KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Kayıtlı yarışmalar ve sonuçları:

 

Harasuto Cup 2008 - 01.03.2008 - 02.03.2008

şehir Łódź
Ülke Polonya
Organizasyon Harasuto Karate Klub
Madalya pozisyonları üzerinde Kulüpler 34
Madalya pozisyonlardaki ülkeler 8
Puanlama 36-24-12-6-3


Beğenilme:
61.54%
Oy: Korkunç Kötü Ortalama İyi Mükemmel Toplam: 26x

Sporcular:
Sırası Kategori Ad Soyad Kulüp/Takım  
KATA
kata bay -9 yas
1. kata bay -9 yas Mateusz Rzeźniczak KK Shobuken Łódź POL POL
2. kata bay -9 yas Ilya Jatskevich Soyuz Kaliningrad RUS RUS
3. kata bay -9 yas Ilya Efremov Soyuz Kaliningrad RUS RUS
3. kata bay -9 yas Alexander Rudov Soyuz Kaliningrad RUS RUS
kata bay -11 yas
1. kata bay -11 yas Mateusz Tomiczek Polonya POL POL
2. kata bay -11 yas Jakub Indraszczyk KK Shobuken Łódź POL POL
3. kata bay -11 yas Petr Babkin Soyuz Kaliningrad RUS RUS
3. kata bay -11 yas Denis Gritskov Soyuz Kaliningrad RUS RUS
kata bayan -9 yas
1. kata bayan -9 yas Natasha Holmes Sale Dojo) ENG ENG
2. kata bayan -9 yas Kinga Harast Harasuto Karate Klub POL POL
3. kata bayan -9 yas Eliza Gaweł KSA ATEMI Bielsko-Biała POL POL
3. kata bayan -9 yas Martyna Pączek KSA ATEMI Bielsko-Biała POL POL
kata bayan -12 yas
1. kata bayan -12 yas Lauren Tutty İngiltere ENG ENG
2. kata bayan -12 yas Marija Larisa Agafonova Letonya LAT LAT
3. kata bayan -12 yas Marta Pastwa Klub sportowy BUSHI POL POL
3. kata bayan -12 yas Mariya Shlayger Soyuz Kaliningrad RUS RUS
kata bay 12-13 yas
1. kata bay 12-13 yas Radoslaw Białek KK Shobuken Łódź POL POL
2. kata bay 12-13 yas Kamil Walaszczyk KK Shobuken Łódź POL POL
3. kata bay 12-13 yas Jake Kiernan Sale Dojo) ENG ENG
3. kata bay 12-13 yas Efim Shlyamin Soyuz Kaliningrad RUS RUS
kata bayan 12-13 yas
1. kata bayan 12-13 yas Zuzana Kormošová KK Trstená SVK SVK
2. kata bayan 12-13 yas Charlene Oakes Sale Dojo) ENG ENG
3. kata bayan 12-13 yas Katarzyna Stasiak Harasuto Karate Klub POL POL
3. kata bayan 12-13 yas Natalia Szponder KK Nidan Zawadzkie POL POL
kata bay 14-15 yas
1. kata bay 14-15 yas Michal Toure Slovakia SVK SVK
2. kata bay 14-15 yas Igor Bušovský Slovakia SVK SVK
3. kata bay 14-15 yas Denis Lempart LKS Zarzewie Prudnik POL POL
3. kata bay 14-15 yas Rafał Waluś KSA ATEMI Bielsko-Biała POL POL
kata bayan 14-15 yas
1. kata bayan 14-15 yas Simona Fereková KK Trstená SVK SVK
2. kata bayan 14-15 yas Michaela Kimáková Slovakya SVK SVK
3. kata bayan 14-15 yas Katarzyna Dubel Polonya POL POL
3. kata bayan 14-15 yas Karolina Ścieszka KSA ATEMI Bielsko-Biała POL POL
kata bayan 16-17 yas
1. kata bayan 16-17 yas Monika Čulenová Slovakya SVK SVK
2. kata bayan 16-17 yas Katarína Liptáková Slovakia SVK SVK
3. kata bayan 16-17 yas Patricia Fereková KK Trstená SVK SVK
3. kata bayan 16-17 yas Berenika Prządka Polonya POL POL
kata bay
1. kata bay Ján Olekšák Vukabu SVK SVK
2. kata bay Łukasz Kuzemko Dynamik AK Poznań POL POL
3. kata bay Marcin Antol Bodaikan Szczecin POL POL
3. kata bay Sebastian Gruszecki Bodaikan Szczecin POL POL
kata bayan
1. kata bayan Erika Hrušecká Slovakia SVK SVK
2. kata bayan Barbora Bosnyaková Slovakia SVK SVK
3. kata bayan Katarína Longová Slovakia SVK SVK
3. kata bayan Oliwia Popielarz Bodaikan Szczecin POL POL
kata takýmlar bay -10 yas
1. kata takýmlar bay -10 yas KK Shobuken Łódź (POL) POL POL
2. kata takýmlar bay -10 yas ŁKKS Łódź (POL) POL POL
kata takýmlar bayan -10 yas
1. kata takýmlar bayan -10 yas Nidan Zawadzkie (POL) POL POL
2. kata takýmlar bayan -10 yas ŁKKS Łódź (POL) POL POL
3. kata takýmlar bayan -10 yas KSA ATEMI Bielsko-Biała (POL) POL POL
kata takýmlar bay 11-13 yas
1. kata takýmlar bay 11-13 yas Soyuz Kaliningrad (RUS) RUS RUS
2. kata takýmlar bay 11-13 yas KSA ATEMI Bielsko-Biała (POL) POL POL
3. kata takýmlar bay 11-13 yas Sakura Rumia (POL) POL POL
3. kata takýmlar bay 11-13 yas ŁKKS Łódź (POL) POL POL
kata takýmlar bayan 11-13 yas
1. kata takýmlar bayan 11-13 yas Harasuto Karate Klub (POL) POL POL
2. kata takýmlar bayan 11-13 yas Soyuz Kaliningrad (RUS) RUS RUS
3. kata takýmlar bayan 11-13 yas Nidan Zawadzkie (POL) POL POL
3. kata takýmlar bayan 11-13 yas Bushi-Do Bydgoszcz (POL) POL POL
kata takýmlar bay 14-17 yas
1. kata takýmlar bay 14-17 yas Zarzewie Prudnik (POL) POL POL
2. kata takýmlar bay 14-17 yas KSA ATEMI Bielsko-Biała (POL) POL POL
kata takýmlar bayan 14-17 yas
1. kata takýmlar bayan 14-17 yas KK Trstená (SVK) SVK SVK
2. kata takýmlar bayan 14-17 yas KSA ATEMI Bielsko-Biała (POL) POL POL
kata takýmlar bay
1. kata takýmlar bay Kamikaze Stargard Szczeciński (POL) POL POL
2. kata takýmlar bay Kamikaze Stargard Szczeciński (POL) POL POL
kata takýmlar bayan
1. kata takýmlar bayan Slovakya SVK SVK
2. kata takýmlar bayan Kamikaze Stargard Szczeciński (POL) POL POL
KUMITE
kumite bay 12-13 yas -45kg
1. kumite bay 12-13 yas -45kg Radoslaw Białek KK Shobuken Łódź POL POL
2. kumite bay 12-13 yas -45kg Lev Cheremiskin Soyuz Kaliningrad RUS RUS
3. kumite bay 12-13 yas -45kg Matej Homola KK Farmex Nitra SVK SVK
3. kumite bay 12-13 yas -45kg Maksym Sukharyev Ukrayna UKR UKR
kumite bay 12-13 yas -55kg
1. kumite bay 12-13 yas -55kg Svyatoslav Kutsyr BIH Fight Lviv UKR UKR
2. kumite bay 12-13 yas -55kg Alex Rigg Sale Dojo) ENG ENG
3. kumite bay 12-13 yas -55kg Kamil Nowak Harasuto Karate Klub POL POL
3. kumite bay 12-13 yas -55kg Oleh Zapototskyy BIH Fight Lviv UKR UKR
kumite bay 12-13 yas +55kg
1. kumite bay 12-13 yas +55kg Nikita Bratash Soyuz Kaliningrad RUS RUS
2. kumite bay 12-13 yas +55kg Paweł Domański Harasuto Karate Klub POL POL
3. kumite bay 12-13 yas +55kg Dawid Gaweł KSA ATEMI Bielsko-Biała POL POL
3. kumite bay 12-13 yas +55kg Mariusz Migdalski Bushi-Do Bydgoszcz POL POL
kumite bayan 12-13 yas -45kg
1. kumite bayan 12-13 yas -45kg Heidi Jay Sale Dojo) ENG ENG
2. kumite bayan 12-13 yas -45kg Klaudia Zawierta Łódzki Klub Karate Shotokan POL POL
3. kumite bayan 12-13 yas -45kg Zuzana Schwartzová KK Union Košice SVK SVK
3. kumite bayan 12-13 yas -45kg Natalia Szponder KK Nidan Zawadzkie POL POL
kumite bay 14-15 yas -52kg
1. kumite bay 14-15 yas -52kg Kacper Krochmalski KS Olimp Łódź POL POL
2. kumite bay 14-15 yas -52kg Mikhail Chernyshev Soyuz Kaliningrad RUS RUS
3. kumite bay 14-15 yas -52kg Adrian Oborski Harasuto Karate Klub POL POL
3. kumite bay 14-15 yas -52kg Maciej Semak Polonya POL POL
kumite bay 14-15 yas -57kg
1. kumite bay 14-15 yas -57kg Harley Del-Rio İngiltere ENG ENG
2. kumite bay 14-15 yas -57kg Richard Dobrotka Slovakia SVK SVK
3. kumite bay 14-15 yas -57kg Michał Jędrzejczyk KK Shobuken Łódź POL POL
3. kumite bay 14-15 yas -57kg Tay Ryan Sale Dojo) ENG ENG
kumite bay 14-15 yas -63kg
1. kumite bay 14-15 yas -63kg Michal Klíma Vukabu SVK SVK
2. kumite bay 14-15 yas -63kg Oliver Kardoš Slovakia SVK SVK
3. kumite bay 14-15 yas -63kg Richard Hajdóny Slovakia SVK SVK
3. kumite bay 14-15 yas -63kg Dariusz Sworeń KK Nidan Zawadzkie POL POL
kumite bay 14-15 yas -70kg
1. kumite bay 14-15 yas -70kg Volodymyr Feshchyn BIH Fight Lviv UKR UKR
2. kumite bay 14-15 yas -70kg Bartłomiej Barański KK Nidan Zawadzkie POL POL
3. kumite bay 14-15 yas -70kg Michał Bąbos Bonsai Tomaszów Maz. POL POL
3. kumite bay 14-15 yas -70kg Matej Čuchran Vukabu SVK SVK
kumite bay 14-15 yas +70kg
1. kumite bay 14-15 yas +70kg Marián Macík Slovakya SVK SVK
2. kumite bay 14-15 yas +70kg Paweł Furmański KK Shobuken Łódź POL POL
3. kumite bay 14-15 yas +70kg Łukasz Czechowicz Bonsai Tomaszów Maz. POL POL
3. kumite bay 14-15 yas +70kg Bartosz Głowacki Kaisho Białystok POL POL
kumite bayan 14-15 yas -47kg
1. kumite bayan 14-15 yas -47kg Lenka Földesiová Slovakya SVK SVK
2. kumite bayan 14-15 yas -47kg Agnieszka Janowska Sakura Rumia POL POL
3. kumite bayan 14-15 yas -47kg Miriam Końska KSA ATEMI Bielsko-Biała POL POL
3. kumite bayan 14-15 yas -47kg Karolina Ścieszka KSA ATEMI Bielsko-Biała POL POL
kumite bayan 14-15 yas -54kg
1. kumite bayan 14-15 yas -54kg Anna Zuzanna Ziółkowska Łódzki Klub Karate Shotokan POL POL
2. kumite bayan 14-15 yas -54kg Dominika Tatarová Slovakia SVK SVK
3. kumite bayan 14-15 yas -54kg Michaela Kimáková Slovakya SVK SVK
3. kumite bayan 14-15 yas -54kg Monika Piotrowska Bushi-Do Bydgoszcz POL POL
kumite bayan 14-15 yas +54kg
1. kumite bayan 14-15 yas +54kg Veronika Semaniková Vukabu SVK SVK
2. kumite bayan 14-15 yas +54kg Abby Davidson Sale Dojo) ENG ENG
3. kumite bayan 14-15 yas +54kg Miriam Matisovská Vukabu SVK SVK
3. kumite bayan 14-15 yas +54kg Barbora Pigová Vukabu SVK SVK
kumite bay 16-17 yas -61kg
1. kumite bay 16-17 yas -61kg Oleh Khyrochynskyy BIH Fight Lviv UKR UKR
2. kumite bay 16-17 yas -61kg Mateusz Waleszczyk Bonsai Tomaszów Maz. POL POL
3. kumite bay 16-17 yas -61kg Adam Čajkovský Slovakia SVK SVK
3. kumite bay 16-17 yas -61kg Martin Čula Slovakya SVK SVK
kumite bay 16-17 yas -68kg
1. kumite bay 16-17 yas -68kg Marek Granát Slovakya SVK SVK
2. kumite bay 16-17 yas -68kg Lukáš Kučerák Slovakya SVK SVK
3. kumite bay 16-17 yas -68kg Robin Popelka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -68kg Daniel Vrabec KK Trstená SVK SVK
kumite bay 16-17 yas -76kg
1. kumite bay 16-17 yas -76kg Viktor Viskup Slovakya SVK SVK
2. kumite bay 16-17 yas -76kg Dawid Tuszyński KS Olimp Łódź POL POL
3. kumite bay 16-17 yas -76kg Mateusz Dębiński LKS Zarzewie Prudnik POL POL
3. kumite bay 16-17 yas -76kg Maciej Marczewski Łódzki Klub Karate Shotokan POL POL
kumite bay 16-17 yas +76kg
1. kumite bay 16-17 yas +76kg Adrian Filip Łódzki Klub Karate Shotokan POL POL
2. kumite bay 16-17 yas +76kg Grzegorz Kaleta Łódzki Klub Karate Shotokan POL POL
3. kumite bay 16-17 yas +76kg Krystian Andrusewicz Elbląski KK POL POL
3. kumite bay 16-17 yas +76kg Saul Del Rio Sale Dojo) ENG ENG
kumite bayan 16-17 yas -59kg
1. kumite bayan 16-17 yas -59kg Júlia Langošová Vukabu SVK SVK
2. kumite bayan 16-17 yas -59kg Zuzana Summerová Vukabu SVK SVK
3. kumite bayan 16-17 yas -59kg Magdaléna Scheryová Slovakya SVK SVK
3. kumite bayan 16-17 yas -59kg Sandra Zagrabska Bushi-Do Bydgoszcz POL POL
kumite bayan 16-17 yas +59kg
1. kumite bayan 16-17 yas +59kg Katarzyna Świerczyńska Harasuto Karate Klub POL POL
2. kumite bayan 16-17 yas +59kg Berenika Prządka Polonya POL POL
3. kumite bayan 16-17 yas +59kg Justyna Katarzyna Gradowska Łódzki Klub Karate Shotokan POL POL
3. kumite bayan 16-17 yas +59kg Lenka Koribaničová Vukabu SVK SVK
kumite bay -65kg
1. kumite bay -65kg Peter Macko Slovakia SVK SVK
2. kumite bay -65kg Szymon Grzywacz Bodaikan Szczecin POL POL
3. kumite bay -65kg Roman Baľak KK Trstená SVK SVK
3. kumite bay -65kg Łukasz Klujew AZS Wroclaw POL POL
kumite bay -70kg
1. kumite bay -70kg Albert Ciesielski Bushi-Do Bydgoszcz POL POL
2. kumite bay -70kg Bartosz Kuzemko Polonya POL POL
3. kumite bay -70kg Paweł Bombolewski Shobu-Kan Stargard Szczeciński POL POL
3. kumite bay -70kg Witold Wojciechowski KK Shobuken Łódź POL POL
kumite bay -75kg
1. kumite bay -75kg Diego Davy Vandeschrick Federation Francophone BEL BEL
2. kumite bay -75kg Klaudio Farmadín Slovakya SVK SVK
3. kumite bay -75kg Aleksander Każmierczak Dynamik AK Poznań POL POL
3. kumite bay -75kg Tomasz Łataś Bushi-Do Bydgoszcz POL POL
kumite bay -80kg
1. kumite bay -80kg Piotr Szumiło Bodaikan Szczecin POL POL
2. kumite bay -80kg Filip Prešinský Slovakya SVK SVK
3. kumite bay -80kg Piotr Bartuzel Harasuto Karate Klub POL POL
3. kumite bay -80kg Bartłomiej Sołtysiak AZS Wroclaw POL POL
kumite bay +80kg
1. kumite bay +80kg Bartłomiej Pielesiek Polonya POL POL
2. kumite bay +80kg Kacper Olędzki Harasuto Karate Klub POL POL
3. kumite bay +80kg Matúš Bozogáň Slovakya SVK SVK
3. kumite bay +80kg Grzegorz Zgubiński Shobu-Kan Stargard Szczeciński POL POL
kumite bay OPEN
1. kumite bay OPEN Diego Davy Vandeschrick Federation Francophone BEL BEL
2. kumite bay OPEN Rafał Roztropiński AZS Wroclaw POL POL
3. kumite bay OPEN Bartosz Kuzemko Polonya POL POL
3. kumite bay OPEN Dariusz Panasiuk Bodaikan Szczecin POL POL
kumite bayan -53kg
1. kumite bayan -53kg Viktória Semaníková Slovakia SVK SVK
2. kumite bayan -53kg Dominika Jędrzejczyk KK Shobuken Łódź POL POL
3. kumite bayan -53kg Agnieszka Habryka KS Shindo Cieszyn POL POL
3. kumite bayan -53kg Mariya Markina Soyuz Kaliningrad RUS RUS
kumite bayan -60kg
1. kumite bayan -60kg Anna Fajkowska Polonya POL POL
2. kumite bayan -60kg Marta Dąbrowska Harasuto Karate Klub POL POL
3. kumite bayan -60kg Timea Kaskova Vukabu SVK SVK
3. kumite bayan -60kg Dagmara Kubinská Slovakia SVK SVK
kumite bayan +60kg
1. kumite bayan +60kg Daria Szulc Polonya POL POL
2. kumite bayan +60kg Radka Krejčová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite bayan +60kg Katarína Sulíková Slovakya SVK SVK
3. kumite bayan +60kg Kamila Warda KS Olimp Łódź POL POL
kumite bayan OPEN
1. kumite bayan OPEN Anna Fajkowska Polonya POL POL
2. kumite bayan OPEN Viktória Semaníková Slovakia SVK SVK
3. kumite bayan OPEN Radka Krejčová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite bayan OPEN Dagmara Kubinská Slovakia SVK SVK
kumite takýmlar bay 12-13 yas
1. kumite takýmlar bay 12-13 yas Ken Yu Kai (Sale Dojo) (ENG) ENG ENG
2. kumite takýmlar bay 12-13 yas BIH Fight Lviv (UKR) UKR UKR
3. kumite takýmlar bay 12-13 yas KK Shobuken Łódź (POL) POL POL
3. kumite takýmlar bay 12-13 yas BIH Fight Lviv (UKR) UKR UKR
kumite takýmlar bayan 12-13 yas
1. kumite takýmlar bayan 12-13 yas Ken Yu Kai (Sale Dojo) (ENG) ENG ENG
2. kumite takýmlar bayan 12-13 yas BIH Fight Lviv (UKR) UKR UKR
3. kumite takýmlar bayan 12-13 yas ŁKKS Łódź (POL) POL POL
kumite takýmlar bay 14-15 yas
1. kumite takýmlar bay 14-15 yas Ken Yu Kai (Sale Dojo) (ENG) ENG ENG
2. kumite takýmlar bay 14-15 yas Slovakya SVK SVK
3. kumite takýmlar bay 14-15 yas Zarzewie Prudnik (POL) POL POL
3. kumite takýmlar bay 14-15 yas Bonsai Tomaszów Maz. (POL) POL POL
kumite takýmlar bayan 14-15 yas
1. kumite takýmlar bayan 14-15 yas Slovakya SVK SVK
2. kumite takýmlar bayan 14-15 yas Ken Yu Kai (Sale Dojo) (ENG) ENG ENG
3. kumite takýmlar bayan 14-15 yas Kamikaze Stargard Szczeciński (POL) POL POL
3. kumite takýmlar bayan 14-15 yas Sakura Rumia (POL) POL POL
kumite takýmlar bay 16-17 yas
1. kumite takýmlar bay 16-17 yas Slovakya SVK SVK
2. kumite takýmlar bay 16-17 yas Slovakya SVK SVK
3. kumite takýmlar bay 16-17 yas KK Trstená (SVK) SVK SVK
3. kumite takýmlar bay 16-17 yas Funakoshi Kędzierzyn Koźle (POL) POL POL
kumite takýmlar bayan 16-17 yas
1. kumite takýmlar bayan 16-17 yas Slovakya SVK SVK
2. kumite takýmlar bayan 16-17 yas Bonsai Tomaszów Maz. (POL) POL POL
3. kumite takýmlar bayan 16-17 yas Kamikaze Gryfino (POL) POL POL
kumite takýmlar bay
1. kumite takýmlar bay Harasuto Karate Klub (POL) POL POL
2. kumite takýmlar bay Slovakya SVK SVK
3. kumite takýmlar bay Bonsai Tomaszów Maz. (POL) POL POL
3. kumite takýmlar bay Bodaikan Szczecin (POL) POL POL
kumite takýmlar bayan
1. kumite takýmlar bayan Slovakya SVK SVK
2. kumite takýmlar bayan Harasuto Karate Klub (POL) POL POL
3. kumite takýmlar bayan OZK Łódź (POL) POL POL
3. kumite takýmlar bayan Kaisho Białystok (POL) POL POL

Yarışmayla ilgili:

Turnuva Tarih
03.11.2018-04.11.2018
Grand Prix Hradec Králové 2018 28.04.2018-29.04.2018
Grand Prix Ústí n/L 2018 21.04.2018
Grand Prix Ostrava 2017 04.11.2017
29.04.2017
05.11.2016
31.10.2015-01.11.2015
Göstermek:    Şampiyonalar   DO   Golden league   EGP   Tüm Çek Cumh. hariç   Her şey

 Yazdır