KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

NP seniorů 2009 - 1.kolo - 17.01.2009

Město Ústí nad Labem
Stát Česká republika
Registrovaných jednotlivců 79
Kluby na medailových pozicích 19
Státy na medailových pozicích 1
Hodnocení 24-16-8-4-2


Ohodnocení kvality turnaje:
37.50%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 18x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata muži
1. kata muži Jakub Debrecenyi VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
2. kata muži Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kata muži Miloslav Kabeš Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata muži Ondřej Kumpošt KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata muži Jakub Kolek Sport Relax CZE CZE
5. kata muži David Lukášek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
7. kata muži Firas Oukde SK Tommi Praha CZE CZE
kata ženy
1. kata ženy Petra Nová Karate Vision Praha CZE CZE
2. kata ženy Anežka Kotěrová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata ženy Denisa Nováková Sport Club Flair o.s. CZE CZE
3. kata ženy Monika Smolařová Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata ženy Martina Plešingerová Sport Relax CZE CZE
5. kata ženy Hana Vašíčková KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
7. kata ženy Božena Pavlasová Sport Relax CZE CZE
kata team muži
1. kata team muži Kesl Ryu Praha CZE CZE
kata team ženy
1. kata team ženy Sport Relax CZE CZE
KUMITE
kumite muži -60kg
1. kumite muži -60kg Lukáš Polzer SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite muži -60kg Aleš Brůna KC Žatec CZE CZE
3. kumite muži -60kg Janis Akhsas USK Slavia Liberec CZE CZE
kumite muži -67kg
1. kumite muži -67kg Michal Vigh KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
2. kumite muži -67kg Jan Rohlena SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite muži -75kg
1. kumite muži -75kg Vojtěch Kočí TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite muži -75kg Jan Kočí TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži -75kg Petr Kubička Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži -75kg Jan Tobola SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kumite muži -75kg Michal Klauda SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
5. kumite muži -75kg Rostislav Kuthan Jukl Karate Team CZE CZE
7. kumite muži -75kg Jiří Hájek KK Odry CZE CZE
7. kumite muži -75kg Pavel Švojgr SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite muži -84kg
1. kumite muži -84kg Jindřich Pilmann KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite muži -84kg Jiří Kubík KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite muži -84kg Jan Jarolím SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite muži -84kg Stanislav Krtek SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kumite muži -84kg Daniel Burda Karate Vision Praha CZE CZE
5. kumite muži -84kg Jan Moravec TJ Karate Praha CZE CZE
kumite muži +84kg
1. kumite muži +84kg Jan Zahradnický SK MP CZE CZE
2. kumite muži +84kg Lukáš Krojidlo Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite muži +84kg František Mach Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
3. kumite muži +84kg Andryi Pinkevych KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kumite muži BRH
1. kumite muži BRH Jiří Kábrt SK MP CZE CZE
2. kumite muži BRH Jiří Hájek KK Odry CZE CZE
3. kumite muži BRH Petr Kubička Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži BRH František Mach Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
5. kumite muži BRH Miroslav Pilař SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kumite ženy -50kg
1. kumite ženy -50kg Zuzana Linhartová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ženy -50kg Pavla Linhartová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite ženy -55kg
1. kumite ženy -55kg Aneta Markušová USK Slavia Liberec CZE CZE
2. kumite ženy -55kg Žaneta Noskeová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite ženy -55kg Dagmar Čiháková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite ženy -61kg
1. kumite ženy -61kg Gabriela Zámečníková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite ženy -61kg Lucie Veithová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ženy -61kg Michaela Jiroutová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite ženy -61kg Martina Putnová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite ženy -61kg Daniela Kratochvílová Karate Vision Praha CZE CZE
5. kumite ženy -61kg Hana Uhlířová KC Žatec CZE CZE
kumite ženy +68kg
1. kumite ženy +68kg Radka Krejčová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite ženy +68kg Zuzana Hepnarová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite ženy +68kg Hana Dostálová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kumite ženy BRH
1. kumite ženy BRH Radka Krejčová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite ženy BRH Hana Dostálová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite ženy BRH Martina Putnová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
NP seniorů 2014 - 2.kolo 16.02.2014
NP seniorů 2014 - 1.kolo 25.01.2014
NP mládeže 2013 - 3.kolo 16.11.2013
NP mládeže 2013 - 2.kolo 08.06.2013
NP mládeže 2013 - 1.kolo 13.04.2013
NP seniorů 2013 - 2.kolo 23.02.2013
NP seniorů 2013 - 1.kolo 13.01.2013
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk