KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Májový pohár nadějí 2011 - 21.05.2011

Město Lovosice
Stát Česká republika
Pořadatel SKR SU Ústí n/L
Registrovaných jednotlivců 160
Kluby na medailových pozicích 20
Státy na medailových pozicích 1
Hodnocení 12-8-4


Ohodnocení kvality turnaje:
45.45%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 11x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci do 8 let 8.kyu
1. kata ml. žáci do 8 let 8.kyu Daniel Brejcha SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
2. kata ml. žáci do 8 let 8.kyu Dominik Kučera SKC Louny CZE CZE
3. kata ml. žáci do 8 let 8.kyu David Soběslavský SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kata ml. žáci do 8 let 8.kyu Kristián Vojtáš SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
kata ml. žáci do 10 let 8.kyu
1. kata ml. žáci do 10 let 8.kyu Patrik Tran SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kata ml. žáci do 10 let 8.kyu Radim Navarra Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata ml. žáci do 10 let 8.kyu Dominik Marták Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata ml. žáci do 10 let 8.kyu Michal Olah Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kata ml. žáci do 10 let 7.kyu
1. kata ml. žáci do 10 let 7.kyu Jan Le SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
2. kata ml. žáci do 10 let 7.kyu Danh Manh Nguyen Sport Relax CZE CZE
3. kata ml. žáci do 10 let 7.kyu Marek Böhme Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
3. kata ml. žáci do 10 let 7.kyu Jakub Krákora TARGET SPORT MILOVICE CZE CZE
kata ml. žákyně do 8 let 8.kyu
1. kata ml. žákyně do 8 let 8.kyu Denisa Brejchová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
2. kata ml. žákyně do 8 let 8.kyu Magdalena Laura Husáková SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kata ml. žákyně do 8 let 8.kyu Aneta Hurbanová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kata ml. žákyně do 8 let 8.kyu Eliška Pavlů Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kata ml. žákyně do 10 let 7.kyu
1. kata ml. žákyně do 10 let 7.kyu Hana Endlerová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kata ml. žákyně do 10 let 7.kyu Adéla Kučerová SKC Louny CZE CZE
3. kata ml. žákyně do 10 let 7.kyu Aneta Ševčenková TARGET SPORT MILOVICE CZE CZE
3. kata ml. žákyně do 10 let 7.kyu Eva Vyskočilová TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kata ml. žákyně do 10 let 8.kyu
1. kata ml. žákyně do 10 let 8.kyu Veronika Sasová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
2. kata ml. žákyně do 10 let 8.kyu Klára Esserová TARGET SPORT MILOVICE CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) André Mašek SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Kristián Hnízdil SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Matěj Škultéty SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Daniel Vorlický SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Elisabeth Hypiusová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Štěpánka Puchernová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Natálie Soprová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Adéla Šírlová Sport Relax CZE CZE
kata st. žáci do 14 let 7.kyu
1. kata st. žáci do 14 let 7.kyu David Le SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
2. kata st. žáci do 14 let 7.kyu Bohumír Válek SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kata st. žáci do 14 let 7.kyu Miloš Holub SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kata st. žáci do 14 let 7.kyu Erik Stojka TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kata st. žáci do 14 let 8.kyu
1. kata st. žáci do 14 let 8.kyu Petr Mikula SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
2. kata st. žáci do 14 let 8.kyu David Hoskovec SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kata st. žákyně do 14 let 7.kyu
1. kata st. žákyně do 14 let 7.kyu Karolína Nývltová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kata st. žákyně do 14 let 7.kyu Nikola Prosová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kata st. žákyně do 14 let 7.kyu Petra Pavlů Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata st. žákyně do 14 let 7.kyu Natálie Slováková Sport Relax CZE CZE
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Lukáš Vik USK Slavia Liberec CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Matěj Bláha Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Petr Marschall SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Tereza Mikudová SK Tommi Praha CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Eliška Žubretovská Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Veronika Halodová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Eliška Kváčová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Adam Pešek Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Jan Boháč Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Alena Platilová SK Tommi Praha CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Pavla Čížková KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Zuzana Platilová SK Tommi Praha CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Šárka Remerová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci -35kg
1. kumite ml. žáci -35kg Michal Zemek Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
2. kumite ml. žáci -35kg Matěj Štěpán SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg Kristián Hnízdil SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg František Chudoba SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kumite ml. žáci -45kg
1. kumite ml. žáci -45kg Andrej Žigunov Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
2. kumite ml. žáci -45kg André Mašek SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci -45kg David Vítovec KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE CZE
3. kumite ml. žáci -45kg Daniel Vorlický SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kumite st. žáci -45kg
1. kumite st. žáci -45kg Marek Lettl SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite st. žáci -45kg Matěj Škultéty SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Jan Bulíř TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Martin Šváb TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kumite st. žáci -55kg
1. kumite st. žáci -55kg Martin Kovařík TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kumite st. žáci +55kg
1. kumite st. žáci +55kg Pavel Davídek Schick Ryu Praha CZE CZE
2. kumite st. žáci +55kg Patrik Vébr SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Lucie Poloprudská Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
2. kumite st. žákyně -50kg Natálie Soprová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Caitlynn Bohuslávková Schick Ryu Praha CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -52kg
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg Daniel Hercík Schick Ryu Praha CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Stanislav Privitzer Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -57kg
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Jakub Hertl TJ Karate Praha CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Petr Thieme SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Tomáš Hanek Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Marek Zrzavecký Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Marek Nemejta SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -70kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Ota Andörfer Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg Tomáš Henzl Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Petr Marschall SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg Lukáš Druga Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -47kg
1. kumite dorostenky (14-15) -47kg Olga Bílkovská Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -47kg Kristýna Pokrupová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -54kg
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Tereza Obermajerová Schick Ryu Praha CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Kamila Mandíková Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Veronika Halodová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Eliška Žubretovská Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kumite junioři (16-17) -61kg
1. kumite junioři (16-17) -61kg Vladislav Kis SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kumite junioři (16-17) -68kg
1. kumite junioři (16-17) -68kg Jan Boháč Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
kumite junioři (16-17) -76kg
1. kumite junioři (16-17) -76kg Václav Tereščuk Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -76kg Václav Fait TJ Karate Praha CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Oliver Peknik KK Stará Turá SVK SVK
3. kumite junioři (16-17) -76kg Patrik Zeman SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kumite junioři (16-17) +76kg
1. kumite junioři (16-17) +76kg Jakub Stuchlík KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -53kg
1. kumite juniorky (16-17) -53kg Adéla Lehečková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -59kg
1. kumite juniorky (16-17) -59kg Šárka Remerová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
SKIF Open 2018 30.09.2018
Pohár nadějí 2015 11.04.2015
Bohemia Open 4 Kids 2014 14.09.2014
Pohár nadějí 2014 12.04.2014
Velká cena Trutnova 2014 11.01.2014
Velká cena Trutnova 2013 27.01.2013
Generali Cup 2012 24.11.2012
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk