KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Kayıtlı yarışmalar ve sonuçları:

 

Grand Prix Hradec Králové 2012 - 21.04.2012 - 22.04.2012

şehir Hradec Králové
Ülke Çek Cumhuriyeti
Organizasyon Spartak Hradec Králové
Yarışmacılar 708
Girişleri 1024
Kulüpler 96
Ülkeler 16
Madalya pozisyonları üzerinde Kulüpler 67
Madalya pozisyonlardaki ülkeler 14
Puanlama 60-40-20-10-5


Beğenilme:
64.79%
Oy: Korkunç Kötü Ortalama İyi Mükemmel Toplam: 120x

Sporcular:
Sırası Kategori Ad Soyad Kulüp/Takım  
KATA
kata bay -9 yas
1. kata bay -9 yas Ilya Koval Ukrainian Team UKR UKR
2. kata bay -9 yas Daniel Brejcha Dragon Neratovice CZE CZE
3. kata bay -9 yas Boris Dobryanskyy Team Lviv UKR UKR
3. kata bay -9 yas Dominik Kočandrle Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata bay -9 yas Sen Gen Di Siberian Karate League RUS RUS
5. kata bay -9 yas Kirill Lykov Ukrainian Team UKR UKR
7. kata bay -9 yas Oleksiy Datskiv Ukrayna UKR UKR
7. kata bay -9 yas Vlad Kurbatov Ukrainian Team UKR UKR
kata bay 10-11 yas
1. kata bay 10-11 yas Dmytro Savchenko Ukrainian Team UKR UKR
2. kata bay 10-11 yas Konstyantyn Temnyy Ukrainian Team UKR UKR
3. kata bay 10-11 yas Daniel Sládek SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata bay 10-11 yas Oleksandr Zhumiga Ukrainian Team UKR UKR
5. kata bay 10-11 yas Petr Podrábský SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata bay 10-11 yas Šimon Průcha Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
7. kata bay 10-11 yas Jan Hertl Karate Hlinsko CZE CZE
7. kata bay 10-11 yas Rostyslav Hlynskyy Ukrainian Team UKR UKR
kata bayan -9 yas
1. kata bayan -9 yas Amina Dunyushkina Ukrayna UKR UKR
2. kata bayan -9 yas Lucie Čondlová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata bayan -9 yas Julia Le-Hai Bushi-Do Bydgoszcz POL POL
3. kata bayan -9 yas Nela Osouchová Karate České Budějovice CZE CZE
5. kata bayan -9 yas Denisa Brejchová Dragon Neratovice CZE CZE
5. kata bayan -9 yas Adéla Průchová Karate České Budějovice CZE CZE
7. kata bayan -9 yas Veronika Morozova Ukrainian Team UKR UKR
7. kata bayan -9 yas Hana Reitzová Fight Club České Budějovice CZE CZE
kata bayan 10-11 yas
1. kata bayan 10-11 yas Katarína Langová Kumade Topoľčany SVK SVK
2. kata bayan 10-11 yas Dominika Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata bayan 10-11 yas Aneta Metličková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata bayan 10-11 yas Lucie Štroblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata bayan 10-11 yas Erika Hubková SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
5. kata bayan 10-11 yas Valeriya Khozyaeva Siberian Karate League RUS RUS
7. kata bayan 10-11 yas Andrea Lebdušková Karate České Budějovice CZE CZE
7. kata bayan 10-11 yas Hana Žigová SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
kata bay 12-13 yas
1. kata bay 12-13 yas Matěj Říha SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
2. kata bay 12-13 yas Yegor Romanyuk Ukrayna UKR UKR
3. kata bay 12-13 yas Petr Mičic SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata bay 12-13 yas Nykyta Tukh Ukrainian Team UKR UKR
5. kata bay 12-13 yas Dominik Bartuška Budó škola KK Písek CZE CZE
5. kata bay 12-13 yas Matteo Tamborlani Çek Cumhuriyeti CZE CZE
7. kata bay 12-13 yas Přemek Benhák Karate České Budějovice CZE CZE
7. kata bay 12-13 yas David Šerák Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
kata bayan 12-13 yas
1. kata bayan 12-13 yas Nikola Jůzová Çek Cumhuriyeti CZE CZE
2. kata bayan 12-13 yas Nikola Janoušová SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata bayan 12-13 yas Kristýna Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata bayan 12-13 yas Aneta Šabová Nidoshinkan DOJO CZE CZE
5. kata bayan 12-13 yas Barbora Bukáčková Çek Cumhuriyeti CZE CZE
5. kata bayan 12-13 yas Nadin Kusch KV Sachsen - Anhalt GER GER
7. kata bayan 12-13 yas Sabina Křížová Sportovní klub Mates CZE CZE
7. kata bayan 12-13 yas Iryna Yashchyshyn Team Lviv UKR UKR
kata bay 14-15 yas
1. kata bay 14-15 yas Lukáš Vik Çek Cumhuriyeti CZE CZE
2. kata bay 14-15 yas Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kata bay 14-15 yas Emidio Pereira Henriques Lüksemburg LUX LUX
3. kata bay 14-15 yas Petr Marschall Çek Cumhuriyeti CZE CZE
5. kata bay 14-15 yas Martin Müller Karate Vision Praha CZE CZE
5. kata bay 14-15 yas Tomáš Zaťko Tarokan KK Brno CZE CZE
7. kata bay 14-15 yas Vojtěch Míka Karate Klub Klatovy CZE CZE
7. kata bay 14-15 yas Milan Zítko Sport Relax CZE CZE
kata bayan 14-15 yas
1. kata bayan 14-15 yas Laura Timea Sterck Senshi KC HUN HUN
2. kata bayan 14-15 yas Zuzana Augustinová Çek Cumhuriyeti CZE CZE
3. kata bayan 14-15 yas Sabina Forstová Tarokan KK Brno CZE CZE
3. kata bayan 14-15 yas Eliška Kváčová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata bayan 14-15 yas Marta Pastwa KS Shindo Cieszyn POL POL
5. kata bayan 14-15 yas Kateřina Sendlerová Tarokan KK Brno CZE CZE
7. kata bayan 14-15 yas Melina Droste KV Sachsen - Anhalt GER GER
kata bay 16-17 yas
1. kata bay 16-17 yas Denis Wojtyla VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
2. kata bay 16-17 yas Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kata bay 16-17 yas Šimon Branda Çek Cumhuriyeti CZE CZE
3. kata bay 16-17 yas Fabian Sulisz KKS Tora Legnica POL POL
5. kata bay 16-17 yas Nicolas Burgtorf KV Sachsen - Anhalt GER GER
5. kata bay 16-17 yas Tomáš Kutta Karate České Budějovice CZE CZE
7. kata bay 16-17 yas Dominik Bican Ippon KK Rakovník CZE CZE
7. kata bay 16-17 yas Jan Boháč Karate Hlinsko CZE CZE
kata bayan 16-17 yas
1. kata bayan 16-17 yas Veronika Kopečná Çek Cumhuriyeti CZE CZE
2. kata bayan 16-17 yas Sabina Forstová Tarokan KK Brno CZE CZE
3. kata bayan 16-17 yas Laura Timea Sterck Senshi KC HUN HUN
3. kata bayan 16-17 yas Tereza Zlatohlávková Sport Relax CZE CZE
5. kata bayan 16-17 yas Vladimíra Račáková Fight Club České Budějovice CZE CZE
kata bay 18-20 yas
1. kata bay 18-20 yas Karel Imríšek Slavia Kroměříž CZE CZE
2. kata bay 18-20 yas Volodymyr Goloveshko Ukrayna UKR UKR
3. kata bay 18-20 yas Jaroslav Hodina Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata bay 18-20 yas Marek Pohanka SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
5. kata bay 18-20 yas Filip Saidl Karate Tygr Shotokan Ostrava CZE CZE
5. kata bay 18-20 yas Michal Slávik Sportovní klub Mates CZE CZE
kata bayan 18-20 yas
1. kata bayan 18-20 yas Veronika Mišková Çek Cumhuriyeti CZE CZE
2. kata bayan 18-20 yas Simona Forstová Tarokan KK Brno CZE CZE
3. kata bayan 18-20 yas Dominika Šalamonová Karate klub Prievidza-FKŠ SVK SVK
kata bay
1. kata bay Jakub Debrecenyi VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
2. kata bay Marek Pohanka SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata bay Volodymyr Goloveshko Ukrayna UKR UKR
3. kata bay Michal Slávik Sportovní klub Mates CZE CZE
5. kata bay Karel Imríšek Slavia Kroměříž CZE CZE
5. kata bay Filip Saidl Karate Tygr Shotokan Ostrava CZE CZE
7. kata bay Petr Borgula SK Tommi Praha CZE CZE
7. kata bay Lukáš Janda SC Flair CZE CZE
kata bayan
1. kata bayan Veronika Mišková Çek Cumhuriyeti CZE CZE
2. kata bayan Veronika Kopečná Çek Cumhuriyeti CZE CZE
3. kata bayan Sandra Ripsch KV Sachsen - Anhalt GER GER
3. kata bayan Hana Vašíčková SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
5. kata bayan Christiane Georg KV Sachsen - Anhalt GER GER
5. kata bayan Karin Košíková Sport Relax CZE CZE
7. kata bayan Ekaterina Mikhelson Shindokan Karate ISR ISR
kata bay veterans (+40 yas)
1. kata bay veterans (+40 yas) Karel Kesl SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
2. kata bay veterans (+40 yas) Václav Plecer st. Karate České Budějovice CZE CZE
3. kata bay veterans (+40 yas) Michal Kyncl Karate Hlinsko CZE CZE
3. kata bay veterans (+40 yas) Petter Wold Mizuchi Karate Team NOR NOR
5. kata bay veterans (+40 yas) Petr Němeček SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
kata bayan veterans (+35 yas)
1. kata bayan veterans (+35 yas) Shirley Anavisa Fernan Karate-Dojo Mayen-Mendig GER GER
2. kata bayan veterans (+35 yas) Alexandra Bednáriková Rapid Bratislava SVK SVK
3. kata bayan veterans (+35 yas) Kateřina Neufingerová SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata bayan veterans (+35 yas) Božena Pavlasová Sport Relax CZE CZE
kata takýmlar bay -13 yas
1. kata takýmlar bay -13 yas Ukrainian Team (UKR) UKR UKR
2. kata takýmlar bay -13 yas Ukrainian Team (UKR) UKR UKR
3. kata takýmlar bay -13 yas Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata takýmlar bay -13 yas Ukrainian Team (UKR) UKR UKR
kata takýmlar bayan -13 yas
1. kata takýmlar bayan -13 yas Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kata takýmlar bayan -13 yas Kumade Topoľčany (SVK) SVK SVK
3. kata takýmlar bayan -13 yas Sport Relax CZE CZE
3. kata takýmlar bayan -13 yas Karate České Budějovice CZE CZE
5. kata takýmlar bayan -13 yas SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
kata takýmlar bay 14-17 yas
1. kata takýmlar bay 14-17 yas Sport Relax CZE CZE
2. kata takýmlar bay 14-17 yas Karate České Budějovice CZE CZE
kata takýmlar bayan 14-17 yas
1. kata takýmlar bayan 14-17 yas Karate České Budějovice CZE CZE
2. kata takýmlar bayan 14-17 yas KS Shindo Cieszyn (POL) POL POL
KUMITE
kumite bay 7-9 yas -27kg
1. kumite bay 7-9 yas -27kg Albert Klyaz Ukrainian Team UKR UKR
2. kumite bay 7-9 yas -27kg Roland Csato Ganz-Kesjár KK Budaörs HUN HUN
3. kumite bay 7-9 yas -27kg Ondřej Nosek Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 7-9 yas -27kg Jonáš Rybák Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay 7-9 yas -27kg Vlad Kurbatov Ukrainian Team UKR UKR
5. kumite bay 7-9 yas -27kg Filip Kwiatkowski Bodaikan Szczecin POL POL
7. kumite bay 7-9 yas -27kg Kacper Kozłowski Bushi-Do Bydgoszcz POL POL
kumite bay 7-9 yas -32kg
1. kumite bay 7-9 yas -32kg Mykyta Stepanenko Ukrainian Team UKR UKR
2. kumite bay 7-9 yas -32kg Nazar Doroshchuk Team Lviv UKR UKR
3. kumite bay 7-9 yas -32kg Alexander Novinchanov Siberian Karate League RUS RUS
3. kumite bay 7-9 yas -32kg Borys Shkikavyy Team Lviv UKR UKR
5. kumite bay 7-9 yas -32kg Boris Dobryanskyy Team Lviv UKR UKR
5. kumite bay 7-9 yas -32kg Damian Makowski Bodaikan Szczecin POL POL
7. kumite bay 7-9 yas -32kg Martin Hanák TJ Karate Třebíč CZE CZE
7. kumite bay 7-9 yas -32kg Dominik Kočandrle Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite bay 7-9 yas +32kg
1. kumite bay 7-9 yas +32kg Bohdan Shkikavyy Team Lviv UKR UKR
2. kumite bay 7-9 yas +32kg Vladyslav Krokhmalnyy Team Lviv UKR UKR
3. kumite bay 7-9 yas +32kg Kyrylo Ivanenko Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite bay 7-9 yas +32kg Mykola Stepanenko Ukrainian Team UKR UKR
5. kumite bay 7-9 yas +32kg Marek Pavlak Karate klub Prievidza-FKŠ SVK SVK
5. kumite bay 7-9 yas +32kg Jáchym Tinavský Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite bay 10-11 yas -30kg
1. kumite bay 10-11 yas -30kg Sebastian Chmelár Kumade Topoľčany SVK SVK
2. kumite bay 10-11 yas -30kg Fredrik Sundby Mizuchi Karate Team NOR NOR
3. kumite bay 10-11 yas -30kg Pavlo Baran Team Lviv UKR UKR
3. kumite bay 10-11 yas -30kg Petr Podrábský SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite bay 10-11 yas -30kg Tomáš Dittrich Slavia TU Liberec CZE CZE
5. kumite bay 10-11 yas -30kg Tomáš Maruška Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite bay 10-11 yas -30kg Mateusz Adametz Bushi-Do Bydgoszcz POL POL
7. kumite bay 10-11 yas -30kg Matěj Pražák SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite bay 10-11 yas -35kg
1. kumite bay 10-11 yas -35kg Oleksandr Zhumiga Ukrainian Team UKR UKR
2. kumite bay 10-11 yas -35kg Maksym Boshtan Ukrayna UKR UKR
3. kumite bay 10-11 yas -35kg Marek Pončka ŠKP Oddiel Karate Čadca SVK SVK
3. kumite bay 10-11 yas -35kg Mykyta Zachepylo Ukrainian Team UKR UKR
5. kumite bay 10-11 yas -35kg Michal Majszutowicz Bodaikan Szczecin POL POL
5. kumite bay 10-11 yas -35kg Tomáš Tyle Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite bay 10-11 yas -35kg Rostyslav Hlynskyy Ukrainian Team UKR UKR
7. kumite bay 10-11 yas -35kg Michal Zemek KK TJ Krupka CZE CZE
kumite bay 10-11 yas -41kg
1. kumite bay 10-11 yas -41kg Petro Bogusevych Ukrainian Team UKR UKR
2. kumite bay 10-11 yas -41kg Milosz Sabiecki Tczewski Klub Karate-do POL POL
3. kumite bay 10-11 yas -41kg Matúš Hudec ŠKP Oddiel Karate Čadca SVK SVK
3. kumite bay 10-11 yas -41kg David Kajánek ŠKP Oddiel Karate Čadca SVK SVK
5. kumite bay 10-11 yas -41kg Tomáš Děd Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay 10-11 yas -41kg Jan Szymborski Bodaikan Szczecin POL POL
7. kumite bay 10-11 yas -41kg Tomáš Maxa Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite bay 10-11 yas -41kg Radek Netolický Karate Hlinsko CZE CZE
kumite bay 10-11 yas +41kg
1. kumite bay 10-11 yas +41kg Yegor Rudkovskyi Ukrainian Team UKR UKR
2. kumite bay 10-11 yas +41kg David Voves Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 10-11 yas +41kg Dániel Csató Ganz-Kesjár KK Budaörs HUN HUN
3. kumite bay 10-11 yas +41kg Filip Kajanek ŠKP Oddiel Karate Čadca SVK SVK
5. kumite bay 10-11 yas +41kg Lukáš Gruber Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay 10-11 yas +41kg Jędrzej Szubert Bodaikan Szczecin POL POL
7. kumite bay 10-11 yas +41kg Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite bay 10-11 yas +41kg Radek Lefan Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite bayan 7-9 yas -30kg
1. kumite bayan 7-9 yas -30kg Amina Dunyushkina Ukrayna UKR UKR
2. kumite bayan 7-9 yas -30kg Veronika Morozova Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite bayan 7-9 yas -30kg Lucie Čondlová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan 7-9 yas -30kg Oleksandra Pavlova Ukrayna UKR UKR
5. kumite bayan 7-9 yas -30kg Adéla Průchová Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bayan 7-9 yas -30kg Vendula Štěpánová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kumite bayan 7-9 yas +30kg
1. kumite bayan 7-9 yas +30kg Nela Osouchová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bayan 7-9 yas +30kg Anastasiia Abramova Ukrayna UKR UKR
3. kumite bayan 7-9 yas +30kg Jasmin Röper KV Sachsen - Anhalt GER GER
kumite bayan 10-11 yas -35kg
1. kumite bayan 10-11 yas -35kg Evelina Kolyadyuk Team Lviv UKR UKR
2. kumite bayan 10-11 yas -35kg Katarína Langová Kumade Topoľčany SVK SVK
3. kumite bayan 10-11 yas -35kg Célia Chartry Champions Club BEL BEL
3. kumite bayan 10-11 yas -35kg Eva Šmejkalová Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bayan 10-11 yas -35kg Šárka Klečková Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bayan 10-11 yas -35kg Veronika Sasová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kumite bayan 10-11 yas +35kg
1. kumite bayan 10-11 yas +35kg Margarita Yarunina Siberian Karate League RUS RUS
2. kumite bayan 10-11 yas +35kg Dominika Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite bayan 10-11 yas +35kg Klára Halodová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan 10-11 yas +35kg Lucie Štroblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite bayan 10-11 yas +35kg Nina Jelžová MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
5. kumite bayan 10-11 yas +35kg Kornelia Stubba Tczewski Klub Karate-do POL POL
7. kumite bayan 10-11 yas +35kg Tereza Karbanová TJ Horní Měcholupy CZE CZE
7. kumite bayan 10-11 yas +35kg Kristýna Vavrušková KK Lichnice CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -39kg
1. kumite bay 12-13 yas -39kg Andriy Usatov Ukrainian Team UKR UKR
2. kumite bay 12-13 yas -39kg David Csapo Ganz-Kesjár KK Budaörs HUN HUN
3. kumite bay 12-13 yas -39kg Bogdan Gromov Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite bay 12-13 yas -39kg Adrian Záborský Karate klub Prievidza-FKŠ SVK SVK
5. kumite bay 12-13 yas -39kg Ondřej Košťál SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -39kg Uri Levinshtein Shindokan Karate ISR ISR
7. kumite bay 12-13 yas -39kg Jiří Čížek Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite bay 12-13 yas -39kg Tomáš Gabriel Çek Cumhuriyeti CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -45kg
1. kumite bay 12-13 yas -45kg Maxim Yudin Volgograd Region RUS RUS
2. kumite bay 12-13 yas -45kg David Podsklan KK Farmex Nitra SVK SVK
3. kumite bay 12-13 yas -45kg Vladyslav Franchuk Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite bay 12-13 yas -45kg Jordan Neves Lüksemburg LUX LUX
5. kumite bay 12-13 yas -45kg Mykola Gienv Ukrainian Team UKR UKR
5. kumite bay 12-13 yas -45kg Nazar Perederiy Ukrayna UKR UKR
7. kumite bay 12-13 yas -45kg Tim Bien Bushido Waltershausen GER GER
7. kumite bay 12-13 yas -45kg Matěj Černý SKBU Trutnov CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -52kg
1. kumite bay 12-13 yas -52kg Artem Kharlamov Siberian Karate League RUS RUS
2. kumite bay 12-13 yas -52kg Vasiliy Kruglikov Siberian Karate League RUS RUS
3. kumite bay 12-13 yas -52kg Nik Gienov Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite bay 12-13 yas -52kg Grigory Monakov Volgograd Region RUS RUS
5. kumite bay 12-13 yas -52kg Marek Lettl Çek Cumhuriyeti CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -52kg Maciej Mach Bodaikan Szczecin POL POL
7. kumite bay 12-13 yas -52kg Nazariy Iskiv Ukrainian Team UKR UKR
7. kumite bay 12-13 yas -52kg Marek Řeřicha Çek Cumhuriyeti CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -60kg
1. kumite bay 12-13 yas -60kg Alexey Rodionov Siberian Karate League RUS RUS
2. kumite bay 12-13 yas -60kg Ruslav Chernysh Volgograd Region RUS RUS
3. kumite bay 12-13 yas -60kg Josef Černík Çek Cumhuriyeti CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -60kg Yuriy Palidovych Team Lviv UKR UKR
5. kumite bay 12-13 yas -60kg Jan Dominik Kubeš Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -60kg Mikolaj Moszczenko Sakura Rumia POL POL
kumite bay 12-13 yas +60kg
1. kumite bay 12-13 yas +60kg Erik Csató Macaristan HUN HUN
2. kumite bay 12-13 yas +60kg Jiří Měkuta Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas +60kg Václav Chaloupka Schick Ryu Praha CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas +60kg Petr Urbanec KK Lichnice CZE CZE
kumite bay 12-13 yas OPEN
1. kumite bay 12-13 yas OPEN Artem Kharlamov Siberian Karate League RUS RUS
2. kumite bay 12-13 yas OPEN Maxim Yudin Volgograd Region RUS RUS
3. kumite bay 12-13 yas OPEN Erik Csató Macaristan HUN HUN
3. kumite bay 12-13 yas OPEN Ruslav Chernysh Volgograd Region RUS RUS
5. kumite bay 12-13 yas OPEN Aleksander Kozachenko Ukrainian Team UKR UKR
5. kumite bay 12-13 yas OPEN Vasiliy Kruglikov Siberian Karate League RUS RUS
7. kumite bay 12-13 yas OPEN Mykola Gienv Ukrainian Team UKR UKR
7. kumite bay 12-13 yas OPEN Tomáš Lukš Karate České Budějovice CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas -42kg
1. kumite bayan 12-13 yas -42kg Matea Noah Medić KK Neretva Mostar BIH BIH
2. kumite bayan 12-13 yas -42kg Adriana Crhonková Çek Cumhuriyeti CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -42kg Monika Bürgerová Çek Cumhuriyeti CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -42kg Darya Lysokon Ukrayna UKR UKR
5. kumite bayan 12-13 yas -42kg Mariya Datskiv Ukrayna UKR UKR
5. kumite bayan 12-13 yas -42kg Nikola Kosinová KK Lichnice CZE CZE
7. kumite bayan 12-13 yas -42kg Luisa Brett KV Sachsen - Anhalt GER GER
7. kumite bayan 12-13 yas -42kg Natálie Hůrková Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas -50kg
1. kumite bayan 12-13 yas -50kg Miriama Kozmová Slovakya SVK SVK
2. kumite bayan 12-13 yas -50kg Veronika Hurychová Kumade Topoľčany SVK SVK
3. kumite bayan 12-13 yas -50kg Aneta Růžičková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -50kg Julia Sabiecka Tczewski Klub Karate-do POL POL
5. kumite bayan 12-13 yas -50kg Laura Hoffmann Lüksemburg LUX LUX
5. kumite bayan 12-13 yas -50kg Iryna Yashchyshyn Team Lviv UKR UKR
7. kumite bayan 12-13 yas -50kg Wiktoria Matuszewska Bushi-Do Bydgoszcz POL POL
7. kumite bayan 12-13 yas -50kg Yevgeniya Shevchenko Ukrainian Team UKR UKR
kumite bayan 12-13 yas +50kg
1. kumite bayan 12-13 yas +50kg Martina Tatárová MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
2. kumite bayan 12-13 yas +50kg Madeleine Schröter Almanya GER GER
3. kumite bayan 12-13 yas +50kg Michaela Krátká KCK Team CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas +50kg Oleksandra Samus Ukrayna UKR UKR
5. kumite bayan 12-13 yas +50kg Barbora Bukáčková Çek Cumhuriyeti CZE CZE
5. kumite bayan 12-13 yas +50kg Karolina Pivarčiová MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
7. kumite bayan 12-13 yas +50kg Natalie Schwarzkopf Bushido Waltershausen GER GER
kumite bayan 12-13 yas OPEN
1. kumite bayan 12-13 yas OPEN Veronika Hurychová Kumade Topoľčany SVK SVK
2. kumite bayan 12-13 yas OPEN Clara Hebrans Champions Club BEL BEL
3. kumite bayan 12-13 yas OPEN Madeleine Schröter Almanya GER GER
3. kumite bayan 12-13 yas OPEN Iryna Yashchyshyn Team Lviv UKR UKR
5. kumite bayan 12-13 yas OPEN Tereza Pěstová Çek Cumhuriyeti CZE CZE
5. kumite bayan 12-13 yas OPEN Sophia Thiemer Bushido Waltershausen GER GER
7. kumite bayan 12-13 yas OPEN Miriama Kozmová Slovakya SVK SVK
7. kumite bayan 12-13 yas OPEN Květoslava Pokorná Karate Hlinsko CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -52kg
1. kumite bay 14-15 yas -52kg Jakub Michálek KK Jeseník CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas -52kg Carl Gustav D. Myreng Mizuchi Karate Team NOR NOR
3. kumite bay 14-15 yas -52kg Stanislav Mamrenko Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite bay 14-15 yas -52kg Yuriy Pozniy Ukrayna UKR UKR
5. kumite bay 14-15 yas -52kg Adam Hudec ŠKP Oddiel Karate Čadca SVK SVK
5. kumite bay 14-15 yas -52kg Dmitry Kurlaev Siberian Karate League RUS RUS
7. kumite bay 14-15 yas -52kg Nicolai Lennard Bushido Waltershausen GER GER
7. kumite bay 14-15 yas -52kg Eduard Quint Bushido Waltershausen GER GER
kumite bay 14-15 yas -57kg
1. kumite bay 14-15 yas -57kg Jan Koudelka Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas -57kg Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -57kg Felix Kuse KV Sachsen - Anhalt GER GER
3. kumite bay 14-15 yas -57kg Kirill Solopov Rusya RUS RUS
5. kumite bay 14-15 yas -57kg Yuriy Kit Team Lviv UKR UKR
5. kumite bay 14-15 yas -57kg Igor Popovych Ukrainian Team UKR UKR
7. kumite bay 14-15 yas -57kg Yannick Hoffmann KC Strassen LUX LUX
7. kumite bay 14-15 yas -57kg Jakub Mucha Karate Hlinsko CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -63kg
1. kumite bay 14-15 yas -63kg Oleksii Ivanov Ukrainian Team UKR UKR
2. kumite bay 14-15 yas -63kg Tomáš Hanek Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -63kg Erik Beck Ganz-Kesjár KK Budaörs HUN HUN
3. kumite bay 14-15 yas -63kg Filip Černohous KCK Team CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas -63kg Libor Vlček Laugaricio Trenčín SVK SVK
5. kumite bay 14-15 yas -63kg Jan Zrnovský Slavia TU Liberec CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -70kg
1. kumite bay 14-15 yas -70kg Josef Ludačka Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas -70kg David Isakov Shindokan Karate ISR ISR
3. kumite bay 14-15 yas -70kg Tiep Timi HaDang Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -70kg Valentin Schwerdt Almanya GER GER
5. kumite bay 14-15 yas -70kg Vojtěch Míka Karate Klub Klatovy CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas -70kg Jiří Mlíka Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
7. kumite bay 14-15 yas -70kg Jan Kužela Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kumite bay 14-15 yas +70kg
1. kumite bay 14-15 yas +70kg Alon Berkovich Shindokan Karate ISR ISR
2. kumite bay 14-15 yas +70kg Igor Kibrik Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas +70kg Fabian Droste Zanshin Magdeburg GER GER
3. kumite bay 14-15 yas +70kg Lukáš Druga Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas +70kg Jakub Kočí Slavia TU Liberec CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas +70kg Lukáš Kubín Çek Cumhuriyeti CZE CZE
7. kumite bay 14-15 yas +70kg Jan Šrámek KCK Team CZE CZE
kumite bay 14-15 yas OPEN
1. kumite bay 14-15 yas OPEN Tiep Timi HaDang Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas OPEN Emidio Pereira Henriques Lüksemburg LUX LUX
3. kumite bay 14-15 yas OPEN Jan Koudelka Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas OPEN Josef Ludačka Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas OPEN Pawel Naborczyk Tczewski Klub Karate-do POL POL
5. kumite bay 14-15 yas OPEN Yuriy Pozniy Ukrayna UKR UKR
7. kumite bay 14-15 yas OPEN Igor Kibrik Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite bay 14-15 yas OPEN Dominik Mikoláš Schick Ryu Praha CZE CZE
kumite bayan 14-15 yas -47kg
1. kumite bayan 14-15 yas -47kg Paulina Goral Bodaikan Szczecin POL POL
2. kumite bayan 14-15 yas -47kg Vira Fedorchenko Ukrainian Team UKR UKR
kumite bayan 14-15 yas -54kg
1. kumite bayan 14-15 yas -54kg Charlotte Grimm Bushido Waltershausen GER GER
2. kumite bayan 14-15 yas -54kg Robin Medić KK Neretva Mostar BIH BIH
3. kumite bayan 14-15 yas -54kg Sophie Böttcher KV Sachsen - Anhalt GER GER
3. kumite bayan 14-15 yas -54kg Rebecca Töffels Bushido Waltershausen GER GER
5. kumite bayan 14-15 yas -54kg Sabina Forstová Tarokan KK Brno CZE CZE
5. kumite bayan 14-15 yas -54kg Yana Pavlova Siberian Karate League RUS RUS
kumite bayan 14-15 yas +54kg
1. kumite bayan 14-15 yas +54kg Melina Droste Zanshin Magdeburg GER GER
2. kumite bayan 14-15 yas +54kg Kornelia Zabek Kamikaze Stargard Szczeciński POL POL
3. kumite bayan 14-15 yas +54kg Zsuzsanna Kunos Macaristan HUN HUN
3. kumite bayan 14-15 yas +54kg Natalia Stubba Tczewski Klub Karate-do POL POL
5. kumite bayan 14-15 yas +54kg Veronika Halodová Çek Cumhuriyeti CZE CZE
5. kumite bayan 14-15 yas +54kg Kamila Mandíková KK TJ Krupka CZE CZE
7. kumite bayan 14-15 yas +54kg Lucia Hromadová Karate klub Prievidza-FKŠ SVK SVK
7. kumite bayan 14-15 yas +54kg Monika Małowiecka Sakura Rumia POL POL
kumite bayan 14-15 yas OPEN
1. kumite bayan 14-15 yas OPEN Melina Droste Zanshin Magdeburg GER GER
2. kumite bayan 14-15 yas OPEN Veronika Halodová Çek Cumhuriyeti CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas OPEN Charlotte Grimm Bushido Waltershausen GER GER
3. kumite bayan 14-15 yas OPEN Lucie Janouchová Çek Cumhuriyeti CZE CZE
5. kumite bayan 14-15 yas OPEN Magdalena Jatkowska Tczewski Klub Karate-do POL POL
5. kumite bayan 14-15 yas OPEN Olha Mayovka Team Lviv UKR UKR
7. kumite bayan 14-15 yas OPEN Natalia Stubba Tczewski Klub Karate-do POL POL
kumite bay 16-17 yas -55kg
1. kumite bay 16-17 yas -55kg Stanislav Mamrenko Ukrainian Team UKR UKR
2. kumite bay 16-17 yas -55kg Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -55kg Dominik Bican Ippon KK Rakovník CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -55kg Filip Hluštík Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay 16-17 yas -55kg Filip Dittrich Slavia TU Liberec CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -61kg
1. kumite bay 16-17 yas -61kg Artem Moldovan Ukrainian Team UKR UKR
2. kumite bay 16-17 yas -61kg Rick Warling Lüksemburg LUX LUX
3. kumite bay 16-17 yas -61kg Maksym Sukharyev Ukrayna UKR UKR
3. kumite bay 16-17 yas -61kg Tomáš Truong Dragon Neratovice CZE CZE
5. kumite bay 16-17 yas -61kg Jan Koudelka Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay 16-17 yas -61kg Kamil Maciuszek KKS Tora Legnica POL POL
7. kumite bay 16-17 yas -61kg Pavel Demin Siberian Karate League RUS RUS
kumite bay 16-17 yas -68kg
1. kumite bay 16-17 yas -68kg Dmytro Kandyba Ukrayna UKR UKR
2. kumite bay 16-17 yas -68kg Felix Behrendt Almanya GER GER
3. kumite bay 16-17 yas -68kg Luděk Soudný MMA Self Defence - Karate CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -68kg Eduard Suslovich Ukrainian Team UKR UKR
5. kumite bay 16-17 yas -68kg Josef Laštůvka Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay 16-17 yas -68kg Michał Parczewski KKS Lębork POL POL
7. kumite bay 16-17 yas -68kg Jáchym Kopecký KCK Team CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -76kg
1. kumite bay 16-17 yas -76kg Ludwig Schwerdt Bushido Waltershausen GER GER
2. kumite bay 16-17 yas -76kg Fabian Dieterle Shintaikan Villingen GER GER
3. kumite bay 16-17 yas -76kg Dawid Stubba Tczewski Klub Karate-do POL POL
3. kumite bay 16-17 yas -76kg Oleksandr Voskolup Ukrainian Team UKR UKR
5. kumite bay 16-17 yas -76kg Tiep Timi HaDang Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay 16-17 yas -76kg Vladislav Shur Ukrainian Team UKR UKR
kumite bay 16-17 yas +76kg
1. kumite bay 16-17 yas +76kg Ilír Kabashi Slovakya SVK SVK
2. kumite bay 16-17 yas +76kg Benjamin Kerber Zanshin Magdeburg GER GER
3. kumite bay 16-17 yas +76kg Tomáš Hermann TJ karate Nové Hrady CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas +76kg Mariusz Jan Korowaj Kaisho Białystok POL POL
5. kumite bay 16-17 yas +76kg Philip Sælid Troll Karate Team NOR NOR
kumite bay 16-17 yas OPEN
1. kumite bay 16-17 yas OPEN Dmytro Kandyba Ukrayna UKR UKR
2. kumite bay 16-17 yas OPEN Szymon Ołowski Kaisho Białystok POL POL
3. kumite bay 16-17 yas OPEN Felix Behrendt Almanya GER GER
3. kumite bay 16-17 yas OPEN Sergii Slidenko Ukrainian Team UKR UKR
5. kumite bay 16-17 yas OPEN Daniel Afsanov Shindokan Karate ISR ISR
5. kumite bay 16-17 yas OPEN Eduard Suslovich Ukrainian Team UKR UKR
7. kumite bay 16-17 yas OPEN Benjamin Kerber Zanshin Magdeburg GER GER
7. kumite bay 16-17 yas OPEN Maksym Sukharyev Ukrayna UKR UKR
kumite bayan 16-17 yas -48kg
1. kumite bayan 16-17 yas -48kg Vira Fedorchenko Ukrainian Team UKR UKR
2. kumite bayan 16-17 yas -48kg Petra Laštovková TJ Skvrňany Plzeň CZE CZE
kumite bayan 16-17 yas -53kg
1. kumite bayan 16-17 yas -53kg Viktória Pillárová Slovakya SVK SVK
2. kumite bayan 16-17 yas -53kg Anna Shcherbakova Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite bayan 16-17 yas -53kg Dominika Kucharová Slovakya SVK SVK
3. kumite bayan 16-17 yas -53kg Antje Mager Bushido Waltershausen GER GER
5. kumite bayan 16-17 yas -53kg Sarah Grabert Zanshin Magdeburg GER GER
5. kumite bayan 16-17 yas -53kg Rebecca Töffels Bushido Waltershausen GER GER
kumite bayan 16-17 yas -59kg
1. kumite bayan 16-17 yas -59kg Iryna Zaretska Ukrayna UKR UKR
2. kumite bayan 16-17 yas -59kg Jaroslava Baňasová KK Kretovič Košice SVK SVK
3. kumite bayan 16-17 yas -59kg Kristina Parshukova Siberian Karate League RUS RUS
3. kumite bayan 16-17 yas -59kg Vladimíra Račáková Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite bayan 16-17 yas -59kg Oleksandra Kravchuk Ukrainian Team UKR UKR
5. kumite bayan 16-17 yas -59kg Linda Kristiana Svirberga Karate Fight Club Tigers LAT LAT
7. kumite bayan 16-17 yas -59kg Tina Marić KK Neretva Mostar BIH BIH
kumite bayan 16-17 yas +59kg
1. kumite bayan 16-17 yas +59kg Zuzana Schwartzová Slovakya SVK SVK
2. kumite bayan 16-17 yas +59kg Šárka Remerová Dragon Neratovice CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas +59kg Ivona Čavar Bosna-Hersek BIH BIH
3. kumite bayan 16-17 yas +59kg Tina Marosan Troll Karate Team NOR NOR
5. kumite bayan 16-17 yas +59kg Veronika Jandová TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
5. kumite bayan 16-17 yas +59kg Simona Šedivá KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kumite bayan 16-17 yas OPEN
1. kumite bayan 16-17 yas OPEN Vladimíra Račáková Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite bayan 16-17 yas OPEN Kristina Parshukova Siberian Karate League RUS RUS
3. kumite bayan 16-17 yas OPEN Antje Mager Bushido Waltershausen GER GER
3. kumite bayan 16-17 yas OPEN Viktória Pillárová Slovakya SVK SVK
5. kumite bayan 16-17 yas OPEN Lenka Roudnická Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite bayan 16-17 yas OPEN Kristýna Drápalíková KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kumite bay 18-20 yas -68kg
1. kumite bay 18-20 yas -68kg Filip Šmajcl Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay 18-20 yas -68kg Evgeni Buhantsev Shindokan Karate ISR ISR
3. kumite bay 18-20 yas -68kg Oleksandr Honcharenko Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite bay 18-20 yas -68kg Marin Hrkać KK Neretva Mostar BIH BIH
5. kumite bay 18-20 yas -68kg Alexander Gaysindsky Shindokan Karate ISR ISR
kumite bay 18-20 yas -78kg
1. kumite bay 18-20 yas -78kg Aleksey Bobrov Siberian Karate League RUS RUS
2. kumite bay 18-20 yas -78kg Mateo Čavar KK Neretva Mostar BIH BIH
3. kumite bay 18-20 yas -78kg Volodymyr Feshchyn Team Lviv UKR UKR
3. kumite bay 18-20 yas -78kg Marek Janouch Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay 18-20 yas -78kg Libor Hájek Karate České Budějovice CZE CZE
kumite bay 18-20 yas +78kg
1. kumite bay 18-20 yas +78kg Vitalii Logvinenko Ukrainian Team UKR UKR
2. kumite bay 18-20 yas +78kg Dmitry Avdeev Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite bay 18-20 yas +78kg Benjamin Nurkic KK Sloboda Tuzla BIH BIH
3. kumite bay 18-20 yas +78kg Kouros Samari Troll Karate Team NOR NOR
5. kumite bay 18-20 yas +78kg Vojtěch Kratochvíl Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite bay 18-20 yas OPEN
1. kumite bay 18-20 yas OPEN Vitalii Logvinenko Ukrainian Team UKR UKR
2. kumite bay 18-20 yas OPEN Volodymyr Feshchyn Team Lviv UKR UKR
3. kumite bay 18-20 yas OPEN Aleksey Bobrov Siberian Karate League RUS RUS
3. kumite bay 18-20 yas OPEN Benjamin Nurkic KK Sloboda Tuzla BIH BIH
5. kumite bay 18-20 yas OPEN Evgeni Buhantsev Shindokan Karate ISR ISR
5. kumite bay 18-20 yas OPEN Vojtěch Kratochvíl Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite bayan 18-20 yas -53kg
1. kumite bayan 18-20 yas -53kg Jennifer Warling Lüksemburg LUX LUX
2. kumite bayan 18-20 yas -53kg Eva Lálová Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite bayan 18-20 yas -53kg Marigona Mehmeti Slovakya SVK SVK
3. kumite bayan 18-20 yas -53kg Magda Wierzbicka KKS Tora Legnica POL POL
kumite bayan 18-20 yas -60kg
1. kumite bayan 18-20 yas -60kg Gitte H. Brünstad Mizuchi Karate Team NOR NOR
2. kumite bayan 18-20 yas -60kg Halina Melnyk Ukrayna UKR UKR
3. kumite bayan 18-20 yas -60kg Kateryna Dolgaya Ukrayna UKR UKR
3. kumite bayan 18-20 yas -60kg Malene D. Myreng Mizuchi Karate Team NOR NOR
5. kumite bayan 18-20 yas -60kg Iva Klepić KK Neretva Mostar BIH BIH
kumite bayan 18-20 yas +60kg
1. kumite bayan 18-20 yas +60kg Laury Vogelzang Unity 99 Rotterdam NED NED
2. kumite bayan 18-20 yas +60kg Šárka Burýšková SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bayan 18-20 yas +60kg Silje M. Vedvik Mizuchi Karate Team NOR NOR
kumite bayan 18-20 yas OPEN
1. kumite bayan 18-20 yas OPEN Laury Vogelzang Unity 99 Rotterdam NED NED
2. kumite bayan 18-20 yas OPEN Jennifer Warling Lüksemburg LUX LUX
3. kumite bayan 18-20 yas OPEN Gitte H. Brünstad Mizuchi Karate Team NOR NOR
3. kumite bayan 18-20 yas OPEN Silje M. Vedvik Mizuchi Karate Team NOR NOR
kumite bay -60kg
1. kumite bay -60kg Patryk Legut Kaisho Białystok POL POL
2. kumite bay -60kg Stephan Rewohl KV Sachsen - Anhalt GER GER
3. kumite bay -60kg Nissan Davidov İsrail ISR ISR
3. kumite bay -60kg Marek Pohanka SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
kumite bay -67kg
1. kumite bay -67kg Kamo Unanyan Armenia ARM ARM
2. kumite bay -67kg Ludovic Jorge Lüksemburg LUX LUX
3. kumite bay -67kg Tadeusz Kuzioła Tczewski Klub Karate-do POL POL
3. kumite bay -67kg Filip Šmajcl Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay -67kg Peter Kumičík Laugaricio Trenčín SVK SVK
5. kumite bay -67kg Yonatan Kuterman Shindokan Karate ISR ISR
kumite bay -75kg
1. kumite bay -75kg Iurii Krapivin Ukrainian Team UKR UKR
2. kumite bay -75kg Anton Semchenko Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite bay -75kg Aleksey Bobrov Siberian Karate League RUS RUS
3. kumite bay -75kg Vojtěch Kočí Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay -75kg Liridon Elshani Shindokan Karate ISR ISR
5. kumite bay -75kg Libor Hájek Karate České Budějovice CZE CZE
kumite bay -84kg
1. kumite bay -84kg Jan Kočí Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay -84kg Petr Kubička Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay -84kg Sergii Berezniak Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite bay -84kg Dmytro Hitruk Ukrainian Team UKR UKR
5. kumite bay -84kg Jaromír Švenda TJ karate Nové Hrady CZE CZE
kumite bay +84kg
1. kumite bay +84kg Peter Friedensohn Bushido Waltershausen GER GER
2. kumite bay +84kg Dmitry Avdeev Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite bay +84kg Michal Šolc TJ Karate Praha CZE CZE
kumite bay OPEN
1. kumite bay OPEN Vojtěch Kočí Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay OPEN Jan Kočí Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay OPEN Peter Friedensohn Bushido Waltershausen GER GER
3. kumite bay OPEN Petr Kubička Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay OPEN Nissan Davidov İsrail ISR ISR
5. kumite bay OPEN Ilír Kabashi Slovakya SVK SVK
7. kumite bay OPEN Sergii Berezniak Ukrainian Team UKR UKR
kumite bayan -50kg
1. kumite bayan -50kg Pavla Linhartová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bayan -50kg Marigona Mehmeti Slovakya SVK SVK
3. kumite bayan -50kg Zuzana Linhartová Karate České Budějovice CZE CZE
kumite bayan -55kg
1. kumite bayan -55kg Jennifer Warling Lüksemburg LUX LUX
2. kumite bayan -55kg Kateryna Dolgaya Ukrayna UKR UKR
3. kumite bayan -55kg Svetlana Manankina Siberian Karate League RUS RUS
3. kumite bayan -55kg Ekaterina Mikhelson Shindokan Karate ISR ISR
5. kumite bayan -55kg Eva Lálová Spartak Hradec Králové CZE CZE
5. kumite bayan -55kg Maryna Pustovit Ukrainian Team UKR UKR
kumite bayan -61kg
1. kumite bayan -61kg Sonja Steland Lüksemburg LUX LUX
2. kumite bayan -61kg Oksana Xashchyjan Ukrayna UKR UKR
3. kumite bayan -61kg Gitte H. Brünstad Mizuchi Karate Team NOR NOR
3. kumite bayan -61kg Anita Serogina Ukrayna UKR UKR
5. kumite bayan -61kg Simona Kaliničenková KK TJ Krupka CZE CZE
5. kumite bayan -61kg Lucie Veithová Karate České Budějovice CZE CZE
kumite bayan +68kg
1. kumite bayan +68kg Laury Vogelzang Unity 99 Rotterdam NED NED
2. kumite bayan +68kg Radka Krejčová Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite bayan +68kg Šárka Burýšková SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bayan +68kg Silje M. Vedvik Mizuchi Karate Team NOR NOR
5. kumite bayan +68kg Miroslava Landová Dragon Neratovice CZE CZE
kumite bayan OPEN
1. kumite bayan OPEN Halina Melnyk Ukrayna UKR UKR
2. kumite bayan OPEN Sonja Steland Lüksemburg LUX LUX
3. kumite bayan OPEN Gitte H. Brünstad Mizuchi Karate Team NOR NOR
3. kumite bayan OPEN Anita Serogina Ukrayna UKR UKR
5. kumite bayan OPEN Yuliya Baranova Ukrainian Team UKR UKR
5. kumite bayan OPEN Oksana Xashchyjan Ukrayna UKR UKR
7. kumite bayan OPEN Maryna Pustovit Ukrainian Team UKR UKR
7. kumite bayan OPEN Silje M. Vedvik Mizuchi Karate Team NOR NOR
kumite bay veterans (+40 yas)
1. kumite bay veterans (+40 yas) Michal Kyncl Karate Hlinsko CZE CZE
2. kumite bay veterans (+40 yas) Radomír Domín Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay veterans (+40 yas) Martin Košut Karate Velké Meziříčí CZE CZE
3. kumite bay veterans (+40 yas) Sergey Markin Siberian Karate League RUS RUS
5. kumite bay veterans (+40 yas) Ladislav Mareš TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kumite takýmlar bay
1. kumite takýmlar bay Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite takýmlar bay Shindokan Karate (ISR) ISR ISR
kumite takýmlar bayan
1. kumite takýmlar bayan Ukrainian Team (UKR) UKR UKR
2. kumite takýmlar bayan Lüksemburg LUX LUX
3. kumite takýmlar bayan Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite takýmlar bayan Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite takýmlar bayan Fight Club České Budějovice CZE CZE

Yarışmayla ilgili:

Turnuva Tarih
Grand Prix Hradec Králové 2014 26.04.2014-27.04.2014
Euro Grand Prix Pilsen 2013 28.09.2013-29.09.2013
Grand Prix Hradec Králové 2013 27.04.2013-28.04.2013
Euro Grand Prix Pilsen 2012 27.10.2012-28.10.2012
Euro Grand Prix Pilsen 2011 01.10.2011-02.10.2011
Grand Prix Hradec Králové 2011 23.04.2011-24.04.2011
Czech Grand Prix 2010 02.10.2010-03.10.2010
Göstermek:    Şampiyonalar   DO   Golden league   EGP   Tüm Çek Cumh. hariç   Her şey

 Yazdır