KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Harasuto Cup 2008 - 01.03.2008 - 02.03.2008

Město Łódź
Stát Polsko
Pořadatel Harasuto Karate Klub
Kluby na medailových pozicích 34
Státy na medailových pozicích 8
Hodnocení 36-24-12-6-3


Ohodnocení kvality turnaje:
61.54%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 26x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-9)
1. kata ml. žáci (7-9) Mateusz Rzeźniczak KK Shobuken Łódź POL POL
2. kata ml. žáci (7-9) Ilya Jatskevich Soyuz Kaliningrad RUS RUS
3. kata ml. žáci (7-9) Ilya Efremov Soyuz Kaliningrad RUS RUS
3. kata ml. žáci (7-9) Alexander Rudov Soyuz Kaliningrad RUS RUS
kata ml. žáci (7-11)
1. kata ml. žáci (7-11) Mateusz Tomiczek KSA ATEMI Bielsko-Biała POL POL
2. kata ml. žáci (7-11) Jakub Indraszczyk KK Shobuken Łódź POL POL
3. kata ml. žáci (7-11) Petr Babkin Soyuz Kaliningrad RUS RUS
3. kata ml. žáci (7-11) Denis Gritskov Soyuz Kaliningrad RUS RUS
kata ml. žákyně (7-9)
1. kata ml. žákyně (7-9) Natasha Holmes Sale Dojo) ENG ENG
2. kata ml. žákyně (7-9) Kinga Harast Harasuto Karate Klub POL POL
3. kata ml. žákyně (7-9) Eliza Gaweł KSA ATEMI Bielsko-Biała POL POL
3. kata ml. žákyně (7-9) Martyna Pączek KSA ATEMI Bielsko-Biała POL POL
kata ml. žákyně (7-11)
1. kata ml. žákyně (7-11) Lauren Tutty Sale Dojo) ENG ENG
2. kata ml. žákyně (7-11) Marija Larisa Agafonova Shinri LAT LAT
3. kata ml. žákyně (7-11) Marta Pastwa Klub sportowy BUSHI POL POL
3. kata ml. žákyně (7-11) Mariya Shlayger Soyuz Kaliningrad RUS RUS
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Radoslaw Białek KK Shobuken Łódź POL POL
2. kata st. žáci (12-13) Kamil Walaszczyk KK Shobuken Łódź POL POL
3. kata st. žáci (12-13) Jake Kiernan Sale Dojo) ENG ENG
3. kata st. žáci (12-13) Efim Shlyamin Soyuz Kaliningrad RUS RUS
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Zuzana Kormošová KK Trstená SVK SVK
2. kata st. žákyně (12-13) Charlene Oakes Sale Dojo) ENG ENG
3. kata st. žákyně (12-13) Katarzyna Stasiak Harasuto Karate Klub POL POL
3. kata st. žákyně (12-13) Natalia Szponder KK Nidan Zawadzkie POL POL
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Michal Toure Slovensko SVK SVK
2. kata dorostenci (14-15) Igor Bušovský Slovensko SVK SVK
3. kata dorostenci (14-15) Denis Lempart Zarzewie Prudnik POL POL
3. kata dorostenci (14-15) Rafał Waluś KSA ATEMI Bielsko-Biała POL POL
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Simona Fereková KK Trstená SVK SVK
2. kata dorostenky (14-15) Michaela Kimáková Vukabu SVK SVK
3. kata dorostenky (14-15) Katarzyna Dubel Zarzewie Prudnik POL POL
3. kata dorostenky (14-15) Karolina Ścieszka KSA ATEMI Bielsko-Biała POL POL
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Monika Čulenová Slovensko SVK SVK
2. kata juniorky (16-17) Katarína Liptáková Slovensko SVK SVK
3. kata juniorky (16-17) Patricia Fereková KK Trstená SVK SVK
3. kata juniorky (16-17) Berenika Prządka Kamikaze Gryfino POL POL
kata muži
1. kata muži Ján Olekšák Vukabu SVK SVK
2. kata muži Łukasz Kuzemko Dynamik AK Poznań POL POL
3. kata muži Marcin Antol Bodaikan Szczecin POL POL
3. kata muži Sebastian Gruszecki Bodaikan Szczecin POL POL
kata ženy
1. kata ženy Erika Hrušecká Slovensko SVK SVK
2. kata ženy Barbora Bosnyaková Česká republika SVK SVK
3. kata ženy Katarína Longová Slovensko SVK SVK
3. kata ženy Oliwia Popielarz Bodaikan Szczecin POL POL
kata team ml. žáci -10 let
1. kata team ml. žáci -10 let KK Shobuken Łódź (POL) POL POL
2. kata team ml. žáci -10 let ŁKKS Łódź (POL) POL POL
kata team ml. žákyně -10 let
1. kata team ml. žákyně -10 let Nidan Zawadzkie (POL) POL POL
2. kata team ml. žákyně -10 let ŁKKS Łódź (POL) POL POL
3. kata team ml. žákyně -10 let KSA ATEMI Bielsko-Biała (POL) POL POL
kata team st. žáci (11-13)
1. kata team st. žáci (11-13) Soyuz Kaliningrad (RUS) RUS RUS
2. kata team st. žáci (11-13) KSA ATEMI Bielsko-Biała (POL) POL POL
3. kata team st. žáci (11-13) Sakura Rumia (POL) POL POL
3. kata team st. žáci (11-13) ŁKKS Łódź (POL) POL POL
kata team st. žákyně (11-13)
1. kata team st. žákyně (11-13) Harasuto Karate Klub (POL) POL POL
2. kata team st. žákyně (11-13) Soyuz Kaliningrad (RUS) RUS RUS
3. kata team st. žákyně (11-13) Nidan Zawadzkie (POL) POL POL
3. kata team st. žákyně (11-13) Bushi-Do Bydgoszcz (POL) POL POL
kata team dorostenci + junioři (14-17)
1. kata team dorostenci + junioři (14-17) Zarzewie Prudnik (POL) POL POL
2. kata team dorostenci + junioři (14-17) KSA ATEMI Bielsko-Biała (POL) POL POL
kata team dorostenky + juniorky (14-17)
1. kata team dorostenky + juniorky (14-17) KK Trstená (SVK) SVK SVK
2. kata team dorostenky + juniorky (14-17) KSA ATEMI Bielsko-Biała (POL) POL POL
kata team muži
1. kata team muži Kamikaze Stargard Szczeciński (POL) POL POL
2. kata team muži Kamikaze Stargard Szczeciński (POL) POL POL
kata team ženy
1. kata team ženy Slovensko SVK SVK
2. kata team ženy Kamikaze Stargard Szczeciński (POL) POL POL
KUMITE
kumite st. žáci -45kg
1. kumite st. žáci -45kg Radoslaw Białek KK Shobuken Łódź POL POL
2. kumite st. žáci -45kg Lev Cheremiskin Soyuz Kaliningrad RUS RUS
3. kumite st. žáci -45kg Matej Homola KK Farmex Nitra SVK SVK
3. kumite st. žáci -45kg Maksym Sukharyev BIH Fight Lviv UKR UKR
kumite st. žáci -55kg
1. kumite st. žáci -55kg Svyatoslav Kutsyr BIH Fight Lviv UKR UKR
2. kumite st. žáci -55kg Alex Rigg Sale Dojo) ENG ENG
3. kumite st. žáci -55kg Kamil Nowak Harasuto Karate Klub POL POL
3. kumite st. žáci -55kg Oleh Zapototskyy BIH Fight Lviv UKR UKR
kumite st. žáci +55kg
1. kumite st. žáci +55kg Nikita Bratash Soyuz Kaliningrad RUS RUS
2. kumite st. žáci +55kg Paweł Domański Harasuto Karate Klub POL POL
3. kumite st. žáci +55kg Dawid Gaweł KSA ATEMI Bielsko-Biała POL POL
3. kumite st. žáci +55kg Mariusz Migdalski Bushi-Do Bydgoszcz POL POL
kumite st. žákyně -45kg
1. kumite st. žákyně -45kg Heidi Jay Sale Dojo) ENG ENG
2. kumite st. žákyně -45kg Klaudia Zawierta Łódzki Klub Karate Shotokan POL POL
3. kumite st. žákyně -45kg Zuzana Schwartzová KK Union Košice SVK SVK
3. kumite st. žákyně -45kg Natalia Szponder KK Nidan Zawadzkie POL POL
kumite dorostenci (14-15) -52kg
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Kacper Krochmalski KS Olimp Łódź POL POL
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg Mikhail Chernyshev Soyuz Kaliningrad RUS RUS
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Adrian Oborski Harasuto Karate Klub POL POL
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Maciej Semak Bushido Kędzierzyn Koźle POL POL
kumite dorostenci (14-15) -57kg
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Harley Del-Rio Sale Dojo) ENG ENG
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Richard Dobrotka Slovensko SVK SVK
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Michał Jędrzejczyk KK Shobuken Łódź POL POL
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Tay Ryan Sale Dojo) ENG ENG
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Michal Klíma Vukabu SVK SVK
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg Oliver Kardoš Slovensko SVK SVK
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Richard Hajdóny Slovensko SVK SVK
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Dariusz Sworeń KK Nidan Zawadzkie POL POL
kumite dorostenci (14-15) -70kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Volodymyr Feshchyn BIH Fight Lviv UKR UKR
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg Bartłomiej Barański KK Nidan Zawadzkie POL POL
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Michał Bąbos Bonsai Tomaszów Maz. POL POL
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Matej Čuchran Vukabu SVK SVK
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg Marián Macík Vukabu SVK SVK
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg Paweł Furmański KK Shobuken Łódź POL POL
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Łukasz Czechowicz Bonsai Tomaszów Maz. POL POL
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Bartosz Głowacki Kaisho Białystok POL POL
kumite dorostenky (14-15) -47kg
1. kumite dorostenky (14-15) -47kg Lenka Földesiová Slovensko SVK SVK
2. kumite dorostenky (14-15) -47kg Agnieszka Janowska Sakura Rumia POL POL
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Miriam Końska KSA ATEMI Bielsko-Biała POL POL
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Karolina Ścieszka KSA ATEMI Bielsko-Biała POL POL
kumite dorostenky (14-15) -54kg
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Anna Zuzanna Ziółkowska Łódzki Klub Karate Shotokan POL POL
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Dominika Tatarová Slovensko SVK SVK
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Michaela Kimáková Vukabu SVK SVK
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Monika Piotrowska Bushi-Do Bydgoszcz POL POL
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Veronika Semaniková Vukabu SVK SVK
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Abby Davidson Sale Dojo) ENG ENG
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Miriam Matisovská Vukabu SVK SVK
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Barbora Pigová Vukabu SVK SVK
kumite junioři (16-17) -61kg
1. kumite junioři (16-17) -61kg Oleh Khyrochynskyy BIH Fight Lviv UKR UKR
2. kumite junioři (16-17) -61kg Mateusz Waleszczyk Bonsai Tomaszów Maz. POL POL
3. kumite junioři (16-17) -61kg Adam Čajkovský Slovensko SVK SVK
3. kumite junioři (16-17) -61kg Martin Čula Slovensko SVK SVK
kumite junioři (16-17) -68kg
1. kumite junioři (16-17) -68kg Marek Granát Slovensko SVK SVK
2. kumite junioři (16-17) -68kg Lukáš Kučerák Slovensko SVK SVK
3. kumite junioři (16-17) -68kg Robin Popelka Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Daniel Vrabec KK Trstená SVK SVK
kumite junioři (16-17) -76kg
1. kumite junioři (16-17) -76kg Viktor Viskup Slovensko SVK SVK
2. kumite junioři (16-17) -76kg Dawid Tuszyński KS Olimp Łódź POL POL
3. kumite junioři (16-17) -76kg Mateusz Dębiński Zarzewie Prudnik POL POL
3. kumite junioři (16-17) -76kg Maciej Marczewski Łódzki Klub Karate Shotokan POL POL
kumite junioři (16-17) +76kg
1. kumite junioři (16-17) +76kg Adrian Filip Łódzki Klub Karate Shotokan POL POL
2. kumite junioři (16-17) +76kg Grzegorz Kaleta Łódzki Klub Karate Shotokan POL POL
3. kumite junioři (16-17) +76kg Krystian Andrusewicz Elbląski KK POL POL
3. kumite junioři (16-17) +76kg Saul Del Rio Sale Dojo) ENG ENG
kumite juniorky (16-17) -59kg
1. kumite juniorky (16-17) -59kg Júlia Langošová Vukabu SVK SVK
2. kumite juniorky (16-17) -59kg Zuzana Summerová Vukabu SVK SVK
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Magdaléna Scheryová Slovensko SVK SVK
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Sandra Zagrabska Bushi-Do Bydgoszcz POL POL
kumite juniorky (16-17) +59kg
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Katarzyna Świerczyńska Harasuto Karate Klub POL POL
2. kumite juniorky (16-17) +59kg Berenika Prządka Kamikaze Gryfino POL POL
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Justyna Katarzyna Gradowska Łódzki Klub Karate Shotokan POL POL
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Lenka Koribaničová Vukabu SVK SVK
kumite muži -65kg
1. kumite muži -65kg Peter Macko Slovensko SVK SVK
2. kumite muži -65kg Szymon Grzywacz Bodaikan Szczecin POL POL
3. kumite muži -65kg Roman Baľak KK Trstená SVK SVK
3. kumite muži -65kg Łukasz Klujew AZS Wroclaw POL POL
kumite muži -70kg
1. kumite muži -70kg Albert Ciesielski Bushi-Do Bydgoszcz POL POL
2. kumite muži -70kg Bartosz Kuzemko Dynamik AK Poznań POL POL
3. kumite muži -70kg Paweł Bombolewski Shobu-Kan Stargard Szczeciński POL POL
3. kumite muži -70kg Witold Wojciechowski KK Shobuken Łódź POL POL
kumite muži -75kg
1. kumite muži -75kg Diego Davy Vandeschrick Federation Francophone BEL BEL
2. kumite muži -75kg Klaudio Farmadín Slovensko SVK SVK
3. kumite muži -75kg Aleksander Każmierczak Dynamik AK Poznań POL POL
3. kumite muži -75kg Tomasz Łataś Bushi-Do Bydgoszcz POL POL
kumite muži -80kg
1. kumite muži -80kg Piotr Szumiło Bodaikan Szczecin POL POL
2. kumite muži -80kg Filip Prešinský Slovensko SVK SVK
3. kumite muži -80kg Piotr Bartuzel Harasuto Karate Klub POL POL
3. kumite muži -80kg Bartłomiej Sołtysiak AZS Wroclaw POL POL
kumite muži +80kg
1. kumite muži +80kg Bartłomiej Pielesiek Harasuto Karate Klub POL POL
2. kumite muži +80kg Kacper Olędzki Harasuto Karate Klub POL POL
3. kumite muži +80kg Matúš Bozogáň Vukabu SVK SVK
3. kumite muži +80kg Grzegorz Zgubiński Shobu-Kan Stargard Szczeciński POL POL
kumite muži BRH
1. kumite muži BRH Diego Davy Vandeschrick Federation Francophone BEL BEL
2. kumite muži BRH Rafał Roztropiński AZS Wroclaw POL POL
3. kumite muži BRH Bartosz Kuzemko Dynamik AK Poznań POL POL
3. kumite muži BRH Dariusz Panasiuk Bodaikan Szczecin POL POL
kumite ženy -53kg
1. kumite ženy -53kg Viktória Semaníková Slovensko SVK SVK
2. kumite ženy -53kg Dominika Jędrzejczyk KK Shobuken Łódź POL POL
3. kumite ženy -53kg Agnieszka Habryka KS Shindo Cieszyn POL POL
3. kumite ženy -53kg Mariya Markina Soyuz Kaliningrad RUS RUS
kumite ženy -60kg
1. kumite ženy -60kg Anna Fajkowska Bushi-Do Bydgoszcz POL POL
2. kumite ženy -60kg Marta Dąbrowska Harasuto Karate Klub POL POL
3. kumite ženy -60kg Timea Kaskova Vukabu SVK SVK
3. kumite ženy -60kg Dagmara Kubinská Slovensko SVK SVK
kumite ženy +60kg
1. kumite ženy +60kg Daria Szulc Kamikaze Gryfino POL POL
2. kumite ženy +60kg Radka Krejčová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite ženy +60kg Katarína Sulíková Slovensko SVK SVK
3. kumite ženy +60kg Kamila Warda KS Olimp Łódź POL POL
kumite ženy BRH
1. kumite ženy BRH Anna Fajkowska Bushi-Do Bydgoszcz POL POL
2. kumite ženy BRH Viktória Semaníková Slovensko SVK SVK
3. kumite ženy BRH Radka Krejčová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite ženy BRH Dagmara Kubinská Slovensko SVK SVK
kumite team st. žáci
1. kumite team st. žáci Ken Yu Kai (Sale Dojo) (ENG) ENG ENG
2. kumite team st. žáci BIH Fight Lviv (UKR) UKR UKR
3. kumite team st. žáci KK Shobuken Łódź (POL) POL POL
3. kumite team st. žáci BIH Fight Lviv (UKR) UKR UKR
kumite team st. žákyně
1. kumite team st. žákyně Ken Yu Kai (Sale Dojo) (ENG) ENG ENG
2. kumite team st. žákyně BIH Fight Lviv (UKR) UKR UKR
3. kumite team st. žákyně ŁKKS Łódź (POL) POL POL
kumite team dorostenci (14-15)
1. kumite team dorostenci (14-15) Ken Yu Kai (Sale Dojo) (ENG) ENG ENG
2. kumite team dorostenci (14-15) Slovensko SVK SVK
3. kumite team dorostenci (14-15) Zarzewie Prudnik (POL) POL POL
3. kumite team dorostenci (14-15) Bonsai Tomaszów Maz. (POL) POL POL
kumite team dorostenky (14-15)
1. kumite team dorostenky (14-15) Slovensko SVK SVK
2. kumite team dorostenky (14-15) Ken Yu Kai (Sale Dojo) (ENG) ENG ENG
3. kumite team dorostenky (14-15) Kamikaze Stargard Szczeciński (POL) POL POL
3. kumite team dorostenky (14-15) Sakura Rumia (POL) POL POL
kumite team junioři (16-17)
1. kumite team junioři (16-17) Slovensko SVK SVK
2. kumite team junioři (16-17) Slovensko SVK SVK
3. kumite team junioři (16-17) KK Trstená (SVK) SVK SVK
3. kumite team junioři (16-17) Funakoshi Kędzierzyn Koźle (POL) POL POL
kumite team juniorky (16-17)
1. kumite team juniorky (16-17) Slovensko SVK SVK
2. kumite team juniorky (16-17) Bonsai Tomaszów Maz. (POL) POL POL
3. kumite team juniorky (16-17) Kamikaze Gryfino (POL) POL POL
kumite team muži
1. kumite team muži Harasuto Karate Klub (POL) POL POL
2. kumite team muži Slovensko SVK SVK
3. kumite team muži Bonsai Tomaszów Maz. (POL) POL POL
3. kumite team muži Bodaikan Szczecin (POL) POL POL
kumite team ženy
1. kumite team ženy Slovensko SVK SVK
2. kumite team ženy Harasuto Karate Klub (POL) POL POL
3. kumite team ženy OZK Łódź (POL) POL POL
3. kumite team ženy Kaisho Białystok (POL) POL POL

Související turnaje:

Turnaj Datum
Grand Prix Ostrava 2017 04.11.2017
Grand Prix Ústí n/L 2017 29.04.2017
Grand Prix Ostrava 2016 05.11.2016
Grand Prix Ostrava 2015 31.10.2015-01.11.2015
Grand Prix Ústí n/L 2015 16.05.2015
North Bohemia 2014 11.10.2014
Grand Prix Ústí n/L 2014 24.05.2014
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk