KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Kayıtlı yarışmalar ve sonuçları:

 

GP Slovakia 2011 - 10.04.2011

şehir Bratislava
Ülke Slovakya
Organizasyon SZK
Madalya pozisyonları üzerinde Kulüpler 45
Madalya pozisyonlardaki ülkeler 10
Puanlama 48-32-16-8-4


Beğenilme:
58.82%
Oy: Korkunç Kötü Ortalama İyi Mükemmel Toplam: 17x

Sporcular:
Sırası Kategori Ad Soyad Kulüp/Takım  
KATA
kata bay 14-15 yas
1. kata bay 14-15 yas Matej Moržan Croatia CRO CRO
2. kata bay 14-15 yas Ján Borecký Slovakya SVK SVK
3. kata bay 14-15 yas Lukáš Meňuš Slovakya SVK SVK
3. kata bay 14-15 yas Luka Moržan Croatia CRO CRO
5. kata bay 14-15 yas Samuel Dávid Karate Kachi Nitra SVK SVK
5. kata bay 14-15 yas Denis Wojtyla VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
7. kata bay 14-15 yas Emil Klarić Hırvatistan CRO CRO
7. kata bay 14-15 yas Luděk Soudný MMA Self Defence - Karate CZE CZE
kata bayan 14-15 yas
1. kata bayan 14-15 yas Lenka Pipišková ŠŠK Bratislava SVK SVK
2. kata bayan 14-15 yas Iryna Zaretska Ukrayna UKR UKR
3. kata bayan 14-15 yas Monika Chochlíková KK ŠK Real Klub Trenčín SVK SVK
3. kata bayan 14-15 yas Alžběta Ovečková Hanko Kai Senica SVK SVK
5. kata bayan 14-15 yas Alena Music Slovenya SLO SLO
5. kata bayan 14-15 yas Alberta Naletina Hırvatistan CRO CRO
7. kata bayan 14-15 yas Andrea Filípková TJ Strojár Malacky SVK SVK
7. kata bayan 14-15 yas Veronika Kadlečíková Slovakya SVK SVK
kata bay 16-17 yas
1. kata bay 16-17 yas Klemen Plazar Slovenya SLO SLO
2. kata bay 16-17 yas Karel Imríšek Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE CZE
3. kata bay 16-17 yas Peter Fabian Goju-kai Prešov SVK SVK
3. kata bay 16-17 yas Aljaž Klaneček Slovenya SLO SLO
5. kata bay 16-17 yas Roland Bagita KK Taiyo Kolárovo SVK SVK
5. kata bay 16-17 yas Milan Vinčić Hırvatistan CRO CRO
7. kata bay 16-17 yas Tamás Kiss Macaristan HUN HUN
7. kata bay 16-17 yas Marcel Rebro Rapid Bratislava SVK SVK
kata bayan 16-17 yas
1. kata bayan 16-17 yas Dorota Balciarova KK Nové Zámky SVK SVK
2. kata bayan 16-17 yas Matea Cikoja Hırvatistan CRO CRO
3. kata bayan 16-17 yas Anja Hladnik Slovenya SLO SLO
3. kata bayan 16-17 yas Zita Horváth Macaristan HUN HUN
5. kata bayan 16-17 yas Laura Servilová TJ Metropol Košice SVK SVK
5. kata bayan 16-17 yas Kateřina Žídková NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
7. kata bayan 16-17 yas Zuzana Kormošová KK Trstená SVK SVK
kata bay 18-20 yas
1. kata bay 18-20 yas Filip Pipiška Slovakya SVK SVK
2. kata bay 18-20 yas Roman Kubovič ŠŠK Bratislava SVK SVK
3. kata bay 18-20 yas Marek Pohanka KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata bay 18-20 yas Michal Toure Hanko Kai Senica SVK SVK
5. kata bay 18-20 yas Michal Molčan Karate Kachi Nitra SVK SVK
5. kata bay 18-20 yas Tomislav Stolar Croatia CRO CRO
kata bayan 18-20 yas
1. kata bayan 18-20 yas Katarína Liptáková ŠŠK Bratislava SVK SVK
2. kata bayan 18-20 yas Zsuzsanna Anti Macaristan HUN HUN
3. kata bayan 18-20 yas Monika Brovč Slovenya SLO SLO
3. kata bayan 18-20 yas Gabriela Holíčková KK ŠK Real Klub Trenčín SVK SVK
5. kata bayan 18-20 yas Simona Fereková KK Trstená SVK SVK
5. kata bayan 18-20 yas Klavdija Meglič KK Lovrenc SLO SLO
7. kata bayan 18-20 yas Fanni Fest Macaristan HUN HUN
kata bay
1. kata bay Jindřich Pilmann Çek Cumhuriyeti CZE CZE
2. kata bay Matěj Urík Slovakya SVK SVK
3. kata bay Klemen Plazar Slovenya SLO SLO
3. kata bay Jakub Tesárek Çek Cumhuriyeti CZE CZE
5. kata bay Filip Pipiška Slovakya SVK SVK
5. kata bay Marek Pohanka KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
7. kata bay Ivan Ermenc Hırvatistan CRO CRO
7. kata bay Miroslav Sližik Slávia TU Zvolen SVK SVK
kata bayan
1. kata bayan Katarína Longová Rapid Bratislava SVK SVK
2. kata bayan Vlatka Kiuk Hırvatistan CRO CRO
3. kata bayan Katarína Liptáková ŠŠK Bratislava SVK SVK
3. kata bayan Mirna Šenjug Hırvatistan CRO CRO
5. kata bayan Marijana Kiuk Hırvatistan CRO CRO
5. kata bayan Petra Krivicic Hırvatistan CRO CRO
7. kata bayan Erika Hrušecká KK TEKDAN Bratislava SVK SVK
kata takýmlar bay 16-17 yas
1. kata takýmlar bay 16-17 yas Hırvatistan CRO CRO
2. kata takýmlar bay 16-17 yas KK Lovrenc (SLO) SLO SLO
kata takýmlar bay
1. kata takýmlar bay Hırvatistan CRO CRO
2. kata takýmlar bay Çek Cumhuriyeti CZE CZE
3. kata takýmlar bay Avusturya AUT AUT
kata takýmlar bayan
1. kata takýmlar bayan Hırvatistan CRO CRO
2. kata takýmlar bayan Hırvatistan CRO CRO
3. kata takýmlar bayan KK Lovrenc (SLO) SLO SLO
KUMITE
kumite bay 14-15 yas -52kg
1. kumite bay 14-15 yas -52kg Bence Takács Hungary HUN HUN
2. kumite bay 14-15 yas -52kg Tamás Derzsi Macaristan HUN HUN
3. kumite bay 14-15 yas -52kg Deniel Hübner Macaristan HUN HUN
3. kumite bay 14-15 yas -52kg Daniel Varga Hungary HUN HUN
5. kumite bay 14-15 yas -52kg Matúš Križma KK DRAP Partizánske SVK SVK
5. kumite bay 14-15 yas -52kg Ferdinánd Tamás Macaristan HUN HUN
7. kumite bay 14-15 yas -52kg Luka Shoster Makedonya MKD MKD
7. kumite bay 14-15 yas -52kg Marian Vrabec KK Trstená SVK SVK
kumite bay 14-15 yas -57kg
1. kumite bay 14-15 yas -57kg Márk Csizmadia Hungary HUN HUN
2. kumite bay 14-15 yas -57kg Matej Homola KK Farmex Nitra SVK SVK
3. kumite bay 14-15 yas -57kg Nejc Bertoncelj Slovenya SLO SLO
3. kumite bay 14-15 yas -57kg Teo Otrin Slovenya SLO SLO
5. kumite bay 14-15 yas -57kg Tamás Bagi Hungary HUN HUN
5. kumite bay 14-15 yas -57kg Lukáš Meňuš Slovakya SVK SVK
7. kumite bay 14-15 yas -57kg Bálint Kronstein Macaristan HUN HUN
7. kumite bay 14-15 yas -57kg Jan Piltaver Slovenya SLO SLO
kumite bay 14-15 yas -63kg
1. kumite bay 14-15 yas -63kg Péter Virga Macaristan HUN HUN
2. kumite bay 14-15 yas -63kg Kevin Žuber Slovenya SLO SLO
3. kumite bay 14-15 yas -63kg Viktor Kovács BVSC HUN HUN
3. kumite bay 14-15 yas -63kg Nikolas Vontszemu KK Taiyo Kolárovo SVK SVK
5. kumite bay 14-15 yas -63kg Josef Laštůvka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas -63kg Bence Vásárhelyi Wado SE HUN HUN
7. kumite bay 14-15 yas -63kg Matej Jopek Slovakya SVK SVK
7. kumite bay 14-15 yas -63kg Lukáš Orlický Zanshin KK Cífer SVK SVK
kumite bay 14-15 yas -70kg
1. kumite bay 14-15 yas -70kg Gábor Hárspataki Macaristan HUN HUN
2. kumite bay 14-15 yas -70kg Petar Lamešić Hırvatistan CRO CRO
3. kumite bay 14-15 yas -70kg Jakub Kabát KK Kretovič Košice SVK SVK
3. kumite bay 14-15 yas -70kg Luděk Soudný MMA Self Defence - Karate CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas -70kg Kamil Biziuk Polonya POL POL
5. kumite bay 14-15 yas -70kg Almir Keserovič Slovenya SLO SLO
7. kumite bay 14-15 yas -70kg Josef Ludačka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite bay 14-15 yas -70kg Zdeno Škvarek KK Trstená SVK SVK
kumite bay 14-15 yas +70kg
1. kumite bay 14-15 yas +70kg Csaba Földesi Macaristan HUN HUN
2. kumite bay 14-15 yas +70kg Patrik Šumandl Slovenya SLO SLO
3. kumite bay 14-15 yas +70kg Bálint Bilisics Macaristan HUN HUN
3. kumite bay 14-15 yas +70kg Péter Paksi Macaristan HUN HUN
5. kumite bay 14-15 yas +70kg Norbert Antal Macaristan HUN HUN
5. kumite bay 14-15 yas +70kg Patrik Ščevlík KK Detva SVK SVK
kumite bayan 14-15 yas -47kg
1. kumite bayan 14-15 yas -47kg Iryna Zaretska Ukrayna UKR UKR
2. kumite bayan 14-15 yas -47kg Lilien Vajda Macaristan HUN HUN
3. kumite bayan 14-15 yas -47kg Alexandra Chovancová Slovakya SVK SVK
3. kumite bayan 14-15 yas -47kg Blažka Poklić Slovenya SLO SLO
5. kumite bayan 14-15 yas -47kg Dóra Czagány Macaristan HUN HUN
5. kumite bayan 14-15 yas -47kg Dominika Kucharová KK Kretovič Košice SVK SVK
7. kumite bayan 14-15 yas -47kg Hristina Ristik Makedonya MKD MKD
kumite bayan 14-15 yas -54kg
1. kumite bayan 14-15 yas -54kg Nicol Nógrádi Macaristan HUN HUN
2. kumite bayan 14-15 yas -54kg Tina Stegel Slovenia SLO SLO
3. kumite bayan 14-15 yas -54kg Mercédesz Babos Macaristan HUN HUN
3. kumite bayan 14-15 yas -54kg Lívia Petrasšková Slovakya SVK SVK
5. kumite bayan 14-15 yas -54kg Marina Bratanić Croatia CRO CRO
5. kumite bayan 14-15 yas -54kg Natália Letrikova KK Detva SVK SVK
7. kumite bayan 14-15 yas -54kg Zuzana Halgašová Rapid Bratislava SVK SVK
7. kumite bayan 14-15 yas -54kg Licija Sipura Hırvatistan CRO CRO
kumite bayan 14-15 yas +54kg
1. kumite bayan 14-15 yas +54kg Glorija Majić Hırvatistan CRO CRO
2. kumite bayan 14-15 yas +54kg Žana Magajna Slovenya SLO SLO
3. kumite bayan 14-15 yas +54kg Ana Škunca Hırvatistan CRO CRO
3. kumite bayan 14-15 yas +54kg Petra Žic Hırvatistan CRO CRO
5. kumite bayan 14-15 yas +54kg Kati Florjančić Slovenya SLO SLO
5. kumite bayan 14-15 yas +54kg Evelin Szabó Black Bull SE HUN HUN
7. kumite bayan 14-15 yas +54kg Sara Lamešić Hırvatistan CRO CRO
7. kumite bayan 14-15 yas +54kg Miroslava Výbohová Karate Klub Zvolen SVK SVK
kumite bay 16-17 yas -55kg
1. kumite bay 16-17 yas -55kg Lorand Kapdebo Macaristan HUN HUN
2. kumite bay 16-17 yas -55kg Jaroslav Srba TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -55kg Samo Truska ŠKM-KK Stará Ľubovňa SVK SVK
3. kumite bay 16-17 yas -55kg Rok Žganjar Slovenya SLO SLO
5. kumite bay 16-17 yas -55kg Mateusz Jakub Stępień KK Champion Team POL POL
kumite bay 16-17 yas -61kg
1. kumite bay 16-17 yas -61kg Péter Sánta Macaristan HUN HUN
2. kumite bay 16-17 yas -61kg Botond Nagy Macaristan HUN HUN
3. kumite bay 16-17 yas -61kg Michal Garaj Karate Kachi Nitra SVK SVK
3. kumite bay 16-17 yas -61kg Norbert Péter Kono Karate Klub HUN HUN
5. kumite bay 16-17 yas -61kg Radoslaw Białek KK Shobuken Łódź POL POL
5. kumite bay 16-17 yas -61kg Juraj Vajdiar KK Žilina SVK SVK
kumite bay 16-17 yas -68kg
1. kumite bay 16-17 yas -68kg Dániel Jurca BVSC HUN HUN
2. kumite bay 16-17 yas -68kg Filip Španbauer Slovenya SLO SLO
3. kumite bay 16-17 yas -68kg Nórbert Szilva Macaristan HUN HUN
3. kumite bay 16-17 yas -68kg Mirek Šulda TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay 16-17 yas -68kg Jure Koren Slovenya SLO SLO
5. kumite bay 16-17 yas -68kg Máté Mórocz Bátaszék HUN HUN
7. kumite bay 16-17 yas -68kg Sebastian Kubatek Poland POL POL
7. kumite bay 16-17 yas -68kg Michal Medviď TJ Strojár Malacky SVK SVK
kumite bay 16-17 yas -76kg
1. kumite bay 16-17 yas -76kg Dániel Molnár Macaristan HUN HUN
2. kumite bay 16-17 yas -76kg László Dorogi Macaristan HUN HUN
3. kumite bay 16-17 yas -76kg Thomas Hickman PC Karate Academy ENG ENG
3. kumite bay 16-17 yas -76kg Juš Markač Slovenya SLO SLO
5. kumite bay 16-17 yas -76kg Božo Logarušić Hırvatistan CRO CRO
5. kumite bay 16-17 yas -76kg Zvonimir Živković Hırvatistan CRO CRO
7. kumite bay 16-17 yas -76kg Tin Begic Hırvatistan CRO CRO
7. kumite bay 16-17 yas -76kg Filip Soro Hırvatistan CRO CRO
kumite bay 16-17 yas +76kg
1. kumite bay 16-17 yas +76kg Zsolt Horváth Ganz-Kesjár KK Budaörs HUN HUN
2. kumite bay 16-17 yas +76kg Antonijo Josić Hırvatistan CRO CRO
3. kumite bay 16-17 yas +76kg Roko Janković Hırvatistan CRO CRO
3. kumite bay 16-17 yas +76kg Josip Vodopija Hırvatistan CRO CRO
5. kumite bay 16-17 yas +76kg Luka Deberšek Slovenya SLO SLO
5. kumite bay 16-17 yas +76kg Bence Dienes Macaristan HUN HUN
7. kumite bay 16-17 yas +76kg Manuel Fasch Avusturya AUT AUT
kumite bayan 16-17 yas -48kg
1. kumite bayan 16-17 yas -48kg Klaudia Lencz Hungary HUN HUN
2. kumite bayan 16-17 yas -48kg Anna Kucsera Macaristan HUN HUN
3. kumite bayan 16-17 yas -48kg Marigona Mehmeti KK Kretovič Košice SVK SVK
3. kumite bayan 16-17 yas -48kg Eva Nováková KK Žilina SVK SVK
5. kumite bayan 16-17 yas -48kg Dijana Čatakovič Slovenya SLO SLO
kumite bayan 16-17 yas -53kg
1. kumite bayan 16-17 yas -53kg Anna Zuzanna Ziółkowska Kumade Łódź POL POL
2. kumite bayan 16-17 yas -53kg Dijana Črosić Hırvatistan CRO CRO
3. kumite bayan 16-17 yas -53kg Cintia Mészáros Macaristan HUN HUN
3. kumite bayan 16-17 yas -53kg Nikolett Varga Hungary HUN HUN
5. kumite bayan 16-17 yas -53kg Kornélia Linkeschová KK Union Košice SVK SVK
5. kumite bayan 16-17 yas -53kg Daniela Závatzká KK Union Košice SVK SVK
7. kumite bayan 16-17 yas -53kg Silvia Chajdáková KK Žilina SVK SVK
kumite bayan 16-17 yas -59kg
1. kumite bayan 16-17 yas -59kg Lenka Földesiová Slovakya SVK SVK
2. kumite bayan 16-17 yas -59kg Helena Stanić Hırvatistan CRO CRO
3. kumite bayan 16-17 yas -59kg Lea Bečirovič Hırvatistan CRO CRO
3. kumite bayan 16-17 yas -59kg Hanna Keresztúri Macaristan HUN HUN
5. kumite bayan 16-17 yas -59kg Zuzana Bukovinová Slovakya SVK SVK
5. kumite bayan 16-17 yas -59kg Vladimíra Račáková Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite bayan 16-17 yas -59kg Fruzsina Varga Macaristan HUN HUN
kumite bayan 16-17 yas +59kg
1. kumite bayan 16-17 yas +59kg Zuzana Schwartzová KK Union Košice SVK SVK
2. kumite bayan 16-17 yas +59kg Miroslava Kopúňová KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
3. kumite bayan 16-17 yas +59kg Ana-Marija Križan Hırvatistan CRO CRO
3. kumite bayan 16-17 yas +59kg Simona Oriabincová Slovakya SVK SVK
5. kumite bayan 16-17 yas +59kg Kristína Kosecová KK ŠK Real Klub Trenčín SVK SVK
5. kumite bayan 16-17 yas +59kg Tanja Vrbnjak Slovenya SLO SLO
7. kumite bayan 16-17 yas +59kg Michaela Ďurišová MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
7. kumite bayan 16-17 yas +59kg Nika Pšajd Slovenya SLO SLO
kumite bay 18-20 yas -68kg
1. kumite bay 18-20 yas -68kg Yves Martial Tadissi Macaristan HUN HUN
2. kumite bay 18-20 yas -68kg Richard Dobrotka CMK Banská Bystrica SVK SVK
3. kumite bay 18-20 yas -68kg Zoltán Balázs KK Taiyo Kolárovo SVK SVK
3. kumite bay 18-20 yas -68kg Renato Strišković Croatia CRO CRO
5. kumite bay 18-20 yas -68kg Lukáš Kučerák Slovakya SVK SVK
5. kumite bay 18-20 yas -68kg Filip Šmajcl TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite bay 18-20 yas -68kg Matúš Lieskovský Slovakya SVK SVK
7. kumite bay 18-20 yas -68kg Karlo Pejić Hırvatistan CRO CRO
kumite bay 18-20 yas -78kg
1. kumite bay 18-20 yas -78kg Danijel Rihtaric Slovenya SLO SLO
2. kumite bay 18-20 yas -78kg Máté Munkácsy Macaristan HUN HUN
3. kumite bay 18-20 yas -78kg Nal Kuzmanić Hırvatistan CRO CRO
3. kumite bay 18-20 yas -78kg Janez Perhavec Slovenya SLO SLO
5. kumite bay 18-20 yas -78kg Dejan Aleksić Croatia CRO CRO
5. kumite bay 18-20 yas -78kg Tomislav Bratko Hırvatistan CRO CRO
7. kumite bay 18-20 yas -78kg Dávid Humpók Macaristan HUN HUN
7. kumite bay 18-20 yas -78kg Petr Kubička Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite bay 18-20 yas +78kg
1. kumite bay 18-20 yas +78kg Ádám Peller Macaristan HUN HUN
2. kumite bay 18-20 yas +78kg Tomáš Pupkay Slovakya SVK SVK
3. kumite bay 18-20 yas +78kg Haris Jahić Slovenya SLO SLO
3. kumite bay 18-20 yas +78kg Róbert Šoltýs Slovakya SVK SVK
5. kumite bay 18-20 yas +78kg Łukasz Czechowicz Poland POL POL
5. kumite bay 18-20 yas +78kg Roman Vorobeľ ŠKM-KK Stará Ľubovňa SVK SVK
kumite bayan 18-20 yas -53kg
1. kumite bayan 18-20 yas -53kg Réka Molnár Macaristan HUN HUN
2. kumite bayan 18-20 yas -53kg Kinga Sánta Macaristan HUN HUN
3. kumite bayan 18-20 yas -53kg Zsófia Bánházi Macaristan HUN HUN
3. kumite bayan 18-20 yas -53kg Nikolett Juhász Macaristan HUN HUN
5. kumite bayan 18-20 yas -53kg Sabina Fazlić Slovenia SLO SLO
5. kumite bayan 18-20 yas -53kg Dominika Ťažká Slovakya SVK SVK
kumite bayan 18-20 yas -60kg
1. kumite bayan 18-20 yas -60kg Katarína Kotúčová KK Union Košice SVK SVK
2. kumite bayan 18-20 yas -60kg Ingrid Suchánková KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
3. kumite bayan 18-20 yas -60kg Klaudia Csák Macaristan HUN HUN
3. kumite bayan 18-20 yas -60kg Tjaša Ristić Slovenya SLO SLO
5. kumite bayan 18-20 yas -60kg Júlia Langošová KK Kretovič Košice SVK SVK
kumite bayan 18-20 yas +60kg
1. kumite bayan 18-20 yas +60kg Dominika Tatarová CMK Banská Bystrica SVK SVK
2. kumite bayan 18-20 yas +60kg Szandra Metzger Hungary HUN HUN
3. kumite bayan 18-20 yas +60kg Georgia Buchner Avusturya AUT AUT
3. kumite bayan 18-20 yas +60kg Ines Švarc Slovenya SLO SLO
5. kumite bayan 18-20 yas +60kg Nikola Bartha Macaristan HUN HUN
5. kumite bayan 18-20 yas +60kg Lina Pušnik Slovenya SLO SLO
7. kumite bayan 18-20 yas +60kg Monika Bábiková Karate Kachi Nitra SVK SVK
kumite bay -60kg
1. kumite bay -60kg Danil Domdjoni Hırvatistan CRO CRO
2. kumite bay -60kg Ottó Horváth Macaristan HUN HUN
3. kumite bay -60kg Richard Dobrotka CMK Banská Bystrica SVK SVK
3. kumite bay -60kg András Hübner Macaristan HUN HUN
5. kumite bay -60kg Jan Milan TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay -60kg Jozsef Szebeni Macaristan HUN HUN
7. kumite bay -60kg Stjepan Bešenić Hırvatistan CRO CRO
kumite bay -67kg
1. kumite bay -67kg Ádám Kovács Macaristan HUN HUN
2. kumite bay -67kg Viktor Viskup Slovakya SVK SVK
3. kumite bay -67kg Soma Koburger Macaristan HUN HUN
3. kumite bay -67kg Lukáš Kučerák Slovakya SVK SVK
5. kumite bay -67kg Patrik Kučerák CMK Banská Bystrica SVK SVK
5. kumite bay -67kg Dario Svetić Hırvatistan CRO CRO
7. kumite bay -67kg Jan Kůzl TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite bay -67kg Filip Šmajcl TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite bay -75kg
1. kumite bay -75kg Danijel Rihtaric Slovenya SLO SLO
2. kumite bay -75kg Marko Lučić Hırvatistan CRO CRO
3. kumite bay -75kg Goran Lučin Hırvatistan CRO CRO
3. kumite bay -75kg Adam Prešinský Slovakya SVK SVK
5. kumite bay -75kg Áron Domján Macaristan HUN HUN
5. kumite bay -75kg Tamás Zoltán Bátaszék HUN HUN
7. kumite bay -75kg Matej Čuchran KK Kretovič Košice SVK SVK
7. kumite bay -75kg Janez Perhavec Slovenya SLO SLO
kumite bay -84kg
1. kumite bay -84kg Rene Pernuš Hırvatistan CRO CRO
2. kumite bay -84kg Matija Matijevič Slovenya SLO SLO
3. kumite bay -84kg Alen Kupusovic Bosna-Hersek BIH BIH
3. kumite bay -84kg Miroslav Maričević Hırvatistan CRO CRO
5. kumite bay -84kg Adi Kurtović Bosna-Hersek BIH BIH
5. kumite bay -84kg Ádám Peller Macaristan HUN HUN
7. kumite bay -84kg Tomáš Lackovič Rapid Bratislava SVK SVK
7. kumite bay -84kg Roland Rajčany Slovšport Trnava SVK SVK
kumite bay +84kg
1. kumite bay +84kg Oliver Mandarić Bosna-Hersek BIH BIH
2. kumite bay +84kg Admir Zukan Bosna-Hersek BIH BIH
3. kumite bay +84kg Nermin Sinanović Bosna-Hersek BIH BIH
3. kumite bay +84kg Omer Tabakovic Slovenya SLO SLO
5. kumite bay +84kg Vinko Ursić Glavanović Hırvatistan CRO CRO
5. kumite bay +84kg Pero Vučić Hırvatistan CRO CRO
kumite bayan -50kg
1. kumite bayan -50kg Lucia Kováčiková CMK Banská Bystrica SVK SVK
2. kumite bayan -50kg Viktória Semaníková KK Farmex Nitra SVK SVK
3. kumite bayan -50kg Zsófia Bánházi Macaristan HUN HUN
3. kumite bayan -50kg Vesna Bezgovšek Slovenya SLO SLO
5. kumite bayan -50kg Romana Harasníková Slovšport Trnava SVK SVK
5. kumite bayan -50kg Matea Ratković Hırvatistan CRO CRO
kumite bayan -55kg
1. kumite bayan -55kg Monika Višňovská Slovakya SVK SVK
2. kumite bayan -55kg Jana Vojtikevičová Slovakya SVK SVK
3. kumite bayan -55kg Sabina Fazlić Slovenia SLO SLO
3. kumite bayan -55kg Ingrid Suchánková KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
5. kumite bayan -55kg Dominika Jędrzejczyk KK Champion Team POL POL
5. kumite bayan -55kg Anzhelika Terlyuga Ukrayna UKR UKR
kumite bayan -61kg
1. kumite bayan -61kg Marta Dąbrowska Harasuto Karate Klub POL POL
2. kumite bayan -61kg Dagmara Kubinská KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
3. kumite bayan -61kg Justyna Katarzyna Gradowska Kumade Łódź POL POL
3. kumite bayan -61kg Tjaša Ristić Slovenya SLO SLO
5. kumite bayan -61kg Fruzsina Lassingleitner Macaristan HUN HUN
5. kumite bayan -61kg Ana Lenard Hırvatistan CRO CRO
kumite bayan -68kg
1. kumite bayan -68kg Azra Saleš Hırvatistan CRO CRO
2. kumite bayan -68kg Szandra Metzger Hungary HUN HUN
3. kumite bayan -68kg Ivona Tubić Hırvatistan CRO CRO
3. kumite bayan -68kg Ivana Višňovská Slovakya SVK SVK
5. kumite bayan -68kg Júlia Langošová KK Kretovič Košice SVK SVK
kumite bayan +68kg
1. kumite bayan +68kg Maša Martinović Hırvatistan CRO CRO
2. kumite bayan +68kg Jana Koribaničová CVČ Slavia Humenné SVK SVK
3. kumite bayan +68kg Zuzana Kubalová Rapid Bratislava SVK SVK
3. kumite bayan +68kg Veronika Semaniková Katsudo Sabinov SVK SVK
5. kumite bayan +68kg Miroslava Hýllová KK Žilina SVK SVK
5. kumite bayan +68kg Kata Köbli Bátaszék HUN HUN
kumite takýmlar bay 16-17 yas
1. kumite takýmlar bay 16-17 yas Slovenya SLO SLO
2. kumite takýmlar bay 16-17 yas ŠKM-KK Stará Ľubovňa (SVK) SVK SVK
3. kumite takýmlar bay 16-17 yas Slovakya SVK SVK
3. kumite takýmlar bay 16-17 yas Macaristan HUN HUN
kumite takýmlar bayan 16-17 yas
1. kumite takýmlar bayan 16-17 yas Macaristan HUN HUN
2. kumite takýmlar bayan 16-17 yas Slovakya SVK SVK
3. kumite takýmlar bayan 16-17 yas Polonya POL POL
3. kumite takýmlar bayan 16-17 yas Slovenya SLO SLO
kumite takýmlar bay
1. kumite takýmlar bay Hırvatistan CRO CRO
2. kumite takýmlar bay Bosna-Hersek BIH BIH
3. kumite takýmlar bay Slovenya SLO SLO
3. kumite takýmlar bay Macaristan HUN HUN
kumite takýmlar bayan
1. kumite takýmlar bayan Slovakya SVK SVK
2. kumite takýmlar bayan Hırvatistan CRO CRO
3. kumite takýmlar bayan Slovakya SVK SVK
3. kumite takýmlar bayan Harasuto Karate Klub (POL) POL POL
5. kumite takýmlar bayan Slovenya SLO SLO

Yarışmayla ilgili:

Turnuva Tarih
12.04.2015
13.04.2014
GP Slovakia 2013 14.04.2013
Harasuto Cup 2013 02.03.2013-03.03.2013
Budapest Open 2012 15.09.2012-16.09.2012
GP Slovakia 2012 15.04.2012
Harasuto Cup 2012 03.03.2012-04.03.2012
Göstermek:    Şampiyonalar   DO   Golden league   EGP   Tüm Çek Cumh. hariç   Her şey

 Yazdır