KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Ostrava Grand Prix 2006 - 25.02.2006

Město Ostrava
Stát Česká republika
Pořadatel Karatetygr Ostrava a VSK VŠB TUO
Registrovaných jednotlivců 202
Kluby na medailových pozicích 25
Státy na medailových pozicích 3
Hodnocení 12-8-4


Ohodnocení kvality turnaje:
12.50%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 4x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-11)
1. kata ml. žáci (7-11) Ronald Prokeš Sport Club Flair o.s. CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-11) Rudolf Sladkovský Karate Klub Zvolen SVK SVK
3. kata ml. žáci (7-11) Samuel Gałuszka KS Shindo Cieszyn POL POL
3. kata ml. žáci (7-11) Libor Vlček Laugaricio Trenčín SVK SVK
kata ml. žákyně (7-11)
1. kata ml. žákyně (7-11) Patricie Klapalová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-11) Tereza Kutrová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Patrycja Kądziałka KS Shindo Cieszyn POL POL
3. kata ml. žákyně (7-11) Lucie Venclíková VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Filip Saidl KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Michał Zabiegała LZS Polonia-Torakan Biała POL POL
3. kata st. žáci (12-13) Damian Połtorzecki KSA ATEMI Bielsko-Biała POL POL
3. kata st. žáci (12-13) Sebastian Zawiński KS Shindo Cieszyn POL POL
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Kristýna Pučanová Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Sara Heczko KS Shindo Cieszyn POL POL
3. kata st. žákyně (12-13) Karolina Karolak KS Shindo Cieszyn POL POL
3. kata st. žákyně (12-13) Karolina Ścieszka KSA ATEMI Bielsko-Biała POL POL
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Jakub Debrecenyi VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Michal Vigh KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Martin Náhlovský Sport Club Flair o.s. CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Maciej Wilczek KS Shindo Cieszyn POL POL
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Denisa Nováková Sport Club Flair o.s. CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Lucie Beitelová KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Markéta Rozenská Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Alexandra Záhumenská SKK Budo Havířov CZE CZE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Marek Aberl SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Marek Kostka Shotokan karate klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Jakub Kałużka LZS Polonia-Torakan Biała POL POL
3. kata junioři (16-17) Łukasz Kuźnik LZS Polonia-Torakan Biała POL POL
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Alžběta Chovancová Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Martyna Tschuk KS Shindo Cieszyn POL POL
3. kata juniorky (16-17) Aneta Zabiegała LZS Polonia-Torakan Biała POL POL
kata muži
1. kata muži Piotr Szymala KS Shindo Cieszyn POL POL
2. kata muži Michal Balčík SK Slavia Orlová CZE CZE
3. kata muži Michal Polovka UMB Banská Bystrica SVK SVK
3. kata muži Tomasz Stoszek KS Shindo Cieszyn POL POL
kata ženy
1. kata ženy Marta Szymczak WKSA Budokan Wroclaw POL POL
2. kata ženy Sabina Szymczyna LZS Polonia-Torakan Biała POL POL
3. kata ženy Zuzana Cmielová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kata ženy Simona Pivodová SK Slavia Orlová CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci -35kg
1. kumite ml. žáci -35kg Libor Vlček Laugaricio Trenčín SVK SVK
2. kumite ml. žáci -35kg Martin Navrátil Shotokan karate klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg Martin Dobiáš Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg Michal Koběrský SKK Budo Havířov CZE CZE
kumite ml. žáci +35kg
1. kumite ml. žáci +35kg Juraj Kvoček KK Shisei Trnava SVK SVK
2. kumite ml. žáci +35kg Jakub Loučný Shotokan karate klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
3. kumite ml. žáci +35kg Matěj Nekuda SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
3. kumite ml. žáci +35kg Rudolf Sladkovský Karate Klub Zvolen SVK SVK
kumite st. žáci -40kg
1. kumite st. žáci -40kg Filip Dolíška Baník Havířov CZE CZE
2. kumite st. žáci -40kg Tomasz Cynar WKSA Budokan Wroclaw POL POL
3. kumite st. žáci -40kg Jan Kiša VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kumite st. žáci -40kg Sebastian Zawiński KS Shindo Cieszyn POL POL
kumite st. žáci -50kg
1. kumite st. žáci -50kg Tomáš Škorpík SKK Budo Havířov CZE CZE
2. kumite st. žáci -50kg Denis Duškevič VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kumite st. žáci -50kg Jiří Felix Shotokan karate klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
3. kumite st. žáci -50kg Richard Hajdóny CMK Banská Bystrica SVK SVK
kumite st. žáci +50kg
1. kumite st. žáci +50kg Adrian Greguš Karate Klub Zvolen SVK SVK
2. kumite st. žáci +50kg Michal Sikora Baník Karviná CZE CZE
3. kumite st. žáci +50kg Denis Dudáš Baník Havířov CZE CZE
3. kumite st. žáci +50kg Robert Svoboda Baník Karviná CZE CZE
kumite st. žákyně -40kg
1. kumite st. žákyně -40kg Jitka Procházková Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
2. kumite st. žákyně -40kg Karolina Ścieszka KSA ATEMI Bielsko-Biała POL POL
3. kumite st. žákyně -40kg Nicol Beláková Laugaricio Trenčín SVK SVK
3. kumite st. žákyně -40kg Kateřina Koubová TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Martina Štoková SKK Budo Havířov CZE CZE
2. kumite st. žákyně -50kg Kristýna Malá SKK Budo Havířov CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Nikola Šušková SKK Budo Havířov CZE CZE
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Petra Pavelková Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
2. kumite st. žákyně +50kg Karolina Karolak KS Shindo Cieszyn POL POL
kumite dorostenci (14-15) -50kg
1. kumite dorostenci (14-15) -50kg Petr Müller Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -50kg Martin Kotzur KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -50kg Josef Dodulík Baník Havířov CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -50kg Maciej Wilczek KS Shindo Cieszyn POL POL
kumite dorostenci (14-15) -60kg
1. kumite dorostenci (14-15) -60kg Jan Gorlinski Baník Havířov CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -60kg Jakub Nemček Karate Klub Zvolen SVK SVK
3. kumite dorostenci (14-15) -60kg Jakub Debrecenyi VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -60kg Marek Kulík Laugaricio Trenčín SVK SVK
kumite dorostenci (14-15) +60kg
1. kumite dorostenci (14-15) +60kg Viliam Križan Laugaricio Trenčín SVK SVK
2. kumite dorostenci (14-15) +60kg Drahoslav Koštialik Karate Klub Zvolen SVK SVK
3. kumite dorostenci (14-15) +60kg Erik Greguš Karate Klub Zvolen SVK SVK
3. kumite dorostenci (14-15) +60kg Jakub Marheim Laugaricio Trenčín SVK SVK
kumite dorostenky (14-15) -55kg
1. kumite dorostenky (14-15) -55kg Markéta Rozenská Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -55kg Magdalena Nowakowska WKSA Budokan Wroclaw POL POL
3. kumite dorostenky (14-15) -55kg Sara Heczko KS Shindo Cieszyn POL POL
3. kumite dorostenky (14-15) -55kg Aneta Karpa WKSA Budokan Wroclaw POL POL
kumite dorostenky (14-15) +55kg
1. kumite dorostenky (14-15) +55kg Alexandra Záhumenská SKK Budo Havířov CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) +55kg Tereza Žůrová Nippon Ludgeřovice CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +55kg Michaela Moravcová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
kumite junioři (16-17) -65kg
1. kumite junioři (16-17) -65kg Adam Horváth Baník Havířov CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -65kg Oleg Kuzma Karate Klub Zvolen SVK SVK
3. kumite junioři (16-17) -65kg Jakub Hruboň Nippon Ludgeřovice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -65kg Ladislav Mareš ml. TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kumite junioři (16-17) -75kg
1. kumite junioři (16-17) -75kg Tomáš Riska CMK Banská Bystrica SVK SVK
2. kumite junioři (16-17) -75kg Ľuboš Goffa Rapid Bratislava SVK SVK
3. kumite junioři (16-17) -75kg Juraj Lušňák ZZO Čadca SVK SVK
3. kumite junioři (16-17) -75kg Lukáš Muladi MSKA VUT Brno CZE CZE
kumite junioři (16-17) +75kg
1. kumite junioři (16-17) +75kg Artur Roztropinski WKSA Budokan Wroclaw POL POL
2. kumite junioři (16-17) +75kg Martin Beitel KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +75kg Petr Buchmann Nippon Ludgeřovice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +75kg Marek Kostka Shotokan karate klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
kumite juniorky (16-17) BRH
1. kumite juniorky (16-17) BRH Ivana Dučová CMK Banská Bystrica SVK SVK
2. kumite juniorky (16-17) BRH Klaudia Mikoda KSA ATEMI Bielsko-Biała POL POL
3. kumite juniorky (16-17) BRH Monika Latzelová Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) BRH Martyna Tschuk KS Shindo Cieszyn POL POL
kumite muži -70kg
1. kumite muži -70kg Pavol Tuleja Rapid Bratislava SVK SVK
2. kumite muži -70kg Adam Sládeček Baník Havířov CZE CZE
3. kumite muži -70kg Pawel Pinis WKSA Budokan Wroclaw POL POL
3. kumite muži -70kg Ján Putz Rapid Bratislava SVK SVK
kumite muži -80kg
1. kumite muži -80kg Andrzej Studzinski WKSA Budokan Wroclaw POL POL
2. kumite muži -80kg Adam Hrnčíř Baník Havířov CZE CZE
3. kumite muži -80kg Václav Macháň Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
kumite muži +80kg
1. kumite muži +80kg Bartłomiej Sołtysiak WKSA Budokan Wroclaw POL POL
2. kumite muži +80kg Jaroslav Marťák ZZO Čadca SVK SVK
3. kumite muži +80kg Piotr Grzelak WKSA Budokan Wroclaw POL POL
3. kumite muži +80kg Dawid Wnętowski LZS Polonia-Torakan Biała POL POL
kumite muži BRH
1. kumite muži BRH Václav Macháň Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
2. kumite muži BRH Václav Havlů Baník Karviná CZE CZE
3. kumite muži BRH Jiří Hájek KK Odry CZE CZE
3. kumite muži BRH Adam Hrnčíř Baník Havířov CZE CZE
kumite ženy -58kg
1. kumite ženy -58kg Lenka Sigmundová Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
2. kumite ženy -58kg Marta Szymczak WKSA Budokan Wroclaw POL POL
3. kumite ženy -58kg Sabina Szymczyna LZS Polonia-Torakan Biała POL POL
kumite ženy +58kg
1. kumite ženy +58kg Agnieszka Szumlanska WKSA Budokan Wroclaw POL POL
2. kumite ženy +58kg Zuzana Kodajková SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
Ostrava Grand Prix 2011 22.10.2011
Ostrava Grand Prix 2009 31.10.2009
Ostrava Grand Prix 2008 25.10.2008
Ostrava Grand Prix 2007 27.10.2007
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk