KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Kayıtlı yarışmalar ve sonuçları:

 

Grand Prix Hradec Králové 2022 - 23.04.2022 - 24.04.2022

şehir Hradec Králové
Ülke Çek Cumhuriyeti
Organizasyon SK Karate Spartak HK
Kulüpler 30
Ülkeler 1
Madalya pozisyonları üzerinde Kulüpler 27
Madalya pozisyonlardaki ülkeler 1
Puanlama 21-14-7-6-5-4-3-2-2-1


Beğenilme:
73.08%
Oy: Korkunç Kötü Ortalama İyi Mükemmel Toplam: 13x

Sporcular:
Sırası Kategori Ad Soyad Kulüp/Takım  
KATA
kata bay -9 yas
1. kata bay -9 yas Pavel Krám SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kata bay -9 yas Viktor Polok SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
kata bay -10 yas 8.-7.kyu
1. kata bay -10 yas 8.-7.kyu Matyáš Lužný KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
2. kata bay -10 yas 8.-7.kyu Štěpán Kotala SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kata bay -10 yas 8.-7.kyu Tomáš Fico SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
4. kata bay -10 yas 8.-7.kyu Jaromír Košťál SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kata bay -10 yas 8.-7.kyu Teodor Hlaváč SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
6. kata bay -10 yas 8.-7.kyu Maxmilián Kočí SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
7. kata bay -10 yas 8.-7.kyu Denis Arleth SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
kata bay 10-11 yas
1. kata bay 10-11 yas Max Menčík SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
2. kata bay 10-11 yas Daniel Bui Karate ToJo CZE CZE
3. kata bay 10-11 yas Jonáš-kašpar Rosa SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
4. kata bay 10-11 yas Denis Hanzlík SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kata bay 10-11 yas David Krám SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
6. kata bay 10-11 yas Pavel Krám SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
7. kata bay 10-11 yas Tobiáš Zalabák SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kata bay 10-11 yas 8.-7. kyu
1. kata bay 10-11 yas 8.-7. kyu Matyáš Lužný KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
2. kata bay 10-11 yas 8.-7. kyu Štěpán Kotala SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kata bay 10-11 yas 8.-7. kyu Jakub Exner SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
4. kata bay 10-11 yas 8.-7. kyu Jaromír Košťál SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kata bay 10-11 yas 8.-7. kyu Denis Arleth SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
5. kata bay 10-11 yas 8.-7. kyu Teodor Hlaváč SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
7. kata bay 10-11 yas 8.-7. kyu Tomáš Fico SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
7. kata bay 10-11 yas 8.-7. kyu Maxmilián Kočí SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
13. kata bay 10-11 yas 8.-7. kyu Filip Vích SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kata bayan -9 yas
1. kata bayan -9 yas Lucie Melicharová SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE CZE
2. kata bayan -9 yas Nina Kandalíková SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
kata bayan -10 yas 8.-7.kyu
1. kata bayan -10 yas 8.-7.kyu Karolína Konopčíková KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
2. kata bayan -10 yas 8.-7.kyu Markéta Matoulková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kata bayan -10 yas 8.-7.kyu Amálie Pallová SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
kata bayan 10-11 yas
1. kata bayan 10-11 yas Kristýna Keprtová Karate team Bohunice z.s. CZE CZE
2. kata bayan 10-11 yas Elen Hojgrová SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
3. kata bayan 10-11 yas Lucie Kellerová KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
4. kata bayan 10-11 yas Emma Kavalcová SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE CZE
5. kata bayan 10-11 yas Anna Kučerová SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE CZE
5. kata bayan 10-11 yas Kristýna Vaňhová SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE CZE
7. kata bayan 10-11 yas Nina Kandalíková SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
7. kata bayan 10-11 yas Lucie Olejníková SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
kata bayan 10-11 yas 8.-7. kyu
1. kata bayan 10-11 yas 8.-7. kyu Julie Pallová SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
2. kata bayan 10-11 yas 8.-7. kyu Markéta Matoulková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kata bayan 10-11 yas 8.-7. kyu Kristýna Lukešová Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
4. kata bayan 10-11 yas 8.-7. kyu Barbora Pavlíková Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
5. kata bayan 10-11 yas 8.-7. kyu Amálie Pallová SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
6. kata bayan 10-11 yas 8.-7. kyu Amélie Bulušková Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
7. kata bayan 10-11 yas 8.-7. kyu Klára Havlasová Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
kata bay 12-13 yas 8.-7.kyu
1. kata bay 12-13 yas 8.-7.kyu Jakub Exner SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kata bay 12-13 yas 8.-7.kyu Zdeněk Romportl SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kata bay 12-13 yas 8.-7.kyu Filip Vích SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
4. kata bay 12-13 yas 8.-7.kyu Vojtěch Lužný KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
kata bay 12-13 yas
1. kata bay 12-13 yas František Rozner Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
2. kata bay 12-13 yas Jan Jaroš SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kata bay 12-13 yas Leonard Ondovčák TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE CZE
4. kata bay 12-13 yas Andrej Svoboda SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
5. kata bay 12-13 yas Jan Kahl SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kata bay 12-13 yas Kryštof Kandalík SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
7. kata bay 12-13 yas Daniel Brixi SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
7. kata bay 12-13 yas Filip Lajtkep Karate ToJo CZE CZE
7. kata bay 12-13 yas Max Menčík SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
7. kata bay 12-13 yas Ondřej Sobek SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
11. kata bay 12-13 yas Matěj Rovenský SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
13. kata bay 12-13 yas Petr Dopita SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE CZE
13. kata bay 12-13 yas Denis Hanzlík SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
13. kata bay 12-13 yas Matyáš Konopčík KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
13. kata bay 12-13 yas Samuel Košnar SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
13. kata bay 12-13 yas David Krám SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
13. kata bay 12-13 yas Tomáš Kuchař Karate team Bohunice z.s. CZE CZE
13. kata bay 12-13 yas Marcelo-alejandro Portillo-abad SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
13. kata bay 12-13 yas Jonáš-kašpar Rosa SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
13. kata bay 12-13 yas Lukáš Votýpka SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
13. kata bay 12-13 yas Tobiáš Zalabák SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kata bayan 12-13 yas 8.-7.kyu
1. kata bayan 12-13 yas 8.-7.kyu Julie Pallová SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
2. kata bayan 12-13 yas 8.-7.kyu Viktorie Váňová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kata bayan 12-13 yas 8.-7.kyu Tereza Kotalová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
4. kata bayan 12-13 yas 8.-7.kyu Klára Havlasová Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
5. kata bayan 12-13 yas 8.-7.kyu Amélie Bulušková Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
5. kata bayan 12-13 yas 8.-7.kyu Barbora Pavlíková Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
7. kata bayan 12-13 yas 8.-7.kyu Ela Abrahamová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
7. kata bayan 12-13 yas 8.-7.kyu Kristýna Lukešová Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
kata bayan 12-13 yas
1. kata bayan 12-13 yas Mariia Kobernyk Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
2. kata bayan 12-13 yas Adina Matoulková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kata bayan 12-13 yas Kristýna Keprtová Karate team Bohunice z.s. CZE CZE
4. kata bayan 12-13 yas Natálie Kellerová KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
5. kata bayan 12-13 yas Eliška Chaloupková Karate team Bohunice z.s. CZE CZE
5. kata bayan 12-13 yas Mia Prátová Karate team Bohunice z.s. CZE CZE
7. kata bayan 12-13 yas Elen Hojgrová SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
7. kata bayan 12-13 yas Lucie Olejníková SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
7. kata bayan 12-13 yas Zuzana Tomanová Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
7. kata bayan 12-13 yas Veronika Tomíčková Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
13. kata bayan 12-13 yas Lucie Kellerová KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
13. kata bayan 12-13 yas Valérie Londýnová Karate team Bohunice z.s. CZE CZE
13. kata bayan 12-13 yas Daniela Londýnová Karate team Bohunice z.s. CZE CZE
13. kata bayan 12-13 yas Izabela Place Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
13. kata bayan 12-13 yas Stella Prátová Karate team Bohunice z.s. CZE CZE
kata bay 14-15 yas
1. kata bay 14-15 yas Jan Bárta Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
2. kata bay 14-15 yas Tomáš Kučera SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE CZE
3. kata bay 14-15 yas Jakub Burián Karate ToJo CZE CZE
4. kata bay 14-15 yas Matyáš Konopčík KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
5. kata bay 14-15 yas Jakub Hanzlík SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kata bay 14-15 yas Jiří Jaroš SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
7. kata bay 14-15 yas Petr Bartoň SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE CZE
7. kata bay 14-15 yas Josef Dočkal Karate team Bohunice z.s. CZE CZE
7. kata bay 14-15 yas Rudolf Haviger SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
7. kata bay 14-15 yas Max Herian Nagai-Michi o.s. CZE CZE
11. kata bay 14-15 yas Filip Beránek KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
11. kata bay 14-15 yas Jan Jaroš SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
11. kata bay 14-15 yas Tomáš Slabý KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
13. kata bay 14-15 yas Ondra Bang-pham Karate team Bohunice z.s. CZE CZE
13. kata bay 14-15 yas Jakub Dočkal Karate team Bohunice z.s. CZE CZE
13. kata bay 14-15 yas Kryštof Kandalík SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
13. kata bay 14-15 yas Tomáš Kuchař Karate team Bohunice z.s. CZE CZE
13. kata bay 14-15 yas Kamil Kuchař Karate team Bohunice z.s. CZE CZE
13. kata bay 14-15 yas Jakub Kurka SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
13. kata bay 14-15 yas Tomáš Matulka Sokol karate Tišnov CZE CZE
13. kata bay 14-15 yas Leonard Ondovčák TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE CZE
13. kata bay 14-15 yas Kryštof Petržílek SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE CZE
13. kata bay 14-15 yas Ondřej Sobek SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
13. kata bay 14-15 yas Andrej Svoboda SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
13. kata bay 14-15 yas Ondřej Tichý Karate team Bohunice z.s. CZE CZE
13. kata bay 14-15 yas Matyáš Zalabák SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kata bayan 14-15 yas
1. kata bayan 14-15 yas Kristýna Suchyňová KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
2. kata bayan 14-15 yas Elen Menčíková SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
3. kata bayan 14-15 yas Tereza Sirová HPZ Karate CZE CZE
4. kata bayan 14-15 yas Žaneta Konvalinová Sokol karate Tišnov CZE CZE
5. kata bayan 14-15 yas Stella Prátová Karate team Bohunice z.s. CZE CZE
5. kata bayan 14-15 yas Natálie Štenclová KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
7. kata bayan 14-15 yas Sylva Havlíčková Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
7. kata bayan 14-15 yas Adina Matoulková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
7. kata bayan 14-15 yas Martina Rajnochová GRYF z.s. CZE CZE
7. kata bayan 14-15 yas Tereza Rumíšková Karate team Bohunice z.s. CZE CZE
11. kata bayan 14-15 yas Agáta Julinová SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
11. kata bayan 14-15 yas Natálie Kellerová KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
13. kata bayan 14-15 yas Eliška Chaloupková Karate team Bohunice z.s. CZE CZE
13. kata bayan 14-15 yas Daniela Kulhánková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
13. kata bayan 14-15 yas Barbora Kuxová KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
13. kata bayan 14-15 yas Valérie Londýnová Karate team Bohunice z.s. CZE CZE
13. kata bayan 14-15 yas Daniela Londýnová Karate team Bohunice z.s. CZE CZE
13. kata bayan 14-15 yas Barbora Masařová Karate team Bohunice z.s. CZE CZE
13. kata bayan 14-15 yas Michaela Pokladníková KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
13. kata bayan 14-15 yas Natálie Pokorná KARATE SPORT RELAX z.s. CZE CZE
13. kata bayan 14-15 yas Hana Suchyňová KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
13. kata bayan 14-15 yas Anetta Svánovská KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
13. kata bayan 14-15 yas Johana Weberová SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE CZE
kata bay 16-17 yas
1. kata bay 16-17 yas Josef Dočkal Karate team Bohunice z.s. CZE CZE
2. kata bay 16-17 yas Tomáš Slabý KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
3. kata bay 16-17 yas Tomáš Jindra HANAKAI z.s. CZE CZE
4. kata bay 16-17 yas Jakub Burián Karate ToJo CZE CZE
5. kata bay 16-17 yas Max Herian Nagai-Michi o.s. CZE CZE
5. kata bay 16-17 yas Tomáš Matulka Sokol karate Tišnov CZE CZE
7. kata bay 16-17 yas Rudolf Haviger SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
7. kata bay 16-17 yas Jiří Jaroš SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
7. kata bay 16-17 yas Tomáš Kužela SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE CZE
7. kata bay 16-17 yas Ondřej Pazdera SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE CZE
11. kata bay 16-17 yas Lukáš Rajnoch GRYF z.s. CZE CZE
13. kata bay 16-17 yas Ondra Bang-pham Karate team Bohunice z.s. CZE CZE
13. kata bay 16-17 yas Jakub Dočkal Karate team Bohunice z.s. CZE CZE
13. kata bay 16-17 yas Jakub Hanzlík SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
13. kata bay 16-17 yas Kamil Kuchař Karate team Bohunice z.s. CZE CZE
13. kata bay 16-17 yas Jakub Kurka SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
13. kata bay 16-17 yas Tomáš Novotný SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE CZE
13. kata bay 16-17 yas Vojtěch Rendl SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE CZE
13. kata bay 16-17 yas Ondřej Tichý Karate team Bohunice z.s. CZE CZE
13. kata bay 16-17 yas Matyáš Zalabák SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kata bayan 16-17 yas
1. kata bayan 16-17 yas Beata Reguliová Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
2. kata bayan 16-17 yas Elen Menčíková SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
3. kata bayan 16-17 yas Tereza Sirová HPZ Karate CZE CZE
4. kata bayan 16-17 yas Barbora Ježková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kata bayan 16-17 yas Kateřina Heřmanová SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE CZE
5. kata bayan 16-17 yas Kristýna Suchyňová KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
7. kata bayan 16-17 yas Anna Kolářová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
7. kata bayan 16-17 yas Daniela Kulhánková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
7. kata bayan 16-17 yas Nikol Šídová Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
7. kata bayan 16-17 yas Natálie Štenclová KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
13. kata bayan 16-17 yas Agáta Julinová SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
13. kata bayan 16-17 yas Žaneta Konvalinová Sokol karate Tišnov CZE CZE
13. kata bayan 16-17 yas Karolína Marková HPZ Karate CZE CZE
13. kata bayan 16-17 yas Barbora Masařová Karate team Bohunice z.s. CZE CZE
13. kata bayan 16-17 yas Lucie Musilová SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
13. kata bayan 16-17 yas Michaela Pokladníková KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
13. kata bayan 16-17 yas Tereza Rumíšková Karate team Bohunice z.s. CZE CZE
13. kata bayan 16-17 yas Anetta Svánovská KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
13. kata bayan 16-17 yas Eliška Štarmannová SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
kata bay 18-19 yas
1. kata bay 18-19 yas Lukáš Rajnoch GRYF z.s. CZE CZE
2. kata bay 18-19 yas David Herian Nagai-Michi o.s. CZE CZE
3. kata bay 18-19 yas Tomáš Novotný SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE CZE
4. kata bay 18-19 yas Martin Přech SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE CZE
5. kata bay 18-19 yas Jiří Krejcar SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE CZE
5. kata bay 18-19 yas Ondřej Pazdera SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE CZE
7. kata bay 18-19 yas Michal Dvořák SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE CZE
7. kata bay 18-19 yas Tomáš Kužela SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE CZE
7. kata bay 18-19 yas Ondřej Michalčík SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
kata bayan 18-19 yas
1. kata bayan 18-19 yas Beata Reguliová Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
2. kata bayan 18-19 yas Aneta Zítková SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE CZE
3. kata bayan 18-19 yas Emma Kušková Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
4. kata bayan 18-19 yas Michaela Soukupová SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE CZE
5. kata bayan 18-19 yas Barbora Ježková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
6. kata bayan 18-19 yas Kristýna Filipová SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
kata bay
1. kata bay Tomáš Hána HANAKAI z.s. CZE CZE
2. kata bay Daniel Beneš SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE CZE
3. kata bay David Novák SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
4. kata bay Filip Solař SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kata bay David Herian Nagai-Michi o.s. CZE CZE
5. kata bay Martin Přech SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE CZE
7. kata bay Jiří Boháč SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE CZE
7. kata bay Michal Dvořák SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE CZE
13. kata bay Jiří Hájek Karate klub Odry, z.s. CZE CZE
13. kata bay Lukáš Honc SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
13. kata bay Ladislav Mareš TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kata bayan
1. kata bayan Sabina Křížová Karate team Bohunice z.s. CZE CZE
2. kata bayan Kristína Tesařová SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE CZE
3. kata bayan Barbora Bukáčková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
4. kata bayan Božena Pavlasová KARATE SPORT RELAX z.s. CZE CZE
5. kata bayan Miroslava Schubertová Karate team Bohunice z.s. CZE CZE
5. kata bayan Andrea Žáková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
7. kata bayan Michaela Soukupová SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE CZE
7. kata bayan Aneta Zítková SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE CZE
13. kata bayan Kristýna Filipová SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
kata bay Masters U50
1. kata bay Masters U50 Vít Štencel KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
2. kata bay Masters U50 Tomáš Hořejší Karate ToJo CZE CZE
3. kata bay Masters U50 Ladislav Mareš TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
4. kata bay Masters U50 Martin Suchyňa KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
Kata Men Masters U60
1. Kata Men Masters U60 Ladislav Mareš TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. Kata Men Masters U60 Petr Jůza Sokol karate Tišnov CZE CZE
3. Kata Men Masters U60 Martin Suchyňa KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
4. Kata Men Masters U60 Tomáš Gabriel KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
kata bay Masters 60+
1. kata bay Masters 60+ Miroslav Sobek SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
2. kata bay Masters 60+ Jan Gibas SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE CZE
3. kata bay Masters 60+ Jan Jurásek Hei Jo Shin Kai Shotokan Karate-dó Ostrava CZE CZE
kata Masters bayan U50
1. kata Masters bayan U50 Božena Pavlasová KARATE SPORT RELAX z.s. CZE CZE
2. kata Masters bayan U50 Iva Nováková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kata takýmlar bay -13 yas
1. kata takýmlar bay -13 yas SK Karate Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kata takýmlar bay -13 yas SK Karate Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kata takýmlar bay -13 yas SKBU Trutnov CZE CZE
4. kata takýmlar bay -13 yas SK Karate Spartak Hradec Králové CZE CZE
5. kata takýmlar bay -13 yas SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
6. kata takýmlar bay -13 yas SK Karate Spartak Hradec Králové CZE CZE
7. kata takýmlar bay -13 yas SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
kata takýmlar bayan -13 yas
1. kata takýmlar bayan -13 yas SKBU Hostivař CZE CZE
2. kata takýmlar bayan -13 yas Karate Team Bohunice CZE CZE
3. kata takýmlar bayan -13 yas SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
4. kata takýmlar bayan -13 yas Karate Team Bohunice CZE CZE
5. kata takýmlar bayan -13 yas SK Karate Spartak Hradec Králové CZE CZE
kata takýmlar bay 14-17 yas
1. kata takýmlar bay 14-17 yas SK Karate Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kata takýmlar bay 14-17 yas SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
3. kata takýmlar bay 14-17 yas KODOKAI BRNO CZE CZE
4. kata takýmlar bay 14-17 yas SK Karate Spartak Hradec Králové CZE CZE
kata takýmlar bayan 14-17 yas
1. kata takýmlar bayan 14-17 yas Karate Team Bohunice CZE CZE
2. kata takýmlar bayan 14-17 yas KODOKAI BRNO CZE CZE
3. kata takýmlar bayan 14-17 yas SK Karate Spartak Hradec Králové CZE CZE
4. kata takýmlar bayan 14-17 yas KODOKAI BRNO CZE CZE
kata takýmlar bay
1. kata takýmlar bay SK Shotokan Neratovice CZE CZE
2. kata takýmlar bay SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
kata takýmlar bayan
1. kata takýmlar bayan SK Karate Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kata takýmlar bayan SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
kata team Masters
1. kata team Masters Autoškoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kata team Masters KODOKAI BRNO CZE CZE
KUMITE
Gohon kumite ml. žactvo 7-9 (do 7.kyu)
1. Gohon kumite ml. žactvo 7-9 (do 7.kyu) Štěpán Kotala SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. Gohon kumite ml. žactvo 7-9 (do 7.kyu) Karolína Konopčíková KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
3. Gohon kumite ml. žactvo 7-9 (do 7.kyu) Jaromír Košťál SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. Gohon kumite ml. žactvo 7-9 (do 7.kyu) Markéta Matoulková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. Gohon kumite ml. žactvo 7-9 (do 7.kyu) Tomáš Fico SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
5. Gohon kumite ml. žactvo 7-9 (do 7.kyu) Maxmilián Kočí SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
7. Gohon kumite ml. žactvo 7-9 (do 7.kyu) Denis Arleth SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
7. Gohon kumite ml. žactvo 7-9 (do 7.kyu) Teodor Hlaváč SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
7. Gohon kumite ml. žactvo 7-9 (do 7.kyu) Amálie Pallová SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
13. Gohon kumite ml. žactvo 7-9 (do 7.kyu) Matyáš Lužný KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
Sanbon kumite ml. žactvo 7-9 (od 6.kyu)
1. Sanbon kumite ml. žactvo 7-9 (od 6.kyu) Pavel Krám SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. Sanbon kumite ml. žactvo 7-9 (od 6.kyu) Viktor Polok SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
3. Sanbon kumite ml. žactvo 7-9 (od 6.kyu) Nina Kandalíková SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
sanbon kumite žactvo 10-11 let do 7.kyu
1. sanbon kumite žactvo 10-11 let do 7.kyu Jakub Exner SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. sanbon kumite žactvo 10-11 let do 7.kyu Filip Vích SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. sanbon kumite žactvo 10-11 let do 7.kyu Jaromír Košťál SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. sanbon kumite žactvo 10-11 let do 7.kyu Štěpán Kotala SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. sanbon kumite žactvo 10-11 let do 7.kyu Tomáš Fico SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
5. sanbon kumite žactvo 10-11 let do 7.kyu Markéta Matoulková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
7. sanbon kumite žactvo 10-11 let do 7.kyu Maxmilián Kočí SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
7. sanbon kumite žactvo 10-11 let do 7.kyu Julie Pallová SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
Sanbon kumite st. žactvo (do 7.kyu)
1. Sanbon kumite st. žactvo (do 7.kyu) Jakub Exner SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. Sanbon kumite st. žactvo (do 7.kyu) Filip Vích SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. Sanbon kumite st. žactvo (do 7.kyu) Tereza Kotalová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. Sanbon kumite st. žactvo (do 7.kyu) Vojtěch Lužný KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
5. Sanbon kumite st. žactvo (do 7.kyu) Zdeněk Romportl SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. Sanbon kumite st. žactvo (do 7.kyu) Viktorie Váňová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
7. Sanbon kumite st. žactvo (do 7.kyu) Ela Abrahamová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
7. Sanbon kumite st. žactvo (do 7.kyu) Julie Pallová SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
kihon ippon kumite ml. žáci 10-11 od 6.kyu
1. kihon ippon kumite ml. žáci 10-11 od 6.kyu Jonáš-kašpar Rosa SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kihon ippon kumite ml. žáci 10-11 od 6.kyu Denis Hanzlík SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kihon ippon kumite ml. žáci 10-11 od 6.kyu Daniel Bui Karate ToJo CZE CZE
3. kihon ippon kumite ml. žáci 10-11 od 6.kyu Pavel Krám SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kihon ippon kumite ml. žáci 10-11 od 6.kyu David Krám SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kihon ippon kumite ml. žáci 10-11 od 6.kyu Tobiáš Zalabák SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kihon ippon kumite ml. žákyně 10-11 od 6.kyu
1. kihon ippon kumite ml. žákyně 10-11 od 6.kyu Nina Kandalíková SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
2. kihon ippon kumite ml. žákyně 10-11 od 6.kyu Lucie Olejníková SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
3. kihon ippon kumite ml. žákyně 10-11 od 6.kyu Lucie Kellerová KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
Kihon Ippon kumite st. žáci 12-13 (od 6.kyu)
1. Kihon Ippon kumite st. žáci 12-13 (od 6.kyu) Matyáš Konopčík KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
2. Kihon Ippon kumite st. žáci 12-13 (od 6.kyu) Denis Hanzlík SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. Kihon Ippon kumite st. žáci 12-13 (od 6.kyu) Kryštof Kandalík SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
3. Kihon Ippon kumite st. žáci 12-13 (od 6.kyu) Leonard Ondovčák TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE CZE
5. Kihon Ippon kumite st. žáci 12-13 (od 6.kyu) Filip Lajtkep Karate ToJo CZE CZE
5. Kihon Ippon kumite st. žáci 12-13 (od 6.kyu) Jonáš-kašpar Rosa SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
7. Kihon Ippon kumite st. žáci 12-13 (od 6.kyu) Jan Kahl SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
7. Kihon Ippon kumite st. žáci 12-13 (od 6.kyu) Samuel Košnar SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
7. Kihon Ippon kumite st. žáci 12-13 (od 6.kyu) Marcelo-alejandro Portillo-abad SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
7. Kihon Ippon kumite st. žáci 12-13 (od 6.kyu) Tobiáš Zalabák SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
13. Kihon Ippon kumite st. žáci 12-13 (od 6.kyu) Jan Jaroš SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
13. Kihon Ippon kumite st. žáci 12-13 (od 6.kyu) David Krám SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
13. Kihon Ippon kumite st. žáci 12-13 (od 6.kyu) Lukáš Votýpka SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
Kihon Ippon kumite st. žákyně 12-13 (od 6.kyu)
1. Kihon Ippon kumite st. žákyně 12-13 (od 6.kyu) Natálie Kellerová KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
2. Kihon Ippon kumite st. žákyně 12-13 (od 6.kyu) Adina Matoulková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. Kihon Ippon kumite st. žákyně 12-13 (od 6.kyu) Mariia Kobernyk Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
3. Kihon Ippon kumite st. žákyně 12-13 (od 6.kyu) Lucie Olejníková SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
5. Kihon Ippon kumite st. žákyně 12-13 (od 6.kyu) Lucie Kellerová KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
Kihon Ippon kumite dorostenci
1. Kihon Ippon kumite dorostenci Jiří Jaroš SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. Kihon Ippon kumite dorostenci Tomáš Slabý KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
3. Kihon Ippon kumite dorostenci Rudolf Haviger SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. Kihon Ippon kumite dorostenci Jan Jaroš SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. Kihon Ippon kumite dorostenci Kryštof Kandalík SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
5. Kihon Ippon kumite dorostenci Leonard Ondovčák TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE CZE
7. Kihon Ippon kumite dorostenci Jakub Hanzlík SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
7. Kihon Ippon kumite dorostenci Max Herian Nagai-Michi o.s. CZE CZE
7. Kihon Ippon kumite dorostenci Matyáš Zalabák SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
13. Kihon Ippon kumite dorostenci Filip Beránek KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
13. Kihon Ippon kumite dorostenci Matyáš Konopčík KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
13. Kihon Ippon kumite dorostenci Jakub Kurka SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
Kihon Ippon kumite dorostenky
1. Kihon Ippon kumite dorostenky Natálie Kellerová KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
2. Kihon Ippon kumite dorostenky Kristýna Suchyňová KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
3. Kihon Ippon kumite dorostenky Daniela Kulhánková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. Kihon Ippon kumite dorostenky Anetta Svánovská KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
5. Kihon Ippon kumite dorostenky Barbora Kuxová KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
5. Kihon Ippon kumite dorostenky Adina Matoulková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
7. Kihon Ippon kumite dorostenky Michaela Pokladníková KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
Džiu Ippon kumite junioři
1. Džiu Ippon kumite junioři Lukáš Rajnoch GRYF z.s. CZE CZE
2. Džiu Ippon kumite junioři Matyáš Zalabák SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. Džiu Ippon kumite junioři Jiří Jaroš SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. Džiu Ippon kumite junioři Jakub Kurka SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. Džiu Ippon kumite junioři Jakub Hanzlík SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
Džiu Ippon kumite juniorky
1. Džiu Ippon kumite juniorky Anna Kolářová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. Džiu Ippon kumite juniorky Daniela Kulhánková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
Džiu Ippon kumite muži U20
1. Džiu Ippon kumite muži U20 David Herian Nagai-Michi o.s. CZE CZE
2. Džiu Ippon kumite muži U20 Lukáš Rajnoch GRYF z.s. CZE CZE
Džiu Ippon kumite ženy U20
1. Džiu Ippon kumite ženy U20 Anna Kolářová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. Džiu Ippon kumite ženy U20 Barbora Ježková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite bay 7-9 yas +30kg
1. kumite bay 7-9 yas +30kg Viktor Polok SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
kumite bay 10-11 yas -35kg
1. kumite bay 10-11 yas -35kg Jaroslav Olejník SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
2. kumite bay 10-11 yas -35kg Jonáš-kašpar Rosa SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite bay 10-11 yas -35kg Tobiáš Zalabák SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite bay 10-11 yas +35kg
1. kumite bay 10-11 yas +35kg Viktor Polok SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
2. kumite bay 10-11 yas +35kg Denis Hanzlík SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite bayan 7-9 yas -30kg
1. kumite bayan 7-9 yas -30kg Nina Kandalíková SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
2. kumite bayan 7-9 yas -30kg Lucie Melicharová SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE CZE
kumite bayan 10-11 yas -35kg
1. kumite bayan 10-11 yas -35kg Lucie Olejníková SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
2. kumite bayan 10-11 yas -35kg Kristýna Keprtová Karate team Bohunice z.s. CZE CZE
3. kumite bayan 10-11 yas -35kg Elen Hojgrová SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
3. kumite bayan 10-11 yas -35kg Nina Kandalíková SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
kumite bayan 10-11 yas +35kg
1. kumite bayan 10-11 yas +35kg Sára Vrzalová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite bayan 10-11 yas +35kg Anna Kučerová SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE CZE
3. kumite bayan 10-11 yas +35kg Emma Kavalcová SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE CZE
3. kumite bayan 10-11 yas +35kg Lucie Kellerová KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -50kg
1. kumite bay 12-13 yas -50kg Jan Jaroš SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas -50kg Jaroslav Olejník SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -50kg Daniel Brixi SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -50kg Denis Hanzlík SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite bay 12-13 yas +50kg
1. kumite bay 12-13 yas +50kg Petr Dopita SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas +50kg Andrej Svoboda SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas +50kg Kryštof Kandalík SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas +50kg Matěj Rovenský SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas +50kg Marcelo-alejandro Portillo-abad SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
7. kumite bay 12-13 yas +50kg Tomáš Kuchař Karate team Bohunice z.s. CZE CZE
7. kumite bay 12-13 yas +50kg Ondřej Sobek SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas -45kg
1. kumite bayan 12-13 yas -45kg Daniela Londýnová Karate team Bohunice z.s. CZE CZE
2. kumite bayan 12-13 yas -45kg Vendula Klimešová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -45kg Lucie Kellerová KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -45kg Lucie Olejníková SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
5. kumite bayan 12-13 yas -45kg Eliška Chaloupková Karate team Bohunice z.s. CZE CZE
7. kumite bayan 12-13 yas -45kg Mia Prátová Karate team Bohunice z.s. CZE CZE
7. kumite bayan 12-13 yas -45kg Zuzana Tomanová Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas +45kg
1. kumite bayan 12-13 yas +45kg Adina Matoulková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite bayan 12-13 yas +45kg Veronika Tomíčková Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas +45kg Natálie Kellerová KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas +45kg Valérie Londýnová Karate team Bohunice z.s. CZE CZE
5. kumite bayan 12-13 yas +45kg Vanesa Blažková Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
5. kumite bayan 12-13 yas +45kg Valerie Kuchařová Karate team Bohunice z.s. CZE CZE
7. kumite bayan 12-13 yas +45kg Mariia Kobernyk Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -60kg
1. kumite bay 14-15 yas -60kg Kryštof Petržílek SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas -60kg Tomáš Kučera SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -60kg Petr Bartoň SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -60kg Matěj Rovenský SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas -60kg Jan Jaroš SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas -60kg Jiří Jaroš SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
7. kumite bay 14-15 yas -60kg Kryštof Kandalík SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
7. kumite bay 14-15 yas -60kg Andrej Svoboda SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
13. kumite bay 14-15 yas -60kg Vojtěch Dušek SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite bay 14-15 yas +60kg
1. kumite bay 14-15 yas +60kg Josef Dočkal Karate team Bohunice z.s. CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas +60kg Tomáš Slabý KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas +60kg Jakub Dočkal Karate team Bohunice z.s. CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas +60kg Jakub Hanzlík SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas +60kg Jakub Kurka SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas +60kg Ondřej Sobek SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
7. kumite bay 14-15 yas +60kg Erik Kubíni MASADA Praha CZE CZE
7. kumite bay 14-15 yas +60kg Tomáš Kuchař Karate team Bohunice z.s. CZE CZE
7. kumite bay 14-15 yas +60kg Tomáš Matulka Sokol karate Tišnov CZE CZE
13. kumite bay 14-15 yas +60kg Ondřej Tichý Karate team Bohunice z.s. CZE CZE
kumite bayan 14-15 yas -55kg
1. kumite bayan 14-15 yas -55kg Sylva Havlíčková Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
2. kumite bayan 14-15 yas -55kg Valérie Londýnová Karate team Bohunice z.s. CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas -55kg Natálie Kellerová KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas -55kg Tereza Rumíšková Karate team Bohunice z.s. CZE CZE
5. kumite bayan 14-15 yas -55kg Eliška Chaloupková Karate team Bohunice z.s. CZE CZE
5. kumite bayan 14-15 yas -55kg Daniela Londýnová Karate team Bohunice z.s. CZE CZE
7. kumite bayan 14-15 yas -55kg Valerie Kuchařová Karate team Bohunice z.s. CZE CZE
7. kumite bayan 14-15 yas -55kg Barbora Masařová Karate team Bohunice z.s. CZE CZE
7. kumite bayan 14-15 yas -55kg Johana Weberová SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE CZE
kumite bayan 14-15 yas +55kg
1. kumite bayan 14-15 yas +55kg Adéla Znamenáčková KARATE SPORT RELAX z.s. CZE CZE
2. kumite bayan 14-15 yas +55kg Natálie Pokorná KARATE SPORT RELAX z.s. CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas +55kg Adéla Blažková Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas +55kg Vanesa Blažková Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
5. kumite bayan 14-15 yas +55kg Adina Matoulková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kumite bayan 14-15 yas +55kg Michaela Pokladníková KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
7. kumite bayan 14-15 yas +55kg Anetta Svánovská KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -65kg
1. kumite bay 16-17 yas -65kg Marek Šedivý SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -65kg Tomáš Jindra HANAKAI z.s. CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -65kg Kryštof Petržílek SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -65kg Vojtěch Vašák Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
5. kumite bay 16-17 yas -65kg Jakub Kurka SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kumite bay 16-17 yas -65kg Tomáš Kužela SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE CZE
7. kumite bay 16-17 yas -65kg Petr Bartoň SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE CZE
7. kumite bay 16-17 yas -65kg Vojtěch Dušek SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
7. kumite bay 16-17 yas -65kg Jiří Jaroš SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite bay 16-17 yas +65kg
1. kumite bay 16-17 yas +65kg Leoš Vedral SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas +65kg Jakub Dočkal Karate team Bohunice z.s. CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas +65kg Josef Dočkal Karate team Bohunice z.s. CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas +65kg Ondřej Pazdera SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE CZE
5. kumite bay 16-17 yas +65kg Erik Kubíni MASADA Praha CZE CZE
5. kumite bay 16-17 yas +65kg Vojtěch Rendl SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE CZE
7. kumite bay 16-17 yas +65kg Jakub Hanzlík SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
7. kumite bay 16-17 yas +65kg Tomáš Slabý KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
kumite bayan 16-17 yas -55kg
1. kumite bayan 16-17 yas -55kg Nikol Šídová Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
2. kumite bayan 16-17 yas -55kg Lucie Musilová SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas -55kg Barbora Masařová Karate team Bohunice z.s. CZE CZE
kumite bayan 16-17 yas +55kg
1. kumite bayan 16-17 yas +55kg Beata Reguliová Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
2. kumite bayan 16-17 yas +55kg Adéla Znamenáčková KARATE SPORT RELAX z.s. CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas +55kg Karolína Marková HPZ Karate CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas +55kg Eliška Štarmannová SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
5. kumite bayan 16-17 yas +55kg Kateřina Heřmanová SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE CZE
5. kumite bayan 16-17 yas +55kg Natálie Pokorná KARATE SPORT RELAX z.s. CZE CZE
7. kumite bayan 16-17 yas +55kg Adéla Blažková Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
7. kumite bayan 16-17 yas +55kg Anetta Svánovská KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
13. kumite bayan 16-17 yas +55kg Michaela Pokladníková KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
kumite bay 18-19 yas -70kg
1. kumite bay 18-19 yas -70kg Jiří Krejcar SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE CZE
2. kumite bay 18-19 yas -70kg Ondřej Pazdera SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE CZE
3. kumite bay 18-19 yas -70kg Bohuslav Dušek SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite bay 18-19 yas -70kg Michal Dvořák SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE CZE
5. kumite bay 18-19 yas -70kg Jakub Koštěl SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
5. kumite bay 18-19 yas -70kg Leoš Vedral SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE CZE
7. kumite bay 18-19 yas -70kg Ondřej Michalčík SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
7. kumite bay 18-19 yas -70kg Tomáš Novotný SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE CZE
kumite bayan 18-19 yas -60kg
1. kumite bayan 18-19 yas -60kg Beata Reguliová Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
2. kumite bayan 18-19 yas -60kg Aneta Zítková SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE CZE
3. kumite bayan 18-19 yas -60kg Karolína Marková HPZ Karate CZE CZE
3. kumite bayan 18-19 yas -60kg Nikol Šídová Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
kumite bayan 18-19 yas +60kg
1. kumite bayan 18-19 yas +60kg Magdalena Žůček SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE CZE
2. kumite bayan 18-19 yas +60kg Michaela Soukupová SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE CZE
kumite bay -65kg
1. kumite bay -65kg Jiří Krejcar SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE CZE
2. kumite bay -65kg Vojtěch Vašák Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite bay -65kg Marek Šedivý SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
kumite bay -75kg
1. kumite bay -75kg Martin Hána HANAKAI z.s. CZE CZE
2. kumite bay -75kg David Novák SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite bay -75kg Bohuslav Dušek SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite bay -75kg Filip Solař SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kumite bay -75kg Jakub Koštěl SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
kumite bay +75kg
1. kumite bay +75kg Tomáš Pleva Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite bay +75kg Jiří Hájek Karate klub Odry, z.s. CZE CZE
3. kumite bay +75kg Jiří Boháč SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE CZE
3. kumite bay +75kg Matyáš Soukup SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE CZE
5. kumite bay +75kg Lukáš Honc SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
kumite bayan -60kg
1. kumite bayan -60kg Kristína Tesařová SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE CZE
2. kumite bayan -60kg Aneta Zítková SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE CZE
3. kumite bayan -60kg Andrea Žáková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite bayan +60kg
1. kumite bayan +60kg Magdalena Žůček SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE CZE
2. kumite bayan +60kg Barbora Bukáčková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite bayan +60kg Miroslava Schubertová Karate team Bohunice z.s. CZE CZE
3. kumite bayan +60kg Michaela Soukupová SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE CZE
5. kumite bayan +60kg Victoria Wachowska SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
kumite Masters bay U50
1. kumite Masters bay U50 Michal Kyncl Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
2. kumite Masters bay U50 Vít Štencel KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
kumite takýmlar bay 14-15 yas
1. kumite takýmlar bay 14-15 yas Karate Team Bohunice CZE CZE
2. kumite takýmlar bay 14-15 yas SK Karate Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite takýmlar bay 14-15 yas SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
kumite takýmlar bayan 14-15 yas
1. kumite takýmlar bayan 14-15 yas KODOKAI BRNO CZE CZE
2. kumite takýmlar bayan 14-15 yas Karate Team Bohunice CZE CZE
kumite takýmlar bay 16-17 yas
1. kumite takýmlar bay 16-17 yas SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
2. kumite takýmlar bay 16-17 yas Karate Team Bohunice CZE CZE
kumite takýmlar bayan 16-17 yas
1. kumite takýmlar bayan 16-17 yas Sport Relax CZE CZE
kumite takýmlar bay
1. kumite takýmlar bay KK Odry CZE CZE
2. kumite takýmlar bay SK Shotokan Neratovice CZE CZE
3. kumite takýmlar bay SK Karate Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite takýmlar bay SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
kumite takýmlar bayan
1. kumite takýmlar bayan SK Shotokan Neratovice CZE CZE
2. kumite takýmlar bayan SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
3. kumite takýmlar bayan SK Karate Spartak Hradec Králové CZE CZE
Kumite Men Masters U60
1. Kumite Men Masters U60 Michal Kyncl Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
2. Kumite Men Masters U60 Tomáš Gabriel KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
3. Kumite Men Masters U60 Jan Jurásek Hei Jo Shin Kai Shotokan Karate-dó Ostrava CZE CZE
3. Kumite Men Masters U60 Elemír Kubíni MASADA Praha CZE CZE
kumite bay Masters 60+
1. kumite bay Masters 60+ Jan Jurásek Hei Jo Shin Kai Shotokan Karate-dó Ostrava CZE CZE
2. kumite bay Masters 60+ Elemír Kubíni MASADA Praha CZE CZE
Göstermek:    Şampiyonalar   DO   Golden league   EGP   Tüm Çek Cumh. hariç   Her şey

 Yazdır