KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Kayıtlı yarışmalar ve sonuçları:

 

North Bohemia 2006 - 04.11.2006

şehir Ústí nad Labem
Ülke Çek Cumhuriyeti
Organizasyon SKR SU Ústí nad Labem
Yarışmacılar 374
Madalya pozisyonları üzerinde Kulüpler 32
Madalya pozisyonlardaki ülkeler 3
Puanlama 12-8-4


Beğenilme:
33.33%
Oy: Korkunç Kötü Ortalama İyi Mükemmel Toplam: 12x

Sporcular:
Sırası Kategori Ad Soyad Kulüp/Takım  
KATA
kata bay 14-15 yas
1. kata bay 14-15 yas David Lukášek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata bay 14-15 yas Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kata bay 14-15 yas Martin Náhlovský Sport Club Flair o.s. CZE CZE
3. kata bay 14-15 yas John Novotny Wernigeröder GER GER
kata bayan 14-15 yas
1. kata bayan 14-15 yas Monika Smolařová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata bayan 14-15 yas Claudia Werner Bayerischer Karate Bund GER GER
3. kata bayan 14-15 yas Markéta Kotěrová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata bayan 14-15 yas Lucie Michálková Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
kata bay 16-17 yas
1. kata bay 16-17 yas Vladimír Míček Kusengo Hodonín CZE CZE
2. kata bay 16-17 yas Joachim Füssinger Bayerischer Karate Bund GER GER
3. kata bay 16-17 yas Jakub Bancíř KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE CZE
3. kata bay 16-17 yas Peter Dermek Hanko Kai Senica SVK SVK
kata bayan 16-17 yas
1. kata bayan 16-17 yas Anežka Kotěrová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata bayan 16-17 yas Adéla Nováková Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata bayan 16-17 yas Veronika Ištvánková Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
3. kata bayan 16-17 yas Věra Nguyenová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kata bay
1. kata bay Jindřich Pilmann KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata bay Lukáš Janda Sport Club Flair o.s. CZE CZE
3. kata bay Florian Götz Bayerischer Karate Bund GER GER
3. kata bay Patrick Lurz Bayerischer Karate Bund GER GER
kata bayan
1. kata bayan Veronika Ištvánková Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
2. kata bayan Tereza Matějková SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata bayan Eva Křížová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kata bayan Věra Nguyenová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kata bay veterans (+35 yas)
1. kata bay veterans (+35 yas) Ladislav Mareš TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kata bay veterans (+35 yas) Thomas Peters Wernigeröder GER GER
3. kata bay veterans (+35 yas) Karel Kesl KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata bay veterans (+35 yas) Alois Lausman Tonakai Litvínov CZE CZE
kata takýmlar bay
1. kata takýmlar bay Sport Relax CZE CZE
2. kata takýmlar bay Bayerischer Karate Bund (GER) GER GER
KUMITE
kumite bay 14-15 yas -45kg
1. kumite bay 14-15 yas -45kg Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas -45kg Michael Landa SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -45kg Lukáš Junek Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -45kg Nikolai Pourraki Bayerischer Karate Bund GER GER
kumite bay 14-15 yas -55kg
1. kumite bay 14-15 yas -55kg Jan Milan TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas -55kg Roman Luong SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -55kg Vojtěch Keller TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -55kg Vojtěch Špinar Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -65kg
1. kumite bay 14-15 yas -65kg Petr Rýpar Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas -65kg Filip Šmajcl TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -65kg Waldemar Eberhardt Bayerischer Karate Bund GER GER
3. kumite bay 14-15 yas -65kg Lukáš Zajan Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
kumite bay 14-15 yas +65kg
1. kumite bay 14-15 yas +65kg Philipp Havlíček SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas +65kg David Vargas Bayerischer Karate Bund GER GER
3. kumite bay 14-15 yas +65kg Pavel Kugler SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas +65kg Jakub Zoula Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kumite bayan 14-15 yas -45kg
1. kumite bayan 14-15 yas -45kg Katarína Planá TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kumite bayan 14-15 yas -45kg Kateřina Jedrýsková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas -45kg Kateřina Koubová TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas -45kg Eva Lálová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite bayan 14-15 yas -55kg
1. kumite bayan 14-15 yas -55kg Martina Putnová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite bayan 14-15 yas -55kg Monika Smolařová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas -55kg Denisa Canincová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas -55kg Lucie Veithová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite bayan 14-15 yas +55kg
1. kumite bayan 14-15 yas +55kg Petra Macků KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite bayan 14-15 yas +55kg Barbora Holubovská SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas +55kg Tereza Hůrková KC Podbořany CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas +55kg Tereza Májková Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -55kg
1. kumite bay 16-17 yas -55kg Lukáš Mrzena TJ Baník Příbram - Karate CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -55kg Tomáš Lechermayer SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -60kg
1. kumite bay 16-17 yas -60kg Marek Kulík Laugaricio Trenčín SVK SVK
2. kumite bay 16-17 yas -60kg Marek Vít ASK Tatra Kopřivnice CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -60kg Marek Aberl SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -60kg Filip Brož SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -65kg
1. kumite bay 16-17 yas -65kg Joachim Füssinger Bayerischer Karate Bund GER GER
2. kumite bay 16-17 yas -65kg Vojtěch Kočí TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -65kg Maxmilian Mathes Bayerischer Karate Bund GER GER
3. kumite bay 16-17 yas -65kg David Vobr TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -70kg
1. kumite bay 16-17 yas -70kg Ladislav Mareš ml. TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -70kg Michal Klauda SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -70kg Jiří Panáček Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -70kg Matěj Řezáč Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -75kg
1. kumite bay 16-17 yas -75kg Jan Jarolím SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -75kg Christian Kraus Bayerischer Karate Bund GER GER
3. kumite bay 16-17 yas -75kg Lukáš Honzík SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -75kg Martin Ungrád Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
kumite bay 16-17 yas +75kg
1. kumite bay 16-17 yas +75kg Oliver Michel Bayerischer Karate Bund GER GER
2. kumite bay 16-17 yas +75kg Sven Weber Bayerischer Karate Bund GER GER
3. kumite bay 16-17 yas +75kg Rudolf Helešic SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas +75kg Petr Toušek SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kumite bayan 16-17 yas -51kg
1. kumite bayan 16-17 yas -51kg Lisa Rössner Bayerischer Karate Bund GER GER
2. kumite bayan 16-17 yas -51kg Olga Trakalová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas -51kg Anežka Kotěrová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kumite bayan 16-17 yas -57kg
1. kumite bayan 16-17 yas -57kg Lenka Krojidlová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite bayan 16-17 yas -57kg Nina Falckrábová Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas -57kg Zdena Slezáková Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
kumite bayan 16-17 yas +57kg
1. kumite bayan 16-17 yas +57kg Štěpánka Šajnarová Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
2. kumite bayan 16-17 yas +57kg Zuzana Hepnarová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas +57kg Tereza Lechermayerová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas +57kg Johanna Sedelmaier Bayerischer Karate Bund GER GER
kumite bay -60kg
1. kumite bay -60kg Daniel Páleník TJ Karate Jičín CZE CZE
2. kumite bay -60kg Miloš Brádle SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite bay -60kg Miroslav Štefan Sport Relax CZE CZE
3. kumite bay -60kg Zdeněk Walica Baník Karviná CZE CZE
kumite bay -70kg
1. kumite bay -70kg Adam Sládeček Baník Havířov CZE CZE
2. kumite bay -70kg Adam Horváth Baník Havířov CZE CZE
3. kumite bay -70kg Karel Hung SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite bay -70kg Peter Kumičík Laugaricio Trenčín SVK SVK
kumite bay -80kg
1. kumite bay -80kg Jindřich Pilmann KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite bay -80kg Jan Kočí TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay -80kg Adam Hrnčíř Baník Havířov CZE CZE
3. kumite bay -80kg Vojtěch Jež SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kumite bay +80kg
1. kumite bay +80kg Josef Bělica Baník Havířov CZE CZE
2. kumite bay +80kg Roman Trnka Baník Havířov CZE CZE
3. kumite bay +80kg Tomáš Reich KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite bay +80kg Lubomír Vaverka Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
kumite bay OPEN
1. kumite bay OPEN Richard Pail Baník Havířov CZE CZE
2. kumite bay OPEN Roman Trnka Baník Havířov CZE CZE
3. kumite bay OPEN Tomáš Pavlíček SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite bay OPEN Adam Sládeček Baník Havířov CZE CZE
kumite bayan -60kg
1. kumite bayan -60kg Miroslava Hýsková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bayan -60kg Karolína Bobková Baník Havířov CZE CZE
3. kumite bayan -60kg Michaela Budeanuová TJ Růže Lomnice CZE CZE
3. kumite bayan -60kg Aneta Markušová USK Slavia Liberec CZE CZE
kumite bayan +60kg
1. kumite bayan +60kg Radka Krejčová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite bayan +60kg Pavlína Kubečková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite bayan +60kg Kateřina Martínková TJ Baník Příbram - Karate CZE CZE
kumite bay veterans (+35 yas) OPEN
1. kumite bay veterans (+35 yas) OPEN Ladislav Mareš TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kumite takýmlar bay
1. kumite takýmlar bay Karate Havířov CZE CZE
2. kumite takýmlar bay Karate Havířov CZE CZE
3. kumite takýmlar bay SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kumite takýmlar bayan
1. kumite takýmlar bayan Karate Vision CZE CZE
2. kumite takýmlar bayan TJ Růže Lomnice CZE CZE
3. kumite takýmlar bayan Karate České Budějovice CZE CZE

Yarışmayla ilgili:

Turnuva Tarih
14.10.2017
15.10.2016
17.10.2015
11.10.2014
North Bohemia 2013 12.10.2013
North Bohemia 2012 13.10.2012
North Bohemia 2011 05.11.2011
Göstermek:    Şampiyonalar   DO   Golden league   EGP   Tüm Çek Cumh. hariç   Her şey

 Yazdır