KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

NP juniorů, U21 a seniorů 2015 - 1.kolo - 02.05.2015

Město Hustopeče
Stát Česká republika
Pořadatel ČSKe, L.F. Karate Hustopeče
Registrovaných jednotlivců 77
Závodníci v kategoriích 131
Kluby 32
Státy 1
Kluby na medailových pozicích 28
Státy na medailových pozicích 1
Hodnocení 36-24-12-6-3
Statistiky


Ohodnocení kvality turnaje:
11.11%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 9x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Tomáš Zaťko TARO KAN CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Matteo Tamborlani TARO KAN CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Petr Richter Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Jakub Vavřička Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Jaroslav Olšák Šin-mu Hodonín CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Jan Rudolfský Slavia Kroměříž CZE CZE
7. kata junioři (16-17) Jasmín Draganovič SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
7. kata junioři (16-17) Milan Zítko Sport Relax CZE CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Zuzana Augustinová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Sabina Forstová TARO KAN CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Sabina Křížová Sportovní klub Mates CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
5. kata juniorky (16-17) Barbora Bukáčková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kata juniorky (16-17) Kristýna Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
kata muži U21
1. kata muži U21 Šimon Branda Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata muži U21 Matouš Pechar Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata muži U21 Dominik Bican Ippon KK Rakovník CZE CZE
3. kata muži U21 Petr Felcman SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kata ženy U21
1. kata ženy U21 Kay Polanová Karate Vision Praha CZE CZE
2. kata ženy U21 Kateřina Sendlerová TARO KAN CZE CZE
3. kata ženy U21 Markéta Nováková Sport Relax CZE CZE
3. kata ženy U21 Tereza Zlatohlávková Sport Relax CZE CZE
5. kata ženy U21 Jana Vrbatová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kata ženy U21 Andrea Žáková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kata muži
1. kata muži Jindřich Pilmann KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata muži Lukáš Janda Sport Club Flair o.s. CZE CZE
3. kata muži Šimon Branda Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata muži Jakub Debrecenyi Hakuba Karate Ostrava CZE CZE
5. kata muži Matteo Tamborlani TARO KAN CZE CZE
5. kata muži Tomáš Zaťko TARO KAN CZE CZE
7. kata muži Ondřej Charvát Karate Lions Pardubice CZE CZE
kata ženy
1. kata ženy Veronika Mišková TARO KAN CZE CZE
2. kata ženy Zuzana Augustinová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata ženy Sabina Forstová TARO KAN CZE CZE
3. kata ženy Petra Žídková NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
5. kata ženy Sabina Křížová Sportovní klub Mates CZE CZE
5. kata ženy Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
7. kata ženy Kristýna Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
7. kata ženy Kateřina Sendlerová TARO KAN CZE CZE
kata team dorostenci + junioři (14-17)
1. kata team dorostenci + junioři (14-17) SCM Goju-ryu Brno CZE CZE
kata team dorostenky + juniorky (14-17)
1. kata team dorostenky + juniorky (14-17) SCM Goju-ryu Brno CZE CZE
kata team muži
1. kata team muži SCM Goju-ryu Brno CZE CZE
KUMITE
kumite junioři (16-17) -55kg
1. kumite junioři (16-17) -55kg Tomáš Gabriel Karate České Budějovice CZE CZE
kumite junioři (16-17) -61kg
1. kumite junioři (16-17) -61kg Petr Ducheček Karate Lions Pardubice CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -61kg Matěj Škultéty SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -61kg Vojtěch Schubert L. F. CLUB KARATE CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -61kg Tomáš Zaťko TARO KAN CZE CZE
kumite junioři (16-17) -68kg
1. kumite junioři (16-17) -68kg Jakub Riedl TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -68kg Dominik Gregor SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Marek Andraši Baník Příbram CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg David Novák SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -68kg Ondřej Sviták Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -68kg Jan Vobruba Karate Lions Pardubice CZE CZE
kumite junioři (16-17) -76kg
1. kumite junioři (16-17) -76kg Marek Řeřicha Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -76kg Marek Gorgol SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Josef Černík Shotokan karate dó TJ Sadská CZE CZE
kumite junioři (16-17) +76kg
1. kumite junioři (16-17) +76kg Petr Urbanec Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) +76kg Lukáš Kubín SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +76kg Jan Rudolfský Slavia Kroměříž CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +76kg Martin Šimáček Kakutogi Academy CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) +76kg Jasmín Draganovič SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) +76kg Antonín Nguyen SK Jiskra Domažlice CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -48kg
1. kumite juniorky (16-17) -48kg Adriana Crhonková Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -48kg Anita Výprachtická KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -48kg Nikola Kosinová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -53kg
1. kumite juniorky (16-17) -53kg Monika Bürgerová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -53kg Kristýna Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -59kg
1. kumite juniorky (16-17) -59kg Petra Vávrová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -59kg Tereza Pěstová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Karolína Čarková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
kumite juniorky (16-17) +59kg
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Barbora Bukáčková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) +59kg Sabina Forstová TARO KAN CZE CZE
kumite muži U21 -68kg
1. kumite muži U21 -68kg Samson Grigorjan SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
2. kumite muži U21 -68kg Karel Pinkas SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
3. kumite muži U21 -68kg Petr Felcman SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite muži U21 -78kg
1. kumite muži U21 -78kg Michal Koběrský SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
2. kumite muži U21 -78kg Pavel Urban L. F. CLUB KARATE CZE CZE
kumite muži U21 +78kg
1. kumite muži U21 +78kg Tomáš Hermann TJ karate Nové Hrady CZE CZE
2. kumite muži U21 +78kg Lukáš Kubín SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite muži U21 +78kg Vítězslav Fronk SK Jiskra Domažlice CZE CZE
3. kumite muži U21 +78kg Antonín Nguyen SK Jiskra Domažlice CZE CZE
kumite ženy U21 -60kg
1. kumite ženy U21 -60kg Petra Vávrová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite ženy U21 -60kg Kay Polanová Karate Vision Praha CZE CZE
kumite ženy U21 +60kg
1. kumite ženy U21 +60kg Andrea Žáková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite ženy U21 +60kg Jana Vrbatová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite ženy U21 +60kg Kateřina Sendlerová TARO KAN CZE CZE
kumite muži -67kg
1. kumite muži -67kg Karel Pinkas SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
2. kumite muži -67kg Samson Grigorjan SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
kumite muži -75kg
1. kumite muži -75kg Michal Koběrský SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
2. kumite muži -75kg Bohuslav Šála SK Jiskra Domažlice CZE CZE
3. kumite muži -75kg Pavel Urban L. F. CLUB KARATE CZE CZE
kumite muži -84kg
1. kumite muži -84kg Jindřich Pilmann KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite muži -84kg Jakub Záboj L. F. CLUB KARATE CZE CZE
kumite muži +84kg
1. kumite muži +84kg Tomáš Hermann TJ karate Nové Hrady CZE CZE
kumite muži BRH
1. kumite muži BRH Jindřich Pilmann KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite muži BRH Karel Pinkas SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
3. kumite muži BRH Samson Grigorjan SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
3. kumite muži BRH Michal Koběrský SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
kumite ženy -55kg
1. kumite ženy -55kg Kay Polanová Karate Vision Praha CZE CZE
kumite ženy -61kg
1. kumite ženy -61kg Petra Vávrová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite ženy -61kg Eva Lálová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite ženy -61kg Simona Forstová TARO KAN CZE CZE
3. kumite ženy -61kg Regina Plašilová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite ženy -68kg
1. kumite ženy -68kg Ivana Guzková (Kučerová) SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite ženy -68kg Andrea Žáková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite ženy -68kg Simona Kaliničenková SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kumite ženy +68kg
1. kumite ženy +68kg Šárka Burýšková SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite ženy +68kg Veronika Řežábková SK Jiskra Domažlice CZE CZE
3. kumite ženy +68kg Kateřina Sedláčková Baník Příbram CZE CZE
3. kumite ženy +68kg Kateřina Sendlerová TARO KAN CZE CZE
kumite ženy BRH
1. kumite ženy BRH Ivana Guzková (Kučerová) SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite ženy BRH Regina Plašilová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite team junioři (16-17)
1. kumite team junioři (16-17) Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite team junioři (16-17) Karate Lions Pardubice CZE CZE
3. kumite team junioři (16-17) Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite team junioři (16-17) SCM Goju-ryu Brno CZE CZE
kumite team juniorky (16-17)
1. kumite team juniorky (16-17) Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kumite team juniorky (16-17) Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite team juniorky (16-17) SCM Goju-ryu Brno CZE CZE
kumite team muži
1. kumite team muži Spartak Hradec Králové CZE CZE
kumite team ženy
1. kumite team ženy Spartak Hradec Králové CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2018 - 1.kolo 11.03.2018
NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2017 - 3.kolo 11.11.2017
NP žactva 2017 - 3.kolo 21.10.2017
NP žactva 2017 - 2.kolo 07.10.2017
NP žactva 2017 - 1.kolo 03.06.2017
NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2017 - 2.kolo 28.05.2017
NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2017 - 1.kolo 09.04.2017
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk