KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

NP žactva 2020 - 1.kolo - 27.09.2020

Město Olomouc
Stát Česká republika
Pořadatel OSKe, ČSKe
Státy 1
Kluby na medailových pozicích 25
Státy na medailových pozicích 1
Hodnocení 36-24-12-6-4-3-2-1


Ohodnocení kvality turnaje:
43.75%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 8x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
3. kata ml. žákyně (10-11) Edita Pohlová BUDO KAN, z.s. CZE CZE
13. kata st. žáci (12-13) Filip Andres BUDO KAN, z.s. CZE CZE
5. kumite st. žáci +60kg Filip Andres BUDO KAN, z.s. CZE CZE
13. kata st. žákyně (12-13) Riana Veselíková BUDO KAN, z.s. CZE CZE
7. kumite st. žákyně -42kg Riana Veselíková BUDO KAN, z.s. CZE CZE
13. kata st. žákyně (12-13) Silvie-Ella Kirschnerová BUDO KAN, z.s. CZE CZE
13. kumite st. žákyně +50kg Silvie-Ella Kirschnerová BUDO KAN, z.s. CZE CZE
11. kata st. žáci (12-13) Tadeáš Bína Fight Club České Budějovice CZE CZE
1. kumite st. žáci -39kg Tadeáš Bína Fight Club České Budějovice CZE CZE
1. kumite st. žákyně +50kg Amálie Haková Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Marie Priglová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Marie Priglová Fight Club České Budějovice CZE CZE
1. kata ml. žákyně (10-11) Lucie Bukovská Fight Club České Budějovice CZE CZE
1. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Lucie Bukovská Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žákyně -50kg Anna Franková Fight Club České Budějovice CZE CZE
13. kumite st. žáci -39kg David Šimota Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Martin Enev Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Benjamin Šimůnek Fight Club České Budějovice CZE CZE
13. kata ml. žáci (10-11) Kryštof Bernard Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Kryštof Bernard Fight Club České Budějovice CZE CZE
13. kata ml. žáci (10-11) Ondřej Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Ondřej Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite st. žákyně -42kg Sára Nevoralová Fight Club České Budějovice CZE CZE
1. kumite st. žákyně -42kg Daniela Malá Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-9) Marcel Malý Fight Club České Budějovice CZE CZE
1. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Marcel Malý Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žáci -45kg Jaromír Musil Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) David Oprea Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -27kg David Oprea Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kata ml. žákyně (10-11) Lenka Kundrátová Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Lenka Kundrátová Fight Club České Budějovice CZE CZE
13. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Beatris Beníšková Fight Club České Budějovice CZE CZE
13. kata ml. žákyně (10-11) Emma Kubečková GRYF z.s. CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Emma Kubečková GRYF z.s. CZE CZE
5. kumite st. žákyně +50kg Nikola Radostová GRYF z.s. CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) Maxmilián Křeček GRYF z.s. CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Maxmilián Křeček GRYF z.s. CZE CZE
13. kata st. žákyně (12-13) Sofia Mazur GRYF z.s. CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Sofia Mazur GRYF z.s. CZE CZE
13. kata ml. žáci (10-11) Jan Šourek GRYF z.s. CZE CZE
13. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Jan Šourek GRYF z.s. CZE CZE
13. kata ml. žáci (10-11) Vít Frieser GRYF z.s. CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Vít Frieser GRYF z.s. CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Natálie Soukopová Champions team z.s. CZE CZE
13. kata st. žákyně (12-13) Aneta Le Champions team z.s. CZE CZE
7. kumite st. žákyně -42kg Aneta Le Champions team z.s. CZE CZE
13. kata st. žáci (12-13) Kryštof Sluka Champions team z.s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Kryštof Sluka Champions team z.s. CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Hynek Salač Champions team z.s. CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Martin Palan Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
7. kumite st. žáci +60kg Richard Kuhn Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
7. kata ml. žákyně (10-11) Viktorie Sekaninová Karate Klub Jeseník z.s. CZE CZE
1. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Viktorie Sekaninová Karate Klub Jeseník z.s. CZE CZE
11. kata st. žákyně (12-13) Nela Poskerová Karate Klub Jeseník z.s. CZE CZE
13. kumite st. žákyně -50kg Nela Poskerová Karate Klub Jeseník z.s. CZE CZE
13. kata st. žáci (12-13) Jakub Paluch Karate Klub Jeseník z.s. CZE CZE
7. kumite st. žáci -39kg Jakub Paluch Karate Klub Jeseník z.s. CZE CZE
7. kumite st. žáci -52kg Jan Jančařík Karate Klub Jeseník z.s. CZE CZE
7. kumite st. žáci -39kg Artur Vaculík Karate Klub Jeseník z.s. CZE CZE
13. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Matěj Markovský Karate Klub Jeseník z.s. CZE CZE
2. kata team st. žáci (11-13) Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
1. kata team st. žákyně (11-13) Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Jana Hloušková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
13. kumite st. žákyně -50kg Jana Hloušková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Lucie Kolankiewiczová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Lucie Kolankiewiczová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
13. kata ml. žákyně (10-11) Pavlína Svobodová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
7. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Pavlína Svobodová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
11. kata ml. žáci (10-11) Filip Macek Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Filip Macek Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
13. kata ml. žáci (10-11) Jakub Toman Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
13. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Jakub Toman Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
13. kata st. žáci (12-13) Daniel Hmilánský Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
13. kumite st. žáci -39kg Daniel Hmilánský Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
13. kata st. žáci (12-13) Jan Derfl Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
13. kumite st. žáci -39kg Jan Derfl Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-9) Matěj Brýda Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Matěj Brýda Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Kateřina Nováková Karate Klub Kyjov CZE CZE
2. kumite st. žákyně +50kg Kateřina Nováková Karate Klub Kyjov CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Amálie Strmisková Karate Klub Kyjov CZE CZE
5. kumite st. žákyně +50kg Amálie Strmisková Karate Klub Kyjov CZE CZE
13. kata st. žáci (12-13) František Trubelík Karate Klub Kyjov CZE CZE
7. kumite st. žáci -60kg František Trubelík Karate Klub Kyjov CZE CZE
13. kumite st. žákyně +50kg Adéla Blažková Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
13. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Vendula Klimešová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
7. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Sára Vrzalová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
11. kata ml. žáci (10-11) Adam Ilčík Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Adam Ilčík Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
1. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Matěj Hekele Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
13. kata st. žákyně (12-13) Eliška Nesvadbová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
7. kumite st. žákyně -50kg Eliška Nesvadbová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
11. kata ml. žákyně (10-11) Iva Klvačová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
7. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Iva Klvačová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
13. kata ml. žákyně (10-11) Nelly Kuryviálová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Nelly Kuryviálová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Jakub Dudl Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
13. kata st. žákyně (12-13) Tereza Šrůtová Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
13. kumite st. žákyně -42kg Tereza Šrůtová Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Mariia Kobernyk Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
13. kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Mariia Kobernyk Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
11. kata st. žáci (12-13) Volodymyr Kobernyk Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
5. kumite st. žáci -60kg Volodymyr Kobernyk Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
13. kumite st. žákyně +50kg Tereza Lantosová Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
13. kata st. žákyně (12-13) Andrea Vašková Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Andrea Vašková Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
13. kata ml. žákyně (10-11) Barbora Pouzarová Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
7. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Barbora Pouzarová Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
7. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Klaudie Pexová KARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOV CZE CZE
7. kumite st. žáci -45kg Jan Wagner KARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOV CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-9) Adéla Lerche KARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOV CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Adéla Lerche KARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOV CZE CZE
7. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Viktorie Schrbená KARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOV CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Jiří Perník KARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOV CZE CZE
11. kata st. žáci (12-13) Ondřej Náhlík KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite st. žáci -45kg Ondřej Náhlík KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
11. kata st. žáci (12-13) Václav Krátký KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
13. kumite st. žáci -39kg Václav Krátký KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
7. kumite st. žáci +60kg Tobiáš Nový KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
7. kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Johana Stejskalová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
13. kata ml. žákyně (10-11) Nela Kubelková KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Nela Kubelková KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
13. kata st. žáci (12-13) Sebastian Noštinský KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
13. kumite st. žáci -45kg Sebastian Noštinský KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
11. kata st. žákyně (12-13) Michaela Válková KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
7. kumite st. žákyně +50kg Michaela Válková KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
7. kumite st. žáci +60kg Daniel Dočkálek KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
11. kata ml. žáci (10-11) Lukáš Dobrozemský KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Lukáš Dobrozemský KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
1. kata ml. žáci (10-11) David Šťáhlavský Karate Vision Praha CZE CZE
13. kumite ml. žáci (10-11) -41kg David Šťáhlavský Karate Vision Praha CZE CZE
13. kata st. žáci (12-13) Antonín Horad Karate Vision Praha CZE CZE
7. kumite st. žáci -39kg Antonín Horad Karate Vision Praha CZE CZE
13. kata ml. žáci (10-11) Jakub Fajt Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Jakub Fajt Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Lea Kořínková Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Matyáš Houska KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Mikuláš Pater KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Mikuláš Pater KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Veronika Rešová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kumite st. žákyně -42kg Veronika Rešová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
13. kata st. žáci (12-13) Jáchym Jetel KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kumite st. žáci -52kg Jáchym Jetel KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata ml. žákyně (10-11) Kristýna Čermáková KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Kristýna Čermáková KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
11. kata st. žákyně (12-13) Františka Kašparová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-9) Timon Pater KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Timon Pater KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
13. kata st. žáci (12-13) Jan Blahut Klub tradičního karate Olomouc, z.s. CZE CZE
13. kata st. žáci (12-13) David Svoboda Klub tradičního karate Olomouc, z.s. CZE CZE
13. kumite st. žáci -45kg David Svoboda Klub tradičního karate Olomouc, z.s. CZE CZE
13. kata ml. žákyně (10-11) Lucie Latová Klub tradičního karate Olomouc, z.s. CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Filip Matouš Klub tradičního karate Olomouc, z.s. CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Filip Matouš Klub tradičního karate Olomouc, z.s. CZE CZE
13. kata st. žákyně (12-13) Natálie Štenclová KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
13. kata ml. žáci (10-11) Matyáš Konopčík KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
13. kata st. žákyně (12-13) Kristýna Suchyňová KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
13. kata ml. žákyně (10-11) Hana Suchyňová KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
13. kata ml. žáci (10-11) Matěj Vacek-Veselý KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Matěj Vacek-Veselý KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
13. kata st. žákyně (12-13) Natálie Kellerová KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
7. kumite st. žákyně -42kg Natálie Kellerová KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
13. kata st. žáci (12-13) Tomáš Slabý KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
7. kumite st. žáci -60kg Tomáš Slabý KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
1. kata st. žáci (12-13) Adam Raušer NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
13. kumite st. žáci -45kg Adam Raušer NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
13. kata st. žákyně (12-13) Bára Šmorová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
13. kumite st. žákyně +50kg Bára Šmorová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
13. kumite st. žáci -45kg Karel Vacek Shotokan karate club Louny CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Kryštof Krch Shotokan karate club Louny CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Nikita Bočkov SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
5. kumite st. žáci -60kg Petr Svoboda SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
13. kumite st. žákyně -50kg Linda Pavlasová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Matyáš Dvořák SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
7. kumite st. žákyně -50kg Soňa Pončíková SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Lukáš Vitásek SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
13. kumite st. žákyně -42kg Adéla Vitásková SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
13. kumite ml. žáci (10-11) -41kg David Šturma SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
5. kumite st. žáci -52kg Dennis Mejsnar SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
13. kumite st. žáci -60kg Filip Zralý SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
5. kumite st. žákyně -42kg Kristýna Bukovská SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Matěj Korytar SK Karate Český Krumlov z.s. CZE CZE
13. kata st. žákyně (12-13) Markéta Klewarová SK Karate Český Krumlov z.s. CZE CZE
5. kumite st. žákyně -50kg Markéta Klewarová SK Karate Český Krumlov z.s. CZE CZE
2. kumite st. žáci +60kg Matyáš Jurík SK Karate Český Krumlov z.s. CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Lukáš Kastl SK Karate Český Krumlov z.s. CZE CZE
2. kumite st. žáci -39kg Lukáš Kastl SK Karate Český Krumlov z.s. CZE CZE
13. kata st. žáci (12-13) David Kastl SK Karate Český Krumlov z.s. CZE CZE
2. kumite st. žáci -45kg David Kastl SK Karate Český Krumlov z.s. CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Věra Vachtová SK Karate Český Krumlov z.s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Petr Kiprý SK Karate Český Krumlov z.s. CZE CZE
13. kumite st. žáci -45kg Adam Zíka SK Karate Český Krumlov z.s. CZE CZE
13. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Emma Kutláková SK Karate Český Krumlov z.s. CZE CZE
13. kumite st. žáci -52kg Jaroslav Farabauer SK Karate Český Krumlov z.s. CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-9) Martin Koupal SK Karate Český Krumlov z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Martin Koupal SK Karate Český Krumlov z.s. CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-9) Martin Koupal SK Karate Český Krumlov z.s. CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Tomáš Olžbut SK Karate Český Krumlov z.s. CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Tomáš Olžbut SK Karate Český Krumlov z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Eva Vachtová SK Karate Český Krumlov z.s. CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-9) Šimon Kroček SK Karate Český Krumlov z.s. CZE CZE
1. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Šimon Kroček SK Karate Český Krumlov z.s. CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Nathalie Petříková SK Karate Český Krumlov z.s. CZE CZE
1. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Nathalie Petříková SK Karate Český Krumlov z.s. CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Elen Hojgrová SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Elen Hojgrová SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
13. kata st. žáci (12-13) Ondřej Sobek SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
7. kumite st. žáci -60kg Ondřej Sobek SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
13. kata ml. žáci (7-9) Max Menčík SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Max Menčík SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) Andrej Svoboda SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Andrej Svoboda SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
13. kata ml. žáci (10-11) David Vyroubal SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
13. kumite ml. žáci (10-11) +41kg David Vyroubal SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
3. kata team st. žáci (11-13) SK Karate Olomouc CZE CZE
1. kata team ml. žáci (7-10) SKK Shotokan Liberec CZE CZE
2. kata team ml. žákyně (7-10) SKK Shotokan Liberec CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) Vít Kittner SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Jakub Jízdný SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Jakub Jízdný SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Taisia Biriucová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Dominik Faltus SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
1. kumite st. žáci -45kg Filip Horňák SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Šimon Harvilko SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite st. žáci -39kg Šimon Harvilko SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Filip Nevrkla SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
13. kata ml. žákyně (10-11) Ella Kittnerová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Ella Kittnerová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
13. kata ml. žákyně (10-11) Eliška Muzikářová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
7. kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Eliška Muzikářová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-9) Filip-Akira Sokol SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Filip-Akira Sokol SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
13. kata ml. žáci (7-9) Jiří Šimáně SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Jiří Šimáně SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Jan Kittner SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite st. žáci -39kg Adam Havlíček SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-9) Sofie Horňáková SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Sofie Horňáková SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
11. kata st. žáci (12-13) Tadeáš Orság SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
7. kumite st. žáci -39kg Tadeáš Orság SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Jonáš-Kašpar Rosa SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Jonáš-Kašpar Rosa SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
1. kumite st. žáci +60kg Jakub Macíček SKK Budo Havířov CZE CZE
1. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Tomáš Adamec SKK Budo Havířov CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Tereza Kulhánková SKK Budo Havířov CZE CZE
7. kumite st. žákyně +50kg Viktorie Žwanková SKK Budo Havířov CZE CZE
5. kumite st. žáci +60kg Filip Němec SKK Budo Havířov CZE CZE
7. kumite st. žákyně -50kg Viktorie Adámková SKK Budo Havířov CZE CZE
7. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Natálie Dubová SKK Budo Havířov CZE CZE
13. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Sofie Žwanková SKK Budo Havířov CZE CZE
7. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Petr Sameš SKK Budo Havířov CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Justýna Kubénková SKK Budo Havířov CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Nikola Rojíková SKK Budo Havířov CZE CZE
7. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Eliška Zajoncová SKK Budo Havířov CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Eliška Kulhánková SKK Budo Havířov CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) David Hološevič SKP karate Písek CZE CZE
2. kumite st. žáci -60kg David Hološevič SKP karate Písek CZE CZE
2. kumite st. žákyně -42kg Kateřina Nováková SKP karate Písek CZE CZE
13. kata st. žáci (12-13) Tomáš Vondrášek SKP karate Písek CZE CZE
13. kumite st. žáci -45kg Tomáš Vondrášek SKP karate Písek CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Jakub Žlábek SKP karate Písek CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Adam Frinta SKP karate Písek CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) Klementina Nývltová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Klementina Nývltová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) Simone Otranto SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Simone Otranto SPORT UNION, z. s. CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Sylvie Kokhanina SPORT UNION, z. s. CZE CZE
13. kumite st. žákyně +50kg Sylvie Kokhanina SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) Nikola Pracnová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Nikola Pracnová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Miroslav Kučera SPORT UNION, z. s. CZE CZE
13. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Miroslav Kučera SPORT UNION, z. s. CZE CZE
1. kata st. žákyně (12-13) Anička Kolaříková Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Valeria Kuzněcová Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Jan Bárta Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
2. kata ml. žáci (10-11) František Rozner Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Martin Thrin-Nhu-Sam Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
1. kata team st. žáci (11-13) ŠSK Karate Karviná CZE CZE
13. kata ml. žáci (10-11) Matouš Folwarczný ŠSK karate Karviná CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Matouš Folwarczný ŠSK karate Karviná CZE CZE
13. kata st. žáci (12-13) Pavel Žíla ŠSK karate Karviná CZE CZE
7. kumite st. žáci -45kg Pavel Žíla ŠSK karate Karviná CZE CZE
13. kata ml. žáci (10-11) Leonard Ondovčák TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE CZE
1. kata team ml. žákyně (7-10) Karate České Budějovice CZE CZE
2. kata team st. žákyně (11-13) Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žákyně -50kg Valentina Vítů TJ Karate České Budějovice CZE CZE
1. kumite st. žákyně -50kg Lucy Hrdličková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
1. kumite st. žáci -52kg Daniel Dub TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Josef Němec TJ Karate České Budějovice CZE CZE
1. kumite st. žáci -60kg Ondřej Bednář TJ Karate České Budějovice CZE CZE
13. kumite st. žákyně +50kg Karolína Marcínová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
1. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Libor Matoušek TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Dominik Stránský TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kata ml. žákyně (10-11) Anna Havelcová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
13. kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Anna Havelcová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
1. kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Silvie Troblová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Andrea Zachová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
11. kata st. žáci (12-13) Vít Havelec TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite st. žáci -52kg Vít Havelec TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Dominika Suchá TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Václav Dudl TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Klaudia Kašík TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Beáta Beerová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žáci -52kg Bruno Dvořák TJ Karate České Budějovice CZE CZE
1. kata ml. žákyně (7-9) Terezie Částková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
13. kata ml. žáci (10-11) Evan Dvořák TJ Karate České Budějovice CZE CZE
13. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Evan Dvořák TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-9) Nicol Cirhanová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
1. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Nicol Cirhanová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
1. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Tobiáš Šupka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Rudolf Fiedler TJ Karate České Budějovice CZE CZE
13. kumite st. žákyně -42kg Tereza Wostlová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Pavel Pytel TJ Karate České Budějovice CZE CZE
13. kumite st. žákyně -42kg Sabina Daňhelová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Tobias Špánik TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kata ml. žákyně (10-11) Barbora Pastorková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Barbora Pastorková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Petr Kouba TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Angelina Issayev TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite st. žákyně +50kg Magdalena Míková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
1. kata ml. žáci (7-9) Jakub Ješátko TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Jakub Ješátko TJ Karate České Budějovice CZE CZE
1. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Lukáš Chládek TJ Karate České Budějovice CZE CZE
13. kata st. žáci (12-13) Alexander Kleymenov TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite st. žáci -45kg Alexander Kleymenov TJ Karate České Budějovice CZE CZE
13. kumite st. žákyně -42kg Barbora Janová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Štěpán Jáchym TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Jan Ruth TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Kolin Kašík TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Klára Bromová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite st. žáci -45kg David Macho TJ karate Nové Hrady CZE CZE
13. kata st. žákyně (12-13) Anna Rypalová TJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DO CZE CZE
13. kumite st. žákyně -50kg Anna Rypalová TJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DO CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Štěpán Přibyl VIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s. CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2020 - 2.kolo 04.10.2020
NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2020 - 1.kolo 26.09.2020
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk