KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Harasuto Cup 2010 - 27.02.2010 - 28.02.2010

Město Łódź
Stát Polsko
Kluby na medailových pozicích 49
Státy na medailových pozicích 10
Hodnocení 36-24-12-6-3


Ohodnocení kvality turnaje:
53.33%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 15x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-9)
1. kata ml. žáci (7-9) Matěj Říha USK Slavia Liberec CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-9) Wojciech Wilczek KS Shindo Cieszyn POL POL
3. kata ml. žáci (7-9) Alexander Kicherman Ukrajina UKR UKR
3. kata ml. žáci (7-9) David Stárek Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-9) Szymon Cieślik LZS Głubczyce POL POL
5. kata ml. žáci (7-9) Konstyantyn Temnyy Odessa LK UKR UKR
7. kata ml. žáci (7-9) Patryk Mika KK Shobuken Łódź POL POL
7. kata ml. žáci (7-9) Szymon Pawlak KK Shobuken Łódź POL POL
kata ml. žáci (7-11)
1. kata ml. žáci (7-11) Nykyta Tukh Odessa LK UKR UKR
2. kata ml. žáci (7-11) Matěj Říha USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Oleksandr Antoyuk Odessa LK UKR UKR
3. kata ml. žáci (7-11) Ivan Yamburenko Ukrajina UKR UKR
5. kata ml. žáci (7-11) Nikita Grekhovodov Ukrainian Team UKR UKR
5. kata ml. žáci (7-11) Alexander Kicherman Ukrainian Team UKR UKR
7. kata ml. žáci (7-11) Damian Roll KSA ATEMI Bielsko-Biała POL POL
7. kata ml. žáci (7-11) Yegor Romanyuk Odessa LK UKR UKR
kata ml. žákyně (7-9)
1. kata ml. žákyně (7-9) Nastya Smirnova Soyuz Kaliningrad RUS RUS
2. kata ml. žákyně (7-9) Tetyana Yashchyshyn Ukrajina UKR UKR
3. kata ml. žákyně (7-9) Barbora Dubná Kumade Topoľčany SVK SVK
3. kata ml. žákyně (7-9) Daria Grzeczkowicz KK Nidan Zawadzkie POL POL
5. kata ml. žákyně (7-9) Nina Dziedzic Soyuz Kaliningrad RUS RUS
5. kata ml. žákyně (7-9) Elza Vasilyausksyte Soyuz Kaliningrad RUS RUS
7. kata ml. žákyně (7-9) Weronika Abratańska KSA ATEMI Bielsko-Biała POL POL
7. kata ml. žákyně (7-9) Natalia Hassa Andrex Elbląg POL POL
kata ml. žákyně (7-11)
1. kata ml. žákyně (7-11) Angelika Hotsyanivskaya Ukrajina UKR UKR
2. kata ml. žákyně (7-11) Eliza Gaweł KSA ATEMI Bielsko-Biała POL POL
3. kata ml. žákyně (7-11) Iryna Khrypta Ukrajina UKR UKR
3. kata ml. žákyně (7-11) Iryna Yashchyshyn Ukrajina UKR UKR
5. kata ml. žákyně (7-11) Tetyana Glushman Ukrainian Team UKR UKR
5. kata ml. žákyně (7-11) Ida Zaniewska Harasuto Karate Klub POL POL
7. kata ml. žákyně (7-11) Veronika Hurychová Kumade Topoľčany SVK SVK
7. kata ml. žákyně (7-11) Aleksandra Krawiec KK Nidan Zawadzkie POL POL
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Lukáš Vik USK Slavia Liberec CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Andriy Stepanenko Odessa LK UKR UKR
3. kata st. žáci (12-13) Oleksandr Antoyuk Odessa LK UKR UKR
3. kata st. žáci (12-13) Dawid Gaweł KSA ATEMI Bielsko-Biała POL POL
5. kata st. žáci (12-13) Glib Kamenev Ukrainian Team UKR UKR
5. kata st. žáci (12-13) Nykyta Tukh Odessa LK UKR UKR
7. kata st. žáci (12-13) Pavlo Kravchenko Ukrainian Team UKR UKR
7. kata st. žáci (12-13) Adam Steczuk Bodaikan Szczecin POL POL
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Patricie Klapalová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Anna Kreshchenko Odessa LK UKR UKR
3. kata st. žákyně (12-13) Valeriya Chabanova Odessa LK UKR UKR
3. kata st. žákyně (12-13) Angelika Kostanivska Ukrajina UKR UKR
5. kata st. žákyně (12-13) Mariya Shlayger Soyuz Kaliningrad RUS RUS
5. kata st. žákyně (12-13) Elżbieta Zajdel KK Nidan Zawadzkie POL POL
7. kata st. žákyně (12-13) Tetyana Glushman Ukrainian Team UKR UKR
7. kata st. žákyně (12-13) Weronika Lisowska Samuraj Szczecin POL POL
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Efim Shljamin Soyuz Kaliningrad RUS RUS
2. kata dorostenci (14-15) Vitaliy Kulyk Odessa LK UKR UKR
3. kata dorostenci (14-15) Samer Jahar SSKA London ENG ENG
3. kata dorostenci (14-15) Arseniy Sirak Odessa LK UKR UKR
5. kata dorostenci (14-15) Grzegorz Kocieniewski Bushi-Do Bydgoszcz POL POL
5. kata dorostenci (14-15) Luděk Soudný Budó škola KK Písek CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Andriy Stepanenko Odessa LK UKR UKR
7. kata dorostenci (14-15) Mykhailo Voytyuk Ukrainian Team UKR UKR
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Marike Tache Maďarsko HUN HUN
2. kata dorostenky (14-15) Anna Kreshchenko Odessa LK UKR UKR
3. kata dorostenky (14-15) Valeriya Chabanova Odessa LK UKR UKR
3. kata dorostenky (14-15) Lenka Pipišková ŠŠK Bratislava SVK SVK
5. kata dorostenky (14-15) Karolina Romaniuk KKS Tora Legnica POL POL
5. kata dorostenky (14-15) Katarzyna Stasiak Harasuto Karate Klub POL POL
7. kata dorostenky (14-15) Sonia Guzy KK Nidan Zawadzkie POL POL
7. kata dorostenky (14-15) Anna Kowalik KKS Tora Legnica POL POL
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Michal Toure Slovensko SVK SVK
2. kata junioři (16-17) Igor Bušovský Slovensko SVK SVK
3. kata junioři (16-17) Karel Imríšek Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Christopher Rohde Skotte Dánsko DEN DEN
5. kata junioři (16-17) Michal Molčan Slovensko SVK SVK
5. kata junioři (16-17) Rafał Waluś KSA ATEMI Bielsko-Biała POL POL
7. kata junioři (16-17) Vitaliy Kulyk Odessa LK UKR UKR
7. kata junioři (16-17) Arseniy Sirak Odessa LK UKR UKR
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Dorota Balciarova Česká republika SVK SVK
2. kata juniorky (16-17) Ingrid Suchánková Slovensko SVK SVK
3. kata juniorky (16-17) Michaela Kimáková Slovensko SVK SVK
3. kata juniorky (16-17) Veronika Mišková Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
5. kata juniorky (16-17) Simona Fereková KK Trstená SVK SVK
5. kata juniorky (16-17) Anna Khomyk Ukrainian Team UKR UKR
7. kata juniorky (16-17) Katarzyna Dubel LKS Zarzewie Prudnik POL POL
7. kata juniorky (16-17) Halina Melnyk Ukrainian Team UKR UKR
kata muži
1. kata muži Matěj Urík Slovensko SVK SVK
2. kata muži Karel Imríšek Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE CZE
3. kata muži Jakub Debrecenyi VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kata muži Jakub Tesárek KARATE TESY Shotokan CZE CZE
5. kata muži Oleksii Kolesnyk Ukrainian Team UKR UKR
5. kata muži Roman Kubovič Slovensko SVK SVK
7. kata muži Filip Pipiška Slovensko SVK SVK
7. kata muži Christopher Rohde Skotte Dánsko DEN DEN
kata ženy
1. kata ženy Erika Hrušecká Slovensko SVK SVK
2. kata ženy Barbora Bosnyaková Česká republika SVK SVK
3. kata ženy Katarína Liptáková Slovensko SVK SVK
3. kata ženy Katarína Longová Slovensko SVK SVK
kata team ml. žáci -10 let
1. kata team ml. žáci -10 let Odessa LK (UKR) UKR UKR
2. kata team ml. žáci -10 let KSA ATEMI Bielsko-Biała (POL) POL POL
3. kata team ml. žáci -10 let KS Shindo Cieszyn (POL) POL POL
3. kata team ml. žáci -10 let Samuraj Szczecin (POL) POL POL
5. kata team ml. žáci -10 let Atemi Warszawa (POL) POL POL
5. kata team ml. žáci -10 let Odessa LK (UKR) UKR UKR
kata team ml. žákyně -10 let
1. kata team ml. žákyně -10 let KSA ATEMI Bielsko-Biała (POL) POL POL
2. kata team ml. žákyně -10 let Nidan Zawadzkie (POL) POL POL
kata team st. žáci (11-13)
1. kata team st. žáci (11-13) Soyuz Kaliningrad (RUS) RUS RUS
2. kata team st. žáci (11-13) Odessa LK (UKR) UKR UKR
3. kata team st. žáci (11-13) KSA ATEMI Bielsko-Biała (POL) POL POL
3. kata team st. žáci (11-13) Samuraj Szczecin (POL) POL POL
5. kata team st. žáci (11-13) Bodaikan Szczecin (POL) POL POL
5. kata team st. žáci (11-13) Atemi Warszawa (POL) POL POL
kata team st. žákyně (11-13)
1. kata team st. žákyně (11-13) JKAWF (UKR) UKR UKR
2. kata team st. žákyně (11-13) Kumade Topoľčany (SVK) SVK SVK
3. kata team st. žákyně (11-13) Nidan Zawadzkie (POL) POL POL
3. kata team st. žákyně (11-13) Atemi Warszawa (POL) POL POL
5. kata team st. žákyně (11-13) Samuraj Szczecin (POL) POL POL
kata team dorostenci (14-15)
1. kata team dorostenci (14-15) Kayten (UKR) UKR UKR
2. kata team dorostenci (14-15) KSA ATEMI Bielsko-Biała (POL) POL POL
3. kata team dorostenci (14-15) Bodaikan Szczecin (POL) POL POL
3. kata team dorostenci (14-15) SSKA London (ENG) ENG ENG
kata team muži
1. kata team muži Kamikaze Stargard Szczeciński (POL) POL POL
2. kata team muži Klub Karate-do Shotokan Krapkowice POL POL
3. kata team muži Nidan Zawadzkie (POL) POL POL
3. kata team muži Inowrocławski KSK (POL) POL POL
5. kata team muži KS Shindo Cieszyn (POL) POL POL
kata team ženy
1. kata team ženy Kamikaze Stargard Szczeciński (POL) POL POL
2. kata team ženy KS Shindo Cieszyn (POL) POL POL
KUMITE
kumite ml. žáci -34kg
1. kumite ml. žáci -34kg Mateusz Rzeźniczak Harasuto Karate Klub POL POL
2. kumite ml. žáci -34kg Paweł Niepsuj KS Olimp Łódź POL POL
3. kumite ml. žáci -34kg Daniil Dymchenko Ukrajina UKR UKR
3. kumite ml. žáci -34kg Artur Žurek Harasuto Karate Klub POL POL
5. kumite ml. žáci -34kg František Kostolník Katsudo Sabinov SVK SVK
5. kumite ml. žáci -34kg Marek Řeřicha TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite ml. žáci -34kg Jakub Borecki Kamikaze Stargard Szczeciński POL POL
7. kumite ml. žáci -34kg Alexander Kicherman Ukrainian Team UKR UKR
kumite ml. žáci -40kg
1. kumite ml. žáci -40kg Ivan Yamburenko Ukrajina UKR UKR
2. kumite ml. žáci -40kg Nikita Gryshko Ukrajina UKR UKR
3. kumite ml. žáci -40kg Ľuboš Džačovský Katsudo Sabinov SVK SVK
3. kumite ml. žáci -40kg Anton Tymchenko Ukrajina UKR UKR
5. kumite ml. žáci -40kg Andriy Baydala Ukrainian Team UKR UKR
5. kumite ml. žáci -40kg Myron Pinkovskyi Ukrainian Team UKR UKR
7. kumite ml. žáci -40kg Dawid Bednarek POL POL
7. kumite ml. žáci -40kg Matvey Ignashkin Soyuz Kaliningrad RUS RUS
kumite ml. žáci +40kg
1. kumite ml. žáci +40kg Nikita Grekhovodov Ukrajina UKR UKR
2. kumite ml. žáci +40kg Dawid Szymura PKK Pleszew POL POL
3. kumite ml. žáci +40kg Volodymyr Didur Ukrajina UKR UKR
3. kumite ml. žáci +40kg Mishel Kreshchenko Odessa LK UKR UKR
5. kumite ml. žáci +40kg Kacper Grzejszcyk KS Olimp Łódź POL POL
5. kumite ml. žáci +40kg Abdrei Stefan Tauteanu Ishido Botosani ROM ROM
7. kumite ml. žáci +40kg Jakub Kostrzewski Bushi-Do Bydgoszcz POL POL
kumite ml. žákyně -34kg
1. kumite ml. žákyně -34kg Angelika Hotsyanivskaya Ukrajina UKR UKR
2. kumite ml. žákyně -34kg Paulina Kaczmarek Harasuto Karate Klub POL POL
3. kumite ml. žákyně -34kg Barbora Dubná Kumade Topoľčany SVK SVK
3. kumite ml. žákyně -34kg Iryna Yashchyshyn Ukrajina UKR UKR
5. kumite ml. žákyně -34kg Natalia Hassa Andrex Elbląg POL POL
kumite ml. žákyně -40kg
1. kumite ml. žákyně -40kg Anastasiia Vasiukova Ukrajina UKR UKR
2. kumite ml. žákyně -40kg Veronika Hurychová Kumade Topoľčany SVK SVK
3. kumite ml. žákyně -40kg Klára Halodová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně -40kg Barbara Sadowska PKK Pleszew POL POL
5. kumite ml. žákyně -40kg Michaela Baďurová ŠŠK Bratislava SVK SVK
5. kumite ml. žákyně -40kg Varvara Kolomychuk Soyuz Kaliningrad RUS RUS
kumite ml. žákyně +40kg
1. kumite ml. žákyně +40kg Martina Tatárová MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
2. kumite ml. žákyně +40kg Ida Zaniewska Harasuto Karate Klub POL POL
3. kumite ml. žákyně +40kg Izabela Borys Łódzki Klub Karate Shotokan POL POL
3. kumite ml. žákyně +40kg Kinga Harast Harasuto Karate Klub POL POL
5. kumite ml. žákyně +40kg Raluca Ioana Dretcanu Ishido Botosani ROM ROM
5. kumite ml. žákyně +40kg Karolina Pivarčiová MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
kumite st. žáci -45kg
1. kumite st. žáci -45kg Zsolt Varga Maďarsko HUN HUN
2. kumite st. žáci -45kg Pavlo Kravchenko Ukrajina UKR UKR
3. kumite st. žáci -45kg Marcin Penczyński Bodaikan Szczecin POL POL
3. kumite st. žáci -45kg Anton Tymchenko Ukrajina UKR UKR
5. kumite st. žáci -45kg Stanislav Bajo Katsudo Sabinov SVK SVK
5. kumite st. žáci -45kg Alexey Somov Soyuz Kaliningrad RUS RUS
7. kumite st. žáci -45kg Petr Babkin Soyuz Kaliningrad RUS RUS
7. kumite st. žáci -45kg Yevgen Skuz Ukrainian Team UKR UKR
kumite st. žáci -50kg
1. kumite st. žáci -50kg Yevgenij Popov Odessa LK UKR UKR
2. kumite st. žáci -50kg Szymon Stawiarski Harasuto Karate Klub POL POL
3. kumite st. žáci -50kg Márk Csizmadia Maďarsko HUN HUN
3. kumite st. žáci -50kg Matúš Džačovský Katsudo Sabinov SVK SVK
5. kumite st. žáci -50kg Mykyta Arzhanik Odessa LK UKR UKR
5. kumite st. žáci -50kg Glib Kamenev Ukrainian Team UKR UKR
7. kumite st. žáci -50kg Vladyslav Anuryev Ukrainian Team UKR UKR
7. kumite st. žáci -50kg Mateusz Dybisławski Bodaikan Szczecin POL POL
kumite st. žáci -55kg
2. kumite st. žáci -55kg Mikołaj Świętosławski KK Shobuken Łódź POL POL
3. kumite st. žáci -55kg Stanislaw Korzeb Bodaikan Szczecin POL POL
3. kumite st. žáci -55kg Adam Steczuk Bodaikan Szczecin POL POL
kumite st. žáci +55kg
1. kumite st. žáci +55kg Jakub Sztyma Bodaikan Szczecin POL POL
2. kumite st. žáci +55kg Kamil Biziuk Kaisho Białystok POL POL
3. kumite st. žáci +55kg Josef Ludačka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci +55kg Matúš Procházko ŠŠK Bratislava SVK SVK
5. kumite st. žáci +55kg George Ciprian Jijie Ishido Botosani ROM ROM
5. kumite st. žáci +55kg Zoryan Pelekh Ukrainian Team UKR UKR
kumite st. žákyně -40kg
1. kumite st. žákyně -40kg Kateryna Bigych Ukrajina UKR UKR
2. kumite st. žákyně -40kg Anastasiia Vasiukova Ukrajina UKR UKR
3. kumite st. žákyně -40kg Ina Macejková Katsudo Sabinov SVK SVK
3. kumite st. žákyně -40kg Katarzyna Teresa Zamojcin Andrex Elbląg POL POL
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Magdalena Łuniewska Bodaikan Szczecin POL POL
2. kumite st. žákyně -50kg Dorota Banaszczyk KS Olimp Łódź POL POL
3. kumite st. žákyně -50kg Agnieszka Kosińska Łódzki Klub Karate Shotokan POL POL
3. kumite st. žákyně -50kg Magdalena Kubatek LKS Zarzewie Prudnik POL POL
5. kumite st. žákyně -50kg Ewa Zajdel KK Nidan Zawadzkie POL POL
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Anastasya Mylko Ukrajina UKR UKR
2. kumite st. žákyně +50kg Evelin Szabó Maďarsko HUN HUN
3. kumite st. žákyně +50kg Veronika Halodová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Lucie Janouchová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žákyně +50kg Geanina Elena Luca Ishido Botosani ROM ROM
5. kumite st. žákyně +50kg Małgorzata Podgórska Bodaikan Szczecin POL POL
kumite dorostenci (14-15) -52kg
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Matúš Džačovský Katsudo Sabinov SVK SVK
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg Yuriy Mushynskyy Odessa LK UKR UKR
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Yevgenij Popov Odessa LK UKR UKR
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Rastislav Štyriak MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Marcin Nowak MUKS Tornado Kalisz POL POL
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Mykhailo Voytyuk Ukrainian Team UKR UKR
7. kumite dorostenci (14-15) -52kg Lukasz Kaczmarek KK Champion Team POL POL
7. kumite dorostenci (14-15) -52kg Ondřej Maštalíř TJ TŽ Třinec CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -57kg
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Péter Sánta Maďarsko HUN HUN
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Łukasz Walaszczyk KK Champion Team POL POL
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Maksym Sukharyev Ukrajina UKR UKR
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Patryk Szarek KK Nidan Zawadzkie POL POL
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Sandro Avetisov Ukrainian Team UKR UKR
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Andriy Gryshchenko Ukrainian Team UKR UKR
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Jaroslav Srba TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -57kg Patryk Hassa Andrex Elbląg POL POL
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Radomir Markunowicz Bodaikan Szczecin POL POL
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg Oleksandr Krakovyak Ukrajina UKR UKR
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Anton Brodovskyy Ukrajina UKR UKR
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Mateusz Jakub Stępień KK Champion Team POL POL
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Michał Działoszyński LKS Zarzewie Prudnik POL POL
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Radoslaw Skrodzki Bodaikan Szczecin POL POL
7. kumite dorostenci (14-15) -63kg Josef Laštůvka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -63kg T.S.Ayoub Said Palestina PSE PSE
kumite dorostenci (14-15) -70kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Maciej Boguszewski Bodaikan Szczecin POL POL
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg Tibor Hidasi Maďarsko HUN HUN
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Kamil Nowak Harasuto Karate Klub POL POL
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Vitaliy Stepanyak Ukrajina UKR UKR
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg Máté Gréczi Maďarsko HUN HUN
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg Marcin Krykowski Bodaikan Szczecin POL POL
7. kumite dorostenci (14-15) -70kg Michał Raziuk Samuraj Szczecin POL POL
7. kumite dorostenci (14-15) -70kg Oskar Wiśniewski Kamikaze Stargard Szczeciński POL POL
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg Mariusz Jan Korowaj Kaisho Białystok POL POL
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg Szymon Ołowski Kaisho Białystok POL POL
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Dominik Czarny KKS Tora Legnica POL POL
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Bartłomiej Wilamek Harasuto Karate Klub POL POL
5. kumite dorostenci (14-15) +70kg Maksym Yanushevskyy Ukrainian Team UKR UKR
5. kumite dorostenci (14-15) +70kg Arseniy Yeremin Ukrainian Team UKR UKR
kumite dorostenky (14-15) -47kg
1. kumite dorostenky (14-15) -47kg Anastasiya Brylko Ukrajina UKR UKR
2. kumite dorostenky (14-15) -47kg Natalia Szponder KK Nidan Zawadzkie POL POL
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Karolina Trepka KK Nidan Zawadzkie POL POL
kumite dorostenky (14-15) -54kg
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Marike Tache Maďarsko HUN HUN
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Nikolett Varga Maďarsko HUN HUN
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Kornélia Linkeschová Slovensko SVK SVK
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Tereza Vecková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Agnieszka Gałązka Harasuto Karate Klub POL POL
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Anna Zuzanna Ziółkowska Łódzki Klub Karate Shotokan POL POL
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Miroslava Kopúňová KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Evelin Szabó Maďarsko HUN HUN
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Mirella Fiszer Shobu-Kan Stargard Szczeciński POL POL
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Zuzana Schwartzová Slovensko SVK SVK
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Laura Beňová MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Anna Penczyńska Bodaikan Szczecin POL POL
7. kumite dorostenky (14-15) +54kg Patrycja Krzak KS Shindo Cieszyn POL POL
7. kumite dorostenky (14-15) +54kg Anastasya Mylko Ukrainian Team UKR UKR
kumite junioři (16-17) -61kg
1. kumite junioři (16-17) -61kg Lukáš Vigário Slovensko SVK SVK
2. kumite junioři (16-17) -61kg Richard Dobrotka Slovensko SVK SVK
3. kumite junioři (16-17) -61kg Daniel Kopúň Slovensko SVK SVK
3. kumite junioři (16-17) -61kg Łukasz Walaszczyk KK Champion Team POL POL
5. kumite junioři (16-17) -61kg Arkadiusz Skrodzki Bodaikan Szczecin POL POL
5. kumite junioři (16-17) -61kg Mateusz Jakub Stępień KK Champion Team POL POL
7. kumite junioři (16-17) -61kg Michal Šestina Slovensko SVK SVK
kumite junioři (16-17) -68kg
1. kumite junioři (16-17) -68kg Michal Klíma Slovensko SVK SVK
2. kumite junioři (16-17) -68kg Ľuboš Meňuš Slovensko SVK SVK
3. kumite junioři (16-17) -68kg Richard Hajdóny Slovensko SVK SVK
3. kumite junioři (16-17) -68kg Filip Pająk Bonsai Tomaszów Maz. POL POL
5. kumite junioři (16-17) -68kg Kacper Krochmalski KS Olimp Łódź POL POL
5. kumite junioři (16-17) -68kg Sebastian Kubatek LKS Zarzewie Prudnik POL POL
7. kumite junioři (16-17) -68kg Jan Kůzl TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite junioři (16-17) -68kg Oskar Wiśniewski Kamikaze Stargard Szczeciński POL POL
kumite junioři (16-17) -76kg
1. kumite junioři (16-17) -76kg Márk Mészáros Maďarsko HUN HUN
2. kumite junioři (16-17) -76kg Samuel Kubina Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Michał Bąbos Bonsai Tomaszów Maz. POL POL
3. kumite junioři (16-17) -76kg Marek Janouch TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -76kg Matej Čuchran Slovensko SVK SVK
5. kumite junioři (16-17) -76kg Adrian Wozniak Harasuto Karate Klub POL POL
7. kumite junioři (16-17) -76kg Máté Munkácsy Maďarsko HUN HUN
7. kumite junioři (16-17) -76kg Roman Vorobeľ Slovensko SVK SVK
kumite junioři (16-17) +76kg
1. kumite junioři (16-17) +76kg Róbert Šoltýs Slovensko SVK SVK
2. kumite junioři (16-17) +76kg Marián Macík Slovensko SVK SVK
3. kumite junioři (16-17) +76kg Paweł Furmański KK Champion Team POL POL
3. kumite junioři (16-17) +76kg Martin Šebesta TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) +76kg Dmytro Avdyeyev Ukrainian Team UKR UKR
5. kumite junioři (16-17) +76kg Michał Stefanowicz Kamikaze Stargard Szczeciński POL POL
kumite juniorky (16-17) -48kg
1. kumite juniorky (16-17) -48kg Daniela Závatzká Slovensko SVK SVK
2. kumite juniorky (16-17) -48kg Eva Nováková Slovensko SVK SVK
3. kumite juniorky (16-17) -48kg Patrycja Rycerz Kamikaze Gryfino POL POL
3. kumite juniorky (16-17) -48kg Iryna Skoryk Ukrajina UKR UKR
5. kumite juniorky (16-17) -48kg Emilia Cieślakowska Łódzki Klub Karate Shotokan POL POL
5. kumite juniorky (16-17) -48kg Ivana Kucová Slovensko SVK SVK
kumite juniorky (16-17) -53kg
1. kumite juniorky (16-17) -53kg Halina Melnyk Ukrajina UKR UKR
2. kumite juniorky (16-17) -53kg Kornélia Linkeschová Slovensko SVK SVK
3. kumite juniorky (16-17) -53kg Lenka Földesiová Slovensko SVK SVK
3. kumite juniorky (16-17) -53kg Simona Lacová Slovensko SVK SVK
5. kumite juniorky (16-17) -53kg Nikolett Juhász Maďarsko HUN HUN
5. kumite juniorky (16-17) -53kg Marigona Mehmeti Slovensko SVK SVK
7. kumite juniorky (16-17) -53kg Katarzyna Dubel LKS Zarzewie Prudnik POL POL
kumite juniorky (16-17) -59kg
1. kumite juniorky (16-17) -59kg Veronika Semaniková Katsudo Sabinov SVK SVK
2. kumite juniorky (16-17) -59kg Zuzana Schwartzová Slovensko SVK SVK
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Katarína Kotúčová Slovensko SVK SVK
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Patricia Tátošová Slovensko SVK SVK
5. kumite juniorky (16-17) -59kg Gréta Kiss Maďarsko HUN HUN
5. kumite juniorky (16-17) -59kg Darya Lukyanchenko Odessa LK UKR UKR
kumite juniorky (16-17) +59kg
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Zsófia Tornyossy Maďarsko HUN HUN
2. kumite juniorky (16-17) +59kg Marta Pacholczyk KS Olimp Łódź POL POL
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Barbora Kovalčíková Slovensko SVK SVK
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Dominika Tatarová Slovensko SVK SVK
5. kumite juniorky (16-17) +59kg Joanna Chwiralska MUKS Tornado Kalisz POL POL
5. kumite juniorky (16-17) +59kg Lenka Petříková Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
7. kumite juniorky (16-17) +59kg Iga Butrym KKS Tora Legnica POL POL
7. kumite juniorky (16-17) +59kg Alena Navrátilová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
kumite muži -60kg
1. kumite muži -60kg Peter Macko Slovensko SVK SVK
2. kumite muži -60kg Jan Milan TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži -60kg Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kumite muži -60kg Jozsef Szebeni Fighter club HUN HUN
5. kumite muži -60kg Maciej Lejdward Kaisho Białystok POL POL
5. kumite muži -60kg Denys Sumishevskiy Ukrajina UKR UKR
7. kumite muži -60kg Marcin Berent KK Champion Team POL POL
kumite muži -67kg
1. kumite muži -67kg Yves Martial Tadissi Maďarsko HUN HUN
2. kumite muži -67kg Andrii Mokrynchuk Ukrajina UKR UKR
3. kumite muži -67kg Albert Ciesielski Bushi-Do Bydgoszcz POL POL
3. kumite muži -67kg Lukáš Kučerák Slovensko SVK SVK
5. kumite muži -67kg Szymon Grzywacz Bodaikan Szczecin POL POL
5. kumite muži -67kg Michał Chojnowski Bodaikan Szczecin POL POL
7. kumite muži -67kg Patryk Legut Kaisho Białystok POL POL
7. kumite muži -67kg I. A. Ziyada Motasem Palestina PSE PSE
kumite muži -75kg
1. kumite muži -75kg Viktor Viskup Slovensko SVK SVK
2. kumite muži -75kg Andre Beck Seishinkai Jena GER GER
3. kumite muži -75kg Róbert Hargitay Fighter club HUN HUN
3. kumite muži -75kg Alexendre Lendyel Ukrajina UKR UKR
5. kumite muži -75kg Oleksandr Iefremov Ukrajina UKR UKR
5. kumite muži -75kg Maroš Sokol Slovensko SVK SVK
7. kumite muži -75kg Iurii Krapivin Ukrainian Team UKR UKR
7. kumite muži -75kg Ariel Supruniuk Kaisho Białystok POL POL
kumite muži -84kg
1. kumite muži -84kg Piotr Szumiło Bodaikan Szczecin POL POL
2. kumite muži -84kg Milán Guba Fighter club HUN HUN
3. kumite muži -84kg Christian Grüner Seishinkai Jena GER GER
3. kumite muži -84kg Andrej Harničár Slovensko SVK SVK
5. kumite muži -84kg Ján Landl Slovensko SVK SVK
5. kumite muži -84kg Steven Wiener Seishinkai Jena GER GER
7. kumite muži -84kg S. N. Abumuamar Fayez Palestina PSE PSE
7. kumite muži -84kg Dawid Tuszyński KS Olimp Łódź POL POL
kumite muži +84kg
1. kumite muži +84kg Gabriel Kaleta Slovensko SVK SVK
2. kumite muži +84kg Rudik Sagrunov Gruzie UKR UKR
3. kumite muži +84kg Yevgen Kashyrin Ukrajina UKR UKR
3. kumite muži +84kg Filip Prešinský Slovensko SVK SVK
5. kumite muži +84kg Adam Hrnčíř Baník Havířov CZE CZE
5. kumite muži +84kg Péter Kun Maďarsko HUN HUN
7. kumite muži +84kg Dariusz Panasiuk Bodaikan Szczecin POL POL
7. kumite muži +84kg Tomasz Salamon KS Shindo Cieszyn POL POL
kumite muži BRH
1. kumite muži BRH Piotr Szumiło Bodaikan Szczecin POL POL
2. kumite muži BRH Alexendre Lendyel Ukrajina UKR UKR
3. kumite muži BRH Christian Grüner Seishinkai Jena GER GER
3. kumite muži BRH Szymon Grzywacz Bodaikan Szczecin POL POL
5. kumite muži BRH Vojtěch Kočí TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite muži BRH Lukáš Kučerák Slovensko SVK SVK
7. kumite muži BRH Matúš Cisár Slovensko SVK SVK
7. kumite muži BRH Jan Kočí TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite ženy -50kg
1. kumite ženy -50kg Monika Višňovská Slovensko SVK SVK
2. kumite ženy -50kg Barbora Botunová Slovensko SVK SVK
3. kumite ženy -50kg Anita Bugajak Łódzki Klub Karate Shotokan POL POL
3. kumite ženy -50kg Lucia Kováčiková Slovensko SVK SVK
5. kumite ženy -50kg Svitlana Kutuzova Ukrajina UKR UKR
kumite ženy -55kg
1. kumite ženy -55kg Viktória Semaníková Slovensko SVK SVK
2. kumite ženy -55kg Anita Serogina Ukrajina UKR UKR
3. kumite ženy -55kg Jana Vojtikevičová Slovensko SVK SVK
3. kumite ženy -55kg Oksana Xashchyjan Ukrajina UKR UKR
5. kumite ženy -55kg Katarzyna Kozłowska KS Olimp Łódź POL POL
kumite ženy -61kg
1. kumite ženy -61kg Eva Medveďová Tulejová Slovensko SVK SVK
2. kumite ženy -61kg Alexandra Pečimonová Slovensko SVK SVK
3. kumite ženy -61kg Dagmara Kubinská Slovensko SVK SVK
3. kumite ženy -61kg Júlia Langošová Slovensko SVK SVK
5. kumite ženy -61kg Danuše Kratochvílová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
5. kumite ženy -61kg Zukhriya Mshenesh Ukrajina UKR UKR
kumite ženy -68kg
1. kumite ženy -68kg Daria Szulc Kamikaze Gryfino POL POL
2. kumite ženy -68kg Agata Andrzejewska Bodaikan Szczecin POL POL
3. kumite ženy -68kg Ivana Višňovská Slovensko SVK SVK
3. kumite ženy -68kg Sandra Zagrabska Bushi-Do Bydgoszcz POL POL
5. kumite ženy -68kg Anna Khomyk Ukrainian Team UKR UKR
5. kumite ženy -68kg Petra Peceková SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
kumite ženy +68kg
1. kumite ženy +68kg Ivana Dučová Slovensko SVK SVK
2. kumite ženy +68kg Jana Koribaničová Slovensko SVK SVK
3. kumite ženy +68kg Anna Magda Bodaikan Szczecin POL POL
3. kumite ženy +68kg Dominika Wojtaszek KKS Tora Legnica POL POL
kumite ženy BRH
1. kumite ženy BRH Dagmara Kubinská Slovensko SVK SVK
2. kumite ženy BRH Anita Serogina Ukrajina UKR UKR
3. kumite ženy BRH Ivana Dučová Slovensko SVK SVK
3. kumite ženy BRH Eva Medveďová Tulejová Slovensko SVK SVK
5. kumite ženy BRH Marta Dąbrowska Harasuto Karate Klub POL POL
5. kumite ženy BRH Viktória Semaníková Slovensko SVK SVK
7. kumite ženy BRH Justyna Beyger Bodaikan Szczecin POL POL
7. kumite ženy BRH Lucia Langošová Slovensko SVK SVK
kumite team st. žáci
1. kumite team st. žáci Maďarsko HUN HUN
2. kumite team st. žáci Harasuto Karate Klub (POL) POL POL
3. kumite team st. žáci Shogun Karate Kyiv (UKR) UKR UKR
3. kumite team st. žáci PKK Pleszew (POL) POL POL
5. kumite team st. žáci Bodaikan Szczecin (POL) POL POL
5. kumite team st. žáci Odessa LK (UKR) UKR UKR
7. kumite team st. žáci Harasuto Karate Klub (POL) POL POL
kumite team st. žákyně
1. kumite team st. žákyně Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite team st. žákyně Bodaikan Szczecin (POL) POL POL
kumite team dorostenci (14-15)
1. kumite team dorostenci (14-15) Maďarsko HUN HUN
2. kumite team dorostenci (14-15) Ukrainian Team (UKR) UKR UKR
3. kumite team dorostenci (14-15) Kaisho Białystok (POL) POL POL
3. kumite team dorostenci (14-15) KK Champion Team (POL) POL POL
5. kumite team dorostenci (14-15) Shogun Karate Kyiv (UKR) UKR UKR
5. kumite team dorostenci (14-15) Harasuto Karate Klub (POL) POL POL
7. kumite team dorostenci (14-15) Andrex Elbląg (POL) POL POL
kumite team dorostenky (14-15)
1. kumite team dorostenky (14-15) Maďarsko HUN HUN
2. kumite team dorostenky (14-15) Slovensko SVK SVK
3. kumite team dorostenky (14-15) Bodaikan Szczecin (POL) POL POL
kumite team junioři (16-17)
1. kumite team junioři (16-17) Slovensko SVK SVK
2. kumite team junioři (16-17) Bonsai Tomaszów Maz. (POL) POL POL
3. kumite team junioři (16-17) Slovensko SVK SVK
3. kumite team junioři (16-17) Bodaikan Szczecin (POL) POL POL
5. kumite team junioři (16-17) Karate České Budějovice CZE CZE
kumite team juniorky (16-17)
1. kumite team juniorky (16-17) Slovensko SVK SVK
2. kumite team juniorky (16-17) Slovensko SVK SVK
3. kumite team juniorky (16-17) Harasuto Karate Klub (POL) POL POL
3. kumite team juniorky (16-17) Kamikaze Gryfino (POL) POL POL
kumite team muži
1. kumite team muži Ukrajina UKR UKR
2. kumite team muži Seishinkai Jena (GER) GER GER
3. kumite team muži Slovensko SVK SVK
3. kumite team muži Ukrajina UKR UKR
5. kumite team muži Karate České Budějovice CZE CZE
kumite team ženy
1. kumite team ženy Slovensko SVK SVK
2. kumite team ženy Slovensko SVK SVK
3. kumite team ženy Polsko POL POL

Související turnaje:

Turnaj Datum
Grand Prix Hradec Králové 2018 28.04.2018-29.04.2018
Grand Prix Ústí n/L 2018 21.04.2018
Grand Prix Ostrava 2017 04.11.2017
Grand Prix Ústí n/L 2017 29.04.2017
Grand Prix Ostrava 2016 05.11.2016
Grand Prix Ostrava 2015 31.10.2015-01.11.2015
Grand Prix Ústí n/L 2015 16.05.2015
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk