KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

OBI Open 2008 - 26.04.2008

Město Praha
Stát Česká republika
Pořadatel SC Flair
Registrovaných jednotlivců 256
Kluby na medailových pozicích 30
Státy na medailových pozicích 1
Hodnocení 12-8-4


Ohodnocení kvality turnaje:
52.78%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 27x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu
1. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Milan Hájek Sport Relax CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Kryštof Zlatohlávek Sport Relax CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Filip Filgas SK Tommi Praha CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) 8. a 7.kyu Matěj Říha USK Slavia Liberec CZE CZE
kata ml. žáci (7-11)
1. kata ml. žáci (7-11) Sebastian Bytyqi Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-11) David Broda SK Tommi Praha CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) David Vilím Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu
1. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Jana Boháčová Sport Relax CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Aneta Balínová TJ Skvrňany Plzeň CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Veronika Macháčková Karate Klub Amfora Praha CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) 8. a 7.kyu Michaela Šabartová SK Jihlava CZE CZE
kata ml. žákyně (7-11)
1. kata ml. žákyně (7-11) Patricie Klapalová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-11) Veronika Novotná Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Petra Klabanová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Tereza Mikudová SK Tommi Praha CZE CZE
kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu
1. kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu Jan Přibyl Shotokan Karate Mělník CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu Jaroslav Cihlář Shotokan karate club Louny CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Antonín Jenč Sport Relax CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Ronald Prokeš Sport Club Flair o.s. CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Jakub Matlocha Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Jan Šrettr Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kata st. žákyně (12-13) 8. a 7.kyu
1. kata st. žákyně (12-13) 8. a 7.kyu Petra Laštovková TJ Skvrňany Plzeň CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) 8. a 7.kyu Linda Vítů Sport Relax CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) 8. a 7.kyu Kristýna Bártová Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) 8. a 7.kyu Barbora Šebková Ippon KK Rakovník CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Fabiana Bytyqi Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Pavla Čížková SK Tommi Praha CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Kristýna Nuderová USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Alena Platilová SK Tommi Praha CZE CZE
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Jiří Motejl Karate Vision Praha CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Ondřej Kumpošt SK Predátor Praha CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Matěj Dopita Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Jiří Procházka Shotokan Karate Mělník CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Alena Navrátilová Karate Vision Praha CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Silvie Cmielová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Adéla Pallová SK Tommi Praha CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Michaela Smolová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Jakub Debrecenyi VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Jakub Klaban Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Martin Náhlovský Sport Club Flair o.s. CZE CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Pavlína Fuxová Masada Praha CZE CZE
kata team žáci (7-13)
1. kata team žáci (7-13) Sport Relax CZE CZE
2. kata team žáci (7-13) Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kata team žáci (7-13) Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata team žáci (7-13) Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kata team žákyně (7-13)
1. kata team žákyně (7-13) SK Tommi CZE CZE
2. kata team žákyně (7-13) SK Tommi CZE CZE
3. kata team žákyně (7-13) Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata team žákyně (7-13) Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kata team dorostenci + junioři (14-17)
1. kata team dorostenci + junioři (14-17) Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kata team dorostenky + juniorky (14-17)
1. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Sport Relax CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci -35kg
1. kumite ml. žáci -35kg Václav Kratochvíl Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
2. kumite ml. žáci -35kg Petr Kalvoda Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg Vojtěch Černík Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kumite ml. žáci -41kg
1. kumite ml. žáci -41kg Stanislav Klíma Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite ml. žáci -41kg Jakub Chochula Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite ml. žáci -41kg Karel Dudi Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite ml. žáci -41kg Dominik Dulovec Ned Hockey Nymburk CZE CZE
kumite ml. žáci +41kg
1. kumite ml. žáci +41kg Ota Andörfer Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
2. kumite ml. žáci +41kg Karel Rýpar Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite ml. žáci +41kg Lukáš Druga Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite ml. žáci +41kg Pavel Špecián Shotokan karate club Louny CZE CZE
kumite ml. žákyně -35kg
1. kumite ml. žákyně -35kg Petra Klabanová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite ml. žákyně -35kg Lucie Slodičáková Schick Ryu Praha CZE CZE
kumite ml. žákyně +35kg
1. kumite ml. žákyně +35kg Eliška Žubretovská Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite ml. žákyně +35kg Markéta Zrzavecká Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite ml. žákyně +35kg Veronika Novotná Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kumite st. žáci -45kg
1. kumite st. žáci -45kg Petr Klein Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
2. kumite st. žáci -45kg Michael Fousek Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Antonín Jenč Sport Relax CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Jakub Pelc Ippon KK Rakovník CZE CZE
kumite st. žáci -52kg
1. kumite st. žáci -52kg Jan Boháč Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
2. kumite st. žáci -52kg Václav Riedl Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Richard Gabriel Ippon KK Rakovník CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Jakub Wohlrab Sport Relax CZE CZE
kumite st. žáci -60kg
1. kumite st. žáci -60kg Tomáš Truong SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
2. kumite st. žáci -60kg Jaroslav Buzek Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Luděk Soudný Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Michal Šesták Ippon KK Rakovník CZE CZE
kumite st. žáci +60kg
1. kumite st. žáci +60kg Jakub Matlocha Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite st. žáci +60kg Roman Pařez Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
kumite st. žákyně -42kg
1. kumite st. žákyně -42kg Fabiana Bytyqi Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite st. žákyně -42kg Adéla Trpáková Schick Ryu Praha CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Tereza Obermajerová Schick Ryu Praha CZE CZE
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Šárka Remerová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
2. kumite st. žákyně +50kg Kristýna Benešová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Michaela Vnentřáková SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -57kg
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Jaroslav Hodina Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Richard Pinc Schick Ryu Praha CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Adam Vodenka TJ Slavoj Hloubětín CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Martin Zajíc Schick Ryu Praha CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Jan Jabůrek Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg Ondřej Kumpošt SK Predátor Praha CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Václav Fait TJ Karate Praha CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Adam Kočiš Karate Klub Mladá Boleslav CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -70kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Jiří Motejl Karate Vision Praha CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg Karel Šarapatka Schick Ryu Praha CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Jakub Krátký Ned Hockey Nymburk CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Petr Švarc TJ Karate Praha CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg Matěj Cvrk Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg Emanuel Pleticha SKD Praha CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Kryštof Kulan TJ Karate Praha CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Dominik Zelinger TJ Slavoj Hloubětín CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -47kg
1. kumite dorostenky (14-15) -47kg Michaela Smolová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -47kg Anna Ročková KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -54kg
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Andrea Kohútová KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Barbora Hájková SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Julie Jíravská USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Alena Navrátilová Karate Vision Praha CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Simona Kaliničenková Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Tereza Červená USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Hana Hňoupková Masada Praha CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Lucie Králová Karate Klub Mladá Boleslav CZE CZE
kumite junioři (16-17) -61kg
1. kumite junioři (16-17) -61kg Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -61kg Michael Landa SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
kumite junioři (16-17) -68kg
1. kumite junioři (16-17) -68kg David Podoljak Ippon KK Rakovník CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -68kg Tomáš Marvan Karate klub Spektra Praha CZE CZE
kumite junioři (16-17) -76kg
1. kumite junioři (16-17) -76kg Jakub Bancíř KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -76kg Jan Fait TJ Karate Praha CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Jiří Lžičař Schick Ryu Praha CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Robert Svoboda Baník Karviná CZE CZE
kumite junioři (16-17) +76kg
1. kumite junioři (16-17) +76kg Milan Tesař SŠKS Pardubice CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) +76kg Tomáš Reichl Budó škola KK Písek CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -53kg
1. kumite juniorky (16-17) -53kg Alžběta Jíravská USK Slavia Liberec CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -59kg
1. kumite juniorky (16-17) -59kg Alžběta Jíravská USK Slavia Liberec CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -59kg Barbora Zakouřilová TJ Slavoj Hloubětín CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Pavlína Fuxová Masada Praha CZE CZE
kumite juniorky (16-17) +59kg
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Lucie Novotná Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) +59kg Andjela Vitas KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Miroslava Landová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Gabriela Vávrová Schick Ryu Praha CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
SKIF Open 2019 20.10.2019
Novoroční turnaj SKIF 2019 13.01.2019
SKIF Prague Open 2018 16.12.2018
SKIF Open 2018 30.09.2018
Novoroční turnaj SKIF 2018 14.01.2018
Pohár nadějí 2015 11.04.2015
Bohemia Open 4 Kids 2014 14.09.2014
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk