KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Kayıtlı yarışmalar ve sonuçları:

 

Ostrava Grand Prix 2007 - 27.10.2007

şehir Ostrava
Ülke Çek Cumhuriyeti
Organizasyon VSK VŠB TU Ostrava, Karate Tygr Shotokan
Yarışmacılar 172
Madalya pozisyonları üzerinde Kulüpler 36
Madalya pozisyonlardaki ülkeler 3
Puanlama 12-8-4


Beğenilme:
54.27%
Oy: Korkunç Kötü Ortalama İyi Mükemmel Toplam: 41x

Sporcular:
Sırası Kategori Ad Soyad Kulüp/Takım  
KATA
kata bay -11 yas 8.-7.kyu
1. kata bay -11 yas 8.-7.kyu Dawid Pietrzak KSA ATEMI Bielsko-Biała POL POL
2. kata bay -11 yas 8.-7.kyu Mikołaj Brandys KS Shindo Cieszyn POL POL
3. kata bay -11 yas 8.-7.kyu Dominik Černý VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kata bay -11 yas 8.-7.kyu Dawid Gaweł KSA ATEMI Bielsko-Biała POL POL
kata bay -11 yas
1. kata bay -11 yas Mateusz Tomiczek Polonya POL POL
2. kata bay -11 yas Dominik Bartuška Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kata bay -11 yas David Opravil SKK Budo Havířov CZE CZE
3. kata bay -11 yas Pavel Šumbera Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
kata bayan -11 yas 8.-7.kyu
1. kata bayan -11 yas 8.-7.kyu Eliza Gaweł KSA ATEMI Bielsko-Biała POL POL
2. kata bayan -11 yas 8.-7.kyu Patrycja Kądziałka KS Shindo Cieszyn POL POL
3. kata bayan -11 yas 8.-7.kyu Aneta Balínová TJ Skvrňany Plzeň CZE CZE
3. kata bayan -11 yas 8.-7.kyu Liliana Mihalcsaková SK Slavia Orlová CZE CZE
kata bayan -12 yas
1. kata bayan -12 yas Alžběta Ovečková Hanko Kai Senica SVK SVK
2. kata bayan -12 yas Patricie Klapalová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kata bayan -12 yas Monika Chochlíková KK ŠK Real Klub Trenčín SVK SVK
3. kata bayan -12 yas Katarína Kuricová KK ŠK Real Klub Trenčín SVK SVK
kata bay 12-13 yas 8.-7.kyu
1. kata bay 12-13 yas 8.-7.kyu Michał Szendoł KSA ATEMI Bielsko-Biała POL POL
2. kata bay 12-13 yas 8.-7.kyu Miroslav Finkrál SK Slavia Orlová CZE CZE
3. kata bay 12-13 yas 8.-7.kyu Eduard Toman SK Slavia Orlová CZE CZE
3. kata bay 12-13 yas 8.-7.kyu Jan Wojnar SK Slavia Orlová CZE CZE
kata bay 12-13 yas
1. kata bay 12-13 yas Marek Fejfárek SK Tommi Praha CZE CZE
2. kata bay 12-13 yas Denis Duškevič VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kata bay 12-13 yas Martin Dobiáš Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
3. kata bay 12-13 yas Mateusz Musiał KKS Tora Legnica POL POL
kata bayan 12-13 yas 8.-7.kyu
1. kata bayan 12-13 yas 8.-7.kyu Kateřina Dubovecká VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
2. kata bayan 12-13 yas 8.-7.kyu Sára Dubovecká VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kata bayan 12-13 yas 8.-7.kyu Sabina Malecová SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
3. kata bayan 12-13 yas 8.-7.kyu Hana Palkovská SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
kata bayan 12-13 yas
1. kata bayan 12-13 yas Viktorie Kaszubová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
2. kata bayan 12-13 yas Lucie Venclíková VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kata bayan 12-13 yas Lucie Jarecká VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kata bayan 12-13 yas Karolina Romaniuk KKS Tora Legnica POL POL
kata bay 14-15 yas
1. kata bay 14-15 yas Michal Toure Hanko Kai Senica SVK SVK
2. kata bay 14-15 yas Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kata bay 14-15 yas Samuel Kubina Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
3. kata bay 14-15 yas Rafał Waluś KSA ATEMI Bielsko-Biała POL POL
kata bayan 14-15 yas
1. kata bayan 14-15 yas Monika Smolařová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata bayan 14-15 yas Lucie Michálková Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
3. kata bayan 14-15 yas Veronika Mišková Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
3. kata bayan 14-15 yas Karolina Ścieszka KSA ATEMI Bielsko-Biała POL POL
kata bay 16-17 yas
1. kata bay 16-17 yas Jakub Debrecenyi VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
2. kata bay 16-17 yas David Lukášek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata bay 16-17 yas Martin Kotzur KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
3. kata bay 16-17 yas Michal Vigh KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
kata bayan 16-17 yas
1. kata bayan 16-17 yas Tereza Kalinská TJ TŽ Třinec CZE CZE
2. kata bayan 16-17 yas Denisa Nováková Sport Club Flair o.s. CZE CZE
3. kata bayan 16-17 yas Josefína Frýbová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata bayan 16-17 yas Gabriela Holíčková KK ŠK Real Klub Trenčín SVK SVK
kata bay
1. kata bay Jindřich Pilmann KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata bay Piotr Szymala Polonya POL POL
3. kata bay Jakub Debrecenyi VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kata bay Lukáš Janda Sport Club Flair o.s. CZE CZE
kata bayan
1. kata bayan Denisa Nováková Sport Club Flair o.s. CZE CZE
2. kata bayan Lenka Zandtová Sport Club Flair o.s. CZE CZE
3. kata bayan Zuzana Cmielová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kata bayan Simona Pivodová SK Slavia Orlová CZE CZE
kata takýmlar bay -13 yas
1. kata takýmlar bay -13 yas KSA ATEMI Bielsko-Biała (POL) POL POL
2. kata takýmlar bay -13 yas LZS Polonia-Torakan (POL) POL POL
3. kata takýmlar bay -13 yas KSA ATEMI Bielsko-Biała (POL) POL POL
3. kata takýmlar bay -13 yas KS Shindo Cieszyn (POL) POL POL
kata takýmlar bayan -13 yas
1. kata takýmlar bayan -13 yas VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
2. kata takýmlar bayan -13 yas SK Tommi CZE CZE
3. kata takýmlar bayan -13 yas KKS Tora Legnica (POL) POL POL
KUMITE
kumite bay -11 yas -30kg
1. kumite bay -11 yas -30kg Erik Olšiak Karate Klub Zvolen SVK SVK
2. kumite bay -11 yas -30kg David Opravil SKK Budo Havířov CZE CZE
3. kumite bay -11 yas -30kg Dominik Szalay SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
3. kumite bay -11 yas -30kg Dawid Zorn KSA ATEMI Bielsko-Biała POL POL
kumite bay -12 yas +30kg
1. kumite bay -12 yas +30kg Ilír Kabashi Slovakya SVK SVK
2. kumite bay -12 yas +30kg Martin Macík Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
3. kumite bay -12 yas +30kg Matej Homola KK Farmex Nitra SVK SVK
3. kumite bay -12 yas +30kg Mateusz Tomiczek Polonya POL POL
kumite bay 12-13 yas -40kg
1. kumite bay 12-13 yas -40kg Michal Koběrský SKK Budo Havířov CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas -40kg Dan Červeňanský SKK Budo Havířov CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -40kg Michal Garaj KK Farmex Nitra SVK SVK
3. kumite bay 12-13 yas -40kg Jan Petr Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -50kg
1. kumite bay 12-13 yas -50kg Daniel Kopúň KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
2. kumite bay 12-13 yas -50kg Mateusz Musiał KKS Tora Legnica POL POL
3. kumite bay 12-13 yas -50kg Adam Bystroň SKK Budo Havířov CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -50kg Filip Dolíška Baník Havířov CZE CZE
kumite bay 12-13 yas +50kg
1. kumite bay 12-13 yas +50kg Matěj Cvrk Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas +50kg David Novák Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas +50kg Luděk Soudný Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas +50kg Alex Šeffer SKK Budo Havířov CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas -40kg
1. kumite bayan 12-13 yas -40kg Weronika Zgieb KKS Tora Legnica POL POL
2. kumite bayan 12-13 yas -40kg Eliza Gaweł KSA ATEMI Bielsko-Biała POL POL
kumite bayan 12-13 yas +40kg
1. kumite bayan 12-13 yas +40kg Lenka Földesiová Slovakya SVK SVK
2. kumite bayan 12-13 yas +40kg Miroslava Kopúňová KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
3. kumite bayan 12-13 yas +40kg Radka Kozelková Kusengo Nový Jičín CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas +40kg Hana Pristašová KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
kumite bay 14-15 yas -50kg
1. kumite bay 14-15 yas -50kg Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas -50kg Dawid Dykas KKS Tora Legnica POL POL
3. kumite bay 14-15 yas -50kg Jan Mikeska Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -50kg Tomáš Škorpík SKK Budo Havířov CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -60kg
1. kumite bay 14-15 yas -60kg Samuel Kubina Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas -60kg Andrej Osuský KK Spartak Myjava SVK SVK
3. kumite bay 14-15 yas -60kg Denis Dudáš Baník Havířov CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -60kg František Kabourek Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
kumite bay 14-15 yas +60kg
1. kumite bay 14-15 yas +60kg Lukáš Zahálka Baník Havířov CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas +60kg Mateusz Adamowicz WKSA Budokan Wroclaw POL POL
3. kumite bay 14-15 yas +60kg Jakub Kuchár Karate Klub Zvolen SVK SVK
3. kumite bay 14-15 yas +60kg Samuel Marčan ZZO Čadca SVK SVK
kumite bayan 14-15 yas -55kg
1. kumite bayan 14-15 yas -55kg Miriam Šošovicová Slovakya SVK SVK
2. kumite bayan 14-15 yas -55kg Monika Smolařová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas -55kg Magdalena Nowakowska WKSA Budokan Wroclaw POL POL
3. kumite bayan 14-15 yas -55kg Lucia Sulíková KK Farmex Nitra SVK SVK
kumite bayan 14-15 yas +55kg
1. kumite bayan 14-15 yas +55kg Lucie Benešová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite bayan 14-15 yas +55kg Aleksandra Grzelak WKSA Budokan Wroclaw POL POL
3. kumite bayan 14-15 yas +55kg Iga Butrym KKS Tora Legnica POL POL
3. kumite bayan 14-15 yas +55kg Tereza Hrabčáková Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -65kg
1. kumite bay 16-17 yas -65kg Martin Ištvánek Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -65kg Michal Vigh KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -65kg Kamil Racko WKSA Budokan Wroclaw POL POL
3. kumite bay 16-17 yas -65kg Łukasz Zabiegała LZS Polonia-Torakan Biała POL POL
kumite bay 16-17 yas -75kg
1. kumite bay 16-17 yas -75kg Viktor Viskup Slovakya SVK SVK
2. kumite bay 16-17 yas -75kg Mariusz Mazurkiewicz WKSA Budokan Wroclaw POL POL
3. kumite bay 16-17 yas -75kg Adam Prešinský Slovakya SVK SVK
3. kumite bay 16-17 yas -75kg Petr Rýpar Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kumite bay 16-17 yas +75kg
1. kumite bay 16-17 yas +75kg Mateusz Osmólski WKSA Budokan Wroclaw POL POL
2. kumite bay 16-17 yas +75kg Lukáš Rýc-Bednář SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas +75kg Jakub Kmeťko KK Farmex Nitra SVK SVK
3. kumite bay 16-17 yas +75kg Lukáš Marťák ZZO Čadca SVK SVK
kumite bayan 16-17 yas -55kg
1. kumite bayan 16-17 yas -55kg Silvia Skoková KK Spartak Myjava SVK SVK
2. kumite bayan 16-17 yas -55kg Lucia Osuská KK Spartak Myjava SVK SVK
3. kumite bayan 16-17 yas -55kg Agnieszka Habryka KS Shindo Cieszyn POL POL
kumite bayan 16-17 yas +55kg
1. kumite bayan 16-17 yas +55kg Štěpánka Šajnarová Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
2. kumite bayan 16-17 yas +55kg Aneta Karpa WKSA Budokan Wroclaw POL POL
3. kumite bayan 16-17 yas +55kg Tereza Kalinská TJ TŽ Třinec CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas +55kg Alexandra Záhumenská SKK Budo Havířov CZE CZE
kumite bay -70kg
1. kumite bay -70kg Milan Burget ASK Tatra Kopřivnice CZE CZE
2. kumite bay -70kg Adam Horváth Baník Havířov CZE CZE
3. kumite bay -70kg Stanislav Hájek KK Odry CZE CZE
3. kumite bay -70kg Adam Sládeček Baník Havířov CZE CZE
kumite bay -80kg
1. kumite bay -80kg Richard Pail Baník Havířov CZE CZE
2. kumite bay -80kg Lubomír Kubisa Nippon Ludgeřovice CZE CZE
3. kumite bay -80kg David Dvořák Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
3. kumite bay -80kg Jindřich Pilmann KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kumite bay +80kg
1. kumite bay +80kg Tomáš Reich KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite bay +80kg Piotr Grzelak WKSA Budokan Wroclaw POL POL
3. kumite bay +80kg Jaroslav Marťák ZZO Čadca SVK SVK
3. kumite bay +80kg Peter Sabol KK Junior Prešov SVK SVK
kumite bay OPEN
1. kumite bay OPEN Milan Burget ASK Tatra Kopřivnice CZE CZE
2. kumite bay OPEN Adam Horváth Baník Havířov CZE CZE
3. kumite bay OPEN Lubomír Kubisa Nippon Ludgeřovice CZE CZE
3. kumite bay OPEN Adam Sládeček Baník Havířov CZE CZE
kumite bayan -58kg
1. kumite bayan -58kg Monika Latzelová Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
2. kumite bayan -58kg Lucie Strnadová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite bayan -58kg Sabina Szymczyna LZS Polonia-Torakan Biała POL POL
kumite bayan +58kg
1. kumite bayan +58kg Karolína Bobková Baník Havířov CZE CZE
2. kumite bayan +58kg Tereza Kalinská TJ TŽ Třinec CZE CZE
3. kumite bayan +58kg Małgorzata Grzelak WKSA Budokan Wroclaw POL POL
3. kumite bayan +58kg Pavla Šimková MSKA VUT Brno CZE CZE

Yarışmayla ilgili:

Turnuva Tarih
Ostrava Grand Prix 2011 22.10.2011
Ostrava Grand Prix 2009 31.10.2009
Ostrava Grand Prix 2008 25.10.2008
Ostrava Grand Prix 2006 25.02.2006
Göstermek:    Şampiyonalar   DO   Golden league   EGP   Tüm Çek Cumh. hariç   Her şey

 Yazdır