KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Mistrovství ČR SKIF 2021 - 05.09.2021

Město Hradec Králové
Stát Česká republika
Pořadatel SKIF CZ, SK Karate Spartak Hradec Králové
Registrovaných jednotlivců 189
Závodníci v kategoriích 491
Kluby 30
Státy 1
Kluby na medailových pozicích 27
Státy na medailových pozicích 1
Hodnocení 24-16-8-6-4-3-2-1-1-1


Ohodnocení kvality turnaje:
69.12%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 17x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-9)
1. kata ml. žáci (7-9) Tobiáš Zalabák SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kata ml. žáci (7-9) let 8.-7.kyu
1. kata ml. žáci (7-9) let 8.-7.kyu Štěpán Kotala SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-9) let 8.-7.kyu Pavel Krám SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) let 8.-7.kyu Tomáš Fico Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
4. kata ml. žáci (7-9) let 8.-7.kyu Jakub Exner SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-9) let 8.-7.kyu Melichar Bican HPZ Karate CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-9) let 8.-7.kyu Jaromír Košťál SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-9) let 8.-7.kyu Viktor Polok Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-9) let 8.-7.kyu Filip Vích SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
9. kata ml. žáci (7-9) let 8.-7.kyu Matěj Švojgr SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kata ml. žáci (10-11)
1. kata ml. žáci (10-11) Max Menčík SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
2. kata ml. žáci (10-11) Jonáš-Kašpar Rosa SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Filip Lajtkep Karate ToJo CZE CZE
4. kata ml. žáci (10-11) Denis Hanzlík SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Daniel Bui Karate ToJo CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Jakub Ješátko Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Vojtěch Oma SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Leonard Ondovčák TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE CZE
9. kata ml. žáci (10-11) Daniel Brixi SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
9. kata ml. žáci (10-11) Štěpán Gabriel KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
9. kata ml. žáci (10-11) David Krám SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
9. kata ml. žáci (10-11) Radim Puta HPZ Karate CZE CZE
9. kata ml. žáci (10-11) Matěj Smetana SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
9. kata ml. žáci (10-11) Lukáš Votýpka SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
9. kata ml. žáci (10-11) Lukáš Vrátný Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
9. kata ml. žáci (10-11) Tobiáš Zalabák SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kata ml. žáci (10-11) 8.-7. kyu
1. kata ml. žáci (10-11) 8.-7. kyu Filip Vích SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kata ml. žáci (10-11) 8.-7. kyu Tomáš Fico Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) 8.-7. kyu Viktor Polok Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
kata ml. žákyně (7-9) let 8.-7.kyu
1. kata ml. žákyně (7-9) let 8.-7.kyu Nina Kandalíková Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-9) let 8.-7.kyu Eliška Klementová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) let 8.-7.kyu Tereza Jechová Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
4. kata ml. žákyně (7-9) let 8.-7.kyu Karolína Konopčíková KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-9) let 8.-7.kyu Markéta Matoulková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kata ml. žákyně (10-11)
1. kata ml. žákyně (10-11) Elen Hojgrová SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
2. kata ml. žákyně (10-11) Mia Prátová Karate Team Bohunice CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Daniela Londýnová Karate Team Bohunice CZE CZE
4. kata ml. žákyně (10-11) Kristýna Keprtová Karate Team Bohunice CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) Lucie Olejníková Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
kata ml. žákyně (10-11) 8.-7. kyu
1. kata ml. žákyně (10-11) 8.-7. kyu Veronika Tomíčková Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
2. kata ml. žákyně (10-11) 8.-7. kyu Nina Kandalíková Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) 8.-7. kyu Zuzana Tomanová Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
4. kata ml. žákyně (10-11) 8.-7. kyu Tereza Kotalová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) 8.-7. kyu Lucie Kellerová KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
6. kata ml. žákyně (10-11) 8.-7. kyu Ela Abrahamová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu
1. kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu Kryštof Kandalík Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu Zdeněk Romportl SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu Jakub Holman Karate ToJo CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Jakub Burián Karate ToJo CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Andrej Svoboda SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Jakub Dočkal Karate Team Bohunice CZE CZE
4. kata st. žáci (12-13) Jonáš-Kašpar Rosa SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Rudolf Haviger SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Jan Jaroš SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Volodymyr Kobernyk Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) David Krám SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
9. kata st. žáci (12-13) Štěpán Gabriel KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
9. kata st. žáci (12-13) Denis Hanzlík SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
9. kata st. žáci (12-13) Matouš Chalupa Sakura Karate-do Žatec z.s. CZE CZE
9. kata st. žáci (12-13) Matyáš Konopčík KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
9. kata st. žáci (12-13) Tomáš Matulka Sokol karate Tišnov CZE CZE
9. kata st. žáci (12-13) Marcelo-Alejandro Portillo-Abad SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
9. kata st. žáci (12-13) Radim Puta HPZ Karate CZE CZE
16. kata st. žáci (12-13) Dominik Bouda Nagai-Michi o.s. CZE CZE
16. kata st. žáci (12-13) Max Herian Nagai-Michi o.s. CZE CZE
16. kata st. žáci (12-13) Jan Pecen SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
16. kata st. žáci (12-13) Lukáš Votýpka SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
16. kata st. žáci (12-13) Tomáš Winkelhofer Sakura Karate-do Žatec z.s. CZE CZE
kata st. žákyně (12-13) 8. a 7.kyu
1. kata st. žákyně (12-13) 8. a 7.kyu Lucie Kellerová KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) 8. a 7.kyu Tereza Kotalová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) 8. a 7.kyu Ela Abrahamová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Kristýna Suchyňová KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Barbora Ramešová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Adina Matoulková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
4. kata st. žákyně (12-13) Mariia Kobernyk Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Eliška Chaloupková Karate Team Bohunice CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Natálie Kellerová KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Kristýna Keprtová Karate Team Bohunice CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Stella Prátová Karate Team Bohunice CZE CZE
9. kata st. žákyně (12-13) Anežka Drahá SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
9. kata st. žákyně (12-13) Sylva Havlíčková Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
9. kata st. žákyně (12-13) Nicole Keprtová Karate Team Bohunice CZE CZE
9. kata st. žákyně (12-13) Valérie Londýnová Karate Team Bohunice CZE CZE
9. kata st. žákyně (12-13) Daniela Londýnová Karate Team Bohunice CZE CZE
9. kata st. žákyně (12-13) Natálie Pokorná KARATE SPORT RELAX z.s. CZE CZE
9. kata st. žákyně (12-13) Mia Prátová Karate Team Bohunice CZE CZE
9. kata st. žákyně (12-13) Tereza Rumíšková Karate Team Bohunice CZE CZE
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Vojtěch Vrátný Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Josef Dočkal Karate Team Bohunice CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Matyáš Konopčík KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
4. kata dorostenci (14-15) Jakub Burián Karate ToJo CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Rudolf Haviger SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Jiří Jaroš SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Jakub Lajtkep Karate ToJo CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Andrej Svoboda SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
9. kata dorostenci (14-15) Jakub Dočkal Karate Team Bohunice CZE CZE
9. kata dorostenci (14-15) Matouš Chalupa Sakura Karate-do Žatec z.s. CZE CZE
9. kata dorostenci (14-15) Jan Jaroš SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
9. kata dorostenci (14-15) Kryštof Kandalík Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
9. kata dorostenci (14-15) Tomáš Slabý KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
9. kata dorostenci (14-15) Ondřej Tichý Karate Team Bohunice CZE CZE
9. kata dorostenci (14-15) Benjamin Vrána Karate ToJo CZE CZE
9. kata dorostenci (14-15) Matyáš Zalabák SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
16. kata dorostenci (14-15) Jaroslav Boháč Sakura Karate-do Žatec z.s. CZE CZE
16. kata dorostenci (14-15) Dominik Bouda Nagai-Michi o.s. CZE CZE
16. kata dorostenci (14-15) Marek Filip Karate klub Odry, z.s. CZE CZE
16. kata dorostenci (14-15) Jakub Hanzlík SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
16. kata dorostenci (14-15) Max Herian Nagai-Michi o.s. CZE CZE
16. kata dorostenci (14-15) David Kundrát Karate Team Bohunice CZE CZE
16. kata dorostenci (14-15) Vladimír Nový Sakura Karate-do Žatec z.s. CZE CZE
16. kata dorostenci (14-15) Tomáš Winkelhofer Sakura Karate-do Žatec z.s. CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Kristýna Suchyňová KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Elen Menčíková SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Natálie Kellerová KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
4. kata dorostenky (14-15) Agáta Julinová Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Veronika Dohnalová SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Daniela Kulhánková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Stella Prátová Karate Team Bohunice CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Tereza Sirová HPZ Karate CZE CZE
9. kata dorostenky (14-15) Karin Doležalová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
9. kata dorostenky (14-15) Anežka Drahá SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
9. kata dorostenky (14-15) Sylva Havlíčková Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
9. kata dorostenky (14-15) Vanesa Klimplová KARATE SPORT RELAX z.s. CZE CZE
9. kata dorostenky (14-15) Antonie Lachoutová SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE CZE
9. kata dorostenky (14-15) Valérie Londýnová Karate Team Bohunice CZE CZE
9. kata dorostenky (14-15) Barbora Masařová Karate Team Bohunice CZE CZE
9. kata dorostenky (14-15) Tereza Rumíšková Karate Team Bohunice CZE CZE
16. kata dorostenky (14-15) Eliška Chaloupková Karate Team Bohunice CZE CZE
16. kata dorostenky (14-15) Nicole Keprtová Karate Team Bohunice CZE CZE
16. kata dorostenky (14-15) Adéla Znamenáčková KARATE SPORT RELAX z.s. CZE CZE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Lukáš Rajnoch USK Slavia Liberec CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Leoš Vedral SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Josef Dočkal Karate Team Bohunice CZE CZE
4. kata junioři (16-17) Jiří Jaroš SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Jaroslav Boháč Sakura Karate-do Žatec z.s. CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Marek Filip Karate klub Odry, z.s. CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Jakub Richter KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Vojtěch Vrátný Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
9. kata junioři (16-17) Jakub Hanzlík SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
9. kata junioři (16-17) Jakub Kopecký SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
9. kata junioři (16-17) David Kundrát Karate Team Bohunice CZE CZE
9. kata junioři (16-17) Vladimír Nový Sakura Karate-do Žatec z.s. CZE CZE
9. kata junioři (16-17) Ondřej Pazdera SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE CZE
9. kata junioři (16-17) Tomáš Slabý KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
9. kata junioři (16-17) Ondřej Tichý Karate Team Bohunice CZE CZE
9. kata junioři (16-17) Matyáš Zalabák SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Kateřina Háková GRYF z.s. CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Marie Čadová SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Tereza Sirová HPZ Karate CZE CZE
4. kata juniorky (16-17) Beata Reguliová Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
5. kata juniorky (16-17) Anna Kolářová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kata juniorky (16-17) Antonie Lachoutová SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE CZE
5. kata juniorky (16-17) Elen Menčíková SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
5. kata juniorky (16-17) Nikol Šídová Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
9. kata juniorky (16-17) Kristýna Filipová Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
9. kata juniorky (16-17) Barbora Ježková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
9. kata juniorky (16-17) Agáta Julinová Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
9. kata juniorky (16-17) Anna Marie Kubicová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
9. kata juniorky (16-17) Daniela Kulhánková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
9. kata juniorky (16-17) Barbora Masařová Karate Team Bohunice CZE CZE
9. kata juniorky (16-17) Lenka Rybínová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kata muži U20
1. kata muži U20 David Herian Nagai-Michi o.s. CZE CZE
2. kata muži U20 Martin Přech SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE CZE
3. kata muži U20 Lukáš Rajnoch USK Slavia Liberec CZE CZE
4. kata muži U20 Leoš Vedral SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE CZE
5. kata muži U20 Michal Dvořák SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE CZE
5. kata muži U20 Jiří Krejcar SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE CZE
5. kata muži U20 František Manžel SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE CZE
5. kata muži U20 Ondřej Pazdera SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE CZE
9. kata muži U20 Ondřej Michalčík SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
9. kata muži U20 Jakub Richter KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
9. kata muži U20 Ondřej Ruml SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
9. kata muži U20 Tobiáš Suchánek SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
kata ženy U20
1. kata ženy U20 Kristína Tesařová SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE CZE
2. kata ženy U20 Anna Faltová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kata ženy U20 Kateřina Háková GRYF z.s. CZE CZE
4. kata ženy U20 Aneta Zítková SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE CZE
5. kata ženy U20 Marie Čadová SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE CZE
5. kata ženy U20 Kristýna Filipová Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
5. kata ženy U20 Tereza Kratochvílová Karate ToJo CZE CZE
5. kata ženy U20 Tereza Válková SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
9. kata ženy U20 Barbora Ježková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
9. kata ženy U20 Lenka Rybínová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
9. kata ženy U20 Aneta Smetanová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
9. kata ženy U20 Michaela Soukupová SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE CZE
kata muži
1. kata muži Tomáš Hána SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE CZE
2. kata muži David Novák SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kata muži Daniel Beneš SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE CZE
4. kata muži Martin Přech SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE CZE
5. kata muži Michal Dvořák SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE CZE
5. kata muži Martin Hána SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE CZE
5. kata muži David Herian Nagai-Michi o.s. CZE CZE
5. kata muži Vladimír Švehla Sakura Karate-do Žatec z.s. CZE CZE
9. kata muži Jiří Boháč SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE CZE
9. kata muži Jiří Hájek Karate klub Odry, z.s. CZE CZE
9. kata muži Stanislav Hájek Karate klub Odry, z.s. CZE CZE
9. kata muži Jiří Holakovský SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
9. kata muži Ondřej Michalčík SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
9. kata muži Filip Solař SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
9. kata muži Tobiáš Suchánek SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
kata ženy
1. kata ženy Sabina Křížová Karate Team Bohunice CZE CZE
2. kata ženy Aneta Zítková SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE CZE
3. kata ženy Andrea Žáková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
4. kata ženy Anna Faltová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kata ženy Bohumíra Dohnalová SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
5. kata ženy Tereza Kratochvílová Karate ToJo CZE CZE
5. kata ženy Miroslava Schubertová Karate Team Bohunice CZE CZE
5. kata ženy Tereza Válková SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
9. kata ženy Aneta Smetanová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
9. kata ženy Michaela Soukupová SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE CZE
9. kata ženy Kristína Tesařová SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE CZE
kata Masters muži U50
1. kata Masters muži U50 Tomáš Hořejší Karate ToJo CZE CZE
2. kata Masters muži U50 Michal Kaiser Shotokan Karate Do škola Vinařice z.s. CZE CZE
3. kata Masters muži U50 Jan Klimeš KARATE SPORT RELAX z.s. CZE CZE
4. kata Masters muži U50 Jan Rameš Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
5. kata Masters muži U50 Lukáš Bedan SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
6. kata Masters muži U50 Jiří Ježek SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kata Masters muži 50+
1. kata Masters muži 50+ Petr Jůza Sokol karate Tišnov CZE CZE
2. kata Masters muži 50+ Jan Gibas SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE CZE
3. kata Masters muži 50+ David Štekl SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE CZE
4. kata Masters muži 50+ Miroslav Sobek SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
5. kata Masters muži 50+ Tomáš Gabriel KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
kata Masters ženy U50
1. kata Masters ženy U50 Květa Ramešová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
2. kata Masters ženy U50 Božena Pavlasová KARATE SPORT RELAX z.s. CZE CZE
kata Masters ženy 50+
1. kata Masters ženy 50+ Iva Nováková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kata Masters ženy 50+ Drahomíra Kůrková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kata team žáci (7-13)
1. kata team žáci (7-13) SK Karate Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kata team žáci (7-13) SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
kata team žákyně (7-13)
1. kata team žákyně (7-13) Karate Team Bohunice CZE CZE
2. kata team žákyně (7-13) Karate Team Bohunice CZE CZE
kata team žáci + žákyně (7-13)
1. kata team žáci + žákyně (7-13) SK Karate Olomouc CZE CZE
2. kata team žáci + žákyně (7-13) SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
kata team dorostenci + junioři (14-17)
1. kata team dorostenci + junioři (14-17) SK Karate Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kata team dorostenci + junioři (14-17) Karate Team Bohunice CZE CZE
kata team dorostenky + juniorky (14-17)
1. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Sport Relax CZE CZE
2. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Akademie karate Olomouc, z.s. CZE CZE
3. kata team dorostenky + juniorky (14-17) SK Karate Spartak Hradec Králové CZE CZE
4. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Karate Team Bohunice CZE CZE
5. kata team dorostenky + juniorky (14-17) SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
7. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Karate Team Bohunice CZE CZE
kata team junioři + juniorky (14-17)
1. kata team junioři + juniorky (14-17) Akademie karate Olomouc, z.s. CZE CZE
2. kata team junioři + juniorky (14-17) SK Karate Olomouc CZE CZE
3. kata team junioři + juniorky (14-17) SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
kata team muži
1. kata team muži SK Shotokan Neratovice CZE CZE
2. kata team muži Akademie karate Olomouc, z.s. CZE CZE
3. kata team muži SK Karate Spartak Hradec Králové CZE CZE
kata team ženy
1. kata team ženy SK Shotokan Neratovice CZE CZE
2. kata team ženy SK Karate Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kata team ženy SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
kata team muži + ženy
1. kata team muži + ženy Akademie karate Olomouc, z.s. CZE CZE
2. kata team muži + ženy SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
3. kata team muži + ženy SK Karate Olomouc CZE CZE
kata team Masters
1. kata team Masters SK Karate Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kata team Masters KODOKAI BRNO CZE CZE
KUMITE
Gohon kumite ml. žactvo 7-9 (do 7.kyu)
1. Gohon kumite ml. žactvo 7-9 (do 7.kyu) Nina Kandalíková Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
2. Gohon kumite ml. žactvo 7-9 (do 7.kyu) Filip Vích SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. Gohon kumite ml. žactvo 7-9 (do 7.kyu) Jaromír Košťál SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. Gohon kumite ml. žactvo 7-9 (do 7.kyu) Štěpán Kotala SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. Gohon kumite ml. žactvo 7-9 (do 7.kyu) Jakub Exner SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. Gohon kumite ml. žactvo 7-9 (do 7.kyu) Markéta Matoulková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
7. Gohon kumite ml. žactvo 7-9 (do 7.kyu) Tomáš Fico Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
7. Gohon kumite ml. žactvo 7-9 (do 7.kyu) Pavel Krám SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
7. Gohon kumite ml. žactvo 7-9 (do 7.kyu) Viktor Polok Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
11. Gohon kumite ml. žactvo 7-9 (do 7.kyu) Tereza Jechová Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
11. Gohon kumite ml. žactvo 7-9 (do 7.kyu) Karolína Konopčíková KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
Gohon kumite ml. žactvo (10-11) do 7.kyu
1. Gohon kumite ml. žactvo (10-11) do 7.kyu Nina Kandalíková Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
2. Gohon kumite ml. žactvo (10-11) do 7.kyu Tomáš Fico Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
3. Gohon kumite ml. žactvo (10-11) do 7.kyu Tereza Kotalová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. Gohon kumite ml. žactvo (10-11) do 7.kyu Viktor Polok Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
5. Gohon kumite ml. žactvo (10-11) do 7.kyu Ela Abrahamová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
Sanbon kumite ml. žactvo 7-9 (od 6.kyu)
1. Sanbon kumite ml. žactvo 7-9 (od 6.kyu) Tobiáš Zalabák SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
Sanbon kumite ml. žáci 10-11 (od 6.kyu)
1. Sanbon kumite ml. žáci 10-11 (od 6.kyu) Lukáš Votýpka SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. Sanbon kumite ml. žáci 10-11 (od 6.kyu) Denis Hanzlík SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. Sanbon kumite ml. žáci 10-11 (od 6.kyu) Daniel Bui Karate ToJo CZE CZE
3. Sanbon kumite ml. žáci 10-11 (od 6.kyu) Jonáš-Kašpar Rosa SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
5. Sanbon kumite ml. žáci 10-11 (od 6.kyu) David Krám SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. Sanbon kumite ml. žáci 10-11 (od 6.kyu) Vojtěch Oma SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
7. Sanbon kumite ml. žáci 10-11 (od 6.kyu) Lukáš Vrátný Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
7. Sanbon kumite ml. žáci 10-11 (od 6.kyu) Tobiáš Zalabák SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
11. Sanbon kumite ml. žáci 10-11 (od 6.kyu) Jakub Ješátko Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
11. Sanbon kumite ml. žáci 10-11 (od 6.kyu) Filip Lajtkep Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
11. Sanbon kumite ml. žáci 10-11 (od 6.kyu) Leonard Ondovčák TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE CZE
11. Sanbon kumite ml. žáci 10-11 (od 6.kyu) Matěj Smetana SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
Sanbon kumite ml. žákyně 10-11 (od 6.kyu)
1. Sanbon kumite ml. žákyně 10-11 (od 6.kyu) Lucie Olejníková Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
Sanbon kumite st. žactvo (do 7.kyu)
1. Sanbon kumite st. žactvo (do 7.kyu) Kryštof Kandalík Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
2. Sanbon kumite st. žactvo (do 7.kyu) Jakub Holman Karate ToJo CZE CZE
3. Sanbon kumite st. žactvo (do 7.kyu) Tereza Kotalová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. Sanbon kumite st. žactvo (do 7.kyu) Zdeněk Romportl SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. Sanbon kumite st. žactvo (do 7.kyu) Ela Abrahamová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
Kihon Ippon kumite st. žáci 12-13 (od 6.kyu)
1. Kihon Ippon kumite st. žáci 12-13 (od 6.kyu) Jan Jaroš SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. Kihon Ippon kumite st. žáci 12-13 (od 6.kyu) Matyáš Konopčík KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
3. Kihon Ippon kumite st. žáci 12-13 (od 6.kyu) Rudolf Haviger SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. Kihon Ippon kumite st. žáci 12-13 (od 6.kyu) Jan Pecen SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. Kihon Ippon kumite st. žáci 12-13 (od 6.kyu) Denis Hanzlík SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. Kihon Ippon kumite st. žáci 12-13 (od 6.kyu) Max Herian Nagai-Michi o.s. CZE CZE
7. Kihon Ippon kumite st. žáci 12-13 (od 6.kyu) Matouš Chalupa Sakura Karate-do Žatec z.s. CZE CZE
7. Kihon Ippon kumite st. žáci 12-13 (od 6.kyu) Jonáš-Kašpar Rosa SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
7. Kihon Ippon kumite st. žáci 12-13 (od 6.kyu) Lukáš Votýpka SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
11. Kihon Ippon kumite st. žáci 12-13 (od 6.kyu) Dominik Bouda Nagai-Michi o.s. CZE CZE
11. Kihon Ippon kumite st. žáci 12-13 (od 6.kyu) Daniel Bui Karate ToJo CZE CZE
11. Kihon Ippon kumite st. žáci 12-13 (od 6.kyu) Filip Lajtkep Karate ToJo CZE CZE
11. Kihon Ippon kumite st. žáci 12-13 (od 6.kyu) Leonard Ondovčák TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE CZE
11. Kihon Ippon kumite st. žáci 12-13 (od 6.kyu) Marcelo-Alejandro Portillo-Abad SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
11. Kihon Ippon kumite st. žáci 12-13 (od 6.kyu) Tomáš Winkelhofer Sakura Karate-do Žatec z.s. CZE CZE
Kihon Ippon kumite st. žákyně 12-13 (od 6.kyu)
1. Kihon Ippon kumite st. žákyně 12-13 (od 6.kyu) Adina Matoulková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. Kihon Ippon kumite st. žákyně 12-13 (od 6.kyu) Mariia Kobernyk Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
3. Kihon Ippon kumite st. žákyně 12-13 (od 6.kyu) Anežka Drahá SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. Kihon Ippon kumite st. žákyně 12-13 (od 6.kyu) Natálie Kellerová KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
Kihon Ippon kumite dorostenci
1. Kihon Ippon kumite dorostenci Matyáš Konopčík KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
2. Kihon Ippon kumite dorostenci Max Herian Nagai-Michi o.s. CZE CZE
3. Kihon Ippon kumite dorostenci Jakub Hanzlík SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. Kihon Ippon kumite dorostenci Benjamin Vrána Karate ToJo CZE CZE
5. Kihon Ippon kumite dorostenci Jan Jaroš SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. Kihon Ippon kumite dorostenci Vojtěch Vrátný Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
7. Kihon Ippon kumite dorostenci Dominik Bouda Nagai-Michi o.s. CZE CZE
7. Kihon Ippon kumite dorostenci Jiří Jaroš SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
7. Kihon Ippon kumite dorostenci Kryštof Kandalík Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
7. Kihon Ippon kumite dorostenci Matyáš Zalabák SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
11. Kihon Ippon kumite dorostenci Jaroslav Boháč Sakura Karate-do Žatec z.s. CZE CZE
11. Kihon Ippon kumite dorostenci Rudolf Haviger SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
11. Kihon Ippon kumite dorostenci Matouš Chalupa Sakura Karate-do Žatec z.s. CZE CZE
11. Kihon Ippon kumite dorostenci Jakub Lajtkep Karate ToJo CZE CZE
11. Kihon Ippon kumite dorostenci Vladimír Nový Sakura Karate-do Žatec z.s. CZE CZE
11. Kihon Ippon kumite dorostenci Tomáš Winkelhofer Sakura Karate-do Žatec z.s. CZE CZE
Kihon Ippon kumite dorostenky
1. Kihon Ippon kumite dorostenky Anežka Drahá SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. Kihon Ippon kumite dorostenky Daniela Kulhánková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. Kihon Ippon kumite dorostenky Karin Doležalová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. Kihon Ippon kumite dorostenky Natálie Kellerová KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
Džiu Ippon kumite junioři
1. Džiu Ippon kumite junioři Jakub Kopecký SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. Džiu Ippon kumite junioři Jiří Jaroš SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. Džiu Ippon kumite junioři Jakub Hanzlík SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. Džiu Ippon kumite junioři Matyáš Zalabák SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. Džiu Ippon kumite junioři Lukáš Rajnoch USK Slavia Liberec CZE CZE
Džiu Ippon kumite juniorky
1. Džiu Ippon kumite juniorky Anna Kolářová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. Džiu Ippon kumite juniorky Lenka Rybínová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. Džiu Ippon kumite juniorky Barbora Ježková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
Džiu Ippon kumite muži U20
1. Džiu Ippon kumite muži U20 David Herian Nagai-Michi o.s. CZE CZE
2. Džiu Ippon kumite muži U20 Lukáš Rajnoch USK Slavia Liberec CZE CZE
3. Džiu Ippon kumite muži U20 Ondřej Ruml SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
Džiu Ippon kumite ženy U20
1. Džiu Ippon kumite ženy U20 Anna Faltová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. Džiu Ippon kumite ženy U20 Aneta Smetanová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. Džiu Ippon kumite ženy U20 Barbora Ježková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. Džiu Ippon kumite ženy U20 Lenka Rybínová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -35kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Jaroslav Olejník Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Jakub Ješátko Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) +35kg
1. kumite ml. žáci (10-11) +35kg Denis Hanzlík SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) +35kg Daniel Brixi SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +35kg Štěpán Gabriel KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +35kg Patrik Charvát Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) +35kg Max Menčík SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) -35kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Lucie Olejníková Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Elen Hojgrová SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Kristýna Keprtová Karate Team Bohunice CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) +35kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Daniela Londýnová Karate Team Bohunice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Mia Prátová Karate Team Bohunice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Sára Vrzalová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite st. žáci -50kg
1. kumite st. žáci -50kg Ondřej Sobek SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
2. kumite st. žáci -50kg Andrej Svoboda SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -50kg Jaroslav Olejník Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
kumite st. žáci +50kg
1. kumite st. žáci +50kg Jakub Dočkal Karate Team Bohunice CZE CZE
2. kumite st. žáci +50kg Tomáš Matulka Sokol karate Tišnov CZE CZE
3. kumite st. žáci +50kg Volodymyr Kobernyk Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
kumite st. žákyně -45kg
1. kumite st. žákyně -45kg Tereza Šrůtová Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
2. kumite st. žákyně -45kg Lucie Olejníková Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
kumite st. žákyně +45kg
1. kumite st. žákyně +45kg Sylva Havlíčková Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
2. kumite st. žákyně +45kg Mariia Kobernyk Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
3. kumite st. žákyně +45kg Natálie Pokorná KARATE SPORT RELAX z.s. CZE CZE
3. kumite st. žákyně +45kg Barbora Ramešová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kumite st. žákyně +45kg Barbora Ramešová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
5. kumite st. žákyně +45kg Natálie Kellerová KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
5. kumite st. žákyně +45kg Adina Matoulková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
7. kumite st. žákyně +45kg Valerie Kuchařová Karate Team Bohunice CZE CZE
7. kumite st. žákyně +45kg Valérie Londýnová Karate Team Bohunice CZE CZE
7. kumite st. žákyně +45kg Tereza Rumíšková Karate Team Bohunice CZE CZE
11. kumite st. žákyně +45kg Eliška Chaloupková Karate Team Bohunice CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -60kg
1. kumite dorostenci (14-15) -60kg Michal Kasal Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -60kg Vojtěch Dušek SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -60kg Ondřej Chacko Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -60kg Marek Šedivý Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -60kg Vojtěch Vašák Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +60kg
1. kumite dorostenci (14-15) +60kg Josef Dočkal Karate Team Bohunice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) +60kg Jakub Dočkal Karate Team Bohunice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +60kg Marek Filip Karate klub Odry, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +60kg Tomáš Slabý KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) +60kg David Kundrát Karate Team Bohunice CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) +60kg Gallen-Darren Paterson Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) +60kg Ondřej Tichý Karate Team Bohunice CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -55kg
1. kumite dorostenky (14-15) -55kg Vanesa Klimplová KARATE SPORT RELAX z.s. CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -55kg Natálie Kellerová KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -55kg Sylva Havlíčková Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -55kg Elen Menčíková SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -55kg Veronika Dohnalová SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -55kg Jana Vacinová Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) +55kg
1. kumite dorostenky (14-15) +55kg Adéla Blažková Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) +55kg Adéla Znamenáčková KARATE SPORT RELAX z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +55kg Antonie Lachoutová SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +55kg Natálie Pokorná KARATE SPORT RELAX z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +55kg Barbora Masařová Karate Team Bohunice CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +55kg Lucie Musilová Sokol karate Tišnov CZE CZE
kumite junioři (16-17) -65kg
1. kumite junioři (16-17) -65kg Michal Kasal Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -65kg Marek Šedivý Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -65kg Benedikt Mrázek Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -65kg Vojtěch Vašák Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -65kg Marek Filip Karate klub Odry, z.s. CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -65kg Jakub Richter KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
kumite junioři (16-17) +65kg
1. kumite junioři (16-17) +65kg Bohuslav Dušek SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) +65kg Daniel Trličík Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +65kg Ondřej Pazdera SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +65kg Leoš Vedral SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) +65kg Jiří Krejcar SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) +65kg Tomáš Slabý KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
7. kumite junioři (16-17) +65kg Gallen-Darren Paterson Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
7. kumite junioři (16-17) +65kg Daniel Vaněk Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -55kg
1. kumite juniorky (16-17) -55kg Marie Čadová SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -55kg Nikol Šídová Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -55kg Vanesa Klimplová KARATE SPORT RELAX z.s. CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -55kg Karolína Řezníčková Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
kumite juniorky (16-17) +55kg
1. kumite juniorky (16-17) +55kg Barbora Kratochvílová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) +55kg Beata Reguliová Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) +55kg Kateřina Háková GRYF z.s. CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) +55kg Adéla Znamenáčková KARATE SPORT RELAX z.s. CZE CZE
5. kumite juniorky (16-17) +55kg Antonie Lachoutová SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE CZE
5. kumite juniorky (16-17) +55kg Lucie Musilová Sokol karate Tišnov CZE CZE
kumite muži U20 -70kg
1. kumite muži U20 -70kg Leoš Vedral SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE CZE
2. kumite muži U20 -70kg Benedikt Mrázek Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
3. kumite muži U20 -70kg Michal Dvořák SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE CZE
3. kumite muži U20 -70kg Filip Exnar Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
5. kumite muži U20 -70kg Ondřej Michalčík SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
kumite muži U20 +70kg
1. kumite muži U20 +70kg Vojtěch Mészáros TJ KARATE Praha CZE CZE
2. kumite muži U20 +70kg František Manžel SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE CZE
3. kumite muži U20 +70kg Tobiáš Suchánek SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
3. kumite muži U20 +70kg Daniel Vaněk Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
5. kumite muži U20 +70kg Ondřej Pazdera SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE CZE
kumite ženy U20 -60kg
1. kumite ženy U20 -60kg Beata Reguliová Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
2. kumite ženy U20 -60kg Kateřina Háková GRYF z.s. CZE CZE
3. kumite ženy U20 -60kg Marie Čadová SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE CZE
3. kumite ženy U20 -60kg Kristína Tesařová SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE CZE
5. kumite ženy U20 -60kg Anna Faltová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kumite ženy U20 -60kg Tereza Válková SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
7. kumite ženy U20 -60kg Karolína Řezníčková Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
7. kumite ženy U20 -60kg Nikol Šídová Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
kumite ženy U20 +60kg
1. kumite ženy U20 +60kg Barbora Kratochvílová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite ženy U20 +60kg Michaela Soukupová SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE CZE
3. kumite ženy U20 +60kg Tereza Kratochvílová Karate ToJo CZE CZE
3. kumite ženy U20 +60kg Aneta Zítková SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE CZE
kumite muži -65kg
1. kumite muži -65kg Filip Exnar Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
2. kumite muži -65kg Ondřej Michalčík SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
3. kumite muži -65kg Michal Dvořák SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE CZE
kumite muži -75kg
1. kumite muži -75kg Martin Hána SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE CZE
2. kumite muži -75kg David Novák SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite muži -75kg Vojtěch Mészáros TJ KARATE Praha CZE CZE
kumite muži +75kg
1. kumite muži +75kg Milan Tesař Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
2. kumite muži +75kg Tomáš Pleva Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite muži +75kg Stanislav Hájek Karate klub Odry, z.s. CZE CZE
3. kumite muži +75kg Ondřej Charvát Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
5. kumite muži +75kg Jiří Hájek Karate klub Odry, z.s. CZE CZE
5. kumite muži +75kg Matyáš Soukup SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE CZE
7. kumite muži +75kg Jiří Boháč SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE CZE
7. kumite muži +75kg Jaromír Pokorný KARATE SPORT RELAX z.s. CZE CZE
7. kumite muži +75kg Tobiáš Suchánek SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
kumite ženy -60kg
1. kumite ženy -60kg Anna Faltová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite ženy -60kg Tereza Válková SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
3. kumite ženy -60kg Bohumíra Dohnalová SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
3. kumite ženy -60kg Nikola Křišťanová Sakura Karate-do Žatec z.s. CZE CZE
5. kumite ženy -60kg Kristína Tesařová SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE CZE
kumite ženy +60kg
1. kumite ženy +60kg Andrea Žáková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite ženy +60kg Aneta Zítková SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE CZE
3. kumite ženy +60kg Nikola Křišťanová Sakura Karate-do Žatec z.s. CZE CZE
3. kumite ženy +60kg Michaela Soukupová SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE CZE
5. kumite ženy +60kg Miroslava Schubertová Karate Team Bohunice CZE CZE
kumite Masters muži U50
1. kumite Masters muži U50 Jan Klimeš KARATE SPORT RELAX z.s. CZE CZE
2. kumite Masters muži U50 Tomáš Hořejší Karate ToJo CZE CZE
3. kumite Masters muži U50 Michal Kyncl Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite Masters muži U50 Roman Procházka SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
5. kumite Masters muži U50 Zdeněk Kratochvíl Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite Masters ženy U50
1. kumite Masters ženy U50 Bohumíra Dohnalová SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
2. kumite Masters ženy U50 Iva Nováková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite Masters ženy 50+
1. kumite Masters ženy 50+ Iva Nováková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite team dorostenci (14-15)
1. kumite team dorostenci (14-15) Karate Team Bohunice CZE CZE
2. kumite team dorostenci (14-15) KK Lichnice CZE CZE
kumite team dorostenky (14-15)
1. kumite team dorostenky (14-15) Sport Relax CZE CZE
2. kumite team dorostenky (14-15) Karate Team Bohunice CZE CZE
3. kumite team dorostenky (14-15) Karate Team Bohunice CZE CZE
kumite team junioři (16-17)
1. kumite team junioři (16-17) SK Shotokan Neratovice CZE CZE
2. kumite team junioři (16-17) Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
3. kumite team junioři (16-17) KK Lichnice CZE CZE
kumite team juniorky (16-17)
1. kumite team juniorky (16-17) Sport Relax CZE CZE
kumite team muži
1. kumite team muži SK Shotokan Neratovice CZE CZE
2. kumite team muži Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
kumite team ženy
1. kumite team ženy SK Shotokan Neratovice CZE CZE
2. kumite team ženy SK Karate Spartak Hradec Králové CZE CZE
kumite team Masters muži
1. kumite team Masters muži SK Karate Olomouc CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
Mistrovství ČR SKIF 2020 13.09.2020
Mistrovství ČR SKIF 2019 28.04.2019
Mistrovství ČR SKIF 2018 17.06.2018
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk