KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Kayıtlı yarışmalar ve sonuçları:

 

Championships of Eastern Bohemia Youth 2008 - 19.10.2008

şehir Hradec Králové
Ülke Çek Cumhuriyeti
Organizasyon Karate Spartak HK, VčSKe
Yarışmacılar 98
Madalya pozisyonları üzerinde Kulüpler 13
Madalya pozisyonlardaki ülkeler 1
Puanlama 6-4-2


Beğenilme:
47.62%
Oy: Korkunç Kötü Ortalama İyi Mükemmel Toplam: 21x

Sporcular:
Sırası Kategori Ad Soyad Kulüp/Takım  
KATA
kata bay -11 yas
1. kata bay -11 yas Lukáš Král SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kata bay -11 yas Adam Matěj SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kata bay -11 yas Vojtěch Jedlička SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kata bay -11 yas Dušan Poláček SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kata bayan -12 yas
1. kata bayan -12 yas Petra Vávrová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kata bayan -12 yas Adéla Janišová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kata bayan -12 yas Viktoria Ernestová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kata bayan -12 yas Sabina Mačátová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kata bay 12-13 yas
1. kata bay 12-13 yas Jan Boháč Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
2. kata bay 12-13 yas Daniel Borovička KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata bay 12-13 yas Marek Dostál Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kata bay 12-13 yas Karel Hodík SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kata bayan 12-13 yas
1. kata bayan 12-13 yas Veronika Hodková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kata bayan 12-13 yas Barbora Černá SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kata bayan 12-13 yas Veronika Jandová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kata bayan 12-13 yas Erika Mačátová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kata bay 14-15 yas
1. kata bay 14-15 yas Milan Novosád Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kata bay 14-15 yas Jakub Choma Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kata bay 14-15 yas Martin Stodola Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
3. kata bay 14-15 yas Filip Zahálka Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
kata bayan 14-15 yas
1. kata bayan 14-15 yas Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE CZE
2. kata bayan 14-15 yas Nikola Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata bayan 14-15 yas Nikola Glosová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kata bay 16-17 yas
1. kata bay 16-17 yas David Beran KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kata bay 16-17 yas Lukáš Jirásek Shotokan karate club Sokol Vamberk CZE CZE
3. kata bay 16-17 yas Stanislav Krtek SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kata bayan 16-17 yas
1. kata bayan 16-17 yas Petra Sedláčková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
2. kata bayan 16-17 yas Eva Lálová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kata bayan 16-17 yas Barbora Škorpilová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
KUMITE
kumite bay -11 yas -30kg
1. kumite bay -11 yas -30kg Radek Vávra Shotokan karate club Sokol Vamberk CZE CZE
2. kumite bay -11 yas -30kg Pavel Pilař Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite bay -11 yas -30kg Jakub Dostál Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kumite bay -11 yas -30kg Marek Šípek SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite bay -12 yas -35kg
1. kumite bay -12 yas -35kg Matěj Tesař SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite bay -12 yas -35kg Rudolf Horák SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite bay -11 yas -41kg
1. kumite bay -11 yas -41kg Michal Doskočil KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite bay -11 yas -41kg Jan Moravec KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite bay -11 yas -41kg David Fikejz SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite bay -11 yas -41kg Martin Škoda TJ Sokol Karate Náchod CZE CZE
kumite bay -11 yas +41kg
1. kumite bay -11 yas +41kg Adam Hrdina KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite bay -11 yas +41kg Luděk Hrnčíř Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite bayan -12 yas -35kg
1. kumite bayan -12 yas -35kg Petra Vávrová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite bayan -12 yas -35kg Sabina Mačátová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite bayan -12 yas -35kg Viktoria Ernestová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite bayan -12 yas +35kg
1. kumite bayan -12 yas +35kg Michaela Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite bayan -12 yas +35kg Eliška Havlíková Shotokan karate club Sokol Vamberk CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -39kg
1. kumite bay 12-13 yas -39kg Lukáš Ehrenberger SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas -39kg Marek Dostál Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -39kg Tomáš Havlíček TJ Sokol Karate Náchod CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -45kg
1. kumite bay 12-13 yas -45kg Jakub Beran SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas -45kg Tomáš Krebs Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -45kg Dušan Balog Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -45kg Stanislav Jílek Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -52kg
1. kumite bay 12-13 yas -52kg David Plot Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas -52kg Daniel Borovička KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -52kg Dominik Brož SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -52kg Ondřej Máslo SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -60kg
1. kumite bay 12-13 yas -60kg Jan Tesař SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas -60kg Ondřej Rykr Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -60kg Jáchym Kopecký SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite bay 12-13 yas +60kg
1. kumite bay 12-13 yas +60kg Daniel Brendl SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas +60kg Marek Schnaubert KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas +60kg Dominik Hlavatý Shotokan karate club Sokol Vamberk CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas -42kg
1. kumite bayan 12-13 yas -42kg Michaela Trochová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kumite bayan 12-13 yas -42kg Erika Mačátová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -42kg Kristýna Drápalíková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -42kg Martina Janečková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas -50kg
1. kumite bayan 12-13 yas -50kg Barbora Černá SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite bayan 12-13 yas -50kg Veronika Hodková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -50kg Iva Hofmanová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -50kg Lucie Výprachtická KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas +50kg
1. kumite bayan 12-13 yas +50kg Veronika Jandová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
2. kumite bayan 12-13 yas +50kg Simona Šedivá Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas +50kg Sára Koucká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas +50kg Vendula Vařejčková Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -52kg
1. kumite bay 14-15 yas -52kg Jakub Choma Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas -52kg Milan Novosád Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -52kg Jan Faltus KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -57kg
1. kumite bay 14-15 yas -57kg David Richtr KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -63kg
1. kumite bay 14-15 yas -63kg Jan Vaňous SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas -63kg Lukáš Šedík SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -63kg Tomáš Frieda Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -63kg Miroslav Richter KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -70kg
1. kumite bay 14-15 yas -70kg Dominik Vach SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas -70kg Michal Schnaubert KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite bay 14-15 yas +70kg
1. kumite bay 14-15 yas +70kg Jakub Klauda SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite bayan 14-15 yas -47kg
1. kumite bayan 14-15 yas -47kg Petra Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite bayan 14-15 yas -54kg
1. kumite bayan 14-15 yas -54kg Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE CZE
2. kumite bayan 14-15 yas -54kg Nikola Glosová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite bayan 14-15 yas +54kg
1. kumite bayan 14-15 yas +54kg Kateřina Erbenová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kumite bayan 14-15 yas +54kg Dominika Šťastná KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas +54kg Nikola Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -68kg
1. kumite bay 16-17 yas -68kg Jakub Kroulík SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -68kg Václav Unzeitig SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -68kg David Beran KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -76kg
1. kumite bay 16-17 yas -76kg Lukáš Jirásek Shotokan karate club Sokol Vamberk CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -76kg Tomáš Efenberk TJ Sokol Karate Náchod CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -76kg Pavel Bartoš KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -76kg Slavomír Mládek TJ Sokol Karate Náchod CZE CZE
kumite bay 16-17 yas +76kg
1. kumite bay 16-17 yas +76kg Milan Tesař SŠKS Pardubice CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas +76kg Tomáš Michek SŠKS Pardubice CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas +76kg Martin Dušek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas +76kg Stanislav Krtek SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite bayan 16-17 yas -59kg
1. kumite bayan 16-17 yas -59kg Michaela Jiroutová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kumite bayan 16-17 yas -59kg Eva Lálová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite bayan 16-17 yas +59kg
1. kumite bayan 16-17 yas +59kg Barbora Škorpilová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite bayan 16-17 yas +59kg Petra Sedláčková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite takýmlar bay 16-17 yas
1. kumite takýmlar bay 16-17 yas SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite takýmlar bay 16-17 yas KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite takýmlar bayan 16-17 yas
1. kumite takýmlar bayan 16-17 yas Výběr VčSKe CZE CZE
2. kumite takýmlar bayan 16-17 yas KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE

Yarışmayla ilgili:

Turnuva Tarih
05.03.2011
31.10.2010
27.02.2010
18.10.2009
Championships of Eastern Bohemia seniors 2009 01.03.2009
Championship of Eastern Bohemia seniors 2008 01.03.2008
Championship of Eastern Bohemia youth 2007 20.10.2007
Göstermek:    Şampiyonalar   DO   Golden league   EGP   Tüm Çek Cumh. hariç   Her şey

 Yazdır