KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Grand Prix Croatia 2010 - 09.01.2010 - 10.01.2010

Město Samobor
Stát Chorvatsko
Kluby na medailových pozicích 83
Státy na medailových pozicích 16
Hodnocení 48-32-16-8-4


Ohodnocení kvality turnaje:
69.44%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 18x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-9)
1. kata ml. žáci (7-9) Frane Pejković Sokol Split CRO CRO
2. kata ml. žáci (7-9) Davor Drempetić KK Bushido CRO CRO
3. kata ml. žáci (7-9) Amar Hamamdžić KK Sloboda Tuzla BIH BIH
3. kata ml. žáci (7-9) Luka Tomić KK Tempo Zagreb CRO CRO
kata ml. žáci (7-11)
1. kata ml. žáci (7-11) Bruno Drempetić KK Bushido CRO CRO
2. kata ml. žáci (7-11) Frane Pejković Sokol Split CRO CRO
3. kata ml. žáci (7-11) Zdravko Grgić KK Croatia Zagreb CRO CRO
3. kata ml. žáci (7-11) Mersad Hanković KK Tigar Sisak CRO CRO
kata ml. žákyně (7-9)
1. kata ml. žákyně (7-9) Tina Čater KK Shotokan Valenje SLO SLO
2. kata ml. žákyně (7-9) Petra Brlenčić Ivanec CRO CRO
3. kata ml. žákyně (7-9) Manca Komac ŠD Gorica SLO SLO
3. kata ml. žákyně (7-9) Brina Lucija Štruc KK Shotokan Valenje SLO SLO
kata ml. žákyně (7-11)
1. kata ml. žákyně (7-11) Brina Lucija Štruc KK Shotokan Valenje SLO SLO
2. kata ml. žákyně (7-11) Kiti Smiljan KK Shotokan Valenje SLO SLO
3. kata ml. žákyně (7-11) Viktoria Hieber Senshi KC HUN HUN
3. kata ml. žákyně (7-11) Lamija Kajmak Mladost Vitez BIH BIH
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Andelko Meter KK Croatia Zagreb CRO CRO
2. kata st. žáci (12-13) Fahrudin Delilović Mladost Vitez BIH BIH
3. kata st. žáci (12-13) Marco Bonutto Itálie ITA ITA
3. kata st. žáci (12-13) Bruno Drempetić KK Bushido CRO CRO
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Rebecca Smolčić KK Samobor Anindol CRO CRO
2. kata st. žákyně (12-13) Zenira Bektaš Mladost Vitez BIH BIH
3. kata st. žákyně (12-13) Alíz Gyenes Senshi KC HUN HUN
3. kata st. žákyně (12-13) Laura Timea Sterck Senshi KC HUN HUN
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Roland Bagita Slovensko SVK SVK
2. kata dorostenci (14-15) Botond Nagy Senshi KC HUN HUN
3. kata dorostenci (14-15) Ivan Camin Tuscany Competitors ITA ITA
3. kata dorostenci (14-15) Liran Feinstein Izrael ISR ISR
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Dorota Balciarova Česká republika SVK SVK
2. kata dorostenky (14-15) Katarina Piperin Srbsko SRB SRB
3. kata dorostenky (14-15) Villa Carlotta Itálie ITA ITA
3. kata dorostenky (14-15) Nina Dordević Makedonie MKD MKD
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Michal Toure Slovensko SVK SVK
2. kata junioři (16-17) Marco Pasetto Goju Kai Veneta ITA ITA
3. kata junioři (16-17) Christopher Rohde Skotte Dánsko DEN DEN
3. kata junioři (16-17) Almin Salkić KK Trbovlje SLO SLO
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Ingrid Suchánková Slovensko SVK SVK
2. kata juniorky (16-17) Nina Mariček KK Mon Chi SLO SLO
3. kata juniorky (16-17) Puliksenija Jovanovska Makedonie MKD MKD
3. kata juniorky (16-17) Tijana Koleska Makedonie MKD MKD
kata team ml. žáci -9 let
1. kata team ml. žáci -9 let Sokol Split (CRO) CRO CRO
2. kata team ml. žáci -9 let KK Jastreb (CRO) CRO CRO
kata team ml. žáci (7-11)
1. kata team ml. žáci (7-11) KK Jastreb (CRO) CRO CRO
kata team ml. žákyně -9 let
1. kata team ml. žákyně -9 let KK Shotokan Valenje (SLO) SLO SLO
2. kata team ml. žákyně -9 let KK Ronin (CRO) CRO CRO
3. kata team ml. žákyně -9 let KK Samobor Anindol (CRO) CRO CRO
kata team ml. žákyně (7-11)
1. kata team ml. žákyně (7-11) KK Ronin (CRO) CRO CRO
2. kata team ml. žákyně (7-11) Ferhat D. Feri (BIH) BIH BIH
3. kata team ml. žákyně (7-11) KK Tigar Sisak (CRO) CRO CRO
kata team st. žákyně (12-13)
1. kata team st. žákyně (12-13) KK Samobor Anindol (CRO) CRO CRO
2. kata team st. žákyně (12-13) KK Tigar Sisak (CRO) CRO CRO
3. kata team st. žákyně (12-13) KK Polet Zagreb (CRO) CRO CRO
3. kata team st. žákyně (12-13) Mladost Vitez (BIH) BIH BIH
KUMITE
kumite ml. žáci -30kg
1. kumite ml. žáci -30kg Ivan Križanac Empi Prozor Rama BIH BIH
2. kumite ml. žáci -30kg Petar Rod Koprivnica CRO CRO
3. kumite ml. žáci -30kg Josip Cafuk KK Ronin CRO CRO
3. kumite ml. žáci -30kg Stjepan Iharoš Karate Club Virovitica CRO CRO
kumite ml. žáci -34kg
1. kumite ml. žáci -34kg Kenan Ethemi Viktorija Rijeka CRO CRO
2. kumite ml. žáci -34kg Tomislav Šaško Koprivnica CRO CRO
3. kumite ml. žáci -34kg David Bajde Student Zagreb CRO CRO
3. kumite ml. žáci -34kg Nikola Jeličić Oblić BIH BIH
kumite ml. žáci -38kg
1. kumite ml. žáci -38kg Filip Novak M.Subotica CRO CRO
2. kumite ml. žáci -38kg Tino Ptičar Mladost Ivanić Grad CRO CRO
3. kumite ml. žáci -38kg Jure Gornišek Oplotnica SLO SLO
3. kumite ml. žáci -38kg Stefan Ilić Oblić BIH BIH
kumite ml. žáci -42kg
1. kumite ml. žáci -42kg Pintar Moreno KK Novi Grad BIH BIH
2. kumite ml. žáci -42kg Igor Katanec Beketić KK Samobor Anindol CRO CRO
3. kumite ml. žáci -42kg Dominik Konjević Nova Gradiška CRO CRO
3. kumite ml. žáci -42kg Leonard Šogorić KK Samobor Anindol CRO CRO
kumite ml. žáci +42kg
1. kumite ml. žáci +42kg Mateo Nikolić Viktorija Rijeka CRO CRO
2. kumite ml. žáci +42kg Mirsad Halilagić Ferhat D. Feri BIH BIH
3. kumite ml. žáci +42kg Leon Marciuš Medimurje CRO CRO
3. kumite ml. žáci +42kg Ivor Trojnar KK Nedelišće CRO CRO
kumite ml. žákyně -32kg
1. kumite ml. žákyně -32kg Luna Hamer Medimurje CRO CRO
2. kumite ml. žákyně -32kg Damira Oremuš Fortiter Kaštela CRO CRO
3. kumite ml. žákyně -32kg Sadea Bečirović Susedgrad CRO CRO
3. kumite ml. žákyně -32kg Melanija Hrgarek Ivanec CRO CRO
kumite ml. žákyně -36kg
1. kumite ml. žákyně -36kg Ines Grdenić Centar Velika Gorica CRO CRO
2. kumite ml. žákyně -36kg Ena Zrinščak Metal Jurdani CRO CRO
3. kumite ml. žákyně -36kg Marija Čavka Fortiter Kaštela CRO CRO
3. kumite ml. žákyně -36kg Lora Fratric KK Jastreb CRO CRO
kumite ml. žákyně -40kg
1. kumite ml. žákyně -40kg Erika Čižmar Podravski Sokol CRO CRO
2. kumite ml. žákyně -40kg Ana Vretenar Opatija Tad Rijeka CRO CRO
3. kumite ml. žákyně -40kg Reana Radovčić Finida CRO CRO
3. kumite ml. žákyně -40kg Lidija Tušek Koprivnica CRO CRO
kumite ml. žákyně +40kg
1. kumite ml. žákyně +40kg Marina Barac Viktorija Rijeka CRO CRO
2. kumite ml. žákyně +40kg Laura Rehak Student Zagreb CRO CRO
3. kumite ml. žákyně +40kg Aicha Zakia Boussebaa Senshi KC HUN HUN
3. kumite ml. žákyně +40kg Tiana Lukavečki Ivanec CRO CRO
kumite st. žáci -36kg
1. kumite st. žáci -36kg Adonis Markasheviq Champion MNE MNE
2. kumite st. žáci -36kg Lucijano Danić Karate Club Virovitica CRO CRO
3. kumite st. žáci -36kg Samedin Hodzić Mladost Vitez BIH BIH
3. kumite st. žáci -36kg Vilim Mursić KK Nedelišće CRO CRO
kumite st. žáci -41kg
1. kumite st. žáci -41kg Boran Berak Opatija Tad Rijeka CRO CRO
2. kumite st. žáci -41kg Filip Habek Ivanec CRO CRO
3. kumite st. žáci -41kg Munir Šišić Mladost Vitez BIH BIH
3. kumite st. žáci -41kg Fran Vukonić KK Učka CRO CRO
kumite st. žáci -45kg
1. kumite st. žáci -45kg Mateo Šitum Susedgrad CRO CRO
2. kumite st. žáci -45kg Mateo Nikolić Viktorija Rijeka CRO CRO
3. kumite st. žáci -45kg Benjamin Heda KK Nedelišće CRO CRO
3. kumite st. žáci -45kg Darian Lisjak KK Nedelišće CRO CRO
kumite st. žáci -48kg
1. kumite st. žáci -48kg Aleksandar Tintor Impuls Ponte Rosso SRB SRB
2. kumite st. žáci -48kg Karlo Raguž Dakovo CRO CRO
3. kumite st. žáci -48kg Ivan Iharoš Karate Club Virovitica CRO CRO
3. kumite st. žáci -48kg Jaka Komac ŠD Gorica SLO SLO
kumite st. žáci -52kg
1. kumite st. žáci -52kg Nikolas Obadič Globus Čakovec CRO CRO
2. kumite st. žáci -52kg Nicola Manias Itálie ITA ITA
3. kumite st. žáci -52kg Jan Piltaver Triglav SLO SLO
3. kumite st. žáci -52kg Kevin Žuber ŠD Gorica SLO SLO
kumite st. žáci -57kg
1. kumite st. žáci -57kg Alen Grdenić Centar Velika Gorica CRO CRO
2. kumite st. žáci -57kg Patrik Šumandl ŠD Gorica SLO SLO
3. kumite st. žáci -57kg Domagoj Grgurić KK Delnice CRO CRO
3. kumite st. žáci -57kg Anel Hadžimuratagič KK Ronin CRO CRO
kumite st. žáci +57kg
1. kumite st. žáci +57kg Nikola Brković Mladost Ivanić Grad CRO CRO
2. kumite st. žáci +57kg Matija Kos Centar Velika Gorica CRO CRO
3. kumite st. žáci +57kg Filip Barac Viktorija Rijeka CRO CRO
3. kumite st. žáci +57kg Vanja Lončar Slavko Krivski Termal CRO CRO
kumite st. žákyně -40kg
1. kumite st. žákyně -40kg Zenira Bektaš Mladost Vitez BIH BIH
2. kumite st. žákyně -40kg Jelena Bužanić KK Nedelišće CRO CRO
3. kumite st. žákyně -40kg Mirnesa Bektaš Mladost Vitez BIH BIH
3. kumite st. žákyně -40kg Ines Grdenić Centar Velika Gorica CRO CRO
kumite st. žákyně -45kg
1. kumite st. žákyně -45kg Monika Berulec KK Tempo Zagreb CRO CRO
2. kumite st. žákyně -45kg Anđela Stjepandić Sokol Split CRO CRO
3. kumite st. žákyně -45kg Elma Alagić KK Una BIH BIH
3. kumite st. žákyně -45kg Marina Barac Viktorija Rijeka CRO CRO
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Nika Deša Kvarner Rijeka CRO CRO
2. kumite st. žákyně -50kg Mirta Pensa Fortiter Kaštela CRO CRO
3. kumite st. žákyně -50kg Paula Andričević KK Bregana CRO CRO
3. kumite st. žákyně -50kg Maja Saldum Kvarner Rijeka CRO CRO
kumite st. žákyně -55kg
1. kumite st. žákyně -55kg Mia Horvat Šarić KK Nedelišće CRO CRO
2. kumite st. žákyně -55kg Lora Tušek Medimurje CRO CRO
3. kumite st. žákyně -55kg Kati Florjančić ŠD Gorica SLO SLO
3. kumite st. žákyně -55kg Stela Eleonora Soldat KK Nedelišće CRO CRO
kumite st. žákyně +55kg
1. kumite st. žákyně +55kg Jelena Tmušić KKK No-Kači Belgrade SRB SRB
2. kumite st. žákyně +55kg Lucija Šegović Opatija Tad Rijeka CRO CRO
3. kumite st. žákyně +55kg Asima Handanović Ferhat D. Feri BIH BIH
3. kumite st. žákyně +55kg Dalma Keresztes Senshi KC HUN HUN
kumite dorostenci (14-15) -52kg
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Dino Povrženić KK Kaplast Karlovac CRO CRO
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg Željko Zovko Bosna a Hercegovina BIH BIH
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Enes Garibović Varaždin CRO CRO
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Zrin Pezer KK Samobor Anindol CRO CRO
kumite dorostenci (14-15) -57kg
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Gabriele Puleo Kodokan Firenze ITA ITA
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Viktor Krstevski Makedonie MKD MKD
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Petar Lamešić KK Kaplast Karlovac CRO CRO
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Murselj Misimi Makedonie MKD MKD
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Uroš Stojčov Srbsko SRB SRB
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg Ivan Blažičević KK Croatia Zagreb CRO CRO
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Ugur Aktas Turecko TUR TUR
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Benjamin Mehović Sanbon Vogosca BIH BIH
kumite dorostenci (14-15) -70kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Amer Sadiković Bosna a Hercegovina BIH BIH
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg Nikola Petrov Srbsko SRB SRB
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Martin Petreski Makedonie MKD MKD
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Strahinja Rajković Černá Hora MNE MNE
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg Igor Galičić Srbsko SRB SRB
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg Aleksandar Šestakov Srbsko SRB SRB
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Roko Janković KK Volosko Opatija CRO CRO
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Antonijo Josić Hercegovina Zagreb CRO CRO
kumite dorostenky (14-15) -47kg
1. kumite dorostenky (14-15) -47kg Iva Klepić Bosna a Hercegovina BIH BIH
2. kumite dorostenky (14-15) -47kg Amina Adilović Mladost Vitez BIH BIH
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Fahira Fazlić Srbsko SRB SRB
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Helena Martinović KK Ronin CRO CRO
kumite dorostenky (14-15) -54kg
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Sladjana Rajković Černá Hora SRB SRB
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Andrijana Vičevac Srbsko SRB SRB
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Dajana Crnoglavac Tuzla Sinbra BIH BIH
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Nina Kontošić CBS Pula CRO CRO
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Viktorija Rezaeva Baltijas Karate Club LAT LAT
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Danka Zorić KK RI CRO CRO
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Maja Miller Rakousko AUT AUT
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Petra Žic Opatija Tad Rijeka CRO CRO
kumite junioři (16-17) -55kg
1. kumite junioři (16-17) -55kg Miloš Bulatović Černá Hora MNE MNE
2. kumite junioři (16-17) -55kg Riste Dodevski Makedonie MKD MKD
3. kumite junioři (16-17) -55kg Stefan Dukić Černá Hora MNE MNE
3. kumite junioři (16-17) -55kg Dejan Zirojević Srbsko SRB SRB
kumite junioři (16-17) -61kg
1. kumite junioři (16-17) -61kg Todor Risteski Makedonie MKD MKD
2. kumite junioři (16-17) -61kg Petar Barlović Černá Hora MNE MNE
3. kumite junioři (16-17) -61kg Stefan Joksić Srbsko SRB SRB
3. kumite junioři (16-17) -61kg Hasani Michele Itálie ITA ITA
kumite junioři (16-17) -68kg
1. kumite junioři (16-17) -68kg Juš Markač Shotokan Kranj SLO SLO
2. kumite junioři (16-17) -68kg Alexander Buda Höning Maďarsko BIH BIH
3. kumite junioři (16-17) -68kg Dejan Aleksić Zamet CRO CRO
3. kumite junioři (16-17) -68kg Bojan Jovanovski Makedonie MKD MKD
kumite junioři (16-17) -76kg
1. kumite junioři (16-17) -76kg Haris Jahić ŠD Gorica SLO SLO
2. kumite junioři (16-17) -76kg Ante Mrvičić B Biograd CRO CRO
3. kumite junioři (16-17) -76kg Simon Cook Rakousko AUT AUT
3. kumite junioři (16-17) -76kg Ivan Veselčić Rakousko AUT AUT
kumite junioři (16-17) +76kg
1. kumite junioři (16-17) +76kg Bojan Matić Karate Club Virovitica CRO CRO
2. kumite junioři (16-17) +76kg Mirza Balta KK Rašid Buća Ilijaš BIH BIH
3. kumite junioři (16-17) +76kg Filip Dmitrašinović Zamet CRO CRO
3. kumite junioři (16-17) +76kg Roko Janković KK Volosko Opatija CRO CRO
kumite juniorky (16-17) -48kg
1. kumite juniorky (16-17) -48kg Suada Tabaković Champion Ilidža BIH BIH
2. kumite juniorky (16-17) -48kg Jelena Tufegdžić Srbsko SRB SRB
3. kumite juniorky (16-17) -48kg Dalila Ansalone Itálie ITA ITA
3. kumite juniorky (16-17) -48kg Andjela Vuković Černá Hora MNE MNE
kumite juniorky (16-17) -53kg
1. kumite juniorky (16-17) -53kg Eldina Maslo Bosna a Hercegovina BIH BIH
2. kumite juniorky (16-17) -53kg Tjaša Bertoncelj Slovinsko SLO SLO
3. kumite juniorky (16-17) -53kg Ana Dršković Černá Hora MNE MNE
3. kumite juniorky (16-17) -53kg Gabrijela Tusinec KK Bregana CRO CRO
kumite juniorky (16-17) -59kg
1. kumite juniorky (16-17) -59kg Tjaša Ristić Karate Klub Kranj SLO SLO
2. kumite juniorky (16-17) -59kg Marija Sušac KK RI CRO CRO
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Tina Minić Černá Hora MNE MNE
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Sara Sirovica KK Samobor Anindol CRO CRO
kumite juniorky (16-17) +59kg
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Ivona Tubić KK Volosko Opatija CRO CRO
2. kumite juniorky (16-17) +59kg Lena Luković Srbsko SRB SRB
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Nikola Bartha Fighter club HUN HUN
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Nathalie Reiter Rakousko AUT AUT
kumite muži U21 -68kg
1. kumite muži U21 -68kg Yves Martial Tadissi Maďarsko HUN HUN
2. kumite muži U21 -68kg Stefan Pokorny Rakousko AUT AUT
3. kumite muži U21 -68kg Nikola Rilak Makedonie MKD MKD
3. kumite muži U21 -68kg Arsenije Tadić Srbsko SRB SRB
kumite muži U21 -78kg
1. kumite muži U21 -78kg Ljubiša Mihailović Černá Hora MNE MNE
2. kumite muži U21 -78kg Viktor Viskup Slovensko SVK SVK
3. kumite muži U21 -78kg Josip Livada KK Kaplast Karlovac CRO CRO
3. kumite muži U21 -78kg Aykut Usda Turecko TUR TUR
kumite muži U21 +78kg
1. kumite muži U21 +78kg Haris Škrijelj Bosna a Hercegovina BIH BIH
2. kumite muži U21 +78kg Vinko Ursić Glavanović Sokol Split CRO CRO
3. kumite muži U21 +78kg Haris Sujković Champion Ilidža BIH BIH
3. kumite muži U21 +78kg Filip Vujadinović Černá Hora MNE MNE
kumite ženy U21 -53kg
1. kumite ženy U21 -53kg Alessandra Hasani Itálie ITA ITA
2. kumite ženy U21 -53kg Jelena Milivojčević Srbsko SRB SRB
3. kumite ženy U21 -53kg Damira Bujan Chorvatsko CRO CRO
3. kumite ženy U21 -53kg Veronica Maurizzi Itálie ITA ITA
kumite ženy U21 -60kg
1. kumite ženy U21 -60kg Ana Lenard KK Samobor Anindol CRO CRO
2. kumite ženy U21 -60kg Júlia Langošová Slovensko SVK SVK
3. kumite ženy U21 -60kg Sanja Cvrkota Srbsko SRB SRB
3. kumite ženy U21 -60kg Danijela Milenković Srbsko SRB SRB
kumite ženy U21 +60kg
1. kumite ženy U21 +60kg Maja Lenard KK Samobor Anindol CRO CRO
2. kumite ženy U21 +60kg Ivana Čomagić Srbsko SRB SRB
3. kumite ženy U21 +60kg Ivana Dučová Slovensko SVK SVK
3. kumite ženy U21 +60kg Lucia Langošová Slovensko SVK SVK
kumite muži BRH
1. kumite muži BRH Gogita Arkanin Gruzie GEO GEO
2. kumite muži BRH Matija Matijevič Slovinsko SLO SLO
3. kumite muži BRH Zarko Arsovski Makedonie MKD MKD
3. kumite muži BRH Mario Vučić Chorvatsko CRO CRO

Související turnaje:

Turnaj Datum
GP Slovakia 2015 12.04.2015
GP Slovakia 2014 13.04.2014
GP Slovakia 2013 14.04.2013
Harasuto Cup 2013 02.03.2013-03.03.2013
Budapest Open 2012 15.09.2012-16.09.2012
GP Slovakia 2012 15.04.2012
Harasuto Cup 2012 03.03.2012-04.03.2012
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk