Kayıtlı yarışmalar ve sonuçları:
Moravia Open 2005 - 29.10.2005
şehir | Kopřivnice |
---|---|
Ülke | Çek Cumhuriyeti |
Organizasyon | ASK Tatra Kopřivnice |
Yarışmacılar | 217 |
Madalya pozisyonları üzerinde Kulüpler | 39 |
Madalya pozisyonlardaki ülkeler | 3 |
Puanlama | 12-8-4 |
Beğenilme:
59.38%
|
Oy: | Toplam: 8x |
Sporcular: | |||||
---|---|---|---|---|---|
Sırası | Kategori | Ad | Soyad | Kulüp/Takım | |
KATA | |||||
kata bay -11 yas | |||||
1. | kata bay -11 yas | Pim | Brands | KESL RYU SHOTOKAN z.s. | CZE |
2. | kata bay -11 yas | Patrik | Haluš | KK Nováky | SVK |
3. | kata bay -11 yas | Marek | Lušovský | Kusengo Nový Jičín | CZE |
3. | kata bay -11 yas | Michal | Slávik | SVČ DOMEČEK Brno | CZE |
kata bayan -12 yas | |||||
1. | kata bayan -12 yas | Patricie | Klapalová | VSK VŠB TU Ostrava | CZE |
2. | kata bayan -12 yas | Alžběta | Ovečková | Hanko Kai Senica | SVK |
3. | kata bayan -12 yas | Veronika | Jandová | Karate-do Litomyšl, z.s. | CZE |
3. | kata bayan -12 yas | Lucie | Venclíková | VSK VŠB TU Ostrava | CZE |
kata bay 12-13 yas | |||||
1. | kata bay 12-13 yas | Jakub | Debrecenyi | VSK VŠB TU Ostrava | CZE |
2. | kata bay 12-13 yas | Michal | Toure | Hanko Kai Senica | SVK |
3. | kata bay 12-13 yas | Ondřej | Kumpošt | Masada Praha | CZE |
3. | kata bay 12-13 yas | David | Lukášek | KESL RYU SHOTOKAN z.s. | CZE |
kata bayan 12-13 yas | |||||
1. | kata bayan 12-13 yas | Lucie | Beitelová | KARATE TYGR SHOTOKAN | CZE |
2. | kata bayan 12-13 yas | Bárka | Hoffmannová | Bushido Poprad | SVK |
3. | kata bayan 12-13 yas | Lucie | Michálková | Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. | CZE |
3. | kata bayan 12-13 yas | Veronika | Mišková | Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. | CZE |
kata bay 16-17 yas | |||||
1. | kata bay 16-17 yas | Marek | Chovančík | Kusengo Hodonín | CZE |
2. | kata bay 16-17 yas | Peter | Dermek | Hanko Kai Senica | SVK |
3. | kata bay 16-17 yas | Marek | Aberl | SVČ DOMEČEK Brno | CZE |
3. | kata bay 16-17 yas | Martin | Beitel | KARATE TYGR SHOTOKAN | CZE |
kata bayan 16-17 yas | |||||
1. | kata bayan 16-17 yas | Monika | Čulenová | Slovakya | SVK |
2. | kata bayan 16-17 yas | Petra | Žídková | Kusengo Hodonín | CZE |
3. | kata bayan 16-17 yas | Veronika | Ištvánková | Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. | CZE |
3. | kata bayan 16-17 yas | Dominika | Prokopcová | Masada Praha | CZE |
kata bay | |||||
1. | kata bay | Jindřich | Pilmann | KESL RYU SHOTOKAN z.s. | CZE |
2. | kata bay | Jakub | Záboj | Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž | CZE |
3. | kata bay | Tomasz | Stoszek | KS Shindo Cieszyn | POL |
3. | kata bay | Piotr | Szymala | Polonya | POL |
kata bayan | |||||
1. | kata bayan | Miroslava | Vašeková | TARO KAN, z.s. | CZE |
2. | kata bayan | Simona | Pivodová | SK Slavia Orlová | CZE |
3. | kata bayan | Ivana | Laštůvková | Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž | CZE |
3. | kata bayan | Hana | Vašíčková | KESL RYU SHOTOKAN z.s. | CZE |
KUMITE | |||||
kumite bay -12 yas -35kg | |||||
1. | kumite bay -12 yas -35kg | Filip | Dolíška | Baník Havířov | CZE |
2. | kumite bay -12 yas -35kg | Pavel | Colledani | Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. | CZE |
3. | kumite bay -12 yas -35kg | Marek | Lušovský | Kusengo Nový Jičín | CZE |
3. | kumite bay -12 yas -35kg | Libor | Vlček | Laugaricio Trenčín | SVK |
kumite bay -12 yas -40kg | |||||
1. | kumite bay -12 yas -40kg | Ilír | Kabashi | Slovakya | SVK |
2. | kumite bay -12 yas -40kg | Jakub | Loučný | SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. | CZE |
3. | kumite bay -12 yas -40kg | Michal | Koběrský | SKK Budo Havířov | CZE |
3. | kumite bay -12 yas -40kg | Matěj | Němec | KK Shisei Trnava | SVK |
kumite bay -12 yas +40kg | |||||
1. | kumite bay -12 yas +40kg | Viktor | Jančík | KK Revúca | SVK |
2. | kumite bay -12 yas +40kg | David | Novák | Karate Klub Jeseník z.s. | CZE |
3. | kumite bay -12 yas +40kg | Pim | Brands | KESL RYU SHOTOKAN z.s. | CZE |
3. | kumite bay -12 yas +40kg | Juraj | Kvoček | KK Shisei Trnava | SVK |
kumite bay 12-13 yas -40kg | |||||
1. | kumite bay 12-13 yas -40kg | Maciej | Wilczek | KS Shindo Cieszyn | POL |
2. | kumite bay 12-13 yas -40kg | Martin | Zelenka | Karate klub Spektra Praha | CZE |
3. | kumite bay 12-13 yas -40kg | Martin | Kotzur | KARATE TYGR SHOTOKAN | CZE |
3. | kumite bay 12-13 yas -40kg | Ivan | Mikulský | ŠSKK SOŠOOM Karviná | CZE |
kumite bay 12-13 yas -50kg | |||||
1. | kumite bay 12-13 yas -50kg | Denis | Dudáš | Baník Havířov | CZE |
2. | kumite bay 12-13 yas -50kg | Adam | Valčík | SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. | CZE |
3. | kumite bay 12-13 yas -50kg | Richard | Hajdóny | MŠK Žiar nad Hronom | SVK |
3. | kumite bay 12-13 yas -50kg | Robert | Šarocký | Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. | CZE |
kumite bay 12-13 yas -60kg | |||||
1. | kumite bay 12-13 yas -60kg | Jakub | Debrecenyi | VSK VŠB TU Ostrava | CZE |
2. | kumite bay 12-13 yas -60kg | Sylvester | Pečimon | Rapid Bratislava | SVK |
3. | kumite bay 12-13 yas -60kg | Tomáš | Hulín | TJ Sokol Žilina | SVK |
3. | kumite bay 12-13 yas -60kg | Robin | Popelka | TJ Karate České Budějovice | CZE |
kumite bay 12-13 yas +60kg | |||||
1. | kumite bay 12-13 yas +60kg | Brian | Males | Laugaricio Trenčín | SVK |
2. | kumite bay 12-13 yas +60kg | David | Velič | Laugaricio Trenčín | SVK |
3. | kumite bay 12-13 yas +60kg | Martin | Gazgaňák | KK Farmex Nitra | SVK |
3. | kumite bay 12-13 yas +60kg | Ján | Juříček | Hanko Kai Senica | SVK |
kumite bayan 12-13 yas -40kg | |||||
1. | kumite bayan 12-13 yas -40kg | Lenka | Földesiová | Slovakya | SVK |
2. | kumite bayan 12-13 yas -40kg | Veronika | Mišková | Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. | CZE |
3. | kumite bayan 12-13 yas -40kg | Veronika | Jandová | Karate-do Litomyšl, z.s. | CZE |
3. | kumite bayan 12-13 yas -40kg | Tamara | Zavacká | Bushido Poprad | SVK |
kumite bayan 12-13 yas -50kg | |||||
1. | kumite bayan 12-13 yas -50kg | Miriam | Šošovicová | Slovakya | SVK |
2. | kumite bayan 12-13 yas -50kg | Dominika | Tatarová | MŠK Žiar nad Hronom | SVK |
3. | kumite bayan 12-13 yas -50kg | Julie | Nováková | Karate-do Litomyšl, z.s. | CZE |
3. | kumite bayan 12-13 yas -50kg | Markéta | Rozenská | Karate Klub Jeseník z.s. | CZE |
kumite bayan 12-13 yas +50kg | |||||
1. | kumite bayan 12-13 yas +50kg | Petra | Pavelková | Karate Klub Jeseník z.s. | CZE |
2. | kumite bayan 12-13 yas +50kg | Tereza | Májková | Klub karate - dó Bruntál, z.s. | CZE |
3. | kumite bayan 12-13 yas +50kg | Klára | Kostelníčková | SKK Budo Havířov | CZE |
3. | kumite bayan 12-13 yas +50kg | Alexandra | Záhumenská | SKK Budo Havířov | CZE |
kumite bay 16-17 yas -55kg | |||||
1. | kumite bay 16-17 yas -55kg | Adam | Nosálek | Baník Havířov | CZE |
2. | kumite bay 16-17 yas -55kg | Vít | Marek | ASK Tatra Kopřivnice | CZE |
3. | kumite bay 16-17 yas -55kg | Marek | Kulík | Laugaricio Trenčín | SVK |
3. | kumite bay 16-17 yas -55kg | Martin | Kurica | KK Farmex Nitra | SVK |
kumite bay 16-17 yas -60kg | |||||
1. | kumite bay 16-17 yas -60kg | Marek | Granát | Slovakya | SVK |
2. | kumite bay 16-17 yas -60kg | Marek | Aberl | SVČ DOMEČEK Brno | CZE |
3. | kumite bay 16-17 yas -60kg | Michal | Ditte | ŠKK NB | SVK |
3. | kumite bay 16-17 yas -60kg | Ondřej | Hájek | Karate klub Odry, z.s. | CZE |
kumite bay 16-17 yas -70kg | |||||
1. | kumite bay 16-17 yas -70kg | Adam | Horváth | Baník Havířov | CZE |
2. | kumite bay 16-17 yas -70kg | Jakub | Nekuda | SVČ DOMEČEK Brno | CZE |
3. | kumite bay 16-17 yas -70kg | Ľuboš | Goffa | Rapid Bratislava | SVK |
3. | kumite bay 16-17 yas -70kg | Martin | Rozbroj | Baník Havířov | CZE |
kumite bay 16-17 yas +70kg | |||||
1. | kumite bay 16-17 yas +70kg | Dalibor | Janošec | SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. | CZE |
2. | kumite bay 16-17 yas +70kg | Marek | Kostka | SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. | CZE |
3. | kumite bay 16-17 yas +70kg | Martin | Beitel | KARATE TYGR SHOTOKAN | CZE |
3. | kumite bay 16-17 yas +70kg | Tomáš | Reich | KESL RYU SHOTOKAN z.s. | CZE |
kumite bayan 16-17 yas -60kg | |||||
1. | kumite bayan 16-17 yas -60kg | Ľudmila | Uhrinová | KK Farmex Nitra | SVK |
2. | kumite bayan 16-17 yas -60kg | Bibiana | Uhrinová | KK Farmex Nitra | SVK |
3. | kumite bayan 16-17 yas -60kg | Karolína | Bobková | Baník Havířov | CZE |
3. | kumite bayan 16-17 yas -60kg | Monika | Nedavašková-Latzelová | Karate Klub Jeseník z.s. | CZE |
kumite bayan 16-17 yas +60kg | |||||
1. | kumite bayan 16-17 yas +60kg | Zuzana | Hepnarová | SKBU Trutnov, z. s. | CZE |
2. | kumite bayan 16-17 yas +60kg | Zuzana | Kubalová | TJ Sokol Žilina | SVK |
3. | kumite bayan 16-17 yas +60kg | Štěpánka | Šajnarová | Klub karate - dó Bruntál, z.s. | CZE |
kumite bay -68kg | |||||
1. | kumite bay -68kg | Roman | Ando | UMB Banská Bystrica | SVK |
2. | kumite bay -68kg | Michal | Polovka | UMB Banská Bystrica | SVK |
3. | kumite bay -68kg | Libor | Gurecký | Baník Havířov | CZE |
3. | kumite bay -68kg | Jiří | Hájek | Karate klub Odry, z.s. | CZE |
kumite bay -78kg | |||||
1. | kumite bay -78kg | Svatopluk | Sekanina | Baník Havířov | CZE |
2. | kumite bay -78kg | David | Dvořák | Klub karate - dó Bruntál, z.s. | CZE |
3. | kumite bay -78kg | Václav | Macháň | Karate Klub Jeseník z.s. | CZE |
3. | kumite bay -78kg | Jindřich | Pilmann | KESL RYU SHOTOKAN z.s. | CZE |
kumite bay +78kg | |||||
1. | kumite bay +78kg | Lubomír | Vaverka | Klub karate - dó Bruntál, z.s. | CZE |
2. | kumite bay +78kg | Václav | Havlů | Baník Karviná | CZE |
3. | kumite bay +78kg | Piotr | Szymala | Polonya | POL |
3. | kumite bay +78kg | Martin | Šťastný | Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž | CZE |
kumite bay OPEN | |||||
1. | kumite bay OPEN | Peter | Kumičík | Laugaricio Trenčín | SVK |
2. | kumite bay OPEN | Václav | Havlů | Baník Karviná | CZE |
3. | kumite bay OPEN | Roman | Jirák | SHINDÓKAN Jindřichův Hradec | CZE |
3. | kumite bay OPEN | Lubomír | Vaverka | Klub karate - dó Bruntál, z.s. | CZE |
kumite bayan -60kg | |||||
1. | kumite bayan -60kg | Alexandra | Pečimonová | Rapid Bratislava | SVK |
2. | kumite bayan -60kg | Lucie | Zbořilová | SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem | CZE |
3. | kumite bayan -60kg | Zuzana | Kodajková | SVČ DOMEČEK Brno | CZE |
3. | kumite bayan -60kg | Monika | Valachovičová | ŠKK NB | SVK |
kumite bayan +60kg | |||||
1. | kumite bayan +60kg | Soňa | Hejduková | ASK Tatra Kopřivnice | CZE |
kumite bayan OPEN | |||||
1. | kumite bayan OPEN | Soňa | Hejduková | ASK Tatra Kopřivnice | CZE |
2. | kumite bayan OPEN | Monika | Valachovičová | ŠKK NB | SVK |
3. | kumite bayan OPEN | Zuzana | Kodajková | SVČ DOMEČEK Brno | CZE |
3. | kumite bayan OPEN | Lucie | Zbořilová | SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem | CZE |
Yazdır