KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Karate Lions Cup 2016 - 30.10.2016

Město Pardubice
Stát Česká republika
Pořadatel Karate Lions Pardubice
Kluby na medailových pozicích 34
Státy na medailových pozicích 3
Hodnocení 24-16-8-4-2


Ohodnocení kvality turnaje:
52.17%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 23x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-9)
1. kata ml. žáci (7-9) Lukáš Dobrozemský Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-9) Filip Ondráček Karate Lions Pardubice CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Sebastian Noštinský Hakuba Karate Ostrava CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Sebastián Smetana Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-9) Dominik Ernest ŠSK Karate Karviná CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-9) Moshe Harries Karate Vision Praha CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-9) Daniel Dočkálek Hakuba Karate Ostrava CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-9) Jan Tománek Sokol Sadská CZE CZE
kata ml. žáci -10 let 8.-7.kyu
1. kata ml. žáci -10 let 8.-7.kyu Sebastian Noštinský Hakuba Karate Ostrava CZE CZE
2. kata ml. žáci -10 let 8.-7.kyu Jakub Hasan Sokol Sadská CZE CZE
3. kata ml. žáci -10 let 8.-7.kyu Daniel Dočkálek Hakuba Karate Ostrava CZE CZE
3. kata ml. žáci -10 let 8.-7.kyu Jan Kopsa Sokol Sadská CZE CZE
5. kata ml. žáci -10 let 8.-7.kyu Jan Duna GRYF Liberec CZE CZE
5. kata ml. žáci -10 let 8.-7.kyu Sebastián Smetana Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE CZE
7. kata ml. žáci -10 let 8.-7.kyu Filip Hemerka Karate Lions Pardubice CZE CZE
7. kata ml. žáci -10 let 8.-7.kyu Antonín Chudoba GRYF Liberec CZE CZE
kata ml. žáci (10-11)
1. kata ml. žáci (10-11) Daniel Vašek Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE CZE
2. kata ml. žáci (10-11) Filip Pohl Tarokan KK Brno CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) René Pasker Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Gallen Darren Paterson KK Lichnice CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Tobiáš Bobek Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Alex Kozubal Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) Vlad Balan KCK Team CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) Daniel Trličík Karate Lions Pardubice CZE CZE
kata ml. žáci (10-11) 8.-7. kyu
1. kata ml. žáci (10-11) 8.-7. kyu Adam Novotný SKK Lipník nad Bečvou CZE CZE
2. kata ml. žáci (10-11) 8.-7. kyu Tobiáš Bobek Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) 8.-7. kyu Alex Kozubal Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) 8.-7. kyu Petr Ráliš SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) 8.-7. kyu Jiří Endršt Champions Team CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) 8.-7. kyu Václav Lugert Champions Team CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) 8.-7. kyu Zbyněk Makovský Karate Lions Pardubice CZE CZE
kata ml. žákyně (7-9)
1. kata ml. žákyně (7-9) Ingrid Marková KK Topoľčany SVK SVK
2. kata ml. žákyně (7-9) Veronika Jalowiczorová Shihan Poprad SVK SVK
3. kata ml. žákyně (7-9) Zuzana Kopáčová Hanko Kai Senica SVK SVK
3. kata ml. žákyně (7-9) Lenka Kopáčová Hanko Kai Senica SVK SVK
5. kata ml. žákyně (7-9) Lucie Makovská Karate Lions Pardubice CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-9) Marie Puldová Karate Lions Pardubice CZE CZE
kata ml. žákyně -10 let 8.-7.kyu
1. kata ml. žákyně -10 let 8.-7.kyu Ingrid Marková KK Topoľčany SVK SVK
2. kata ml. žákyně -10 let 8.-7.kyu Eliška Fibichová GRYF Liberec CZE CZE
3. kata ml. žákyně -10 let 8.-7.kyu Karolína Francová Karate-Do Sokolov CZE CZE
3. kata ml. žákyně -10 let 8.-7.kyu Natálie Soukupová Champions Team CZE CZE
5. kata ml. žákyně -10 let 8.-7.kyu Veronika Kovaříková SKK Lipník nad Bečvou CZE CZE
5. kata ml. žákyně -10 let 8.-7.kyu Klára Pijáková Hakuba Karate Ostrava CZE CZE
7. kata ml. žákyně -10 let 8.-7.kyu Lucie Makovská Karate Lions Pardubice CZE CZE
7. kata ml. žákyně -10 let 8.-7.kyu Sofia Mazur GRYF Liberec CZE CZE
kata ml. žákyně (10-11)
1. kata ml. žákyně (10-11) Lucie Petrušková Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE CZE
2. kata ml. žákyně (10-11) Eliška Pokorná Champions Team CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Pavla Bednářová KCK Team CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Stella Patai KK Topoľčany SVK SVK
5. kata ml. žákyně (10-11) Natálie Dušková KCK Team CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) Veronika Kindlová Karate Lions Pardubice CZE CZE
7. kata ml. žákyně (10-11) Karina Denchylya KCK Team CZE CZE
kata ml. žákyně (10-11) 8.-7. kyu
1. kata ml. žákyně (10-11) 8.-7. kyu Stella Patai KK Topoľčany SVK SVK
2. kata ml. žákyně (10-11) 8.-7. kyu Zuzana Hájková Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) 8.-7. kyu Markéta Křečková GRYF Liberec CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) 8.-7. kyu Kateřina Štecová Champions Team CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) 8.-7. kyu Štěpánka Lugertová Champions Team CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) 8.-7. kyu Natálie Strnadová Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE CZE
7. kata ml. žákyně (10-11) 8.-7. kyu Kristýna Vašíčková Champions Team CZE CZE
kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu
1. kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu Lukáš Olbrecht Karate Silesia Opava CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu Martin Škuta Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu Patrik Hasan Sokol Sadská CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu Jan Thoma GRYF Liberec CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu Matvei Somov Kaliningrad Region RUS RUS
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Gallen Darren Paterson KK Lichnice CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Bohuslav Dušek Kasr Žamberk CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Daniel Nový KCK Team CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Ernest Žiga SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Daniel Hnyk Karate Vrchlabí CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Vítek Žárovský SKK Olomouc CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Jan Müller KCK Team CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Martin Škuta Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE CZE
kata st. žákyně (12-13) 8. a 7.kyu
1. kata st. žákyně (12-13) 8. a 7.kyu Valerie Žigová SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) 8. a 7.kyu Zuzana Tekely Champions Team CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) 8. a 7.kyu Barbora Kerbelová Champions Team CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Barbora Kratochvílová KK Lichnice CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Lucie Vavrušková Karate Lions Pardubice CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Adéla Krátká KCK Team CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Eliška Pokorná Champions Team CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Natálie Krátká Sokol Sadská CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Anita Třísková SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) David Stárek KK Jeseník CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Michal Kunert KC MABU-DO Olomouc CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Pavel Trličík Karate Lions Pardubice CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Patrik Weber SKK Olomouc CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Vojtěch Krejčí Karate Silesia Opava CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Pavla Borůvková SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Martin Kopáč Hanko Kai Senica SVK SVK
2. kata junioři (16-17) Daniel Schlosser KK Topoľčany SVK SVK
3. kata junioři (16-17) Dominik Majera SKBU Trutnov CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Jan Vobruba Karate Lions Pardubice CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Oliver Bobek Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Ondřej Maňhal SKBU Trutnov CZE CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Sabina Křížová Sportovní klub Mates CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Jana Dobrovolná Champions Team CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Barbora Korabečná Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Markéta Pilková SKK Olomouc CZE CZE
kata muži
1. kata muži Blade Ahran Paterson KK Lichnice CZE CZE
2. kata muži David Kraus Karate Silesia Opava CZE CZE
3. kata muži Jan Vobruba Karate Lions Pardubice CZE CZE
3. kata muži Mamuka Zumbadze Gruzie GEO GEO
5. kata muži Jakub Pohrom ŠSK Karate Karviná CZE CZE
5. kata muži Petr Sypěna Karate Silesia Opava CZE CZE
kata ženy
1. kata ženy Sabina Křížová Sportovní klub Mates CZE CZE
2. kata ženy Barbora Korabečná Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE CZE
3. kata ženy Jana Havláková KC MABU-DO Olomouc CZE CZE
3. kata ženy Pavla Mezzeiová Champions Team CZE CZE
kata Masters muži (+40 let)
1. kata Masters muži (+40 let) Martin Sláma SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
2. kata Masters muži (+40 let) Mamuka Zumbadze Gruzie GEO GEO
3. kata Masters muži (+40 let) Ladislav Mareš TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu -32kg
1. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu -32kg Jakub Hasan Sokol Sadská CZE CZE
2. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu -32kg Jan Kopsa Sokol Sadská CZE CZE
3. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu -32kg Martin Ferenc SKK Lipník nad Bečvou CZE CZE
3. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu -32kg Filip Ondráček Karate Lions Pardubice CZE CZE
5. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu -32kg Jakub Lipenský SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
5. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu -32kg Adam Panocha Karate Lions Pardubice CZE CZE
kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu +32kg
1. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu +32kg Jan Duna GRYF Liberec CZE CZE
2. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu +32kg Marek Türke Sokol Sadská CZE CZE
3. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu +32kg Maxmilián Křeček GRYF Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu +32kg Jakub Thoma GRYF Liberec CZE CZE
5. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu +32kg Antonín Chudoba GRYF Liberec CZE CZE
5. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu +32kg Antonín Toman SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite ml. žáci (7-9) -27kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Matouš Kunvalský SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Tomáš Pirkl Karate Lions Pardubice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Filip Hemerka Karate Lions Pardubice CZE CZE
kumite ml. žáci (7-9) -32kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Filip Ondráček Karate Lions Pardubice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Jakub Hasan Sokol Sadská CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Lukáš Dobrozemský Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Adam Panocha Karate Lions Pardubice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Jakub Lipenský SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite ml. žáci (7-9) +32kg
1. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Jiří Vrba Champions Team CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Jan Tománek Sokol Sadská CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Antonín Toman SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu -35kg
1. kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu -35kg Vašek Lehký KK Lichnice CZE CZE
3. kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu -35kg Zbyněk Makovský Karate Lions Pardubice CZE CZE
kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu +35kg
1. kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu +35kg Jiří Endršt Champions Team CZE CZE
2. kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu +35kg Filip Havlíček ŠSK Karate Karviná CZE CZE
3. kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu +35kg Adam Novotný SKK Lipník nad Bečvou CZE CZE
3. kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu +35kg Daniel Škaloudík SKK Lipník nad Bečvou CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -30kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Zoltán Papp UPJŠ Košice SVK SVK
2. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Ondřej Doleček SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Vojtěch Dušek Kasr Žamberk CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Jakub Kostruh Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Zbyněk Makovský Karate Lions Pardubice CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -35kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Kryštof Ruža Karate Klub Klatovy CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Jan Novotný KCK Team CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Vojtěch Vašák KK Lichnice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Daniel Vašek Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Martin Duchoň Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Gallen Darren Paterson KK Lichnice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Kryštof Ruža Karate Klub Klatovy CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Lukáš Kadlec Sokol Sadská CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Daniel Trličík Karate Lions Pardubice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Vlad Balan KCK Team CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) +41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Michal Kasal Karate Lions Pardubice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Jan Šmíd KK Lichnice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg František Marek KCK Team CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Viliam Pavlovský Sokol Sadská CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Oscar Paris Kasr Žamberk CZE CZE
kumite ml. žákyně (7-9) -30kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Veronika Jalowiczorová Shihan Poprad SVK SVK
3. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Lenka Kopáčová Hanko Kai Senica SVK SVK
3. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Marie Puldová Karate Lions Pardubice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Zuzana Kopáčová Hanko Kai Senica SVK SVK
kumite ml. žákyně 7-9 let 8.-7.kyu -30kg
1. kumite ml. žákyně 7-9 let 8.-7.kyu -30kg Natálie Soukupová Champions Team CZE CZE
3. kumite ml. žákyně 7-9 let 8.-7.kyu -30kg Veronika Kovaříková SKK Lipník nad Bečvou CZE CZE
3. kumite ml. žákyně 7-9 let 8.-7.kyu -30kg Sofia Mazur GRYF Liberec CZE CZE
5. kumite ml. žákyně 7-9 let 8.-7.kyu -30kg Natálie Bohmová Champions Team CZE CZE
5. kumite ml. žákyně 7-9 let 8.-7.kyu -30kg Nikola Radostová GRYF Liberec CZE CZE
kumite ml. žákyně 7-9 let 8.-7.kyu +30kg
1. kumite ml. žákyně 7-9 let 8.-7.kyu +30kg Eliška Fibichová GRYF Liberec CZE CZE
kumite ml. žákyně 8.-7.kyu -35kg
1. kumite ml. žákyně 8.-7.kyu -35kg Agáta Türke Sokol Sadská CZE CZE
2. kumite ml. žákyně 8.-7.kyu -35kg Štěpánka Lugertová Champions Team CZE CZE
kumite ml. žákyně 8.-7.kyu +35kg
1. kumite ml. žákyně 8.-7.kyu +35kg Kateřina Štecová Champions Team CZE CZE
2. kumite ml. žákyně 8.-7.kyu +35kg Kristýna Vašíčková Champions Team CZE CZE
3. kumite ml. žákyně 8.-7.kyu +35kg Markéta Křečková GRYF Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žákyně 8.-7.kyu +35kg Stella Patai KK Topoľčany SVK SVK
kumite ml. žákyně (10-11) -35kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Veronika Jalowiczorová Shihan Poprad SVK SVK
2. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Eliška Pokorná Champions Team CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Veronika Kindlová Karate Lions Pardubice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Štěpánka Vávrová KCK Team CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) +35kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Kateřina Štecová Champions Team CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Karina Denchylya KCK Team CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Adéla Bednářová KCK Team CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Natálie Dušková KCK Team CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Pavla Bednářová KCK Team CZE CZE
kumite st. žáci 8.-7.kyu -50kg
1. kumite st. žáci 8.-7.kyu -50kg David Jabůrek ŠSK Karate Karviná CZE CZE
kumite st. žáci 8.-7.kyu +50kg
1. kumite st. žáci 8.-7.kyu +50kg Patrik Hasan Sokol Sadská CZE CZE
2. kumite st. žáci 8.-7.kyu +50kg Jan Thoma GRYF Liberec CZE CZE
kumite st. žáci -39kg
1. kumite st. žáci -39kg Filip Exnar Karate Vrchlabí CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Bohuslav Dušek Kasr Žamberk CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Otar Gigolashvili Gruzie GEO GEO
5. kumite st. žáci -39kg Pavel Urbanec KK Lichnice CZE CZE
kumite st. žáci -52kg
1. kumite st. žáci -52kg Filip Krišal Sokol Sadská CZE CZE
2. kumite st. žáci -52kg Jan Müller KCK Team CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Martin Feifič ŠSK Karate Karviná CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Jakub Šustík SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
5. kumite st. žáci -52kg Daniel Hnyk Karate Vrchlabí CZE CZE
5. kumite st. žáci -52kg Marko Jalowiczor Shihan Poprad SVK SVK
kumite st. žáci -60kg
1. kumite st. žáci -60kg Ondřej Havlíček Karate Vrchlabí CZE CZE
kumite st. žáci +60kg
1. kumite st. žáci +60kg Daniel Nový KCK Team CZE CZE
2. kumite st. žáci +60kg David Plaček ŠSK Karate Karviná CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Markos Hernandez KK Jeseník CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Jan Horák Champions Team CZE CZE
kumite st. žákyně -42kg
2. kumite st. žákyně -42kg Barbora Kerbelová Champions Team CZE CZE
2. kumite st. žákyně -42kg Karolína Řezníčková Karate Lions Pardubice CZE CZE
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Adéla Krátká KCK Team CZE CZE
2. kumite st. žákyně -50kg Nela Celarová KCK Team CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Natálie Krátká Sokol Sadská CZE CZE
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Tereza Plevová KK Lichnice CZE CZE
2. kumite st. žákyně +50kg Barbora Kratochvílová KK Lichnice CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Zuzana Tekely Champions Team CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Daniela Veselá Champions Team CZE CZE
5. kumite st. žákyně +50kg Sára Ferencová SKK Lipník nad Bečvou CZE CZE
5. kumite st. žákyně +50kg Tereza Válková SKK Olomouc CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -57kg
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Nikolas Badura ŠSK Karate Karviná CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Giorgi Inasariaze Gruzie GEO GEO
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Marko Jalowiczor Shihan Poprad SVK SVK
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Pavel Trličík Karate Lions Pardubice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg Josef Nevole Karate Lions Pardubice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Viktor Gall ŠSK Karate Karviná CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -70kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Filip Černík Sokol Sadská CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg Michal Kunert KC MABU-DO Olomouc CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg David Posolda KK Jeseník CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg Tomáš Lipowski ŠSK Karate Karviná CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Vojtěch Zygula Karate Silesia Opava CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) BRH
1. kumite dorostenci (14-15) BRH Filip Černík Sokol Sadská CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) BRH Josef Nevole Karate Lions Pardubice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) BRH Michal Kunert KC MABU-DO Olomouc CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) BRH Vojtěch Zygula Karate Silesia Opava CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Anna Lojdová Champions Team CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) BRH
1. kumite dorostenky (14-15) BRH Anna Lojdová Champions Team CZE CZE
kumite junioři (16-17) -76kg
1. kumite junioři (16-17) -76kg Ondřej Maňhal SKBU Trutnov CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -76kg Dominik Majera SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Martin Kopáč Hanko Kai Senica SVK SVK
kumite junioři (16-17) +76kg
1. kumite junioři (16-17) +76kg Lukáš Jílek Champions Team CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) +76kg Tomáš Pleva KK Lichnice CZE CZE
kumite junioři (16-17) BRH
1. kumite junioři (16-17) BRH Tomáš Pleva KK Lichnice CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) BRH Lukáš Jílek Champions Team CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) BRH Dominik Majera SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) BRH Ondřej Maňhal SKBU Trutnov CZE CZE
kumite juniorky (16-17) +59kg
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Michaela Budajová Champions Team CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) +59kg Monika Sedláčková Karate Vrchlabí CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Nikola Kosinová KK Lichnice CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Anna Marie Wágnerová SKBU Trutnov CZE CZE
5. kumite juniorky (16-17) +59kg Jana Dobrovolná Champions Team CZE CZE
kumite juniorky (16-17) BRH
1. kumite juniorky (16-17) BRH Nikola Kosinová KK Lichnice CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) BRH Michaela Budajová Champions Team CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) BRH Monika Sedláčková Karate Vrchlabí CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) BRH Anna Marie Wágnerová SKBU Trutnov CZE CZE
kumite muži -84kg
1. kumite muži -84kg Miroslav Boguský Champions Team CZE CZE
2. kumite muži -84kg Blade Ahran Paterson KK Lichnice CZE CZE
3. kumite muži -84kg Aleš Bihari Karate Lions Pardubice CZE CZE
3. kumite muži -84kg Jakub Mucha Karate Hlinsko CZE CZE
kumite muži +84kg
1. kumite muži +84kg Peter Pauliny CMK Banská Bystrica SVK SVK
kumite muži BRH
1. kumite muži BRH Miroslav Boguský Champions Team CZE CZE
2. kumite muži BRH Peter Pauliny CMK Banská Bystrica SVK SVK
3. kumite muži BRH Aleš Bihari Karate Lions Pardubice CZE CZE
3. kumite muži BRH Jakub Mucha Karate Hlinsko CZE CZE
kumite ženy -68kg
1. kumite ženy -68kg Pavla Mezzeiová Champions Team CZE CZE
2. kumite ženy -68kg Klára Kovářová Karate Silesia Opava CZE CZE
3. kumite ženy -68kg Jana Havláková KC MABU-DO Olomouc CZE CZE
3. kumite ženy -68kg Regina Plašilová KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kumite ženy BRH
1. kumite ženy BRH Regina Plašilová KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
2. kumite ženy BRH Klára Kovářová Karate Silesia Opava CZE CZE
3. kumite ženy BRH Jana Havláková KC MABU-DO Olomouc CZE CZE
3. kumite ženy BRH Pavla Mezzeiová Champions Team CZE CZE
kumite Masters muži (+35 let) BRH
1. kumite Masters muži (+35 let) BRH Daniel Pekuniak Champions Team CZE CZE
2. kumite Masters muži (+35 let) BRH David Pekuniak Champions Team CZE CZE
3. kumite Masters muži (+35 let) BRH Zdeněk Kratochvíl KK Lichnice CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
Kesl Cup 2017 04.03.2017
Velká cena Trutnova 2017 25.02.2017
Vánoční cena Mladé Boleslavi 2016 19.11.2016
Generali Cup 2016 05.11.2016
North Bohemia 2016 15.10.2016
Bohemia Open 2016 24.09.2016
Shotokan Cup 2016 17.09.2016
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk