KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Mistrovství ČR SKIF 2020 - 13.09.2020

Město Hradec Králové
Stát Česká republika
Pořadatel SKIF CZ, SK Karate Spartak Hradec Králové
Registrovaných jednotlivců 235
Závodníci v kategoriích 490
Kluby 31
Státy 1
Kluby na medailových pozicích 26
Státy na medailových pozicích 1
Hodnocení 24-16-8-6-4-2


Ohodnocení kvality turnaje:
80.00%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 10x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-9)
1. kata ml. žáci (7-9) Jonáš Kašpar Rosa SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-9) Max Menčík SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Jakub Ješátko Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
kata ml. žáci (7-9) let 8.-7.kyu
1. kata ml. žáci (7-9) let 8.-7.kyu Munkh Uchral Kherlenbaatarb Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-9) let 8.-7.kyu Filip Vích SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) let 8.-7.kyu Pavel Krám SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kata ml. žáci (10-11)
1. kata ml. žáci (10-11) Jonáš Kašpar Rosa SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kata ml. žáci (10-11) Filip Lajtkep Karate ToJo CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Ondřej Tošovský TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE CZE
kata ml. žáci (10-11) 8.-7. kyu
1. kata ml. žáci (10-11) 8.-7. kyu Kryštof Kandalík Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
2. kata ml. žáci (10-11) 8.-7. kyu Daniel Brixi SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) 8.-7. kyu Filip Vích SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kata ml. žákyně (7-9)
1. kata ml. žákyně (7-9) Anna Žáková KARATE SPORT RELAX Děčín z.s. CZE CZE
kata ml. žákyně (7-9) let 8.-7.kyu
1. kata ml. žákyně (7-9) let 8.-7.kyu Anna Žáková KARATE SPORT RELAX Děčín z.s. CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-9) let 8.-7.kyu Mariana Feifičová ŠSK karate Karviná CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) let 8.-7.kyu Nina Kandalíková Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
kata ml. žákyně (10-11)
1. kata ml. žákyně (10-11) Kristýna Vojtěchová SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE CZE
2. kata ml. žákyně (10-11) Anna Žáková KARATE SPORT RELAX Děčín z.s. CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Eliška Vilímková SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE CZE
kata ml. žákyně (10-11) 8.-7. kyu
1. kata ml. žákyně (10-11) 8.-7. kyu Anna Žáková KARATE SPORT RELAX Děčín z.s. CZE CZE
2. kata ml. žákyně (10-11) 8.-7. kyu Veronika Tomíčková Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) 8.-7. kyu Nina Kandalíková Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu
1. kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu Martin Novan Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu Kryštof Kandalík Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu Dominik Macek TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Jakub Burián Karate ToJo CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Josef Dočkal Karate Team Bohunice CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Jiří Jaroš SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kata st. žákyně (12-13) 8. a 7.kyu
1. kata st. žákyně (12-13) 8. a 7.kyu Natálie Chodorovská Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Michaela Navrátilová KARATE SPORT RELAX Děčín z.s. CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Kristýna Suchyňová KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Stella Prátová Karate Team Bohunice CZE CZE
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Josef Dočkal Karate Team Bohunice CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Tomáš Novotný SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Ondřej Pazdera SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Kateřina Háková GRYF z.s. CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Elen Menčíková SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Kristýna Suchyňová KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) David Herian Nagai-Michi o.s. CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Aleš Pejcha SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Ondřej Michalčík SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Michaela Kalinová SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Michaela Soukupová SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Adéla Franková SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE CZE
kata muži U20
1. kata muži U20 Tomáš Hána SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE CZE
2. kata muži U20 David Herian Nagai-Michi o.s. CZE CZE
3. kata muži U20 Jiří Boháč SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE CZE
kata ženy U20
1. kata ženy U20 Aneta Zítková SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE CZE
2. kata ženy U20 Michaela Kalinová SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE CZE
3. kata ženy U20 Marie Čadová SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE CZE
kata muži
1. kata muži Daniel Beneš SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE CZE
2. kata muži David Novák SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kata muži Filip Solař SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kata ženy
1. kata ženy Barbora Bukáčková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kata ženy Sabina Křížová Karate Team Bohunice CZE CZE
3. kata ženy Andrea Žáková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kata Masters muži U50
1. kata Masters muži U50 Tomáš Hořejší Seikai Dojo Děčín CZE CZE
2. kata Masters muži U50 Jiří Ježek SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kata Masters muži U50 Hynek Paštěka SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE CZE
kata Masters muži U60
1. kata Masters muži U60 David Štekl SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE CZE
2. kata Masters muži U60 Ladislav Mareš TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kata Masters muži U60 Miroslav Sobek SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
kata Masters muži 60+
1. kata Masters muži 60+ Jan Gibas SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE CZE
kata Masters ženy U50
1. kata Masters ženy U50 Alena Poláková Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
2. kata Masters ženy U50 Božena Pavlasová Karate Sport Relax CZE CZE
3. kata Masters ženy U50 Iva Nováková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kata team žáci (7-13)
1. kata team žáci (7-13) SK Karate Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kata team žáci (7-13) Target Sport Milovice CZE CZE
3. kata team žáci (7-13) SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
kata team žákyně (7-13)
1. kata team žákyně (7-13) SKBU Hostivař CZE CZE
2. kata team žákyně (7-13) Karate Team Bohunice CZE CZE
3. kata team žákyně (7-13) Karate Team Bohunice CZE CZE
kata team žáci + žákyně (7-13)
1. kata team žáci + žákyně (7-13) SK Karate Olomouc CZE CZE
2. kata team žáci + žákyně (7-13) Target Sport Milovice CZE CZE
3. kata team žáci + žákyně (7-13) SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
kata team dorostenci + junioři (14-17)
1. kata team dorostenci + junioři (14-17) SK Karate Olomouc CZE CZE
2. kata team dorostenci + junioři (14-17) Karate ToJo CZE CZE
kata team dorostenky + juniorky (14-17)
1. kata team dorostenky + juniorky (14-17) SK Shotokan Neratovice CZE CZE
2. kata team dorostenky + juniorky (14-17) SKBU Hostivař CZE CZE
3. kata team dorostenky + juniorky (14-17) SK Karate Spartak Hradec Králové CZE CZE
kata team junioři + juniorky (14-17)
1. kata team junioři + juniorky (14-17) SK Karate Olomouc CZE CZE
2. kata team junioři + juniorky (14-17) SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
kata team muži
1. kata team muži SK Shotokan Neratovice CZE CZE
2. kata team muži SK Karate Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kata team muži ŠSK Karate Karviná CZE CZE
kata team ženy
1. kata team ženy SK Shotokan Neratovice CZE CZE
kata team Masters
1. kata team Masters SK Karate Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kata team Masters KODOKAI BRNO CZE CZE
KUMITE
Gohon kumite ml. žactvo 7-9 (do 7.kyu)
1. Gohon kumite ml. žactvo 7-9 (do 7.kyu) Nina Kandalíková Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
2. Gohon kumite ml. žactvo 7-9 (do 7.kyu) Pavel Krám SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. Gohon kumite ml. žactvo 7-9 (do 7.kyu) Vojtěch Duras Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
3. Gohon kumite ml. žactvo 7-9 (do 7.kyu) Filip Vích SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
Gohon kumite ml. žactvo (10-11) do 7.kyu
1. Gohon kumite ml. žactvo (10-11) do 7.kyu Nina Kandalíková Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
2. Gohon kumite ml. žactvo (10-11) do 7.kyu Kryštof Kandalík Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
3. Gohon kumite ml. žactvo (10-11) do 7.kyu Ela Abrahamová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. Gohon kumite ml. žactvo (10-11) do 7.kyu Dominik Bouda Nagai-Michi o.s. CZE CZE
Sanbon kumite ml. žáci 7-9 (od 6.kyu)
1. Sanbon kumite ml. žáci 7-9 (od 6.kyu) Jonáš Kašpar Rosa SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. Sanbon kumite ml. žáci 7-9 (od 6.kyu) Tobiáš Zalabák SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. Sanbon kumite ml. žáci 7-9 (od 6.kyu) Eduard Haviger SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
Sanbon kumite ml. žáci 10-11 (od 6.kyu)
1. Sanbon kumite ml. žáci 10-11 (od 6.kyu) Matyáš Konopčík KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
2. Sanbon kumite ml. žáci 10-11 (od 6.kyu) Filip Lajtkep Karate ToJo CZE CZE
3. Sanbon kumite ml. žáci 10-11 (od 6.kyu) Jakub Chodorovský Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
3. Sanbon kumite ml. žáci 10-11 (od 6.kyu) Ondřej Tošovský TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE CZE
Sanbon kumite ml. žákyně 10-11 (od 6.kyu)
1. Sanbon kumite ml. žákyně 10-11 (od 6.kyu) Adina Matoulková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. Sanbon kumite ml. žákyně 10-11 (od 6.kyu) Mariia Kobernyk Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
3. Sanbon kumite ml. žákyně 10-11 (od 6.kyu) Natálie Kellerová KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
Sanbon kumite st. žactvo (do 7.kyu)
1. Sanbon kumite st. žactvo (do 7.kyu) Natálie Chodorovská Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
2. Sanbon kumite st. žactvo (do 7.kyu) Kryštof Kandalík Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
Kihon Ippon kumite st. žáci 12-13 (od 6.kyu)
1. Kihon Ippon kumite st. žáci 12-13 (od 6.kyu) Jan Jaroš SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. Kihon Ippon kumite st. žáci 12-13 (od 6.kyu) Adam Pejcha SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. Kihon Ippon kumite st. žáci 12-13 (od 6.kyu) Rudolf Haviger SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. Kihon Ippon kumite st. žáci 12-13 (od 6.kyu) Matyáš Zalabák SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
Kihon Ippon kumite st. žákyně 12-13 (od 6.kyu)
1. Kihon Ippon kumite st. žákyně 12-13 (od 6.kyu) Adina Matoulková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. Kihon Ippon kumite st. žákyně 12-13 (od 6.kyu) Kristýna Suchyňová KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
3. Kihon Ippon kumite st. žákyně 12-13 (od 6.kyu) Natálie Kellerová KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
3. Kihon Ippon kumite st. žákyně 12-13 (od 6.kyu) Natálie Štenclová KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
Kihon Ippon kumite dorostenci
1. Kihon Ippon kumite dorostenci Vojtěch Vrátný SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. Kihon Ippon kumite dorostenci Jiří Jaroš SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. Kihon Ippon kumite dorostenci Jakub Hanzlík SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. Kihon Ippon kumite dorostenci Matyáš Zalabák SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
Kihon Ippon kumite dorostenky
1. Kihon Ippon kumite dorostenky Anna Kolářová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. Kihon Ippon kumite dorostenky Daniela Kulhánková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. Kihon Ippon kumite dorostenky Barbora Beránková KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
Džiu Ippon kumite junioři
1. Džiu Ippon kumite junioři Jakub Kopecký SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. Džiu Ippon kumite junioři Ondřej Ruml SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. Džiu Ippon kumite junioři Pavel Šmíd SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
Džiu Ippon kumite juniorky
1. Džiu Ippon kumite juniorky Tereza Kratochvílová Karate ToJo CZE CZE
2. Džiu Ippon kumite juniorky Lenka Rybínová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
Džiu Ippon kumite muži U20
1. Džiu Ippon kumite muži U20 David Herian Nagai-Michi o.s. CZE CZE
Džiu Ippon kumite ženy U20
1. Džiu Ippon kumite ženy U20 Lenka Rybínová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite ml. žáci (7-9) -30kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -30kg Jaroslav Olejník Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) -30kg Jakub Ješátko Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
kumite ml. žáci (7-9) +30kg
1. kumite ml. žáci (7-9) +30kg Max Menčík SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -35kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Jaroslav Olejník Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Denis Hanzlík SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Tomáš Adamec SKK Budo Havířov CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Matěj Vacek Veselý KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) +35kg
1. kumite ml. žáci (10-11) +35kg Petr Dopita SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) +35kg Andrej Svoboda SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +35kg Matouš Folwarczný ŠSK karate Karviná CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +35kg Ondřej Sobek SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
kumite ml. žákyně (7-9) -30kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Elen Hojgrová SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) -35kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Daniela Londýnová Karate Team Bohunice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Elen Hojgrová SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Kristýna Keprtová Karate Team Bohunice CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) +35kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Mariia Kobernyk Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Kristýna Vojtěchová SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Vendula Klimešová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Adina Matoulková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite st. žáci -50kg
1. kumite st. žáci -50kg Matěj Rovenský Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
2. kumite st. žáci -50kg Dominik Trubianský Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
3. kumite st. žáci -50kg Rudolf Haviger SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -50kg Tomáš Kučera SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE CZE
kumite st. žáci +50kg
1. kumite st. žáci +50kg Jakub Macíček SKK Budo Havířov CZE CZE
2. kumite st. žáci +50kg Tomáš Matulka Sokol karate Tišnov CZE CZE
3. kumite st. žáci +50kg Jakub Dočkal Karate Team Bohunice CZE CZE
3. kumite st. žáci +50kg Ondřej Tichý Karate Team Bohunice CZE CZE
kumite st. žákyně -45kg
1. kumite st. žákyně -45kg Vanesa Klimplová Karate Sport Relax CZE CZE
2. kumite st. žákyně -45kg Andrea Vašková Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
3. kumite st. žákyně -45kg Tereza Šrůtová Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
3. kumite st. žákyně -45kg Johana Weberová SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE CZE
kumite st. žákyně +45kg
1. kumite st. žákyně +45kg Michaela Navrátilová KARATE SPORT RELAX Děčín z.s. CZE CZE
2. kumite st. žákyně +45kg Natálie Pokorná Karate Sport Relax CZE CZE
3. kumite st. žákyně +45kg Veronika Dohnalová SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
3. kumite st. žákyně +45kg Tereza Lantosová Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -60kg
1. kumite dorostenci (14-15) -60kg Marek Šedivý Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -60kg Vojtěch Vašák Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -60kg Václav Lehký Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -60kg Tomáš Slabý KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +60kg
1. kumite dorostenci (14-15) +60kg Leoš Vedral SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) +60kg Gallen Darren Paterson Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +60kg Jan Šmíd Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +60kg Daniel Trličík Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -55kg
1. kumite dorostenky (14-15) -55kg Beata Reguliová Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -55kg Nikol Šídová Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -55kg Barbora Hurdálková SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -55kg Lucie Musilová Sokol karate Tišnov CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) +55kg
1. kumite dorostenky (14-15) +55kg Adéla Znamenáčková Karate Sport Relax CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) +55kg Eliška Štarmannová SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +55kg Michaela Navrátilová KARATE SPORT RELAX Děčín z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +55kg Kristýna Sichová ŠSK karate Karviná CZE CZE
kumite junioři (16-17) -65kg
1. kumite junioři (16-17) -65kg Jiří Krejcar SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -65kg Bohuslav Dušek Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -65kg Benedikt Mrázek Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -65kg Vojtěch Vašák Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite junioři (16-17) +65kg
1. kumite junioři (16-17) +65kg Petr Havlásek SKK Budo Havířov CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) +65kg Leoš Vedral SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +65kg Matěj Fabián SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +65kg Ondřej Pazdera SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -55kg
1. kumite juniorky (16-17) -55kg Beata Reguliová Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -55kg Marie Čadová SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -55kg Kateřina Háková GRYF z.s. CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -55kg Nikol Šídová Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
kumite juniorky (16-17) +55kg
1. kumite juniorky (16-17) +55kg Michaela Kalinová SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) +55kg Michaela Soukupová SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) +55kg Adéla Matoušková SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) +55kg Tereza Válková SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
kumite muži U20 -70kg
1. kumite muži U20 -70kg Bohuslav Dušek Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
2. kumite muži U20 -70kg Pavel Trličík Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite muži U20 -70kg Filip Exnar Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
3. kumite muži U20 -70kg Benedikt Mrázek Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
kumite muži U20 +70kg
1. kumite muži U20 +70kg Martin Hána SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE CZE
2. kumite muži U20 +70kg Jiří Boháč SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE CZE
3. kumite muži U20 +70kg Daniel Bernold ŠSK karate Karviná CZE CZE
3. kumite muži U20 +70kg Petr Havlásek SKK Budo Havířov CZE CZE
kumite ženy U20 -60kg
1. kumite ženy U20 -60kg Karolína Řezníčková Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
2. kumite ženy U20 -60kg Tereza Válková SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
kumite muži -65kg
1. kumite muži -65kg Blade Ahran Paterson Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite muži -65kg Pavel Trličík Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite muži -75kg
1. kumite muži -75kg Martin Hána SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE CZE
2. kumite muži -75kg David Novák SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite muži -75kg Daniel Bednarz ŠSK karate Karviná CZE CZE
3. kumite muži -75kg Šimon Kostelecký Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
kumite muži +75kg
1. kumite muži +75kg Oliver Simon SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE CZE
2. kumite muži +75kg Jiří Boháč SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE CZE
3. kumite muži +75kg Martin Blatoň ŠSK karate Karviná CZE CZE
3. kumite muži +75kg Michal Franc SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
kumite ženy -60kg
1. kumite ženy -60kg Bohumíra Dohnalová SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
kumite ženy +60kg
1. kumite ženy +60kg Barbora Bukáčková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite ženy +60kg Andrea Žáková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite ženy +60kg Miroslava Schubertová Karate Team Bohunice CZE CZE
kumite Masters muži U50
1. kumite Masters muži U50 František Doleček Karate TJ Sokol Brno-Husovice CZE CZE
2. kumite Masters muži U50 Tomáš Adamec SKK Budo Havířov CZE CZE
3. kumite Masters muži U50 Hynek Paštěka SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE CZE
kumite Masters ženy U50
1. kumite Masters ženy U50 Kateřina Hurdálková SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kumite Masters ženy U50 Iva Nováková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite team dorostenci (14-15)
1. kumite team dorostenci (14-15) KK Lichnice CZE CZE
2. kumite team dorostenci (14-15) Karate Team Bohunice CZE CZE
3. kumite team dorostenci (14-15) SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
kumite team junioři (16-17)
1. kumite team junioři (16-17) SK Karate Olomouc CZE CZE
2. kumite team junioři (16-17) Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
kumite team juniorky (16-17)
1. kumite team juniorky (16-17) SK Shotokan Neratovice CZE CZE
2. kumite team juniorky (16-17) Sport Relax CZE CZE
kumite team muži
1. kumite team muži SKBU Hostivař CZE CZE
2. kumite team muži Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
3. kumite team muži ŠSK Karate Karviná CZE CZE
3. kumite team muži ŠSK Karate Karviná CZE CZE
kumite team ženy
1. kumite team ženy SK Karate Spartak Hradec Králové CZE CZE
kumite team Masters muži
1. kumite team Masters muži SKK Budo Havířov CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
Mistrovství ČR SKIF 2019 28.04.2019
Mistrovství ČR SKIF 2018 17.06.2018
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk