KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Kayıtlı yarışmalar ve sonuçları:

 

North Bohemia 2010 - 16.10.2010

şehir Ústí nad Labem
Ülke Çek Cumhuriyeti
Organizasyon SKR SU Ústí n/L
Yarışmacılar 401
Madalya pozisyonları üzerinde Kulüpler 53
Madalya pozisyonlardaki ülkeler 7
Puanlama 36-24-12-6-3


Beğenilme:
52.31%
Oy: Korkunç Kötü Ortalama İyi Mükemmel Toplam: 54x

Sporcular:
Sırası Kategori Ad Soyad Kulüp/Takım  
KATA
kata bay -11 yas
1. kata bay -11 yas Filip Cích Rapid Bratislava SVK SVK
2. kata bay -11 yas Matěj Říha USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kata bay -11 yas Dominik Bartuška Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kata bay -11 yas David Stárek Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
5. kata bay -11 yas Jaromír Kerda KC Podbořany CZE CZE
5. kata bay -11 yas Marko Pantelič Postojna SLO SLO
7. kata bay -11 yas Daniel Matoušek SKBU Hostivař CZE CZE
7. kata bay -11 yas Jiří Měkuta TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kata bayan -12 yas
1. kata bayan -12 yas Sabina Křížová SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
2. kata bayan -12 yas Tereza Jaňourová Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
3. kata bayan -12 yas Lucie Štroblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata bayan -12 yas Nikola Velcová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata bayan -12 yas Nikola Jůzová Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
5. kata bayan -12 yas Anna Zíková Budó škola KK Písek CZE CZE
7. kata bayan -12 yas Sára Ješetová Sport Relax CZE CZE
7. kata bayan -12 yas Kateřina Procházková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kata bay 12-13 yas
1. kata bay 12-13 yas Lukáš Vik USK Slavia Liberec CZE CZE
2. kata bay 12-13 yas Jakub Slanař KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata bay 12-13 yas Milan Hájek Sport Relax CZE CZE
3. kata bay 12-13 yas Daniel Razák Sport Relax CZE CZE
5. kata bay 12-13 yas Lukáš Pevný Sport Relax CZE CZE
5. kata bay 12-13 yas Milan Zítko Sport Relax CZE CZE
7. kata bay 12-13 yas Jiří Petr SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
7. kata bay 12-13 yas Štěpán Šafránek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kata bayan 12-13 yas
1. kata bayan 12-13 yas Patricie Klapalová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
2. kata bayan 12-13 yas Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
3. kata bayan 12-13 yas Frederikke Bjerring Danimarka DEN DEN
3. kata bayan 12-13 yas Sabina Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
5. kata bayan 12-13 yas Zala Kuštrin Postojna SLO SLO
5. kata bayan 12-13 yas Tina Stegel Postojna SLO SLO
7. kata bayan 12-13 yas Jana Boháčová Sport Relax CZE CZE
7. kata bayan 12-13 yas Lucie Kočandrlová Sport Relax CZE CZE
kata bay 14-15 yas
1. kata bay 14-15 yas Andreas Ekkert Danimarka DEN DEN
2. kata bay 14-15 yas Martin Gažík KK Topoľčany SVK SVK
3. kata bay 14-15 yas Šimon Branda Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata bay 14-15 yas Fabian Sulisz KKS Tora Legnica POL POL
5. kata bay 14-15 yas Alessandro Tamborlani TARO KAN, z.s. CZE CZE
5. kata bay 14-15 yas Denis Wojtyla VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
7. kata bay 14-15 yas Jan Koudelka Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kata bay 14-15 yas Dominik Szalay Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
kata bayan 14-15 yas
1. kata bayan 14-15 yas Melina Droste Zanshin Magdeburg GER GER
2. kata bayan 14-15 yas Tereza Zlatohlávková Sport Relax CZE CZE
3. kata bayan 14-15 yas Pavla Čížková KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata bayan 14-15 yas Eliška Kváčová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kata bayan 14-15 yas Cecilie Bjerring Danimarka DEN DEN
5. kata bayan 14-15 yas Vladimíra Račáková Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kata bayan 14-15 yas Barbora Kočtářová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
7. kata bayan 14-15 yas Michaela Rusová SKBU Hostivař CZE CZE
kata bay 16-17 yas
1. kata bay 16-17 yas Karel Imríšek Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE CZE
2. kata bay 16-17 yas Ondřej Kumpošt KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata bay 16-17 yas Jaroslav Hodina Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata bay 16-17 yas Christopher Rohde Skotte Danimarka DEN DEN
5. kata bay 16-17 yas Filip Saidl KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
5. kata bay 16-17 yas Adam Špringer Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
7. kata bay 16-17 yas Grzegorz Zgieb KKS Tora Legnica POL POL
kata bayan 16-17 yas
1. kata bayan 16-17 yas Veronika Mišková Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
2. kata bayan 16-17 yas Hana Ulíková Sport Relax CZE CZE
3. kata bayan 16-17 yas Veronika Kopečná NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
3. kata bayan 16-17 yas Tatjana Nielsen Danimarka DEN DEN
5. kata bayan 16-17 yas Simona Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
5. kata bayan 16-17 yas Petra Halamová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
7. kata bayan 16-17 yas Barbora Čihulová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
7. kata bayan 16-17 yas Denisa Martinková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kata bay
1. kata bay Jakub Tesárek KARATE TESY Shotokan CZE CZE
2. kata bay Vladimír Míček NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
3. kata bay Jakub Debrecenyi VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kata bay Lukáš Janda Sport Club Flair o.s. CZE CZE
5. kata bay Ondřej Kumpošt KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata bay Thomas Noringris Danimarka DEN DEN
7. kata bay Ronald Prokeš Sport Club Flair o.s. CZE CZE
7. kata bay Filip Saidl KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
kata bayan
1. kata bayan Veronika Ištvánková Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
2. kata bayan Veronika Mišková Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
3. kata bayan Denisa Nováková Sport Club Flair o.s. CZE CZE
3. kata bayan Monika Smolařová Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata bayan Alena Navrátilová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
5. kata bayan Hana Vašíčková KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
7. kata bayan Anežka Kotěrová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
7. kata bayan Tatjana Nielsen Danimarka DEN DEN
kata bay veterans (+40 yas)
1. kata bay veterans (+40 yas) Jiří Bašus Sokol Nymburk CZE CZE
2. kata bay veterans (+40 yas) Željko Puzjak KK Mars CRO CRO
3. kata bay veterans (+40 yas) Jadranko Jurjević KK Mars CRO CRO
3. kata bay veterans (+40 yas) Petr Němeček KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata bay veterans (+40 yas) Per Bjerring Itosu-Kai Dragoer DEN DEN
5. kata bay veterans (+40 yas) Žarko Šenjug KK Mars CRO CRO
7. kata bay veterans (+40 yas) Stig Ekkert Itosu NED NED
kata bayan veterans (+35 yas)
1. kata bayan veterans (+35 yas) Marcela Šimůnková KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata bayan veterans (+35 yas) Šárka Hubková KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kata takýmlar bay -13 yas
1. kata takýmlar bay -13 yas Sport Relax CZE CZE
2. kata takýmlar bay -13 yas Sport Relax CZE CZE
3. kata takýmlar bay -13 yas Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kata takýmlar bay -13 yas Fight Club České Budějovice CZE CZE
kata takýmlar bayan -13 yas
1. kata takýmlar bayan -13 yas Karate České Budějovice CZE CZE
2. kata takýmlar bayan -13 yas Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata takýmlar bayan -13 yas Sport Relax CZE CZE
kata takýmlar bay 14-17 yas
1. kata takýmlar bay 14-17 yas KKS Tora Legnica (POL) POL POL
kata takýmlar bay
1. kata takýmlar bay KK Mars (CRO) CRO CRO
kata takýmlar bayan
1. kata takýmlar bayan Sport Relax CZE CZE
2. kata takýmlar bayan SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
KUMITE
kumite bay -11 yas -30kg
1. kumite bay -11 yas -30kg Mikuláš Fuka Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
2. kumite bay -11 yas -30kg Dominik Bartuška Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kumite bay -11 yas -30kg Matěj Frydrych Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay -11 yas -30kg Martin Šípek KK Topoľčany SVK SVK
5. kumite bay -11 yas -30kg David Stárek Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
5. kumite bay -11 yas -30kg Martin Voldřich TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite bay -11 yas -30kg Viktor Čermák TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE CZE
kumite bay -12 yas -35kg
1. kumite bay -12 yas -35kg Tomáš Laštovka Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
2. kumite bay -12 yas -35kg Václav Kratochvíl Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
3. kumite bay -12 yas -35kg Jiří Čížek Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay -12 yas -35kg Vojtěch Jedlička SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kumite bay -12 yas -35kg Ondřej Košťál SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite bay -12 yas -35kg Matteo Tamborlani TARO KAN, z.s. CZE CZE
7. kumite bay -12 yas -35kg Tomáš Gabriel TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite bay -12 yas -35kg Libor Šimůnek Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite bay -11 yas -41kg
1. kumite bay -11 yas -41kg Tadeáš Černovský Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay -11 yas -41kg Marek Řeřicha TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay -11 yas -41kg Jakub Hudrlík TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE CZE
3. kumite bay -11 yas -41kg Adam Matěj SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kumite bay -11 yas -41kg Pavel Hájek TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE CZE
5. kumite bay -11 yas -41kg Lukáš Král SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite bay -11 yas +41kg
1. kumite bay -11 yas +41kg Jiří Měkuta TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay -11 yas +41kg Jan Dominik Kubeš Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay -11 yas +41kg Josef Černík Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
3. kumite bay -11 yas +41kg Zdeněk Studnička Budó škola KK Písek CZE CZE
5. kumite bay -11 yas +41kg Vít Pokorný Slovan Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite bay -11 yas +41kg Michal Šťastný Laugaricio Trenčín SVK SVK
kumite bayan -12 yas -35kg
1. kumite bayan -12 yas -35kg Simona Eiblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite bayan -12 yas -35kg Dominika Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite bayan -12 yas -35kg Seden Bugur SC Banzai Berlin GER GER
3. kumite bayan -12 yas -35kg Šárka Klečková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bayan -12 yas -35kg Aneta Metličková Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite bayan -12 yas -35kg Anna Rotterová Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
7. kumite bayan -12 yas -35kg Erika Hubková KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kumite bayan -12 yas +35kg
1. kumite bayan -12 yas +35kg Aneta Růžičková Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite bayan -12 yas +35kg Kateřina Luxemburgová USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite bayan -12 yas +35kg Tereza Feriancová Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
3. kumite bayan -12 yas +35kg Klára Halodová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bayan -12 yas +35kg Alice Anderlová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bayan -12 yas +35kg Zozan Mede SC Banzai Berlin GER GER
kumite bay 12-13 yas -39kg
1. kumite bay 12-13 yas -39kg Lukáš Hanzl Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas -39kg Jiří Arnošt TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -39kg Vojtěch Lukšík TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -39kg Matěj Petrovský Laugaricio Trenčín SVK SVK
5. kumite bay 12-13 yas -39kg Michal Hannig Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -39kg Daniel Razák Sport Relax CZE CZE
7. kumite bay 12-13 yas -39kg Jay De-Winton NKA ENG ENG
7. kumite bay 12-13 yas -39kg Ondřej Johanovský SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -45kg
1. kumite bay 12-13 yas -45kg Jakub Michálek Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas -45kg Tomáš Lukš TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -45kg Dominik Mikula Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -45kg Ben Saville NKA ENG ENG
5. kumite bay 12-13 yas -45kg Martin Bartoš TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -45kg David Kletečka KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
7. kumite bay 12-13 yas -45kg Ben Greenwood NKA ENG ENG
7. kumite bay 12-13 yas -45kg David Vilím Budó škola KK Písek CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -52kg
1. kumite bay 12-13 yas -52kg Libor Vlček Laugaricio Trenčín SVK SVK
2. kumite bay 12-13 yas -52kg Martin Macík Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -52kg Barbaros Teker SC Banzai Berlin GER GER
3. kumite bay 12-13 yas -52kg Ondřej Tomko SKC Louny CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -52kg Jakub Chochula Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -52kg Marek Zrzavecký Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
7. kumite bay 12-13 yas -52kg Christian Dalgärd Danimarka DEN DEN
7. kumite bay 12-13 yas -52kg Jakub Kamenský Laugaricio Trenčín SVK SVK
kumite bay 12-13 yas -60kg
1. kumite bay 12-13 yas -60kg Ota Andörfer Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas -60kg Lukáš Kubín SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -60kg Jiří Mlíka Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -60kg Jaroslav Vlček SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -60kg Oldřich Rubáš Slovan Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -60kg Petr Thieme SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kumite bay 12-13 yas +60kg
1. kumite bay 12-13 yas +60kg Jiří Krych Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas +60kg Kryštof Sýkora SKC Louny CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas +60kg Jan Šrámek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas +60kg Tomáš Zahálka Slovan Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas +60kg Görsoy Emrullah SC Banzai Berlin GER GER
kumite bayan 12-13 yas -42kg
1. kumite bayan 12-13 yas -42kg Frederikke Bjerring Danimarka DEN DEN
2. kumite bayan 12-13 yas -42kg Sabina Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -42kg Adriana Crhonková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -42kg Anna Doležalová TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE CZE
5. kumite bayan 12-13 yas -42kg Barbora Haláková SKBU Hostivař CZE CZE
5. kumite bayan 12-13 yas -42kg Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas -50kg
1. kumite bayan 12-13 yas -50kg Petra Vávrová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite bayan 12-13 yas -50kg Anežka Ruthová TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -50kg Jana Králíková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -50kg Tereza Matiášová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bayan 12-13 yas -50kg Anna Rokosová SKBU Hostivař CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas +50kg
1. kumite bayan 12-13 yas +50kg Lucie Janouchová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bayan 12-13 yas +50kg Veronika Halodová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas +50kg Patricie Klapalová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas +50kg Eliška Žubretovská Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite bayan 12-13 yas +50kg Kristýna Jiskrová Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite bayan 12-13 yas +50kg Tina Stegel Postojna SLO SLO
kumite bay 14-15 yas -52kg
1. kumite bay 14-15 yas -52kg Filip Dittrich USK Slavia Liberec CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas -52kg Dominik Szalay Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -52kg Dominik Bandas SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -52kg Martin Gažík KK Topoľčany SVK SVK
5. kumite bay 14-15 yas -52kg Tomáš Hanek Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas -52kg Stanislav Privitzer Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
7. kumite bay 14-15 yas -52kg Michal Galla Karate Klub Chodov CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -57kg
1. kumite bay 14-15 yas -57kg Roman Veis SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas -57kg Petr Sládek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -57kg Ondřej Maštalíř TJ TŽ Třinec CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -57kg Alessandro Tamborlani TARO KAN, z.s. CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas -57kg Jakub Hertl TJ Karate Praha CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -63kg
1. kumite bay 14-15 yas -63kg Tohan Öztürk SC Banzai Berlin GER GER
2. kumite bay 14-15 yas -63kg Josef Laštůvka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -63kg Leutrim Ameti SC Banzai Berlin GER GER
3. kumite bay 14-15 yas -63kg Nikolas Mišík TJ Karate Praha CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas -63kg Marian Kulík Laugaricio Trenčín SVK SVK
5. kumite bay 14-15 yas -63kg Patrik Kuthan SKBU Hostivař CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -70kg
1. kumite bay 14-15 yas -70kg Luděk Soudný SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas -70kg Fabian Droste Zanshin Magdeburg GER GER
3. kumite bay 14-15 yas -70kg Petr Novák SKBU Hostivař CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -70kg Pavel Šumbera Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas -70kg Tomáš Henzl Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas -70kg Pavel Polánka Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
kumite bay 14-15 yas +70kg
1. kumite bay 14-15 yas +70kg Pim Brands KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas +70kg Dominik Czarny KKS Tora Legnica POL POL
3. kumite bay 14-15 yas +70kg Marcin Gibasiewicz KKS Tora Legnica POL POL
3. kumite bay 14-15 yas +70kg Roman Pařez Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas +70kg Dominik Fulnek KC Tiger Nové Strašecí CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas +70kg Antonín Míka Karate Klub Klatovy CZE CZE
kumite bayan 14-15 yas -47kg
1. kumite bayan 14-15 yas -47kg Tereza Obermajerová Schick Ryu Praha CZE CZE
2. kumite bayan 14-15 yas -47kg Kateřina Neradílková SKBU Hostivař CZE CZE
kumite bayan 14-15 yas -54kg
1. kumite bayan 14-15 yas -54kg Sarah Grabert Zanshin Magdeburg GER GER
2. kumite bayan 14-15 yas -54kg Vladimíra Račáková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas -54kg Melina Droste Zanshin Magdeburg GER GER
3. kumite bayan 14-15 yas -54kg Tereza Vecková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bayan 14-15 yas -54kg Eliška Kváčová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kumite bayan 14-15 yas -54kg Erika Mačátová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite bayan 14-15 yas +54kg
1. kumite bayan 14-15 yas +54kg Zuzana Teufelová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite bayan 14-15 yas +54kg Simona Šedivá Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas +54kg Gábina Čečková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas +54kg Veronika Jandová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
5. kumite bayan 14-15 yas +54kg Andrea Lochschmidtová Karate Klub Chodov CZE CZE
5. kumite bayan 14-15 yas +54kg Karolina Romaniuk KKS Tora Legnica POL POL
kumite bay 16-17 yas -55kg
1. kumite bay 16-17 yas -55kg Jaroslav Srba TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -55kg Engin Yalcin SC Banzai Berlin GER GER
3. kumite bay 16-17 yas -55kg Mohamad Hassecic SC Banzai Berlin GER GER
kumite bay 16-17 yas -61kg
1. kumite bay 16-17 yas -61kg Ricardo Giegler Almanya GER GER
2. kumite bay 16-17 yas -61kg Vladislav Kis SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -61kg Ondřej Žádný SKBU Hostivař CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -68kg
1. kumite bay 16-17 yas -68kg Mirek Šulda TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -68kg Martin Zajíc Schick Ryu Praha CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -68kg Ferhat Inci SC Banzai Berlin GER GER
3. kumite bay 16-17 yas -68kg Tomáš Růžička SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kumite bay 16-17 yas -68kg Tomáš Háva USK Slavia Liberec CZE CZE
5. kumite bay 16-17 yas -68kg Michael Lipčák Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -76kg
1. kumite bay 16-17 yas -76kg Marek Janouch TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -76kg Petr Révay TJ TŽ Třinec CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -76kg Marek Babor SKBU Hostivař CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -76kg Václav Fait TJ Karate Praha CZE CZE
5. kumite bay 16-17 yas -76kg Adam Špringer Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
5. kumite bay 16-17 yas -76kg Václav Tereščuk Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kumite bay 16-17 yas +76kg
1. kumite bay 16-17 yas +76kg Jaroslav Sládek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas +76kg Jan Abraham SKBU Hostivař CZE CZE
kumite bayan 16-17 yas -48kg
1. kumite bayan 16-17 yas -48kg Regina Rejžková Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
kumite bayan 16-17 yas -53kg
1. kumite bayan 16-17 yas -53kg Meltem Atakli SC Banzai Berlin GER GER
2. kumite bayan 16-17 yas -53kg Natalia Glogowska KKS Tora Legnica POL POL
3. kumite bayan 16-17 yas -53kg Adéla Lehečková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas -53kg Hana Ulíková Sport Relax CZE CZE
kumite bayan 16-17 yas -59kg
1. kumite bayan 16-17 yas -59kg Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE CZE
2. kumite bayan 16-17 yas -59kg Simona Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas -59kg Kateřina Střímelská Karate Klub Chodov CZE CZE
kumite bayan 16-17 yas +59kg
1. kumite bayan 16-17 yas +59kg Simona Kaliničenková Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
2. kumite bayan 16-17 yas +59kg Šárka Burýšková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas +59kg Iga Butrym KKS Tora Legnica POL POL
3. kumite bayan 16-17 yas +59kg Lenka Petříková Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
5. kumite bayan 16-17 yas +59kg Barbora Čihulová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kumite bay -60kg
1. kumite bay -60kg Richard Pinc Schick Ryu Praha CZE CZE
kumite bay -67kg
1. kumite bay -67kg Karel Hung SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite bay -67kg Jan Kůzl TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay -67kg Mohamad Rabih SC Banzai Berlin GER GER
3. kumite bay -67kg Filip Šmajcl TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay -67kg David Beran KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite bay -67kg Richard Pinc Schick Ryu Praha CZE CZE
kumite bay -75kg
1. kumite bay -75kg Tomáš Pavlíček SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite bay -75kg Robin Popelka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay -75kg Mikki Ďurta Laugaricio Trenčín SVK SVK
3. kumite bay -75kg Petr Kubička Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay -75kg Peter Kumičík Laugaricio Trenčín SVK SVK
5. kumite bay -75kg Yunis Nassar SC Banzai Berlin GER GER
7. kumite bay -75kg Miroslav Link Karate Klub Chodov CZE CZE
kumite bay -84kg
1. kumite bay -84kg Petr Klor TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay -84kg Jan Kočí TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay -84kg Akif Mehmet Bolat Almanya GER GER
3. kumite bay -84kg Ondřej Novotný SKBU Hostivař CZE CZE
5. kumite bay -84kg Josef Sýkora Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
5. kumite bay -84kg Petr Švarc TJ Karate Praha CZE CZE
7. kumite bay -84kg Tomáš Linke KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kumite bay +84kg
1. kumite bay +84kg Tomáš Reich KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite bay +84kg Petr Zoubek TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay +84kg Miroslav Heřmánek Slovan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bay +84kg Milan Tesař SŠKS Pardubice CZE CZE
kumite bay OPEN
1. kumite bay OPEN Akif Mehmet Bolat Almanya GER GER
2. kumite bay OPEN Karel Hung SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite bay OPEN Petr Kubička Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay OPEN Ondřej Novotný SKBU Hostivař CZE CZE
5. kumite bay OPEN Jan Bednář TJ Karate Praha CZE CZE
5. kumite bay OPEN Petr Švarc TJ Karate Praha CZE CZE
7. kumite bay OPEN Jan Fait TJ Karate Praha CZE CZE
kumite bayan -50kg
1. kumite bayan -50kg Duygu Bugur Almanya GER GER
2. kumite bayan -50kg Zuzana Linhartová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite bayan -61kg
1. kumite bayan -61kg Esma Yilmaz SC Banzai Berlin GER GER
2. kumite bayan -61kg Martina Putnová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite bayan -61kg Danuše Kratochvílová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
3. kumite bayan -61kg Eva Lálová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite bayan -68kg
1. kumite bayan -68kg Lucie Veithová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bayan -68kg Barbora Žemličková Karate Klub Chodov CZE CZE
3. kumite bayan -68kg Antonia Huppmann SC Banzai Berlin GER GER
3. kumite bayan -68kg Martina Plešingerová Sport Relax CZE CZE
5. kumite bayan -68kg Monika Švejdová (Kohoutová) PSK Olymp Praha CZE CZE
kumite bayan +68kg
1. kumite bayan +68kg Lucie Benešová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite bayan +68kg Zuzana Kubalová Rapid Bratislava SVK SVK
3. kumite bayan +68kg Hana Dostálová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite bayan +68kg Ludmila Pavlíková TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kumite bayan OPEN
1. kumite bayan OPEN Zuzana Kubalová Rapid Bratislava SVK SVK
2. kumite bayan OPEN Eva Lálová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite bayan OPEN Lucie Benešová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite bayan OPEN Duygu Bugur Almanya GER GER
5. kumite bayan OPEN Danuše Kratochvílová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
5. kumite bayan OPEN Monika Švejdová (Kohoutová) PSK Olymp Praha CZE CZE
kumite bay veterans (+40 yas)
1. kumite bay veterans (+40 yas) Radomír Domín TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite takýmlar bay
1. kumite takýmlar bay Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite takýmlar bay SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite takýmlar bay Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite takýmlar bay SC Banzai Berlin (GER) GER GER
kumite takýmlar bayan
1. kumite takýmlar bayan SC Banzai Berlin (GER) GER GER
2. kumite takýmlar bayan MM Self Defence - Karate CZE CZE
3. kumite takýmlar bayan Karate České Budějovice CZE CZE

Yarışmayla ilgili:

Turnuva Tarih
Grand Prix Hradec Králové 2018 28.04.2018-29.04.2018
Grand Prix Ústí n/L 2018 21.04.2018
Grand Prix Ostrava 2017 04.11.2017
29.04.2017
05.11.2016
31.10.2015-01.11.2015
16.05.2015
Göstermek:    Şampiyonalar   DO   Golden league   EGP   Tüm Çek Cumh. hariç   Her şey

 Yazdır