KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Kayıtlı yarışmalar ve sonuçları:

 

North Bohemia 2007 - 03.11.2007

şehir Ústí nad Labem
Ülke Çek Cumhuriyeti
Organizasyon SKR SU Ústí nad Labem
Yarışmacılar 434
Madalya pozisyonları üzerinde Kulüpler 37
Madalya pozisyonlardaki ülkeler 4
Puanlama 12-8-4


Beğenilme:
56.00%
Oy: Korkunç Kötü Ortalama İyi Mükemmel Toplam: 25x

Sporcular:
Sırası Kategori Ad Soyad Kulüp/Takım  
KATA
kata bay -11 yas
1. kata bay -11 yas Sebastian Bytyqi Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata bay -11 yas Jiří Šulc Sport Relax CZE CZE
3. kata bay -11 yas Jakub Vavřička SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata bay -11 yas Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kata bayan -12 yas
1. kata bayan -12 yas Eliška Kváčová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata bayan -12 yas Petra Klabanová Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata bayan -12 yas Fabiana Bytyqi Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata bayan -12 yas Tereza Mikudová SK Tommi Praha CZE CZE
kata bay 12-13 yas
1. kata bay 12-13 yas Jiří Motejl Karate Vision Praha CZE CZE
2. kata bay 12-13 yas Ronald Prokeš SC Flair CZE CZE
3. kata bay 12-13 yas Dominik Bandas SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata bay 12-13 yas Matěj Dopita Karate Vision Praha CZE CZE
kata bayan 12-13 yas
1. kata bayan 12-13 yas Veronika Kopečná Çek Cumhuriyeti CZE CZE
2. kata bayan 12-13 yas Tereza Chalupská SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata bayan 12-13 yas Pavla Čížková SK Tommi Praha CZE CZE
3. kata bayan 12-13 yas Alena Navrátilová Karate Vision Praha CZE CZE
kata bay
1. kata bay Jindřich Pilmann SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
2. kata bay Tomáš Reich SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata bay Roman Lysoněk KC Dragons Rosice CZE CZE
3. kata bay Josef Šedivý SC Flair CZE CZE
kata bayan
1. kata bayan Veronika Ištvánková Šin-mu Hodonín CZE CZE
2. kata bayan Lucie Náhlovská SC Flair CZE CZE
3. kata bayan Denisa Nováková SC Flair CZE CZE
3. kata bayan Božena Pavlasová Sport Relax CZE CZE
kata bay veterans (+35 yas)
1. kata bay veterans (+35 yas) Karel Kesl SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
2. kata bay veterans (+35 yas) Josef Polák st. SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
3. kata bay veterans (+35 yas) Petr Juza Sokol Tišnov CZE CZE
3. kata bay veterans (+35 yas) Ladislav Mareš TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kata takýmlar bay 12-13 yas
1. kata takýmlar bay 12-13 yas Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata takýmlar bay 12-13 yas SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata takýmlar bay 12-13 yas SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kata takýmlar bay
1. kata takýmlar bay Chimia Valce (ROM) ROM ROM
KUMITE
kumite bay -11 yas -30kg
1. kumite bay -11 yas -30kg Martin Gažík KK Topoľčany SVK SVK
2. kumite bay -11 yas -30kg Franz-Martin Kolb Sei Wa Kai Team GER GER
3. kumite bay -11 yas -30kg Václav Šebek SK Predátor Praha CZE CZE
3. kumite bay -11 yas -30kg Jakub Vavřička SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kumite bay -12 yas -35kg
1. kumite bay -12 yas -35kg Florian Kümmel Sei Wa Kai Team GER GER
2. kumite bay -12 yas -35kg Vít Skala SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bay -12 yas -35kg Sebastian Bytyqi Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bay -12 yas -35kg Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kumite bay -12 yas -40kg
1. kumite bay -12 yas -40kg Marian Kulík Laugaricio Trenčín SVK SVK
2. kumite bay -12 yas -40kg Jiří Mlíka Bushido Strakonice CZE CZE
3. kumite bay -12 yas -40kg Petr Červenka KSK Chomutov a Jirkov CZE CZE
3. kumite bay -12 yas -40kg Roman Kubeš KSK Chomutov a Jirkov CZE CZE
kumite bay -12 yas +40kg
1. kumite bay -12 yas +40kg Aleš Vydra SKC Louny CZE CZE
2. kumite bay -12 yas +40kg Václav Riedl Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bay -12 yas +40kg Ota Andörfer KK TJ Krupka CZE CZE
3. kumite bay -12 yas +40kg Lukáš Petráček SKBU Trutnov CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -40kg
1. kumite bay 12-13 yas -40kg Kevin Fard Almanya GER GER
2. kumite bay 12-13 yas -40kg Jiří Kejklíček Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -40kg Dominik Bandas SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -40kg Marek Lambora SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -50kg
1. kumite bay 12-13 yas -50kg David Richtr KCK Team CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas -50kg Šimon Branda Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -50kg Jiří Hůrka SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -50kg Michal Oravíček Karate České Budějovice CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -60kg
1. kumite bay 12-13 yas -60kg Jakub Matlocha Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas -60kg Tomáš Truong Dragon Neratovice CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -60kg Pim Brands SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -60kg Václav Tereščuk Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kumite bay 12-13 yas +60kg
1. kumite bay 12-13 yas +60kg Marek Janouch Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas +60kg Matěj Cvrk Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas +60kg Roman Pařez KK TJ Krupka CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas -40kg
1. kumite bayan 12-13 yas -40kg Regina Rejžková Bushido Strakonice CZE CZE
2. kumite bayan 12-13 yas -40kg Kateřina Pechová Bushido Strakonice CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -40kg Veronika Hodková Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -40kg Tereza Chalupská SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas -50kg
1. kumite bayan 12-13 yas -50kg Veronika Jandová TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
2. kumite bayan 12-13 yas -50kg Michaela Klepeštová SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -50kg Adéla Lehečková Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -50kg Anna Lei SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas +50kg
1. kumite bayan 12-13 yas +50kg Šárka Burýšková SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite bayan 12-13 yas +50kg Simona Kaliničenková KK TJ Krupka CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas +50kg Cristina Ardeleanu Chimia Valce ROM ROM
3. kumite bayan 12-13 yas +50kg Kristína Kosecová KK ŠK Real Klub Trenčín SVK SVK
kumite bay -70kg
1. kumite bay -70kg Michal Chmelař Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kumite bay -70kg Petr Vašíček SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kumite bay -70kg Jan Cholawa Sei Wa Kai Team GER GER
3. kumite bay -70kg Luboš Růdl SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kumite bay -80kg
1. kumite bay -80kg Jindřich Pilmann SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
2. kumite bay -80kg Tomáš Kratochvíl Dragon Neratovice CZE CZE
3. kumite bay -80kg Tomáš Pavlíček SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bay -80kg David Svoboda SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kumite bay +80kg
1. kumite bay +80kg Tomáš Matějka Sokol Velký Osek CZE CZE
2. kumite bay +80kg Michal Beneš Sokol Velký Osek CZE CZE
3. kumite bay +80kg Vojtěch Aschenbrenner KC Žatec CZE CZE
3. kumite bay +80kg Mojmír Turek Sokol Velký Osek CZE CZE
kumite bay OPEN
1. kumite bay OPEN Vojtěch Aschenbrenner KC Žatec CZE CZE
2. kumite bay OPEN David Meduna KC Žatec CZE CZE
3. kumite bay OPEN Karel Hung SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bay OPEN Tomáš Matějka Sokol Velký Osek CZE CZE
kumite bayan -53kg
1. kumite bayan -53kg Lucie Zbořilová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite bayan -53kg Aneta Markušová Slavia TU Liberec CZE CZE
kumite bayan -60kg
1. kumite bayan -60kg Ivana Guzková (Kučerová) Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kumite bayan -60kg Tereza Matějková SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite bayan -60kg Věra Nguyenová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kumite bayan +60kg
1. kumite bayan +60kg Radka Krejčová Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kumite bayan +60kg Zuzana Hepnarová SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite bayan +60kg Petra Cívková KC Žatec CZE CZE
3. kumite bayan +60kg Anne Wagner Sei Wa Kai Team GER GER
kumite bay veterans (+35 yas) OPEN
1. kumite bay veterans (+35 yas) OPEN Jiří Kábrt SK MP CZE CZE
2. kumite bay veterans (+35 yas) OPEN Vladimír Panýrek SK MP CZE CZE
3. kumite bay veterans (+35 yas) OPEN Ladislav Kovář SK MP CZE CZE
3. kumite bay veterans (+35 yas) OPEN Mojmír Turek Sokol Velký Osek CZE CZE
kumite takýmlar bay
1. kumite takýmlar bay Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite takýmlar bay SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite takýmlar bay Baník Havířov CZE CZE
3. kumite takýmlar bay KC Žatec CZE CZE
kumite takýmlar bayan
1. kumite takýmlar bayan SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
1. kumite takýmlar bayan Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kumite takýmlar bayan Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite takýmlar bayan Slavia TU Liberec CZE CZE
3. kumite takýmlar bayan SKK Shotokan Liberec CZE CZE

Yarışmayla ilgili:

Turnuva Tarih
11.10.2014
North Bohemia 2013 12.10.2013
North Bohemia 2012 13.10.2012
North Bohemia 2011 05.11.2011
North Bohemia 2010 16.10.2010
North Bohemia 2009 17.10.2009
North Bohemia 2008 18.10.2008
Göstermek:    Şampiyonalar   DO   Golden league   EGP   Tüm Çek Cumh. hariç   Her şey

 Yazdır