJ TŽ Třinec CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) +55kg Alexandra Záhumenská SKK Budo Havířov CZE CZE
kumite muži -70kg
1. kumite muži -70kg Milan Burget ASK Tatra Kopřivnice CZE CZE
2. kumite muži -70kg Adam Horváth Baník Havířov CZE CZE
3. kumite muži -70kg Stanislav Hájek Karate klub Odry, z.s. CZE CZE
3. kumite muži -70kg Adam Sládeček Baník Havířov CZE CZE
kumite muži -80kg
1. kumite muži -80kg Richard Pail Baník Havířov CZE CZE
2. kumite muži -80kg Lubomír Kubisa Nippon Ludgeřovice CZE CZE
3. kumite muži -80kg David Dvořák Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
3. kumite muži -80kg Jindřich Pilmann KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kumite muži +80kg
1. kumite muži +80kg Tomáš Reich KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite muži +80kg Piotr Grzelak WKSA Budokan Wroclaw POL POL
3. kumite muži +80kg Jaroslav Marťák ZZO Čadca SVK SVK
3. kumite muži +80kg Peter Sabol KK Junior Prešov SVK SVK
kumite muži BRH
1. kumite muži BRH Milan Burget ASK Tatra Kopřivnice CZE CZE
2. kumite muži BRH Adam Horváth Baník Havířov CZE CZE
3. kumite muži BRH Lubomír Kubisa Nippon Ludgeřovice CZE CZE
3. kumite muži BRH Adam Sládeček Baník Havířov CZE CZE
kumite ženy -58kg
1. kumite ženy -58kg Monika Latzelová Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
2. kumite ženy -58kg Lucie Strnadová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite ženy -58kg Sabina Szymczyna LZS Polonia-Torakan Biała POL POL
kumite ženy +58kg
1. kumite ženy +58kg Karolína Bobková Baník Havířov CZE CZE
2. kumite ženy +58kg Tereza Kalinská TJ TŽ Třinec CZE CZE
3. kumite ženy +58kg Małgorzata Grzelak WKSA Budokan Wroclaw POL POL
3. kumite ženy +58kg Pavla Šimková MSKA VUT Brno CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
Ostrava Grand Prix 2011 22.10.2011
Ostrava Grand Prix 2009 31.10.2009
Ostrava Grand Prix 2008 25.10.2008
Ostrava Grand Prix 2006 25.02.2006
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk