KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Velká cena Trutnova 2013 - 27.01.2013

Město Trutnov
Stát Česká republika
Pořadatel SKBU Trutnov
Registrovaných jednotlivců 147
Kluby 22
Státy 2
Kluby na medailových pozicích 19
Státy na medailových pozicích 2
Hodnocení 12-8-4
Statistiky


Ohodnocení kvality turnaje:
53.68%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 34x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-9)
1. kata ml. žáci (7-9) Tomáš Červinka TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-9) Bohuslav Dušek KCK Team CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Radek Hejduk Karate Hlinsko CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Jakub Klikar KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kata ml. žáci (10-11)
1. kata ml. žáci (10-11) Jan Hertl Karate Lions Pardubice CZE CZE
2. kata ml. žáci (10-11) Jan Marek KCK Team CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Jakub Haljuk Karate-do Litomyšl CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Marek Náhlik KCK Team CZE CZE
kata ml. žákyně (7-9)
1. kata ml. žákyně (7-9) Lucie Vavrušková KK Lichnice CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-9) Barbora Kratochvílová KK Lichnice CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Tereza Plevová KK Lichnice CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Diana Ryšavá KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kata ml. žákyně (10-11)
1. kata ml. žákyně (10-11) Kristýna Vavrušková KK Lichnice CZE CZE
2. kata ml. žákyně (10-11) Monika Gregorová Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Jana Drymlová KCK Team CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Žaneta Jantačová KCK Team CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Radim Patkolo KCK Team CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Marek Šípek SKBU Trutnov CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Ondřej Maňhal SKBU Trutnov CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Denis Rajsner KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Karolína Stillerová TJ Sokol Karate Náchod CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Eliška Týlová KK Lichnice CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Lucie Havrdová Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Sofie Wagnerová Spartak Hradec Králové CZE CZE
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Lukáš Král Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Filip Černohous KCK Team CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Petr Ducheček Karate Lions Pardubice CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) David Novák Spartak Hradec Králové CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Barbora Bukáčková Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Nikola Kosinová KK Lichnice CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Barbora Minářová Karate-do Litomyšl CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Květoslava Pokorná Karate Lions Pardubice CZE CZE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Jan Boháč Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Petr Felcman Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Michal Kodytek Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Erik Sontag KCK Team CZE CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Petra Vávrová KCK Team CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Jana Vrbatová Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Andrea Žáková Spartak Hradec Králové CZE CZE
kata muži
1. kata muži Roman Krátký KCK Team CZE CZE
2. kata muži Jan Boháč Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kata muži Miroslav Richter KCK Team CZE CZE
kata ženy
1. kata ženy Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE CZE
2. kata ženy Petra Punnerová KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kata ženy Markéta Barešová SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
3. kata ženy Sabina Valterová SOBU Police nad Metují CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci (7-9) -27kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Nicolas Olšavský SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Bohuslav Dušek KCK Team CZE CZE
kumite ml. žáci (7-9) -32kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Radek Hejduk Karate Hlinsko CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Matěj Kosek KCK Team CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Benny Nemanský SKBU Trutnov CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -30kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Jan Hertl Karate Lions Pardubice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Kamil Klein KK Lichnice CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -35kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Michal Škaryd KK Lichnice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Filip Kadlec SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Jakub Svoboda Spartak Hradec Králové CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Radek Netolický Karate Lions Pardubice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Štefan Herák Karate Eldorádo Trutnov CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Lukáš Dyntar Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Martin Hrnčíř SKBU Trutnov CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) +41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Marek Náhlik KCK Team CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Dominik Brož KK Lichnice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Jan Marek KCK Team CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Václav Mrštík Spartak Hradec Králové CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) -35kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Žaneta Jantačová KCK Team CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Jana Drymlová KCK Team CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) +35kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Kristýna Vavrušková KK Lichnice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Monika Gregorová Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Tereza Plevová KK Lichnice CZE CZE
kumite st. žáci -39kg
1. kumite st. žáci -39kg Marian Olšavský SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite st. žáci -39kg Denis Rajsner KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Jan Kučera Spartak Hradec Králové CZE CZE
kumite st. žáci -45kg
1. kumite st. žáci -45kg David Podsklan KK Farmex Nitra SVK SVK
2. kumite st. žáci -45kg Radim Patkolo KCK Team CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Matěj Černý SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Ondřej Maňhal SKBU Trutnov CZE CZE
kumite st. žáci -52kg
1. kumite st. žáci -52kg Jan Vobruba Karate Lions Pardubice CZE CZE
2. kumite st. žáci -52kg Dominik Majera SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Tomáš Lejsek Spartak Hradec Králové CZE CZE
kumite st. žáci -60kg
1. kumite st. žáci -60kg Marek Šípek SKBU Trutnov CZE CZE
2. kumite st. žáci -60kg Adam Šindelář Kasr Žamberk CZE CZE
kumite st. žáci +60kg
1. kumite st. žáci +60kg Tomáš Pleva KK Lichnice CZE CZE
2. kumite st. žáci +60kg Michal Pulkráb Karate Eldorádo Trutnov CZE CZE
kumite st. žákyně -42kg
1. kumite st. žákyně -42kg Eliška Týlová KK Lichnice CZE CZE
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Anna Kašparová Karate-do Litomyšl CZE CZE
2. kumite st. žákyně +50kg Tereza Tmějová KARATEDO Němčice CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -52kg
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Petr Ducheček Karate Lions Pardubice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg Lukáš Král Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Dominik Gregor Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Janek James Hislop Karate Lions Pardubice CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Filip Černohous KCK Team CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg David Novák Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Jakub Mucha Karate Lions Pardubice CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -70kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Jan Moravec KCK Team CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg Petr Urbanec KK Lichnice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Rudolf Horák SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Tadeáš Klepač KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg Jan Šrámek KCK Team CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg Jiří Uherko SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Luděk Hrnčíř KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -47kg
1. kumite dorostenky (14-15) -47kg Nikola Kosinová KK Lichnice CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -54kg
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Petra Vávrová KCK Team CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Médea Kančiová Karate-do Litomyšl CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Květoslava Pokorná Karate Lions Pardubice CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Barbora Bukáčková Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Barbora Minářová Karate-do Litomyšl CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Hana Ryšavá TJ Sokol Karate Náchod CZE CZE
kumite junioři (16-17) -68kg
1. kumite junioři (16-17) -68kg Tomáš Suchý SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -68kg Dušan Balog Karate-do Litomyšl CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Petr Felcman Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Erik Sontag KCK Team CZE CZE
kumite junioři (16-17) -76kg
1. kumite junioři (16-17) -76kg Jan Boháč Spartak Hradec Králové CZE CZE
kumite juniorky (16-17) +59kg
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Andrea Žáková Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) +59kg Jana Vrbatová Spartak Hradec Králové CZE CZE
kumite muži -67kg
1. kumite muži -67kg Jakub Kroulík SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite muži -67kg Daniel Šefc SOBU Police nad Metují CZE CZE
kumite muži -75kg
1. kumite muži -75kg Václav Unzeitig SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite muži -75kg Jan Vaňous SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite muži -75kg David Herman KK Pardubice CZE CZE
kumite muži -84kg
1. kumite muži -84kg Petr Klimeš KK Pardubice CZE CZE
2. kumite muži -84kg Miloslav Fatura SOBU Police nad Metují CZE CZE
3. kumite muži -84kg Miroslav Richter KCK Team CZE CZE
kumite muži +84kg
1. kumite muži +84kg Jan Rayman KK Pardubice CZE CZE
2. kumite muži +84kg Petr Charvát KK Lichnice CZE CZE
3. kumite muži +84kg Jan Fatura SOBU Police nad Metují CZE CZE
3. kumite muži +84kg Peter Pauliny KK Revúca SVK SVK
kumite muži BRH
1. kumite muži BRH Jan Rayman KK Pardubice CZE CZE
2. kumite muži BRH Václav Unzeitig SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite muži BRH Petr Klimeš KK Pardubice CZE CZE
3. kumite muži BRH Jan Vaňous SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite ženy -50kg
1. kumite ženy -50kg Zdena Krčilová Karate Eldorádo Trutnov CZE CZE
kumite ženy -55kg
1. kumite ženy -55kg Jana Švecová Karate-do Litomyšl CZE CZE
2. kumite ženy -55kg Zdena Krčilová Karate Eldorádo Trutnov CZE CZE
kumite ženy -61kg
1. kumite ženy -61kg Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE CZE
2. kumite ženy -61kg Markéta Barešová SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
kumite ženy -68kg
1. kumite ženy -68kg Veronika Jandová Karate-do Litomyšl CZE CZE
kumite ženy +68kg
1. kumite ženy +68kg Veronika Jandová Karate-do Litomyšl CZE CZE
2. kumite ženy +68kg Petra Punnerová KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kumite ženy BRH
1. kumite ženy BRH Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE CZE
2. kumite ženy BRH Veronika Jandová Karate-do Litomyšl CZE CZE
3. kumite ženy BRH Petra Punnerová KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
Pohár nadějí 2015 11.04.2015
Bohemia Open 4 Kids 2014 14.09.2014
Pohár nadějí 2014 12.04.2014
Velká cena Trutnova 2014 11.01.2014
Generali Cup 2012 24.11.2012
Wakizaši Cup 2012 12.05.2012
Májový pohár nadějí 2012 06.05.2012
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk