KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Kayıtlı yarışmalar ve sonuçları:

 

Moravia Open 2005 - 29.10.2005

şehir Kopřivnice
Ülke Çek Cumhuriyeti
Organizasyon ASK Tatra Kopřivnice
Yarışmacılar 217
Madalya pozisyonları üzerinde Kulüpler 39
Madalya pozisyonlardaki ülkeler 3
Puanlama 12-8-4


Beğenilme:
59.38%
Oy: Korkunç Kötü Ortalama İyi Mükemmel Toplam: 8x

Sporcular:
Sırası Kategori Ad Soyad Kulüp/Takım  
KATA
kata bay -11 yas
1. kata bay -11 yas Pim Brands KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata bay -11 yas Patrik Haluš KK Nováky SVK SVK
3. kata bay -11 yas Marek Lušovský Kusengo Nový Jičín CZE CZE
3. kata bay -11 yas Michal Slávik SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
kata bayan -12 yas
1. kata bayan -12 yas Patricie Klapalová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
2. kata bayan -12 yas Alžběta Ovečková Hanko Kai Senica SVK SVK
3. kata bayan -12 yas Veronika Jandová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kata bayan -12 yas Lucie Venclíková VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
kata bay 12-13 yas
1. kata bay 12-13 yas Jakub Debrecenyi VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
2. kata bay 12-13 yas Michal Toure Hanko Kai Senica SVK SVK
3. kata bay 12-13 yas Ondřej Kumpošt Masada Praha CZE CZE
3. kata bay 12-13 yas David Lukášek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kata bayan 12-13 yas
1. kata bayan 12-13 yas Lucie Beitelová KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
2. kata bayan 12-13 yas Bárka Hoffmannová Bushido Poprad SVK SVK
3. kata bayan 12-13 yas Lucie Michálková Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
3. kata bayan 12-13 yas Veronika Mišková Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
kata bay 16-17 yas
1. kata bay 16-17 yas Marek Chovančík Kusengo Hodonín CZE CZE
2. kata bay 16-17 yas Peter Dermek Hanko Kai Senica SVK SVK
3. kata bay 16-17 yas Marek Aberl SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
3. kata bay 16-17 yas Martin Beitel KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
kata bayan 16-17 yas
1. kata bayan 16-17 yas Monika Čulenová Slovakya SVK SVK
2. kata bayan 16-17 yas Petra Žídková Kusengo Hodonín CZE CZE
3. kata bayan 16-17 yas Veronika Ištvánková Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
3. kata bayan 16-17 yas Dominika Prokopcová Masada Praha CZE CZE
kata bay
1. kata bay Jindřich Pilmann KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata bay Jakub Záboj Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE CZE
3. kata bay Tomasz Stoszek KS Shindo Cieszyn POL POL
3. kata bay Piotr Szymala Polonya POL POL
kata bayan
1. kata bayan Miroslava Vašeková TARO KAN, z.s. CZE CZE
2. kata bayan Simona Pivodová SK Slavia Orlová CZE CZE
3. kata bayan Ivana Laštůvková Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE CZE
3. kata bayan Hana Vašíčková KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
KUMITE
kumite bay -12 yas -35kg
1. kumite bay -12 yas -35kg Filip Dolíška Baník Havířov CZE CZE
2. kumite bay -12 yas -35kg Pavel Colledani Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
3. kumite bay -12 yas -35kg Marek Lušovský Kusengo Nový Jičín CZE CZE
3. kumite bay -12 yas -35kg Libor Vlček Laugaricio Trenčín SVK SVK
kumite bay -12 yas -40kg
1. kumite bay -12 yas -40kg Ilír Kabashi Slovakya SVK SVK
2. kumite bay -12 yas -40kg Jakub Loučný Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
3. kumite bay -12 yas -40kg Michal Koběrský SKK Budo Havířov CZE CZE
3. kumite bay -12 yas -40kg Matěj Němec KK Shisei Trnava SVK SVK
kumite bay -12 yas +40kg
1. kumite bay -12 yas +40kg Viktor Jančík KK Revúca SVK SVK
2. kumite bay -12 yas +40kg David Novák Karate Klub Jeseník z.s. CZE CZE
3. kumite bay -12 yas +40kg Pim Brands KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite bay -12 yas +40kg Juraj Kvoček KK Shisei Trnava SVK SVK
kumite bay 12-13 yas -40kg
1. kumite bay 12-13 yas -40kg Maciej Wilczek KS Shindo Cieszyn POL POL
2. kumite bay 12-13 yas -40kg Martin Zelenka Karate klub Spektra Praha CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -40kg Martin Kotzur KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -40kg Ivan Mikulský ŠSKK SOŠOOM Karviná CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -50kg
1. kumite bay 12-13 yas -50kg Denis Dudáš Baník Havířov CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas -50kg Adam Valčík Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -50kg Richard Hajdóny MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
3. kumite bay 12-13 yas -50kg Robert Šarocký Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -60kg
1. kumite bay 12-13 yas -60kg Jakub Debrecenyi VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas -60kg Sylvester Pečimon Rapid Bratislava SVK SVK
3. kumite bay 12-13 yas -60kg Tomáš Hulín TJ Sokol Žilina SVK SVK
3. kumite bay 12-13 yas -60kg Robin Popelka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite bay 12-13 yas +60kg
1. kumite bay 12-13 yas +60kg Brian Males Laugaricio Trenčín SVK SVK
2. kumite bay 12-13 yas +60kg David Velič Laugaricio Trenčín SVK SVK
3. kumite bay 12-13 yas +60kg Martin Gazgaňák KK Farmex Nitra SVK SVK
3. kumite bay 12-13 yas +60kg Ján Juříček Hanko Kai Senica SVK SVK
kumite bayan 12-13 yas -40kg
1. kumite bayan 12-13 yas -40kg Lenka Földesiová Slovakya SVK SVK
2. kumite bayan 12-13 yas -40kg Veronika Mišková Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -40kg Veronika Jandová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -40kg Tamara Zavacká Bushido Poprad SVK SVK
kumite bayan 12-13 yas -50kg
1. kumite bayan 12-13 yas -50kg Miriam Šošovicová Slovakya SVK SVK
2. kumite bayan 12-13 yas -50kg Dominika Tatarová MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
3. kumite bayan 12-13 yas -50kg Julie Nováková Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -50kg Markéta Rozenská Karate Klub Jeseník z.s. CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas +50kg
1. kumite bayan 12-13 yas +50kg Petra Pavelková Karate Klub Jeseník z.s. CZE CZE
2. kumite bayan 12-13 yas +50kg Tereza Májková Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas +50kg Klára Kostelníčková SKK Budo Havířov CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas +50kg Alexandra Záhumenská SKK Budo Havířov CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -55kg
1. kumite bay 16-17 yas -55kg Adam Nosálek Baník Havířov CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -55kg Vít Marek ASK Tatra Kopřivnice CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -55kg Marek Kulík Laugaricio Trenčín SVK SVK
3. kumite bay 16-17 yas -55kg Martin Kurica KK Farmex Nitra SVK SVK
kumite bay 16-17 yas -60kg
1. kumite bay 16-17 yas -60kg Marek Granát Slovakya SVK SVK
2. kumite bay 16-17 yas -60kg Marek Aberl SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -60kg Michal Ditte ŠKK NB SVK SVK
3. kumite bay 16-17 yas -60kg Ondřej Hájek Karate klub Odry, z.s. CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -70kg
1. kumite bay 16-17 yas -70kg Adam Horváth Baník Havířov CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -70kg Jakub Nekuda SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -70kg Ľuboš Goffa Rapid Bratislava SVK SVK
3. kumite bay 16-17 yas -70kg Martin Rozbroj Baník Havířov CZE CZE
kumite bay 16-17 yas +70kg
1. kumite bay 16-17 yas +70kg Dalibor Janošec Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas +70kg Marek Kostka Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas +70kg Martin Beitel KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas +70kg Tomáš Reich KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kumite bayan 16-17 yas -60kg
1. kumite bayan 16-17 yas -60kg Ľudmila Uhrinová KK Farmex Nitra SVK SVK
2. kumite bayan 16-17 yas -60kg Bibiana Uhrinová KK Farmex Nitra SVK SVK
3. kumite bayan 16-17 yas -60kg Karolína Bobková Baník Havířov CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas -60kg Monika Nedavašková-Latzelová Karate Klub Jeseník z.s. CZE CZE
kumite bayan 16-17 yas +60kg
1. kumite bayan 16-17 yas +60kg Zuzana Hepnarová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kumite bayan 16-17 yas +60kg Zuzana Kubalová TJ Sokol Žilina SVK SVK
3. kumite bayan 16-17 yas +60kg Štěpánka Šajnarová Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
kumite bay -68kg
1. kumite bay -68kg Roman Ando UMB Banská Bystrica SVK SVK
2. kumite bay -68kg Michal Polovka UMB Banská Bystrica SVK SVK
3. kumite bay -68kg Libor Gurecký Baník Havířov CZE CZE
3. kumite bay -68kg Jiří Hájek Karate klub Odry, z.s. CZE CZE
kumite bay -78kg
1. kumite bay -78kg Svatopluk Sekanina Baník Havířov CZE CZE
2. kumite bay -78kg David Dvořák Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
3. kumite bay -78kg Václav Macháň Karate Klub Jeseník z.s. CZE CZE
3. kumite bay -78kg Jindřich Pilmann KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kumite bay +78kg
1. kumite bay +78kg Lubomír Vaverka Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
2. kumite bay +78kg Václav Havlů Baník Karviná CZE CZE
3. kumite bay +78kg Piotr Szymala Polonya POL POL
3. kumite bay +78kg Martin Šťastný Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE CZE
kumite bay OPEN
1. kumite bay OPEN Peter Kumičík Laugaricio Trenčín SVK SVK
2. kumite bay OPEN Václav Havlů Baník Karviná CZE CZE
3. kumite bay OPEN Roman Jirák SHINDÓKAN Jindřichův Hradec CZE CZE
3. kumite bay OPEN Lubomír Vaverka Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
kumite bayan -60kg
1. kumite bayan -60kg Alexandra Pečimonová Rapid Bratislava SVK SVK
2. kumite bayan -60kg Lucie Zbořilová SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bayan -60kg Zuzana Kodajková SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
3. kumite bayan -60kg Monika Valachovičová ŠKK NB SVK SVK
kumite bayan +60kg
1. kumite bayan +60kg Soňa Hejduková ASK Tatra Kopřivnice CZE CZE
kumite bayan OPEN
1. kumite bayan OPEN Soňa Hejduková ASK Tatra Kopřivnice CZE CZE
2. kumite bayan OPEN Monika Valachovičová ŠKK NB SVK SVK
3. kumite bayan OPEN Zuzana Kodajková SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
3. kumite bayan OPEN Lucie Zbořilová SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
Göstermek:    Şampiyonalar   DO   Golden league   EGP   Tüm Çek Cumh. hariç   Her şey

 Yazdır