KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

SKIF Open 2018 - 30.09.2018

Město Brno
Stát Česká republika
Pořadatel Kodokai Brno
Registrovaných jednotlivců 130
Závodníci v kategoriích 295
Kluby 18
Státy 1
Kluby na medailových pozicích 13
Státy na medailových pozicích 1
Hodnocení 12-8-4


Ohodnocení kvality turnaje:
46.43%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 7x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KUMITE
Kihon Ippon kumite dorost
1. Kihon Ippon kumite dorost Anna Faltová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. Kihon Ippon kumite dorost Aleš Pejcha SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. Kihon Ippon kumite dorost Barbora Ježková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
Kihon Ippon kumite ml. žactvo 10-11 (od 5.kyu)
1. Kihon Ippon kumite ml. žactvo 10-11 (od 5.kyu) Adam Pejcha SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. Kihon Ippon kumite ml. žactvo 10-11 (od 5.kyu) Jiří Jaroš SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. Kihon Ippon kumite ml. žactvo 10-11 (od 5.kyu) Adina Matoulková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
Kihon Ippon kumite st. žactvo (od 5.kyu)
1. Kihon Ippon kumite st. žactvo (od 5.kyu) Jakub Hanzlík SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. Kihon Ippon kumite st. žactvo (od 5.kyu) Štěpán Nilaš KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
3. Kihon Ippon kumite st. žactvo (od 5.kyu) Matyáš Zalabák SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
Sanbon kumite ml. žactvo 10-11 (do 6.kyu)
1. Sanbon kumite ml. žactvo 10-11 (do 6.kyu) Matyáš Konopčík KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
2. Sanbon kumite ml. žactvo 10-11 (do 6.kyu) Kristýna Suchyňová KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
3. Sanbon kumite ml. žactvo 10-11 (do 6.kyu) Matěj Dvořák KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
Sanbon kumite ml. žactvo 7-9 (od 6.kyu)
1. Sanbon kumite ml. žactvo 7-9 (od 6.kyu) Matyáš Konopčík KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
2. Sanbon kumite ml. žactvo 7-9 (od 6.kyu) Denis Hanzlík SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. Sanbon kumite ml. žactvo 7-9 (od 6.kyu) Adina Matoulková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
Sanbon kumite st. žactvo (do 6.kyu)
1. Sanbon kumite st. žactvo (do 6.kyu) Kristýna Suchyňová KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
2. Sanbon kumite st. žactvo (do 6.kyu) Matěj Dvořák KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
3. Sanbon kumite st. žactvo (do 6.kyu) Barbora Beránková KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
KATA
kata ml. žáci (7-9)
1. kata ml. žáci (7-9) Matyáš Konopčík KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-9) Ondřej Sobek SK Karate Olomouc CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Max Menčík SK Karate Olomouc CZE CZE
kata ml. žáci -10 let 8.-7.kyu
1. kata ml. žáci -10 let 8.-7.kyu František Rozner Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
2. kata ml. žáci -10 let 8.-7.kyu Jonáš Kašpar Rosa SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kata ml. žáci -10 let 8.-7.kyu Jakub Chodorovský SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
kata ml. žáci (10-11)
1. kata ml. žáci (10-11) Štěpán Nilaš KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
2. kata ml. žáci (10-11) Matyáš Houska Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Jan Jaroš SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kata ml. žáci (10-11) do 6. kyu
1. kata ml. žáci (10-11) do 6. kyu David Svoboda Klub tradičního karate Olomouc CZE CZE
2. kata ml. žáci (10-11) do 6. kyu Jan Bárta Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) do 6. kyu Matyáš Konopčík KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
kata ml. žákyně (7-9)
1. kata ml. žákyně (7-9) Adina Matoulková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-9) Veronika Růžičková Klub tradičního karate Olomouc CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Elen Hojgrová Klub tradičního karate Olomouc CZE CZE
kata ml. žákyně -10 let 8.-7.kyu
1. kata ml. žákyně -10 let 8.-7.kyu Lucie Olejníková SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
2. kata ml. žákyně -10 let 8.-7.kyu Lucie Latová Klub tradičního karate Olomouc CZE CZE
3. kata ml. žákyně -10 let 8.-7.kyu Hana Suchyňová KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
kata ml. žákyně (10-11)
1. kata ml. žákyně (10-11) Karolína Jelénková Klub tradičního karate Olomouc CZE CZE
2. kata ml. žákyně (10-11) Natálie Štenclová KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Adina Matoulková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kata ml. žákyně (10-11) do 6. kyu
1. kata ml. žákyně (10-11) do 6. kyu Eliška Dostálová OREL jednota Letonice - oddíl karate CZE CZE
2. kata ml. žákyně (10-11) do 6. kyu Františka Kašparová Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) do 6. kyu Kristýna Suchyňová KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
kata st. žáci (12-13) do 6.kyu
1. kata st. žáci (12-13) do 6.kyu Dominik Trubianský SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) do 6.kyu Marek Šedivý SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) do 6.kyu David Svoboda Klub tradičního karate Olomouc CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Jiří Jaroš SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Ondřej Hanus Klub tradičního karate Olomouc CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Rudolf Haviger SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kata st. žákyně (12-13) do 6.kyu
1. kata st. žákyně (12-13) do 6.kyu Kristýna Suchyňová KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) do 6.kyu Barbora Beránková KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) do 6.kyu Natálie Chodorovská SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Žaneta Konvalinová Sokol karate Tišnov CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Barbora Hurdálková SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Kateřina Gregůrková KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) David Herian Nagai-Michi o.s. CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Aleš Pejcha SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Jakub Krausz Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Anna Faltová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Lenka Rybínová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Aneta Smetanová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Tobiáš Suchánek SK Karate Olomouc CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Michal Sáblík Sokol karate Tišnov CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Patrik Daniel Sokol karate Tišnov CZE CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Anna Faltová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Anna Vrábelová Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Barbora Veselá Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
kata muži U20
1. kata muži U20 Dominik Gregor SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kata muži U20 Michal Sáblík Sokol karate Tišnov CZE CZE
3. kata muži U20 Michal Franc SK Karate Olomouc CZE CZE
kata ženy U20
1. kata ženy U20 Sabina Křížová Sportovní klub Mates CZE CZE
2. kata ženy U20 Barbora Bukáčková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kata muži
1. kata muži Jan Boháč SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kata muži David Novák SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kata muži Dominik Gregor SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kata ženy
1. kata ženy Barbora Bukáčková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kata ženy Sabina Křížová Sportovní klub Mates CZE CZE
3. kata ženy Andrea Žáková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kata Masters muži 50+
1. kata Masters muži 50+ Miroslav Sobek SK Karate Olomouc CZE CZE
2. kata Masters muži 50+ Petr Jůza Sokol karate Tišnov CZE CZE
kata Masters ženy U50
1. kata Masters ženy U50 Andrea Janíková TJ Sokol Brno-Husovice CZE CZE
kata team žáci (7-13)
1. kata team žáci (7-13) Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kata team žáci (7-13) Klub tradičního karate Olomouc CZE CZE
3. kata team žáci (7-13) Klub tradičního karate Olomouc CZE CZE
kata team žákyně (7-13)
1. kata team žákyně (7-13) Klub tradičního karate Olomouc CZE CZE
2. kata team žákyně (7-13) Klub tradičního karate Olomouc CZE CZE
3. kata team žákyně (7-13) Klub tradičního karate Olomouc CZE CZE
kata team dorostenci + junioři (14-17)
1. kata team dorostenci + junioři (14-17) Klub tradičního karate Olomouc CZE CZE
kata team dorostenky + juniorky (14-17)
1. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Klub tradičního karate Olomouc CZE CZE
3. kata team dorostenky + juniorky (14-17) KODOKAI BRNO CZE CZE
kata team muži
1. kata team muži Spartak Hradec Králové CZE CZE
kumite ml. žáci (7-9) -30kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -30kg Filip Matouš Klub tradičního karate Olomouc CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) -30kg Jan Jež SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -30kg David Vyroubal SK Karate Olomouc CZE CZE
kumite ml. žáci (7-9) +30kg
1. kumite ml. žáci (7-9) +30kg Andrej Svoboda SK Karate Olomouc CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) +30kg Jakub Chodorovský SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) +30kg Ondřej Sobek SK Karate Olomouc CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -35kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Matyáš Konopčík KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Viktor Škařupa Klub tradičního karate Olomouc CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Dominik Trubianský SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) +35kg
1. kumite ml. žáci (10-11) +35kg Andrej Svoboda SK Karate Olomouc CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) +35kg Ondřej Sobek SK Karate Olomouc CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +35kg Matěj Dvořák KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
kumite ml. žákyně (7-9) -30kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Lucie Olejníková SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Ella Grofová Klub tradičního karate Olomouc CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Lucie Latová Klub tradičního karate Olomouc CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) -35kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Veronika Dohnalová Klub tradičního karate Olomouc CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Veronika Růžičková Klub tradičního karate Olomouc CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) +35kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Karolína Jelénková Klub tradičního karate Olomouc CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Natálie Chodorovská SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
kumite st. žáci -50kg
1. kumite st. žáci -50kg Marek Šedivý SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
2. kumite st. žáci -50kg Martin Košárek Karate Silesia Opava CZE CZE
3. kumite st. žáci -50kg Ondřej Hanus Klub tradičního karate Olomouc CZE CZE
kumite st. žáci +50kg
1. kumite st. žáci +50kg David Hrabal KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
kumite st. žákyně -45kg
1. kumite st. žákyně -45kg Barbora Hurdálková SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kumite st. žákyně -45kg Klára Škařupová Klub tradičního karate Olomouc CZE CZE
3. kumite st. žákyně -45kg Karolína Jelénková Klub tradičního karate Olomouc CZE CZE
kumite st. žákyně +45kg
1. kumite st. žákyně +45kg Lucie Musilová Sokol karate Tišnov CZE CZE
2. kumite st. žákyně +45kg Ester Chovancová Klub tradičního karate Olomouc CZE CZE
3. kumite st. žákyně +45kg Natálie Doubravová Klub tradičního karate Olomouc CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -60kg
1. kumite dorostenci (14-15) -60kg David Hrabal KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -60kg Marek Šedivý SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -60kg Adam Doubrava Klub tradičního karate Olomouc CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +60kg
1. kumite dorostenci (14-15) +60kg Adam Gregůrek KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) +60kg Tobiáš Suchánek SK Karate Olomouc CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -55kg
1. kumite dorostenky (14-15) -55kg Anna Faltová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -55kg Vendula Brožová SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -55kg Ester Chovancová Klub tradičního karate Olomouc CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) +55kg
1. kumite dorostenky (14-15) +55kg Aneta Smetanová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) +55kg Tereza Válková SK Karate Olomouc CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +55kg Lenka Rybínová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite junioři (16-17) -65kg
1. kumite junioři (16-17) -65kg Adam Doubrava Klub tradičního karate Olomouc CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -65kg Jakub Novák Klub tradičního karate Olomouc CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -65kg Michael Hecht Klub tradičního karate Olomouc CZE CZE
kumite junioři (16-17) +65kg
1. kumite junioři (16-17) +65kg Adam Gregůrek KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) +65kg Tobiáš Suchánek SK Karate Olomouc CZE CZE
kumite juniorky (16-17) +55kg
1. kumite juniorky (16-17) +55kg Vendula Brožová SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) +55kg Sabina Medunová Sokol karate Tišnov CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) +55kg Tereza Válková SK Karate Olomouc CZE CZE
kumite muži U20 -70kg
1. kumite muži U20 -70kg Dominik Gregor SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite muži U20 +70kg
1. kumite muži U20 +70kg Michal Franc SK Karate Olomouc CZE CZE
kumite ženy U20 +60kg
1. kumite ženy U20 +60kg Barbora Bukáčková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite muži -75kg
1. kumite muži -75kg Dominik Gregor SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite muži -75kg David Novák SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite muži +75kg
1. kumite muži +75kg Jan Boháč SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite muži +75kg Erik Roubínek SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite muži +75kg Michal Franc SK Karate Olomouc CZE CZE
kumite ženy +60kg
1. kumite ženy +60kg Barbora Bukáčková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite ženy +60kg Andrea Žáková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite ženy +60kg Dana Konopčíková KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
kumite Masters ženy U50
1. kumite Masters ženy U50 Dana Konopčíková KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
kumite team dorostenky (14-15)
1. kumite team dorostenky (14-15) Spartak Hradec Králové CZE CZE
kumite team muži
1. kumite team muži Spartak Hradec Králové CZE CZE
kumite team ženy
1. kumite team ženy Spartak Hradec Králové CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
Pohár nadějí 2015 11.04.2015
Bohemia Open 4 Kids 2014 14.09.2014
Pohár nadějí 2014 12.04.2014
Velká cena Trutnova 2014 11.01.2014
Velká cena Trutnova 2013 27.01.2013
Generali Cup 2012 24.11.2012
Wakizaši Cup 2012 12.05.2012
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk