KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Velká cena Trutnova 2016 - 27.02.2016

Město Trutnov
Stát Česká republika
Pořadatel SKBU Trutnov
Registrovaných jednotlivců 290
Závodníci v kategoriích 443
Kluby 33
Státy 2
Kluby na medailových pozicích 28
Státy na medailových pozicích 2
Hodnocení 24-16-8-4-2


Ohodnocení kvality turnaje:
44.35%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 31x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-9)
1. kata ml. žáci (7-9) Tadeáš Orság SKBU Trutnov CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-9) Filip Flajšinger GRYF Liberec CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Ondřej Filip GRYF Liberec CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Ondřej Náhlík KCK Team CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-9) Moshe Harries Karate Vision Praha CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-9) Jakub Jan Válka Karate Hlinsko CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-9) Albert Maslowski KKS Tora Legnica POL POL
7. kata ml. žáci (7-9) Milan Molnár SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
kata ml. žáci (10-11)
1. kata ml. žáci (10-11) Gallen Darren Paterson Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kata ml. žáci (10-11) Luděk Melich Sokol Sadská CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Jakub Fidler Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Tomáš Janáček Karate Hlinsko CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Patrik Brentner KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Josef Polák SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) Daniel Vašek ŠSK Karate Karviná CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) David Vedral GRYF Liberec CZE CZE
kata ml. žákyně (7-9)
1. kata ml. žákyně (7-9) Veronika Bohuslavová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-9) Linda Vojáčková KK Lichnice CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Valentýna Hrazdírová SK Trial CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Klára Vávrová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-9) Simona Brychtová Karate-do Litomyšl CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-9) Martina Rajnochová Slavia TU Liberec CZE CZE
kata ml. žákyně (10-11)
1. kata ml. žákyně (10-11) Beáta Reguliová Karate Vrchlabí CZE CZE
2. kata ml. žákyně (10-11) Martina Kopecká Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Nela Celarová KCK Team CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Rozálie Horadová Karate Vision Praha CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) Eva Otrubová KK Jeseník CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) Michaela Vaškovská GRYF Liberec CZE CZE
7. kata ml. žákyně (10-11) Kateřina Háková Slavia TU Liberec CZE CZE
7. kata ml. žákyně (10-11) Hanna Kopańska KKS Tora Legnica POL POL
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Daniel Brejcha Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Jan Pajkrt Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Filip Exnar Karate Vrchlabí CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Matěj Lippert Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Tomáš Macek SKBU Trutnov CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Vojtěch Procházka Sokol Sadská CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Daniel Gracík Spartak Hradec Králové CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Martin Hrnčíř SKBU Trutnov CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Denisa Brejchová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Kristýna Toběrná Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Barbora Kratochvílová KK Lichnice CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Lucie Vavrušková Karate Lions Pardubice CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Magdalena Godlevska PKK Pleszew POL POL
5. kata st. žákyně (12-13) Anita Třísková SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Tereza Kratochvílová SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Aneta Smetanová Spartak Hradec Králové CZE CZE
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Jan Le Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Denis Rajsner KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Vojtěch Novotný Karate Vrchlabí CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Pavel Trličík Karate Lions Pardubice CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Jan Kučera Spartak Hradec Králové CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Tibor Malinský Spartak Hradec Králové CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Tomáš Marek Spartak Hradec Králové CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Kristýna Vavrušková Karate Lions Pardubice CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Olga Polášková KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Kateřina Ištoková SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Marta Michalewicz PKK Pleszew POL POL
5. kata dorostenky (14-15) Jana Rálišová SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Pavla Šormová SKBU Trutnov CZE CZE
7. kata dorostenky (14-15) Nelly Natalie Jelinková Spartak Hradec Králové CZE CZE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Damian Lućinski Budokan Wroclaw POL POL
2. kata junioři (16-17) Jan Malý Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kata junioři (16-17) David Le Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Jan Vobruba Karate Lions Pardubice CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Blade Ahran Paterson Spartak Hradec Králové CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Jiří Šrámek Spartak Hradec Králové CZE CZE
7. kata junioři (16-17) Dominik Majera SKBU Trutnov CZE CZE
7. kata junioři (16-17) Martin Vanický Kasr Žamberk CZE CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Barbora Bukáčková Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Anna Kašparová Karate-do Litomyšl CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Monika Sedláčková Karate Vrchlabí CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Eliška Týlová KK Lichnice CZE CZE
kata muži
1. kata muži Ondřej Charvát Karate Lions Pardubice CZE CZE
2. kata muži Jan Vobruba Karate Lions Pardubice CZE CZE
3. kata muži Jan Malý Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kata muži Blade Ahran Paterson Spartak Hradec Králové CZE CZE
5. kata muži Dominik Gregor Spartak Hradec Králové CZE CZE
5. kata muži Erik Roubínek Spartak Hradec Králové CZE CZE
kata ženy
1. kata ženy Barbora Bukáčková Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kata ženy Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE CZE
3. kata ženy Regina Plašilová KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kata ženy Jana Vrbatová Spartak Hradec Králové CZE CZE
kata team žáci (7-13)
1. kata team žáci (7-13) Dragon Neratovice CZE CZE
2. kata team žáci (7-13) KKS Tora Legnica (POL) POL POL
2. kata team žáci (7-13) GRYF Liberec CZE CZE
3. kata team žáci (7-13) Sokol Sadská CZE CZE
5. kata team žáci (7-13) SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
5. kata team žáci (7-13) KKS Tora Legnica (POL) POL POL
kata team žákyně (7-13)
1. kata team žákyně (7-13) Dragon Neratovice CZE CZE
2. kata team žákyně (7-13) KKS Tora Legnica (POL) POL POL
3. kata team žákyně (7-13) SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
3. kata team žákyně (7-13) SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
5. kata team žákyně (7-13) KKS Tora Legnica (POL) POL POL
KUMITE
kumite ml. žáci (7-9) -27kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Ondřej Náhlík KCK Team CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Ondřej Filip GRYF Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Jakub Bozyk Arawashi POL POL
3. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Mateusz Jasinowski Karate Shuseikan Scinawa POL POL
3. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Tadeáš Orság SKBU Trutnov CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Michal Gibasiewicz KKS Tora Legnica POL POL
kumite ml. žáci (7-9) -32kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Kacper Rodziewicz Karate Shuseikan Scinawa POL POL
2. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Filip Flajšinger GRYF Liberec CZE CZE
kumite ml. žáci (7-9) +32kg
1. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Bartosz Niezgoda Karate Shuseikan Scinawa POL POL
2. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Szymon Niezgoda Karate Shuseikan Scinawa POL POL
3. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Alan Dudkiewicz Arawashi POL POL
3. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Filip Maślany Karate Shuseikan Scinawa POL POL
kumite ml. žáci (10-11) -30kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Piotr Szmigielski Karate Shuseikan Scinawa POL POL
2. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Luděk Melich Sokol Sadská CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Lukáš Bradáč GRYF Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Maksymilian Pietrzyk KKS Tora Legnica POL POL
5. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Daniel Vašek ŠSK Karate Karviná CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -35kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -35kg David Rotter KK Jeseník CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Patryk Papros KKS Tora Legnica POL POL
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Adam Bušák SKC Sokol Vamberk CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Tomáš Janáček Karate Hlinsko CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Lukáš Klein KK Lichnice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Vojtěch Vašák KK Lichnice CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Adam Hošák SKC Sokol Vamberk CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Maksymilian Suchecki AGE-KAN Shotokan Club Bogatynia POL POL
kumite ml. žáci (10-11) -41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Gallen Darren Paterson Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Dawid Grzybalski Karate Shuseikan Scinawa POL POL
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Pavel Hofmeister Sokol Sadská CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Nicolas Olšavský SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -41kg František Marek KCK Team CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Jáchym Šanda SKBU Trutnov CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Jakub Klemák KK Lichnice CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) +41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Jáchym Boček SK Kamiwaza karate CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Viliam Pavlovský Sokol Sadská CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Maciej Mulawa KKS Tora Legnica POL POL
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Jan Šmíd KK Lichnice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Patrik Štěpánek SKC Sokol Vamberk CZE CZE
kumite ml. žákyně (7-9) BRH
1. kumite ml. žákyně (7-9) BRH Ania Madej Arawashi POL POL
2. kumite ml. žákyně (7-9) BRH Alicja Maslowska Karate Shuseikan Scinawa POL POL
3. kumite ml. žákyně (7-9) BRH Linda Vojáčková KK Lichnice CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) -35kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Beáta Reguliová Karate Vrchlabí CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Julia Grzelak PKK Pleszew POL POL
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Nina Pražáková Karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Nikol Šídová Karate Vrchlabí CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Diana Fantová GRYF Liberec CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Michaela Vaškovská GRYF Liberec CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) +35kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Julia Zdobylak Karate Shuseikan Scinawa POL POL
2. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Marysia Weglarovicz Arawashi POL POL
3. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Nela Celarová KCK Team CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Amálie Suchánková KK Jeseník CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Nela Haltmarová KCK Team CZE CZE
kumite st. žáci -39kg
1. kumite st. žáci -39kg Filip Exnar Karate Vrchlabí CZE CZE
2. kumite st. žáci -39kg Pavel Urbanec KK Lichnice CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Daniel Brejcha Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Igor Gacura Karate Shuseikan Scinawa POL POL
5. kumite st. žáci -39kg Bohuslav Dušek Kasr Žamberk CZE CZE
5. kumite st. žáci -39kg Milosz Pietryszyn Karate Shuseikan Scinawa POL POL
kumite st. žáci -45kg
1. kumite st. žáci -45kg Michal Florczak PKK Pleszew POL POL
2. kumite st. žáci -45kg Luboš Hrazdír SK Trial CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Jan Bukovský KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Matěj Lippert Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
kumite st. žáci -52kg
1. kumite st. žáci -52kg David Bukovský SK Kamiwaza karate CZE CZE
2. kumite st. žáci -52kg Ondřej Peleška KARATEDO Němčice CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Patryk Stohnij KKS Tora Legnica POL POL
3. kumite st. žáci -52kg Antonín Štainbruch SK Kamiwaza karate CZE CZE
5. kumite st. žáci -52kg Tomáš Höfer KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
5. kumite st. žáci -52kg Martin Hrnčíř SKBU Trutnov CZE CZE
kumite st. žáci -60kg
1. kumite st. žáci -60kg David Plaček ŠSK Karate Karviná CZE CZE
2. kumite st. žáci -60kg Ondřej Havlíček Karate Vrchlabí CZE CZE
kumite st. žáci +60kg
1. kumite st. žáci +60kg Vojtěch Procházka Sokol Sadská CZE CZE
2. kumite st. žáci +60kg Dawid Sobkowiak PKK Pleszew POL POL
3. kumite st. žáci +60kg Bartosz Gabryś Karate Shuseikan Scinawa POL POL
3. kumite st. žáci +60kg David Soběslavský Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
5. kumite st. žáci +60kg David Skopec Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite st. žáci +60kg Petr Škalda TJ Sokol Karate Náchod CZE CZE
kumite st. žákyně -42kg
1. kumite st. žákyně -42kg Denisa Brejchová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
2. kumite st. žákyně -42kg Lucie Vavrušková Karate Lions Pardubice CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Julia Mielczarek Arawashi POL POL
3. kumite st. žákyně -42kg Natalia Mielczarek Arawashi POL POL
5. kumite st. žákyně -42kg Natalia Cerkowiak KKS Tora Legnica POL POL
5. kumite st. žákyně -42kg Adéla Krátká KCK Team CZE CZE
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Sára Svobodová SK Kamiwaza karate CZE CZE
2. kumite st. žákyně -50kg Šárka Makovcová SK Kamiwaza karate CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Monika Kozak Karate Shuseikan Scinawa POL POL
3. kumite st. žákyně -50kg Anita Lis Karate Shuseikan Scinawa POL POL
5. kumite st. žákyně -50kg Barbara Dylewicz KKS Tora Legnica POL POL
5. kumite st. žákyně -50kg Martyna Gibasiewicz KKS Tora Legnica POL POL
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Magdalena Godlevska PKK Pleszew POL POL
2. kumite st. žákyně +50kg Oliwia Kosior Karate Shuseikan Scinawa POL POL
3. kumite st. žákyně +50kg Nelly Natalie Jelinková Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Tereza Plevová KK Lichnice CZE CZE
5. kumite st. žákyně +50kg Natalia Mojzyk KKS Tora Legnica POL POL
kumite dorostenci (14-15) -52kg
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Konrad Tanaś PKK Pleszew POL POL
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg Filip Kovařík SK Kamiwaza karate CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Radim Patkolo KCK Team CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Dominik Tarnawski PKK Pleszew POL POL
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Tomáš Dostál Karate-do Litomyšl CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Jakub Svoboda Spartak Hradec Králové CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -57kg
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Tomáš Ridvan SK Kamiwaza karate CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Vincent Šemljanskij SC Karate Pardubice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Jan Kučera Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Marian Olšavský SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Jakub Vojta Slavia TU Liberec CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Kacper Vogt PKK Pleszew POL POL
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg Piotr Kosior Karate Shuseikan Scinawa POL POL
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Viktor Gall ŠSK Karate Karviná CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg David Haltmar KCK Team CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Vojtěch Novotný Karate Vrchlabí CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -70kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Lukasz Kuziak Karate Shuseikan Scinawa POL POL
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg Jan Marek KCK Team CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Lukáš Vlček KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg Marek Náhlik KCK Team CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg Tibor Malinský Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg David Lín SK Kamiwaza karate CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Pavel Nečas KARATEDO Němčice CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -47kg
1. kumite dorostenky (14-15) -47kg Hannka Mikolajczak Arawashi POL POL
2. kumite dorostenky (14-15) -47kg Olga Polášková KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -54kg
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Kristýna Vavrušková Karate Lions Pardubice CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Paulina Banat Budokan Wroclaw POL POL
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Petra Dušková KCK Team CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Natalia Szmigielska Karate Shuseikan Scinawa POL POL
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Magda Koziol Karate Shuseikan Scinawa POL POL
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Michaela Šolcová SK Kamiwaza karate CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Marta Michalewicz PKK Pleszew POL POL
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Roksana Wojciechowska Karate Shuseikan Scinawa POL POL
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Aleksandra Macuga KKS Tora Legnica POL POL
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Pavla Šormová SKBU Trutnov CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Barbora Šprincová KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kumite junioři (16-17) -61kg
1. kumite junioři (16-17) -61kg Damian Lućinski Budokan Wroclaw POL POL
2. kumite junioři (16-17) -61kg Blade Ahran Paterson Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -61kg David Le Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -61kg Roman Šantroch Karate Vrchlabí CZE CZE
kumite junioři (16-17) -68kg
1. kumite junioři (16-17) -68kg Filip Vogt PKK Pleszew POL POL
2. kumite junioři (16-17) -68kg Dominik Majera SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Dawid Jastryebski Karate Shuseikan Scinawa POL POL
3. kumite junioři (16-17) -68kg Maroš Taran Karate Vrchlabí CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -68kg Dominik Gregor Spartak Hradec Králové CZE CZE
kumite junioři (16-17) -76kg
1. kumite junioři (16-17) -76kg Jan Vobruba Karate Lions Pardubice CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -76kg Rudolf Horák SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Lukáš Stehlík Kasr Žamberk CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Marek Šípek SKBU Trutnov CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -53kg
1. kumite juniorky (16-17) -53kg Eliška Týlová KK Lichnice CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -53kg Monika Sedláčková Karate Vrchlabí CZE CZE
kumite juniorky (16-17) +59kg
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Barbora Bukáčková Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) +59kg Anna Kašparová Karate-do Litomyšl CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Anna Marie Wágnerová SKBU Trutnov CZE CZE
kumite muži -67kg
1. kumite muži -67kg Jan Malý Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kumite muži -67kg Josef Mišák KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kumite muži -75kg
1. kumite muži -75kg Jan Rohlena Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kumite muži -75kg Jakub Mucha Karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite muži -75kg Petr Felcman Spartak Hradec Králové CZE CZE
kumite muži -84kg
1. kumite muži -84kg Artur Trubicki Karate Shuseikan Scinawa POL POL
2. kumite muži -84kg Krystian Zuchowski PKK Pleszew POL POL
3. kumite muži -84kg Tomáš Pleva KK Lichnice CZE CZE
3. kumite muži -84kg Erik Roubínek Spartak Hradec Králové CZE CZE
kumite muži +84kg
1. kumite muži +84kg Milan Tesař Karate Lions Pardubice CZE CZE
2. kumite muži +84kg Stanislav Krtek Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite muži +84kg Jasmín Draganovič Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite muži +84kg Kamil Hromádko Karate Hlinsko CZE CZE
kumite muži BRH
1. kumite muži BRH Milan Tesař Karate Lions Pardubice CZE CZE
2. kumite muži BRH Jasmín Draganovič Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite muži BRH Jakub Mucha Karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite muži BRH Jan Rohlena Spartak Hradec Králové CZE CZE
5. kumite muži BRH Petr Felcman Spartak Hradec Králové CZE CZE
kumite ženy -61kg
1. kumite ženy -61kg Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE CZE
2. kumite ženy -61kg Regina Plašilová KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kumite ženy -68kg
1. kumite ženy -68kg Jana Vrbatová Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kumite ženy -68kg Hana Straková KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kumite ženy BRH
1. kumite ženy BRH Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE CZE
2. kumite ženy BRH Regina Plašilová KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kumite ženy BRH Hana Straková KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kumite ženy BRH Jana Vrbatová Spartak Hradec Králové CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
Generali Cup 2017 04.11.2017
North Bohemia 2017 14.10.2017
Shotokan Cup 2017 30.09.2017
Bohemia Open 2017 23.09.2017
Letní olympiáda dětí a mládeže 2017 26.06.2017-27.06.2017
Otevřené Mistrovství Moravy a Slezska 2017 06.05.2017
Pohár nadějí 2017 08.04.2017
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk