KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

NP seniorů 2011 - 1.kolo - 15.01.2011

Město Ústí nad Labem
Stát Česká republika
Pořadatel SK Kamura Ryu
Registrovaných jednotlivců 64
Kluby na medailových pozicích 17
Státy na medailových pozicích 1
Hodnocení 24-16-8-4-2


Ohodnocení kvality turnaje:
34.72%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 18x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata muži
1. kata muži Marek Pohanka SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
2. kata muži Ondřej Kumpošt SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata muži Jaroslav Hodina Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata muži Firas Oukde SK Tommi Praha CZE CZE
5. kata muži Petr Borgula SK Tommi Praha CZE CZE
5. kata muži Ladislav Mareš TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
7. kata muži Ondřej Charvát Karate Hlinsko CZE CZE
kata ženy
1. kata ženy Anežka Kotěrová SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
2. kata ženy Monika Smolařová Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata ženy Hana Vašíčková SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata ženy Lenka Zandtová SC Flair CZE CZE
5. kata ženy Alena Navrátilová SK Kamiwaza karate CZE CZE
5. kata ženy Lucie Papíková SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
KUMITE
kumite muži -60kg
1. kumite muži -60kg Jan Milan Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite muži -60kg Richard Pinc Schick Ryu Praha CZE CZE
kumite muži -67kg
1. kumite muži -67kg Jan Kůzl Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite muži -67kg Filip Šmajcl Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži -67kg Karel Hung SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite muži -67kg Mirek Šulda Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite muži -67kg Vitalij Fodor Šin-mu Hodonín CZE CZE
kumite muži -75kg
1. kumite muži -75kg Petr Kubička Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite muži -75kg Robin Popelka Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži -75kg Martin Ištvánek Šin-mu Hodonín CZE CZE
3. kumite muži -75kg Samuel Kubina Šin-mu Hodonín CZE CZE
5. kumite muži -75kg Stanislav Hájek KK Odry CZE CZE
5. kumite muži -75kg Patrik Zeman SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
7. kumite muži -75kg Petr Schoř Karate Horažďovice CZE CZE
kumite muži -84kg
1. kumite muži -84kg Jindřich Pilmann SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
2. kumite muži -84kg Ondřej Zahradník SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite muži -84kg Jan Fait TJ Karate Praha CZE CZE
3. kumite muži -84kg Jan Kočí Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite muži -84kg Jiří Hájek KK Odry CZE CZE
5. kumite muži -84kg Filip Melík KABU Jablonec n/N CZE CZE
kumite muži +84kg
1. kumite muži +84kg Tomáš Reich SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
2. kumite muži +84kg Zdeněk Čada TJ Karate Praha CZE CZE
3. kumite muži +84kg Petr Charvát KK Lichnice CZE CZE
3. kumite muži +84kg František Mach Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
5. kumite muži +84kg Martin Engel TJ Karate Praha CZE CZE
5. kumite muži +84kg Milan Tesař SŠKS Pardubice CZE CZE
7. kumite muži +84kg Jiří Kubík SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
kumite muži BRH
1. kumite muži BRH Jindřich Pilmann SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
2. kumite muži BRH Karel Hung SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite muži BRH Robin Popelka Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži BRH Tomáš Reich SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
5. kumite muži BRH Martin Ištvánek Šin-mu Hodonín CZE CZE
5. kumite muži BRH Petr Kubička Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite muži BRH Martin Engel TJ Karate Praha CZE CZE
7. kumite muži BRH Samuel Kubina Šin-mu Hodonín CZE CZE
kumite ženy -50kg
1. kumite ženy -50kg Tereza Matějková Slavia TU Liberec CZE CZE
kumite ženy -55kg
1. kumite ženy -55kg Aneta Markušová Slavia TU Liberec CZE CZE
2. kumite ženy -55kg Kamila Klečková SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kumite ženy -61kg
1. kumite ženy -61kg Lucie Veithová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ženy -61kg Lenka Stehnová Jukl Karate Team CZE CZE
3. kumite ženy -61kg Dagmar Čiháková Karate České Budějovice CZE CZE
kumite ženy -68kg
1. kumite ženy -68kg Tereza Hůrková MMA Self Defence - Karate CZE CZE
2. kumite ženy -68kg Lenka Petříková Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
kumite ženy +68kg
1. kumite ženy +68kg Hana Dostálová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kumite ženy BRH
1. kumite ženy BRH Tereza Matějková Slavia TU Liberec CZE CZE
2. kumite ženy BRH Lenka Petříková Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
3. kumite ženy BRH Tereza Hůrková MMA Self Defence - Karate CZE CZE
3. kumite ženy BRH Danuše Kratochvílová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
NP seniorů 2014 - 2.kolo 16.02.2014
NP seniorů 2014 - 1.kolo 25.01.2014
NP mládeže 2013 - 3.kolo 16.11.2013
NP mládeže 2013 - 2.kolo 08.06.2013
NP mládeže 2013 - 1.kolo 13.04.2013
NP seniorů 2013 - 2.kolo 23.02.2013
NP seniorů 2013 - 1.kolo 13.01.2013
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk