KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Kayıtlı yarışmalar ve sonuçları:

 

Ostrava Grand Prix 2006 - 25.02.2006

şehir Ostrava
Ülke Çek Cumhuriyeti
Organizasyon Karatetygr Ostrava a VSK VŠB TUO
Yarışmacılar 202
Madalya pozisyonları üzerinde Kulüpler 25
Madalya pozisyonlardaki ülkeler 3
Puanlama 12-8-4


Beğenilme:
38.89%
Oy: Korkunç Kötü Ortalama İyi Mükemmel Toplam: 9x

Sporcular:
Sırası Kategori Ad Soyad Kulüp/Takım  
KATA
kata bay -11 yas
1. kata bay -11 yas Ronald Prokeš Sport Club Flair o.s. CZE CZE
2. kata bay -11 yas Rudolf Sladkovský Karate Klub Zvolen SVK SVK
3. kata bay -11 yas Samuel Gałuszka KS Shindo Cieszyn POL POL
3. kata bay -11 yas Libor Vlček Laugaricio Trenčín SVK SVK
kata bayan -12 yas
1. kata bayan -12 yas Patricie Klapalová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
2. kata bayan -12 yas Tereza Kutrová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kata bayan -12 yas Patrycja Kądziałka KS Shindo Cieszyn POL POL
3. kata bayan -12 yas Lucie Venclíková VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
kata bay 12-13 yas
1. kata bay 12-13 yas Filip Saidl KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
2. kata bay 12-13 yas Michał Zabiegała LZS Polonia-Torakan Biała POL POL
3. kata bay 12-13 yas Damian Połtorzecki KSA ATEMI Bielsko-Biała POL POL
3. kata bay 12-13 yas Sebastian Zawiński KS Shindo Cieszyn POL POL
kata bayan 12-13 yas
1. kata bayan 12-13 yas Kristýna Pučanová Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
2. kata bayan 12-13 yas Sara Heczko KS Shindo Cieszyn POL POL
3. kata bayan 12-13 yas Karolina Karolak KS Shindo Cieszyn POL POL
3. kata bayan 12-13 yas Karolina Ścieszka KSA ATEMI Bielsko-Biała POL POL
kata bay 14-15 yas
1. kata bay 14-15 yas Jakub Debrecenyi VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
2. kata bay 14-15 yas Michal Vigh KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
3. kata bay 14-15 yas Martin Náhlovský Sport Club Flair o.s. CZE CZE
3. kata bay 14-15 yas Maciej Wilczek KS Shindo Cieszyn POL POL
kata bayan 14-15 yas
1. kata bayan 14-15 yas Denisa Nováková Sport Club Flair o.s. CZE CZE
2. kata bayan 14-15 yas Lucie Beitelová KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
3. kata bayan 14-15 yas Markéta Rozenská Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
3. kata bayan 14-15 yas Alexandra Záhumenská SKK Budo Havířov CZE CZE
kata bay 16-17 yas
1. kata bay 16-17 yas Marek Aberl SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
2. kata bay 16-17 yas Marek Kostka SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
3. kata bay 16-17 yas Jakub Kałużka LZS Polonia-Torakan Biała POL POL
3. kata bay 16-17 yas Łukasz Kuźnik LZS Polonia-Torakan Biała POL POL
kata bayan 16-17 yas
1. kata bayan 16-17 yas Alžběta Chovancová Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
2. kata bayan 16-17 yas Martyna Tschuk KS Shindo Cieszyn POL POL
3. kata bayan 16-17 yas Aneta Zabiegała LZS Polonia-Torakan Biała POL POL
kata bay
1. kata bay Piotr Szymala Polonya POL POL
2. kata bay Michal Balčík SK Slavia Orlová CZE CZE
3. kata bay Michal Polovka UMB Banská Bystrica SVK SVK
3. kata bay Tomasz Stoszek KS Shindo Cieszyn POL POL
kata bayan
1. kata bayan Marta Szymczak Polonya POL POL
2. kata bayan Sabina Szymczyna LZS Polonia-Torakan Biała POL POL
3. kata bayan Zuzana Cmielová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kata bayan Simona Pivodová SK Slavia Orlová CZE CZE
KUMITE
kumite bay -12 yas -35kg
1. kumite bay -12 yas -35kg Libor Vlček Laugaricio Trenčín SVK SVK
2. kumite bay -12 yas -35kg Martin Navrátil SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
3. kumite bay -12 yas -35kg Martin Dobiáš Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
3. kumite bay -12 yas -35kg Michal Koběrský SKK Budo Havířov CZE CZE
kumite bay -12 yas +35kg
1. kumite bay -12 yas +35kg Juraj Kvoček KK Shisei Trnava SVK SVK
2. kumite bay -12 yas +35kg Jakub Loučný SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
3. kumite bay -12 yas +35kg Matěj Nekuda SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
3. kumite bay -12 yas +35kg Rudolf Sladkovský Karate Klub Zvolen SVK SVK
kumite bay 12-13 yas -40kg
1. kumite bay 12-13 yas -40kg Filip Dolíška Baník Havířov CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas -40kg Tomasz Cynar WKSA Budokan Wroclaw POL POL
3. kumite bay 12-13 yas -40kg Jan Kiša VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -40kg Sebastian Zawiński KS Shindo Cieszyn POL POL
kumite bay 12-13 yas -50kg
1. kumite bay 12-13 yas -50kg Tomáš Škorpík SKK Budo Havířov CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas -50kg Denis Duškevič VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -50kg Jiří Felix SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -50kg Richard Hajdóny CMK Banská Bystrica SVK SVK
kumite bay 12-13 yas +50kg
1. kumite bay 12-13 yas +50kg Adrian Greguš Karate Klub Zvolen SVK SVK
2. kumite bay 12-13 yas +50kg Michal Sikora Baník Karviná CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas +50kg Denis Dudáš Baník Havířov CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas +50kg Robert Svoboda Baník Karviná CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas -40kg
1. kumite bayan 12-13 yas -40kg Jitka Procházková Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
2. kumite bayan 12-13 yas -40kg Karolina Ścieszka KSA ATEMI Bielsko-Biała POL POL
3. kumite bayan 12-13 yas -40kg Nicol Beláková Laugaricio Trenčín SVK SVK
3. kumite bayan 12-13 yas -40kg Kateřina Koubová TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas -50kg
1. kumite bayan 12-13 yas -50kg Martina Štoková SKK Budo Havířov CZE CZE
2. kumite bayan 12-13 yas -50kg Kristýna Malá SKK Budo Havířov CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -50kg Nikola Šušková SKK Budo Havířov CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas +50kg
1. kumite bayan 12-13 yas +50kg Petra Pavelková Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
2. kumite bayan 12-13 yas +50kg Karolina Karolak KS Shindo Cieszyn POL POL
kumite bay 14-15 yas -50kg
1. kumite bay 14-15 yas -50kg Petr Müller Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas -50kg Martin Kotzur KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -50kg Josef Dodulík Baník Havířov CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -50kg Maciej Wilczek KS Shindo Cieszyn POL POL
kumite bay 14-15 yas -60kg
1. kumite bay 14-15 yas -60kg Jan Gorlinski Baník Havířov CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas -60kg Jakub Nemček Slovakya SVK SVK
3. kumite bay 14-15 yas -60kg Jakub Debrecenyi VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -60kg Marek Kulík Laugaricio Trenčín SVK SVK
kumite bay 14-15 yas +60kg
1. kumite bay 14-15 yas +60kg Viliam Križan Slovakya SVK SVK
2. kumite bay 14-15 yas +60kg Drahoslav Koštialik Karate Klub Zvolen SVK SVK
3. kumite bay 14-15 yas +60kg Erik Greguš Karate Klub Zvolen SVK SVK
3. kumite bay 14-15 yas +60kg Jakub Marheim Laugaricio Trenčín SVK SVK
kumite bayan 14-15 yas -55kg
1. kumite bayan 14-15 yas -55kg Markéta Rozenská Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
2. kumite bayan 14-15 yas -55kg Magdalena Nowakowska WKSA Budokan Wroclaw POL POL
3. kumite bayan 14-15 yas -55kg Sara Heczko KS Shindo Cieszyn POL POL
3. kumite bayan 14-15 yas -55kg Aneta Karpa WKSA Budokan Wroclaw POL POL
kumite bayan 14-15 yas +55kg
1. kumite bayan 14-15 yas +55kg Alexandra Záhumenská SKK Budo Havířov CZE CZE
2. kumite bayan 14-15 yas +55kg Tereza Žůrová Nippon Ludgeřovice CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas +55kg Michaela Moravcová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -65kg
1. kumite bay 16-17 yas -65kg Adam Horváth Baník Havířov CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -65kg Oleg Kuzma Karate Klub Zvolen SVK SVK
3. kumite bay 16-17 yas -65kg Jakub Hruboň Nippon Ludgeřovice CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -65kg Ladislav Mareš ml. TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -75kg
1. kumite bay 16-17 yas -75kg Tomáš Riska CMK Banská Bystrica SVK SVK
2. kumite bay 16-17 yas -75kg Ľuboš Goffa Rapid Bratislava SVK SVK
3. kumite bay 16-17 yas -75kg Juraj Lušňák ZZO Čadca SVK SVK
3. kumite bay 16-17 yas -75kg Lukáš Muladi MSKA VUT Brno CZE CZE
kumite bay 16-17 yas +75kg
1. kumite bay 16-17 yas +75kg Artur Roztropinski WKSA Budokan Wroclaw POL POL
2. kumite bay 16-17 yas +75kg Martin Beitel KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas +75kg Petr Buchmann Nippon Ludgeřovice CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas +75kg Marek Kostka SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
kumite bayan 16-17 yas OPEN
1. kumite bayan 16-17 yas OPEN Ivana Dučová CMK Banská Bystrica SVK SVK
2. kumite bayan 16-17 yas OPEN Klaudia Mikoda KSA ATEMI Bielsko-Biała POL POL
3. kumite bayan 16-17 yas OPEN Monika Latzelová Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas OPEN Martyna Tschuk KS Shindo Cieszyn POL POL
kumite bay -70kg
1. kumite bay -70kg Pavol Tuleja Rapid Bratislava SVK SVK
2. kumite bay -70kg Adam Sládeček Baník Havířov CZE CZE
3. kumite bay -70kg Pawel Pinis Polonya POL POL
3. kumite bay -70kg Ján Putz Rapid Bratislava SVK SVK
kumite bay -80kg
1. kumite bay -80kg Andrzej Studzinski WKSA Budokan Wroclaw POL POL
2. kumite bay -80kg Adam Hrnčíř Baník Havířov CZE CZE
3. kumite bay -80kg Václav Macháň Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
kumite bay +80kg
1. kumite bay +80kg Bartłomiej Sołtysiak WKSA Budokan Wroclaw POL POL
2. kumite bay +80kg Jaroslav Marťák ZZO Čadca SVK SVK
3. kumite bay +80kg Piotr Grzelak WKSA Budokan Wroclaw POL POL
3. kumite bay +80kg Dawid Wnętowski LZS Polonia-Torakan Biała POL POL
kumite bay OPEN
1. kumite bay OPEN Václav Macháň Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
2. kumite bay OPEN Václav Havlů Baník Karviná CZE CZE
3. kumite bay OPEN Jiří Hájek KK Odry CZE CZE
3. kumite bay OPEN Adam Hrnčíř Baník Havířov CZE CZE
kumite bayan -58kg
1. kumite bayan -58kg Lenka Sigmundová Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
2. kumite bayan -58kg Marta Szymczak Polonya POL POL
3. kumite bayan -58kg Sabina Szymczyna LZS Polonia-Torakan Biała POL POL
kumite bayan +58kg
1. kumite bayan +58kg Agnieszka Szumlanska WKSA Budokan Wroclaw POL POL
2. kumite bayan +58kg Zuzana Kodajková SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE

Yarışmayla ilgili:

Turnuva Tarih
Ostrava Grand Prix 2011 22.10.2011
Ostrava Grand Prix 2009 31.10.2009
Ostrava Grand Prix 2008 25.10.2008
Ostrava Grand Prix 2007 27.10.2007
Göstermek:    Şampiyonalar   DO   Golden league   EGP   Tüm Çek Cumh. hariç   Her şey

 Yazdır