KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Karate Lions Cup 2016 - 30.10.2016

Město Pardubice
Stát Česká republika
Pořadatel Karate Lions Pardubice
Kluby na medailových pozicích 34
Státy na medailových pozicích 3
Hodnocení 24-16-8-4-2


Ohodnocení kvality turnaje:
54.17%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 24x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Nikolas Badura ŠSK Karate Karviná CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) Vlad Balan KCK Team CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Vlad Balan KCK Team CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Adéla Bednářová KCK Team CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Pavla Bednářová KCK Team CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Pavla Bednářová KCK Team CZE CZE
3. kumite muži -84kg Aleš Bihari Karate Lions Pardubice CZE CZE
3. kumite muži BRH Aleš Bihari Karate Lions Pardubice CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Oliver Bobek Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE CZE
2. kata ml. žáci (10-11) 8.-7. kyu Tobiáš Bobek Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Tobiáš Bobek Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE CZE
1. kumite muži -84kg Miroslav Boguský Champions Team CZE CZE
1. kumite muži BRH Miroslav Boguský Champions Team CZE CZE
5. kumite ml. žákyně 7-9 let 8.-7.kyu -30kg Natálie Bohmová Champions Team CZE CZE
1. kata dorostenky (14-15) Pavla Borůvková SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Michaela Budajová Champions Team CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) BRH Michaela Budajová Champions Team CZE CZE
2. kumite st. žákyně -50kg Nela Celarová KCK Team CZE CZE
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Filip Černík Sokol Sadská CZE CZE
1. kumite dorostenci (14-15) BRH Filip Černík Sokol Sadská CZE CZE
7. kata ml. žákyně (10-11) Karina Denchylya KCK Team CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Karina Denchylya KCK Team CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Jana Dobrovolná Champions Team CZE CZE
5. kumite juniorky (16-17) +59kg Jana Dobrovolná Champions Team CZE CZE
1. kata ml. žáci (7-9) Lukáš Dobrozemský Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Lukáš Dobrozemský Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE CZE
3. kata ml. žáci -10 let 8.-7.kyu Daniel Dočkálek Hakuba Karate Ostrava CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-9) Daniel Dočkálek Hakuba Karate Ostrava CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Ondřej Doleček SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Martin Duchoň Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata ml. žáci -10 let 8.-7.kyu Jan Duna GRYF Liberec CZE CZE
1. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu +32kg Jan Duna GRYF Liberec CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Bohuslav Dušek Kasr Žamberk CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Bohuslav Dušek Kasr Žamberk CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Vojtěch Dušek Kasr Žamberk CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) Natálie Dušková KCK Team CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Natálie Dušková KCK Team CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) 8.-7. kyu Jiří Endršt Champions Team CZE CZE
1. kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu +35kg Jiří Endršt Champions Team CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-9) Dominik Ernest ŠSK Karate Karviná CZE CZE
1. kumite st. žáci -39kg Filip Exnar Karate Vrchlabí CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Martin Feifič ŠSK Karate Karviná CZE CZE
3. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu -32kg Martin Ferenc SKK Lipník nad Bečvou CZE CZE
5. kumite st. žákyně +50kg Sára Ferencová SKK Lipník nad Bečvou CZE CZE
2. kata ml. žákyně -10 let 8.-7.kyu Eliška Fibichová GRYF Liberec CZE CZE
1. kumite ml. žákyně 7-9 let 8.-7.kyu +30kg Eliška Fibichová GRYF Liberec CZE CZE
3. kata ml. žákyně -10 let 8.-7.kyu Karolína Francová Karate-Do Sokolov CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Viktor Gall ŠSK Karate Karviná CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Otar Gigolashvili Gruzie GEO GEO
2. kata ml. žákyně (10-11) 8.-7. kyu Zuzana Hájková Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-9) Moshe Harries Karate Vision Praha CZE CZE
2. kata ml. žáci -10 let 8.-7.kyu Jakub Hasan Sokol Sadská CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Jakub Hasan Sokol Sadská CZE CZE
1. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu -32kg Jakub Hasan Sokol Sadská CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu Patrik Hasan Sokol Sadská CZE CZE
1. kumite st. žáci 8.-7.kyu +50kg Patrik Hasan Sokol Sadská CZE CZE
3. kata ženy Jana Havláková KC MABU-DO Olomouc CZE CZE
3. kumite ženy -68kg Jana Havláková KC MABU-DO Olomouc CZE CZE
3. kumite ženy BRH Jana Havláková KC MABU-DO Olomouc CZE CZE
1. kumite st. žáci -60kg Ondřej Havlíček Karate Vrchlabí CZE CZE
2. kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu +35kg Filip Havlíček ŠSK Karate Karviná CZE CZE
7. kata ml. žáci -10 let 8.-7.kyu Filip Hemerka Karate Lions Pardubice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Filip Hemerka Karate Lions Pardubice CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Markos Hernandez KK Jeseník CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Daniel Hnyk Karate Vrchlabí CZE CZE
5. kumite st. žáci -52kg Daniel Hnyk Karate Vrchlabí CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Jan Horák Champions Team CZE CZE
7. kata ml. žáci -10 let 8.-7.kyu Antonín Chudoba GRYF Liberec CZE CZE
5. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu +32kg Antonín Chudoba GRYF Liberec CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Giorgi Inasariaze Gruzie GEO GEO
1. kumite st. žáci 8.-7.kyu -50kg David Jabůrek ŠSK Karate Karviná CZE CZE
5. kumite st. žáci -52kg Marko Jalowiczor Shihan Poprad SVK SVK
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Marko Jalowiczor Shihan Poprad SVK SVK
2. kata ml. žákyně (7-9) Veronika Jalowiczorová Shihan Poprad SVK SVK
1. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Veronika Jalowiczorová Shihan Poprad SVK SVK
1. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Veronika Jalowiczorová Shihan Poprad SVK SVK
1. kumite junioři (16-17) +76kg Lukáš Jílek Champions Team CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) BRH Lukáš Jílek Champions Team CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Lukáš Kadlec Sokol Sadská CZE CZE
1. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Michal Kasal Karate Lions Pardubice CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) 8. a 7.kyu Barbora Kerbelová Champions Team CZE CZE
2. kumite st. žákyně -42kg Barbora Kerbelová Champions Team CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) Veronika Kindlová Karate Lions Pardubice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Veronika Kindlová Karate Lions Pardubice CZE CZE
1. kata junioři (16-17) Martin Kopáč Hanko Kai Senica SVK SVK
3. kumite junioři (16-17) -76kg Martin Kopáč Hanko Kai Senica SVK SVK
3. kata ml. žákyně (7-9) Zuzana Kopáčová Hanko Kai Senica SVK SVK
5. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Zuzana Kopáčová Hanko Kai Senica SVK SVK
3. kata ml. žákyně (7-9) Lenka Kopáčová Hanko Kai Senica SVK SVK
3. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Lenka Kopáčová Hanko Kai Senica SVK SVK
3. kata ml. žáci -10 let 8.-7.kyu Jan Kopsa Sokol Sadská CZE CZE
2. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu -32kg Jan Kopsa Sokol Sadská CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Barbora Korabečná Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE CZE
2. kata ženy Barbora Korabečná Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Nikola Kosinová KK Lichnice CZE CZE
1. kumite juniorky (16-17) BRH Nikola Kosinová KK Lichnice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Jakub Kostruh Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE CZE
5. kata ml. žákyně -10 let 8.-7.kyu Veronika Kovaříková SKK Lipník nad Bečvou CZE CZE
3. kumite ml. žákyně 7-9 let 8.-7.kyu -30kg Veronika Kovaříková SKK Lipník nad Bečvou CZE CZE
2. kumite ženy -68kg Klára Kovářová Karate Silesia Opava CZE CZE
2. kumite ženy BRH Klára Kovářová Karate Silesia Opava CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) 8.-7. kyu Alex Kozubal Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Alex Kozubal Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Adéla Krátká KCK Team CZE CZE
1. kumite st. žákyně -50kg Adéla Krátká KCK Team CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Natálie Krátká Sokol Sadská CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Natálie Krátká Sokol Sadská CZE CZE
3. kumite Masters muži (+35 let) BRH Zdeněk Kratochvíl KK Lichnice CZE CZE
1. kata st. žákyně (12-13) Barbora Kratochvílová KK Lichnice CZE CZE
2. kumite st. žákyně +50kg Barbora Kratochvílová KK Lichnice CZE CZE
2. kata muži David Kraus Karate Silesia Opava CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Vojtěch Krejčí Karate Silesia Opava CZE CZE
1. kumite st. žáci -52kg Filip Krišal Sokol Sadská CZE CZE
3. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu +32kg Maxmilián Křeček GRYF Liberec CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) 8.-7. kyu Markéta Křečková GRYF Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žákyně 8.-7.kyu +35kg Markéta Křečková GRYF Liberec CZE CZE
1. kata juniorky (16-17) Sabina Křížová Sportovní klub Mates CZE CZE
1. kata ženy Sabina Křížová Sportovní klub Mates CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Michal Kunert KC MABU-DO Olomouc CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg Michal Kunert KC MABU-DO Olomouc CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) BRH Michal Kunert KC MABU-DO Olomouc CZE CZE
1. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Matouš Kunvalský SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
1. kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu -35kg Vašek Lehký KK Lichnice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Jakub Lipenský SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
5. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu -32kg Jakub Lipenský SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg Tomáš Lipowski ŠSK Karate Karviná CZE CZE
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Anna Lojdová Champions Team CZE CZE
1. kumite dorostenky (14-15) BRH Anna Lojdová Champions Team CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) 8.-7. kyu Václav Lugert Champions Team CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) 8.-7. kyu Štěpánka Lugertová Champions Team CZE CZE
2. kumite ml. žákyně 8.-7.kyu -35kg Štěpánka Lugertová Champions Team CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Dominik Majera SKBU Trutnov CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -76kg Dominik Majera SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) BRH Dominik Majera SKBU Trutnov CZE CZE
7. kata ml. žákyně -10 let 8.-7.kyu Lucie Makovská Karate Lions Pardubice CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-9) Lucie Makovská Karate Lions Pardubice CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) 8.-7. kyu Zbyněk Makovský Karate Lions Pardubice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Zbyněk Makovský Karate Lions Pardubice CZE CZE
3. kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu -35kg Zbyněk Makovský Karate Lions Pardubice CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Ondřej Maňhal SKBU Trutnov CZE CZE
1. kumite junioři (16-17) -76kg Ondřej Maňhal SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) BRH Ondřej Maňhal SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg František Marek KCK Team CZE CZE
3. kata Masters muži (+40 let) Ladislav Mareš TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
1. kata ml. žákyně -10 let 8.-7.kyu Ingrid Marková KK Topoľčany SVK SVK
1. kata ml. žákyně (7-9) Ingrid Marková KK Topoľčany SVK SVK
7. kata ml. žákyně -10 let 8.-7.kyu Sofia Mazur GRYF Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žákyně 7-9 let 8.-7.kyu -30kg Sofia Mazur GRYF Liberec CZE CZE
3. kata ženy Pavla Mezzeiová Champions Team CZE CZE
1. kumite ženy -68kg Pavla Mezzeiová Champions Team CZE CZE
3. kumite ženy BRH Pavla Mezzeiová Champions Team CZE CZE
3. kumite muži -84kg Jakub Mucha Karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite muži BRH Jakub Mucha Karate Hlinsko CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Jan Müller KCK Team CZE CZE
2. kumite st. žáci -52kg Jan Müller KCK Team CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg Josef Nevole Karate Lions Pardubice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) BRH Josef Nevole Karate Lions Pardubice CZE CZE
1. kata ml. žáci -10 let 8.-7.kyu Sebastian Noštinský Hakuba Karate Ostrava CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Sebastian Noštinský Hakuba Karate Ostrava CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Jan Novotný KCK Team CZE CZE
1. kata ml. žáci (10-11) 8.-7. kyu Adam Novotný SKK Lipník nad Bečvou CZE CZE
3. kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu +35kg Adam Novotný SKK Lipník nad Bečvou CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Daniel Nový KCK Team CZE CZE
1. kumite st. žáci +60kg Daniel Nový KCK Team CZE CZE
1. kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu Lukáš Olbrecht Karate Silesia Opava CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-9) Filip Ondráček Karate Lions Pardubice CZE CZE
1. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Filip Ondráček Karate Lions Pardubice CZE CZE
3. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu -32kg Filip Ondráček Karate Lions Pardubice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Adam Panocha Karate Lions Pardubice CZE CZE
5. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu -32kg Adam Panocha Karate Lions Pardubice CZE CZE
1. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Zoltán Papp UPJŠ Košice SVK SVK
5. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Oscar Paris Kasr Žamberk CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) René Pasker Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE CZE
1. kata ml. žákyně (10-11) 8.-7. kyu Stella Patai KK Topoľčany SVK SVK
3. kata ml. žákyně (10-11) Stella Patai KK Topoľčany SVK SVK
3. kumite ml. žákyně 8.-7.kyu +35kg Stella Patai KK Topoľčany SVK SVK
3. kata ml. žáci (10-11) Gallen Darren Paterson KK Lichnice CZE CZE
1. kata st. žáci (12-13) Gallen Darren Paterson KK Lichnice CZE CZE
1. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Gallen Darren Paterson KK Lichnice CZE CZE
1. kata muži Blade Ahran Paterson KK Lichnice CZE CZE
2. kumite muži -84kg Blade Ahran Paterson KK Lichnice CZE CZE
1. kumite muži +84kg Peter Pauliny CMK Banská Bystrica SVK SVK
2. kumite muži BRH Peter Pauliny CMK Banská Bystrica SVK SVK
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Viliam Pavlovský Sokol Sadská CZE CZE
1. kumite Masters muži (+35 let) BRH Daniel Pekuniak Champions Team CZE CZE
2. kumite Masters muži (+35 let) BRH David Pekuniak Champions Team CZE CZE
1. kata ml. žákyně (10-11) Lucie Petrušková Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE CZE
5. kata ml. žákyně -10 let 8.-7.kyu Klára Pijáková Hakuba Karate Ostrava CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Markéta Pilková SKK Olomouc CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Tomáš Pirkl Karate Lions Pardubice CZE CZE
2. kumite st. žáci +60kg David Plaček ŠSK Karate Karviná CZE CZE
3. kumite ženy -68kg Regina Plašilová KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
1. kumite ženy BRH Regina Plašilová KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) +76kg Tomáš Pleva KK Lichnice CZE CZE
1. kumite junioři (16-17) BRH Tomáš Pleva KK Lichnice CZE CZE
1. kumite st. žákyně +50kg Tereza Plevová KK Lichnice CZE CZE
2. kata ml. žáci (10-11) Filip Pohl Tarokan KK Brno CZE CZE
5. kata muži Jakub Pohrom ŠSK Karate Karviná CZE CZE
2. kata ml. žákyně (10-11) Eliška Pokorná Champions Team CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Eliška Pokorná Champions Team CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Eliška Pokorná Champions Team CZE CZE
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg David Posolda KK Jeseník CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-9) Marie Puldová Karate Lions Pardubice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Marie Puldová Karate Lions Pardubice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně 7-9 let 8.-7.kyu -30kg Nikola Radostová GRYF Liberec CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) 8.-7. kyu Petr Ráliš SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
1. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Kryštof Ruža Karate Klub Klatovy CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Kryštof Ruža Karate Klub Klatovy CZE CZE
2. kumite st. žákyně -42kg Karolína Řezníčková Karate Lions Pardubice CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) +59kg Monika Sedláčková Karate Vrchlabí CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) BRH Monika Sedláčková Karate Vrchlabí CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Daniel Schlosser KK Topoľčany SVK SVK
1. kata Masters muži (+40 let) Martin Sláma SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
5. kata ml. žáci -10 let 8.-7.kyu Sebastián Smetana Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Sebastián Smetana Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu Matvei Somov Kaliningrad Region RUS RUS
3. kata ml. žákyně -10 let 8.-7.kyu Natálie Soukupová Champions Team CZE CZE
1. kumite ml. žákyně 7-9 let 8.-7.kyu -30kg Natálie Soukupová Champions Team CZE CZE
1. kata dorostenci (14-15) David Stárek KK Jeseník CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) 8.-7. kyu Natálie Strnadová Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE CZE
5. kata muži Petr Sypěna Karate Silesia Opava CZE CZE
3. kumite ml. žáci 10-11 let 8.-7.kyu +35kg Daniel Škaloudík SKK Lipník nad Bečvou CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Martin Škuta Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu Martin Škuta Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Jan Šmíd KK Lichnice CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) 8.-7. kyu Kateřina Štecová Champions Team CZE CZE
1. kumite ml. žákyně 8.-7.kyu +35kg Kateřina Štecová Champions Team CZE CZE
1. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Kateřina Štecová Champions Team CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Jakub Šustík SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) 8. a 7.kyu Zuzana Tekely Champions Team CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Zuzana Tekely Champions Team CZE CZE
3. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu +32kg Jakub Thoma GRYF Liberec CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu Jan Thoma GRYF Liberec CZE CZE
2. kumite st. žáci 8.-7.kyu +50kg Jan Thoma GRYF Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Antonín Toman SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
5. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu +32kg Antonín Toman SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-9) Jan Tománek Sokol Sadská CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Jan Tománek Sokol Sadská CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) Daniel Trličík Karate Lions Pardubice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Daniel Trličík Karate Lions Pardubice CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Pavel Trličík Karate Lions Pardubice CZE CZE
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Pavel Trličík Karate Lions Pardubice CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Anita Třísková SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
2. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu +32kg Marek Türke Sokol Sadská CZE CZE
1. kumite ml. žákyně 8.-7.kyu -35kg Agáta Türke Sokol Sadská CZE CZE
5. kumite st. žáci -39kg Pavel Urbanec KK Lichnice CZE CZE
5. kumite st. žákyně +50kg Tereza Válková SKK Olomouc CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Vojtěch Vašák KK Lichnice CZE CZE
1. kata ml. žáci (10-11) Daniel Vašek Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Daniel Vašek Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE CZE
7. kata ml. žákyně (10-11) 8.-7. kyu Kristýna Vašíčková Champions Team CZE CZE
2. kumite ml. žákyně 8.-7.kyu +35kg Kristýna Vašíčková Champions Team CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Štěpánka Vávrová KCK Team CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Lucie Vavrušková Karate Lions Pardubice CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Daniela Veselá Champions Team CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Jan Vobruba Karate Lions Pardubice CZE CZE
3. kata muži Jan Vobruba Karate Lions Pardubice CZE CZE
1. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Jiří Vrba Champions Team CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Anna Marie Wágnerová SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) BRH Anna Marie Wágnerová SKBU Trutnov CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Patrik Weber SKK Olomouc CZE CZE
3. kata muži Mamuka Zumbadze Gruzie GEO GEO
2. kata Masters muži (+40 let) Mamuka Zumbadze Gruzie GEO GEO
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Vojtěch Zygula Karate Silesia Opava CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) BRH Vojtěch Zygula Karate Silesia Opava CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Vítek Žárovský SKK Olomouc CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Ernest Žiga SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
1. kata st. žákyně (12-13) 8. a 7.kyu Valerie Žigová SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
Letní olympiáda dětí a mládeže 2017 26.06.2017-27.06.2017
Otevřené Mistrovství Moravy a Slezska 2017 06.05.2017
Pohár nadějí 2017 08.04.2017
Kesl Cup 2017 04.03.2017
Velká cena Trutnova 2017 25.02.2017
Vánoční cena Mladé Boleslavi 2016 19.11.2016
Generali Cup 2016 05.11.2016
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk