KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Novoroční turnaj SKIF 2018 - 14.01.2018

Město Hradec Králové
Stát Česká republika
Pořadatel SK Karate Spartak Hradec Králové
Registrovaných jednotlivců 128
Závodníci v kategoriích 331
Kluby 9
Státy 1
Kluby na medailových pozicích 9
Státy na medailových pozicích 1
Hodnocení 12-8-4


Ohodnocení kvality turnaje:
0%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 0x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žactvo (10-11)
1. kata ml. žactvo (10-11) Štěpán Nilaš KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
2. kata ml. žactvo (10-11) Michal Špelina Nagai-Michi o.s. CZE CZE
3. kata ml. žactvo (10-11) Jiří Jaroš SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kata st. žactvo
1. kata st. žactvo Aleš Pejcha SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kata st. žactvo Štěpán Nilaš KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
3. kata st. žactvo Daniel Gracík SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) David Herian Nagai-Michi o.s. CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Ondřej Jalůvka SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Tobiáš Suchánek SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Anna Faltová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Tereza Kratochvílová Karate ToJo CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Lenka Rybínová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) David Herian Nagai-Michi o.s. CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Jan Kučera SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Filip Solař SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Tereza Válková SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Vendula Brožová SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Kateřina Hladíková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
KUMITE
Gohon kumite ml. žactvo do 6 let
1. Gohon kumite ml. žactvo do 6 let Tea Nusková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. Gohon kumite ml. žactvo do 6 let Matěj Smetana SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. Gohon kumite ml. žactvo do 6 let Michal Michálek SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
Gohon ml. kumite žactvo 7-9 (do 9.kyu)
1. Gohon ml. kumite žactvo 7-9 (do 9.kyu) Ludvík Púdelka SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. Gohon ml. kumite žactvo 7-9 (do 9.kyu) Ladislav Peřina SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. Gohon ml. kumite žactvo 7-9 (do 9.kyu) Danica Vágnerová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
Gohon kumite ml. žactvo 7-9 (do 7.kyu)
1. Gohon kumite ml. žactvo 7-9 (do 7.kyu) Nella Felcmanová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. Gohon kumite ml. žactvo 7-9 (do 7.kyu) Kristýna Hrušková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. Gohon kumite ml. žactvo 7-9 (do 7.kyu) Matyáš Konopčík KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
Gohon kumite ml. žactvo (10-11) do 6.kyu
1. Gohon kumite ml. žactvo (10-11) do 6.kyu Ondřej Velc SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. Gohon kumite ml. žactvo (10-11) do 6.kyu Jan Babák Sakura Karate-do Žatec z.s. CZE CZE
3. Gohon kumite ml. žactvo (10-11) do 6.kyu Erik Žalud Shotokan Karate-do Sokol Slaný CZE CZE
Gohon kumite žactvo 10-14 (do 9.kyu)
1. Gohon kumite žactvo 10-14 (do 9.kyu) Adéla Jindrová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
Sanbon kumite ml. žactvo 7-9 (do 7.kyu)
1. Sanbon kumite ml. žactvo 7-9 (do 7.kyu) Nella Felcmanová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. Sanbon kumite ml. žactvo 7-9 (do 7.kyu) Richard Špelina Nagai-Michi o.s. CZE CZE
3. Sanbon kumite ml. žactvo 7-9 (do 7.kyu) Samuel Košnar SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
Sanbon kumite ml. žactvo 7-9 (od 6.kyu)
1. Sanbon kumite ml. žactvo 7-9 (od 6.kyu) Adam Pejcha SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. Sanbon kumite ml. žactvo 7-9 (od 6.kyu) Jan Jaroš SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. Sanbon kumite ml. žactvo 7-9 (od 6.kyu) David Hübsch SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
Sanbon kumite ml. žactvo 10-11 (do 6.kyu)
1. Sanbon kumite ml. žactvo 10-11 (do 6.kyu) Ondřej Svoboda SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. Sanbon kumite ml. žactvo 10-11 (do 6.kyu) Martin Janošič SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. Sanbon kumite ml. žactvo 10-11 (do 6.kyu) Ondřej Velc SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
Sanbon kumite st. žactvo (do 6.kyu)
1. Sanbon kumite st. žactvo (do 6.kyu) Michal Fridrich Budokai Brandýsek CZE CZE
2. Sanbon kumite st. žactvo (do 6.kyu) Richard Chvojsík Budokai Brandýsek CZE CZE
3. Sanbon kumite st. žactvo (do 6.kyu) Max Herian Nagai-Michi o.s. CZE CZE
Kihon ippon kumite ml. žactvo 7-9 od 6.kyu
1. Kihon ippon kumite ml. žactvo 7-9 od 6.kyu Jan Jaroš SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. Kihon ippon kumite ml. žactvo 7-9 od 6.kyu Adam Pejcha SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. Kihon ippon kumite ml. žactvo 7-9 od 6.kyu Adina Matoulková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
Kihon Ippon kumite ml. žactvo 10-11 (od 5.kyu)
1. Kihon Ippon kumite ml. žactvo 10-11 (od 5.kyu) Štěpán Nilaš KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
2. Kihon Ippon kumite ml. žactvo 10-11 (od 5.kyu) Barbora Pohnerová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. Kihon Ippon kumite ml. žactvo 10-11 (od 5.kyu) Jiří Jaroš SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
Kihon Ippon kumite st. žactvo (od 5.kyu)
1. Kihon Ippon kumite st. žactvo (od 5.kyu) Matěj Kučera SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. Kihon Ippon kumite st. žactvo (od 5.kyu) Lukáš Dostál SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. Kihon Ippon kumite st. žactvo (od 5.kyu) Aleš Pejcha SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
Kihon Ippon kumite dorostenci
1. Kihon Ippon kumite dorostenci David Herian Nagai-Michi o.s. CZE CZE
2. Kihon Ippon kumite dorostenci Lukáš Beneda Nagai-Michi o.s. CZE CZE
3. Kihon Ippon kumite dorostenci Vojtěch Šafanda Nagai-Michi o.s. CZE CZE
Kihon Ippon kumite dorostenky
1. Kihon Ippon kumite dorostenky Anna Faltová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. Kihon Ippon kumite dorostenky Tereza Kratochvílová Karate ToJo CZE CZE
3. Kihon Ippon kumite dorostenky Lenka Rybínová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
Džiu Ippon kumite junioři
1. Džiu Ippon kumite junioři David Herian Nagai-Michi o.s. CZE CZE
2. Džiu Ippon kumite junioři Martin Kotlár Nagai-Michi o.s. CZE CZE
3. Džiu Ippon kumite junioři Filip Solař SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite ml. žáci BRH
1. kumite ml. žáci BRH Marek Šedivý SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
2. kumite ml. žáci BRH Jiří Jaroš SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci BRH Michal Břuska SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
kumite st. žáci BRH
1. kumite st. žáci BRH Adam Gregůrek KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
2. kumite st. žáci BRH Vojtěch Válek SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
3. kumite st. žáci BRH David Hrabal KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) BRH
1. kumite dorostenci (14-15) BRH Tobiáš Suchánek SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) BRH Vojtěch Válek SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) BRH Adam Gregůrek KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) BRH
1. kumite dorostenky (14-15) BRH Anna Faltová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) BRH Lenka Rybínová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) BRH Aneta Smetanová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite junioři (16-17) BRH
1. kumite junioři (16-17) BRH Václav Mrštík SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) BRH Jan Kučera SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) BRH Filip Solař SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
Novoroční turnaj SKIF 2019 13.01.2019
SKIF Prague Open 2018 16.12.2018
SKIF Open 2018 30.09.2018
Pohár nadějí 2015 11.04.2015
Bohemia Open 4 Kids 2014 14.09.2014
Pohár nadějí 2014 12.04.2014
Velká cena Trutnova 2014 11.01.2014
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk