KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

NP seniorů 2012 - 1.kolo - 21.01.2012

Město Ústí nad Labem
Stát Česká republika
Pořadatel SK Kamura Ústí n/L
Registrovaných jednotlivců 56
Závodníci v kategoriích 78
Kluby 29
Státy 1
Kluby na medailových pozicích 21
Státy na medailových pozicích 1
Hodnocení 24-16-8-4-2
Statistiky


Ohodnocení kvality turnaje:
34.09%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 11x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata muži
1. kata muži Jakub Debrecenyi VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
2. kata muži Filip Miler SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
3. kata muži Filip Saidl KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
3. kata muži Ondřej Zátopek VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
5. kata muži Šimon Branda Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata muži Ladislav Mareš TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
7. kata muži Bohuslav Šála SK Jiskra Domažlice CZE CZE
kata ženy
1. kata ženy Anežka Kotěrová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata ženy Hana Vašíčková KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata ženy Ivana Dvořáková Jukl Karate Team CZE CZE
3. kata ženy Lenka Zandtová Sport Club Flair o.s. CZE CZE
5. kata ženy Karin Košíková Sport Relax CZE CZE
KUMITE
kumite muži -60kg
1. kumite muži -60kg Richard Pinc Schick Ryu Praha CZE CZE
2. kumite muži -60kg Jaroslav Srba TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite muži -67kg
1. kumite muži -67kg Karel Hung SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite muži -67kg Filip Šmajcl TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži -67kg Jan Roller TJ Karate Praha CZE CZE
3. kumite muži -67kg Martin Zajíc Schick Ryu Praha CZE CZE
kumite muži -75kg
1. kumite muži -75kg Vojtěch Kočí TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite muži -75kg Miroslav Polánka Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
3. kumite muži -75kg Stanislav Hájek Karate klub Odry, z.s. CZE CZE
3. kumite muži -75kg Patrik Zeman SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kumite muži -75kg Václav Fait TJ Karate Praha CZE CZE
5. kumite muži -75kg Rostislav Kuthan Jukl Karate Team CZE CZE
kumite muži -84kg
1. kumite muži -84kg Petr Kubička Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite muži -84kg Jan Kočí TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži -84kg Jindřich Pilmann KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite muži -84kg Ivo Šroler SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kumite muži -84kg Tomáš Linke KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kumite muži -84kg Martin Tůma TJ Baník Příbram - Karate CZE CZE
7. kumite muži -84kg Jiří Hájek Karate klub Odry, z.s. CZE CZE
kumite muži +84kg
1. kumite muži +84kg Ladislav Bárta TJ karate Nové Hrady CZE CZE
2. kumite muži +84kg Jiří Kábrt SK MP CZE CZE
3. kumite muži +84kg Petr Charvát Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite muži +84kg František Mach Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
5. kumite muži +84kg Michal Šolc TJ Karate Praha CZE CZE
kumite muži BRH
1. kumite muži BRH Jindřich Pilmann KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite muži BRH Jan Kočí TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži BRH Vojtěch Kočí TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži BRH Petr Kubička Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite muži BRH Jiří Hájek Karate klub Odry, z.s. CZE CZE
5. kumite muži BRH Martin Zajíc Schick Ryu Praha CZE CZE
7. kumite muži BRH František Mach Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
7. kumite muži BRH Richard Pinc Schick Ryu Praha CZE CZE
kumite ženy -50kg
1. kumite ženy -50kg Zuzana Linhartová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite ženy -55kg
1. kumite ženy -55kg Pavla Linhartová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite ženy -61kg
1. kumite ženy -61kg Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE CZE
2. kumite ženy -61kg Markéta Barešová Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
kumite ženy -68kg
1. kumite ženy -68kg Kateřina Káňová Schick Ryu Praha CZE CZE
2. kumite ženy -68kg Lucia Motlová Sokol Smíchov CZE CZE
kumite ženy +68kg
1. kumite ženy +68kg Hana Dostálová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite ženy +68kg Lucie Benešová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite ženy +68kg Lenka Petříková Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
kumite ženy BRH
1. kumite ženy BRH Zuzana Linhartová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ženy BRH Hana Dostálová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite ženy BRH Lucie Benešová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite ženy BRH Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE CZE
5. kumite ženy BRH Pavla Linhartová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ženy BRH Lenka Petříková Cobra Ryu Strakonice CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
NP seniorů 2014 - 2.kolo 16.02.2014
NP seniorů 2014 - 1.kolo 25.01.2014
NP mládeže 2013 - 3.kolo 16.11.2013
NP mládeže 2013 - 2.kolo 08.06.2013
NP mládeže 2013 - 1.kolo 13.04.2013
NP seniorů 2013 - 2.kolo 23.02.2013
NP seniorů 2013 - 1.kolo 13.01.2013
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk