KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2018 - 3.kolo - 22.09.2018

Město Praha
Stát Česká republika
Pořadatel ČSKe, PSKe, TJ Karate Praha
Státy 1
Kluby na medailových pozicích 38
Státy na medailových pozicích 1
Hodnocení 36-24-12-6-3


Ohodnocení kvality turnaje:
61.54%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 13x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Daniel Brejcha SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Tomáš Vacek SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Daniel Nevrkla SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Filip Smutný KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Luboš Hrazdír KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Jan Pajkrt SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Martin Přech SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Jakub Schánilec SKP karate Písek CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Anna Harciníková SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Tereza Vašíčková BUDO KAN, z.s. CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Klára Muzikářová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Vendula Štěpánová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Lucie Demčáková SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Aneta Zítková SK Karate Shotokan Neratovice CZE CZE
7. kata dorostenky (14-15) Magdalena Laura Husáková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
7. kata dorostenky (14-15) Adéla Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Tien Nguyen SK Karate Shotokan Neratovice CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Jiří Boháč SK Karate Shotokan Neratovice CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Pavel Trličík Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Filip Filipi Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Pavel Mikeš Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kata junioři (16-17) Matyáš Vojtěch USK Slavia Liberec CZE CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Adéla Šinerová Sport Relax CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Adéla Mehic Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Žaneta Jantačová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Veronika Jůzová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata juniorky (16-17) Adéla Fraňková Karate klub Spektra Praha CZE CZE
5. kata juniorky (16-17) Kristýna Tesařová SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE CZE
kata muži U21
1. kata muži U21 Matěj Říha GRYF z.s. CZE CZE
2. kata muži U21 Dominik Bartuška SKP karate Písek CZE CZE
3. kata muži U21 Tomáš Knápek BUDO KAN, z.s. CZE CZE
3. kata muži U21 Jakub Slanař KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata muži U21 David Kavalír Sport Relax CZE CZE
5. kata muži U21 Tien Nguyen SK Karate Shotokan Neratovice CZE CZE
kata ženy U21
1. kata ženy U21 Zuzana Augustinová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata ženy U21 Nikola Jůzová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata ženy U21 Sabina Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kata ženy U21 Barbora Znamenáčková Sport Relax CZE CZE
5. kata ženy U21 Kristína Bosáková SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE CZE
5. kata ženy U21 Linda Spanilá Karate Vision Praha CZE CZE
kata muži
1. kata muži Matěj Říha GRYF z.s. CZE CZE
2. kata muži Dominik Bartuška SKP karate Písek CZE CZE
3. kata muži Šimon Branda SHOBU Academy CZE CZE
3. kata muži Lukáš Janda Sport Club Flair o.s. CZE CZE
5. kata muži David Kavalír Sport Relax CZE CZE
5. kata muži Milan Zítko SHOBU Academy CZE CZE
7. kata muži Ondřej Blín GRYF z.s. CZE CZE
7. kata muži Jiří Boháč SK Karate Shotokan Neratovice CZE CZE
kata ženy
1. kata ženy Zuzana Augustinová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata ženy Nikola Jůzová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata ženy Sabina Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kata ženy Adéla Šinerová Sport Relax CZE CZE
5. kata ženy Denisa Nováková Sport Club Flair o.s. CZE CZE
5. kata ženy Barbora Znamenáčková Sport Relax CZE CZE
7. kata ženy Andrea Žáková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kata team dorostenci + junioři (14-17)
1. kata team dorostenci + junioři (14-17) SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
kata team dorostenky + juniorky (14-17)
1. kata team dorostenky + juniorky (14-17) SK Shotokan Neratovice CZE CZE
2. kata team dorostenky + juniorky (14-17) SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kata team muži
1. kata team muži SK Shotokan Neratovice CZE CZE
2. kata team muži TJ Karate Praha CZE CZE
3. kata team muži TJ Karate Praha CZE CZE
KUMITE
kumite dorostenci (14-15) -52kg
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Dominik Smola SKP karate Písek CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg Petr Pelikán TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Michal Ondráček Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Ondřej Rychlý Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Daniel Brejcha SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg David Rotter Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -57kg
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Jakub Schánilec SKP karate Písek CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Aleksandar Šešlija TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Bohuslav Dušek KASR ŽAMBERK CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Jonáš Rybák Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Filip Novotný SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Tomáš Vacek SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -57kg Václav Růzha TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -57kg David Štyks SK Karate Shotokan Neratovice CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Dominik Kočandrle Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg David Klewar Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Jan Müller KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Daniel Nevrkla SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Matyáš Bakrlík SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Jakub Müller KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -70kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Jáchym Tinavský Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg Adam Gregůrek KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Matyáš Malý SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Jan Pajkrt SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg Markos Hernandez Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg David Skřivánek SKBU Hostivař CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -70kg David Lžičař SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg Radek Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg Daniel Nový KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Martin Eliáš Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg David Soběslavský SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) +70kg Tomáš Kříž Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) +70kg Jan Thoma GRYF z.s. CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -47kg
1. kumite dorostenky (14-15) -47kg Karolína Martínková Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -47kg Andrea Květoňová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Anna Faltová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Veronika Mišáková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -54kg
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Vendula Štěpánová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Anna Harciníková SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Magdalena Laura Husáková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Tereza Chobotová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Natálie Krátká Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Eliška Rychlá Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite dorostenky (14-15) -54kg Michaela Kalinová SK Karate Shotokan Neratovice CZE CZE
7. kumite dorostenky (14-15) -54kg Karolína Řezníčková Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Klára Muzikářová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Anna Harries SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Šárka Makovcová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Tereza Plevová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Nikola Berková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Kateřina Litvíková Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite dorostenky (14-15) +54kg Anna Levová Narama Plzeň CZE CZE
7. kumite dorostenky (14-15) +54kg Elen Pešanová Karate Klub Chodov CZE CZE
kumite junioři (16-17) -61kg
1. kumite junioři (16-17) -61kg Martin Drábek SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -61kg Filip Krišal Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -61kg Martin Hanák TJ karate Třebíč CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -61kg Pavel Trličík Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -61kg Tomáš Dittrich GRYF z.s. CZE CZE
kumite junioři (16-17) -68kg
1. kumite junioři (16-17) -68kg Ján Matejka Karate Vision Praha CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -68kg Petr Podrábský SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Gleb Eremenko Red Dragon Team CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Matěj Štěpán GRYF z.s. CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -68kg Kryštof Ivanka TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -68kg Jonáš Kříž K3 CZE CZE
kumite junioři (16-17) -76kg
1. kumite junioři (16-17) -76kg Jakub Matejka Karate Vision Praha CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -76kg Filip Černík Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg David Posolda Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -76kg Filip Filipi Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -76kg David Wheeler TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE CZE
kumite junioři (16-17) +76kg
1. kumite junioři (16-17) +76kg Šimon Lev SKBU Hostivař CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) +76kg Lukáš Cyprián GRYF z.s. CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +76kg Tomáš Děd TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +76kg Oliver Simon SKBU Hostivař CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -48kg
1. kumite juniorky (16-17) -48kg Kristýna Tesařová SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -48kg Hana Kučerová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -53kg
1. kumite juniorky (16-17) -53kg Adéla Průchová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -53kg Bianka Machová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -53kg Veronika Konášová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -53kg Patricie Pažinová Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -59kg
1. kumite juniorky (16-17) -59kg Kristýna Vavrušková Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -59kg Adéla Trávniková Karate Vision Praha CZE CZE
kumite juniorky (16-17) +59kg
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Martina Šáchová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) +59kg Viktorie Vondrů Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Klára Fichnová TJ Baník Příbram - Karate CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Magdalena Tušlová Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite juniorky (16-17) +59kg Žaneta Jantačová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite juniorky (16-17) +59kg Sára Kovaříková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
7. kumite juniorky (16-17) +59kg Gabriela Beranová Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
7. kumite juniorky (16-17) +59kg Tereza Karbanová TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE CZE
kumite muži U21 -60kg
1. kumite muži U21 -60kg Daniel Drábek SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite muži U21 -60kg David Schacherel TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži U21 -60kg Petr Richter Karate Vision Praha CZE CZE
kumite muži U21 -67kg
1. kumite muži U21 -67kg Marek Andraši TJ Baník Příbram - Karate CZE CZE
2. kumite muži U21 -67kg Vojtěch Boháč GRYF z.s. CZE CZE
3. kumite muži U21 -67kg Jakub Knesel TJ Karate Praha CZE CZE
3. kumite muži U21 -67kg Václav Plecer TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite muži U21 -75kg
1. kumite muži U21 -75kg Dominik Mikula TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite muži U21 -75kg Martin Hána SK Karate Shotokan Neratovice CZE CZE
3. kumite muži U21 -75kg Přemysl Benhák TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži U21 -75kg Tomáš Gross TJ karate Třebíč CZE CZE
5. kumite muži U21 -75kg David Kavalír Sport Relax CZE CZE
5. kumite muži U21 -75kg Jakub Slanař KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kumite muži U21 -84kg
1. kumite muži U21 -84kg Lukáš Pevný SHOBU Academy CZE CZE
2. kumite muži U21 -84kg Vojtěch Boura GRYF z.s. CZE CZE
3. kumite muži U21 -84kg Miloš Holub SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite muži U21 -84kg Pavel Zach SK Karate Shotokan Neratovice CZE CZE
kumite muži U21 +84kg
1. kumite muži U21 +84kg David Ulvr Karate Vision Praha CZE CZE
2. kumite muži U21 +84kg Matyáš Soukup SKBU Hostivař CZE CZE
kumite ženy U21 -55kg
1. kumite ženy U21 -55kg Adriana Crhonková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ženy U21 -55kg Kristína Bosáková SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE CZE
3. kumite ženy U21 -55kg Šárka Klečková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ženy U21 -55kg Michaela Šolcová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
kumite ženy U21 -61kg
1. kumite ženy U21 -61kg Monika Bürgerová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ženy U21 -61kg Sabina Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kumite ženy U21 -61kg Viktorie Bischofová Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
kumite ženy U21 -68kg
1. kumite ženy U21 -68kg Barbora Bukáčková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite ženy U21 -68kg Iva Holomková Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
kumite ženy U21 +68kg
1. kumite ženy U21 +68kg Anna Kašparová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
kumite muži -60kg
1. kumite muži -60kg Daniel Drábek SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite muži -60kg Libor Podroužek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite muži -60kg Petr Richter Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite muži -60kg David Schacherel TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite muži -67kg
1. kumite muži -67kg Dominik Mikula TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite muži -67kg Marek Šír SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE CZE
3. kumite muži -67kg Marek Andraši TJ Baník Příbram - Karate CZE CZE
3. kumite muži -67kg Jiří Šír SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE CZE
5. kumite muži -67kg Vojtěch Boháč GRYF z.s. CZE CZE
5. kumite muži -67kg Václav Plecer TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite muži -75kg
1. kumite muži -75kg Tomáš Gross TJ karate Třebíč CZE CZE
2. kumite muži -75kg Martin Hána SK Karate Shotokan Neratovice CZE CZE
3. kumite muži -75kg Ondřej Hnat Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži -75kg Ondřej Košťál SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kumite muži -84kg
1. kumite muži -84kg Petr Kubička Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite muži -84kg Jiří Krych Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži -84kg Jan Fait TJ Karate Praha CZE CZE
3. kumite muži -84kg Jindřich Pilmann KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kumite muži -84kg Mikuláš Záhorec SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE CZE
5. kumite muži -84kg Pavel Zach SK Karate Shotokan Neratovice CZE CZE
7. kumite muži -84kg Jaroslav Brabec Karate klub Spektra Praha CZE CZE
kumite muži +84kg
1. kumite muži +84kg Adam Hrnčíř KARATE Havířov CZE CZE
2. kumite muži +84kg Richard Pail KARATE Havířov CZE CZE
3. kumite muži +84kg Lukáš Kotlík SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
3. kumite muži +84kg David Ulvr Karate Vision Praha CZE CZE
5. kumite muži +84kg Radek Marcín TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite muži +84kg Michal Šolc TJ Karate Praha CZE CZE
kumite muži BRH
1. kumite muži BRH Petr Kubička Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite muži BRH Jiří Krych Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži BRH Dominik Mikula TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži BRH Jindřich Pilmann KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kumite muži BRH Jan Fait TJ Karate Praha CZE CZE
5. kumite muži BRH Angelo Purgert TJ Karate Praha CZE CZE
kumite ženy -55kg
1. kumite ženy -55kg Adriana Crhonková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ženy -55kg Lucie Köppelová SK Karate Shotokan Neratovice CZE CZE
3. kumite ženy -55kg Kristína Bosáková SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE CZE
3. kumite ženy -55kg Šárka Klečková Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ženy -55kg Agáta Strnadová TJ Karate Praha CZE CZE
5. kumite ženy -55kg Michaela Šolcová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
kumite ženy -61kg
1. kumite ženy -61kg Monika Bürgerová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ženy -61kg Regina Plašilová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite ženy -61kg Viktorie Bischofová Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
kumite ženy -68kg
1. kumite ženy -68kg Lucie Veithová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ženy -68kg Barbora Bukáčková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite ženy -68kg Simona Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kumite ženy -68kg Andrea Žáková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite ženy +68kg
1. kumite ženy +68kg Anna Kašparová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
2. kumite ženy +68kg Hana Dostálová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kumite ženy BRH
1. kumite ženy BRH Lucie Veithová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ženy BRH Eliška Dostálová OREL jednota Letonice - oddíl karate CZE CZE
3. kumite ženy BRH Adriana Crhonková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ženy BRH Anna Kašparová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
5. kumite ženy BRH Lucie Köppelová SK Karate Shotokan Neratovice CZE CZE
5. kumite ženy BRH Regina Plašilová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite team dorostenci (14-15)
1. kumite team dorostenci (14-15) SK Shotokan Neratovice CZE CZE
kumite team dorostenky (14-15)
1. kumite team dorostenky (14-15) Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite team dorostenky (14-15) SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite team dorostenky (14-15) KK Lichnice CZE CZE
3. kumite team dorostenky (14-15) SK Shotokan Neratovice CZE CZE
kumite team junioři (16-17)
1. kumite team junioři (16-17) SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite team junioři (16-17) Karate Vision CZE CZE
kumite team juniorky (16-17)
1. kumite team juniorky (16-17) Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite team juniorky (16-17) Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
3. kumite team juniorky (16-17) Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite team juniorky (16-17) TJ Horní Měcholupy CZE CZE
kumite team muži
1. kumite team muži Karate Havířov CZE CZE
2. kumite team muži Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite team muži Kesl Ryu Praha CZE CZE
3. kumite team muži Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
5. kumite team muži Spartak Hradec Králové CZE CZE
5. kumite team muži Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite team ženy
1. kumite team ženy Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kumite team ženy Karate České Budějovice CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
NP žactva 2018 - 2.kolo 06.10.2018
NP žactva 2018 - 1.kolo 09.06.2018
NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2018 - 2.kolo 19.05.2018
NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2018 - 1.kolo 11.03.2018
NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2017 - 3.kolo 11.11.2017
NP žactva 2017 - 3.kolo 21.10.2017
NP žactva 2017 - 2.kolo 07.10.2017
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk