KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Mistrovství ČR SKIF 2022 - 22.05.2022

Město Hradec Králové
Stát Česká republika
Pořadatel SKIF CZ, SK Karate Spartak Hradec Králové
Kluby na medailových pozicích 25
Státy na medailových pozicích 1
Hodnocení 24-16-8-6-5-4-4-3-2-2-1-1


Ohodnocení kvality turnaje:
56.67%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 15x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-9)
1. kata ml. žáci (7-9) Renat Tokariev TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-9) Pavel Krám SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kata ml. žáci (7-9) let 8.-7.kyu
1. kata ml. žáci (7-9) let 8.-7.kyu Tuan-kiet Pham-ngoc Shotokan karate-do Sokol Slaný CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-9) let 8.-7.kyu Štěpán Kotala SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) let 8.-7.kyu Tomáš Fico SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
4. kata ml. žáci (7-9) let 8.-7.kyu Denis Arleth SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-9) let 8.-7.kyu Teodor Hlaváč SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-9) let 8.-7.kyu Maxmilián Kočí SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-9) let 8.-7.kyu Tomáš Ballon SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-9) let 8.-7.kyu Mikuláš Bureš SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-9) let 8.-7.kyu Jan Jakubíček Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-9) let 8.-7.kyu Václav Janda Shotokan karate-do Sokol Slaný CZE CZE
13. kata ml. žáci (7-9) let 8.-7.kyu Melichar Bican HPZ Karate CZE CZE
13. kata ml. žáci (7-9) let 8.-7.kyu Maxim Dzuhan SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
13. kata ml. žáci (7-9) let 8.-7.kyu Matyáš Lužný KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
13. kata ml. žáci (7-9) let 8.-7.kyu Bao nam Pham Shotokan karate-do Sokol Slaný CZE CZE
13. kata ml. žáci (7-9) let 8.-7.kyu Jiří Šmíd SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kata ml. žáci (10-11)
1. kata ml. žáci (10-11) Jonáš-kašpar Rosa SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kata ml. žáci (10-11) Munkh-uchral Kherlenbaatar Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Daniel Bui Karate ToJo CZE CZE
4. kata ml. žáci (10-11) Tobiáš Obertol HANAKAI z.s. CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Max Menčík SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Viktor Polok SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) Štěpán Gabriel KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) Lukáš Vrátný Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
13. kata ml. žáci (10-11) David Krám SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
13. kata ml. žáci (10-11) Pavel Krám SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
13. kata ml. žáci (10-11) Tobiáš Zalabák SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kata ml. žáci (10-11) 8.-7. kyu
1. kata ml. žáci (10-11) 8.-7. kyu Ivan Privratskiy Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
2. kata ml. žáci (10-11) 8.-7. kyu Štěpán Kotala SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) 8.-7. kyu Jaromír Košťál SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
4. kata ml. žáci (10-11) 8.-7. kyu Filip Vích SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) 8.-7. kyu Tobiáš Bureš SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) 8.-7. kyu Cristiano-alessandro Russo Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) 8.-7. kyu Jakub Exner SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) 8.-7. kyu Tomáš Fiedler SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
13. kata ml. žáci (10-11) 8.-7. kyu Serhij Levytskyj SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kata ml. žákyně (7-9)
1. kata ml. žákyně (7-9) Nina Kandalíková SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-9) Lucie Melicharová SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE CZE
kata ml. žákyně (7-9) let 8.-7.kyu
1. kata ml. žákyně (7-9) let 8.-7.kyu Maya Bouška Shotokan karate-do Sokol Slaný CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-9) let 8.-7.kyu Karolína Konopčíková KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) let 8.-7.kyu Eliška Klementová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
4. kata ml. žákyně (7-9) let 8.-7.kyu Markéta Matoulková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-9) let 8.-7.kyu Nikola Levá SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-9) let 8.-7.kyu Daniela-elena Russo Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-9) let 8.-7.kyu Nela Ježková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-9) let 8.-7.kyu Amálie Pallová SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
kata ml. žákyně (10-11)
1. kata ml. žákyně (10-11) Kristýna Keprtová Karate team Bohunice z.s. CZE CZE
2. kata ml. žákyně (10-11) Elen Hojgrová SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Kristýna Vaňhová SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE CZE
4. kata ml. žákyně (10-11) Lucie Melicharová SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) Emma Kavalcová SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE CZE
6. kata ml. žákyně (10-11) Lucie Kellerová KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
6. kata ml. žákyně (10-11) Lucie Kellerová KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
7. kata ml. žákyně (10-11) Nina Kandalíková SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
kata ml. žákyně (10-11) 8.-7. kyu
1. kata ml. žákyně (10-11) 8.-7. kyu Julie Pallová SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
2. kata ml. žákyně (10-11) 8.-7. kyu Barbara Deylová Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) 8.-7. kyu Adina Dolejšková HPZ Karate CZE CZE
4. kata ml. žákyně (10-11) 8.-7. kyu Amélie Bulušková Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) 8.-7. kyu Barbora Pavlíková Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) 8.-7. kyu Nela Skořepová Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
7. kata ml. žákyně (10-11) 8.-7. kyu Karolína Chrapková SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
7. kata ml. žákyně (10-11) 8.-7. kyu Eliška Klementová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
13. kata ml. žákyně (10-11) 8.-7. kyu Johana Foltová Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
13. kata ml. žákyně (10-11) 8.-7. kyu Barbora Schertlerová HPZ Karate CZE CZE
kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu
1. kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu Vojtěch Lužný KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu Zdeněk Romportl SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu Petr Šplíchal SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
4. kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu Tobiáš Hurdálek SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Andrej Svoboda SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Matyáš Konopčík KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Filip Lajtkep Karate ToJo CZE CZE
4. kata st. žáci (12-13) Štěpán Gabriel KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Leonard Ondovčák TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Marcelo-alejandro Portillo-abad SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Jan Jaroš SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Jan Kahl SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Kryštof Kandalík SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Ondřej Sobek SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
13. kata st. žáci (12-13) Filip Beránek KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
13. kata st. žáci (12-13) Dominik Bouda Nagai-Michi o.s. CZE CZE
13. kata st. žáci (12-13) Daniel Brixi SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
13. kata st. žáci (12-13) Denis Hanzlík SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
13. kata st. žáci (12-13) Jakub Holman Karate ToJo CZE CZE
13. kata st. žáci (12-13) David Krám SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
13. kata st. žáci (12-13) Tadeáš Linhart Shotokan karate-do Sokol Slaný CZE CZE
13. kata st. žáci (12-13) Lukáš Vrátný Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
kata st. žákyně (12-13) 8. a 7.kyu
1. kata st. žákyně (12-13) 8. a 7.kyu Kristýna Lukešová Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) 8. a 7.kyu Klára Havlasová Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) 8. a 7.kyu Barbara Deylová Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
4. kata st. žákyně (12-13) 8. a 7.kyu Amélie Bulušková Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) 8. a 7.kyu Ela Abrahamová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) 8. a 7.kyu Johana Foltová Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) 8. a 7.kyu Tereza Kotalová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) 8. a 7.kyu Ema Lapčíková SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) 8. a 7.kyu Tereza Přívozníková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) 8. a 7.kyu Zuzana Šafránková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
13. kata st. žákyně (12-13) 8. a 7.kyu Lenka Beránková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
13. kata st. žákyně (12-13) 8. a 7.kyu Ema Laššová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
13. kata st. žákyně (12-13) 8. a 7.kyu Anna Peřinová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Stella Prátová Karate team Bohunice z.s. CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Natálie Kellerová KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Kristýna Keprtová Karate team Bohunice z.s. CZE CZE
4. kata st. žákyně (12-13) Mia Prátová Karate team Bohunice z.s. CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Natálie Horáková SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Veronika Tomíčková Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Daniela Londýnová Karate team Bohunice z.s. CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Izabela Place Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Zuzana Tomanová Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
13. kata st. žákyně (12-13) Eliška Chaloupková Karate team Bohunice z.s. CZE CZE
13. kata st. žákyně (12-13) Adina Matoulková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Tomáš Slabý KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Josef Dočkal Karate team Bohunice z.s. CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Jiří Jaroš SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
4. kata dorostenci (14-15) Jakub Burián Karate ToJo CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Petr Bartoň SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Matyáš Zalabák SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Rudolf Haviger SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Max Herian Nagai-Michi o.s. CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Štěpán Nilaš KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Kryštof Petržílek SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE CZE
11. kata dorostenci (14-15) Jakub Hanzlík SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
11. kata dorostenci (14-15) Vladimír Nový Sakura Karate-do Žatec z.s. CZE CZE
11. kata dorostenci (14-15) Alexandr Šimák Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
13. kata dorostenci (14-15) Ondra Bang-pham Karate team Bohunice z.s. CZE CZE
13. kata dorostenci (14-15) Filip Beránek KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
13. kata dorostenci (14-15) Dominik Bouda Nagai-Michi o.s. CZE CZE
13. kata dorostenci (14-15) Jakub Dočkal Karate team Bohunice z.s. CZE CZE
13. kata dorostenci (14-15) Adam Hurdálek SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
13. kata dorostenci (14-15) Jan Jaroš SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
13. kata dorostenci (14-15) David Kundrát Karate team Bohunice z.s. CZE CZE
13. kata dorostenci (14-15) Tomáš Matulka Sokol karate Tišnov CZE CZE
13. kata dorostenci (14-15) Robin Moya garcia SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
13. kata dorostenci (14-15) Ngoc-son Pham-cao Shotokan karate-do Sokol Slaný CZE CZE
13. kata dorostenci (14-15) Ondřej Sobek SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
13. kata dorostenci (14-15) Ondřej Tichý Karate team Bohunice z.s. CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Elen Menčíková SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Helena Přechová SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Tereza Sirová HPZ Karate CZE CZE
4. kata dorostenky (14-15) Natálie Štenclová KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Agáta Julinová SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Antonie Lachoutová SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE CZE
7. kata dorostenky (14-15) Eliška Chaloupková Karate team Bohunice z.s. CZE CZE
7. kata dorostenky (14-15) Žaneta Konvalinová Sokol karate Tišnov CZE CZE
7. kata dorostenky (14-15) Valérie Londýnová Karate team Bohunice z.s. CZE CZE
7. kata dorostenky (14-15) Michaela Pokladníková KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
11. kata dorostenky (14-15) Anežka Drahá SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
11. kata dorostenky (14-15) Adina Matoulková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
13. kata dorostenky (14-15) Veronika Dohnalová SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
13. kata dorostenky (14-15) Karin Doležalová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
13. kata dorostenky (14-15) Natálie Kellerová KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
13. kata dorostenky (14-15) Nicole Keprtová Karate team Bohunice z.s. CZE CZE
13. kata dorostenky (14-15) Barbora Křížová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
13. kata dorostenky (14-15) Barbora Kuxová KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
13. kata dorostenky (14-15) Tereza Kůželová Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
13. kata dorostenky (14-15) Barbora Masařová Karate team Bohunice z.s. CZE CZE
13. kata dorostenky (14-15) Stella Prátová Karate team Bohunice z.s. CZE CZE
13. kata dorostenky (14-15) Tereza Rumíšková Karate team Bohunice z.s. CZE CZE
13. kata dorostenky (14-15) Kristýna Suchyňová KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
13. kata dorostenky (14-15) Linh-khánh Tran SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
13. kata dorostenky (14-15) Ester Uberallová SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Lukáš Rajnoch GRYF z.s. CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Adam Proksch HANAKAI z.s. CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Josef Dočkal Karate team Bohunice z.s. CZE CZE
4. kata junioři (16-17) Ondřej Pazdera SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Petr Bartoň SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Vojtěch Rendl SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE CZE
7. kata junioři (16-17) Jiří Jaroš SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
7. kata junioři (16-17) David Kundrát Karate team Bohunice z.s. CZE CZE
7. kata junioři (16-17) Ondřej Tichý Karate team Bohunice z.s. CZE CZE
13. kata junioři (16-17) Ondra Bang-pham Karate team Bohunice z.s. CZE CZE
13. kata junioři (16-17) Jakub Hanzlík SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
13. kata junioři (16-17) Tomáš Jindra HANAKAI z.s. CZE CZE
13. kata junioři (16-17) Tomáš Kužela SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE CZE
13. kata junioři (16-17) Matyáš Zalabák SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Elen Menčíková SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Beata Reguliová Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Tereza Sirová HPZ Karate CZE CZE
4. kata juniorky (16-17) Antonie Lachoutová SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE CZE
5. kata juniorky (16-17) Brigita Bačová SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE CZE
5. kata juniorky (16-17) Žaneta Konvalinová Sokol karate Tišnov CZE CZE
7. kata juniorky (16-17) Vanessa Brandová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
7. kata juniorky (16-17) Anetta Svánovská KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
7. kata juniorky (16-17) Nikol Šídová Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
13. kata juniorky (16-17) Barbora Beránková KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
13. kata juniorky (16-17) Agáta Julinová SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
13. kata juniorky (16-17) Anna Kolářová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
13. kata juniorky (16-17) Michaela Pokladníková KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
kata muži U20
1. kata muži U20 Martin Přech SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE CZE
2. kata muži U20 Lukáš Rajnoch GRYF z.s. CZE CZE
3. kata muži U20 David Herian Nagai-Michi o.s. CZE CZE
4. kata muži U20 Leoš Vedral SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE CZE
5. kata muži U20 Jiří Krejcar SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE CZE
6. kata muži U20 Michal Dvořák SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE CZE
6. kata muži U20 Michal Dvořák SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE CZE
kata ženy U20
1. kata ženy U20 Aneta Zítková SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE CZE
2. kata ženy U20 Michaela Soukupová SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE CZE
3. kata ženy U20 Michaela Kalinová SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE CZE
4. kata ženy U20 Tereza Válková SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
5. kata ženy U20 Anna Kolářová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kata muži
1. kata muži Tomáš Hána HANAKAI z.s. CZE CZE
2. kata muži David Novák SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kata muži Filip Solař SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
4. kata muži Petr Kupčík Karate team Bohunice z.s. CZE CZE
5. kata muži Jiří Boháč SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE CZE
5. kata muži Michal Dvořák SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE CZE
7. kata muži Jiří Hájek Karate klub Odry, z.s. CZE CZE
7. kata muži Jiří Holakovský SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
13. kata muži Lukáš Adam SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE CZE
kata ženy
1. kata ženy Barbora Bukáčková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kata ženy Sabina Křížová Karate team Bohunice z.s. CZE CZE
3. kata ženy Kristína Tesařová SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE CZE
4. kata ženy Michaela Soukupová SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE CZE
5. kata ženy Miroslava Schubertová Karate team Bohunice z.s. CZE CZE
6. kata ženy Božena Pavlasová KARATE SPORT RELAX z.s. CZE CZE
6. kata ženy Božena Pavlasová KARATE SPORT RELAX z.s. CZE CZE
kata Masters muži U50
1. kata Masters muži U50 Jan Rameš Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
2. kata Masters muži U50 Vladimír Herold Shotokan karate-do Sokol Slaný CZE CZE
3. kata Masters muži U50 Jan Klimeš KARATE SPORT RELAX z.s. CZE CZE
4. kata Masters muži U50 Martin Suchyňa KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
5. kata Masters muži U50 Hynek Paštěka SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE CZE
6. kata Masters muži U50 Jiří Ježek SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
6. kata Masters muži U50 Jiří Ježek SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
7. kata Masters muži U50 Roman Trlík Karate klub Odry, z.s. CZE CZE
kata Masters muži U60
1. kata Masters muži U60 Ladislav Mareš TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kata Masters muži U60 Petr Mráček Shotokan karate-do Sokol Slaný CZE CZE
3. kata Masters muži U60 Tomáš Gabriel KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
4. kata Masters muži U60 Martin Suchyňa KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
5. kata Masters muži U60 Jiří Beránek KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
6. kata Masters muži U60 Dušan Lužný KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
6. kata Masters muži U60 Dušan Lužný KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
kata Masters muži 60+
1. kata Masters muži 60+ Miroslav Sobek SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
2. kata Masters muži 60+ Jan Gibas SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE CZE
3. kata Masters muži 60+ Milan Waisr Hei Jo Shin Kai Shotokan Karate-dó Ostrava CZE CZE
4. kata Masters muži 60+ Jan Jurásek Hei Jo Shin Kai Shotokan Karate-dó Ostrava CZE CZE
kata Masters ženy U50
1. kata Masters ženy U50 Květa Ramešová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
2. kata Masters ženy U50 Božena Pavlasová KARATE SPORT RELAX z.s. CZE CZE
3. kata Masters ženy U50 Bohumíra Dohnalová SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
4. kata Masters ženy U50 Iva Nováková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kata Masters ženy U50 Dana Konopčíková KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
6. kata Masters ženy U50 Jana Hamerníková SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE CZE
6. kata Masters ženy U50 Jana Hamerníková SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE CZE
7. kata Masters ženy U50 Jitka Kellerová KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
kata team žáci (7-13)
1. kata team žáci (7-13) SK Karate Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kata team žáci (7-13) SKBU Trutnov CZE CZE
3. kata team žáci (7-13) SK Karate Spartak Hradec Králové CZE CZE
4. kata team žáci (7-13) SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
4. kata team žáci (7-13) SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
4. kata team žáci (7-13) SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
5. kata team žáci (7-13) SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
kata team žákyně (7-13)
1. kata team žákyně (7-13) Karate Team Bohunice CZE CZE
2. kata team žákyně (7-13) SKBU Hostivař CZE CZE
3. kata team žákyně (7-13) SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
kata team žáci + žákyně (7-13)
1. kata team žáci + žákyně (7-13) SK Karate Olomouc CZE CZE
2. kata team žáci + žákyně (7-13) KODOKAI BRNO CZE CZE
2. kata team žáci + žákyně (7-13) KODOKAI BRNO CZE CZE
3. kata team žáci + žákyně (7-13) SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
4. kata team žáci + žákyně (7-13) SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
5. kata team žáci + žákyně (7-13) SK Karate Spartak Hradec Králové CZE CZE
6. kata team žáci + žákyně (7-13) SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
6. kata team žáci + žákyně (7-13) SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
7. kata team žáci + žákyně (7-13) SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
kata team dorostenci + junioři (14-17)
1. kata team dorostenci + junioři (14-17) SK Karate Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kata team dorostenci + junioři (14-17) SK Shotokan Neratovice CZE CZE
3. kata team dorostenci + junioři (14-17) SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
4. kata team dorostenci + junioři (14-17) KODOKAI BRNO CZE CZE
kata team dorostenky + juniorky (14-17)
1. kata team dorostenky + juniorky (14-17) KODOKAI BRNO CZE CZE
2. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Karate Team Bohunice CZE CZE
3. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Karate Team Bohunice CZE CZE
4. kata team dorostenky + juniorky (14-17) KODOKAI BRNO CZE CZE
5. kata team dorostenky + juniorky (14-17) SK Karate Spartak Hradec Králové CZE CZE
kata team junioři + juniorky (14-17)
1. kata team junioři + juniorky (14-17) SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
2. kata team junioři + juniorky (14-17) SK Karate Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kata team junioři + juniorky (14-17) SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
kata team muži
1. kata team muži SK Shotokan Neratovice CZE CZE
2. kata team muži Autoškoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kata team muži SK Karate Spartak Hradec Králové CZE CZE
4. kata team muži SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
kata team ženy
1. kata team ženy SK Shotokan Neratovice CZE CZE
2. kata team ženy SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
kata team muži + ženy
1. kata team muži + ženy Autoškoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kata team muži + ženy KK Odry CZE CZE
3. kata team muži + ženy SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
kata team Masters
1. kata team Masters Autoškoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kata team Masters SK Karate Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kata team Masters KODOKAI BRNO CZE CZE
4. kata team Masters KODOKAI BRNO CZE CZE
5. kata team Masters KODOKAI BRNO CZE CZE
KUMITE
Gohon kumite ml. žactvo 7-9 (do 7.kyu)
1. Gohon kumite ml. žactvo 7-9 (do 7.kyu) Eliška Klementová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. Gohon kumite ml. žactvo 7-9 (do 7.kyu) Tuan-kiet Pham-ngoc Shotokan karate-do Sokol Slaný CZE CZE
3. Gohon kumite ml. žactvo 7-9 (do 7.kyu) Matyáš Lužný KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
3. Gohon kumite ml. žactvo 7-9 (do 7.kyu) Amálie Pallová SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
5. Gohon kumite ml. žactvo 7-9 (do 7.kyu) Maya Bouška Shotokan karate-do Sokol Slaný CZE CZE
5. Gohon kumite ml. žactvo 7-9 (do 7.kyu) Štěpán Kotala SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
7. Gohon kumite ml. žactvo 7-9 (do 7.kyu) Maxim Dzuhan SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
7. Gohon kumite ml. žactvo 7-9 (do 7.kyu) Václav Janda Shotokan karate-do Sokol Slaný CZE CZE
7. Gohon kumite ml. žactvo 7-9 (do 7.kyu) Maxmilián Kočí SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
7. Gohon kumite ml. žactvo 7-9 (do 7.kyu) Bao nam Pham Shotokan karate-do Sokol Slaný CZE CZE
11. Gohon kumite ml. žactvo 7-9 (do 7.kyu) Nela Ježková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
11. Gohon kumite ml. žactvo 7-9 (do 7.kyu) Karolína Konopčíková KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
13. Gohon kumite ml. žactvo 7-9 (do 7.kyu) Denis Arleth SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
13. Gohon kumite ml. žactvo 7-9 (do 7.kyu) Tomáš Ballon SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
13. Gohon kumite ml. žactvo 7-9 (do 7.kyu) Tomáš Fico SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
13. Gohon kumite ml. žactvo 7-9 (do 7.kyu) Teodor Hlaváč SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
13. Gohon kumite ml. žactvo 7-9 (do 7.kyu) Jan Jakubíček Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
13. Gohon kumite ml. žactvo 7-9 (do 7.kyu) Nikola Levá SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
13. Gohon kumite ml. žactvo 7-9 (do 7.kyu) Markéta Matoulková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
13. Gohon kumite ml. žactvo 7-9 (do 7.kyu) Daniela-elena Russo Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
Gohon kumite ml. žactvo (10-11) do 7.kyu
1. Gohon kumite ml. žactvo (10-11) do 7.kyu Štěpán Kotala SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. Gohon kumite ml. žactvo (10-11) do 7.kyu Eliška Klementová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. Gohon kumite ml. žactvo (10-11) do 7.kyu Jakub Exner SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. Gohon kumite ml. žactvo (10-11) do 7.kyu Julie Pallová SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
5. Gohon kumite ml. žactvo (10-11) do 7.kyu Jaromír Košťál SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. Gohon kumite ml. žactvo (10-11) do 7.kyu Nela Skořepová Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
7. Gohon kumite ml. žactvo (10-11) do 7.kyu Serhij Levytskyj SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
7. Gohon kumite ml. žactvo (10-11) do 7.kyu Ivan Privratskiy Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
7. Gohon kumite ml. žactvo (10-11) do 7.kyu Cristiano-alessandro Russo Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
7. Gohon kumite ml. žactvo (10-11) do 7.kyu Filip Vích SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
13. Gohon kumite ml. žactvo (10-11) do 7.kyu Tobiáš Bureš SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
13. Gohon kumite ml. žactvo (10-11) do 7.kyu Tomáš Fiedler SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
13. Gohon kumite ml. žactvo (10-11) do 7.kyu Karolína Chrapková SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
Sanbon kumite ml. žactvo 7-9 (od 6.kyu)
1. Sanbon kumite ml. žactvo 7-9 (od 6.kyu) Nina Kandalíková SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
2. Sanbon kumite ml. žactvo 7-9 (od 6.kyu) Pavel Krám SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
Sanbon kumite ml. žáci 10-11 (od 6.kyu)
1. Sanbon kumite ml. žáci 10-11 (od 6.kyu) Jonáš-kašpar Rosa SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. Sanbon kumite ml. žáci 10-11 (od 6.kyu) Daniel Bui Karate ToJo CZE CZE
3. Sanbon kumite ml. žáci 10-11 (od 6.kyu) Munkh-uchral Kherlenbaatar Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
3. Sanbon kumite ml. žáci 10-11 (od 6.kyu) David Krám SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. Sanbon kumite ml. žáci 10-11 (od 6.kyu) Pavel Krám SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. Sanbon kumite ml. žáci 10-11 (od 6.kyu) Viktor Polok SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
7. Sanbon kumite ml. žáci 10-11 (od 6.kyu) Tobiáš Zalabák SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
Sanbon kumite ml. žákyně 10-11 (od 6.kyu)
1. Sanbon kumite ml. žákyně 10-11 (od 6.kyu) Nina Kandalíková SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
2. Sanbon kumite ml. žákyně 10-11 (od 6.kyu) Lucie Kellerová KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
Sanbon kumite st. žactvo (do 7.kyu)
1. Sanbon kumite st. žactvo (do 7.kyu) Zdeněk Romportl SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. Sanbon kumite st. žactvo (do 7.kyu) Tereza Kotalová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. Sanbon kumite st. žactvo (do 7.kyu) Ela Abrahamová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. Sanbon kumite st. žactvo (do 7.kyu) Vojtěch Lužný KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
5. Sanbon kumite st. žactvo (do 7.kyu) Ema Lapčíková SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
5. Sanbon kumite st. žactvo (do 7.kyu) Anna Peřinová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
Kihon Ippon kumite st. žáci 12-13 (od 6.kyu)
1. Kihon Ippon kumite st. žáci 12-13 (od 6.kyu) Matyáš Konopčík KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
2. Kihon Ippon kumite st. žáci 12-13 (od 6.kyu) Denis Hanzlík SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. Kihon Ippon kumite st. žáci 12-13 (od 6.kyu) Filip Beránek KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
3. Kihon Ippon kumite st. žáci 12-13 (od 6.kyu) Filip Lajtkep Karate ToJo CZE CZE
5. Kihon Ippon kumite st. žáci 12-13 (od 6.kyu) Jakub Holman Karate ToJo CZE CZE
5. Kihon Ippon kumite st. žáci 12-13 (od 6.kyu) Jan Jaroš SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
7. Kihon Ippon kumite st. žáci 12-13 (od 6.kyu) Kryštof Kandalík SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
7. Kihon Ippon kumite st. žáci 12-13 (od 6.kyu) David Krám SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
7. Kihon Ippon kumite st. žáci 12-13 (od 6.kyu) Tadeáš Linhart Shotokan karate-do Sokol Slaný CZE CZE
13. Kihon Ippon kumite st. žáci 12-13 (od 6.kyu) Dominik Bouda Nagai-Michi o.s. CZE CZE
13. Kihon Ippon kumite st. žáci 12-13 (od 6.kyu) Daniel Bui Karate ToJo CZE CZE
13. Kihon Ippon kumite st. žáci 12-13 (od 6.kyu) Jan Kahl SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
13. Kihon Ippon kumite st. žáci 12-13 (od 6.kyu) Leonard Ondovčák TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE CZE
13. Kihon Ippon kumite st. žáci 12-13 (od 6.kyu) Marcelo-alejandro Portillo-abad SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
Kihon Ippon kumite st. žákyně 12-13 (od 6.kyu)
1. Kihon Ippon kumite st. žákyně 12-13 (od 6.kyu) Adina Matoulková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. Kihon Ippon kumite st. žákyně 12-13 (od 6.kyu) Natálie Kellerová KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
Kihon Ippon kumite dorostenci
1. Kihon Ippon kumite dorostenci Tomáš Slabý KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
2. Kihon Ippon kumite dorostenci Rudolf Haviger SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. Kihon Ippon kumite dorostenci Štěpán Nilaš KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
3. Kihon Ippon kumite dorostenci Vladimír Nový Sakura Karate-do Žatec z.s. CZE CZE
5. Kihon Ippon kumite dorostenci Max Herian Nagai-Michi o.s. CZE CZE
5. Kihon Ippon kumite dorostenci Ngoc-son Pham-cao Shotokan karate-do Sokol Slaný CZE CZE
7. Kihon Ippon kumite dorostenci Dominik Bouda Nagai-Michi o.s. CZE CZE
7. Kihon Ippon kumite dorostenci Jakub Hanzlík SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
7. Kihon Ippon kumite dorostenci Matyáš Zalabák SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
13. Kihon Ippon kumite dorostenci Filip Beránek KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
13. Kihon Ippon kumite dorostenci Jan Jaroš SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
13. Kihon Ippon kumite dorostenci Jiří Jaroš SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
13. Kihon Ippon kumite dorostenci Robin Moya garcia SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
Kihon Ippon kumite dorostenky
1. Kihon Ippon kumite dorostenky Adina Matoulková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. Kihon Ippon kumite dorostenky Anežka Drahá SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. Kihon Ippon kumite dorostenky Karin Doležalová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. Kihon Ippon kumite dorostenky Linh-khánh Tran SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
5. Kihon Ippon kumite dorostenky Kristýna Suchyňová KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
5. Kihon Ippon kumite dorostenky Natálie Štenclová KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
7. Kihon Ippon kumite dorostenky Natálie Kellerová KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
7. Kihon Ippon kumite dorostenky Barbora Kuxová KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
Džiu Ippon kumite junioři
1. Džiu Ippon kumite junioři Lukáš Rajnoch GRYF z.s. CZE CZE
2. Džiu Ippon kumite junioři Jiří Jaroš SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. Džiu Ippon kumite junioři Jakub Hanzlík SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. Džiu Ippon kumite junioři Matyáš Zalabák SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
Džiu Ippon kumite juniorky
1. Džiu Ippon kumite juniorky Anna Kolářová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. Džiu Ippon kumite juniorky Michaela Pokladníková KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
3. Džiu Ippon kumite juniorky Anetta Svánovská KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
Džiu Ippon kumite muži U20
1. Džiu Ippon kumite muži U20 David Herian Nagai-Michi o.s. CZE CZE
2. Džiu Ippon kumite muži U20 Lukáš Rajnoch GRYF z.s. CZE CZE
Džiu Ippon kumite ženy U20
1. Džiu Ippon kumite ženy U20 Anna Kolářová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite ml. žáci (7-9) -30kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -30kg Renat Tokariev TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -35kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Munkh-uchral Kherlenbaatar Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Jonáš-kašpar Rosa SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Rostislav Srbek HPZ Karate CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Tobiáš Zalabák SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) +35kg
1. kumite ml. žáci (10-11) +35kg Jaroslav Olejník SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) +35kg Viktor Polok SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +35kg Max Menčík SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
kumite ml. žákyně (7-9) -30kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Nina Kandalíková SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
kumite ml. žákyně (7-9) +30kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Lucie Melicharová SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) -35kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Elen Hojgrová SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Kristýna Keprtová Karate team Bohunice z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Nina Kandalíková SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) +35kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Kristýna Vaňhová SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Sára Vrzalová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Emma Kavalcová SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Lucie Kellerová KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
kumite st. žáci -50kg
1. kumite st. žáci -50kg Jan Jaroš SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite st. žáci -50kg Denis Hanzlík SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -50kg Daniel Brixi SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -50kg Jaroslav Olejník SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
kumite st. žáci +50kg
1. kumite st. žáci +50kg Andrej Svoboda SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
2. kumite st. žáci +50kg Ondřej Sobek SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
3. kumite st. žáci +50kg Kryštof Kandalík SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
3. kumite st. žáci +50kg Marcelo-alejandro Portillo-abad SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite st. žákyně -45kg
1. kumite st. žákyně -45kg Vendula Klimešová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite st. žákyně -45kg Daniela Londýnová Karate team Bohunice z.s. CZE CZE
3. kumite st. žákyně -45kg Natálie Horáková SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
3. kumite st. žákyně -45kg Zuzana Tomanová Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
kumite st. žákyně +45kg
1. kumite st. žákyně +45kg Adina Matoulková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite st. žákyně +45kg Natálie Kellerová KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
3. kumite st. žákyně +45kg Valerie Kuchařová Karate team Bohunice z.s. CZE CZE
3. kumite st. žákyně +45kg Veronika Tomíčková Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
5. kumite st. žákyně +45kg Eliška Chaloupková Karate team Bohunice z.s. CZE CZE
5. kumite st. žákyně +45kg Mia Prátová Karate team Bohunice z.s. CZE CZE
7. kumite st. žákyně +45kg Vanesa Blažková Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
7. kumite st. žákyně +45kg Sofie Kubínová HPZ Karate CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -60kg
1. kumite dorostenci (14-15) -60kg Petr Bartoň SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -60kg Kryštof Petržílek SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -60kg Jan Jaroš SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -60kg Matěj Rovenský SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -60kg Jiří Jaroš SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -60kg Vincent Van-der-linden TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +60kg
1. kumite dorostenci (14-15) +60kg Jakub Dočkal Karate team Bohunice z.s. CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) +60kg Josef Dočkal Karate team Bohunice z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +60kg Jakub Hanzlík SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +60kg David Kundrát Karate team Bohunice z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) +60kg Ondra Bang-pham Karate team Bohunice z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) +60kg Erik Kubíni MASADA Praha CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) +60kg Tomáš Slabý KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) +60kg Ondřej Tichý Karate team Bohunice z.s. CZE CZE
13. kumite dorostenci (14-15) +60kg Tomáš Matulka Sokol karate Tišnov CZE CZE
13. kumite dorostenci (14-15) +60kg Ondřej Sobek SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -55kg
1. kumite dorostenky (14-15) -55kg Barbora Masařová Karate team Bohunice z.s. CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -55kg Elen Menčíková SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -55kg Eliška Chaloupková Karate team Bohunice z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -55kg Natálie Kellerová KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -55kg Veronika Dohnalová SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -55kg Valerie Kuchařová Karate team Bohunice z.s. CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) +55kg
1. kumite dorostenky (14-15) +55kg Adéla Znamenáčková KARATE SPORT RELAX z.s. CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) +55kg Adéla Blažková Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +55kg Valérie Londýnová Karate team Bohunice z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +55kg Ester Uberallová SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +55kg Antonie Lachoutová SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +55kg Michaela Pokladníková KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
7. kumite dorostenky (14-15) +55kg Adina Matoulková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
7. kumite dorostenky (14-15) +55kg Natálie Pokorná KARATE SPORT RELAX z.s. CZE CZE
kumite junioři (16-17) -65kg
1. kumite junioři (16-17) -65kg Marek Šedivý SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -65kg Vojtěch Vašák Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -65kg Tomáš Jindra HANAKAI z.s. CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -65kg Tomáš Kužela SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -65kg Petr Bartoň SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE CZE
kumite junioři (16-17) +65kg
1. kumite junioři (16-17) +65kg Leoš Vedral SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) +65kg Adam Proksch HANAKAI z.s. CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +65kg Ondřej Pazdera SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +65kg Vojtěch Rendl SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) +65kg Ondra Bang-pham Karate team Bohunice z.s. CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) +65kg Jakub Hanzlík SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
7. kumite junioři (16-17) +65kg Josef Dočkal Karate team Bohunice z.s. CZE CZE
7. kumite junioři (16-17) +65kg Jan Stolár SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -55kg
1. kumite juniorky (16-17) -55kg Nikol Šídová Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -55kg Lucie Musilová SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -55kg Anna Kolářová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite juniorky (16-17) +55kg
1. kumite juniorky (16-17) +55kg Adéla Znamenáčková KARATE SPORT RELAX z.s. CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) +55kg Beata Reguliová Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) +55kg Anetta Svánovská KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) +55kg Eliška Štarmannová SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
5. kumite juniorky (16-17) +55kg Karolína Marková HPZ Karate CZE CZE
kumite muži U20 -70kg
1. kumite muži U20 -70kg Jiří Krejcar SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE CZE
2. kumite muži U20 -70kg Michal Dvořák SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE CZE
kumite muži U20 +70kg
1. kumite muži U20 +70kg Leoš Vedral SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE CZE
2. kumite muži U20 +70kg František Manžel SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE CZE
kumite ženy U20 -60kg
1. kumite ženy U20 -60kg Aneta Zítková SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE CZE
2. kumite ženy U20 -60kg Nikol Šídová Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
3. kumite ženy U20 -60kg Brigita Bačová SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE CZE
3. kumite ženy U20 -60kg Michaela Kalinová SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE CZE
kumite ženy U20 +60kg
1. kumite ženy U20 +60kg Magdalena Žůček SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE CZE
2. kumite ženy U20 +60kg Michaela Soukupová SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE CZE
3. kumite ženy U20 +60kg Barbora Kratochvílová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite ženy U20 +60kg Tereza Válková SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
kumite muži -65kg
1. kumite muži -65kg Vojtěch Vašák Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite muži -65kg Marek Šedivý SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
kumite muži -75kg
1. kumite muži -75kg Martin Hána HANAKAI z.s. CZE CZE
2. kumite muži -75kg David Novák SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite muži -75kg Michal Dvořák SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE CZE
kumite muži +75kg
1. kumite muži +75kg Tomáš Pleva Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite muži +75kg Jiří Hájek Karate klub Odry, z.s. CZE CZE
3. kumite muži +75kg Jiří Boháč SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE CZE
3. kumite muži +75kg Matyáš Soukup SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE CZE
5. kumite muži +75kg Václav Chaloupka Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
kumite ženy -60kg
1. kumite ženy -60kg Kristína Tesařová SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE CZE
2. kumite ženy -60kg Nikola Křišťanová Sakura Karate-do Žatec z.s. CZE CZE
kumite ženy +60kg
1. kumite ženy +60kg Barbora Bukáčková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite ženy +60kg Magdalena Žůček SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE CZE
3. kumite ženy +60kg Ludmila Nentwich (Pavlíková) TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite ženy +60kg Victoria Wachowska SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
5. kumite ženy +60kg Miroslava Schubertová Karate team Bohunice z.s. CZE CZE
kumite Masters muži U50
1. kumite Masters muži U50 Jan Klimeš KARATE SPORT RELAX z.s. CZE CZE
2. kumite Masters muži U50 Vladimír Herold Shotokan karate-do Sokol Slaný CZE CZE
3. kumite Masters muži U50 Zdeněk Kratochvíl Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite Masters muži U50 Hynek Paštěka SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE CZE
kumite Masters ženy U50
1. kumite Masters ženy U50 Květa Ramešová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
2. kumite Masters ženy U50 Bohumíra Dohnalová SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
3. kumite Masters ženy U50 Jana Hamerníková SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE CZE
3. kumite Masters ženy U50 Iva Nováková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite team dorostenci (14-15)
2. kumite team dorostenci (14-15) Karate Team Bohunice CZE CZE
3. kumite team dorostenci (14-15) SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
kumite team dorostenky (14-15)
1. kumite team dorostenky (14-15) Sport Relax CZE CZE
2. kumite team dorostenky (14-15) KODOKAI BRNO CZE CZE
3. kumite team dorostenky (14-15) Karate Team Bohunice CZE CZE
kumite team junioři (16-17)
1. kumite team junioři (16-17) SK Shotokan Neratovice CZE CZE
2. kumite team junioři (16-17) Karate Team Bohunice CZE CZE
3. kumite team junioři (16-17) SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
kumite team juniorky (16-17)
1. kumite team juniorky (16-17) KK Lichnice CZE CZE
2. kumite team juniorky (16-17) Sport Relax CZE CZE
3. kumite team juniorky (16-17) KODOKAI BRNO CZE CZE
kumite team muži
1. kumite team muži KK Lichnice CZE CZE
1. kumite team muži KK Lichnice CZE CZE
2. kumite team muži KK Odry CZE CZE
3. kumite team muži SK Shotokan Neratovice CZE CZE
kumite team ženy
1. kumite team ženy SK Shotokan Neratovice CZE CZE
2. kumite team ženy SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
kumite team Masters muži
1. kumite team Masters muži Shotokan Karate-do Sokol Slaný CZE CZE
Kata ženy masters U60
1. Kata ženy masters U60 Iva Nováková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
Kumite muži masters U60
1. Kumite muži masters U60 Petr Mráček Shotokan karate-do Sokol Slaný CZE CZE
2. Kumite muži masters U60 Tomáš Gabriel KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
3. Kumite muži masters U60 Jan Jurásek Hei Jo Shin Kai Shotokan Karate-dó Ostrava CZE CZE
kumite Masters muži 60+
1. kumite Masters muži 60+ Jan Jurásek Hei Jo Shin Kai Shotokan Karate-dó Ostrava CZE CZE
2. kumite Masters muži 60+ Milan Waisr Hei Jo Shin Kai Shotokan Karate-dó Ostrava CZE CZE
3. kumite Masters muži 60+ Elemír Kubíni MASADA Praha CZE CZE
Kumite ženy masters U60
1. Kumite ženy masters U60 Iva Nováková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
Mistrovství ČR SKIF 2021 05.09.2021
Mistrovství ČR SKIF 2020 13.09.2020
Mistrovství ČR SKIF 2019 28.04.2019
Mistrovství ČR SKIF 2018 17.06.2018
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk