KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

GP Slovakia 2010 - 18.04.2010

Město Bratislava
Stát Slovensko
Pořadatel SZK
Registrovaných jednotlivců 345
Kluby na medailových pozicích 45
Státy na medailových pozicích 7
Hodnocení 48-32-16-8-4


Ohodnocení kvality turnaje:
47.06%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 17x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Botond Nagy Arashi Sportsclub HUN HUN
2. kata dorostenci (14-15) Peter Fabian Goju-kai Prešov SVK SVK
3. kata dorostenci (14-15) Aljaž Klaneček Slovinsko SLO SLO
3. kata dorostenci (14-15) Thanh Tung Nguyen KAI SEI HUN HUN
5. kata dorostenci (14-15) Roland Bagita KK Taiyo Kolárovo SVK SVK
5. kata dorostenci (14-15) Máté Gréczi Sporting Budo Budapest HUN HUN
7. kata dorostenci (14-15) Martin Antal KK Revúca SVK SVK
7. kata dorostenci (14-15) Martin Gažík KK Topoľčany SVK SVK
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Marike Tache Sporting Budo Budapest HUN HUN
2. kata dorostenky (14-15) Renáta Vivien Györiványi Dynamic KSE Budapest HUN HUN
3. kata dorostenky (14-15) Barbora Ďurovcová Rapid Bratislava SVK SVK
3. kata dorostenky (14-15) Anja Hladnik Slovinsko SLO SLO
5. kata dorostenky (14-15) Martina Steiner KK Europa Trenčín SVK SVK
5. kata dorostenky (14-15) Laura Timea Sterck Maďarsko HUN HUN
7. kata dorostenky (14-15) Simona Mátyásová Rapid Bratislava SVK SVK
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Almin Salkić Slovinsko SLO SLO
2. kata junioři (16-17) Michal Molčan Karate Kachi Nitra SVK SVK
3. kata junioři (16-17) Ivan Krupa KK Miyagi Lučenec SVK SVK
3. kata junioři (16-17) Lukas Thajer UKC Zen Tai Ryu HAK St. Pölten AUT AUT
5. kata junioři (16-17) Peter Soóky KK Nové Zámky SVK SVK
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Dorota Balciarova KK Nové Zámky SVK SVK
2. kata juniorky (16-17) Zsuzsanna Anti Hegyvidék HUN HUN
3. kata juniorky (16-17) Simona Fereková KK Trstená SVK SVK
3. kata juniorky (16-17) Ingrid Suchánková KK Europa Trenčín SVK SVK
5. kata juniorky (16-17) Tamara Dolzer ASKÖ Karateclub Feldkirchen AUT AUT
5. kata juniorky (16-17) Fanni Keresztes Maďarsko HUN HUN
kata muži
1. kata muži Matěj Urík Karate Kachi Nitra SVK SVK
2. kata muži Jakub Tesárek KARATE TESY Shotokan CZE CZE
3. kata muži Jakub Debrecenyi VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kata muži Lukáš Janda Sport Club Flair o.s. CZE CZE
5. kata muži Ivan Eremenc Chorvatsko CRO CRO
5. kata muži Roman Kubovič ŠŠK Bratislava SVK SVK
7. kata muži Peter Bežák KK Trend Bánovce nad Bebravou SVK SVK
kata ženy
1. kata ženy Barbora Bosnyaková ŠŠK Bratislava SVK SVK
2. kata ženy Éva Horváth Maďarsko HUN HUN
3. kata ženy Erika Hrušecká KK TEKDAN Bratislava SVK SVK
3. kata ženy Katarína Longová Rapid Bratislava SVK SVK
5. kata ženy Dea Govc Puškin Slovinsko SLO SLO
5. kata ženy Dulija Popopvić Postojna SLO SLO
7. kata ženy Julia Berner ASKÖ Karateclub Feldkirchen AUT AUT
kata team muži
1. kata team muži Chorvatsko CRO CRO
2. kata team muži UKC Zen Tai Ryu HAK St. Pölten AUT AUT
kata team ženy
1. kata team ženy ASKÖ Karateclub Feldkirchen AUT AUT
2. kata team ženy Slovinsko SLO SLO
KUMITE
kumite dorostenci (14-15) -52kg
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Botond Nagy Arashi Sportsclub HUN HUN
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg Tamás Derzsi Dynamic KSE Budapest HUN HUN
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Márk Csizmadia KAI SEI HUN HUN
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Zsolt Varga KAI SEI HUN HUN
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Jakub Janek Karate Kachi Nitra SVK SVK
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Tonuzóba Kiss Sporting Budo Budapest HUN HUN
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Lukáš Meňuš Karate Kachi Nitra SVK SVK
7. kumite dorostenci (14-15) -52kg Filip Dittrich USK Slavia Liberec CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -52kg Samo Truska ŠKM-KK Stará Ľubovňa SVK SVK
7. kumite dorostenci (14-15) -52kg Nikolas Vontszemu KK Taiyo Kolárovo SVK SVK
kumite dorostenci (14-15) -57kg
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Péter Sánta Goju-Kai Budapest HUN HUN
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Michal Garaj KK Farmex Nitra SVK SVK
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg András Derzsi Dynamic KSE Budapest HUN HUN
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Péter Virga Dynamic KSE Budapest HUN HUN
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg László Dorogi Dynamic KSE Budapest HUN HUN
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Luděk Soudný Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Adam Palkovič Slovšport Trnava SVK SVK
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Patrik Steklý Slovšport Trnava SVK SVK
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Ján Árgyusi KK Neded SVK SVK
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Lukáš Orlický Zanshin KK Cífer SVK SVK
kumite dorostenci (14-15) -70kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Tibor Hidasi Goju-Kai Budapest HUN HUN
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg Nórbert Szilva Arashi Sportsclub HUN HUN
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Csaba Földesi Arashi Sportsclub HUN HUN
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Máté Gréczi Sporting Budo Budapest HUN HUN
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg Tim Žlak Slovinsko SLO SLO
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg Adam Vorobeľ ŠKM-KK Stará Ľubovňa SVK SVK
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg Radoslav Karabinoš ŠKM-KK Stará Ľubovňa SVK SVK
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Norbert Antal Arashi Sportsclub HUN HUN
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Samuel Pavúr Karate Klub Zvolen SVK SVK
5. kumite dorostenci (14-15) +70kg Richard Čuvala KK Goju-ryu Šurany SVK SVK
kumite dorostenky (14-15) -47kg
1. kumite dorostenky (14-15) -47kg Alexandra Chovancová Karate Kachi Nitra SVK SVK
2. kumite dorostenky (14-15) -47kg Dijana Čatakovič Slovinsko SLO SLO
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Blažka Poklić Slovinsko SLO SLO
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Lilien Vajda Goju-Kai Budapest HUN HUN
5. kumite dorostenky (14-15) -47kg Dominika Kucharová KK Kretovič Košice SVK SVK
5. kumite dorostenky (14-15) -47kg Nikolett Palkovits Arashi Sportsclub HUN HUN
kumite dorostenky (14-15) -54kg
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Vladimíra Račáková Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Marike Tache Sporting Budo Budapest HUN HUN
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Kornélia Linkeschová KK Union Košice SVK SVK
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Viktória Pillárová KK Kretovič Košice SVK SVK
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Renáta Vivien Györiványi Dynamic KSE Budapest HUN HUN
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Fruzsina Varga Goju-Kai Budapest HUN HUN
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Evelin Szabó Black Bull SE HUN HUN
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Miroslava Kopúňová KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Simona Oriabincová Shihan Poprad SVK SVK
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Nuša Cvjetičanin Slovinsko SLO SLO
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Manja Slatinek Slovinsko SLO SLO
kumite junioři (16-17) -55kg
1. kumite junioři (16-17) -55kg Lorand Kapdebo Fighter club HUN HUN
2. kumite junioři (16-17) -55kg Rok Žganjar Slovinsko SLO SLO
3. kumite junioři (16-17) -55kg István Antal Arashi Sportsclub HUN HUN
kumite junioři (16-17) -61kg
1. kumite junioři (16-17) -61kg Matúš Lieskovský Rapid Bratislava SVK SVK
2. kumite junioři (16-17) -61kg Daniel Kopúň Slovensko SVK SVK
3. kumite junioři (16-17) -61kg Denis Košala KK Iglow Spišská Nová Ves SVK SVK
3. kumite junioři (16-17) -61kg Aljaž Vesenjak Slovinsko SLO SLO
kumite junioři (16-17) -68kg
1. kumite junioři (16-17) -68kg Zoltán Köhegyi Fighter club HUN HUN
2. kumite junioři (16-17) -68kg Mirek Šulda TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Dominik Dobiáš KK Spartak Myjava SVK SVK
3. kumite junioři (16-17) -68kg Andrej Osuský KK Spartak Myjava SVK SVK
5. kumite junioři (16-17) -68kg Tomáš Lorencovič Karate Klub Zvolen SVK SVK
5. kumite junioři (16-17) -68kg Ján Pavúr Karate Klub Zvolen SVK SVK
7. kumite junioři (16-17) -68kg Michal Sklenár KK Goju-ryu Šurany SVK SVK
kumite junioři (16-17) -76kg
1. kumite junioři (16-17) -76kg Máté Munkácsy Sporting Budo Budapest HUN HUN
2. kumite junioři (16-17) -76kg Adam Lieskovský Slovensko SVK SVK
3. kumite junioři (16-17) -76kg Marek Janouch TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Juš Markač Slovinsko SLO SLO
5. kumite junioři (16-17) -76kg Ľuboš Meňuš Karate Kachi Nitra SVK SVK
5. kumite junioři (16-17) -76kg Michal Palkovič Karate Kachi Nitra SVK SVK
7. kumite junioři (16-17) -76kg Simon Cook Akademischer Sportclub Wien ‐ Sektion Karate AUT AUT
kumite junioři (16-17) +76kg
1. kumite junioři (16-17) +76kg Ádám Peller Dynamic KSE Budapest HUN HUN
2. kumite junioři (16-17) +76kg Bence Dienes Arashi Sportsclub HUN HUN
3. kumite junioři (16-17) +76kg Michal Lysý KK Atlant Nitra SVK SVK
3. kumite junioři (16-17) +76kg Róbert Šoltýs CMK Banská Bystrica SVK SVK
5. kumite junioři (16-17) +76kg Igor Bušovský Rapid Bratislava SVK SVK
kumite juniorky (16-17) -48kg
1. kumite juniorky (16-17) -48kg Monika Czaková Karate Kachi Nitra SVK SVK
2. kumite juniorky (16-17) -48kg Daniela Závatzká KK Union Košice SVK SVK
kumite juniorky (16-17) -53kg
1. kumite juniorky (16-17) -53kg Tjaša Bertoncelj Slovinsko SLO SLO
2. kumite juniorky (16-17) -53kg Simona Lacová Karate Kachi Nitra SVK SVK
3. kumite juniorky (16-17) -53kg Michaela Macková Kumade Topoľčany SVK SVK
kumite juniorky (16-17) -59kg
1. kumite juniorky (16-17) -59kg Tjaša Ristić Slovinsko SLO SLO
2. kumite juniorky (16-17) -59kg Patricia Tátošová Karate Kachi Nitra SVK SVK
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Zuzana Bukovinová ŠKM-KK Stará Ľubovňa SVK SVK
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Ingrid Suchánková KK Europa Trenčín SVK SVK
5. kumite juniorky (16-17) -59kg Zita Horváth Sporting Budo Budapest HUN HUN
kumite juniorky (16-17) +59kg
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Lina Pušnik Slovinsko SLO SLO
2. kumite juniorky (16-17) +59kg Julie Nováková Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Monika Bábiková Karate Kachi Nitra SVK SVK
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Zsófia Tornyossy Sporting Budo Budapest HUN HUN
kumite muži -60kg
1. kumite muži -60kg Danil Domdjoni Chorvatsko CRO CRO
2. kumite muži -60kg Jozsef Szebeni Maďarsko HUN HUN
3. kumite muži -60kg Peter Macko KK TEKDAN Bratislava SVK SVK
3. kumite muži -60kg Tomislav Stepić KK Slavonski Brod CRO CRO
5. kumite muži -60kg Bence Brachna Fighter club HUN HUN
5. kumite muži -60kg Richard Dobrotka CMK Banská Bystrica SVK SVK
7. kumite muži -60kg Martin Behinský KK Atlant Nitra SVK SVK
kumite muži -67kg
1. kumite muži -67kg Tarik Lusija Bosna a Hercegovina BIH BIH
2. kumite muži -67kg Marek Granát KK Farmex Nitra SVK SVK
3. kumite muži -67kg Nikola Šoič Chorvatsko CRO CRO
3. kumite muži -67kg Zlatko Tkalec Slovinsko SLO SLO
5. kumite muži -67kg Zoltán Balázs KK Taiyo Kolárovo SVK SVK
5. kumite muži -67kg Michal Klíma KK Union Košice SVK SVK
7. kumite muži -67kg Juraj Gerhard KK Farmex Nitra SVK SVK
kumite muži -75kg
1. kumite muži -75kg Pero Hečimović Chorvatsko CRO CRO
2. kumite muži -75kg Nermin Potur Bosna a Hercegovina BIH BIH
3. kumite muži -75kg Matúš Cisár ŠŠK Bratislava SVK SVK
3. kumite muži -75kg Viktor Viskup KK Farmex Nitra SVK SVK
5. kumite muži -75kg Yves Martial Tadissi Maďarsko HUN HUN
5. kumite muži -75kg András Virág Maďarsko HUN HUN
7. kumite muži -75kg Andrej Harničár CMK Banská Bystrica SVK SVK
7. kumite muži -75kg Roland Rajčany Slovšport Trnava SVK SVK
kumite muži -84kg
1. kumite muži -84kg Klaudio Farmadín KK Farmex Nitra SVK SVK
2. kumite muži -84kg Rene Pernuš Chorvatsko CRO CRO
3. kumite muži -84kg Alen Kupusovic Bosna a Hercegovina BIH BIH
3. kumite muži -84kg Miroslav Maričević Chorvatsko CRO CRO
5. kumite muži -84kg Milán Guba Maďarsko HUN HUN
5. kumite muži -84kg Marko Miloš Chorvatsko CRO CRO
7. kumite muži -84kg Toni Biokšic Bosna a Hercegovina BIH BIH
7. kumite muži -84kg Blaž Toplak Slovinsko SLO SLO
kumite muži +84kg
1. kumite muži +84kg Admir Zukan Bosna a Hercegovina BIH BIH
2. kumite muži +84kg Filip Prešinský KK Farmex Nitra SVK SVK
3. kumite muži +84kg Elvir Mašović Bosna a Hercegovina BIH BIH
3. kumite muži +84kg Vinko Ursić Glavanović Chorvatsko CRO CRO
5. kumite muži +84kg Goran Božić Chorvatsko CRO CRO
5. kumite muži +84kg Leon Gajica Chorvatsko CRO CRO
7. kumite muži +84kg Adnan Adilovic Bosna a Hercegovina BIH BIH
7. kumite muži +84kg Nemanja Cvijanovič KK Slavonski Brod CRO CRO
kumite ženy -50kg
1. kumite ženy -50kg Monika Višňovská Karate Kachi Nitra SVK SVK
2. kumite ženy -50kg Vesna Bezgovšek Slovinsko SLO SLO
3. kumite ženy -50kg Una Halilagic Bosna a Hercegovina BIH BIH
3. kumite ženy -50kg Martina Kraljić Chorvatsko CRO CRO
5. kumite ženy -50kg Romana Harasníková Slovšport Trnava SVK SVK
5. kumite ženy -50kg Dulija Popopvić Postojna SLO SLO
kumite ženy -55kg
1. kumite ženy -55kg Jelena Kovačević Chorvatsko CRO CRO
2. kumite ženy -55kg Beatrix Tóth Maďarsko HUN HUN
3. kumite ženy -55kg Viktória Semaníková KK Farmex Nitra SVK SVK
3. kumite ženy -55kg Jana Vojtikevičová Rapid Bratislava SVK SVK
5. kumite ženy -55kg Katarína Kotúčová KK Union Košice SVK SVK
5. kumite ženy -55kg Aneta Markušová USK Slavia Liberec CZE CZE
7. kumite ženy -55kg Melinda Vass Maďarsko HUN HUN
kumite ženy -61kg
1. kumite ženy -61kg Mirsada Suljkanović Bosna a Hercegovina BIH BIH
2. kumite ženy -61kg Eva Medveďová Tulejová Rapid Bratislava SVK SVK
3. kumite ženy -61kg Dagmara Kubinská KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
3. kumite ženy -61kg Alexandra Pečimonová Rapid Bratislava SVK SVK
5. kumite ženy -61kg Klaudia Csák Goju-Kai Budapest HUN HUN
5. kumite ženy -61kg Fruzsina Lassingleitner Maďarsko HUN HUN
kumite ženy -68kg
1. kumite ženy -68kg Lucia Langošová KK Kretovič Košice SVK SVK
2. kumite ženy -68kg Azra Saleš Chorvatsko CRO CRO
3. kumite ženy -68kg Szandra Metzger Maďarsko HUN HUN
3. kumite ženy -68kg Dominika Tatarová CMK Banská Bystrica SVK SVK
5. kumite ženy -68kg Ema Aničić Chorvatsko CRO CRO
kumite ženy +68kg
1. kumite ženy +68kg Dijana Saleš Chorvatsko CRO CRO
2. kumite ženy +68kg Zsuzsanna Klima Maďarsko HUN HUN
3. kumite ženy +68kg Ivana Dučová CMK Banská Bystrica SVK SVK
3. kumite ženy +68kg Maša Martinović Chorvatsko CRO CRO
5. kumite ženy +68kg Nikoleta Jurovýchová Karate Klub Zvolen SVK SVK
kumite team junioři (16-17)
1. kumite team junioři (16-17) Slovensko SVK SVK
2. kumite team junioři (16-17) Karate Klub Zvolen (SVK) SVK SVK
3. kumite team junioři (16-17) KK Spartak Myjawa (SVK) SVK SVK
kumite team juniorky (16-17)
1. kumite team juniorky (16-17) Slovinsko SLO SLO
2. kumite team juniorky (16-17) Slovensko SVK SVK
kumite team muži
1. kumite team muži Bosna a Hercegovina BIH BIH
2. kumite team muži Chorvatsko CRO CRO
3. kumite team muži Bosna a Hercegovina BIH BIH
3. kumite team muži Slovinsko SLO SLO
kumite team ženy
1. kumite team ženy Slovensko SVK SVK
2. kumite team ženy Slovensko SVK SVK
3. kumite team ženy Chorvatsko CRO CRO
3. kumite team ženy Chorvatsko CRO CRO

Související turnaje:

Turnaj Datum
GP Slovakia 2015 12.04.2015
GP Slovakia 2014 13.04.2014
GP Slovakia 2013 14.04.2013
Harasuto Cup 2013 02.03.2013-03.03.2013
Budapest Open 2012 15.09.2012-16.09.2012
GP Slovakia 2012 15.04.2012
Harasuto Cup 2012 03.03.2012-04.03.2012
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk