KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Bohemia Open 2013 - 27.10.2013

Město České Budějovice
Stát Česká republika
Pořadatel Fight Club České Budějovice
Kluby na medailových pozicích 52
Státy na medailových pozicích 12
Hodnocení 24-16-8-4-2


Ohodnocení kvality turnaje:
44.33%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 75x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-9)
1. kata ml. žáci (7-9) Mihai Martinesc Heian Karate ROM ROM
2. kata ml. žáci (7-9) Matyáš Kloubek Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Daniel Brejcha Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Tomáš Nechyba SKP Karate Písek CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-9) Matias Fatka Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-9) Jakub Richter Sportovní klub Mates CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-9) Ilya Belashov Atlant Klin RUS RUS
7. kata ml. žáci (7-9) Štěpán Zýka Fight Club České Budějovice CZE CZE
kata ml. žáci (10-11)
1. kata ml. žáci (10-11) Daniel Mendoza SKIF Miami USA USA
2. kata ml. žáci (10-11) Zalán Antal Koroibosz RSE HUN HUN
3. kata ml. žáci (10-11) Miroslav Daniel Beránek Sport Relax CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Jáchym Tinavský Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Jan Hertl Karate Lions Pardubice CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Vojtěch Zrna Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) Šimon Gluck Budó škola KK Písek CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) Martin Kylberger Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
kata ml. žákyně (7-9)
1. kata ml. žákyně (7-9) Vasilisa Romanova Atlant Klin RUS RUS
2. kata ml. žákyně (7-9) Mira Bučková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Denisa Brejchová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Adéla Thérová Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-9) Magdalena Frydrychová Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-9) Andrea Květoňová Karate České Budějovice CZE CZE
kata ml. žákyně (10-11)
1. kata ml. žákyně (10-11) Kristína Niznerová Rapid Bratislava SVK SVK
2. kata ml. žákyně (10-11) Michaela Čukanová Rapid Bratislava SVK SVK
3. kata ml. žákyně (10-11) Emma Kušková Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Adéla Průchová Karate České Budějovice CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) Veronika Jůzová Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) Vasilisa Romanova Atlant Klin RUS RUS
7. kata ml. žákyně (10-11) Frantsuaza Li Olymp RUS RUS
7. kata ml. žákyně (10-11) Anna Vrábelová Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Matěj Říha KESL RYU Shotokan CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Adam Křivka SVČ Domeček Brno CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Marek Rendla Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Matěj Frydrych Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Alex Rakovskiy Atlant Klin RUS RUS
7. kata st. žáci (12-13) Crisan Adonis Asociatia Club Sportiv Crisan ROM ROM
7. kata st. žáci (12-13) Libor Šimůnek Fight Club České Budějovice CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Barbora Znamenáčková Sport Relax CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Lucie Štroblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Barbora Lacinová SK Kamiwaza karate CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Aneta Metličková Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Eliška Rolínková TJ karate Nové Hrady CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Šárka Velimská Budó škola KK Písek CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Jule Tomischka Karateschule Straßfurt GER GER
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Matěj Říha KESL RYU Shotokan CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Petr Richter Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Boris Balheim Rapid Bratislava SVK SVK
3. kata dorostenci (14-15) Lucas Tomischka Karateschule Straßfurt GER GER
5. kata dorostenci (14-15) Kryštof Zlatohlávek Sport Relax CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Zuzana Augustinová KESL RYU Shotokan CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Nikola Jůzová Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Tereza Hájková Slavia TU Liberec CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Sabina Křížová Sportovní klub Mates CZE CZE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Péter Mihály Arashi Sportsclub HUN HUN
2. kata junioři (16-17) Lukáš Vik Slavia TU Liberec CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Yannick Hoffmann KC Strassen LUX LUX
3. kata junioři (16-17) Lucas Tomischka Karateschule Straßfurt GER GER
5. kata junioři (16-17) Ondřej Blín Slavia TU Liberec CZE CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Sabina Křížová Sportovní klub Mates CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Kay Polanová KESL RYU Shotokan CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Tereza Hájková Slavia TU Liberec CZE CZE
kata muži
1. kata muži Marek Pohanka KESL RYU Shotokan CZE CZE
2. kata muži Jakub Debrecenyi VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kata muži Šimon Branda Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata muži Botond Nagy Arashi Sportsclub HUN HUN
5. kata muži Lukáš Vik Slavia TU Liberec CZE CZE
5. kata muži Petr Zachař TJ karate Nové Hrady CZE CZE
7. kata muži Adam Pešek Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
kata ženy
1. kata ženy Ivana Dvořáková Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
2. kata ženy Martina Valentíková Karate Klub Goju-Ryu Levice SVK SVK
3. kata ženy Markéta Barešová SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
3. kata ženy Andrea Klementisová Goju Kai Bratislava SVK SVK
5. kata ženy Tereza Zlatohlávková Sport Relax CZE CZE
kata Masters muži (+40 let)
1. kata Masters muži (+40 let) Martin Hermann TJ karate Nové Hrady CZE CZE
2. kata Masters muži (+40 let) Martin Sláma KESL RYU Shotokan CZE CZE
3. kata Masters muži (+40 let) Ladislav Mareš TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kata Masters muži (+40 let) Václav Plecer st. Karate České Budějovice CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci (7-9) -27kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Sebastian Nastasijevic Taifu DEN DEN
2. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Martin Lukeš Karate Klub Chodov CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Lukáš Růžička Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Štěpán Zýka Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Matias Fatka Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Filip Mach Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žáci (7-9) -32kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Mihai Martinesc Heian Karate ROM ROM
2. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Luděk Máčka Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Šimon Čanky KK Spartak Myjava SVK SVK
3. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Filip Foltýn KK Spartak Myjava SVK SVK
5. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Pavel Urbanec KK Lichnice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Michal Weselovsky Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Přemysl Čarek Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Jan Štěrbík Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žáci (7-9) +32kg
1. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Jakub Schánilec Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Radek Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Malik Bagaev ŠŠK Bratislava SVK SVK
3. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Ondřej Rychlý Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Tomáš Balko TJ karate Nové Hrady CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Bohumil Snopek Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Jakub Polak Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -30kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Daniel Mendoza SKIF Miami USA USA
2. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Balázs Geiger Koroibosz RSE HUN HUN
3. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Ondřej Nosek Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Mikuláš Otípka Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Peter Černiansky Rapid Bratislava SVK SVK
kumite ml. žáci (10-11) -35kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Jakub Štetina KK Spartak Myjava SVK SVK
2. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Matúš Čanky KK Spartak Myjava SVK SVK
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Martin Hanák TJ Karate Třebíč CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Danila Kylikovski Karate Klub Umast BLR BLR
5. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Filip Krišal Sokol Sadská CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Michal Škaryd KK Lichnice CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Dominik Kočandrle Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Andrej Tvrdoň Triumph Surany SVK SVK
kumite ml. žáci (10-11) -41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Jáchym Tinavský Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Matyáš Maleček Karate Panthers Český Krumlov CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Norbert Kročian KK Spartak Myjava SVK SVK
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Vojtěch Zrna Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Jakub Pečenka TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Patrik Szölösi Budo Fight HUN HUN
kumite ml. žáci (10-11) +41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Lukáš Cyprian Slavia TU Liberec CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Jan Prokop KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Martin Kylberger Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Michal Lysko Slavia TU Liberec CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Patrik Hejduk Karate Hlinsko CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Alex Rakovskiy Atlant Klin RUS RUS
kumite ml. žákyně (7-9) -30kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Lucie Vavrušková KK Lichnice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Magdalena Frydrychová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Žaneta Bělecká Karate Panthers Český Krumlov CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Hana Reitzová Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Michaela Medová Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žákyně (7-9) +30kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Barbora Kratochvílová KK Lichnice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Barbora Soukupová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Žaneta Dognerová Karate Klub Chodov CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Aneta Masařová Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Viktoria Iziumova Atlant Klin RUS RUS
5. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Eliška Rychlá Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) -35kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Lucie Čondlová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Kristína Niznerová Rapid Bratislava SVK SVK
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Adéla Průchová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Denisa Řehořová Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Michaela Čukanová Rapid Bratislava SVK SVK
5. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Jaroslava Štěpánková Karate Panthers Český Krumlov CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) +35kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Nela Osouchová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Viktorie Vondrů Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Tereza Kudláčková Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Kristýna Vavrušková KK Lichnice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Kateřina Litvíková Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Tereza Plevová KK Lichnice CZE CZE
kumite st. žáci -39kg
1. kumite st. žáci -39kg Marek Pončka ŠKP Oddiel Karate Čadca SVK SVK
2. kumite st. žáci -39kg Libor Šimůnek Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Radek Netolický Karate Lions Pardubice CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Dániel Pintér Budo Fight HUN HUN
5. kumite st. žáci -39kg Filip Kovařík Sokol Sadská CZE CZE
5. kumite st. žáci -39kg Erik Šindelář Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
7. kumite st. žáci -39kg Omyd Mones Budo Fight HUN HUN
kumite st. žáci -45kg
1. kumite st. žáci -45kg Přemek Benhák Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žáci -45kg Matěj Frydrych Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Mimolat Bagaev ŠŠK Bratislava SVK SVK
3. kumite st. žáci -45kg Matej Hajdu ŠŠK Bratislava SVK SVK
5. kumite st. žáci -45kg Jan Racek Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žáci -45kg Pavel Šutiak Rapid Bratislava SVK SVK
7. kumite st. žáci -45kg Alexander Nastasijevic Taifu DEN DEN
kumite st. žáci -52kg
1. kumite st. žáci -52kg Péter Fehér Koroibosz RSE HUN HUN
2. kumite st. žáci -52kg Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Lukáš Gruber Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Lukáš Jílek Karate Klub Chodov CZE CZE
5. kumite st. žáci -52kg Maksim Samoulay Karate Klub Umast BLR BLR
kumite st. žáci -60kg
1. kumite st. žáci -60kg Radek Lefan Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žáci -60kg Filip Černík Sokol Sadská CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Šimon Honsů SK Kamiwaza karate CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Dominik Majera SKBU Trutnov CZE CZE
5. kumite st. žáci -60kg Crisan Adonis Asociatia Club Sportiv Crisan ROM ROM
5. kumite st. žáci -60kg Roman Chizh Olymp RUS RUS
kumite st. žáci +60kg
1. kumite st. žáci +60kg Daniel Červenka Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žáci +60kg Yaroslav Romanov Atlant Klin RUS RUS
kumite st. žákyně -42kg
1. kumite st. žákyně -42kg Aneta Metličková Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žákyně -42kg Eva Šmejkalová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Marina Alisevish Karate Klub Umast BLR BLR
3. kumite st. žákyně -42kg Natálie Hůrková Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žákyně -42kg Laura Palinkasova Triumph Surany SVK SVK
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Lucie Štroblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žákyně -50kg Eliška Týlová KK Lichnice CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Magdalena Tušlová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Dorina Veck Budo Fight HUN HUN
5. kumite st. žákyně -50kg Luisa Brett Karateschule Straßfurt GER GER
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Klára Halodová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žákyně +50kg Veronika Jakubů Karate Klub Chodov CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Barbora Lacinová SK Kamiwaza karate CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Dorottya Nagy Arashi Sportsclub HUN HUN
5. kumite st. žákyně +50kg Hana Lüftnerová Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -52kg
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Olivér Havasi Arashi Sportsclub HUN HUN
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg Péter Szöllősi Arashi Sportsclub HUN HUN
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Jiří Čížek Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Marek Pončka ŠKP Oddiel Karate Čadca SVK SVK
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Boris Balheim Rapid Bratislava SVK SVK
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg György Lencz Arashi Sportsclub HUN HUN
kumite dorostenci (14-15) -57kg
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Balász Nagy Arashi Sportsclub HUN HUN
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Jakub Riedl TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Janek James Hislop Karate Lions Pardubice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Zdeněk Holeček Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Pavel Mackanič KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Ondřej Sviták Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg Marcell Knirsch Arashi Sportsclub HUN HUN
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Jan Dominik Kubeš Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Jan Vobruba Karate Lions Pardubice CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Blade Ahran Paterson Karate Lions Pardubice CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -70kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Josef Černík Sokol Sadská CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg Tomáš Pleva KK Lichnice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Tomáš Gross TJ Karate Třebíč CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Jiří Měkuta Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg Leon Geist Karateschule Straßfurt GER GER
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg Petr Urbanec KK Lichnice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg Lukáš Kotlík SK Kamiwaza karate CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Jan Zrnovský Slavia TU Liberec CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -47kg
1. kumite dorostenky (14-15) -47kg Simona Eiblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -47kg Luisa Brett Karateschule Straßfurt GER GER
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Nikola Kosinová KK Lichnice CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -54kg
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Aicha Zakia Boussebaa Arashi Sportsclub HUN HUN
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Aneta Růžičková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Kristína Hubáčeková CMK Banská Bystrica SVK SVK
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Tereza Pěstová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Lenka Roudnická Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Eva Mária Korbeľová CMK Banská Bystrica SVK SVK
kumite junioři (16-17) -55kg
1. kumite junioři (16-17) -55kg Deniel Hübner Arashi Sportsclub HUN HUN
2. kumite junioři (16-17) -55kg Jakub Riedl TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -55kg Erik Gevorgyan Armenia ARM ARM
kumite junioři (16-17) -61kg
1. kumite junioři (16-17) -61kg Jan Koudelka Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -61kg Štěpán Stodola SK Kamiwaza karate CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -61kg Fora Dan Asociatia Club Sportiv Crisan ROM ROM
kumite junioři (16-17) -68kg
1. kumite junioři (16-17) -68kg Tiep Timi HaDang Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -68kg Bence Takács Arashi Sportsclub HUN HUN
3. kumite junioři (16-17) -68kg Michal Galla Karate Klub Chodov CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Andrei Giurgiu Asociatia Club Sportiv Crisan ROM ROM
5. kumite junioři (16-17) -68kg Leon Geist Karateschule Straßfurt GER GER
5. kumite junioři (16-17) -68kg Marek Zrzavecký Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kumite junioři (16-17) -76kg
1. kumite junioři (16-17) -76kg Jiří Krych Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -76kg Jakub Kočí Slavia TU Liberec CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Jiří Mlíka Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
kumite junioři (16-17) +76kg
1. kumite junioři (16-17) +76kg Tomáš Hermann TJ karate Nové Hrady CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) +76kg Hoang Thanh Hung Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +76kg Lukáš Druga Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -48kg
1. kumite juniorky (16-17) -48kg Nikolett Palkovits Arashi Sportsclub HUN HUN
2. kumite juniorky (16-17) -48kg Réka Emese Kiss Arashi Sportsclub HUN HUN
kumite juniorky (16-17) -59kg
1. kumite juniorky (16-17) -59kg Aicha Zakia Boussebaa Arashi Sportsclub HUN HUN
2. kumite juniorky (16-17) -59kg Nikolett Palkovits Arashi Sportsclub HUN HUN
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Eva Mária Korbeľová CMK Banská Bystrica SVK SVK
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Lisa Zimmermann Karateschule Straßfurt GER GER
kumite muži -60kg
1. kumite muži -60kg David Tkebuchava Gruzie GEO GEO
2. kumite muži -60kg Ondřej Strnad SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
3. kumite muži -60kg Filip Dittrich Slavia TU Liberec CZE CZE
kumite muži -67kg
1. kumite muži -67kg Richard Dobrotka CMK Banská Bystrica SVK SVK
2. kumite muži -67kg Nórbert Szilva Arashi Sportsclub HUN HUN
3. kumite muži -67kg Filip Hluštík Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži -67kg Sebastian Szalay Arashi Sportsclub HUN HUN
5. kumite muži -67kg Matus Frnda Triumph Surany SVK SVK
5. kumite muži -67kg Meenhaz Janar Higashi ENG ENG
kumite muži -75kg
1. kumite muži -75kg Petr Kubička Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite muži -75kg Henri Vekua Gruzie GEO GEO
3. kumite muži -75kg Peter Zelinka Karate Klub Goju-Ryu Levice SVK SVK
kumite muži -84kg
1. kumite muži -84kg Gogita Arkanin Gruzie GEO GEO
2. kumite muži -84kg Miroslav Boguský Karate Klub Chodov CZE CZE
kumite muži +84kg
1. kumite muži +84kg Andrei Gherle Asociatia Club Sportiv Crisan ROM ROM
2. kumite muži +84kg Peter Pauliny KK Revúca SVK SVK
3. kumite muži +84kg Richard Čuvala Triumph Surany SVK SVK
kumite muži BRH
1. kumite muži BRH Gogita Arkanin Gruzie GEO GEO
2. kumite muži BRH Henri Vekua Gruzie GEO GEO
3. kumite muži BRH Petr Kubička Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži BRH Tomáš Valentík Karate Klub Goju-Ryu Levice SVK SVK
5. kumite muži BRH Peter Zelinka Karate Klub Goju-Ryu Levice SVK SVK
kumite ženy -55kg
1. kumite ženy -55kg Melinda Vass Arashi Sportsclub HUN HUN
2. kumite ženy -55kg Klaudia Lencz Arashi Sportsclub HUN HUN
kumite ženy -61kg
1. kumite ženy -61kg Vladimíra Račáková Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ženy -61kg Markéta Barešová SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
3. kumite ženy -61kg Simona Klongová ŠK Nová Baňa SVK SVK
kumite ženy BRH
1. kumite ženy BRH Vladimíra Račáková Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ženy BRH Melinda Vass Arashi Sportsclub HUN HUN
3. kumite ženy BRH Simona Klongová ŠK Nová Baňa SVK SVK

Související turnaje:

Turnaj Datum
Generali Cup 2017 04.11.2017
North Bohemia 2017 14.10.2017
Shotokan Cup 2017 30.09.2017
Bohemia Open 2017 23.09.2017
Letní olympiáda dětí a mládeže 2017 26.06.2017-27.06.2017
Otevřené Mistrovství Moravy a Slezska 2017 06.05.2017
Pohár nadějí 2017 08.04.2017
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk