KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

NP juniorů, U21 a seniorů 2015 - 2.kolo - 19.09.2015

Město Praha
Stát Česká republika
Pořadatel ČSKe, TJ Karate Praha
Registrovaných jednotlivců 81
Závodníci v kategoriích 153
Kluby 35
Státy 1
Kluby na medailových pozicích 31
Státy na medailových pozicích 1
Hodnocení 36-24-12-6-3


Ohodnocení kvality turnaje:
42.50%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 10x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Petr Richter Karate Vision Praha CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Tomáš Zaťko Tarokan KK Brno CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Jaroslav Olšák Šin-mu Hodonín CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Matteo Tamborlani Tarokan KK Brno CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Dominik Bartuška SKP Karate Písek CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Jaroslav Vlček SKK Shotokan Liberec CZE CZE
7. kata junioři (16-17) Jan Malý Spartak Hradec Králové CZE CZE
7. kata junioři (16-17) Jan Rudolfský Slavia Kroměříž CZE CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Zuzana Augustinová SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Sabina Forstová Tarokan KK Brno CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Ester Bědroňová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
5. kata juniorky (16-17) Nela Pelánková SVČ Domeček Brno CZE CZE
5. kata juniorky (16-17) Kristýna Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
kata muži U21
1. kata muži U21 Šimon Branda Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata muži U21 Matouš Vaněk Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata muži U21 Dominik Bican Ippon KK Rakovník CZE CZE
3. kata muži U21 Matouš Pechar Karate Vision Praha CZE CZE
5. kata muži U21 Jan Boháč Spartak Hradec Králové CZE CZE
kata ženy U21
1. kata ženy U21 Patricie Klapalová Shotokan Sokol Slaný CZE CZE
2. kata ženy U21 Kay Polanová Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata ženy U21 Kateřina Sendlerová Tarokan KK Brno CZE CZE
3. kata ženy U21 Jana Vrbatová Spartak Hradec Králové CZE CZE
5. kata ženy U21 Andrea Žáková Spartak Hradec Králové CZE CZE
kata muži
1. kata muži Lukáš Janda SC Flair CZE CZE
2. kata muži Jindřich Pilmann SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata muži Šimon Branda Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata muži Jakub Debrecenyi Hakuba Karate Ostrava CZE CZE
5. kata muži Filip Saidl Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE CZE
5. kata muži Jaroslav Vlček SKK Shotokan Liberec CZE CZE
7. kata muži Matouš Vaněk Karate Vision Praha CZE CZE
7. kata muži Tomáš Zaťko Tarokan KK Brno CZE CZE
kata ženy
1. kata ženy Zuzana Augustinová SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
2. kata ženy Petra Žídková NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
3. kata ženy Sabina Forstová Tarokan KK Brno CZE CZE
3. kata ženy Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
5. kata ženy Barbora Bukáčková Spartak Hradec Králové CZE CZE
5. kata ženy Simona Forstová Tarokan KK Brno CZE CZE
7. kata ženy Ester Bědroňová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
7. kata ženy Kay Polanová Karate Vision Praha CZE CZE
kata team dorostenci + junioři (14-17)
1. kata team dorostenci + junioři (14-17) SCM Goju-ryu Brno CZE CZE
kata team dorostenky + juniorky (14-17)
1. kata team dorostenky + juniorky (14-17) SCM Goju-ryu Brno CZE CZE
kata team muži
1. kata team muži SCM Goju-ryu Brno CZE CZE
KUMITE
kumite junioři (16-17) -55kg
1. kumite junioři (16-17) -55kg Jan Malý Spartak Hradec Králové CZE CZE
kumite junioři (16-17) -61kg
1. kumite junioři (16-17) -61kg Matěj Škultéty SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -61kg Tomáš Zaťko Tarokan KK Brno CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -61kg Vojtěch Schubert L. F. CLUB KARATE CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -61kg Roman Šantroch Karate Vrchlabí CZE CZE
kumite junioři (16-17) -68kg
1. kumite junioři (16-17) -68kg Matteo Tamborlani Tarokan KK Brno CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -68kg Martin Bartoš KABU Jablonec n/N CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Jakub Mucha Karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Jakub Riedl TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -68kg Ondřej Košťál SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -68kg David Novák Spartak Hradec Králové CZE CZE
7. kumite junioři (16-17) -68kg Dominik Gregor Spartak Hradec Králové CZE CZE
kumite junioři (16-17) -76kg
1. kumite junioři (16-17) -76kg Jan Vobruba Karate Lions Pardubice CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -76kg Matěj Hulík KABU Jablonec n/N CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Jiří Arnošt KABU Jablonec n/N CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Jaroslav Vlček SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kumite junioři (16-17) +76kg
1. kumite junioři (16-17) +76kg Dominik Nechyba SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) +76kg Jan Rudolfský Slavia Kroměříž CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +76kg Jasmín Draganovič Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +76kg Tomáš Pleva KK Lichnice CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -48kg
1. kumite juniorky (16-17) -48kg Nikola Kosinová KK Lichnice CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -48kg Monika Sedláčková Karate Vrchlabí CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -53kg
1. kumite juniorky (16-17) -53kg Kristýna Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
kumite juniorky (16-17) +59kg
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Barbora Bukáčková Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) +59kg Sabina Forstová Tarokan KK Brno CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Lenka Roudnická Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
5. kumite juniorky (16-17) +59kg Nikola Janoušová SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
kumite muži U21 -68kg
1. kumite muži U21 -68kg Dominik Szalay Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite muži U21 -68kg Petr Felcman Spartak Hradec Králové CZE CZE
kumite muži U21 -78kg
1. kumite muži U21 -78kg Jan Boháč Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kumite muži U21 -78kg Ondřej Čech Kobra Kladno CZE CZE
kumite muži U21 +78kg
1. kumite muži U21 +78kg Josef Ludačka Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite muži U21 +78kg Jiří Mlíka Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
3. kumite muži U21 +78kg Nikolas Mišík TJ Karate Praha CZE CZE
kumite ženy U21 -53kg
1. kumite ženy U21 -53kg Kay Polanová Karate Vision Praha CZE CZE
kumite ženy U21 +60kg
1. kumite ženy U21 +60kg Kateřina Sendlerová Tarokan KK Brno CZE CZE
2. kumite ženy U21 +60kg Jana Vrbatová Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite ženy U21 +60kg Andrea Žáková Spartak Hradec Králové CZE CZE
kumite muži -60kg
1. kumite muži -60kg Libor Podroužek SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
kumite muži -67kg
1. kumite muži -67kg Dominik Szalay Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite muži -67kg Petr Felcman Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite muži -67kg Jan Roller TJ Karate Praha CZE CZE
kumite muži -75kg
1. kumite muži -75kg Šimon Chmelár KKD Bruntál CZE CZE
2. kumite muži -75kg Ondřej Čech Kobra Kladno CZE CZE
kumite muži -84kg
1. kumite muži -84kg Jindřich Pilmann SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
2. kumite muži -84kg Jan Fait TJ Karate Praha CZE CZE
3. kumite muži -84kg Jiří Mlíka Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
3. kumite muži -84kg Petr Švarc TJ Karate Praha CZE CZE
5. kumite muži -84kg Radim Stehlík Baník Příbram CZE CZE
kumite muži +84kg
1. kumite muži +84kg Milan Tesař Karate Lions Pardubice CZE CZE
2. kumite muži +84kg Ondřej Knížek SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kumite muži BRH
1. kumite muži BRH Jindřich Pilmann SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
2. kumite muži BRH Petr Švarc TJ Karate Praha CZE CZE
3. kumite muži BRH Jan Fait TJ Karate Praha CZE CZE
3. kumite muži BRH Šimon Chmelár KKD Bruntál CZE CZE
5. kumite muži BRH Ondřej Knížek SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite muži BRH Jiří Mlíka Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
kumite ženy -50kg
1. kumite ženy -50kg Kay Polanová Karate Vision Praha CZE CZE
kumite ženy -61kg
1. kumite ženy -61kg Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE CZE
2. kumite ženy -61kg Lucie Trnková Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite ženy -61kg Simona Forstová Tarokan KK Brno CZE CZE
3. kumite ženy -61kg Regina Plašilová KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kumite ženy -68kg
1. kumite ženy -68kg Simona Kaliničenková SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite ženy -68kg Andrea Žáková Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite ženy -68kg Elvira Djemileva SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kumite ženy -68kg Jana Vrbatová Spartak Hradec Králové CZE CZE
kumite ženy +68kg
1. kumite ženy +68kg Hana Dostálová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite ženy +68kg Kateřina Sendlerová Tarokan KK Brno CZE CZE
kumite ženy BRH
1. kumite ženy BRH Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE CZE
2. kumite ženy BRH Hana Dostálová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite ženy BRH Regina Plašilová KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kumite ženy BRH Lucie Trnková Karate Vision Praha CZE CZE
kumite team junioři (16-17)
1. kumite team junioři (16-17) SCM Goju-ryu Brno CZE CZE
2. kumite team junioři (16-17) Spartak Hradec Králové CZE CZE
kumite team juniorky (16-17)
1. kumite team juniorky (16-17) SCM Goju-ryu Brno CZE CZE
kumite team muži
1. kumite team muži TJ Karate Praha CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
NP žactva 2017 - 2.kolo 07.10.2017
NP žactva 2017 - 1.kolo 03.06.2017
NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2017 - 2.kolo 28.05.2017
NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2017 - 1.kolo 09.04.2017
NP žactva 2016 - 3.kolo 13.11.2016
NP žactva 2016 - 2.kolo 23.10.2016
NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2016 - 3.kolo 09.10.2016
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk