KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Mistrovství ČR SKIF 2019 - 28.04.2019

Město Hradec Králové
Stát Česká republika
Pořadatel SK Karate Spartak Hradec Králové
Registrovaných jednotlivců 309
Závodníci v kategoriích 545
Kluby 35
Státy 1
Kluby na medailových pozicích 31
Státy na medailových pozicích 1
Hodnocení 24-16-8-6-4-2


Ohodnocení kvality turnaje:
64.06%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 16x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-9)
1. kata ml. žáci (7-9) Max Menčík SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-9) Jonáš Kašpar Rosa SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Štěpán Grambal Klub tradičního karate Olomouc CZE CZE
4. kata ml. žáci (7-9) Vojtěch Grambal Klub tradičního karate Olomouc CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-9) Denis Hanzlík SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-9) Michal Hrnčiarik SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-9) David Meixner Karate Silesia Opava CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-9) Dominik Stránský TJ Karate Boršov nad Vltavou CZE CZE
kata ml. žáci -10 let 8.-7.kyu
1. kata ml. žáci -10 let 8.-7.kyu Matyáš Hudos Shotokan Karate-do Sokol Slaný CZE CZE
2. kata ml. žáci -10 let 8.-7.kyu Daniel Bui Karate ToJo CZE CZE
3. kata ml. žáci -10 let 8.-7.kyu Radim Puta HPZ Karate CZE CZE
4. kata ml. žáci -10 let 8.-7.kyu Adam Domkář HPZ Karate CZE CZE
5. kata ml. žáci -10 let 8.-7.kyu Filip Dušánek Shotokan Karate-do Sokol Slaný CZE CZE
5. kata ml. žáci -10 let 8.-7.kyu Matěj Vacek Veselý KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
5. kata ml. žáci -10 let 8.-7.kyu Jiří Vlček Shotokan Karate-do Sokol Slaný CZE CZE
5. kata ml. žáci -10 let 8.-7.kyu Lukáš Votýpka SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kata ml. žáci (10-11)
1. kata ml. žáci (10-11) Matyáš Konopčík KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
2. kata ml. žáci (10-11) Jan Jaroš SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Dominik Trubianský SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
4. kata ml. žáci (10-11) Andrej Svoboda SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Petr Dopita SKBU Hostivař CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Filip Matouš Klub tradičního karate Olomouc CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Ondřej Sobek SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) David Vyroubal SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
kata ml. žáci (10-11) do 6. kyu
1. kata ml. žáci (10-11) do 6. kyu Evan Dvořák TJ Karate Boršov nad Vltavou CZE CZE
2. kata ml. žáci (10-11) do 6. kyu Michal Břuska SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) do 6. kyu Jan Havlíček Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
4. kata ml. žáci (10-11) do 6. kyu Jan Šírl Shotokan Karate-do Sokol Slaný CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) do 6. kyu Radim Bunček Karate Silesia Opava CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) do 6. kyu Jakub Mareček TJ Karate Boršov nad Vltavou CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) do 6. kyu Jonáš Kašpar Rosa SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) do 6. kyu Matěj Rovenský SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
kata ml. žákyně (7-9)
1. kata ml. žákyně (7-9) Elen Hojgrová Klub tradičního karate Olomouc CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-9) Lucie Olejníková SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
kata ml. žákyně -10 let 8.-7.kyu
1. kata ml. žákyně -10 let 8.-7.kyu Lucie Latová Klub tradičního karate Olomouc CZE CZE
2. kata ml. žákyně -10 let 8.-7.kyu Kristýna Keprtová Karate Team Bohunice CZE CZE
3. kata ml. žákyně -10 let 8.-7.kyu Nina Kandalíková SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
4. kata ml. žákyně -10 let 8.-7.kyu Mia Prátová Karate Team Bohunice CZE CZE
5. kata ml. žákyně -10 let 8.-7.kyu Barbora Kabeláčová Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
5. kata ml. žákyně -10 let 8.-7.kyu Zuzana Vacková Veselá KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
5. kata ml. žákyně -10 let 8.-7.kyu Terezie Zeidlerová Shotokan Karate-do Sokol Slaný CZE CZE
kata ml. žákyně (10-11)
1. kata ml. žákyně (10-11) Adina Matoulková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kata ml. žákyně (10-11) Eliška Dostálová OREL jednota Letonice - oddíl karate CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Veronika Růžičková Klub tradičního karate Olomouc CZE CZE
4. kata ml. žákyně (10-11) Nella Felcmanová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) Eliška Hrnčiariková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kata ml. žákyně (10-11) do 6. kyu
1. kata ml. žákyně (10-11) do 6. kyu Kristýna Vojtěchová SKBU Hostivař CZE CZE
2. kata ml. žákyně (10-11) do 6. kyu Eliška Vilímková SKBU Hostivař CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) do 6. kyu Martina Rajnochová USK Slavia Liberec CZE CZE
4. kata ml. žákyně (10-11) do 6. kyu Valérie Londýnová Karate Team Bohunice CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) do 6. kyu Neya Forgáčová Makoto Karate Klub CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) do 6. kyu Nicol Marečková PSK Olymp Praha CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) do 6. kyu Ester Nováková TJ Karate Boršov nad Vltavou CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) do 6. kyu Tereza Šrůtová Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
kata st. žáci (12-13) do 6.kyu
1. kata st. žáci (12-13) do 6.kyu Benjamin Vrána Karate ToJo CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) do 6.kyu Marek Filip KK Odry CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) do 6.kyu Mustafa Bukfifa SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
4. kata st. žáci (12-13) do 6.kyu Vladimír Nový Sakura Karate-do Žatec z.s. CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) do 6.kyu Filip Jirouš Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) do 6.kyu David Kundrát Karate Team Bohunice CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) do 6.kyu Jakub Lajtkep Karate ToJo CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) do 6.kyu Vojtěch Vrátný SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Tadeáš Orság SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Jiří Jaroš SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Štěpán Nilaš KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
4. kata st. žáci (12-13) Viktor Škařupa Klub tradičního karate Olomouc CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Ondřej Bednář TJ Karate Boršov nad Vltavou CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Tomáš Kačmar USK Slavia Liberec CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Matyáš Najman Sport Relax CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Matyáš Zalabák SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kata st. žákyně (12-13) do 6.kyu
1. kata st. žákyně (12-13) do 6.kyu Michaela Navrátilová Sport Relax CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) do 6.kyu Anežka Mládková Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) do 6.kyu Adéla Mládková Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
4. kata st. žákyně (12-13) do 6.kyu Johanka Hájková Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) do 6.kyu Vendula Břusková SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) do 6.kyu Veronika Dohnalová Klub tradičního karate Olomouc CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) do 6.kyu Agáta Julinová SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) do 6.kyu Tereza Sladká Karate Team Bohunice CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Eliška Kudrnová SKBU Hostivař CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Natálie Štenclová KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Elen Menčíková SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
4. kata st. žákyně (12-13) Tereza Sirová HPZ Karate CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Julie Balcárková SKBU Hostivař CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Anna Franková SKBU Hostivař CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Mia Simonová SKBU Hostivař CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Klára Škařupová Klub tradičního karate Olomouc CZE CZE
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Aleš Pejcha SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Gallen Darren Paterson Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Adam Balcárek SKBU Hostivař CZE CZE
4. kata dorostenci (14-15) Daniel Sadke SKBU Hostivař CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Ondřej Hanus Klub tradičního karate Olomouc CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Matěj Kučera SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Daniel Nilaš KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Lukáš Rajnoch USK Slavia Liberec CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Barbora Ježková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Ester Chovancová Klub tradičního karate Olomouc CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Kateřina Háková USK Slavia Liberec CZE CZE
4. kata dorostenky (14-15) Nela Celarová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Viktorie Hošková TJ Karate Boršov nad Vltavou CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Kateřina Janíková TJ Sokol Brno-Husovice CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Eliška Skřivánková Klub tradičního karate Olomouc CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Nikol Šídová Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) David Herian Nagai-Michi o.s. CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Maxim Simon SKBU Hostivař CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Tobiáš Suchánek SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
4. kata junioři (16-17) Patrik Daniel Sokol karate Tišnov CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Adam Doubrava Klub tradičního karate Olomouc CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Michael Hecht Klub tradičního karate Olomouc CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Daniel Nový KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kata junioři (16-17) David Skřivánek SKBU Hostivař CZE CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Tereza Kratochvílová Karate ToJo CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Anna Faltová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Adéla Franková SKBU Hostivař CZE CZE
4. kata juniorky (16-17) Simona Hlaváčková TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
5. kata juniorky (16-17) Adéla Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kata juniorky (16-17) Lenka Rybínová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kata juniorky (16-17) Michaela Soukupová SKBU Hostivař CZE CZE
5. kata juniorky (16-17) Tereza Válková SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
kata muži U20
1. kata muži U20 Adam Křivka SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
2. kata muži U20 Filip Filipi Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
3. kata muži U20 Oliver Simon SKBU Hostivař CZE CZE
4. kata muži U20 Filip Solař SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kata muži U20 Martin Kotlár Nagai-Michi o.s. CZE CZE
5. kata muži U20 Jan Kučera SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kata muži U20 Matyáš Soukup SKBU Hostivař CZE CZE
kata ženy U20
1. kata ženy U20 Lucie Havrdová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kata ženy U20 Radka Dejdarová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kata muži
1. kata muži Daniel Beneš SKBU Hostivař CZE CZE
2. kata muži Jan Boháč SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kata muži Daniel Matoušek SKBU Hostivař CZE CZE
4. kata muži Petr Felcman SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kata muži David Novák SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kata muži Tomáš Novák SKBU Hostivař CZE CZE
5. kata muži Erik Roubínek SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kata muži Štěpán Řezníček Sokol karate Tišnov CZE CZE
kata ženy
1. kata ženy Sabina Křížová Sportovní klub Mates CZE CZE
2. kata ženy Barbora Bukáčková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kata ženy Andrea Žáková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
4. kata ženy Miroslava Schubertová Karate Team Bohunice CZE CZE
5. kata ženy Ludmila Kalinová Pavlíková TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kata Masters muži 50+
1. kata Masters muži 50+ Miroslav Sobek SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
2. kata Masters muži 50+ Pavel Krátký KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata Masters muži 50+ David Štekl SKBU Hostivař CZE CZE
5. kata Masters muži 50+ Petr Jůza Sokol karate Tišnov CZE CZE
5. kata Masters muži 50+ Ladislav Mareš TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
5. kata Masters muži 50+ Rostislav Oplt KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata Masters muži 50+ Jan Přibyl st. KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kata Masters muži U50
1. kata Masters muži U50 Tomáš Hořejší Seikai Dojo Děčín CZE CZE
2. kata Masters muži U50 Michal Strnad SKBU Hostivař CZE CZE
3. kata Masters muži U50 Jaroslav Hamza Shotokan Karate-do Sokol Slaný CZE CZE
4. kata Masters muži U50 Vladimír Herold Shotokan Karate-do Sokol Slaný CZE CZE
5. kata Masters muži U50 Hynek Paštěka SKBU Hostivař CZE CZE
kata Masters ženy U50
1. kata Masters ženy U50 Božena Pavlasová Sport Relax CZE CZE
2. kata Masters ženy U50 Iva Nováková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kata Masters ženy U50 Andrea Janíková TJ Sokol Brno-Husovice CZE CZE
kata team žáci (7-13)
1. kata team žáci (7-13) SK Karate Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kata team žáci (7-13) Klub tradičního karate Olomouc CZE CZE
3. kata team žáci (7-13) SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
4. kata team žáci (7-13) TJ Karate Boršov nad Vltavou CZE CZE
5. kata team žáci (7-13) USK Slavia Liberec CZE CZE
5. kata team žáci (7-13) Karate Team Bohunice CZE CZE
5. kata team žáci (7-13) Karate Silesia Opava CZE CZE
5. kata team žáci (7-13) TJ Karate Boršov nad Vltavou CZE CZE
kata team žákyně (7-13)
2. kata team žákyně (7-13) SKBU Hostivař CZE CZE
2. kata team žákyně (7-13) Klub tradičního karate Olomouc CZE CZE
3. kata team žákyně (7-13) HPZ Karate CZE CZE
4. kata team žákyně (7-13) SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
5. kata team žákyně (7-13) USK Slavia Liberec CZE CZE
5. kata team žákyně (7-13) Karate Team Bohunice CZE CZE
5. kata team žákyně (7-13) Karate Team Bohunice CZE CZE
5. kata team žákyně (7-13) PSK Olymp Praha CZE CZE
kata team dorostenky + juniorky (14-17)
1. kata team dorostenky + juniorky (14-17) SKBU Hostivař CZE CZE
2. kata team dorostenky + juniorky (14-17) SK Karate Spartak Hradec Králové CZE CZE
kata team muži
1. kata team muži SKBU Hostivař CZE CZE
kata team ženy
1. kata team ženy SK Karate Spartak Hradec Králové CZE CZE
KUMITE
Gohon kumite ml. žactvo 7-9 (do 7.kyu)
1. Gohon kumite ml. žactvo 7-9 (do 7.kyu) Daniel Bui Karate ToJo CZE CZE
2. Gohon kumite ml. žactvo 7-9 (do 7.kyu) Matyáš Hudos Shotokan Karate-do Sokol Slaný CZE CZE
3. Gohon kumite ml. žactvo 7-9 (do 7.kyu) Lukáš Votýpka SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
4. Gohon kumite ml. žactvo 7-9 (do 7.kyu) Mia Prátová Karate Team Bohunice CZE CZE
5. Gohon kumite ml. žactvo 7-9 (do 7.kyu) Filip Dušánek Shotokan Karate-do Sokol Slaný CZE CZE
5. Gohon kumite ml. žactvo 7-9 (do 7.kyu) Dominik Popelka SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
5. Gohon kumite ml. žactvo 7-9 (do 7.kyu) Jiří Vlček Shotokan Karate-do Sokol Slaný CZE CZE
5. Gohon kumite ml. žactvo 7-9 (do 7.kyu) Terezie Zeidlerová Shotokan Karate-do Sokol Slaný CZE CZE
Sanbon kumite ml. žactvo 7-9 (od 6.kyu)
1. Sanbon kumite ml. žactvo 7-9 (od 6.kyu) Denis Hanzlík SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. Sanbon kumite ml. žactvo 7-9 (od 6.kyu) Jonáš Kašpar Rosa SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. Sanbon kumite ml. žactvo 7-9 (od 6.kyu) Michal Hrnčiarik SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
Sanbon kumite ml. žactvo 10-11 (do 6.kyu)
1. Sanbon kumite ml. žactvo 10-11 (do 6.kyu) Richard Špelina Nagai-Michi o.s. CZE CZE
2. Sanbon kumite ml. žactvo 10-11 (do 6.kyu) Tadeáš Linhart Shotokan Karate-do Sokol Slaný CZE CZE
3. Sanbon kumite ml. žactvo 10-11 (do 6.kyu) Anna Peřinová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
4. Sanbon kumite ml. žactvo 10-11 (do 6.kyu) Jan Šírl Shotokan Karate-do Sokol Slaný CZE CZE
5. Sanbon kumite ml. žactvo 10-11 (do 6.kyu) František Fruhauf Shotokan Karate-do Sokol Slaný CZE CZE
5. Sanbon kumite ml. žactvo 10-11 (do 6.kyu) Eliška Grosmanová Shotokan Karate-do Sokol Slaný CZE CZE
5. Sanbon kumite ml. žactvo 10-11 (do 6.kyu) Jan Kahl SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. Sanbon kumite ml. žactvo 10-11 (do 6.kyu) Stella Prátová Karate Team Bohunice CZE CZE
Sanbon kumite st. žactvo (do 6.kyu)
1. Sanbon kumite st. žactvo (do 6.kyu) Vladimír Nový Sakura Karate-do Žatec z.s. CZE CZE
2. Sanbon kumite st. žactvo (do 6.kyu) Anna Kolářová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. Sanbon kumite st. žactvo (do 6.kyu) Martin Janecký SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
4. Sanbon kumite st. žactvo (do 6.kyu) Benjamin Vrána Karate ToJo CZE CZE
5. Sanbon kumite st. žactvo (do 6.kyu) Mustafa Bukfifa SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
5. Sanbon kumite st. žactvo (do 6.kyu) Max Herian Nagai-Michi o.s. CZE CZE
5. Sanbon kumite st. žactvo (do 6.kyu) Jakub Mikula Sakura Karate-do Žatec z.s. CZE CZE
5. Sanbon kumite st. žactvo (do 6.kyu) Vojtěch Vrátný SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
Kihon Ippon kumite ml. žactvo 10-11 (od 5.kyu)
1. Kihon Ippon kumite ml. žactvo 10-11 (od 5.kyu) Adam Pejcha SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. Kihon Ippon kumite ml. žactvo 10-11 (od 5.kyu) Nella Felcmanová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. Kihon Ippon kumite ml. žactvo 10-11 (od 5.kyu) Adina Matoulková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
4. Kihon Ippon kumite ml. žactvo 10-11 (od 5.kyu) Jan Jaroš SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. Kihon Ippon kumite ml. žactvo 10-11 (od 5.kyu) Eliška Hrnčiariková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. Kihon Ippon kumite ml. žactvo 10-11 (od 5.kyu) Filip Kertész SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. Kihon Ippon kumite ml. žactvo 10-11 (od 5.kyu) David Klimt SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. Kihon Ippon kumite ml. žactvo 10-11 (od 5.kyu) Matyáš Konopčík KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
Kihon Ippon kumite st. žactvo (od 5.kyu)
1. Kihon Ippon kumite st. žactvo (od 5.kyu) Kristýna Suchyňová KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
2. Kihon Ippon kumite st. žactvo (od 5.kyu) Jiří Jaroš SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. Kihon Ippon kumite st. žactvo (od 5.kyu) Matyáš Zalabák SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
4. Kihon Ippon kumite st. žactvo (od 5.kyu) Matyáš Zalabák SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. Kihon Ippon kumite st. žactvo (od 5.kyu) Rudolf Haviger SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. Kihon Ippon kumite st. žactvo (od 5.kyu) Štěpán Nilaš KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
5. Kihon Ippon kumite st. žactvo (od 5.kyu) Ondřej Svoboda SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. Kihon Ippon kumite st. žactvo (od 5.kyu) Natálie Štenclová KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
Kihon Ippon kumite dorost
1. Kihon Ippon kumite dorost Barbora Ježková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. Kihon Ippon kumite dorost Kateřina Gregůrková KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
3. Kihon Ippon kumite dorost Daniel Čičovský SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
4. Kihon Ippon kumite dorost Daniel Nilaš KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
5. Kihon Ippon kumite dorost Lukáš Dostál SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. Kihon Ippon kumite dorost David Hrabal KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
5. Kihon Ippon kumite dorost Matěj Kučera SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. Kihon Ippon kumite dorost Aleš Pejcha SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
Džiu Ippon kumite junioři
1. Džiu Ippon kumite junioři David Herian Nagai-Michi o.s. CZE CZE
2. Džiu Ippon kumite junioři Vojtěch Šafanda Nagai-Michi o.s. CZE CZE
3. Džiu Ippon kumite junioři Bronislav Kotyza SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
Džiu Ippon kumite juniorky
1. Džiu Ippon kumite juniorky Anna Faltová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. Džiu Ippon kumite juniorky Lenka Rybínová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
Džiu Ippon kumite muži U20
1. Džiu Ippon kumite muži U20 Filip Solař SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. Džiu Ippon kumite muži U20 Jan Kučera SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. Džiu Ippon kumite muži U20 Martin Kotlár Nagai-Michi o.s. CZE CZE
Džiu Ippon kumite ženy U20
1. Džiu Ippon kumite ženy U20 Radka Dejdarová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. Džiu Ippon kumite ženy U20 Lucie Havrdová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
Džiu Ippon kumite muži
1. Džiu Ippon kumite muži Petr Felcman SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. Džiu Ippon kumite muži David Novák SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. Džiu Ippon kumite muži Jan Boháč SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
4. Džiu Ippon kumite muži Erik Roubínek SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
Džiu Ippon kumite ženy
1. Džiu Ippon kumite ženy Barbora Bukáčková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. Džiu Ippon kumite ženy Andrea Žáková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite ml. žáci (7-9) -30kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -30kg Max Menčík SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) -30kg Jaroslav Olejník SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
kumite ml. žáci (7-9) +30kg
1. kumite ml. žáci (7-9) +30kg Dominik Stránský TJ Karate Boršov nad Vltavou CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) +30kg Jakub Chodorovský SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) +30kg David Meixner Karate Silesia Opava CZE CZE
kumite ml. žáci BRH
1. kumite ml. žáci BRH Jan Kalous SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
2. kumite ml. žáci BRH Jakub Dočkal Karate Team Bohunice CZE CZE
3. kumite ml. žáci BRH Petr Dopita SKBU Hostivař CZE CZE
3. kumite ml. žáci BRH Evan Dvořák TJ Karate Boršov nad Vltavou CZE CZE
5. kumite ml. žáci BRH Jan Havlíček Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
5. kumite ml. žáci BRH Vojtěch Hlaváč Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
5. kumite ml. žáci BRH Adam Hurdálek SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
5. kumite ml. žáci BRH Filip Matouš Klub tradičního karate Olomouc CZE CZE
kumite ml. žákyně (7-9) -30kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Lucie Olejníková SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
kumite ml. žákyně BRH
1. kumite ml. žákyně BRH Tereza Šrůtová Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
2. kumite ml. žákyně BRH Marie Kobernyk Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
3. kumite ml. žákyně BRH Valerie Kuchařová Karate Team Bohunice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně BRH Kristýna Vojtěchová SKBU Hostivař CZE CZE
5. kumite ml. žákyně BRH Sofie Kubínová HPZ Karate CZE CZE
5. kumite ml. žákyně BRH Valérie Londýnová Karate Team Bohunice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně BRH Eliška Vilímková SKBU Hostivař CZE CZE
5. kumite ml. žákyně BRH Johana Weberová SKBU Hostivař CZE CZE
kumite st. žáci BRH
1. kumite st. žáci BRH Vojtěch Vašák Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite st. žáci BRH Václav Lehký Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite st. žáci BRH Martin Košárek Karate Silesia Opava CZE CZE
3. kumite st. žáci BRH Daniel Stránský TJ Karate Boršov nad Vltavou CZE CZE
5. kumite st. žáci BRH Marek Filip KK Odry CZE CZE
5. kumite st. žáci BRH Adam Nejedlý TJ Karate Boršov nad Vltavou CZE CZE
5. kumite st. žáci BRH Viktor Škařupa Klub tradičního karate Olomouc CZE CZE
5. kumite st. žáci BRH Martin Zachoval Klub tradičního karate Olomouc CZE CZE
kumite st. žákyně BRH
1. kumite st. žákyně BRH Mia Simonová SKBU Hostivař CZE CZE
2. kumite st. žákyně BRH Eliška Kudrnová SKBU Hostivař CZE CZE
3. kumite st. žákyně BRH Karolína Marková HPZ Karate CZE CZE
3. kumite st. žákyně BRH Elen Menčíková SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
5. kumite st. žákyně BRH Julie Balcárková SKBU Hostivař CZE CZE
5. kumite st. žákyně BRH Adéla Blažková Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
5. kumite st. žákyně BRH Lucie Musilová Sokol karate Tišnov CZE CZE
5. kumite st. žákyně BRH Michaela Navrátilová Sport Relax CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) BRH
1. kumite dorostenci (14-15) BRH Jakub Müller KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) BRH Nikolas Olšavský SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) BRH Jáchym Šanda SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) BRH Daniel Vaněk Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) BRH Adam Gregůrek KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) BRH Michal Kasal Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) BRH Gallen Darren Paterson Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) BRH Daniel Trličík Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) BRH
1. kumite dorostenky (14-15) BRH Barbora Kratochvílová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) BRH Adéla Matoušková SKBU Hostivař CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) BRH Kateřina Háková USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) BRH Kateřina Heřmanová SKBU Hostivař CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) BRH Tereza Hatlapatková Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) BRH Barbora Hurdálková SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) BRH Ester Chovancová Klub tradičního karate Olomouc CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) BRH Adriana Ocvirková Klub tradičního karate Olomouc CZE CZE
kumite junioři (16-17) BRH
1. kumite junioři (16-17) BRH Maxim Simon SKBU Hostivař CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) BRH David Skřivánek SKBU Hostivař CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) BRH Ondřej Havlíček Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) BRH Tobiáš Suchánek SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) BRH Adam Doubrava Klub tradičního karate Olomouc CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) BRH Michael Hecht Klub tradičního karate Olomouc CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) BRH Daniel Nový KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) BRH Tomáš Sopčák KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite juniorky (16-17) BRH
1. kumite juniorky (16-17) BRH Kristýna Vavrušková Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) BRH Michaela Soukupová SKBU Hostivař CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) BRH Gabriela Beranová Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) BRH Anna Faltová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kumite juniorky (16-17) BRH Adéla Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite juniorky (16-17) BRH Tereza Plevová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
5. kumite juniorky (16-17) BRH Lenka Rybínová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kumite juniorky (16-17) BRH Tereza Válková SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
kumite muži U20 BRH
1. kumite muži U20 BRH Pavel Trličík Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite muži U20 BRH Oliver Simon SKBU Hostivař CZE CZE
3. kumite muži U20 BRH Filip Filipi Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
3. kumite muži U20 BRH Matyáš Soukup SKBU Hostivař CZE CZE
5. kumite muži U20 BRH Adam Křivka SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
5. kumite muži U20 BRH Jan Kučera SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kumite muži U20 BRH Filip Solař SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite ženy U20 BRH
1. kumite ženy U20 BRH Alice Anderlová TJ Karate Boršov nad Vltavou CZE CZE
2. kumite ženy U20 BRH Lucie Havrdová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite ženy U20 BRH Radka Dejdarová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite muži -75kg
1. kumite muži -75kg David Novák SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite muži -75kg Petr Felcman SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite muži -75kg Petr Paulus TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kumite muži +75kg
1. kumite muži +75kg Jan Vobruba Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
2. kumite muži +75kg Milan Tesař Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
3. kumite muži +75kg Jan Boháč SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite muži +75kg Jiří Hájek KK Odry CZE CZE
5. kumite muži +75kg Michal Franc SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
5. kumite muži +75kg David Kraus Karate Silesia Opava CZE CZE
5. kumite muži +75kg Erik Roubínek SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite ženy -60kg
1. kumite ženy -60kg Eliška Týlová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite ženy +60kg
1. kumite ženy +60kg Barbora Bukáčková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite ženy +60kg Ludmila Kalinová Pavlíková TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite ženy +60kg Miroslava Schubertová Karate Team Bohunice CZE CZE
3. kumite ženy +60kg Andrea Žáková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite Masters muži 50+
1. kumite Masters muži 50+ Josef Soukup USK Slavia Liberec CZE CZE
2. kumite Masters muži 50+ Milan Waisr SK Shotokan Karate Frýdek - Místek CZE CZE
3. kumite Masters muži 50+ Miloš Kasal USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite Masters muži 50+ Rostislav Oplt KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kumite Masters muži U50
1. kumite Masters muži U50 Zdeněk Kratochvíl Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite Masters muži U50 Tomáš Hořejší Seikai Dojo Děčín CZE CZE
3. kumite Masters muži U50 Roman Hák USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite Masters muži U50 Jiří Svoboda SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
5. kumite Masters muži U50 Jaroslav Hamza Shotokan Karate-do Sokol Slaný CZE CZE
kumite Masters ženy U50
1. kumite Masters ženy U50 Kateřina Hurdálková SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite team dorostenci (14-15)
1. kumite team dorostenci (14-15) KK Lichnice CZE CZE
kumite team muži
1. kumite team muži SK Karate Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kumite team muži SK Karate Olomouc CZE CZE
3. kumite team muži Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
kumite team Masters muži
1. kumite team Masters muži SK Karate Olomouc CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
Mistrovství ČR SKIF 2018 17.06.2018
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk