KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

NP juniorů, U21 a seniorů 2014/2015 - 2.kolo - 25.10.2014

Město Jablonec nad Nisou
Stát Česká republika
Pořadatel ČSKe, KABU Jablonec n/N
Registrovaných jednotlivců 85
Závodníci v kategoriích 142
Kluby 28
Státy 1
Kluby na medailových pozicích 26
Státy na medailových pozicích 1
Hodnocení 36-24-12-6-3


Ohodnocení kvality turnaje:
18.75%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 12x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Jakub Vavřička Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Tomáš Zaťko Tarokan KK Brno CZE CZE
3. kata junioři (16-17) David Ulvr Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Jaroslav Vlček SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Petr Felcman Spartak Hradec Králové CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Lukáš Pevný Sport Relax CZE CZE
7. kata junioři (16-17) David Novák Spartak Hradec Králové CZE CZE
7. kata junioři (16-17) Blade Ahran Paterson Karate Lions Pardubice CZE CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Zuzana Augustinová SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Sabina Forstová Tarokan KK Brno CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Kateřina Sendlerová Tarokan KK Brno CZE CZE
5. kata juniorky (16-17) Ester Bědroňová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
5. kata juniorky (16-17) Kay Polanová SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
7. kata juniorky (16-17) Markéta Nováková Sport Relax CZE CZE
kata muži U21
1. kata muži U21 Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kata muži U21 Jan Boháč Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kata muži U21 Dominik Bican Ippon KK Rakovník CZE CZE
3. kata muži U21 Ondřej Blín GRYF Liberec CZE CZE
kata muži
1. kata muži Lukáš Janda SC Flair CZE CZE
2. kata muži Tomáš Zaťko Tarokan KK Brno CZE CZE
3. kata muži Jakub Vavřička Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata muži Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
5. kata muži Ondřej Blín GRYF Liberec CZE CZE
5. kata muži Jan Boháč Spartak Hradec Králové CZE CZE
kata ženy
1. kata ženy Zuzana Augustinová SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
2. kata ženy Kateřina Žídková NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
3. kata ženy Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
3. kata ženy Petra Žídková NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
5. kata ženy Simona Forstová Tarokan KK Brno CZE CZE
5. kata ženy Kateřina Sendlerová Tarokan KK Brno CZE CZE
7. kata ženy Ester Bědroňová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
kata team dorostenci + junioři (14-17)
1. kata team dorostenci + junioři (14-17) Sport Relax CZE CZE
kata team ženy
1. kata team ženy SCM Goju-ryu Brno CZE CZE
KUMITE
kumite junioři (16-17) -55kg
1. kumite junioři (16-17) -55kg Petr Ducheček Karate Lions Pardubice CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -55kg Jan Malý Spartak Hradec Králové CZE CZE
kumite junioři (16-17) -61kg
1. kumite junioři (16-17) -61kg Dominik Mikula Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -61kg Jakub Riedl TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -61kg Marek Lettl SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -61kg Blade Ahran Paterson Karate Lions Pardubice CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -61kg Vojtěch Lukšík Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -61kg Tomáš Zaťko Tarokan KK Brno CZE CZE
kumite junioři (16-17) -68kg
1. kumite junioři (16-17) -68kg Dominik Szalay Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -68kg Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Jiří Arnošt KABU Jablonec n/N CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Jakub Slanař SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -68kg Jakub Mucha Karate Lions Pardubice CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -68kg David Novák Spartak Hradec Králové CZE CZE
kumite junioři (16-17) -76kg
1. kumite junioři (16-17) -76kg Josef Černík Sokol Sadská CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -76kg Lukáš Pevný Sport Relax CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Dominik Nechyba SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Jaroslav Vlček SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -76kg Matěj Hulík KABU Jablonec n/N CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -76kg Jakub Kočí GRYF Liberec CZE CZE
kumite junioři (16-17) +76kg
1. kumite junioři (16-17) +76kg Michael Jahelka SKK Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) +76kg Lukáš Kubín SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +76kg Jiří Mlíka Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +76kg David Ulvr Karate Vision Praha CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -53kg
1. kumite juniorky (16-17) -53kg Veronika Halodová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -53kg Kay Polanová SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -53kg Leona Ondrouchová KABU Jablonec n/N CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -59kg
1. kumite juniorky (16-17) -59kg Tereza Pěstová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -59kg Jana Králíková Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Sabina Forstová Tarokan KK Brno CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
kumite juniorky (16-17) +59kg
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Lucie Janouchová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) +59kg Lenka Roudnická Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Kateřina Sendlerová Tarokan KK Brno CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Jana Vrbatová Spartak Hradec Králové CZE CZE
kumite muži U21 -68kg
1. kumite muži U21 -68kg Josef Laštůvka Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite muži U21 -68kg Dominik Szalay Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži U21 -68kg Filip Dittrich GRYF Liberec CZE CZE
kumite muži U21 -78kg
1. kumite muži U21 -78kg Jan Boháč Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kumite muži U21 -78kg Pavel Urban L. F. CLUB KARATE CZE CZE
3. kumite muži U21 -78kg Václav Fait TJ Karate Praha CZE CZE
3. kumite muži U21 -78kg Václav Tereščuk Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kumite muži U21 +78kg
1. kumite muži U21 +78kg Igor Kibrik Karate České Budějovice CZE CZE
kumite ženy U21 -60kg
1. kumite ženy U21 -60kg Adéla Lehečková Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite ženy U21 -60kg Viktorie Taušová GRYF Liberec CZE CZE
3. kumite ženy U21 -60kg Simona Forstová Tarokan KK Brno CZE CZE
kumite ženy U21 +60kg
1. kumite ženy U21 +60kg Simona Kaliničenková SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kumite muži -67kg
1. kumite muži -67kg Vladislav Kis SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite muži -67kg Filip Dittrich GRYF Liberec CZE CZE
kumite muži -75kg
1. kumite muži -75kg Josef Laštůvka Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite muži -75kg Václav Fait TJ Karate Praha CZE CZE
3. kumite muži -75kg Radomír Domín Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži -75kg Pavel Urban L. F. CLUB KARATE CZE CZE
5. kumite muži -75kg Václav Tereščuk Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kumite muži -84kg
1. kumite muži -84kg Jan Fait TJ Karate Praha CZE CZE
2. kumite muži -84kg Petr Švarc TJ Karate Praha CZE CZE
kumite muži +84kg
1. kumite muži +84kg Igor Kibrik Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite muži +84kg Michal Šolc TJ Karate Praha CZE CZE
3. kumite muži +84kg Jiří Kubík SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
kumite muži BRH
1. kumite muži BRH Jan Fait TJ Karate Praha CZE CZE
2. kumite muži BRH Jiří Kubík SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kumite muži BRH Michal Šolc TJ Karate Praha CZE CZE
3. kumite muži BRH Petr Švarc TJ Karate Praha CZE CZE
kumite ženy -50kg
1. kumite ženy -50kg Viktorie Taušová GRYF Liberec CZE CZE
kumite ženy -61kg
1. kumite ženy -61kg Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE CZE
2. kumite ženy -61kg Adéla Lehečková Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite ženy -61kg Lucie Trnková Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite ženy -61kg Lucie Veithová Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ženy -61kg Eva Lálová Spartak Hradec Králové CZE CZE
kumite ženy -68kg
1. kumite ženy -68kg Štěpánka Šajnarová KKD Bruntál CZE CZE
2. kumite ženy -68kg Simona Kaliničenková SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite ženy -68kg Ivana Guzková (Kučerová) Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite ženy -68kg Ludmila Pavlíková TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kumite ženy +68kg
1. kumite ženy +68kg Hana Dostálová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite ženy +68kg Petra Punnerová KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kumite ženy BRH
1. kumite ženy BRH Lucie Veithová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ženy BRH Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE CZE
3. kumite ženy BRH Šárka Burýšková SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite ženy BRH Hana Dostálová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite ženy BRH Regina Plašilová KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
5. kumite ženy BRH Petra Punnerová KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
NP žactva 2017 - 3.kolo 21.10.2017
NP žactva 2017 - 2.kolo 07.10.2017
NP žactva 2017 - 1.kolo 03.06.2017
NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2017 - 2.kolo 28.05.2017
NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2017 - 1.kolo 09.04.2017
NP žactva 2016 - 3.kolo 13.11.2016
NP žactva 2016 - 2.kolo 23.10.2016
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk