KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

NP juniorů, U21 a seniorů 2015 - 3.kolo - 24.10.2015

Město Jablonec nad Nisou
Stát Česká republika
Pořadatel ČSKe, KABU Jablonec n/N
Státy 1
Kluby na medailových pozicích 26
Státy na medailových pozicích 1
Hodnocení 36-24-12-6-3


Ohodnocení kvality turnaje:
20.00%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 15x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Matěj Říha GRYF Liberec CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Petr Richter Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Jaroslav Olšák Šin-mu Hodonín CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Matteo Tamborlani TARO KAN CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Jakub Slanař KESL RYU Shotokan CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Tomáš Zaťko TARO KAN CZE CZE
7. kata junioři (16-17) David Novák Spartak Hradec Králové CZE CZE
7. kata junioři (16-17) David Ulvr Karate Vision Praha CZE CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Zuzana Augustinová KESL RYU Shotokan CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Sabina Forstová TARO KAN CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Nikola Jůzová Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Barbora Znamenáčková Sport Relax CZE CZE
5. kata juniorky (16-17) Dorota Blechová Sport Relax CZE CZE
5. kata juniorky (16-17) Tereza Hájková GRYF Liberec CZE CZE
7. kata juniorky (16-17) Alžběta Čížková TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kata muži U21
1. kata muži U21 Šimon Branda Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata muži U21 Matouš Pechar Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata muži U21 Libor Podroužek KESL RYU Shotokan CZE CZE
3. kata muži U21 Matouš Vaněk Karate Vision Praha CZE CZE
5. kata muži U21 Jan Boháč Spartak Hradec Králové CZE CZE
5. kata muži U21 Petr Felcman Spartak Hradec Králové CZE CZE
kata ženy U21
1. kata ženy U21 Kateřina Sendlerová TARO KAN CZE CZE
2. kata ženy U21 Markéta Nováková Sport Relax CZE CZE
3. kata ženy U21 Kay Polanová Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata ženy U21 Andrea Žáková Spartak Hradec Králové CZE CZE
5. kata ženy U21 Jana Vrbatová Spartak Hradec Králové CZE CZE
kata muži
1. kata muži Lukáš Janda SC Flair CZE CZE
2. kata muži Marek Pohanka Sportovní Klub Nakama Shotokan CZE CZE
3. kata muži Šimon Branda Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata muži Jindřich Pilmann KESL RYU Shotokan CZE CZE
5. kata muži Adam Pešek Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
5. kata muži Jaroslav Vlček SKK Shotokan Liberec CZE CZE
7. kata muži Ondřej Charvát Karate Lions Pardubice CZE CZE
7. kata muži David Ulvr Karate Vision Praha CZE CZE
kata ženy
1. kata ženy Zuzana Augustinová KESL RYU Shotokan CZE CZE
2. kata ženy Sabina Forstová TARO KAN CZE CZE
3. kata ženy Nikola Jůzová Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata ženy Monika Smolařová Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata ženy Tereza Hájková GRYF Liberec CZE CZE
5. kata ženy Kateřina Sendlerová TARO KAN CZE CZE
7. kata ženy Kay Polanová Karate Vision Praha CZE CZE
kata team muži
1. kata team muži SCM Goju-ryu Brno CZE CZE
2. kata team muži Karate Lions Pardubice CZE CZE
KUMITE
kumite junioři (16-17) -55kg
1. kumite junioři (16-17) -55kg Tomáš Gabriel Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -55kg Jan Malý Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -55kg Zorba Lunix TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kumite junioři (16-17) -61kg
1. kumite junioři (16-17) -61kg Matěj Škultéty SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -61kg Vojtěch Boháč GRYF Liberec CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -61kg Blade Ahran Paterson Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -61kg Roman Šantroch Karate Vrchlabí CZE CZE
kumite junioři (16-17) -68kg
1. kumite junioři (16-17) -68kg Dominik Mikula Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -68kg Jakub Riedl TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Marek Andraši Baník Příbram CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Martin Bartoš KABU Jablonec n/N CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -68kg Ondřej Košťál SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -68kg Jakub Mucha Karate Hlinsko CZE CZE
kumite junioři (16-17) -76kg
1. kumite junioři (16-17) -76kg Marek Řeřicha Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -76kg Jan Vobruba Karate Lions Pardubice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Jiří Arnošt KABU Jablonec n/N CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Lukáš Pevný Sport Relax CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -76kg Martin Šípoš KABU Jablonec n/N CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -76kg Jaroslav Vlček SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kumite junioři (16-17) +76kg
1. kumite junioři (16-17) +76kg Petr Urbanec KK Lichnice CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) +76kg Josef Černík Sokol Sadská CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +76kg Tomáš Pleva KK Lichnice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +76kg David Ulvr Karate Vision Praha CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) +76kg Lukáš Kotlík SK Kamiwaza karate CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -48kg
2. kumite juniorky (16-17) -48kg Monika Sedláčková Karate Vrchlabí CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -48kg Nikola Kosinová KK Lichnice CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -53kg
1. kumite juniorky (16-17) -53kg Monika Bürgerová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -53kg Kristýna Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
kumite juniorky (16-17) +59kg
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Sabina Forstová TARO KAN CZE CZE
kumite muži U21 -68kg
1. kumite muži U21 -68kg Petr Felcman Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kumite muži U21 -68kg Filip Dittrich GRYF Liberec CZE CZE
kumite muži U21 -78kg
1. kumite muži U21 -78kg Jiří Krych Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite muži U21 -78kg Jan Boháč Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite muži U21 -78kg Jakub Kočí GRYF Liberec CZE CZE
kumite muži U21 +78kg
1. kumite muži U21 +78kg Tomáš Hermann TJ karate Nové Hrady CZE CZE
2. kumite muži U21 +78kg Nikolas Mišík TJ Karate Praha CZE CZE
kumite ženy U21 +60kg
1. kumite ženy U21 +60kg Kateřina Sendlerová TARO KAN CZE CZE
2. kumite ženy U21 +60kg Andrea Žáková Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite ženy U21 +60kg Jana Vrbatová Spartak Hradec Králové CZE CZE
kumite muži -60kg
1. kumite muži -60kg Filip Dittrich GRYF Liberec CZE CZE
2. kumite muži -60kg Libor Podroužek KESL RYU Shotokan CZE CZE
kumite muži -67kg
1. kumite muži -67kg Petr Felcman Spartak Hradec Králové CZE CZE
kumite muži -75kg
1. kumite muži -75kg Jiří Krych Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite muži -75kg Jakub Kočí GRYF Liberec CZE CZE
kumite muži -84kg
1. kumite muži -84kg Jindřich Pilmann KESL RYU Shotokan CZE CZE
2. kumite muži -84kg Jan Fait TJ Karate Praha CZE CZE
3. kumite muži -84kg Petr Švarc TJ Karate Praha CZE CZE
kumite muži +84kg
1. kumite muži +84kg Tomáš Hermann TJ karate Nové Hrady CZE CZE
2. kumite muži +84kg Milan Tesař Karate Lions Pardubice CZE CZE
3. kumite muži +84kg Ondřej Knížek SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite muži +84kg Jan Paulík SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kumite muži BRH
1. kumite muži BRH Jindřich Pilmann KESL RYU Shotokan CZE CZE
2. kumite muži BRH Tomáš Hermann TJ karate Nové Hrady CZE CZE
3. kumite muži BRH Jan Fait TJ Karate Praha CZE CZE
3. kumite muži BRH Petr Švarc TJ Karate Praha CZE CZE
5. kumite muži BRH Ondřej Knížek SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kumite ženy -61kg
1. kumite ženy -61kg Veronika Halodová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ženy -61kg Regina Plašilová KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kumite ženy -61kg Simona Forstová TARO KAN CZE CZE
3. kumite ženy -61kg Eva Lálová Spartak Hradec Králové CZE CZE
5. kumite ženy -61kg Lucie Trnková Karate Vision Praha CZE CZE
kumite ženy -68kg
1. kumite ženy -68kg Simona Kaliničenková SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite ženy -68kg Ivana Guzková (Kučerová) Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite ženy -68kg Elvira Djemileva KESL RYU Shotokan CZE CZE
3. kumite ženy -68kg Jana Vrbatová Spartak Hradec Králové CZE CZE
5. kumite ženy -68kg Andrea Žáková Spartak Hradec Králové CZE CZE
kumite ženy +68kg
1. kumite ženy +68kg Kateřina Sendlerová TARO KAN CZE CZE
2. kumite ženy +68kg Hana Dostálová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite ženy +68kg Ludmila Pavlíková TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kumite ženy BRH
1. kumite ženy BRH Veronika Halodová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ženy BRH Hana Dostálová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite ženy BRH Ivana Guzková (Kučerová) Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite ženy BRH Regina Plašilová KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
5. kumite ženy BRH Lucie Trnková Karate Vision Praha CZE CZE
kumite team junioři (16-17)
1. kumite team junioři (16-17) Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite team junioři (16-17) Spartak Hradec Králové CZE CZE
kumite team juniorky (16-17)
1. kumite team juniorky (16-17) Karate České Budějovice CZE CZE
kumite team muži
1. kumite team muži TJ Karate Praha CZE CZE
2. kumite team muži Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite team muži Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite team muži Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite team ženy
1. kumite team ženy Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite team ženy Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite team ženy SCM Goju-ryu Brno CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2017 - 3.kolo 11.11.2017
NP žactva 2017 - 3.kolo 21.10.2017
NP žactva 2017 - 2.kolo 07.10.2017
NP žactva 2017 - 1.kolo 03.06.2017
NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2017 - 2.kolo 28.05.2017
NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2017 - 1.kolo 09.04.2017
NP žactva 2016 - 3.kolo 13.11.2016
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk