KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

NP žactva a dorostu 2015 - 2.kolo - 30.05.2015

Město Lovosice
Stát Česká republika
Pořadatel ČSKe, Sport Union Ústí nad Labem
Kluby na medailových pozicích 36
Státy na medailových pozicích 1
Hodnocení 36-24-12-6-3


Ohodnocení kvality turnaje:
41.67%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 27x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-9)
1. kata ml. žáci (7-9) Ondřej Šťáhlavský Kabu Praha CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-9) Josef Polák SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Jakub Florek Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Tadeáš Jirsa SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-9) Matyáš Jansa SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-9) Jakub Jízdný SKK Shotokan Liberec CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-9) Jakub Klemák KK Lichnice CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-9) Matěj Pavel SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kata ml. žáci (10-11)
1. kata ml. žáci (10-11) Matyáš Kloubek Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
2. kata ml. žáci (10-11) Gallen Darren Paterson Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Vladimír Fafek Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Tomáš Vacek SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Luděk Melich Sokol Sadská CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Štěpán Zýka Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) Adam Kanaloš SKK Shotokan Liberec CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) Daniel Nevrkla SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kata ml. žákyně (7-9)
1. kata ml. žákyně (7-9) Michaela Medová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-9) Michaela Vaškovská GRYF Liberec CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Kateřina Jirsová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Eva Pelikánová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-9) Ema Filipská Glaverbel Teplice CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-9) Linda Vojáčková KK Lichnice CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-9) Kristýna Čerklová Fight Club České Budějovice CZE CZE
kata ml. žákyně (10-11)
1. kata ml. žákyně (10-11) Nicole Michalicová Šin-mu Hodonín CZE CZE
2. kata ml. žákyně (10-11) Mira Bučková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Klára Francová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Lucie Vavrušková Karate Lions Pardubice CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) Lucie Demčáková SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) Eliška Donátová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata ml. žákyně (10-11) Nicol Hanvaldová SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
7. kata ml. žákyně (10-11) Andrea Švrčková Karate DDM Český Těšín CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Daniel Brejcha Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Filip Smutný Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Jakub Pečenka TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Jáchym Tinavský Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Dominik Kočandrle Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Jan Pajkrt Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Tomáš Hlobeň SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Dominik Zachař TARGET SPORT MILOVICE CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Denisa Brejchová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Martina Šáchová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Lucie Čondlová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Emma Kušková Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Adriana Macková TARGET SPORT MILOVICE CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Kristýna Toběrná Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Kateřina Ištoková SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Kateřina Motlová Narama Plzeň CZE CZE
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Matěj Říha KESL RYU Shotokan CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Adam Křivka SVČ Domeček Brno CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Marek Rendla Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) David Stárek KK Jeseník CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Dominik Majera SKBU Trutnov CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Daniel Drábek SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Robert Palička KESL RYU Shotokan CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Barbora Znamenáčková Sport Relax CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Lucie Štroblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Barbora Lacinová SK Kamiwaza karate CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Michaela Schmiedová Šin-mu Hodonín CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Barbora Korabečná Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Dominika Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
7. kata dorostenky (14-15) Tereza Jaňourová Kobra Kladno CZE CZE
7. kata dorostenky (14-15) Hana Pelikánová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kata team žáci (7-13)
1. kata team žáci (7-13) Dragon Neratovice CZE CZE
2. kata team žáci (7-13) Sport Relax CZE CZE
3. kata team žáci (7-13) SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
3. kata team žáci (7-13) Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata team žáci (7-13) Target Sport Milovice CZE CZE
kata team žákyně (7-13)
1. kata team žákyně (7-13) Karate České Budějovice CZE CZE
2. kata team žákyně (7-13) Sport Relax CZE CZE
3. kata team žákyně (7-13) Dragon Neratovice CZE CZE
3. kata team žákyně (7-13) Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata team žákyně (7-13) SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
5. kata team žákyně (7-13) Autoškoda Mladá Boleslav CZE CZE
7. kata team žákyně (7-13) Target Sport Milovice CZE CZE
kata team dorostenky + juniorky (14-17)
1. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Sport Relax CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci (7-9) -27kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Ondřej Šťáhlavský Kabu Praha CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Vojtěch Vašák KK Lichnice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Matyáš Jansa SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Matěj Korytar Karate Panthers Český Krumlov CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Martin Kutlák Karate Panthers Český Krumlov CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Vít Kittner SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kumite ml. žáci (7-9) -32kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Michal Babůrek KK TJ Krupka CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Adam Škaryd KK Lichnice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Matyáš Fuka KK TJ Krupka CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Lukáš Klein KK Lichnice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Adam Uhýrek Baník Příbram CZE CZE
kumite ml. žáci (7-9) +32kg
1. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Jan Šmíd KK Lichnice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Jakub Klemák KK Lichnice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Přemysl Čarek Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Jakub Florek Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Martin Duchoň Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Martin Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -30kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Jakub Černý SK Karate Most CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Luděk Melich Sokol Sadská CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Matias Fatka Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -30kg David Smrček SK Karate Most CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Matěj Liška Karate klub Spektra Praha CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -35kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Luděk Máčka Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Kryštof Ruža Karate Klub Klatovy CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Jan Jirava KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Štěpán Zýka Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Matiáš Bazoni Karate Klub Chodov CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Filip Chmelíček SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Matiáš Bazoni Karate Klub Chodov CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Matyáš Hnyk SKP Karate Písek CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Ondřej Rychlý Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Filip Zídek Kabu Praha CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Daniel Nevrkla SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Michael Vlček SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Jan Dlouhý SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Jáchym Šanda SKBU Trutnov CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) +41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Adam Kanaloš SKK Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Zdeněk Bouček Karate Panthers Český Krumlov CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Martin Eliáš KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Viliam Pavlovský Sokol Sadská CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Matyáš Bakrlík SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Viktor Miller Kobra Kladno CZE CZE
kumite ml. žákyně (7-9) -30kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Aneta Kadlecová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Nela Rosvaldová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Lucy Hrdličková KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Tereza Miková KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Kateřina Jirsová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Linda Vojáčková KK Lichnice CZE CZE
kumite ml. žákyně (7-9) +30kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Magdalena Frydrychová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Mira Bučková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Vanessa Osouchová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Michaela Vaškovská GRYF Liberec CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Amálie Haková Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) -35kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Lucie Demčáková SKK Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Eliška Václavíková Karate Panthers Český Krumlov CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Andrea Květoňová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Lucie Vavrušková Karate Lions Pardubice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Klára Francová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Anna Harciníková SKK Shotokan Liberec CZE CZE
7. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Tereza Jánová Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Beáta Reguliová Karate Vrchlabí CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) +35kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Barbora Soukupová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Klára Muzikářová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Barbora Kratochvílová KK Lichnice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Aneta Masařová Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Eliška Rychlá Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Radka Vlčková SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kumite st. žáci -39kg
1. kumite st. žáci -39kg Tomáš Dittrich GRYF Liberec CZE CZE
2. kumite st. žáci -39kg Filip Exnar Karate Vrchlabí CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Milan Bašar Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Tomáš Macek SKBU Trutnov CZE CZE
5. kumite st. žáci -39kg Daniel Chod Karate Klub Chodov CZE CZE
5. kumite st. žáci -39kg Pavel Staso GRYF Liberec CZE CZE
7. kumite st. žáci -39kg Aleksandar Šešlija TJ Horní Měcholupy CZE CZE
kumite st. žáci -45kg
1. kumite st. žáci -45kg Dominik Kočandrle Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žáci -45kg Vojtěch Zrna Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Daniel Nguyen SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg David Tokarčík SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
5. kumite st. žáci -45kg Tomáš Prošek SK Kamiwaza karate CZE CZE
5. kumite st. žáci -45kg Michal Vondrášek SKP Karate Písek CZE CZE
7. kumite st. žáci -45kg David Bukovský SK Kamiwaza karate CZE CZE
7. kumite st. žáci -45kg Luboš Hrazdír SK Trial CZE CZE
kumite st. žáci -52kg
1. kumite st. žáci -52kg Vojtěch Procházka Sokol Sadská CZE CZE
2. kumite st. žáci -52kg Jáchym Tinavský Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Václav Chudoba GRYF Liberec CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Jakub Pečenka TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
5. kumite st. žáci -52kg Gleb Eremenko Karate klub Spektra Praha CZE CZE
5. kumite st. žáci -52kg Pavel Poláček SK Jiskra Domažlice CZE CZE
7. kumite st. žáci -52kg Martin Hrnčíř SKBU Trutnov CZE CZE
7. kumite st. žáci -52kg Matyáš Malý SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kumite st. žáci -60kg
1. kumite st. žáci -60kg František Chudoba GRYF Liberec CZE CZE
2. kumite st. žáci -60kg Michal Lysko GRYF Liberec CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Jan Ladislav Lác Baník Příbram CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Václav Vitoň SK Jiskra Domažlice CZE CZE
5. kumite st. žáci -60kg Marek Dědek KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
kumite st. žáci +60kg
1. kumite st. žáci +60kg David Posolda KK Jeseník CZE CZE
2. kumite st. žáci +60kg Marek Náhlik KCK Team CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Jan Prokop KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
kumite st. žákyně -42kg
1. kumite st. žákyně -42kg Adéla Průchová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žákyně -42kg Lucie Čondlová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Magdalena Laura Husáková SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Vendula Štěpánová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite st. žákyně -42kg Sabina Josková SC Karate Pardubice CZE CZE
5. kumite st. žákyně -42kg Šárka Makovcová SK Kamiwaza karate CZE CZE
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Nela Osouchová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žákyně -50kg Blanka Machová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Kateřina Litvíková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Sára Svobodová SK Kamiwaza karate CZE CZE
5. kumite st. žákyně -50kg Tereza Karbanová TJ Horní Měcholupy CZE CZE
5. kumite st. žákyně -50kg Kateřina Motlová Narama Plzeň CZE CZE
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Martina Šáchová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žákyně +50kg Nelly Natalie Jelinková Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Nicola Faitová Narama Plzeň CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Tereza Plevová KK Lichnice CZE CZE
5. kumite st. žákyně +50kg Anna Dudová SKP Karate Písek CZE CZE
5. kumite st. žákyně +50kg Zuzana Šimáčková Kabu Praha CZE CZE
7. kumite st. žákyně +50kg Anna Harries SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -52kg
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Daniel Drábek SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg Michal Jakoubek SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Ondřej Maňhal SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Petr Podrábský SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Filip Kovařík SK Kamiwaza karate CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Václav Plecer Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -52kg Jakub Jedlička TJ Sokol Stěžery CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -52kg Jan Racek Karate České Budějovice CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -57kg
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Mikuláš Fuka KK TJ Krupka CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Kristián Hnízdil SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Přemek Benhák Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Josef Nevole Karate Lions Pardubice CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Tomáš Ridvan SK Kamiwaza karate CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Filip Černík Sokol Sadská CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg Lukáš Gruber Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Vojtěch Boura GRYF Liberec CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Šimon Honsů SK Kamiwaza karate CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Jan Kubala Baník Příbram CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Vojtěch Tonar SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -70kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Ondřej Hrdlička SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg Dominik Majera SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Ondřej Hnat Karate Panthers Český Krumlov CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Petr Okenica Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg David Lín SK Kamiwaza karate CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg Slavoj Vohralík TJ Sokol Stěžery CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg Tomáš Pleva KK Lichnice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg Daniel Červenka Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Tomáš Nosákovec Baník Příbram CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -47kg
1. kumite dorostenky (14-15) -47kg Dominika Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -47kg Nikola Kosinová KK Lichnice CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Kateřina Dostálová Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Klára Jánová Karate České Budějovice CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -54kg
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Lucie Havrdová Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Lucie Štroblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Kateřina Procházková SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Eliška Týlová KK Lichnice CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Klára Halodová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Anna Lojdová Karate Klub Chodov CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Veronika Jakubů Karate Klub Chodov CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Anna Kašparová Karate-do Litomyšl CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Alice Anderlová Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Barbora Lacinová SK Kamiwaza karate CZE CZE
7. kumite dorostenky (14-15) +54kg Pavla Šormová SKBU Trutnov CZE CZE
7. kumite dorostenky (14-15) +54kg Anna Marie Wágnerová SKBU Trutnov CZE CZE
kumite team dorostenci (14-15)
1. kumite team dorostenci (14-15) Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kumite team dorostenci (14-15) Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite team dorostenci (14-15) SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite team dorostenci (14-15) Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite team dorostenci (14-15) Karate České Budějovice CZE CZE
kumite team dorostenky (14-15)
1. kumite team dorostenky (14-15) Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite team dorostenky (14-15) Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite team dorostenky (14-15) Spartak Hradec Králové CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2017 - 3.kolo 11.11.2017
NP žactva 2017 - 3.kolo 21.10.2017
NP žactva 2017 - 2.kolo 07.10.2017
NP žactva 2017 - 1.kolo 03.06.2017
NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2017 - 2.kolo 28.05.2017
NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2017 - 1.kolo 09.04.2017
NP žactva 2016 - 3.kolo 13.11.2016
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk