KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Kayıtlı yarışmalar ve sonuçları:

 

Budapest Open 2010 - 25.09.2010 - 26.09.2010

şehir Budapeşte
Ülke Macaristan
Madalya pozisyonları üzerinde Kulüpler 60
Madalya pozisyonlardaki ülkeler 21
Puanlama 48-32-16-8-4


Beğenilme:
66.88%
Oy: Korkunç Kötü Ortalama İyi Mükemmel Toplam: 40x

Sporcular:
Sırası Kategori Ad Soyad Kulüp/Takım  
KATA
kata bay 8-9 yas
1. kata bay 8-9 yas Andrej Grosschmit ŠŠK Bratislava SVK SVK
2. kata bay 8-9 yas Miloš Lacika Karate Kachi Nitra SVK SVK
3. kata bay 8-9 yas Bazarov Babamurat Ukrainian Team UKR UKR
3. kata bay 8-9 yas Balázs Vécsei Macaristan HUN HUN
kata bay 10-11 yas
1. kata bay 10-11 yas Daniel Havlíček Slovakya SVK SVK
2. kata bay 10-11 yas Michal Šarišský Vukabu SVK SVK
3. kata bay 10-11 yas Oleksander Antonyuk Ukrainian Team UKR UKR
3. kata bay 10-11 yas Julian Enrik Smoliga Rapid Bratislava SVK SVK
kata bayan 8-9 yas
1. kata bayan 8-9 yas Zsófia Benkö Macaristan HUN HUN
2. kata bayan 8-9 yas Zsófia Baranyi Macaristan HUN HUN
3. kata bayan 8-9 yas Katarína Langová Kumade Topoľčany SVK SVK
3. kata bayan 8-9 yas Lucie Štroblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
kata bayan 10-11 yas
1. kata bayan 10-11 yas Lana Jovanović Impuls Ponte Rosso SRB SRB
2. kata bayan 10-11 yas Simona Prpičová KK ŠK Real Klub Trenčín SVK SVK
3. kata bayan 10-11 yas Viktória Andrášiová Vukabu SVK SVK
3. kata bayan 10-11 yas Emma Janeková MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
kata bay 12-13 yas
1. kata bay 12-13 yas Dominik Jankech Karate Kachi Nitra SVK SVK
2. kata bay 12-13 yas Attila Bartincki Olimpic ROM ROM
3. kata bay 12-13 yas Balász Nagy Hungary HUN HUN
3. kata bay 12-13 yas Lukáš Vik USK Slavia Liberec CZE CZE
kata bayan 12-13 yas
1. kata bayan 12-13 yas Marija Larisa Agafonova Letonya LAT LAT
2. kata bayan 12-13 yas Patricija Mierkalne Baltijas Karate Club LAT LAT
3. kata bayan 12-13 yas Viktoria Hieber Senshi KC HUN HUN
3. kata bayan 12-13 yas Anna Kreshchenko Ukrayna UKR UKR
kata bay 14-15 yas
1. kata bay 14-15 yas Daniil Ufimtsev Rusya RUS RUS
2. kata bay 14-15 yas Ján Borecký Slovakya SVK SVK
3. kata bay 14-15 yas Szabolcs Koch Macaristan HUN HUN
3. kata bay 14-15 yas Lukáš Meňuš Slovakya SVK SVK
kata bayan 14-15 yas
1. kata bayan 14-15 yas Laura Timea Sterck Macaristan HUN HUN
2. kata bayan 14-15 yas Laura Servilová Vukabu SVK SVK
3. kata bayan 14-15 yas Marija Larisa Agafonova Letonya LAT LAT
3. kata bayan 14-15 yas Marike Tache Macaristan HUN HUN
kata bay
1. kata bay Jakub Debrecenyi VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
2. kata bay Matěj Urík Slovakya SVK SVK
3. kata bay Magdy Allam Alentag EGY EGY
3. kata bay Michal Toure Hanko Kai Senica SVK SVK
kata bayan
1. kata bayan Dorota Balciarova KK Nové Zámky SVK SVK
2. kata bayan Katarína Longová Rapid Bratislava SVK SVK
3. kata bayan Džulijana Popović Postojna SLO SLO
3. kata bayan Ingrid Suchánková KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
KUMITE
kumite bay 8-9 yas -32kg
1. kumite bay 8-9 yas -32kg Matúš Hudec ZZO Čadca SVK SVK
2. kumite bay 8-9 yas -32kg Balázs Vécsei Macaristan HUN HUN
3. kumite bay 8-9 yas -32kg Georgiy Buzmakov Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite bay 8-9 yas -32kg Vadim Zhornyk Ukrainian Team UKR UKR
kumite bay 8-9 yas +32kg
1. kumite bay 8-9 yas +32kg Illya Bozhenko Ukrainian Team UKR UKR
2. kumite bay 8-9 yas +32kg Balázs Vécsei Macaristan HUN HUN
3. kumite bay 8-9 yas +32kg Konstantin Andreev Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite bay 8-9 yas +32kg Georgiy Karahyaur Ukrainian Team UKR UKR
kumite bay -11 yas -34kg
1. kumite bay -11 yas -34kg Levente Kovacs Fighter club HUN HUN
2. kumite bay -11 yas -34kg Artur Žurek Harasuto Karate Klub POL POL
3. kumite bay -11 yas -34kg David Bajde Student Zagreb CRO CRO
3. kumite bay -11 yas -34kg Tomáš Fuzer Vukabu SVK SVK
kumite bay -12 yas -40kg
1. kumite bay -12 yas -40kg Ľuboš Džačovský Vukabu SVK SVK
2. kumite bay -12 yas -40kg Andrii Zaveryuha Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite bay -12 yas -40kg Volodymyr Atamanchuk Ukrayna UKR UKR
3. kumite bay -12 yas -40kg Marek Řeřicha TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite bay -12 yas +40kg
1. kumite bay -12 yas +40kg Jiří Měkuta TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay -12 yas +40kg Serafym Sych Ukrayna UKR UKR
3. kumite bay -12 yas +40kg Dmytro Shumarov Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite bay -12 yas +40kg Wojciech Wisniewski Harasuto Karate Klub POL POL
kumite bayan 8-9 yas -30kg
1. kumite bayan 8-9 yas -30kg Arina Zolota Ukrainian Team UKR UKR
2. kumite bayan 8-9 yas -30kg Zsófia Benkö Macaristan HUN HUN
3. kumite bayan 8-9 yas -30kg Madalina Stan Petrosani ROM ROM
3. kumite bayan 8-9 yas -30kg Silvia Zelinková Kumade Topoľčany SVK SVK
kumite bayan 8-9 yas +30kg
1. kumite bayan 8-9 yas +30kg Sára Slobodová KK Detva SVK SVK
2. kumite bayan 8-9 yas +30kg Anna Vakhovska Ukrayna UKR UKR
3. kumite bayan 8-9 yas +30kg Zsófia Benkö Macaristan HUN HUN
3. kumite bayan 8-9 yas +30kg Lucie Štroblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite bayan -12 yas -34kg
1. kumite bayan -12 yas -34kg Marcela Langová Kumade Topoľčany SVK SVK
2. kumite bayan -12 yas -34kg Miruna Malanta Petrosani ROM ROM
3. kumite bayan -12 yas -34kg Romana Gáboríková KK Detva SVK SVK
3. kumite bayan -12 yas -34kg Luna Hamer Medimurje CRO CRO
kumite bayan -11 yas -40kg
1. kumite bayan -11 yas -40kg Timea Trokšiarová MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
2. kumite bayan -11 yas -40kg Veronika Dujavová Vukabu SVK SVK
3. kumite bayan -11 yas -40kg Alexandra Hamšíková Slovakya SVK SVK
3. kumite bayan -11 yas -40kg Miriama Kozmová KK Farmex Nitra SVK SVK
kumite bayan -11 yas +40kg
1. kumite bayan -11 yas +40kg Dóra Czagány Macaristan HUN HUN
2. kumite bayan -11 yas +40kg Rebeka Vidová KK Farmex Nitra SVK SVK
3. kumite bayan -11 yas +40kg Saskia Adamová Vukabu SVK SVK
3. kumite bayan -11 yas +40kg Mateja Rumplin KK Nedelišće CRO CRO
kumite bay 12-13 yas -45kg
1. kumite bay 12-13 yas -45kg Marek Vlasák KK ŠK Real Klub Trenčín SVK SVK
2. kumite bay 12-13 yas -45kg Deniel Hübner Macaristan HUN HUN
3. kumite bay 12-13 yas -45kg István Benedek Pest-Budai SKC HUN HUN
3. kumite bay 12-13 yas -45kg Ferdinánd Tamás Macaristan HUN HUN
kumite bay 12-13 yas -52kg
1. kumite bay 12-13 yas -52kg Dmytro Korniychuk Ukrayna UKR UKR
2. kumite bay 12-13 yas -52kg Ján Bogár Slovakya SVK SVK
3. kumite bay 12-13 yas -52kg Attila Bartincki Olimpic ROM ROM
3. kumite bay 12-13 yas -52kg Erik Erdész Vukabu SVK SVK
kumite bay 12-13 yas +52kg
2. kumite bay 12-13 yas +52kg Iulian Halmai Crisul Negru ROM ROM
3. kumite bay 12-13 yas +52kg Mohammed Ayoub Filistin PSE PSE
3. kumite bay 12-13 yas +52kg Bence Vásárhelyi Wado SE HUN HUN
kumite bayan 12-13 yas -43kg
1. kumite bayan 12-13 yas -43kg Réka Emese Kiss Hungary HUN HUN
2. kumite bayan 12-13 yas -43kg Lina Yanevych Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite bayan 12-13 yas -43kg Ceistabel Costea Crisul Negru ROM ROM
3. kumite bayan 12-13 yas -43kg Adriana Crhonková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas -50kg
1. kumite bayan 12-13 yas -50kg Petra Vávrová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite bayan 12-13 yas -50kg Nóra Lakatos Macaristan HUN HUN
3. kumite bayan 12-13 yas -50kg Aicha Baussebaa Macaristan HUN HUN
3. kumite bayan 12-13 yas -50kg Hana Kuklová Karate Kachi Nitra SVK SVK
kumite bayan 12-13 yas +50kg
1. kumite bayan 12-13 yas +50kg Mia Horvat Šarić KK Nedelišće CRO CRO
2. kumite bayan 12-13 yas +50kg Zsuzsanna Kunos Macaristan HUN HUN
3. kumite bayan 12-13 yas +50kg Veronika Halodová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas +50kg Tímea Pál Dynamic KSE Budapest HUN HUN
kumite bay 14-15 yas -52kg
1. kumite bay 14-15 yas -52kg Tamás Derzsi Macaristan HUN HUN
2. kumite bay 14-15 yas -52kg Lénárd Himpli Macaristan HUN HUN
3. kumite bay 14-15 yas -52kg Daniel György Macaristan HUN HUN
3. kumite bay 14-15 yas -52kg Zsolt Varga Macaristan HUN HUN
kumite bay 14-15 yas -57kg
1. kumite bay 14-15 yas -57kg Péter Sánta Macaristan HUN HUN
2. kumite bay 14-15 yas -57kg Viktor Kovács Fighter club HUN HUN
3. kumite bay 14-15 yas -57kg Márk Csizmadia Hungary HUN HUN
3. kumite bay 14-15 yas -57kg Norbert Péter Kono Karate Klub HUN HUN
kumite bay 14-15 yas -63kg
1. kumite bay 14-15 yas -63kg Yegor Koryagin Ukrainian Team UKR UKR
2. kumite bay 14-15 yas -63kg Gábor Hárspataki Macaristan HUN HUN
3. kumite bay 14-15 yas -63kg Árpád Rusóczky Fighter club HUN HUN
3. kumite bay 14-15 yas -63kg Ashley Taylor Güney Afrika Cumhuriyeti SAR SAR
kumite bay 14-15 yas -70kg
1. kumite bay 14-15 yas -70kg Nórbert Szilva Macaristan HUN HUN
2. kumite bay 14-15 yas -70kg Dmytro Kandyba Ukrayna UKR UKR
3. kumite bay 14-15 yas -70kg Kamil Nowak Harasuto Karate Klub POL POL
3. kumite bay 14-15 yas -70kg Daniil Ufimtsev Rusya RUS RUS
kumite bay 14-15 yas +70kg
1. kumite bay 14-15 yas +70kg Dmytro Kandyba Ukrayna UKR UKR
2. kumite bay 14-15 yas +70kg Emanuel Stefanescu Petrosani ROM ROM
3. kumite bay 14-15 yas +70kg Csaba Földesi Macaristan HUN HUN
3. kumite bay 14-15 yas +70kg Robert Gerlei Fighter club HUN HUN
kumite bayan 14-15 yas -47kg
1. kumite bayan 14-15 yas -47kg Lilien Vajda Macaristan HUN HUN
2. kumite bayan 14-15 yas -47kg Jelena Bužanić KK Nedelišće CRO CRO
3. kumite bayan 14-15 yas -47kg Daryna Tarasyuk Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite bayan 14-15 yas -47kg Daniela Závatzká Vukabu SVK SVK
kumite bayan 14-15 yas -54kg
1. kumite bayan 14-15 yas -54kg Anastasiya Vanzhura Ukrayna UKR UKR
2. kumite bayan 14-15 yas -54kg Vladimíra Račáková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas -54kg Kornélia Linkeschová Vukabu SVK SVK
3. kumite bayan 14-15 yas -54kg Anna Shcherbakova Ukrainian Team UKR UKR
kumite bayan 14-15 yas +54kg
1. kumite bayan 14-15 yas +54kg Renáta Vivien Györiványi Macaristan HUN HUN
2. kumite bayan 14-15 yas +54kg Maryna Zelinska Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite bayan 14-15 yas +54kg Szabina Báncsó Ganz-Kesjár KK Budaörs HUN HUN
3. kumite bayan 14-15 yas +54kg Miroslava Kopúňová KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
kumite bay 16-17 yas -55kg
1. kumite bay 16-17 yas -55kg Lorand Kapdebo Macaristan HUN HUN
2. kumite bay 16-17 yas -55kg Markus Mannonen Finlandiya FIN FIN
3. kumite bay 16-17 yas -55kg Viktor Csonka Macaristan HUN HUN
3. kumite bay 16-17 yas -55kg Norbert Kovács Macaristan HUN HUN
kumite bay 16-17 yas -61kg
1. kumite bay 16-17 yas -61kg Döme Szegedi Macaristan HUN HUN
2. kumite bay 16-17 yas -61kg Richard Dobrotka CMK Banská Bystrica SVK SVK
3. kumite bay 16-17 yas -61kg István Antal Macaristan HUN HUN
3. kumite bay 16-17 yas -61kg Križan Pezer KK Samobor Anindol CRO CRO
kumite bay 16-17 yas -68kg
1. kumite bay 16-17 yas -68kg Mirek Šulda TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -68kg László Szakonyi Macaristan HUN HUN
3. kumite bay 16-17 yas -68kg Andrey Kovalchuk Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite bay 16-17 yas -68kg Vladislav Lapa Ukrayna UKR UKR
kumite bay 16-17 yas -76kg
1. kumite bay 16-17 yas -76kg Adam Lieskovský Slovakya SVK SVK
2. kumite bay 16-17 yas -76kg Máté Munkácsy Macaristan HUN HUN
3. kumite bay 16-17 yas -76kg Michal Palkovič Karate Kachi Nitra SVK SVK
3. kumite bay 16-17 yas -76kg Oleksandr Stepashko Ukrainian Team UKR UKR
kumite bay 16-17 yas +76kg
1. kumite bay 16-17 yas +76kg Ádám Virág Macaristan HUN HUN
2. kumite bay 16-17 yas +76kg Michał Bąbos Bonsai Tomaszów Maz. POL POL
3. kumite bay 16-17 yas +76kg Dmytrii Maksymenko Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite bay 16-17 yas +76kg Oleksii Obihod Ukrainian Team UKR UKR
kumite bayan 16-17 yas -48kg
1. kumite bayan 16-17 yas -48kg Anastasiya Vanzhura Ukrayna UKR UKR
2. kumite bayan 16-17 yas -48kg Anna Kucsera Macaristan HUN HUN
3. kumite bayan 16-17 yas -48kg Zsófia Hermann Macaristan HUN HUN
3. kumite bayan 16-17 yas -48kg Marigona Mehmeti Vukabu SVK SVK
kumite bayan 16-17 yas -53kg
1. kumite bayan 16-17 yas -53kg Yassmin Hamdy Bayoumy Attia Mısır EGY EGY
2. kumite bayan 16-17 yas -53kg Kamila Himpli Macaristan HUN HUN
3. kumite bayan 16-17 yas -53kg Lior Ben Aroche İsrail ISR ISR
3. kumite bayan 16-17 yas -53kg Simona Lacová Karate Kachi Nitra SVK SVK
kumite bayan 16-17 yas -59kg
1. kumite bayan 16-17 yas -59kg Hanna Keresztúri Macaristan HUN HUN
2. kumite bayan 16-17 yas -59kg Ingrid Suchánková KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
3. kumite bayan 16-17 yas -59kg Lenka Földesiová Slovakya SVK SVK
3. kumite bayan 16-17 yas -59kg Fruzsina Varga Macaristan HUN HUN
kumite bayan 16-17 yas +59kg
1. kumite bayan 16-17 yas +59kg Nikola Bartha Macaristan HUN HUN
2. kumite bayan 16-17 yas +59kg Tatyana Filipova Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite bayan 16-17 yas +59kg Olena Ryabova Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite bayan 16-17 yas +59kg Patricia Tátošová Karate Kachi Nitra SVK SVK
kumite bay 18-20 yas -68kg
1. kumite bay 18-20 yas -68kg Dmytro Negaturov Ukrainian Team UKR UKR
2. kumite bay 18-20 yas -68kg Richard Dobrotka CMK Banská Bystrica SVK SVK
3. kumite bay 18-20 yas -68kg Zoltán Köhegyi Macaristan HUN HUN
3. kumite bay 18-20 yas -68kg Andrey Kovalchuk Ukrainian Team UKR UKR
kumite bay 18-20 yas -78kg
1. kumite bay 18-20 yas -78kg Máté Munkácsy Macaristan HUN HUN
2. kumite bay 18-20 yas -78kg Yafim Vodkov İsrail ISR ISR
3. kumite bay 18-20 yas -78kg Oleksandr Dojuk Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite bay 18-20 yas -78kg Adam Lieskovský Slovakya SVK SVK
kumite bay 18-20 yas +78kg
1. kumite bay 18-20 yas +78kg Alejandro Mellado Munoz Şili CHL CHL
2. kumite bay 18-20 yas +78kg Shane Moss South Africa SAR SAR
3. kumite bay 18-20 yas +78kg Gabriel Kaleta Vukabu SVK SVK
3. kumite bay 18-20 yas +78kg Valtteri Keinänen Finland FIN FIN
kumite bayan 18-20 yas -53kg
1. kumite bayan 18-20 yas -53kg Yassmin Hamdy Bayoumy Attia Mısır EGY EGY
2. kumite bayan 18-20 yas -53kg Réka Molnár Macaristan HUN HUN
3. kumite bayan 18-20 yas -53kg Barbora Botunová Slovakya SVK SVK
3. kumite bayan 18-20 yas -53kg Aya Mohammed Alentag EGY EGY
kumite bayan 18-20 yas -60kg
1. kumite bayan 18-20 yas -60kg Emma Aronen Finlandiya FIN FIN
2. kumite bayan 18-20 yas -60kg Petra Palásti Fighter club HUN HUN
3. kumite bayan 18-20 yas -60kg Klaudia Csák Macaristan HUN HUN
3. kumite bayan 18-20 yas -60kg Johanna Hyvarinen Finlandiya FIN FIN
kumite bayan 18-20 yas +60kg
1. kumite bayan 18-20 yas +60kg Helena Kuusisto Finlandiya FIN FIN
2. kumite bayan 18-20 yas +60kg Dominika Tatarová CMK Banská Bystrica SVK SVK
3. kumite bayan 18-20 yas +60kg Radka Lipovská Vukabu SVK SVK
3. kumite bayan 18-20 yas +60kg Anastasiya Stepashko Ukrayna UKR UKR
kumite bay -60kg
1. kumite bay -60kg Abdulla Dalloul Katar QAT QAT
2. kumite bay -60kg Ottó Horváth Macaristan HUN HUN
3. kumite bay -60kg Douglas Santos Brose Brezilya BRA BRA
3. kumite bay -60kg Mohamed Rabie Alentag EGY EGY
kumite bay -67kg
1. kumite bay -67kg Kalvis Kalnins Letonya LAT LAT
2. kumite bay -67kg Yves Martial Tadissi Macaristan HUN HUN
3. kumite bay -67kg Marek Granát Slovakya SVK SVK
3. kumite bay -67kg Ádám Kovács Macaristan HUN HUN
kumite bay -75kg
1. kumite bay -75kg Sándor Lengyel Fighter club HUN HUN
2. kumite bay -75kg Vojtěch Kočí TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay -75kg David Firmani Şili CHL CHL
3. kumite bay -75kg Róbert Hargitay Macaristan HUN HUN
kumite bay -84kg
1. kumite bay -84kg Klaudio Farmadín Slovakya SVK SVK
2. kumite bay -84kg Andrej Harničár CMK Banská Bystrica SVK SVK
3. kumite bay -84kg Younus Alaraaj Katar QAT QAT
3. kumite bay -84kg Ivan Drozd Ukrainian Team UKR UKR
kumite bay +84kg
1. kumite bay +84kg Nuno Manuel Dias Portugal POR POR
2. kumite bay +84kg Filip Prešinský Slovakya SVK SVK
3. kumite bay +84kg Mauro Moscoso Şili CHL CHL
3. kumite bay +84kg Yevhen Motovylin Ukrayna UKR UKR
kumite bayan -50kg
1. kumite bayan -50kg Monika Višňovská Slovakya SVK SVK
2. kumite bayan -50kg Natalija Styrchak Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite bayan -50kg Yassmin Hamdy Bayoumy Attia Mısır EGY EGY
3. kumite bayan -50kg Lucia Kováčiková CMK Banská Bystrica SVK SVK
kumite bayan -55kg
1. kumite bayan -55kg Loris Afra İsrail ISR ISR
2. kumite bayan -55kg Viktória Semaníková KK Farmex Nitra SVK SVK
3. kumite bayan -55kg Anita Serogina Ukrayna UKR UKR
3. kumite bayan -55kg Oksana Xashchyjan Ukrayna UKR UKR
kumite bayan -61kg
1. kumite bayan -61kg Dagmara Kubinská KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
2. kumite bayan -61kg Fruzsina Lassingleitner Macaristan HUN HUN
3. kumite bayan -61kg Mirela Hurko Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite bayan -61kg Anita Serogina Ukrayna UKR UKR
kumite bayan -68kg
1. kumite bayan -68kg Lucelia Ribeiro Brezilya BRA BRA
2. kumite bayan -68kg Claudia Rivas Şili CHL CHL
3. kumite bayan -68kg Lucia Langošová Vukabu SVK SVK
3. kumite bayan -68kg Ivana Višňovská Slovakya SVK SVK
kumite bayan +68kg
1. kumite bayan +68kg Ana-Marija Čelan Hırvatistan CRO CRO
2. kumite bayan +68kg Jana Koribaničová Vukabu SVK SVK
3. kumite bayan +68kg Mary Louise Jamieson Güney Afrika Cumhuriyeti SAR SAR
3. kumite bayan +68kg Anastasiya Stepashko Ukrayna UKR UKR
kumite takýmlar bay
1. kumite takýmlar bay Şili CHL CHL
2. kumite takýmlar bay Şili CHL CHL
3. kumite takýmlar bay Macaristan HUN HUN
3. kumite takýmlar bay Macaristan HUN HUN
kumite takýmlar bayan
1. kumite takýmlar bayan Slovakya SVK SVK
2. kumite takýmlar bayan Goju-Kai Budapest (HUN) HUN HUN
3. kumite takýmlar bayan Ukrainian Team (UKR) UKR UKR
3. kumite takýmlar bayan Şili CHL CHL

Yarışmayla ilgili:

Turnuva Tarih
12.04.2015
13.04.2014
GP Slovakia 2013 14.04.2013
Harasuto Cup 2013 02.03.2013-03.03.2013
Budapest Open 2012 15.09.2012-16.09.2012
GP Slovakia 2012 15.04.2012
Harasuto Cup 2012 03.03.2012-04.03.2012
Göstermek:    Şampiyonalar   DO   Golden league   EGP   Tüm Çek Cumh. hariç   Her şey

 Yazdır