KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Velká cena Nymburka 2013 - 20.04.2013

Město Nymburk
Stát Česká republika
Pořadatel Ned Hockey Karate Nymburk
Registrovaných jednotlivců 351
Kluby 48
Státy 1
Kluby na medailových pozicích 39
Státy na medailových pozicích 2
Hodnocení 24-16-8-4-2


Ohodnocení kvality turnaje:
50.00%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 19x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-9)
1. kata ml. žáci (7-9) Marek Boura USK Slavia Liberec CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-9) Tomáš Červinka TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Jakub Schánilec Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Štěpán Zýka Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-9) Matias Fatka Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-9) Luboš Hrazdír SK Trial CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-9) Radek Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-9) Nicolas Olšavský SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kata ml. žáci (10-11)
1. kata ml. žáci (10-11) Daniel Brejcha SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
2. kata ml. žáci (10-11) Dominik Marták Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Jakub Pečenka TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Vojtěch Zrna Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Dominik Kočandrle Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Daniel Sládek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) Martin Drábek SPORT UNION, z. s. CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) Robert Palička KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kata ml. žákyně (7-9)
1. kata ml. žákyně (7-9) Mira Bučková Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-9) Michaela Medová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Aneta Masařová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Eliška Rychlá Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-9) Hana Reitzová Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-9) Lucie Vavrušková Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-9) Barbora Kratochvílová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-9) Tereza Plevová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kata ml. žákyně (10-11)
1. kata ml. žákyně (10-11) Lucie Čondlová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kata ml. žákyně (10-11) Žaneta Jantačová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Denisa Brejchová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Adéla Šinerová Sport Relax CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) Nela Osouchová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) Viktorie Vondrů Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kata ml. žákyně (10-11) Klára Esserová TARGET SPORT MILOVICE CZE CZE
7. kata ml. žákyně (10-11) Kristýna Vavrušková Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Matěj Říha KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Filip Janda SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Jan Le SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Jonáš Sanislo KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Jan Horyna Karate Vision Praha CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Jaroslav Kryštůfek Ippon KK Rakovník CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Radim Patkolo KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Jiří Svoboda Sport Relax CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Barbora Znamenáčková Sport Relax CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Klára Halodová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Erika Hubková KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Dominika Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Veronika Trávníková Karate Vision Praha CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Eliška Týlová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Karolína Nývltová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Dominika Vacková KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Petr Richter Karate Vision Praha CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Kryštof Zlatohlávek Sport Relax CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Dominik Bartuška SKP karate Písek CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) David Le SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Milan Hájek Sport Relax CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Jakub Riedl TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Tomáš Buzek Budó škola KK Písek CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Janek James Hislop Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Zuzana Augustinová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Nikola Janoušová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Adriana Crhonková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Kristýna Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Sára Ješetová Sport Relax CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Nikola Kosinová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
7. kata dorostenky (14-15) Sabina Mačátová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
7. kata dorostenky (14-15) Michaela Makulová ŠSK karate Karviná CZE CZE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Libor Podroužek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Jaroslav Buzek Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Tomáš Kolář Ippon KK Rakovník CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Ondřej Blín USK Slavia Liberec CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Michal Růžička Karate klub Spektra Praha CZE CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Kay Polanová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Eliška Žubretovská Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Veronika Halodová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Markéta Nováková Sport Relax CZE CZE
5. kata juniorky (16-17) Kateřina Dittmannová ŠSK karate Karviná CZE CZE
5. kata juniorky (16-17) Kristýna Ištvánfyová ŠSK karate Karviná CZE CZE
kata muži
1. kata muži Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kata muži Jaroslav Buzek Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kata muži Petr Kouba Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata muži Erik Sontag KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kata ženy
1. kata ženy Hana Vašíčková KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata ženy Eliška Žubretovská Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata ženy Petra Punnerová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kata ženy Veronika Řežábková SK Jiskra Domažlice CZE CZE
kata team žáci (7-13)
1. kata team žáci (7-13) Sport Relax CZE CZE
2. kata team žáci (7-13) Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata team žáci (7-13) Autoškoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kata team žáci (7-13) SKC Louny CZE CZE
kata team žákyně (7-13)
1. kata team žákyně (7-13) Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
2. kata team žákyně (7-13) Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata team žákyně (7-13) Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
3. kata team žákyně (7-13) Fight Club České Budějovice CZE CZE
kata team dorostenci + junioři (14-17)
1. kata team dorostenci + junioři (14-17) Kesl Ryu Praha CZE CZE
1. kata team dorostenci + junioři (14-17) Autoškoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kata team dorostenci + junioři (14-17) SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
3. kata team dorostenci + junioři (14-17) Karate České Budějovice CZE CZE
kata team dorostenky + juniorky (14-17)
1. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Sport Relax CZE CZE
2. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Kesl Ryu Praha CZE CZE
3. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Karate České Budějovice CZE CZE
3. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Karate České Budějovice CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci (7-9) -27kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Kryštof Ruža Karate Klub Klatovy CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Štěpán Zýka Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Jan Bartík Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Nicolas Olšavský SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Matias Fatka Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Michal Voldřich Budó škola KK Písek CZE CZE
kumite ml. žáci (7-9) -32kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Jakub Schánilec Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Bohuslav Dušek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Marek Boura USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Marek Čihák KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Radek Hejduk Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
kumite ml. žáci (7-9) +32kg
1. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Ondřej Rychlý Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Radek Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) +32kg David Klewar Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Lukáš Toncar Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -30kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Tomáš Dittrich USK Slavia Liberec CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Aleksandar Šešlija TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Martin Drábek SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -35kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Filip Krišal Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Dominik Kočandrle Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Martin Hanák TJ karate Třebíč CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Jonáš Rybák Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Josef Bulíř TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Vojtěch Procházka Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Jan Prokop Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Jakub Pečenka TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Jáchym Tinavský Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Kryštof Slavotínek Vakado Kutná Hora CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Michal Zemek Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Matěj Kosek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) +41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) +41kg František Chudoba USK Slavia Liberec CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Marek Náhlik KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Jan Marek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) +41kg David Haltmar KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Jan Zátko Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
kumite ml. žákyně (7-9) -30kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Mira Bučková Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Tereza Bartíková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Magdalena Frydrychová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Eliška Václavíková Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Hana Reitzová Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Eliška Štěpánková Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žákyně (7-9) +30kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Žaneta Dognerová Karate Klub Chodov CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Eliška Rychlá Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Barbora Kratochvílová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Tereza Plevová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Adéla Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Aneta Masařová Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) -35kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Lucie Čondlová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Nela Dušáková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Žaneta Jantačová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Jaroslava Štěpánková Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Michaela Geistová Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Denisa Kaunerová Vakado Kutná Hora CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) +35kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Nela Osouchová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Martina Šáchová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Kristýna Vavrušková Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Viktorie Vondrů Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Tereza Karbanová TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Klára Uhlíková Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite st. žáci -39kg
1. kumite st. žáci -39kg Radek Netolický Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
2. kumite st. žáci -39kg Matěj Štěpán SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Michal Jakoubek SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Radim Patkolo KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite st. žáci -39kg Ondřej Aišman SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kumite st. žáci -39kg Daniel Drábek SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kumite st. žáci -45kg
1. kumite st. žáci -45kg Mikuláš Fuka Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
2. kumite st. žáci -45kg Přemysl Benhák TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Adam Klouda TJ karate Třebíč CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Ján Matejka Karate Vision Praha CZE CZE
5. kumite st. žáci -45kg Jan Klinger Vakado Kutná Hora CZE CZE
5. kumite st. žáci -45kg Jonáš Sanislo KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kumite st. žáci -52kg
1. kumite st. žáci -52kg Lukáš Gruber Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žáci -52kg Jan Stránský KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Vojtěch Boura USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Ondřej Hrdlička SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kumite st. žáci -52kg Jakub Hajný SKC Louny CZE CZE
5. kumite st. žáci -52kg Juna Chien Thang Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
kumite st. žáci -60kg
1. kumite st. žáci -60kg Filip Černík Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
2. kumite st. žáci -60kg Otto Doskočil KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Daniel Červenka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Andrej Žigunov Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
kumite st. žáci +60kg
1. kumite st. žáci +60kg Jiří Měkuta TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žáci +60kg Tomáš Pleva Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Daniel Caha TJ karate Třebíč CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Jáchym Hořák KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kumite st. žáci +60kg Volodymyr Vaynahy USK Slavia Liberec CZE CZE
kumite st. žákyně -42kg
1. kumite st. žákyně -42kg Aneta Metličková Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žákyně -42kg Natálie Hůrková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Klára Odehnalová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Eliška Týlová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite st. žákyně -50kg Erika Hubková KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Aneta Mačátová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Klára Halodová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žákyně +50kg Alice Anderlová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Veronika Jakubů Karate Klub Chodov CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Dominika Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
5. kumite st. žákyně +50kg Anna Lojdová Karate Klub Chodov CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -52kg
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Petr Ducheček Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg Jakub Riedl TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Jiří Čížek Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Václav Kratochvíl Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Štěpán Chvátal Budó škola KK Písek CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -57kg
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Lukáš Hanzl Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Jiří Arnošt TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Tomáš Buzek Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Jan Vobruba Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Jakub Fürbacher Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Ondřej Sviták TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Filip Černohous KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg Vít Vaněček SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Jakub Mucha Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Benedikt Spálovský TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -70kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Josef Černík Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg Martin Šípoš TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Tomáš Gross TJ karate Třebíč CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Jan Moravec KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg Matěj Hulík TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg Milan Zítko Sport Relax CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg Lukáš Kubín SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg Marek Bejtic TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Matěj Bejtic TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Lukáš Kotlík SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) +70kg Daniel Mikulka Karate klub Spektra Praha CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) +70kg Antonín Nguyen SK Jiskra Domažlice CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -47kg
1. kumite dorostenky (14-15) -47kg Monika Bürgerová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -47kg Nikola Kosinová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Anita Výprachtická KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -54kg
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Adriana Crhonková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Tereza Pěstová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Nikola Janoušová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Kristýna Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Michaela Makulová ŠSK karate Karviná CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Květoslava Pokorná Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Barbora Minářová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Zuzana Černovská Ippon KK Rakovník CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Sabina Mačátová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite junioři (16-17) -61kg
1. kumite junioři (16-17) -61kg Dominik Szalay Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -61kg Michal Galla Karate Klub Chodov CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -61kg Filip Dittrich USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -61kg David Hadač SK Jiskra Domažlice CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -61kg Libor Podroužek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kumite junioři (16-17) -68kg
1. kumite junioři (16-17) -68kg Tomáš Suchý SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -68kg Tomáš Hanek Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Jaroslav Buzek Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Jakub Hertl TJ Karate Praha CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -68kg Jan Dostál Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -68kg Tomáš Kolář Ippon KK Rakovník CZE CZE
kumite junioři (16-17) -76kg
1. kumite junioři (16-17) -76kg Nikolas Mišík TJ Karate Praha CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -76kg Jiří Mlíka Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Jakub Kočí USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Jan Kužela Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -76kg Filip Trifanov Karate Velké Meziříčí CZE CZE
kumite junioři (16-17) +76kg
1. kumite junioři (16-17) +76kg Ota Andörfer Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) +76kg Lukáš Druga Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +76kg Martin Šilhavý SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -48kg
1. kumite juniorky (16-17) -48kg Kay Polanová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -53kg
1. kumite juniorky (16-17) -53kg Veronika Halodová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -53kg Kristýna Ištvánfyová ŠSK karate Karviná CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -53kg Kateřina Dittmannová ŠSK karate Karviná CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -53kg Viktorie Taušová USK Slavia Liberec CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -59kg
1. kumite juniorky (16-17) -59kg Erika Mačátová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -59kg Lucie Výprachtická KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Martina Janečková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite juniorky (16-17) +59kg
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Kamila Mandíková Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) +59kg Adéla Havelková Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Iva Hofmanová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite muži -60kg
1. kumite muži -60kg Petr Kouba Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kumite muži -67kg
1. kumite muži -67kg Roman Veis SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite muži -67kg Silvestr Matocha ŠSK karate Karviná CZE CZE
3. kumite muži -67kg Erik Sontag KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite muži -67kg Miroslav Surmař ŠSK karate Karviná CZE CZE
kumite muži -75kg
1. kumite muži -75kg Václav Unzeitig SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite muži -75kg Matěj Bezdíček Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kumite muži -75kg Martin Blatoň ŠSK karate Karviná CZE CZE
3. kumite muži -75kg Miroslav Link Karate Klub Chodov CZE CZE
5. kumite muži -75kg František Cibulka SKC Louny CZE CZE
kumite muži -84kg
1. kumite muži -84kg Miroslav Boguský Karate Klub Chodov CZE CZE
2. kumite muži -84kg Jan Vaňous SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite muži -84kg Jiří Hodík TJ Karate Libčice CZE CZE
3. kumite muži -84kg Ladislav Künzel KK Litvínov CZE CZE
5. kumite muži -84kg Jan Cuce TJ Karate Praha CZE CZE
5. kumite muži -84kg Petr Švarc TJ Karate Praha CZE CZE
kumite muži +84kg
1. kumite muži +84kg Jan Paulík SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite muži +84kg Petr Pinhart KK Litvínov CZE CZE
3. kumite muži +84kg Jan Kašpar Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
3. kumite muži +84kg Peter Pauliny KK Revúca SVK SVK
5. kumite muži +84kg Karel Boura USK Slavia Liberec CZE CZE
5. kumite muži +84kg Michal Šolc TJ Karate Praha CZE CZE
kumite muži BRH
1. kumite muži BRH Miroslav Boguský Karate Klub Chodov CZE CZE
2. kumite muži BRH Ladislav Künzel KK Litvínov CZE CZE
3. kumite muži BRH Miroslav Link Karate Klub Chodov CZE CZE
3. kumite muži BRH Petr Švarc TJ Karate Praha CZE CZE
5. kumite muži BRH Martin Košut Karate Velké Meziříčí CZE CZE
5. kumite muži BRH Peter Pauliny KK Revúca SVK SVK
7. kumite muži BRH Michal Šolc TJ Karate Praha CZE CZE
kumite ženy -61kg
1. kumite ženy -61kg Simona Kaliničenková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite ženy -61kg Andrea Lochschmidtová Karate Klub Chodov CZE CZE
3. kumite ženy -61kg Veronika Jandová TJ Karate Libčice CZE CZE
kumite ženy -68kg
1. kumite ženy -68kg Veronika Jandová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
2. kumite ženy -68kg Veronika Řežábková SK Jiskra Domažlice CZE CZE
3. kumite ženy -68kg Simona Šedivá Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite ženy +68kg
1. kumite ženy +68kg Petra Punnerová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite ženy BRH
1. kumite ženy BRH Simona Šedivá Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
2. kumite ženy BRH Andrea Lochschmidtová Karate Klub Chodov CZE CZE
3. kumite ženy BRH Veronika Jandová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kumite ženy BRH Petra Punnerová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
5. kumite ženy BRH Veronika Jandová TJ Karate Libčice CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
Kesl Cup 2018 13.05.2018
Otevřené Mistrovství Moravy a Slezska 2018 05.05.2018
Pohár nadějí 2018 07.04.2018
Wakizaši Cup 2018 24.03.2018
Velká cena Trutnova 2018 03.02.2018
Vánoční cena Mladé Boleslavi 2017 18.11.2017
Generali Cup 2017 04.11.2017
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk