KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

NP juniorů, U21 a seniorů 2014/2015 - 1.kolo - 04.10.2014

Město Praha
Stát Česká republika
Pořadatel SK Kamiwaza Karate, ČSKe
Registrovaných jednotlivců 104
Závodníci v kategoriích 168
Kluby 31
Státy 1
Kluby na medailových pozicích 28
Státy na medailových pozicích 1
Hodnocení 36-24-12-6-3
Statistiky


Ohodnocení kvality turnaje:
53.00%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 25x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Lukáš Vik USK Slavia Liberec CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Tomáš Zaťko TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Jaroslav Olšák Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Matteo Tamborlani TARO KAN, z.s. CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Libor Podroužek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Jaroslav Vlček SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
7. kata junioři (16-17) David Novák SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
7. kata junioři (16-17) David Ulvr Karate Vision Praha CZE CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Zuzana Augustinová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Sabina Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Nikola Jůzová Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Kateřina Sendlerová TARO KAN, z.s. CZE CZE
5. kata juniorky (16-17) Tereza Hájková GRYF z.s. CZE CZE
5. kata juniorky (16-17) Markéta Nováková Sport Relax CZE CZE
7. kata juniorky (16-17) Jana Vrbatová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kata muži U21
1. kata muži U21 Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kata muži U21 Šimon Branda Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata muži U21 Jan Boháč SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kata muži U21 Adam Pešek Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
5. kata muži U21 Dominik Bican Ippon KK Rakovník CZE CZE
5. kata muži U21 Jaroslav Buzek Budó škola KK Písek CZE CZE
kata ženy U21
1. kata ženy U21 Simona Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
2. kata ženy U21 Andrea Žáková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kata muži
1. kata muži Marek Pohanka KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata muži Adam Pešek Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
3. kata muži Michal Slávik Sportovní klub Mates CZE CZE
3. kata muži Jaroslav Vlček SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kata muži Dominik Bican Ippon KK Rakovník CZE CZE
5. kata muži Matouš Pechar Karate Vision Praha CZE CZE
kata ženy
1. kata ženy Veronika Mišková TARO KAN, z.s. CZE CZE
2. kata ženy Anežka Kotěrová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata ženy Zuzana Augustinová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata ženy Simona Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
5. kata ženy Ivana Dvořáková KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata ženy Andrea Žáková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
7. kata ženy Regina Plašilová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kata team dorostenci + junioři (14-17)
1. kata team dorostenci + junioři (14-17) SCM Goju-ryu Brno CZE CZE
KUMITE
kumite junioři (16-17) -55kg
1. kumite junioři (16-17) -55kg Petr Ducheček Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -55kg Jan Malý SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -55kg Štěpán Chvátal Budó škola KK Písek CZE CZE
kumite junioři (16-17) -61kg
1. kumite junioři (16-17) -61kg Jiří Čížek Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -61kg Tomáš Zaťko TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -61kg Marek Lettl SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -61kg Štěpán Stodola SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -61kg Libor Podroužek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kumite junioři (16-17) -68kg
1. kumite junioři (16-17) -68kg Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -68kg David Novák SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Lukáš Hanzl Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Jaroslav Olšák Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -68kg Jakub Mucha Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -68kg Vít Vaněček SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kumite junioři (16-17) -76kg
1. kumite junioři (16-17) -76kg Dominik Nechyba SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -76kg Petr Marschall SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Lukáš Pevný Sport Relax CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Jaroslav Vlček SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -76kg Josef Černík Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -76kg Milan Zítko Sport Relax CZE CZE
kumite junioři (16-17) +76kg
1. kumite junioři (16-17) +76kg Michael Jahelka SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) +76kg Jiří Mlíka Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +76kg Lukáš Kubín SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +76kg Martin Šilhavý SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) +76kg Miloš Holub SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) +76kg David Ulvr Karate Vision Praha CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -48kg
1. kumite juniorky (16-17) -48kg Adriana Crhonková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -53kg
1. kumite juniorky (16-17) -53kg Veronika Halodová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -53kg Adriana Crhonková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -53kg Kay Polanová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -59kg
1. kumite juniorky (16-17) -59kg Jana Králíková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -59kg Tereza Pěstová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Sabina Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
kumite juniorky (16-17) +59kg
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Lucie Janouchová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) +59kg Jana Vrbatová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Liliana Koporcová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Kateřina Sendlerová TARO KAN, z.s. CZE CZE
kumite muži U21 -68kg
1. kumite muži U21 -68kg Josef Laštůvka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite muži U21 -68kg Filip Dittrich GRYF z.s. CZE CZE
3. kumite muži U21 -68kg Jaroslav Buzek Budó škola KK Písek CZE CZE
kumite muži U21 -78kg
1. kumite muži U21 -78kg Petr Marschall SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite muži U21 -78kg Jan Boháč SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite muži U21 -78kg Václav Fait TJ Karate Praha CZE CZE
3. kumite muži U21 -78kg Tomáš Suchý SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
5. kumite muži U21 -78kg Tomáš Hanek Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite muži U21 -78kg Ondřej Wojewoda ŠSK karate Karviná CZE CZE
kumite muži U21 +78kg
1. kumite muži U21 +78kg Tomáš Hermann TJ karate Nové Hrady CZE CZE
kumite ženy U21 -60kg
1. kumite ženy U21 -60kg Adéla Lehečková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite ženy U21 -60kg Andrea Lochschmidtová Karate Klub Chodov CZE CZE
3. kumite ženy U21 -60kg Simona Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kumite ženy U21 -60kg Viktorie Taušová GRYF z.s. CZE CZE
kumite ženy U21 +60kg
1. kumite ženy U21 +60kg Andrea Žáková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite muži -60kg
1. kumite muži -60kg Marek Pohanka KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite muži -60kg Filip Dittrich GRYF z.s. CZE CZE
kumite muži -67kg
1. kumite muži -67kg Jan Milan TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite muži -67kg Jakub Kroulík SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite muži -67kg Jan Rohlena SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite muži -67kg Jan Roller TJ Karate Praha CZE CZE
kumite muži -75kg
1. kumite muži -75kg Vojtěch Kočí TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite muži -75kg Josef Laštůvka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži -75kg Silvestr Matocha ŠSK karate Karviná CZE CZE
3. kumite muži -75kg Tomáš Suchý SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
5. kumite muži -75kg Václav Fait TJ Karate Praha CZE CZE
5. kumite muži -75kg Václav Tereščuk Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kumite muži -84kg
1. kumite muži -84kg Jindřich Pilmann KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite muži -84kg Jan Kočí TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži -84kg Miroslav Boguský Karate Klub Chodov CZE CZE
3. kumite muži -84kg Jan Fait TJ Karate Praha CZE CZE
5. kumite muži -84kg Tomáš Brož SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kumite muži -84kg Jan Vaňous SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite muži +84kg
1. kumite muži +84kg Tomáš Reich KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite muži +84kg Kryštof Kulan TJ Karate Praha CZE CZE
3. kumite muži +84kg Tomáš Hermann TJ karate Nové Hrady CZE CZE
3. kumite muži +84kg Jiří Kubík KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kumite muži +84kg Miroslav Heřmánek Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite muži +84kg Ondřej Knížek SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kumite muži BRH
1. kumite muži BRH Jindřich Pilmann KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite muži BRH Vojtěch Kočí TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži BRH Marek Pelikán TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži BRH Tomáš Reich KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kumite muži BRH Jan Fait TJ Karate Praha CZE CZE
5. kumite muži BRH Jan Kočí TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite ženy -50kg
1. kumite ženy -50kg Viktorie Taušová GRYF z.s. CZE CZE
kumite ženy -61kg
1. kumite ženy -61kg Simona Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
2. kumite ženy -61kg Eva Lálová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite ženy -61kg Adéla Lehečková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite ženy -61kg Lucie Trnková Karate Vision Praha CZE CZE
5. kumite ženy -61kg Andrea Lochschmidtová Karate Klub Chodov CZE CZE
5. kumite ženy -61kg Regina Plašilová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite ženy -68kg
1. kumite ženy -68kg Ivana Guzková (Kučerová) SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite ženy -68kg Andrea Žáková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite ženy -68kg Veronika Rodová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite ženy +68kg
1. kumite ženy +68kg Ludmila Pavlíková TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kumite ženy +68kg Barbora Žemličková Karate Klub Chodov CZE CZE
kumite ženy BRH
1. kumite ženy BRH Ivana Guzková (Kučerová) SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite ženy BRH Lucie Trnková Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite ženy BRH Regina Plašilová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
NP žactva 2018 - 1.kolo 09.06.2018
NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2018 - 2.kolo 19.05.2018
NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2018 - 1.kolo 11.03.2018
NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2017 - 3.kolo 11.11.2017
NP žactva 2017 - 3.kolo 21.10.2017
NP žactva 2017 - 2.kolo 07.10.2017
NP žactva 2017 - 1.kolo 03.06.2017
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk