KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Krokoyama Cup 2010 - 10.04.2010

Město Koblenz
Stát Německo
Kluby na medailových pozicích 47
Státy na medailových pozicích 8
Hodnocení 36-24-12-6-3


Ohodnocení kvality turnaje:
65.85%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 41x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Daniele Nurra TV Jahn Rheine GER GER
2. kata dorostenci (14-15) Laurenz Berner Bayerischer Karate Bund GER GER
3. kata dorostenci (14-15) Dominik Becker TuS St. Arnold GER GER
3. kata dorostenci (14-15) Lucas Maurer TuS St. Arnold GER GER
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Laura Höger KV Baden Württemberg GER GER
2. kata dorostenky (14-15) Valérie Will Švýcarsko SUI SUI
3. kata dorostenky (14-15) Erika Ginger Německo GER GER
3. kata dorostenky (14-15) Melinda Mark Švýcarsko SUI SUI
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Yvan Rodriguez Merino Federation Francophone BEL BEL
2. kata junioři (16-17) Felix Leicher KC Sennestadt 1970 GER GER
3. kata junioři (16-17) Luca Bernasconi Švýcarsko SUI SUI
3. kata junioři (16-17) Karel Imríšek Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Barbora Ďurovcová Rapid Bratislava SVK SVK
2. kata juniorky (16-17) Basak Yilmaz Berliner Karate Verband GER GER
3. kata juniorky (16-17) Constantina Daramelas Federation Francophone BEL BEL
3. kata juniorky (16-17) Carolin Schmitt Budokan Kaiserslautern GER GER
kata muži U21
1. kata muži U21 Jakub Debrecenyi VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
2. kata muži U21 Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kata muži U21 Bryan Antony KC Walferdange LUX LUX
3. kata muži U21 Philip Jüttner KV Baden Württemberg GER GER
kata ženy U21
1. kata ženy U21 Nathalie Sousa Sportschool Raymond Snel NED NED
2. kata ženy U21 Anna Müller KV Rheinland Pfalz GER GER
3. kata ženy U21 Fabienne Dyroff Hessischer Fachverband Karate GER GER
3. kata ženy U21 Sarah Hertwig KV Baden Württemberg GER GER
KUMITE
kumite dorostenci (14-15) -45kg
1. kumite dorostenci (14-15) -45kg Patrick Schönrich KV Niedersachsen GER GER
2. kumite dorostenci (14-15) -45kg Tom Bössel Německo GER GER
3. kumite dorostenci (14-15) -45kg Kevin Fard Německo GER GER
3. kumite dorostenci (14-15) -45kg Valentin Fuchs KV Baden Württemberg GER GER
kumite dorostenci (14-15) -52kg
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Denis Laschitzky Německo GER GER
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg Elvis Gumann Herkules 01 Kassel GER GER
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Franz-Martin Kolb KV Sachsen - Anhalt GER GER
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Julien Van Schil Lucembursko LUX LUX
kumite dorostenci (14-15) -57kg
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Lukas Siebel Německo GER GER
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Tohan Öztürk Německo GER GER
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Elvin Korac Stichting Budo Kai Sei NED NED
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Philipp Tepel Německo GER GER
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Heinrich Wagner Bayerischer Karate Bund GER GER
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg Vincent Böneke Berliner Karate Verband GER GER
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Nick Gerrese Nizozemsko NED NED
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Felix Peschau KV Baden Württemberg GER GER
kumite dorostenci (14-15) -70kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Benjamin Kerber Německo GER GER
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg Ludwig Schwerdt Německo GER GER
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Nikolai Petrik Německo GER GER
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Rik Schaap Nizozemsko NED NED
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg Umar Welt SGS Karlsruhe GER GER
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg Hakiem Leeflang Unity 99 Rotterdam NED NED
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Pascal Marten Bayerischer Karate Bund GER GER
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Benedikt Wagner KV Rheinland Pfalz GER GER
kumite dorostenky (14-15) -47kg
1. kumite dorostenky (14-15) -47kg Yanaika Kuyper Nizozemsko NED NED
2. kumite dorostenky (14-15) -47kg Hanna Jugo Nizozemsko NED NED
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Vanessa Bitz Německo GER GER
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Kuljinder Pardeshi Německo GER GER
kumite dorostenky (14-15) -54kg
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Lisa van de Kamp Nizozemsko NED NED
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Kaylee Zwakhalen Nizozemsko NED NED
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Illiana Bartolotta Švýcarsko SUI SUI
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Lindsey Leynen Vlaams Karate Federation Unistyl BEL BEL
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Katharina Kemmet Oberberg Karate Gummersbach GER GER
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Michelle Kunst Nizozemsko NED NED
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Annalena Steidle Bayerischer Karate Bund GER GER
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Alina Underberg Německo GER GER
kumite junioři (16-17) -55kg
1. kumite junioři (16-17) -55kg Dennis Schewtschenko Oberberg Karate Gummersbach GER GER
2. kumite junioři (16-17) -55kg Manuel Ettmüller KV Rheinland Pfalz GER GER
3. kumite junioři (16-17) -55kg Yassine El Alili Federation Francophone BEL BEL
3. kumite junioři (16-17) -55kg Tobias Lorenz KV Brandenburg GER GER
kumite junioři (16-17) -61kg
1. kumite junioři (16-17) -61kg Mustafa Astitou Federation Francophone BEL BEL
2. kumite junioři (16-17) -61kg Lukáš Vigário Rapid Bratislava SVK SVK
3. kumite junioři (16-17) -61kg Yassine El Attar van Hellemond Sport NED NED
3. kumite junioři (16-17) -61kg Lesley Zut Nizozemsko NED NED
kumite junioři (16-17) -68kg
1. kumite junioři (16-17) -68kg Mirek Šulda TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -68kg Nicolas Magrini Lucembursko LUX LUX
3. kumite junioři (16-17) -68kg Soufiane Elmessaoudi Federation Francophone BEL BEL
3. kumite junioři (16-17) -68kg Almedin Hamdiu Švýcarsko SUI SUI
kumite junioři (16-17) -76kg
1. kumite junioři (16-17) -76kg Giordy Nortan Nizozemsko NED NED
2. kumite junioři (16-17) -76kg Daniel Saar Saarländischer KV GER GER
3. kumite junioři (16-17) -76kg Ozan Arslan Nizozemsko NED NED
3. kumite junioři (16-17) -76kg Joris Drachman Nizozemsko NED NED
kumite junioři (16-17) +76kg
1. kumite junioři (16-17) +76kg Jonathan Mulolo Federation Francophone BEL BEL
2. kumite junioři (16-17) +76kg Marcel Möller KV Baden Württemberg GER GER
3. kumite junioři (16-17) +76kg Alex Creemers Nizozemsko NED NED
3. kumite junioři (16-17) +76kg Artur Hanser Budokan Bochum GER GER
kumite junioři (16-17) BRH
1. kumite junioři (16-17) BRH Artur Hanser Budokan Bochum GER GER
2. kumite junioři (16-17) BRH Giordy Nortan Nizozemsko NED NED
3. kumite junioři (16-17) BRH Svjatoslow Prokop KV Baden Württemberg GER GER
3. kumite junioři (16-17) BRH Alexander Schmitt Bayerischer Karate Bund GER GER
kumite juniorky (16-17) -48kg
1. kumite juniorky (16-17) -48kg Jennifer Warling Lucembursko LUX LUX
2. kumite juniorky (16-17) -48kg Isra Ou-Aissa Nizozemsko NED NED
3. kumite juniorky (16-17) -48kg Lien Joris Vlaamse Karate Federatie BEL BEL
3. kumite juniorky (16-17) -48kg Nadia Otten Federation Francophone BEL BEL
kumite juniorky (16-17) -53kg
1. kumite juniorky (16-17) -53kg Kimberly Van Harten Nizozemsko NED NED
2. kumite juniorky (16-17) -53kg Isabella Raffa KV Baden Württemberg GER GER
3. kumite juniorky (16-17) -53kg Jorina Bianchetti Švýcarsko SUI SUI
3. kumite juniorky (16-17) -53kg Sarah Debus KV Rheinland Pfalz GER GER
kumite juniorky (16-17) -59kg
1. kumite juniorky (16-17) -59kg Katharina Maichle Německo GER GER
2. kumite juniorky (16-17) -59kg Lis Dostert Lucembursko LUX LUX
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Liz Hary Lucembursko LUX LUX
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Sherilyn Wold Nizozemsko NED NED
kumite juniorky (16-17) +59kg
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Lena Ribguth Německo GER GER
2. kumite juniorky (16-17) +59kg Laura Pradelli Federation Francophone BEL BEL
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Lara Bernstorf KV Baden Württemberg GER GER
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Katja Kormann Seishinkai Jena GER GER
kumite juniorky (16-17) BRH
1. kumite juniorky (16-17) BRH Lis Dostert Lucembursko LUX LUX
2. kumite juniorky (16-17) BRH Lena Ribguth Německo GER GER
3. kumite juniorky (16-17) BRH Dorothea Emer KV Baden Württemberg GER GER
3. kumite juniorky (16-17) BRH Aylin Steinbauer KV Baden Württemberg GER GER
kumite muži U21 -68kg
1. kumite muži U21 -68kg Ricardo Giegler Berliner Karate Verband GER GER
2. kumite muži U21 -68kg Christoph Genau Bushido Waltershausen GER GER
3. kumite muži U21 -68kg Kim Alexander Behrendt KV Schleswig-Holstein GER GER
3. kumite muži U21 -68kg Jacob Haverhoek Karate Mossel-Boot Zwolle NED NED
kumite muži U21 -78kg
1. kumite muži U21 -78kg Andreas Bitner Herkules 01 Kassel GER GER
2. kumite muži U21 -78kg Yunis Nassar Berliner Karate Verband GER GER
3. kumite muži U21 -78kg Xavier Köhlen Nizozemsko NED NED
3. kumite muži U21 -78kg Buyantogtokh Sharkhuukhen Berliner Karate Verband GER GER
kumite muži U21 +78kg
1. kumite muži U21 +78kg Kadircan Kaya Taiko Dojo e.V. Oberhausen GER GER
2. kumite muži U21 +78kg Tim Koenemann RuhrDojo Essen GER GER
3. kumite muži U21 +78kg Marcel Müller KV Rheinland Pfalz GER GER
3. kumite muži U21 +78kg Hannes Schmidt KD Weilburg GER GER
kumite muži U21 BRH
1. kumite muži U21 BRH Xavier Köhlen Nizozemsko NED NED
2. kumite muži U21 BRH Yunis Nassar Berliner Karate Verband GER GER
3. kumite muži U21 BRH Michael Burke Kaizen Central ENG ENG
3. kumite muži U21 BRH Marcel Müller KV Rheinland Pfalz GER GER
kumite ženy U21 -53kg
1. kumite ženy U21 -53kg Ornella Nezi Lucembursko LUX LUX
2. kumite ženy U21 -53kg Wallery Dankert JJKZ Heidelberg GER GER
3. kumite ženy U21 -53kg Sandy Hoffmann KV Sachsen - Anhalt GER GER
3. kumite ženy U21 -53kg Larissa Mackert KV Baden Württemberg GER GER
kumite ženy U21 -60kg
1. kumite ženy U21 -60kg Eva Zwaneveld Nizozemsko NED NED
2. kumite ženy U21 -60kg Luana Debatty Federation Francophone BEL BEL
3. kumite ženy U21 -60kg Sarah Maligieri Federation Francophone BEL BEL
3. kumite ženy U21 -60kg Anna Wirbel Saarländischer KV GER GER
kumite ženy U21 +60kg
1. kumite ženy U21 +60kg Vallerie Op Den Camp Karate Club Alken NED NED
2. kumite ženy U21 +60kg Sharon Van Gent Nizozemsko NED NED
3. kumite ženy U21 +60kg Elisa Uitzetter Karate Do Smaal NED NED
3. kumite ženy U21 +60kg Esther van Schaik Nizozemsko NED NED
kumite ženy U21 BRH
1. kumite ženy U21 BRH Ornella Nezi Lucembursko LUX LUX
2. kumite ženy U21 BRH Suzan Yilmaz Hara Köln GER GER
3. kumite ženy U21 BRH Louise Oldeman Choku Gym Zaandam NED NED
3. kumite ženy U21 BRH Esther van Schaik Nizozemsko NED NED

Související turnaje:

Turnaj Datum
Grand Prix Ostrava 2018 03.11.2018-04.11.2018
Grand Prix Hradec Králové 2018 28.04.2018-29.04.2018
Grand Prix Ústí n/L 2018 21.04.2018
Grand Prix Ostrava 2017 04.11.2017
Grand Prix Ústí n/L 2017 29.04.2017
Grand Prix Ostrava 2016 05.11.2016
Grand Prix Ostrava 2015 31.10.2015-01.11.2015
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk