KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

GP Slovakia 2009 - 19.04.2009

Město Bratislava
Stát Slovensko
Kluby na medailových pozicích 37
Státy na medailových pozicích 10
Hodnocení 48-32-16-8-4


Ohodnocení kvality turnaje:
91.67%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 6x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Roman Kubovič ŠŠK Bratislava SVK SVK
2. kata junioři (16-17) Michal Toure Hanko Kai Senica SVK SVK
3. kata junioři (16-17) Igor Bušovský Rapid Bratislava SVK SVK
3. kata junioři (16-17) Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Mihael Aberšek KK Lovrenc SLO SLO
5. kata junioři (16-17) Michal Molčan Karate Kachi Nitra SVK SVK
7. kata junioři (16-17) Robert Kelemen KK Neded SVK SVK
7. kata junioři (16-17) Maciej Wilczek Polsko POL POL
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Katarína Liptáková ŠŠK Bratislava SVK SVK
2. kata juniorky (16-17) Laura Kvasnicová ŠŠK Bratislava SVK SVK
3. kata juniorky (16-17) Veronika Mišková Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Ingrid Suchánková KK Europa Trenčín SVK SVK
5. kata juniorky (16-17) Simona Fereková KK Trstená SVK SVK
5. kata juniorky (16-17) Anna Zelent Polsko POL POL
7. kata juniorky (16-17) Tjaša Kranjec Slovinsko SLO SLO
7. kata juniorky (16-17) Ines Švarc Slovinsko SLO SLO
kata muži
1. kata muži Jakub Tesárek KARATE TESY Shotokan CZE CZE
2. kata muži Matěj Urík Karate Kachi Nitra SVK SVK
3. kata muži Vu Duck Minh Dack Francie FRA FRA
3. kata muži Lukáš Janda Sport Club Flair o.s. CZE CZE
5. kata muži Jakub Debrecenyi VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
5. kata muži Miroslav Sližik Slávia TU Zvolen SVK SVK
7. kata muži Kristian Novak Chorvatsko CRO CRO
7. kata muži Filip Pipiška ŠŠK Bratislava SVK SVK
kata ženy
1. kata ženy Kristína Grmanová ŠŠK Bratislava SVK SVK
2. kata ženy Erika Hrušecká KK TEKDAN Bratislava SVK SVK
3. kata ženy Barbora Bosnyaková ŠŠK Bratislava SVK SVK
3. kata ženy Petra Žídková NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
5. kata ženy Veronika Ištvánková Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
5. kata ženy Tamara Kovačević Slovinsko SLO SLO
7. kata ženy Alisa Redžič Slovinsko SLO SLO
kata team muži
1. kata team muži Chorvatsko CRO CRO
2. kata team muži Rakousko AUT AUT
3. kata team muži Sport Relax CZE CZE
3. kata team muži Polsko POL POL
kata team ženy
1. kata team ženy KK Trstená (SVK) SVK SVK
2. kata team ženy Slovinsko SLO SLO
KUMITE
kumite junioři (16-17) -55kg
1. kumite junioři (16-17) -55kg Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -55kg Denis Košala KK Iglow Spišská Nová Ves SVK SVK
3. kumite junioři (16-17) -55kg Bence Brachna Maďarsko HUN HUN
3. kumite junioři (16-17) -55kg Richárd Rovó Maďarsko HUN HUN
5. kumite junioři (16-17) -55kg Roland Bagita KK Taiyo Kolárovo SVK SVK
kumite junioři (16-17) -61kg
1. kumite junioři (16-17) -61kg Jan Milan TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -61kg Artsiom Krautsou Bělorusko BLR BLR
3. kumite junioři (16-17) -61kg Filip Pająk Polsko POL POL
3. kumite junioři (16-17) -61kg Renato Subotič Slovinsko SLO SLO
5. kumite junioři (16-17) -61kg Mateusz Adamiecki Polsko POL POL
5. kumite junioři (16-17) -61kg Michal Tamáš Rapid Bratislava SVK SVK
7. kumite junioři (16-17) -61kg Patrik Hozák Shihan Poprad SVK SVK
7. kumite junioři (16-17) -61kg Amadeusz Śmigielski Bodaikan Szczecin POL POL
kumite junioři (16-17) -68kg
1. kumite junioři (16-17) -68kg Jan Kaserer Rakousko AUT AUT
2. kumite junioři (16-17) -68kg Zoltán Köhegyi Maďarsko HUN HUN
3. kumite junioři (16-17) -68kg Michał Chojnowski Polsko POL POL
3. kumite junioři (16-17) -68kg Máté Munkácsy Maďarsko HUN HUN
5. kumite junioři (16-17) -68kg Vladislavs Jaskuls Baltijas Karate Club LAT LAT
5. kumite junioři (16-17) -68kg Márk Mészáros Maďarsko HUN HUN
7. kumite junioři (16-17) -68kg Marek Bálint Slovšport Trnava SVK SVK
7. kumite junioři (16-17) -68kg Jan Kůzl TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite junioři (16-17) -76kg
1. kumite junioři (16-17) -76kg Yves Martial Tadissi Maďarsko HUN HUN
2. kumite junioři (16-17) -76kg Rhys Davies Wales WAL WAL
3. kumite junioři (16-17) -76kg Balász Bisztrony Maďarsko HUN HUN
3. kumite junioři (16-17) -76kg Matúš Cisár ŠŠK Bratislava SVK SVK
5. kumite junioři (16-17) -76kg Łukasz Czechowicz Polsko POL POL
5. kumite junioři (16-17) -76kg Oliver Kardoš ŠŠK Bratislava SVK SVK
7. kumite junioři (16-17) -76kg Adam Lieskovský Rapid Bratislava SVK SVK
7. kumite junioři (16-17) -76kg Tibor Zubčák Slovšport Trnava SVK SVK
kumite junioři (16-17) +76kg
1. kumite junioři (16-17) +76kg Sebastjan Budihna Slovinsko SLO SLO
2. kumite junioři (16-17) +76kg Tomáš Pupkay Monarch Bratislava SVK SVK
3. kumite junioři (16-17) +76kg Gabriel Kaleta KK Union Košice SVK SVK
3. kumite junioři (16-17) +76kg Sabah Midzic Rakousko AUT AUT
5. kumite junioři (16-17) +76kg Marián Macík KK Union Košice SVK SVK
5. kumite junioři (16-17) +76kg Róbert Šoltýs CMK Banská Bystrica SVK SVK
7. kumite junioři (16-17) +76kg Filip Grochola Bodaikan Szczecin POL POL
7. kumite junioři (16-17) +76kg Martin Šebesta TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -48kg
1. kumite juniorky (16-17) -48kg Nikolett Juhász Maďarsko HUN HUN
2. kumite juniorky (16-17) -48kg Zsófia Hermann Maďarsko HUN HUN
kumite juniorky (16-17) -53kg
1. kumite juniorky (16-17) -53kg Ingrid Suchánková KK Europa Trenčín SVK SVK
2. kumite juniorky (16-17) -53kg Lenka Földesiová KK Farmex Nitra SVK SVK
3. kumite juniorky (16-17) -53kg Hanna Keresztúri Maďarsko HUN HUN
3. kumite juniorky (16-17) -53kg Bettina Plank Rakousko AUT AUT
5. kumite juniorky (16-17) -53kg Vanda Matuškovičová Karate Kachi Nitra SVK SVK
5. kumite juniorky (16-17) -53kg Borislava Tešanovič Slovinsko SLO SLO
7. kumite juniorky (16-17) -53kg Simona Lacová Karate Kachi Nitra SVK SVK
7. kumite juniorky (16-17) -53kg Kinga Sánta Erzsébetvárosi Budapest HUN HUN
kumite juniorky (16-17) -59kg
1. kumite juniorky (16-17) -59kg Alisa Buchinger Rakousko AUT AUT
2. kumite juniorky (16-17) -59kg Monika Bábiková Karate Kachi Nitra SVK SVK
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Klaudia Csák Maďarsko HUN HUN
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Veronika Semaniková Katsudo Sabinov SVK SVK
5. kumite juniorky (16-17) -59kg Zuzana Bukovinová ŠKM-KK Stará Ľubovňa SVK SVK
5. kumite juniorky (16-17) -59kg Anzhelika Terlyuga Ukrajina UKR UKR
7. kumite juniorky (16-17) -59kg Gréta Kiss Maďarsko HUN HUN
7. kumite juniorky (16-17) -59kg Júlia Langošová KK Kretovič Košice SVK SVK
kumite juniorky (16-17) +59kg
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Ivona Tubić Metal Opatija CRO CRO
2. kumite juniorky (16-17) +59kg Barbora Kovalčíková Karate Kachi Nitra SVK SVK
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Nikola Bartha Maďarsko HUN HUN
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Justyna Paczkowska Bodaikan Szczecin POL POL
5. kumite juniorky (16-17) +59kg Monika Malesa Bodaikan Szczecin POL POL
5. kumite juniorky (16-17) +59kg Lina Pušnik Slovinsko SLO SLO
7. kumite juniorky (16-17) +59kg Angéla Papp Maďarsko HUN HUN
kumite muži -60kg
1. kumite muži -60kg Peter Macko KK TEKDAN Bratislava SVK SVK
2. kumite muži -60kg Jozsef Szebeni Maďarsko HUN HUN
3. kumite muži -60kg Ottó Horváth Patina HUN HUN
3. kumite muži -60kg Alen Mašić Slovinsko SLO SLO
5. kumite muži -60kg András Hübner Arashi Sportsclub HUN HUN
5. kumite muži -60kg Lukáš Polzer SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
7. kumite muži -60kg Michal Zaorski Bodaikan Szczecin POL POL
kumite muži -67kg
1. kumite muži -67kg Davy Dona Francie FRA FRA
2. kumite muži -67kg Marko Lučić Chorvatsko CRO CRO
3. kumite muži -67kg Ádám Kovács Maďarsko HUN HUN
3. kumite muži -67kg Zlatko Tkalec Slovinsko SLO SLO
5. kumite muži -67kg Szymon Grzywacz Polsko POL POL
5. kumite muži -67kg Thomas Kaserer Rakousko AUT AUT
7. kumite muži -67kg Zoltán Balázs KK Taiyo Kolárovo SVK SVK
7. kumite muži -67kg Gareth Reynolds Wales WAL WAL
kumite muži -75kg
1. kumite muži -75kg Klaudio Farmadín Slovensko SVK SVK
2. kumite muži -75kg Goran Lučin Chorvatsko CRO CRO
3. kumite muži -75kg Marijan Bracic Chorvatsko CRO CRO
3. kumite muži -75kg Adrien Gautier Francie FRA FRA
5. kumite muži -75kg Larry Dona Francie FRA FRA
5. kumite muži -75kg Maroš Sokol KK Union Košice SVK SVK
7. kumite muži -75kg Albert Ciesielski Polsko POL POL
7. kumite muži -75kg Jan Kočí TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite muži -84kg
1. kumite muži -84kg Jean Christophe Taumotekava Francie FRA FRA
2. kumite muži -84kg Andrej Harničár CMK Banská Bystrica SVK SVK
3. kumite muži -84kg Neven Martić Chorvatsko CRO CRO
3. kumite muži -84kg Tomislav Rašidagić Chorvatsko CRO CRO
5. kumite muži -84kg Marko Miloš Chorvatsko CRO CRO
5. kumite muži -84kg Pero Vučić Chorvatsko CRO CRO
7. kumite muži -84kg Miroslav Maričević Chorvatsko CRO CRO
7. kumite muži -84kg Dejan Vozlič Slovinsko SLO SLO
kumite muži +84kg
1. kumite muži +84kg Omer Tabakovic Slovinsko SLO SLO
2. kumite muži +84kg Jean-Marc Mayer Rakousko AUT AUT
3. kumite muži +84kg Dzmitry Hrachou Bělorusko BLR BLR
3. kumite muži +84kg Zekerijan Tabakovič Slovinsko SLO SLO
5. kumite muži +84kg Terence Bandudi Kusa Francie FRA FRA
5. kumite muži +84kg Lonni Boulesnane Francie FRA FRA
7. kumite muži +84kg Bartłomiej Pielesiek Polsko POL POL
kumite ženy -50kg
1. kumite ženy -50kg Monika Višňovská Karate Kachi Nitra SVK SVK
2. kumite ženy -50kg Alexandra Recchia Francie FRA FRA
3. kumite ženy -50kg Vesna Bezgovšek Slovinsko SLO SLO
3. kumite ženy -50kg Lucia Kováčiková CMK Banská Bystrica SVK SVK
5. kumite ženy -50kg Bianca Ellensohn Rakousko AUT AUT
5. kumite ženy -50kg Pavla Linhartová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite ženy -55kg
1. kumite ženy -55kg Viktória Semaníková KK Farmex Nitra SVK SVK
2. kumite ženy -55kg Beatrix Tóth Maďarsko HUN HUN
3. kumite ženy -55kg Damira Bujan Medimurje CRO CRO
3. kumite ženy -55kg Aurelie Calizingoue Francie FRA FRA
5. kumite ženy -55kg Margareta Kraljič Medimurje CRO CRO
5. kumite ženy -55kg Iva Peternel Slovinsko SLO SLO
7. kumite ženy -55kg Zuzana Linhartová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite ženy -61kg
1. kumite ženy -61kg Lolita Dona Francie FRA FRA
2. kumite ženy -61kg Fruzsina Lassingleitner Maďarsko HUN HUN
3. kumite ženy -61kg Ivana Bebek Chorvatsko CRO CRO
3. kumite ženy -61kg Dagmara Kubinská KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
5. kumite ženy -61kg Lucia Langošová KK Kretovič Košice SVK SVK
5. kumite ženy -61kg Alexandra Pečimonová Rapid Bratislava SVK SVK
kumite ženy -68kg
1. kumite ženy -68kg Azra Saleš Chorvatsko CRO CRO
2. kumite ženy -68kg Petra Volf Chorvatsko CRO CRO
3. kumite ženy -68kg Tiffany Fanjat Francie FRA FRA
3. kumite ženy -68kg Zsuzsanna Klima Arashi Sportsclub HUN HUN
5. kumite ženy -68kg Ema Ančić Chorvatsko CRO CRO
5. kumite ženy -68kg Špela Horvat Slovinsko SLO SLO
kumite ženy +68kg
1. kumite ženy +68kg Radka Tesařová (Krejčová) SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite ženy +68kg Nikoleta Jurovýchová Karate Klub Zvolen SVK SVK
3. kumite ženy +68kg Ana-Marija Čelan Chorvatsko CRO CRO
3. kumite ženy +68kg Kamila Warda Polsko POL POL
5. kumite ženy +68kg Zuzana Kubalová Rapid Bratislava SVK SVK
5. kumite ženy +68kg Lucia Rácová TJ Metropol Košice SVK SVK
kumite team muži
1. kumite team muži Chorvatsko CRO CRO
2. kumite team muži Slovensko SVK SVK
3. kumite team muži Francie FRA FRA
3. kumite team muži Slovinsko SLO SLO
5. kumite team muži Polsko POL POL
5. kumite team muži Harasuto Karate Klub (POL) POL POL
7. kumite team muži Slovinsko SLO SLO
kumite team ženy
1. kumite team ženy Slovensko SVK SVK
2. kumite team ženy Francie FRA FRA
3. kumite team ženy Chorvatsko CRO CRO
3. kumite team ženy Slovinsko SLO SLO
5. kumite team ženy Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite team ženy Polsko POL POL

Související turnaje:

Turnaj Datum
GP Slovakia 2015 12.04.2015
GP Slovakia 2014 13.04.2014
GP Slovakia 2013 14.04.2013
Harasuto Cup 2013 02.03.2013-03.03.2013
Budapest Open 2012 15.09.2012-16.09.2012
GP Slovakia 2012 15.04.2012
Harasuto Cup 2012 03.03.2012-04.03.2012
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk