KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Kayıtlı yarışmalar ve sonuçları:

 

Czech national championship 2006 cadets and juniors - 03.12.2006

şehir Ústí nad Labem
Ülke Çek Cumhuriyeti
Organizasyon ČSKe
Madalya pozisyonları üzerinde Kulüpler 39
Madalya pozisyonlardaki ülkeler 1
Puanlama 18-12-6-3-1


Beğenilme:
53.57%
Oy: Korkunç Kötü Ortalama İyi Mükemmel Toplam: 49x

Sporcular:
Sırası Kategori Ad Soyad Kulüp/Takım  
KATA
kata bay 14-15 yas
1. kata bay 14-15 yas David Lukášek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata bay 14-15 yas Jiří Sochanič Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata bay 14-15 yas Nikita Baranovský Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata bay 14-15 yas Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
kata bayan 14-15 yas
1. kata bayan 14-15 yas Lucie Michálková Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
2. kata bayan 14-15 yas Monika Smolařová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata bayan 14-15 yas Petra Macků KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata bayan 14-15 yas Gabriela Zámečníková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kata bay 16-17 yas
1. kata bay 16-17 yas Vladimír Míček Kusengo Hodonín CZE CZE
2. kata bay 16-17 yas Miroslav Ziegler TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kata bay 16-17 yas Marek Aberl SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
3. kata bay 16-17 yas Ondřej Kříž TARO KAN, z.s. CZE CZE
kata bayan 16-17 yas
1. kata bayan 16-17 yas Anežka Kotěrová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata bayan 16-17 yas Veronika Ištvánková Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
3. kata bayan 16-17 yas Denisa Nováková Sport Club Flair o.s. CZE CZE
3. kata bayan 16-17 yas Petra Žídková Kusengo Hodonín CZE CZE
kata bay 18-20 yas
1. kata bay 18-20 yas Jakub Tesárek Sport Club Flair o.s. CZE CZE
2. kata bay 18-20 yas Lukáš Janda Sport Club Flair o.s. CZE CZE
3. kata bay 18-20 yas Jakub Kolek Sport Relax CZE CZE
3. kata bay 18-20 yas Ondřej Samek Sport Relax CZE CZE
kata bayan 18-20 yas
1. kata bayan 18-20 yas Lenka Zuzánková Karate Vision Praha CZE CZE
2. kata bayan 18-20 yas Aneta Masariková TJ TŽ Třinec CZE CZE
3. kata bayan 18-20 yas Lucie Cupáková TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kata bayan 18-20 yas Lucie Náhlovská Sport Club Flair o.s. CZE CZE
kata takýmlar bay 14-15 yas
1. kata takýmlar bay 14-15 yas Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata takýmlar bay 14-15 yas Šin-mu Hodonín CZE CZE
kata takýmlar bay 18-20 yas
1. kata takýmlar bay 18-20 yas Sport Relax CZE CZE
2. kata takýmlar bay 18-20 yas Sport Relax CZE CZE
3. kata takýmlar bay 18-20 yas Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kata takýmlar bay 18-20 yas SVČ Domeček Brno CZE CZE
KUMITE
kumite bay 14-15 yas -45kg
1. kumite bay 14-15 yas -45kg Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas -45kg Erich Akhsas USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -45kg David Bárta Nippon Ludgeřovice CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -45kg Petr Pech SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -55kg
1. kumite bay 14-15 yas -55kg Lukáš Kaltenbach Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas -55kg Josef Dodulík Baník Havířov CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -55kg Martin Luong SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -55kg Jan Milan TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -65kg
1. kumite bay 14-15 yas -65kg Leonard Lekaj Karate Klub Chodov CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas -65kg Robin Popelka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -65kg David Čelák USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -65kg Michal Jánský USK Slavia Liberec CZE CZE
kumite bay 14-15 yas +65kg
1. kumite bay 14-15 yas +65kg Philipp Havlíček SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas +65kg Filip Šmajcl TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas +65kg Pavel Švanda Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas +65kg Jakub Zoula Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kumite bayan 14-15 yas -45kg
1. kumite bayan 14-15 yas -45kg Kateřina Jedrýsková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite bayan 14-15 yas -45kg Markéta Kotěrová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas -45kg Kateřina Koubová TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas -45kg Katarína Planá TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kumite bayan 14-15 yas -55kg
1. kumite bayan 14-15 yas -55kg Markéta Rozenská Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
2. kumite bayan 14-15 yas -55kg Denisa Canincová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas -55kg Dagmar Čiháková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas -55kg Lucie Veithová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite bayan 14-15 yas +55kg
1. kumite bayan 14-15 yas +55kg Gabriela Zámečníková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite bayan 14-15 yas +55kg Julie Nováková Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas +55kg Barbora Holubovská SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas +55kg Petra Macků KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -55kg
1. kumite bay 16-17 yas -55kg Pavel Veverka SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -55kg Jiří Němec SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -55kg Lukáš Mrzena TJ Baník Příbram - Karate CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -55kg Michal Vigh KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -60kg
1. kumite bay 16-17 yas -60kg Marek Aberl SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -60kg Michal Kouba TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -60kg Jakub Bancíř KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -60kg Filip Brož SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -65kg
1. kumite bay 16-17 yas -65kg Vojtěch Kočí TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -65kg Jan Gorlinski Baník Havířov CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -65kg Ondřej Kříž TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -65kg David Vobr TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -70kg
1. kumite bay 16-17 yas -70kg Ladislav Mareš ml. TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -70kg Jan Šlechta KK Frýdlant v Čechách CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -70kg Jiří Panáček Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -70kg Matěj Řezáč Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -75kg
1. kumite bay 16-17 yas -75kg Marek Pelikán TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -75kg Jan Jarolím SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -75kg Lukáš Honzík SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -75kg Lubomír Kubisa Nippon Ludgeřovice CZE CZE
kumite bay 16-17 yas +75kg
1. kumite bay 16-17 yas +75kg Rudolf Helešic SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas +75kg Marek Kostka Nippon Ludgeřovice CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas +75kg František Jelen Masada Praha CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas +75kg Petr Toušek SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kumite bayan 16-17 yas -51kg
1. kumite bayan 16-17 yas -51kg Žaneta Noskeová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite bayan 16-17 yas -51kg Olga Trakalová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas -51kg Jana Fáberová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas -51kg Anežka Kotěrová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kumite bayan 16-17 yas -57kg
1. kumite bayan 16-17 yas -57kg Lenka Krojidlová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite bayan 16-17 yas -57kg Nina Falckrábová Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas -57kg Monika Latzelová Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas -57kg Kateřina Májková Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
kumite bayan 16-17 yas +57kg
1. kumite bayan 16-17 yas +57kg Zuzana Hepnarová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kumite bayan 16-17 yas +57kg Nikola Krahulcová SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas +57kg Květa Klementová KC Podbořany CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas +57kg Lenka Koucká TJ Růže Lomnice CZE CZE
kumite bay 18-20 yas -60kg
1. kumite bay 18-20 yas -60kg Lukáš Polzer SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite bay 18-20 yas -60kg Aramayis Tokhyan KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite bay 18-20 yas -60kg Janis Akhsas USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite bay 18-20 yas -60kg Miloš Brádle SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite bay 18-20 yas -65kg
1. kumite bay 18-20 yas -65kg Adam Horváth Baník Havířov CZE CZE
2. kumite bay 18-20 yas -65kg Richard Tesař SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite bay 18-20 yas -65kg Karel Hung SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kumite bay 18-20 yas -70kg
1. kumite bay 18-20 yas -70kg Adam Sládeček Baník Havířov CZE CZE
2. kumite bay 18-20 yas -70kg Libor Gurecký Baník Havířov CZE CZE
3. kumite bay 18-20 yas -70kg Jiří Pelnář BUDO Plzeň z.s. CZE CZE
3. kumite bay 18-20 yas -70kg Marcel Skalický SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite bay 18-20 yas -75kg
1. kumite bay 18-20 yas -75kg Tomáš Pavlíček SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite bay 18-20 yas -75kg Jan Kočí TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 18-20 yas -75kg Jan Gajdoš Baník Havířov CZE CZE
3. kumite bay 18-20 yas -75kg Ondřej Misar TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite bay 18-20 yas -80kg
1. kumite bay 18-20 yas -80kg Adam Hrnčíř Baník Havířov CZE CZE
2. kumite bay 18-20 yas -80kg Štefan Krafčík Tsunami Prachatice CZE CZE
3. kumite bay 18-20 yas -80kg Václav Daněk KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite bay 18-20 yas -80kg David Krejča Budó škola KK Písek CZE CZE
kumite bay 18-20 yas +80kg
1. kumite bay 18-20 yas +80kg Tomáš Reich KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite bay 18-20 yas +80kg František Mach Bushido Strakonice CZE CZE
3. kumite bay 18-20 yas +80kg Vojtěch Aschenbrenner KC Žatec CZE CZE
3. kumite bay 18-20 yas +80kg Martin Ječný Karate Vision Praha CZE CZE
kumite bayan 18-20 yas -53kg
1. kumite bayan 18-20 yas -53kg Aneta Markušová USK Slavia Liberec CZE CZE
2. kumite bayan 18-20 yas -53kg Růžena Novotná USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite bayan 18-20 yas -53kg Lucie Strnadová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite bayan 18-20 yas -53kg Kateřina Zádová USK Slavia Liberec CZE CZE
kumite bayan 18-20 yas -60kg
1. kumite bayan 18-20 yas -60kg Karolína Bobková Baník Havířov CZE CZE
2. kumite bayan 18-20 yas -60kg Miroslava Hýsková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan 18-20 yas -60kg Petra Gabrielová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite bayan 18-20 yas -60kg Michaela Kazdová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite bayan 18-20 yas +60kg
1. kumite bayan 18-20 yas +60kg Kateřina Martínková TJ Baník Příbram - Karate CZE CZE
2. kumite bayan 18-20 yas +60kg Ludmila Pavlíková TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite bayan 18-20 yas +60kg Anna Emingerová KC Žatec CZE CZE
3. kumite bayan 18-20 yas +60kg Eva Šindelářová Sport Relax CZE CZE

Yarışmayla ilgili:

Turnuva Tarih
Czech championships youth 2007 02.12.2007
Czech championships cadets and juniors 2007 01.12.2007
Czech national championship up to 13 years 2006 02.12.2006
Czech Championship Cadets & Juniors 2005 16.10.2005
Czech Championship Youth 2005 15.10.2005
Göstermek:    Şampiyonalar   DO   Golden league   EGP   Tüm Çek Cumh. hariç   Her şey

 Yazdır